Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 23. May 2011, kl 00.09

Vinnipeg , suur , suur aitæh Sulle smiling smiley

Tänu minu arvuti klahvi vigasusele , oled sa saanud selle töö siiski endale smiling smiley

see ei olnud küll mu eesmärk panna sind nii rakkesse , aga sa oled ääretult tubli ja ma loodan, et sa ei pahanda , kui sa pead seda tabeli tööd tegema ?
me köik oleme sulle väga , väga tänulikud ..aga ühte ma palun ole aus , kui tunned , et see koormab sind , siis mötleb midagi välja ...sa oled igati väga tubli igatahes !

igatahes toredat nädalat teile köigile ja punnitame siis edasi smiling smiley

Kitkat

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 23. May 2011, kl 09.47

Ei koorma, ära pabista grinning smiley

Mul on igatahes mingi täielik madalhooaeg, ei suuda ma mingeid kaloreid lugeda, kõht on kogu aeg tühi ja nüüd tänu firmapäevadele jäi terve nädalavahetus ka trenn tegemata. Loodan, et saan tänasest-homsest jälle ree peale ja tuleb motivatsioon tagasi.
..peaks vist teksapoodi minemaja välja valima mingid väga kenad teksad, aga sellised mis päris jalga ei lähe grinning smiley No siis on põhjust pingutada vähemalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 23. May 2011, kl 19.09

Suur aitäh Sulle , päästsid hädast !

Aga teksaste möte pole halb , nii naljakas just punnitasin oma köhtu ühte sisse , noo kuidagi ei mahtunud , hetkeks olin isegi nördinud , aga siis igal asjal oma hind ja vaev ja kindlasti vähe kitsad riided inspireerivad smiling smiley
aga olgu sul tore nädal ja reedel hüppame köik korraga jälle kaalule smiling smiley)
ei tea töesti , mönikord on raske selle inspiratsiooni vöi motivatsiooniga , aga tähtsaim on selle töö juures siin vist kannatlikkus ....

ilusat nädalat

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 27. May 2011, kl 07.00

Oo ei!!! 68,6! Ma pean mainima, et see on suurim kaal, mis ma eales kaalunud olen (oma normaalses olekus, kui rase olin ja peale rasedust oli rohkem).
Mai saa aru kuhu on kadunud minu motivatsioon? No ei viitsi midagi jälgida. Isegi praegu istun siin ja söön hommikusöögiks ühe purgitäie kondentspiima. Tean küll, et kohe on "päevad" tulemas, sellest ka meeletu magusaisu ja kaal ka ei lange. Oeh... Mul oleks vist isiklikku treenerit/kokatädi vaja, kes terve päeva minu kõrval on ja ütleb mida teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.31

67,9 winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: piraaja
Kuupäev: 27. May 2011, kl 08.47

77 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: anna_25
Kuupäev: 27. May 2011, kl 13.33

78,8

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Kuupäev: 27. May 2011, kl 13.53

68.0 (ega ma nüüd eriti korralik ka olnud ei ole, eksole.. oeh.....eye rolling smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 27. May 2011, kl 17.04

71, 5 kg - 500g

Heia köigile !



Nädal on oma reaalsete numbritega kohal :smiling smiley

kuid tänan köiki , kes püsivad tabelis ja toredat Vinnipegi , kes iga nädal , paneb meie vöitlused ilusasti kirja ....
Kuna duelli nimi on " Ei anna alla " siis me seda ka ei tee , loodan ma smiling smiley

nagu igal asjal siin elus vöivad tulla komistuskivid ette , aga ma arva, et oleme tublid üldiselt .....kuigi vahepeal vöib ju vötta ohkama sad smiley

Vinnipeg , ära kurvasta önneks on aastas veel nädalaid ja reedeid smiling smiley ja ma usun, et sa saad hakkama ja ükspäev me soovime köigile palju önne eesmärgini jöudmisel , selles olen ma kindel , aga jah eks vitsa saab piisavalt oma kaalu näol , usu vöi ära usu smiling smiley

Olge mönusad ja pidage vastu seltsimehed smiling smiley
ilusat nädalavahetust

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 30. May 2011, kl 06.59

Ja siin meie tabel:


Mam! Oled tabelist kustutatud, kuid kui oma kaalu saadad, lisan Sind tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 30. May 2011, kl 10.28

Vinnipeg - aitäh tabeli eest! Mulle tundub, et rida "Kaotus kokku" näitab aiateibaid... winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: anna_25
Kuupäev: 03. June 2011, kl 06.42

