Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 02. April 2013, kl 10.08

Tervitused!
Mina ei ole ka kuhugi kadunud, aga nädalavahetusel ei olnud mahti arvuti taga istuda ja nüüd alles tuli meelde, et ma pole oma kaalu saatnud. Reede hommikul oli kaal 82.5 kg ehk hakkab vaikselt jälle liikuma. Võib ka eelmise nädala muidugi tabelist välja jätta ja selle reede seisu lisada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 05. April 2013, kl 06.57

Mulle hakkab tunduma ,et me hääbume vaikselt ära. Minu kaal endiselt 63.2 , aga olen saanud juba mitmeid märkusi,et ma olen ala võtnud, kõhnemaks jäänus, keha hoopis teine jne. Kui täna jõuan siis paneks teile enne nüüd pildid ka õhtul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: memm52
Kuupäev: 05. April 2013, kl 07.06

Hommikust
Minu hommikune kaal 90.6
3 nädalat veel tuleb mul neid ravimeid süüa,siis ehk saan uued,kuid võitlen edasi-kuigi see nädal on mind vaevanud nälja tunne,siis õhtuti olen suutnud näksimisest hoiduda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 05. April 2013, kl 08.41

Ei hääbu siin keegi mitte kuskile. Igaüks nokitseb lihtsalt ise omaette, teistele kirjutatakse ainult siis, kui on midagi väga-väga positiivset juhtunud või siis vastupidi negatiivset. On ju nii?? Hetke olukorrast niisama lihtsalt ilmselt ei viitsita kirjutada. Kuigi ikka võiks kirjutada, et saaks üksteist motiveerida, selleks meil siin duell ju ongi.

Aga nüüd minu kaalust. Pühade nädalavahetus mõjus kaalule muidugi suurepäraselt tõstvaltmoody smiley nagu oodata oligi, mitu torti sai kamba peale ära hävitatud. Aga samas üritasin ikka end liigutada ka. Esmaspäevast siis ikka korralik, et reedeks mitte jälle plussi kirja saada, õnneks pluss ei olegi.
Kaal täna 99,2kg ehk -0,3kg!! Väike miinus küll, aga seekord olen sellegi üle õnnelik!!

Olge mõnusad!

MEIE TABEL



Toimetatud 1 kord(a). Viimati kopsiine 05.04.2013 08.42.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 05. April 2013, kl 09.09

Hommikust!
Pühad edukalt üle elatud ja kui seejuures kaal ka veel langeb, no mis sa hing siis veel tahadsmiling smiley
Minu kaal täna 81.5 kg. Nihutaksin siis ka oma eesmärgi natuke reaalsemasse kaugusesse ja paneksin uueks tähtajaks 17. mai.
Loodama, et see lõputu talv ka ükskord järgi annab. Pidage vastu!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 05. April 2013, kl 11.00

Mina nüüd ikka olen jooksmas käinud 8 km korraga. Olen ikka oma võhma nii palju treeninud,et peale 8 km tunne et jõuaksin veel , AGA mu põlved pole sama meelt ... otsustasin,et jooksen hetkel selle 8 km kuna ei taha põlvi vigastada sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 05. April 2013, kl 11.02

Ja ka minu eesmärgi võiks ikkagi panna 15. mai , sest et ma siin tasa ja targu ikka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 06. April 2013, kl 07.54

minu kaal 89,9. jesss, lõpuks 8 ees.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 07. April 2013, kl 10.15

Tere ma siis kirjutan ka viimasst korda olen olnud laisk ja ei ole siin käinud ja ka istusin lapsega kuu aega haiglas. need muidugi kõige halvemad asjad. Ma looodan ,et teil kõikidel läheb hästi eriti hoian pöialt sulle kopsiine sa oled jälle tagasi sõiduvees ühes asjas sain ma siiski sust ette nimelt olen ma lapse ootel.Ma proovin küll kaalu hoida ühes kohas aga eks näis mis saab.
Käin teid siin ikka vaatamas kui sobib.

Tsauu
smiling bouncing smileyhot smileyspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 07. April 2013, kl 11.07

Palju palju õnne sulle Nartsissike!!!! Väga hea uudis!! Eriti kuna me ju samas kaalus ja mul nüüd ka rohkem lootust titeootele jääda. Praegu seangi kaalulangetamise eesmärke ühe kuu kaupa, nii kuidas tsükkel toimib.
Igatahes edu sulle ja anna siis vahel teada, kuidas läheb!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 08. April 2013, kl 22.03

Palju õnne ka minu poolt Nartsiss!
Muideks kas kellelgi plaanis ka mingisugusele jooksumaratonile ka minna ? Ise mõlgutan mõtteid,et minna Viljandi järvejooksule koos sõbrannaga. Jooksmist kõvasti treeninud ja võhma on ka täitsa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Merr
Kuupäev: 09. April 2013, kl 20.41

