Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 6 / 10
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Kiku
Kuupäev: 07. April 2011, kl 10.13

Minul oli selle alusega Wii Fit Plusi plaat ka kaasas. Jõuluvana tõi lapsele lumelaua mängu koos selle alusega ja oligi kohe emmele ka mäng kaasas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 07. April 2011, kl 11.25

Alusega ongi plaat ka kaasas. Lihtsalt konsooliga pole alust, see tuleb eraldi osta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 07. April 2011, kl 11.38

Aitäh, avardasite meedusikese silmaringi

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 07. April 2011, kl 19.08

ootate hommikut?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 07. April 2011, kl 20.07

mitte eriti smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 07. April 2011, kl 21.42

No kes blogisid on jälginud siis ma olen ikka kõvasti kurtnud seal, igapäevane trenn pluss kalorid täiesti paigas ja kaal ainult tõusebconfused smiley Ei oota üldse kohe homset, selles suhtes, et tunnen kuidas keha on rohkem vormis, enesetunne on hea, mis ongi kõige tähtsam aga kui kaalule astun ja numbreid näen, siis kisuvad suunurgad jälle allasad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 07. April 2011, kl 22.14

Kulla Tink aga see ongi ju peamine et keha on paremas vormis. Pekk kaalub ju vähem kui lihas winking smiley
Mina ei suutnud täna jälle burxile EI öelda sad smiley aga eks homme näha on kuidas see burger mulle mõjub grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: elerin11
Kuupäev: 08. April 2011, kl 05.51

hommik, ei saa aru mis see eelmisel nädalal oli. Täna kaal siis 71.7kg ja seda -2,3 kg vähem, kui eelmisel nädalal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Kiku
Kuupäev: 08. April 2011, kl 07.10

minu kaal on 67,9 nii et +0,3 siis vist sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 08. April 2011, kl 07.31

Minu kaal siis 60,0 ja -400g. Enesetunne on tunduvalt paremaks läinud-kõht ja sangad ei punnita enam nii palju üle pükste värvli tongue sticking out smiley Ootan nii väga järgmist nädalat kui näeksin kaalul juba nr. viite ees smiling smiley
Mõõtsin huvipärast ka ümbermööte, ka need olid vähenenud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 08. April 2011, kl 07.37

Minu kaal täpselt sama 77,1kg. Ma tahtsin veel seda öelda, et järgmine nädal mul pole võimalik kaaluda, kuna olen teises linnas koolis ja ma pole kindel et reedel ka tabeli valmis jõuaks. Kuidas teile sobiks, kas et ootate tabeliga pühapäeva 'htuni v'i teeb järgmine kord selle keegi teist? (Vb jõuaks ka varem kui P Õhtu aga kindlalt lubada ei julge)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 08. April 2011, kl 07.38

Sorri, ma ei tea kus mu mõtted olid, kaal ikkagi 76,9kgsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 08. April 2011, kl 08.01

Minu kaal hommikul täpselt 79 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 08. April 2011, kl 08.58

Minu tänane kaal on 79,5kg ehk -0,3kg.
Olen rahul, et niigi palju miinust tuli. Ma pole sel nädalal eriti tubli olnud.
aga mulle on hakatud ütlema, et olen näost kõhnemaks jäänud. Ise saan aru ka seda, et kõht on pisem.

Mul pole selle vastu midagi, kui tabel tuleb pühapäeval.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 08. April 2011, kl 11.18

Tere tüdrukud, minu kaalu nr näitavad 69kg, seega -1kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: silvik
Kuupäev: 08. April 2011, kl 13.30

Häbi tunnistada 59,3 pluss +0,8
Ise süüdi, magusat sai söödud, isegi Hesburgeris käidud. Trenni ei saa veel kuu aega teha, arst ei luba, olen 2 kuud kodus istunud.
Järgmisest nädalast tööle, nii et ei tea, kas õnnestub kaaluda.
Ja ülejärgmine nädal saan näidu kirja alles pühapäeval, reeglite järgi on ka ju esmaspäevani aega. Onju?
Ühte ma tean, töö mõjub mu kaalule väga mõnusalt, nii et tulen hea tulemusega. Kindel see winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 08. April 2011, kl 22.34

Nonii meie kaalutabel, loodan et vigu polegrinning smiley


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 09. April 2011, kl 10.53

Ilus tabel, ilusate numbritega winking smiley

Ma ajasin just oma crosstrainerilt tolmu maha ja sain peavalu confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 12. April 2011, kl 17.53

