Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Miks on hea olla sale?
Saatis: nörk
Kuupäev: 18. May 2011, kl 18.18

Ajendatuna tänasest Londiste blogihüüatusest, et ta tunneb end juba seksika ja kauni naisena, püstitangi selle teema. Noh, et kui on nõrkusehetk või tahtmine katkestada loed seda ja pingutad edasi! Palun siinkohal kõigi Teie abi selle nimekirja täiendamisel smiling smiley

1. Ilusam, seksikam väljanägemine (plagieerides Londistet)
2. Parem tervis
3. Parem enesetunne
4. Kõrgem enesehinnang

jätkake siis palun

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Saatis: kukimuki
Kuupäev: 18. May 2011, kl 18.52

parem vaade proovikabiinides grinning smileygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Saatis: Laurita
Kuupäev: 18. May 2011, kl 18.57

Minu jaoks ongi ehk tervise aspekt kõige kaalukam, sest ilusa ja seksikana tunnen ennast praegugi ning tähelepanust ka puudu ei ole. Ka enesehinnang on pigem liiga kõrge, kui et madal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Saatis: TOTS
Kuupäev: 18. May 2011, kl 19.22

Sest kui sa oled sale, siis leitakse sinu kirjeldamiseks teisele inimesele mõni muu eripära. Kui aga tüsedam, siis nii öeldaksegi, et noh, see trullakam/matsakam seal

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Saatis: heitzzz
Kuupäev: 18. May 2011, kl 19.28

Mitmekülgsem riietevaliksmiling smiley Saledamad leiavad ikka rohkem riideid mis neile sobivadsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Saatis: annike
Kuupäev: 18. May 2011, kl 19.55

Saledal on võimalus nautida neid spordialasid, mida ülekaalus olles peaks vältima, näiteks jooksmist.

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Saatis: HelenaM
Kuupäev: 18. May 2011, kl 20.39

Sest siis tõuseb ka enesehinnang, hakkad ennast ja oma keha rohkem armastama. Seega oled elurõõmsam ja oma heameelega annad positiivsust ka end ümbritsevatele inimestele.
Lisaks muidugi vähem stressi riiete valikul ja peegli ees.

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Saatis: mar11
Kuupäev: 18. May 2011, kl 20.55

Siis ei koorma oma mõtteid mõtetega iseendast ja oma välimusest ja sellega mitte rahul olemisest ja saab rohkem keskenduda teistele ja väljapoole. Niisiis võimalus olla mitte nii enesekeskne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Kuupäev: 18. May 2011, kl 21.52

Püknilise ehk tüseda kehakujuga ei ole võimalik kanda väga ilusaid riideidsmiling smiley Lihtsalt paksudele ei tehtagi ilusaid riideidsad smiley
Joosta ja teisi vastupidavusalasid teha on keerukas, sest liigestele langeb suur koormus
Aga tegelikult on kõige olulisem ikkagi see, kui suur sõber sa ome kehaga oledsmiling smiley Kui ikka oled, mida sa tal siis seda jubedat pekikoormat kanda lased? Sõbraga ju nii ei tehta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Saatis: PoltKuus
Kuupäev: 18. May 2011, kl 22.55

Saan kanda ilusaid riideid!!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Saatis: nörk
Kuupäev: 18. May 2011, kl 23.10

Ohhoo - väga tublid täiendused!

Lisan siis omalt poolt

* Kui Sa oled oma kehaga sõber (mida paksukesed üldjuhul ju siiski pole) oled Sa kindlasti ka julgem ja hakkajam ka igapäevases elus.

* Vastupidavus on parem. Hilinedes kuhugi (kasvõi trammi või bussi peale) jaksad isegi kiiresti joosta ja tead, et kõrvaltvaadates ei näe see koomiline välja winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Kuupäev: 19. May 2011, kl 08.10

Väga head täiendused smiling smiley

Aga minu jaoks ongi tähtis see, et Mis kõige esimeses postituses ära mainiti...

* Meeldib ka teiste tunnustus ja komplimendid... Mis muudavad iga päev ilusamaks...
Kuna paksuna ei tule sinu ilusale figuurile komplimente, sest figuur puudub... Ja kui keegi midagi mainib siis sellepärats, et mitte midagi halvasti öelda... Olen teinud oma meeterahvaste hulgas "uuringut", kuna olen kuulnud, kui mõnele ümaramale naisele on mõni hea sõna öeldud... Kuna see on teada avalik saladus, et ka paksemad tahavad komlimente siis mõni parema südamega tuleb ka vastu osadele naistele/meestele... Aga alati on parem saada komplimente ilusana...