Hei, minul on kasutamine siin keskkonnas selleks korraks läbi. kahjuks ei suutnud ma sel aastal olla sama edukas, kui aasta eest, aga ..... ma olen ikkagi kergem, kui aasta tagasi samaks ajaks smiling smiley
Tänase seisuga pole mul plaani jätkata passiivse kasutajana, kuna ma nagunii ei märkinud ammu miskit ja motti siit enam ei leidnud. Kui tohib siis ma hoian teile distantsilt pöialt ja vb annan endast ka kaalu osas vahel märku. Hetkel taastun naudingute rohkest puhkusest.

Kuna ma soetasin endale jooksusussid ja peagi on suusatamisega koogel-moogel, siis on 2 esimest jooksutiiru tehtud, kokku tasane 7 km + esimene velotuur 15 km.

SEB 31. Tartu Jooksumaratonil toimub minu 4-s osalemine 23 km kepikal ja noh, sportlikku motti aasta lõikes hoiab üleval 02.03.2014 toimuv Vasaloppeti suusamaraton - 90 km. Üks osalemiseks regamise põhjus oli just enda füüsilise vormi parendamise pärast.

Ma soovin kõigile tublidust ja jonnakust püsida reel! Ja nartsissile kerget kandmist smiling smiley

Merr

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 10. April 2013, kl 08.18

Seega hakkan meie tabelit kärpima, aga pole hullu, veenvad põhjused ju mõlemil. Eriti heameel, et olete ise endast märku andnud, mitte ei kao lihtsalt vaikselt kuhugi.
Minul muide kasutusõigus ostetud aasta lõpuni, oli mingi hetk hüpersuper sooduspakkumine, aga ei ole juba pikemat aega toidupäevikut täitnud, kuigi ju peaks. Püüan oma peas asjad korralikult läbi mõelda. Keskmiselt läheb päev nii, et kui süüa korralik hommiku-, lõuna- ja õhtusöök, siis saan vahepalaks lubada 200g 2%-list mammudega jogurtit, õuna ja vahel ka maitsva piruka või siis tükikese tumedat šokolaadi. Nii umbes on viimased nädalad läinud. Kui olen päeval aktiivsem, siis võin isegi rohkem lubada.

Olge mõnusad ja jäägem kauniks!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 12. April 2013, kl 07.26

Yehhhuuuu, ma saavutasin oma esimese vahe-eesmärgi 99kghot smiley
Ehk siis kaal täna hommikul 98,7kg ehk -0,5kg kaduma läinud nädalaga!! Miinus ei ole küll suur, kuid siiski kaal on ju langenud ja tõesti esimene unistus näha kaalul kahekohalist 99kg on nähtud, täna hommikuse seisuga isegi vähem!!!

Ma olen nüüd seisus, kus olin eelmine aasta juulikuus, siis jäi kaalu langetamine toppama, kõige väiksem number, mis sai Uusaastalubaduse duelli tabelisse, oli 98,1kg augusti lõpus (juuli ja augusti pendeldasingi 99-98kg vahel) ja siis hakkas kaal tõusma. Nädala sees 26. augustil, mis oli pühapäev, olen endale üles märkinud numbri 97,8kg ja nüüd loodan selle numbri saavutada järgmiseks reedeks hoides korralikult söömist kontrolli all ja teen ikka trenni ka. Eks paistab, mis järgmine reede see number olema saab, sest vahepeale jääb üks pulmapidu!!!!

Et mitte astuda liiga suurt sammu korraga, panin järgmiseks vahe-eesmärgiks 95kg, numbri mida ma ei ole enda all kaalul näinud aastaid, aastakümneidtongue sticking out smiley Viimati võis see number seal olla gümnaasiumi ajal, ehk siis tõesti üle kümne aasta tagasi.

Head vastupidamist, eelkõige soovin iseendale!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 14. April 2013, kl 10.03

89,5

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 16. April 2013, kl 08.15

Liiga vaikne on meil siin, loodan, et keegi pole rohkem alla andnud!!
Ise üritan ka korralik olla ja reedeks ikka miinuse välja pingutada. Eile võtsin uue võimlemiskava ette, viie harjutuse asemel nüüd 7 harjutust, mis võtavad uued lihasgrupid ette. Ja kokku läks tavapärase 20min asemel ligi 45min aega. Higi voolas ja kohe oli tunda, et mõjub lihastele!!
Homme on üks takistus ka tee peal, pulmapidu nimelt, egas seal saa ju kaloreid lugeda, pean lihtsalt mõistusega võtma.

