Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 31. May 2010, kl 09.42

Tere sõpruskond 50+
Kuidagi ikka läheb,lapsed kodus, söömist tihedamalt ja head, aga raporteerin 76.8. Olin seda 76.. oodanud juba mitu nädalat ,aga kaal kuidagi kõikus. Tegelen nüüd rattasõiduga. Sain ühe naabrinaise ka nõusse, km polegi meile eriti tähtsad, vaid proovime enam vähem tund aega sõita. Oleme mõlemad parajalt pontsakad ja treenimatud kui lõpetame siis hingeldame koos. Arvan, et kõige rohkem on kasu südamele. Peale sõitmist on selline hundiisu, püüan end kontrollida aga ega see hästi õnnestu. Samas olen endaga väga rahul, sest kogu sellest kaalulangetamise algusest(osa aega ilma kaaluabita)olen kaotanud kokku 10kg ja kaaluabi kolme kuu osa on sellest 6kg Kui toidud sisestan, siis saan aru miks mõnel nädalal see kaal ei taha langeda. Nüüd tahan kuu aja pärast näha 75.. Nii saaks aastavahetuseks 70 See on mu ideaalunistus. Seega jõudu teile ja tundke rõõmu iga grammi kaotusesthot smileyhot smileyhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 31. May 2010, kl 11.28

Tubli mõmmu hot smiley mul on hea meel ,et oled nii tubli .
Kui sisestada menüüsse 100,0 viina , palju kalorei saab ?smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 01. June 2010, kl 20.15

Kulla sõbrad!
Tundub järjest enam, et liikumine on ikka jube oluline. Oleme ju siin kõik ümarad, ei tea kuidas teil, aga minul veel selline punnkõht, mis pidi tervisele eriti kahjulik olema; aga mis teha kui kehatüüp selline. Pigem näeksin pisut lisa puusadel, aga on hoopis kõht, nagu meesterahva õllelihas. Aga mida enam liigun - rattaga, jalgsi, aiatööd tehes, seda mõnusam on olemine, kuigi jah väljastpoolt suurt muutust näha pole (kaal on küll langenud). Keegi tark ütles, et ilmselt on kadunud sisemised rasvad. No see oleks küll tore...Igatahes kõik, mida kirjutab mõmmu rattasõidust jms, on suurepärane lugeda, sest püüan ise ka kõike seda teha ja kui keegi teinegi seda teeb, on see mullegi toeks smiling smiley
muidugi "püüan" vahest ka viina juua, nii et mõistan ka eha01-t winking smiley

Palju mõnusat liikumist ja parasjagu kahjulikke mõnusid meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 06. June 2010, kl 16.33

Kõik on kuhugi kadunud...
Täna ma ei kaalunud, sest: üleeile oli üks juubel smileys with beer ja üks niisama sünnipäev smileys with beer , eile oli keskkooli klassi kokkutulek (35 aastat) smileys with beer Nii et... oeh! Ise ka aru ei saa, miks just nii palju peab sööma sellistel puhkudel, võiks ju süüa pisut ja viina juua natuke, aga ei!
Homme võtan julguse kätte ja lähen kaalule.
Loodan, et teistel on läinud kergemini!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 07. June 2010, kl 17.28

Tere . Mul oli ka kaaluvaba pühapäev . Teeme nii , et väga tähtsate sündmuste puhul võib võtta kaaluvabastuse spinning smiley sticking its tongue out Jõin palju ja ohjeldamatult alkogooli ,kodust ja kaalust kaugel.
Kaalun järgmisel pühapäeval .

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 08. June 2010, kl 22.58

Tere 50+
Vahepeal polnud pikalt arvutisse saamise võimalust. Aga 76.5 on käes. Suudaks hoida. Esimene aiatööde pinge maas. Olete tublid, mina ise ka, sest iga "-" gramm on saavutus. Muudkui jätkamehot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 13. June 2010, kl 11.36

Aruanne:

7.juunil (peale klassi kokkutulekut) kaal 81,5 ehk +1,0

13.juunil (peale toiduga piiramist ja kere liigutamist) kaal 80,0 ehk -1,5 cool smiley

Mõtted ja järeldused:
- peojärgsele kaalule lisandus see, mis konkreetselt kõhus loksus, sest 6 päevaga 1,5 kilo maha võtta minu vanuses lihtsalt pole võimalik...
- ühest libastumisest ei tohi heita meelt; kui ühel päeval ületad normi, siis järgnevatel päevadel kasvõi 10 % vähem söömist ja korralikku liigutamist aitab kah!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 13. June 2010, kl 12.33