* Siis klubis/baaris/teatris jne. oleks mugav käia ja ei satuks teiste naiste vaheaja juttude peamises teemaks oma suuruse/paksusega... Vaid hoopis oma ilu ja kaunidusega... Et küll on ikka ilus naine...

* Tervis on üks tähtsamaid punkte- Saad lahti haigustest, ei koorma oma elundeid (eriti südant), ei ole kehal üleliigset rasva, nahk muutub ilusamaks, Trenni on kergem teha jne.

* See on mõeldud ekstra suurtele :
Peenena ei ole hirmu, et kaal su all katki läheks…
Julged istuda kõigile toolidele/diivanitele teades, et need peavad vastu…
Liftis sõites ei ole hirmu, et oled liiga paks ja sulle viisakalt öeldakse, et vabandage, kas saaksite väljuda…
Ei ole hirmu tooli istudes, et sa sinna kinni jääd…
Poes ei saa sa halvustavaid pilke inimestelt, kes su suurust ja korvi sisu kommenteerivad (Tavaliselt on neil jube valik seal kärus/korvis)…
Kõik sõbrad ja tuttavad tunnevad su tänaval ära ja ei pööra pilku ära, kui sind lähenemas näevad (Väga levinud käitumine)…
Julged poes käia riideid ostmas ja tead, et jää oma suurusega silma, sest müüa mainib, et “klaverikotte” meil ei müüada…
Külla minnes ei jälgi kõik sinu ampse ja suutäisi ja ei mtle, et huvitav kui palju ta sööb…
Võid vabalt minna kiirtoitu sööma ja sind ei vaadata ja ei mõelda, et tema käib siin vist tihti ja on kindlasti püsiklient…


Aga tähtis on olla ilus , sale ja terve smiling smiley Kõik räägivad küll, et on oma kehaga ka suurena rahul aga me kõik teame, et see ei ole tõsi… Ka minu suur tädi alati mainis, et suur on hea / head inimest on alati palju/ ma olen endaga rahul jne. Nüüd on ta alla võtnud üle 40kg ja näeb väga ilus ja kena välja… Ja ta tunnistas, et ta vihkas oma keha aga ei tahtnud seda ka kellegile tunnistada… Ta jõuab rohkem, tervis korras, mehed märkavad ja ta on ise õnnelik…
Loodan, et kellegile haiget ei teinud aga motivatsiooni peaksite siit saama küll… Sest see kõik on elust enesest ja olen oma suurematelt tuttavatelt/sugulastelt küsinud ka…

Kõigile head ja meeldivat salenemist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Saatis: Siku
Kuupäev: 19. May 2011, kl 08.12

Paksuna grinning smiley on raske isegi kõndida, liigesevalud jne - saledana ei tohiks aga raskust liigestele nii palju olla, seega peaks kõik korras olema grinning smiley

Minu üks peamisi põhjuseid on praegu igatahes.
Samuti leidsin et ühed ilusad viigipüksid mahtusid mulle täna hommikul jalga - tekitamata sangasid tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Saatis: lootus
Kuupäev: 19. May 2011, kl 08.43

See on hea küsimus ja nagu näha on vastused väga sarnased. Kuulnud oleme ka neid kenasi vastuseid paksuse kohta al mul on hea mees toidab hästi, mul on hea elu, head peab palju olema jne. Need on kõik eneserahustamiseks öeldud ja ei ole siin tegemist rahuloluga.

Saledana(normkaalus) olles on tervis parem ja muidugi väljanägemine ka suurepärane. Ma ei oota neid komplimente teistelt aga ma olen juba praegu kogenud, et mul on rohkem energiat enda liigutamiseks ja kuna nooruses sai sporti tehtud siis keha mäletab seda mõnusat tunnet, mis tekkib peale trenni. Praegu on see tunne veel poolik aga ma olen teel sinnapoole, et suudan taas ennast liigutada.

Mina naudin just liikumisvõimalust ja tervist mida pakub mulle saledus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Saatis: Chinni
Kuupäev: 19. May 2011, kl 09.06

On üks kompleks vähem mille pärast põdeda. Aga tegelikult peab enesehinnang tõusma enne kaalulangust, sest siis on kaalulangetamine edukam!

Minu jaoks on oluline ikkagi tervise aspekt ja mitte just olevikus vaid tulevikus. Loodetavasti pääsen siis suguvõsas levivast suhkruhaigusest ja suudan ka 50 aastaselt olla naine mitte baaba!

Ma tahan olla võimalikult terve, et saada lähitulevikus lapsi! Ja enne seda muidugi hea mees winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Saatis: nörk
Kuupäev: 19. May 2011, kl 13.15

mõeldes Teie poolsetele täiendustele (Suur aitäh nende eest) tuli mul veel mõni väike aspekt ja üks suur põhjus meelde. Väiksemad siis enne:

* Riiete väiksemad suurusnumbrid maksavad vähem (kataloogides näiteks). Samuti kulub riiet vähem, kui lased miskit enesele õmmelda, ehk siis saad odavamalt hakkama.