Kevad hakkab ka end üha rohkem näitama, naudime siis seda aega ja kasutame omatarbeks trenni tehes!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 18. April 2013, kl 15.22

Mina pole ära kadunud. Terve eelmine nädal on olnud väga kiire. Käin endiselt jooksmas õues oma 7-8 km aga kaal kõigub 63 ja 64 kg vahel . Vahel ka 64,5 kg... Väga imelik, samas cm juurde pole tulnud vaid tundub et väheneb hoopis smiling smiley Jätkan endiselt oma kaalulangetamist või siis vormi ajamist , teagi kuidas täpselt seda nimetada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 19. April 2013, kl 09.40

Terekest!!
Minul seekord väga tagasihoidlik kaalulangus:
kaal täna hommikul 98,6kg ehk -0,1kg!!!
Nädal algas muidu kenasti, iga hommik oli kaal 100g väiksem, selline stabiilne langus. Siis tuli kolmapäev, minu venna pulmapäev, kui sai kõike head paremat sisse ahmida, egas siis ma ju ei saa enam pidama, eriti kui laud lookas toidu all!! Neljapäeval üritasin natukenegi tehtud vigu parandada crosstraineril ja see vist natuke ka õnnestus, tuli isegi miinus!! Ma nii kartsin plussi, seega rahul ka 100g langusega.

Ilusat nädalavahetust!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: Anett
Kuupäev: 21. April 2013, kl 13.43

Tere!
Mina pole juba paar nädalat kaalul käinud sad smiley Ei julge ka nagu eriti sest tean et see on 63-64 vahel! Müstikaaaaa
Ühesõnaga trenni ma teen ja ilusti teen kah veel. Käin jooksmas ülepäeviti. Aga vot see toitumine. Panen käe südamele ja ütlen, et üle ma ei söö . Vastupidi- ma söön väga vähe! Teadvustan endale ,et see haiglane ja peaksin sellega tegelema! Täna olen söönud 1 banaani ja 1 latte joonud... Üritan enda probleemiga tegeleda ja nautida ilusaid päikselisi ilmi smiling smiley
Lähen ka 1. mail Viljandi järve jooksule smiling smiley Saate ehk mulle pöialt hoida, et maa ilusti läbin (A)

Edu ja jaksu naised!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 24. April 2013, kl 09.00

Ma tegin seda: ma tulin täna jalgrattaga tööle!! 14,7km, natuke alla tunni sõitu läbi Pärnu linna!!! Super mõnus!! Ja õhtul siis koju tagasi sama pikk tee veelcool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 26. April 2013, kl 08.21

Viimane nädal möödus liikudes/trenni tehes: 25km kõndimist, 29,3km jalgrattasõitu, 1,5 tundi puude lõhkumist ja veel pool tundi crosstrainerit. Kõik selle ilusa aga rikkus ära eelmisel nädalal toimunud 2 pulmapidu (mõlemad peod olid super ägedad), kui sai endale ühtteist ikka kõvasti lubatud ja siis ei saanud enam magusa söömisele piiri peale. Täitsa jube kuidas ma lausa hävitasin šokolaadi, "õudus kuubis". Ise veel mõtlesin, et ah ma ju nii palju liikunud ka, siis võib ju lubada. Aga igal hommikul oli kaalunumber jälle suurem!! Oma osa siin kaalutõusul ka sellel, et päevade eel keha lihtsalt hoiab kõike paremini kinni, kaal tõuseb ka siis, kui intensiivselt trenni teha. Ühesõnaga mul see nädal suur pluss:
kaal täna hommikul 99,9kg ehk +1,3kg. Kohutav!!!???

Pean end uuesti kokku võtma ja tekitatud kahju järgmiseks reedeks hüvitama!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. April 2013, kl 12.32

Minu täna hommikune näit oli 57,5kg.
Trenni pole kahjuks teinud , aga hakkasin jälle huvi pärast oma toitumist üles märkima.. kalorid 1680-1720, sysivesikud 31%, valgud 18% rasvad 51% eye popping smiley .. (so. 4 päeva keskmine). Minu igapäevane menüü näeb välja umbes selline:5-7 erinevat puuvilja, 2-3 muna, rohkelt aedvilju-eriti rohelisi, 35-40g erinevaid pähkleid, 15-25 g tumedat šokolaadi ja palju liha või kala smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. April 2013, kl 12.38

Vale teema grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: uusmina
Kuupäev: 28. April 2013, kl 11.24

ja ma juba mõtlesin, et pole vist ammu käínud siin, et pirlet ma küll ei mäleta

igatahes kaal 89,3

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 28. April 2013, kl 15.20

Rõõm näha, et ka vähemalt üks õige duellikaaslane endast märku annab!! Tundub, et mõnus päike on kõik välja meelitanud ja kaal/arvuti/duell ununeb....