Aruanne 50+ eye rolling smiley

Peale kaalupausi ja negatiivseid emotsioone täis nädalat on kaal 83 , see tähendab , et seisan paigal ja olen rahul sellegagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 13. June 2010, kl 12.34

Tere. 50+
Tänast kaalu vist mõjutab veel üleeilne maiustamine. 76.4 ainult -0.1 Nägin ühel hommikul ka ära 75.9 s Seega on see võimalik ja rahu ainult rahu. Ei ole ka paar päeva rattaga sõitnud sest hirmsad tuuled on ja iga natukese aja järel sahmakas vihma. Tegelen tubaste asjadega ja siin tükib ikka tihedamalt midegi suhu sattuma. Oleme tublid ju!!! Edu teile ja endale.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Tahtsin kiidusõnu avaldadasmiling smiley
Kuupäev: 17. June 2010, kl 21.04

Tere 50pluss-daamidsmiling smiley
Olen siin teie kirjapanekuid jälginud ja tahtsin avaldada kiidusõnu! Väga kihvt, et te nii tublid olete olnud! Olen küll alles 20pluss, kuid see ei ole takistuseks kiidusõnade avaldamiseks.
Tahtsin küsida, et kui palju keegi on kokku algusest peale maha võtnud? Algusest tähendab siis et siia kirjutama hakkamisest peale?

Ja muide, kas teate, et ku õhtuti väääga suur isu millegi järele on, siis eelistage pigem valke kui süsivesikuid(valgud on siis kodujuust, kohupiim.. jne) sest tean omast käest et alati ei taha ikka õhtuti beebiporgandeid nosida, sest ei tunne ju üldse, et see kõhtu täidakssmiling smiley

EDU!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Kuupäev: 18. June 2010, kl 09.23

Tere,
pärast mõningast pausi asusin taas kaalulangetamise teele ja pikendasin kaaluabi lepingut. Igasugused peod rikuvad asja ära ja iseloom on ikka nõrk.Nii see kaa kõigub. Täna hommikul oli 82,8, kuigi üleeile näitas 83,6. Proovin ikka seda numbrit hoida ja tasapisi ka langetada. Olen asja üle mõelnud ja leidnud, et motivatsioon on jäänud nõrgemaks.Alustasin jälgimist vist veebruaris, algkaal 93 millegagi ja tänaseks on siis veidi üle 10 kilo kadunud. Paljud riided lähvad jälle selga, nägugi on kõhnem ja seega midagi saavutatud. Edasine langus on rohkem nagu selleks, et KMI paremaks saada ja veel viimased hilbud parajaks. Ja no, ei tundu enam kiire olevat, nii need keelatud asjad suhu rändavad. Kindlasti oleks spordist abi, kuid ilma selletagi olen õhtuks nii väsinud, et kell 10 kukun koos noorema lapsega (3-aastane) voodisse ja uinun enne teda. Lisaks veel probleem kes vaatab last kui trennis olen, tema vanuses ei suudeta istuda ja oodata, lisaks veel ei lepi ta võõrastega.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 20. June 2010, kl 08.17

Tere 50+
Kartsin täna lausa kaalule astuda, sest vahepeal näitas kaal tõusutendentsi, aga söömata veel seis hea, -200 olemas. Raporteerin seega 76.2 . seega 75... polegi enam kaugel. Jaanipeod võivad üht teist tuksi keerata,aga naudin seda ilusat aega ja seltskonda. Kui tantsida peaks saama siis kalorid kuluvad ka kiirersti. Ilusaid Jaaniõhtuid Teile .

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 20. June 2010, kl 08.26

Tere. Tuleb tõde tunnistada, nädalaga +1,0 kg thumbs down Kahju on ennast kohe peeglist vaadata .
Seadsin uuesti eesmärgi . Miks mina ei suuda tubli olla ?eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 20. June 2010, kl 08.29

Tubli mõmmu , rõõmustan Sinu edusammude üle hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 20. June 2010, kl 11.10

Aruanne:
Sel nädalal kaal seisab 80,0 peal. Vedelesin külmetushaigusega kodus, kaloreid ei ületanud, aga ei liikunud ja rohelist teed ei joonud. Mage! sad smiley
Jaaninädalal võtan eesmärgiks -0,5, püüan liikuda ja suuremast söömast hoiduda.