* Mina võin küll ausalt öelda, et mul kulub söögile vähem raha, kui varem. Selle summa saan nüüd suunata mujale. Ja neid kohti juba jätkub - uus garderoob, treeningud, spordivarustus jne.

Ja nüüd üks oluline point - Seks on kohe oluliselt parem. Chinni juba mainis eespool, et saledana on Sul üks kompleks vähem ja kui Sa voodis ei põe oma välimuse pärast, siis sa naudid tegevust rohkem...nagu ka su partner smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Saatis: nörk
Kuupäev: 19. May 2011, kl 13.26

ja veel

* Lennureisidel, kaugsõidubussides istutakse rõõmuga Su kõrvale. Olen kuulnud, et ameerikamaal liigutakse juba sellepoole, et väga paksud inimesed on sunnitud ostma kaks piletit sad smiley

* Sinuga tahetakse tutvuda

* teatud süstide tegemiseks ei vaja õde pikemat nõela

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Saatis: Laureen
Kuupäev: 19. May 2011, kl 14.42

Mina olen tähele pannud, et pea kõik riided näevad väiksema numbrina ilusamad välja smiling smiley

ja seks grinning smiley vaadake, vaadake, kuidas mehed hakkavad piiluma ja imestama, kui aina julgemalt pesus või paljalt toas ringi patseerime. Enam ei olegi vaja pimedat ruumi, et end väheste riietega hästi tunda. Ja julgust tuleb juurde ja VÕHMA...võhma tuleb juurde smiling smiley

Saledamana julgen mina randa minna ilma, et enne peas vaimseid ettevalmistusi teeksin.

Peeglisse vaadates naeratan endale. Sest sealt vaatab tegelikult kenam mina vastu, kui enne (loodan, et keegi ei saa valesti aru....et suuremad naised ei ole ilusad. Mulle on alati öeldud, et olen kena .....Lihtsalt MINA näen end nüüd iga päevaga aina ilusamana smiling smiley )

Kergem on igapäevategevusi teha ning miski ei värise minu küljes grinning smiley

Kuigi mul on mees, keda ma kõige rohkem siin ilmas armastan, austan ja jumalda...on nii hea tunda, et ka teised meessoo esindajad vaatavad ja panevad tähele, et ma olen ilus naine smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Kuupäev: 19. May 2011, kl 18.15

Atraktiivsem oled saledana ja tervis kindlasti parem grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Saatis: Chinni
Kuupäev: 19. May 2011, kl 18.52

Kuidas ma küll seksi ära unustasin grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Saatis: Loona
Kuupäev: 19. May 2011, kl 18.59

Vahel arsti külastades kuulatakse miks tulid, mitte ei öelda "Teie kehakaal......!!!"
Muidugi meeldiv rahulolu endaga, valikud ja võimalused poodides, trennides.
Teiste märkamine ja heakskiit.

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Kuupäev: 19. May 2011, kl 19.55

Mees ulatab ümbert kinni võtma grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Saatis: joly
Kuupäev: 19. May 2011, kl 21.14

*Enesehinnang tõuseb, tänu sellele säran seest välja ja olen veelgi ilusam.
*Energiat on rohkem.
*Saan osta ilusamat pesu, see teeb seksikamaks ja mees saab kah õnnelikumaks. winking smiley
*Peaaegu kõik riided on seljas ilusad, mõned üksikud koledad. Paksukesena on vastupidi.
*Vaadates mõne peo pilte, näen peaaegu kõigil hea välja. Paksukesena peab ilusaid pilte tikutulega taga otsima.
*Tunnen end nooremana, lausa oma mehest nooremana (tegelikult on tema mõni aasta noorem) grinning smiley
*Kuna tunnen end paremini, energilisemana, tervemana ja hulga seksikamana, siis olen palju meeldivam kaaslane. Muidu võin tihti olla väsinud, põlved valutavad ja muudkui vingun kuidas mul on nii rõve kõhupekk.eye rolling smiley
*Saledaks saamise käigus omandan tervislikuma toitumise, mille annan edasi ka oma perele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Miks on hea olla sale?
Saatis: nörk
Kuupäev: 21. May 2011, kl 17.18

Joly kommentaar fotodest tuletas mulle meelde, kuidas ma varem ei sallinud seda kui keegi mind pildistas. Veel vähem meeldis mulle neid pilte vaadata. Saledana pole mul miskit pisikese poseerimise vastu!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.