Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kuidas saaks siledama kõhu peale sünnitust tagasi ? sad smiley
Saatis: mirry
Kuupäev: 09. July 2010, kl 19.08

Olen 163/50, sünnitanud väikese vahega 2 last (viimasest sünnitusest 1.5 a möödas). Juba peale esimest sünnitust olin oma väljaveninud kõhunahaga ja 8 ülekiloga hädas. Sain kilodest peale teist last kõik korda, aga kõhunahk ikka selline lödev. Pool aastat tagasi hakkasin suht regulaarselt trennis käima (püüan ikka 3 korda nädalas käia. Kuid vahel ei õnnestu ka nt üle 1 korra käia. Ütles, et lihased olen saanud kõhule küll, aga kõhunahk on ikka lodev. Enam kõht nii ei ripu kui enne trennis käima hakkamist, aga rahutu olen ikka. Nahk on armiline ja pehme. Olen olnud ka 2 kiloga alakaalus, kas see ei aita kõhunahale, mis tähendab, et kokku võin ma ju kuivada, aga lõdvast kõhunahast enam lahti ei saa. Trenn on tegelikult palju aidanud (shaping) ja ma isegi ei uskunud, et ttrenn võib nii palju heaks asja teha. Aga ikkagi on nii palju seda venivat nahka. Kui seisan siis pole häda kedagi, aga kui püksid nt jalas pigistavad, siis pressivad kõhu ülesse jne...
Tegelt olen ma vaadanud päris paljusi naisi, kellel lapsed, et ka neil on kõhunahk selline voldiline ja kui kummarduad siis ka suht lõtv. Aga pilk jääb ikka midagi enamat otsima ja leiab sellised naised, kelle kõhunahk oleks justkui "selja taha venitatud" ja kõhu naha ja lihase vahel pole polstriraasugi. Tahan siit küsida nõu, et kes on ka suurt vaeva näinud selle kõhunaha suhtes ja saavutanud kõigele hoolimata selle, et kuidas te seda teinud olete? Kui palju trenne ja toitumist? Oleksin ülitänulik, kui keegi viitsib sellest teemast pikemalt rääkida (nt oma päevamenüüst ja trennidest), ja anda just positiivset suunitlust, sest kindlasti on võimalik asja korda saada. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas saaks siledama kõhu peale sünnitust tagasi ? sad smiley
Saatis: viks
Kuupäev: 12. July 2010, kl 21.16

arvan, et oleks mõistlik abi otsida kosmeetiku juurest. Proovida trimmivaid mähiseid ja kreeme.Mõnele mõjub vägagi hästi...teisele jälle vähem. Eks see üks katse-eksituse meetod ole.
Vaata hotell Athena kodulehele. Seal kombineeritakse kehahooldused veel tervisekapsliga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas saaks siledama kõhu peale sünnitust tagasi ? sad smiley
Kuupäev: 13. July 2010, kl 10.55

mina sain oma naha ilusaks tselluliidikreemidega eriti tõhus oli Avoni oma

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas saaks siledama kõhu peale sünnitust tagasi ? sad smiley
Kuupäev: 02. September 2010, kl 11.22

Kuivharjamine ja duši all külma ja kuuma vee vaheldamine pidavat ka nahka trimmima smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas saaks siledama kõhu peale sünnitust tagasi ? sad smiley
Saatis: Metskazz
Kuupäev: 12. February 2011, kl 14.37

Kas seda teemat veel keegi oskab kommenteerida: mul on sama mure, kaksikud ja ülekaal on kõhu teinud suht pehmeks ja lõdvaks, trenni pole ma veel jõudnud, aga viimase 5 nädala -2,8kg siin klubis on kõhu veel koledamaks mu meelest teinud.
Mida olete ette võtnud, et kõhunahka kaalukaotusele "järgi aidata"?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas saaks siledama kõhu peale sünnitust tagasi ? sad smiley
Kuupäev: 19. February 2011, kl 09.57

Metskazz- kui palju sul sünnitusest möödas on? Mul kadus vaikselt kõht ise ära. Eraldi selleks miskit ei teinud.. Eks organism taastub vaikselt ka ise.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas saaks siledama kõhu peale sünnitust tagasi ? sad smiley
Kuupäev: 25. February 2011, kl 11.06

Mul läks isegi peale kahte keisrit kõht kuidagi nagu iseenesest tagasi..väike voldike küll on, kuid ei midagi hullu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas saaks siledama kõhu peale sünnitust tagasi ? sad smiley
Saatis: Siinuke
Kuupäev: 25. March 2011, kl 23.16

Mul sama mure kõhuga, laps 9kuune - eks teen korralikult igal õhtul kõhulihaseid Pilatese järgi (youtubest leiab väga palju programme, valige keskkohale) ja kreemitan ning pesen kareda nuustikuga. Rebendeid on palju, ega nendest ilmselt lahti ei saa kunagi, kui just opile ei lähe.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas saaks siledama kõhu peale sünnitust tagasi ? sad smiley
Saatis: Gerri
Kuupäev: 11. April 2011, kl 20.00

Venitusarmidega kõhule pidi olema väga raske oppi teha ja ei pidavat väga palju aitama, kuna siis jäävad opi armid. Ma ei tea, võibolla lihtsalt kuulujutt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas saaks siledama kõhu peale sünnitust tagasi ? sad smiley
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 19. April 2011, kl 21.34

Eks veninud kõhunahk ei pruugigi minna tagasi nii ilusaks, kui ta kunagi oli. smiling smiley Vaid mõnel õnnelikul on see nii! Endal oli esimese lapsega keiser ja palju ülekilosid - kõht oli mu kõige jubedam koht. Keisriarmi kohal rippus lausa inetu volt. Peale teist rasedust hakkasin kaalu langetama ja see kole volt kadus, kuid alles jäid venitusarmid ja samuti "pehme" kõhunahk. Ei teagi, kuidas seda uuesti pringiks ja ilusaks saaks. Opi kohta olen lugenud seda, et naistel, kellele on tehtud keiser, kasutataksegi opil just vana keisriarmi ja uut armi juurde ei tehta. Ja venitusarmid ei mängi siin rolli - üleliigne nahk lihtsalt lõigatakse ära ja see, mis alles jääb, on ilmselt oluliselt ilusam. Iseasi, kui paljud sellist kirurgilist sekkumist pooldavad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas saaks siledama kõhu peale sünnitust tagasi ? sad smiley
Saatis: elekter
Kuupäev: 08. May 2012, kl 12.58

pole vist kõige odavam protseduur ka...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuidas saaks siledama kõhu peale sünnitust tagasi ? sad smiley
Saatis: SUKSU
Kuupäev: 24. January 2013, kl 07.59

Vaevlen täpselt sama mure käes. Laps on 8 kuune. Kõhulihaste treenimine ei ole mingit tulemit näidanud. Kaal püsib suur ja ei taha kuidagi vähened. Täiesti lootusetuse tunne on.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.