Mis seal ikka, mina üritan end siin ikka veel õigel rajal hoida. Eile sai siis taas üks pidu üle elatud, seekord siis 90-aasta juubel!! Väga särtsakas proua alles!!! Eks sai taas head paremat sisse vitsutatud, õnneks oli nn. rootsi laud ja toit ei olnud koguaeg nina all, tuli tõusta ja minna tooma. Õhtul siis kodus tuli taas üks hullumeelne mõtecool smiley, laps jäi varem magama ja mina tõmbasin dressid selga ning läksin õue jooksma!!! Jah jooksmahot smileythe finger smileythumbs upgrinning smiley Ja ma suutsin seda. Kokku läbisin joostes/kõndides 4km, millest 3km jooksin. Muidugi ikka väga aeglaselt linta-lonta, aga tunne oli super, eriti suur rõõm oli tunda, et ma suudan joosta nii palju järjest, esimesed kümme meetrit ei võtnudki pilti eest!!! Endomondo hinnang selle kohta oli muidugi väga madal, aga algus seegi ju!!!

Kaaluga loodan reedeks jõuda ikka miinusesse tagasi!!
Kõike kaunist ja hullumeelseid ideid (vahel ju võib)spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Kuupäev: 29. April 2013, kl 09.32

Tervitused!
Mina olen ka veel olemas, aga ajad on nii segased ja kiired olnud, et olen siit foorumist tükiks ajaks eemale jäänud. Kaaluga võitlen ikka samamoodi edasi ja kõigile teistele elan samuti kaasa. Reedene kaal oli 80.5 kg, ühesõnaga katsun ikka oma vahe-eesmärgile tasapisi lähemale jõuda. Suure tõenäosusega jääb mul ka sel reedel kaal esitamata, sest sõidan kolmapäeval nädalaks puhkama. Ärge siis mind veel maha kandke ja joone alla tõstke.

Peatse kuulmiseni ja päikest kõigile!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 02. May 2013, kl 07.18

Haige!!
Nohu, kurguvalu, pea paks otsas.... see kõik ei tõota ka kaalule head. Koguaeg on mingid vabandused, et süüa rämpsu, et süüa magusat. Nohuga ei tunne ju mingit maitset ega lõhna, siis võiks isegi saepuru süüa, aga ikka pugin magusat... Eks peab leppima hetkel olukorraga ja püüdma end järgmiseks reedeks kokku võtta, nii nagu ma juba mitu nädalat luban, et ikka järgmine reede ja siis järgmine olen nii tubli!!!??? Elame/näeme!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 04. May 2013, kl 20.17

Kui me siin duellis nii vaikselt edasi tiksume, siis jätkan ma ilmselt varsti üksi, duell iseendaga!!??

Meelega hoidsin eilse päeva siit eemale. Eile hommikul oli lihtsalt selline kohutav kaalunumber, et ma ei oleks isegi ähvardades seda siia kirja tahtnud panna, ootasin tänast hommikut lootes, et see number natukenegi kahaneb ja see pisike ime isegi juhtus.
Kaal täna hommikul 99,9kg ehk sama seis nagu eelmine reede ehk kokkuvõttes ei ole see nädal midagi kaduma läinud ja õnneks ei tulnud ka juurde.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 10. May 2013, kl 09.40

Terve nädal täitsin kohusetundlikult toidupäevikut, mõni päev läks paar protsenti üle, teine päev tuli puudu. Peaks nagu taakaalus olema. Trenni tegin ka - 2 korda 30km jalgrattaga, lisaks kolmel päeval kokku kõndisin 18km.
Ja selle tulemusel kaal kõikus üles-alla/edasi-tagasi. Lõpuks siis täna hommikuks sain ikka miinuse:
kaal täna 99,2 ehk -0,7kg!!
Midagigi liigub maha mu küljest!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Uusaastalubadus grinning smiley
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 17. May 2013, kl 10.43

Tundub, et olengi siia üksi jäänud. Kontorirott veel andis endast märku, aga sellestki juba 3 nädalat möödas. Eks ma siis nüüd kannatlikult ootan ehk ta ikka annab endast veel märku. Sellegipoolest ei ole mina kaalu langetamisest loobunud, hetkel olen kenasti reel ja kaal liigub alla poolesmiling bouncing smiley
Kaal täna hommikul 98,0 ehk -1,2kghot smiley Ilus!!
Lootsin küll näha juba 97... aga eks järgmine nädal.
Kolm viimast päeva on olnud super tervislikud: jalgrattaga tööle ja tagasi, kokku 29km. Kodus koos lapsega tegin õue töid, põhiliselt puude ladumine!! Tuppa alles üheksast õhtul, laps kukkus jala pealt ja mina ka tuttu!! Mõnus!!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.