Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 27. March 2011, kl 13.38

Käepigistused ja õlalepatsutused meile kõigile! grinning smiley Seekord polnud kellelgi + nädalat!
Kõige parema tulemuse saavutas seekord eps - aplaus!
Mongel08, kontrolli üle, ega ma eksinud pole millegagi, aga sain Sinu selle nädala miinuseks 400g.

Nimi.................Algkaal............Nädala +/-..............Praegune kaal..................Pikkus...............KMI..............Kokku kaotatud

Emmeliine........88,5kg................-0,0kg...........................85,5kg......................165cm...............31,6......................-3kg

eps....................72,0kg................-1,3kg...........................70,6kg......................160cm...............27,6......................-1,4kg

kriwella.............72,8kg................-0,6kg...........................69,8kg......................172cm...............23,6......................-3,0kg

Loveme83.........75,4kg................-0,2kg...........................69,5g......................173cm...............23,7......................-5,9kg

Maksike.............71,4kg................-0,2kg...........................68,1kg......................168cm...............24,1......................-3,3kg

midSummer.......57,0kg................????kg...........................????kg......................164cm...............????......................-0,7kg

Mongel08..........80,9kg................-0,4kg...........................78,3kg......................175cm...............25,5......................-2,6kg

Potsataja...........77,4kg................-0,4kg...........................75,4kg......................166cm...............27,0......................-2,0kg

tibi......................73,4kg................-0,0kg...........................72,8kg......................172cm...............24,6......................-0,6kg



Ikka innuga edasi, eks! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 28. March 2011, kl 11.16

No see on see, kui kiiruga kirjutad. Tegelikult oli reedel kaal 78.0kg ja eelmist kaalu mäletsin millegi pärast 78.8kg ja üldse ei tulnud mõttessegi eelmisest tabelist kontrollida. Vabandused ... Aga no tühja, las ta jääda. Ikkagi miinus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: kriwella
Kuupäev: 01. April 2011, kl 08.08

Hommik!
Kaal ilmselt tänu haigusele natuke alanenud 69.1 (-700gr) KMI 23.4.
Korra vilksatas isegi 68, mis oleks ju niiiii tore olnud!
Järgmine kord. smiling smiley

Päikselist, plusskraadilist, aktiivset ja kaalulangusrohket nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: tibi
Kuupäev: 01. April 2011, kl 09.50

kaalu lisaks 200 gr-seega 73,0-kmi 24,7 -iseloomutuse musternäidis...keegi peab ju teistest viletsam olemaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: eps
Kuupäev: 01. April 2011, kl 12.48

Tere lõunat!
Tibi ära muretse mul kukkus kaal kõigest 100g.Näidud olid hommikul 70,5kg KMI 27,6 langus -100g.
Pingutame edasi,suvi varsti ukse ees.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 01. April 2011, kl 14.18

Tere!

Tibi, ära muretse, minulgi seekord pluss 200g. sad smiley Sel nädalal ma toitusi ei kaalunud, püüdsin tunde järgi pakkuda (vahel küll kaalusin kontrolli mõttes üle ja sain üsna sama tulemuse, mida olin silma järgi pakkunud). Sest ega elu lõpuni ei jõua kaaluda ja arvestada, peab õppima ka ilma kaaluta normaalselt sööma ja toitude kaalusid hindama. Vahepeal oli juba tunne, et see toimib. Kaal näitas lausa 74,7 - oh see oleks nii super olnud...Täna hommikuks oli näit aga hoopis 75,6.
Sellised pettumuse hetked on nii masendavad. Aga alla anda ei tohi. See vahepealne väiksem kaalunumber oli nii ilus, et tahan seda kiiresti jälle näha smiling smiley

Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 02. April 2011, kl 11.07

Minu kaal eile oli 77,5kg. No läheb ikka väikestviisismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Maksike
Kuupäev: 04. April 2011, kl 07.52

Vabandan, et hiljaks jäin. Nädalavahetus sai kuidagi äkki läbi.Näen, et tabel veel tegemata. Minul seis ikka sama -ei plussi ega miinust.