Minu kaal märtsist alates langenud vaid 4 kilo, aga loodan, et mida pikaldasem, seda kindlam langus on winking smiley Need vanemate inimeste peod söömisega on muidugi üks väega paha asi...Kõige enam olen rahul sellega, et diivanil vedelemise asemel "olen valinud liikumise". Sügiseseks eesmärgiks on liituda mingi treeninggrupiga (näiteks Pilates); see on kõige raskem, sest peale tööpäeva on nii raske end kokku võtta.
Tänud Mikimausile õhtuse valgusoovituse eest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 27. June 2010, kl 12.27

Tere . Juba pool lõunat ja keegi ei raporteeri eye popping smiley Kuidas on läinud ?
Ega ei olegi midagi rõõmustavat öelda kaalu kohta , muidugi +0,4 , aga ......jaanipäeval meeldivalt palju alkoholi joodud ja kenasti söödud kahh ,ei saanud isu üle kurta spinning smiley sticking its tongue out
Nüüd võtame jälle koomale , hakkan söögiga kokkuhoidlikumaks .

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 27. June 2010, kl 14.05

Tere 50+
Mis siin raporteerida.sad smiley 76.8 ,+600 Seda oli karta, age ega kahetse. Ilusad koosolemised, tütre lõpupidu ja mitmeid teisi grillipidusid. Aga järgmine nädal peaks tulema rahulikum. Vihm on umrohtu peenardel kiiresti kasvatanud. Homsest tuleb looderdamist vähendada küllap siis kaal aegamööda ka tagasi läheb, aga ei tea kas nädalaga saan eelmise nädala 76.2 tagasi. Olen ka jalgratta sõidus vahe teinud ,sest sõbrannal ülemus pikendas õhtust tööaega ja endal oli ka kiirem kui taqvaliselt Ega muudkuihot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 04. July 2010, kl 21.22

Tere. Seis on nukker . Häbenen.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 05. July 2010, kl 10.57

Tere, sõbrakesed!
Vabandage, et olin kadunud - peale Jaanipäeva oli kaal nii plussis ja kalorite lugemisest nii "siiber", et otsustasin teha pausi, käisin metsas ja järvel, kohtusin vanade sõpradega, kaloreid ei lugenud, hea oli olla ... Täna hommikul oli võrreldes Jaanipäeva eelsega kaal +1,0 kg ja talje +1 cm. Polegi nii hull (peale Jaani oli kilosid +2,0 yawning smiley), hakkan otsast peale ... Hea asi on see, et nüüd saab ujuda (ja vee äärde muidugi rattaga!). hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 06. July 2010, kl 09.54

Tere 50+
Päris Jaanipäeva eelset kaalu tagasi ei ( seega +600-500=+100 veel vana võlg) saanud. Raporteerin 76.3. Olin lastega laagris ja selle ei saanud ka pühapäeval arvutisse. Järgmine nädalavahetus tantsulaager ja teised nooremad , arvan et pean kõvasti pingutama, et teistega rütmi pidada. Keegi teist oli vist ka Tartust. Olen suvel kas kontsertite või muude ürituste pärast mõnikord ikka linnas. Võiks kokku saada kui ajaliselt sobib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 09. July 2010, kl 07.33

Tere. Sõidan täna nädalaks mööda Eestimaad tiirutama .
Nii et pühapäeva hommikul kaaluda ei saa . Nädalane kaalupuhkus , jälle hot smiley
Olge tublid tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 11. July 2010, kl 08.39

Tere 50+
Arvasin, et nädal rahmeldamist ja palavus on kaalule paremini mõjunud aga 76.1. Vist osa joodud veest hoiab organusm kinni. Vett saab joodud liitrite viisi selle palavusega. Olen küll plaanitud graafikust maas, aga 75..... pole kaugel. Seega lootus pole kadunud ja seda jaanipäeva aegset kaalutõusu võtan rahulikult, sest palju toredat oleks ära jäänud . Olin tantsulaagris kaks päeva ja kaks daami umbes 60+ tegid noorematele silmad ette,vihtusid tantsida nii et oli mida vaadata.
Elust tuleb meie eas igast asjast rõõmu tunda ja ennekõike sellest kui suudame ennast ületada. Minu arvates oleme kõik väga tublid. Oleme hakanud rohkem enda peale mõtlema. Naudime suve-ujume , jalutame (metsas pidi juba kukeseeni olema),nii et tegevust jätkub ja uskuge me saame hakkama. Mina vähemalt sisendan küll endale, et jõuludeks oleks ideaalne 70, aga kui olen 72, olen ikkagi väga tubli. Seegasmileys with beerhot smileysmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 11. July 2010, kl 10.18