Tükk aega on vaikust olnud, kuidas teil läheb? Naudite ilusat ilma, käsil koristustalgud või midagi muud? Mina teen vaikselt nii üht kui teist ja lisaks naudin värvilist salatit ja tervisesporti. Nüüd hakkasin kombineerima jooksu ja kõndi segamini, tunnen, et kõndimine ei pakku enam tugevat koormust, näis kas hakkan jälle lihast!!!! kasvatama.hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 12. April 2011, kl 17.58

Mina olen õppinud siin kõik need päevad. Ja see uudis ka, et ma saan kaaluda end vaid 1. juunini, sest siis lähen ma Hispaaniasse ja seal ilmselt sellist kaalumisvõimalust ei avanesad smiley Aga ma loodan, et selleks ajaks on juba mingid tulemused käes, niikaua olen teiega!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 12. April 2011, kl 18.30

Läheb nigelasti. Kaal sama, söögiisu tohutu!
Liikusin täna, üle kahe nädala, ja jalad on puruks confused smiley

Tink, mis hispaanias head? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 13. April 2011, kl 07.54

koolipraktikawinking smiley ja siis elan seal terve suvegrinning smiley Mina olen ka liikuda saanud päris vähe, no Wiiga teen ikka iga päev trenni, ja see ikka meeldib mulle nii väga!
Kes tselluga võitlusesse asus? Kuidas läheb? Kas mõjub?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 13. April 2011, kl 11.32

Mina asusin tselluga võitlusesse. Võib öelda nii ja naa, suur kobrutamine on ära läinud, vaja oleks ka harjaga nühkida, ehk siis oleks tulemus parem. Kuid alati on nii kiire jne. Tulemus on positiivne: parem kui enne. Kui patt pole küsida, kui noored te olete. Minu vanus on 34a ja olen kahe lapse ema, tütar 8a ja poeg 2a.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Saatis: Tink
Kuupäev: 13. April 2011, kl 11.33

Mina olen 21 ja saan 22smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 13. April 2011, kl 14.50

Ma olen 26 ja lapsed 5a ja 11k.

Tselluga veel ei võitle. V-b peaks, aga ma praegu ei suuda. Tunnen, kuidas jõud hakkab sellele kaalumaadluselegi alla jääma. Kuidagi tühi tunne on. Praegu tuleb aga robinal juurde. Võrreldes reedega +600g confused smiley
Täna tegin ühe pika käruralli ja sain 19tuhat sammu. Ehk aitab natukenegi kaasa....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 13. April 2011, kl 18.57

Tervitused ka minu poolt üle pika aja.Lühidalt ka endast.Lähenen 42 a.Poeg sai just 5a.Tema mul ainuke.
Tuleb tõdeda, et kaal ei lange enam kiirest.Istuv töö.Rasedusega tuli 40 kg juurde ja 1,3 a langes sama palju.Ja 3 a pärast tuli 10kg juurde tagasi.
Vanuses kuni 35a oli mu kaal 61-63.Vaatan heldimusega vanu teksaseid ja unistan, saaks sama hea vormi tagasi.Spordiga olen ikka tegelenud.Mees naerabki kodus,et olen nagu sumo, peal pekk, sees lihas.Õnneks heas mõttes,ta igatpidi toetab mind minu pühaürituses
Täidan igapäev päevikut, kuid jah, üle kalorinormi ei lähe, kuid kipun süsivesikutega liialdama.
Puhkus läheneb kiiresti, juba müüdi ilusaid pävkasid.Alla ei anna, 1 juuniks vähemalt 71 kg.Ja siis panen uued eesmärgid paika.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 14. April 2011, kl 21.30

Tervitus teile, mina olen ainult tööga tegelenud ja pole isegi mahti olnud ennast kaaluda confused smiley Hommikul siis paistab mis kaalu nr on smiling smiley Vanusest: olen 24 ja mul on nelja aastane tütar.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 15. April 2011, kl 07.32

Nonii, hommik käes ja number fikseeritud.
78,8 sel korral, ehk siis -0,7kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 15. April 2011, kl 07.53

Minul - 0,7 kg e.nüüd 78,3 kg.Alustasime duellitamist kuuaega tagasi ja selle ajaga läinud mul 2,2 kg
Ma pole endaga rahul

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Tink, Meduusike, Karuliisu, Tsikipriki, Kiku, Elerin11, Regina3008, Silvik
Kuupäev: 15. April 2011, kl 08.20

Minu kaalu nr näitab 68,5 kg. Tänaseks kadunud 3,5 kg. Normaalne!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 6 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.