Päikseselist kevadet.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 04. April 2011, kl 11.09

Vabandan, et tabeliga hilinesin. Ootasin ja ootasin, et kõigi andmed saabuksid ja siis ei saanudki enam netti. Aga nüüd on tabel koos. Loodame, et ka seekordsed puudujad leiavad kevades aega meiega taas liituda!
Nimi.................Algkaal............Nädala +/-..............Praegune kaal..................Pikkus...............KMI..............Kokku kaotatud

Emmeliine........88,5kg................-???kg...........................85,5kg......................165cm...............31,6......................-3kg

eps....................72,0kg................-0,1kg...........................70,5kg......................160cm...............27,6......................-1,5kg

kriwella.............72,8kg................-0,7kg...........................69,1kg......................172cm...............23,4......................-3,7kg

Loveme83.........75,4kg................-???kg...........................69,5g......................173cm...............23,7......................-5,9kg

Maksike.............71,4kg................-0,0kg...........................68,1kg......................168cm...............24,1......................-3,3kg

Mongel08..........80,9kg................-0,8kg...........................77,5kg......................175cm...............25,5......................-3,4kg

Potsataja...........77,4kg................+0,2kg...........................75,6kg......................166cm...............27,0......................-1,8kg

tibi......................73,4kg................+0,2kg...........................73kg......................172cm...............24,7......................-0,4kg


Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 08. April 2011, kl 08.28

tere
mul ei ole jälle kaalu, pole kodussad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 08. April 2011, kl 11.50

Tere!
Minu kaal näitas täna hommikul 75,2, ehk -400g. See minu kaalulangetamine on küll nagu ameerika mäed - üles ja alla ja alla ja üles. Eesmärgijoon jookseb eest, aga positiivsed hetked, kui kaalu siiski alla tulnud on, on jälle innustavad.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 08. April 2011, kl 14.00

Tere,
Kirjutan siia... ehk hakkab veidi kergem. Kaal on mul endiselt sama, kuid ma pole enam paar nädalt kirjutanud üles oma päeva sööke, .....asi on väga käest ära, ma kohe ei suuda keerata ennast õigele lainele ja tubli ollasad smiley Kõik see teeb väga , väga kurvaks, lausa masendab. Endal on jube vastik olla, nagu kakuke käin ringi ja lausa ahastus kui vaadata õue...järjest soojem , kuid minul ei mingeid muutusi...
Küll tahaks ka tubli olla ja miskit saavutada aga no ei saa järjepealeconfused smiley

No hakkas ehk veidi kergem...või siis mitte, vähemalt panin mõtted siia kirja.Aga ma veel teie seltskonnast välja ei astu....vaatme mis saab, motivatsiooni kriis!
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 08. April 2011, kl 15.29

Eemmeliine - äkki annaks suurema motivatsiooni, kui leiad kellegi lähedal elava inimese, kellega koos näiteks jalutamas käia või koos lahjasi tervislikke sööke teha vmt. Läbi interneti on asi anonüümne ja lihtsam on tunnistada, et nädal ebaõnnestus. Kui keegi pidevalt ribidesse nügib ja silma peal hoiab, kellel endal sama eesmärk, siis on ehk lihtsam järjel püsida...
Noh, lihtsalt selline mõte tuli.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Maksike
Kuupäev: 08. April 2011, kl 17.39

minu kaal hommikul 68,4 Siis + 100g.

Mulle tundub, et kaal enam ei liigu kohe kuskile poole. juba kuu aega seisab.

head nädalavahetust

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: eps
Kuupäev: 08. April 2011, kl 20.09

Tere kõigile!
Täna kirjutan viimast korda kuna minu aeg saab läbi ja juurde ma ei osta. Teistele,kes edasi jätkavad soovin jõudu ja jaksu.
Täna minu andmed kaal 69,3kg KMI 27,1,seega kaalu langus -1,2 kg.
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 10. April 2011, kl 21.27

Tere taas!
Tundub, et meie read hakkavad hõrenema. Täna saab kaalu tabelisse kirjutada vaid kolmele salenejale.
eps - kahju, et lõpetad, aga ega see ei tähenda muidugi, et pingutuse ei jätkuks. Sel nädalal taas suurepärane tulemus! Jõudu ja jaksu Sulle edaspidiseks, palju päikes ja kergemat suve!

Teistele samuti päikest, jaksu ja tahtejõudu!Seda viimast oleks endalegi hädasti vaja.

Maksike, Sinu numbritega on kusagil mingi apsakas tekkinud vist, ma sain nädala tulemuseks +400 aga kokku kaotatud numbriga sobib jällegi +100g.
Nimi.................Algkaal............Nädala +/-..............Praegune kaal..................Pikkus...............KMI..............Kokku kaotatud

Emmeliine........88,5kg................-???kg...........................85,5kg......................165cm...............31,6......................-3kg

eps....................72,0kg................-1,2kg...........................69,3kg......................160cm...............27,1......................-2,7kg

kriwella.............72,8kg................-???kg...........................69,1kg......................172cm...............23,4......................-3,7kg

Loveme83.........75,4kg................-???kg...........................69,5g......................173cm...............23,7......................-5,9kg

Maksike.............71,4kg................+0,4kg...........................68,4kg......................168cm...............24,1......................-3kg

Mongel08..........80,9kg................-???kg...........................77,5kg......................175cm...............25,5......................-3,4kg