Tere, sõbrad

Teatan, et olen oma 1 kilo jälle alla saanud smiling bouncing smiley
Nii et 80. See tundub selline kriitiline piir, et nagu kardaks kohe vähemat. Minu praegune viga ongi vist see, et ma oska ette kujutada peenemat mina. 8 aastat tagasi olin Kaalujälgijate grupis ja sellest ajast on meeles, et k-langusega seoses tuleb mul kõhn nägu ja garderoob tuleb muidugi välja vahetada. Püüan endale sisendada, et see pole praegu nii oluline, pigem on tervis. Ikka see kõrvadevaheline probleem!

Kokku saada võiks küll! Mina olen tartlane ja reisiplaane praegu pole, ainult Viljandi Folgile lähen 23.-25.juulil. Andke teada, millal Tartusse tulete. Seniks head ja turvalist päikesenautimist! cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: mõmmu
Kuupäev: 18. July 2010, kl 10.21

Tere.
Palavus ei kutsu eriti sööma,aga rahmeldamist ka pole. Arvasin, et olen rohkem maha võtnud, aga seis 75.8 Aga ikkagi 75... juba, seega -300. Sellise palavaga püsin kodus kui jahedamaks läheb, siis kindlasti võtan Tartusse sõidu ette. Hoiame selle palavaga ka oma tervist. Mõistlikkuhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 18. July 2010, kl 12.33

Tere

Mõmmu, oled tubli thumbs up Minul kaal seisab 80 peal, rabelen, higistan ja kogu aeg tahaks juua-süüa(rammusat jäätist!). Võtan Sinu arvamust kuulda ja hot smiley mõistlikumalt.

Eha, kas oled juba tagasi?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 18. July 2010, kl 18.32

Tere .
Tublid olete smiling bouncing smiley
Eile õhtul jõudsin koju . Terve nädala vaatasin maailma , käisin vanavanemate radadel . Väga tore ja soe oli . Kõige külmem vesi oli jões 20 kraadi , kõige soojem vesi oli Piirissaare kanalis 29 kraadi.Päev algas ja lõppes ujumisega . Ei ole veel kaalunud , jalad on pakkude moodi paistes ,loodan ,et homme on parem päev.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 19. July 2010, kl 07.19

Tere . Täna on kaalumiseks parem päev , 83,7 ,see arv ütleb , et kaal seisab . Rõõmustan ,et ei ole juurde tulnud hot smiley Jalad on ikka veel veidi turses . Pikad autosõidud ei ole head eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 19. July 2010, kl 18.35

Tere, Eha, tore, et oled eluga tagasi; sellises kuumuses autoga sõitmine on ikka lausa kangelastegu! Täna öösel ja hommikul ju oli pisut leebem, aga nüüd vist jälle hakkab üles kütma. Mina ei tunne end enam sugugi hästi; algul oli küll tohtu eufooria kaunitest ilmadest; aga see pidev higistamine... oled märg, tuul tõmbab ja ihu jälle haige. No aga küll see ükskord läbi saab; tore oleks silmast-silma kohtuda ...

Seniks kõigeparemat!
Ja ikka kaalume, mõõdame, palju drinking smiley ja pisut hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: Lea
Kuupäev: 25. July 2010, kl 11.29

Tere, sõbrad!

Kus olete? Mina Folgile ei läinud. Tervis oli nii paha laupäeva hommikul (ikkagi üle pingutasin), et loobusin. Aga nüüd ju digiTV ja kõike näeb ka sealt. Eile ei tahtnud küll midagi muud, kui voodis vedeleda. Praegu kuulan taustaks eesti-ukraina bändi Svjata Vatrat - väga hea!

Aga kaaluga on nii, et sain alla 80 the finger smiley - kas just päris terve kilo, aga kuna mu kaal kilo kaupa mõõdab, siis sai kirja 79 ja vöö on 95 the finger smiley (alustasin 99-ga!)

hot smiley Rõõm nii suur!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin sõpra vanuses 50+
Saatis: eha01
Kuupäev: 29. July 2010, kl 09.20

Tere, Lea .
Tubli oled winking smiley
Mina häbenen , ei mingit kaalulangustsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.