3.juuni 76,9

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 03. June 2011, kl 07.12

smiling smiley 67,3 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: piraaja
Kuupäev: 03. June 2011, kl 07.57

77,1 kg
Ei suuda enam oma päevasest normist kinni hoida, pidevalt nälg ja näksimisisu - tahaks jäätist ja šokolaadi, liha. Mõni päev saab pea 3 l vett ära joodud, et mitte sööma hakata, samuti lastega jaluamas käia pikalt, aga ei aita miski - ikka nälga ja magusavajadus, kuigi kõht punnis täis juba. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 03. June 2011, kl 09.48

Keegi mulle kunagi soovitas, et kui jube magusaisu, siis söö leiba. Hästi aeglaselt.
smiling smiley Ma pole seda ise proovinud, aga ehk tõesti petab magusaisu ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 03. June 2011, kl 10.41

67,6
Mul on ka meeletu magusavajadus ning kahjuks kipun ma seda rahuldama. Algamas on ka jäätisehooaeg - nii hea, et üritame siin seltsis alla võtta, ei taha ju suure plussiga lagedale tulla. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Kuupäev: 04. June 2011, kl 18.31

ja ma nüüd lajatan.. 69.2 sad smiley Miks ? eelmise nädala söömised, mille tulemus nüüd siis kaalul järele jõudis ... Olen nüüd natuke aega jälle järje peal olnud, ehk on see järgmise nädala tulemuses ka näha. Number on kole, aga alla ka ei anna. Teie aga olete tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 06. June 2011, kl 06.22

Meie tabel:




Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vinnipeg 06.06.2011 06.26.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: piraaja
Kuupäev: 10. June 2011, kl 06.10

Lõpuks tagasi eesmärgi juures - kaal langeb ja tänahommikune tulemus 75,7 kg. Ka magusaisu mahl1apulkadega kontrolli alla saadud hetkelspinning smiley sticking its tongue out Nüüd tuleks ennast kuidagi liikuma ka veel saada. Lohutan ennast sellega, et varsti vesi soe ja saab ujumas käima hakata.

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 10. June 2011, kl 07.17

65,8 kg

MIna pean Dukani dieeti ja teen Jillian Michaels'i "30-päeva" kava. Ei saa kurta, läheb päris hästi hetkel thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 10. June 2011, kl 08.21

67,8. Nähh eile oli palju ilusam number, aga noh, siis seekord nii smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: anna_25
Kuupäev: 10. June 2011, kl 09.52

76,7

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Kuupäev: 10. June 2011, kl 12.01

seekord 67.8 , vähemalt õiges suunas liikus kaalunumber smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Kitkat
Kuupäev: 12. June 2011, kl 18.39

tublid olete , mina olin reisil ja önnestus kingituseks saada 1.5 kg sad smiley

aga hakkan endaga tegelema uuesti , lihtne on üles alla minna kaaluga , aga tuleb ka aru saada , et köik mis teed teed endale ....seega Vinnipeg , lisa mulle 1,5 kg , aga küll ma teid vee kätte saan :smiling smiley ei jäta jonni

Ja oled supppper tubli tabeliga suur aitäh sulle , oled suureks toeks sellega meie grupile


köigile jöudu ja grillige sellel nädalal kövasti , siis ma jöuan kaaluanguses teile järele smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 12. June 2011, kl 21.54

Ja tabel:

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Kuupäev: 17. June 2011, kl 05.57

67.8 eye rolling smiley ehk siis sama kaal kui nädal tagasi.. Huvitav, miks ? eye rolling smiley tegelikult olin jumala korralik ja tegin trenni ka ... eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 17. June 2011, kl 06.14

64,7 kg smiling smiley

Huvitav, miks tabeleid näha pole?

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: piraaja
Kuupäev: 17. June 2011, kl 07.38

75 kg

Tänaseks kokku 10 kg alla läinudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: Katrin55
Kuupäev: 17. June 2011, kl 11.24

Piraaja - super tubli oled!

Mul oli hommikul 67,4 ehk siis -400g. Väga hea saavutus arvestades, et midagi pole seleks tehtud, pigem takistatud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: duell " Ei anna alla "
Saatis: virks
Kuupäev: 18. June 2011, kl 09.29

palju önne Piraaja smiling smiley

ja teistele ka kes said miinuse smiling smiley

minul -0,5 kg

Pressime edasi !

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.