Potsataja...........77,4kg................-0,4kg...........................75,2kg......................166cm...............27,0......................-2,2kg

tibi......................73,4kg................-???kg...........................73kg......................172cm...............24,7......................-0,4kg


Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 15. April 2011, kl 07.44

Tere. Loodan, et võtate mind rühma tagasi. Lihtsalt eelmisel nädalal ei olnud käepärast ei kaalu ega ka internetti - olin reisil. Alles eile jõudsin. Aga no tulemused on ka näha - 78,9kg - see teeb +1,4 kg, kui ma nüüd kuidagi ei eksi. Jube, seda see tähendab ahvatlustele alla andmine. Masendav, ei arvanud, et nii palju tuleb ... sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 15. April 2011, kl 10.56

Mongel08 - loomulikult võtame tagasi, ikka juhtub, et ei saa netti või ei saa kaaluda.
Teatan juba ette ära, et järgmisel reedel ei tule siia minu kaalunumbrit ka, kuna viibin terve nädala kõiksugustest kaaludest eemal ja suure tõenäosusega ka arvutist. Püüan pühapäeva õhtuks siiski tabelit koostamas olla, aga loodan, et andestate, kui ma seda ei jõua.

Minu tänahommikune kaalunumber on 75,2, ehk täpselt sama, mis eelmisel nädalal sad smiley No vähemalt plussi ei ole, aga lootsin ikkagi miinust.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Maksike
Kuupäev: 15. April 2011, kl 14.19

Tere

Minul kaal endiselt 68,3. Häbi juba kirjutada ühte ja sama numbrit koguaeg. Arvan, et minu kaalu paigalseisu põhjuseks on just see, et nädala sees jälgin korrektselt kilokaloreid aga nädalavahetusel ei ole arvutis ja järelikult söön kõik tagasi mis nädalaga alla võetud.

Ühesõnaga üritan ennast parandada smiling smiley

Teile päikest ja ilusat kaalulangust

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 15. April 2011, kl 23.18

Tere,
Minu selle nädala kaal on 85,2 kg. Jälgin, kui ma oma kalorid täsi söön, päevas u 1450, siis kaal seisab,ei lange, söön u 1000 kalorit siis langebwinking smiley Küll on vaevaline see kaalu redelil alla liikumine....

Ilusat kevadet kõigile, väljas on juba nii soe ja mõnusdrinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: tibi
Kuupäev: 16. April 2011, kl 08.21

mina pole kuhugi kadunud,eilne näit oli 72,7-olin vahepeal haiglas,kuhu sattusin täiesti planeerimatult,niiet nüüd vaid optimismiga kevadesse-ja suur aitäh kõigile,kes nii armsasti mind siin lohutasid-see annab lihtsalt nii palju jõudu,seda soovin endiselt ka mina kõigile meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 17. April 2011, kl 13.02

Pean tabeli ära tegema, kuna hiljem pole enam aega.
Tibi, haiglasse sattumine ei ole muidugi tore asi, aga loodame, et nüüd on kõik korras.

Eemmeliine, mul on ka tunne, et kui söön täpselt lubatud kalorite hulga, siis ei lange see kaal kuhugi, seisab või tõuseb. Võibolla unustan midagi kirja panemata või arvestan valesti, sest kõiki asju ei saa ju ka kaaluda, eriti kui ise süüa ei tee parasjagu.

Kui on võimalik käia jalutamas või muudmoodi rohkem liigutada, siis võin süüa kalorid täis ja kirja trenniminuteid ei pane, muidu ikka sama tulemus, et miski ei lange. Lisaks see õhtune näksimine - olen nö õhtune inimene, hommikul magame lapsega koos kaua, õhtul oleme kaua üleval. Ja ikka tuleb isu õhtul veel midagi põske pista. Aga pean vaatama, et vähemalt 3 tundi enne magamaminekut ei sööks midagi, sest muidu annab kohe tunda.

Nüüd olen nädal aega vanemate juures ära, ema toidud on juba ette hirmutavalt maitsvad grinning smiley Hea on ju öelda, et püüan tubli olla, aga eks seda järgmisel nädalal näeb, mis sest välja tuleb.

Aga kõigile jõudu-jaksu-meelekindlust!

Nimi.................Algkaal............Nädala +/-..............Praegune kaal..................Pikkus...............KMI..............Kokku kaotatud

Emmeliine........88,5kg................-0,3kg...........................85,2kg......................165cm...............31,6......................-3,3kg

kriwella.............72,8kg................-???kg...........................69,1kg......................172cm...............23,4......................-3,7kg

Loveme83.........75,4kg................-???kg...........................69,5g......................173cm...............23,7......................-5,9kg

Maksike.............71,4kg................-0,1kg...........................68,3kg......................168cm...............24,1......................-3,1kg

Mongel08..........80,9kg................+1,4kg...........................78,9kg......................175cm...............25,5......................-2kg

Potsataja...........77,4kg................-0,0kg...........................75,2kg......................166cm...............27,0......................-2,2kg

tibi......................73,4kg................-0,3kg...........................72,7kg......................172cm...............24,7......................-0,7kg




Toimetatud 1 kord(a). Viimati Potsataja 17.04.2011 13.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: kriwella
Kuupäev: 22. April 2011, kl 05.58

Hommik,
Reisil käidud ja kaalunumber tõusnud...
Hommikune kaal siis 69.7 ja KMI 23.6 seega +600gr

Päikselist nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: tibi
Kuupäev: 23. April 2011, kl 07.18

Tere-minu kaal täna hommikul 71,0,kmid ei tea hetkel...aga see on rohkem pealesunnitud dieedi tulemus,niiet eks näis mis edasi saab -praegu on peaasi terveks saada,siis ehk rõõmustan ka juba selle kaalukaotuse üle pisutki...Kõigile tublit edasirassimist,aga hoidke sealjuures oma keha ja tervistsmiling smileywinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 24. April 2011, kl 21.51

Üha soojem kevad teeb oma töö ja seekord saab tabelisse tulemuse kanda vaid kahele salenejale. Enda kaalu kah seekord kahjuks öelda ei oska, aga midagi positiivset seal vast avaldada ka ei ole grinning smiley sad smiley

Nimi.................Algkaal............Nädala +/-..............Praegune kaal..................Pikkus...............KMI..............Kokku kaotatud

Emmeliine........88,5kg................-???kg...........................85,2kg......................165cm...............31,6......................-3,3kg

kriwella.............72,8kg................+0,6kg...........................69,7kg......................172cm...............23,4......................-3,1kg

Loveme83.........75,4kg................-???kg...........................69,5g......................173cm...............23,7......................-5,9kg

Maksike.............71,4kg................-???kg...........................68,3kg......................168cm...............24,1......................-3,1kg

Mongel08..........80,9kg................-???kg...........................78,9kg......................175cm...............25,5......................-2kg

Potsataja...........77,4kg................-???kg...........................75,2kg......................166cm...............27,0......................-2,2kg

tibi......................73,4kg................-1,7kg...........................71kg......................172cm...............24,7......................-2,4kg


Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: tibi
Kuupäev: 29. April 2011, kl 08.30

Täna siis taas reede ja selline tore värk,et üle aastate 6 ees...napilt küll-69,9,aga siiskismiling smileyehh ja mis see kmi siis on...ei vaadanudsad smileyigakord unustan ära!!!)ilmad on nii ilusad,et iga päev õues ja kõndinud,kõndinud-loodan muidugi et see tulemus püsima ka jääb ikkaspinning smiley sticking its tongue outkuna olen suur magusasõber viimasel ajal ja ennemalt just polnud!Olge tublid ja võitleme edasi,suvi ongi kohe käes!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 29. April 2011, kl 17.13

Tere,
Viimase nädala ilmad on olnud niiii supper ilusad, et isegi minu kaal on veidi liikunud, kaal siis täna 84,9smiling smiley Olgugi, et vähe aga siiski. Tegelikult tunnen ennast endiselt nagu kakuke ja kui nüüd tekkis vajadus õhemad riided selga panna.....oi, oi nagu viiner kilesspinning smiley sticking its tongue out Enda üle on tore vahel naerda küll, kuid olukord siiski masendav.....
Olge tublid ja rühime edasi!!

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Kuupäev: 29. April 2011, kl 20.13

Minu kaal näitas hommikul 76,6. Sega +1,4, on õudust! Njaa...ei tasu kodus ema juures käia...või nojah, ei tasu õgida nii palju, olgem ausad grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Loveme83
Kuupäev: 30. April 2011, kl 09.39

tere
oh seda elu, olin kaua eemal
minu kaal präegu on 69.4 seisan juba mittu nädalat

Valikud: VastaOsunda
Re: SALENEVADsmiling bouncing smiley: Emmeliine, kriwella, Kägu, Loveme83, Maksike, Mongel08, Potsataja, tibi, Tulirebane
Saatis: Mongel08
Kuupäev: 30. April 2011, kl 09.47

Juba teist nädalat pole mul aimugi, mis mul kaal on, sest vannitoas oli päris tõsine uputus ja kaal oli üks ohvritest. Aga juba täna lähen ostan uue kaalu ja kui tohib siis annan oma homse tulemuse siia. Järgmisest nädalast olen raudpoltkindel kaaluja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678Järgmine
Asukoht: 7 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.