Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3
Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 30. May 2011, kl 09.49

Kallid kaasvõistlejad, siin on meie algtabel:


Kaalu edastamine igal reedel. Teiste toetamine iga päev!
Kes esimesena finišijoone ületab, võib preemiaks näiteks 5 km metsas joosta või midagi grinning smiley

Tähelepanu, valmis olla, start!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 30. May 2011, kl 11.40

Super (Y)

Reedet siis ootama ja kuidas hetkel Teil siis olemine? Ma tubli vist olnud grinning smiley

Kaal ei ole tõusnud hetkel, kõik on ilus grinning smiley

Kas käite kuskil trennis ka?? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 30. May 2011, kl 13.31

Mina ei käi trennis, aga üritan ikka regulaarselt kodus võimelda. Muidu niisama nagu ei tule sellest midagi välja, aga hiljuti avastasin Jillian Michaels'i "30 day shred" kava. See on nii ei 25 min iga päev. Mulle see väga meeldib, olen seda kava teinud 2 nädalat. Õigemini peaaegu 2 nädalat sai tehtud ja nüüd tuli 1 nädal pausi sisse. Täna õhtul alustan uuesti.

Üritan küll palju ka jala käia, aga no iga päev ei saa ja vahest ei viitsi ka.

Täna sõin lõunaks praetud makarone sinihallitusjuustuga ja nüüd on kõht nii punnis, raske on olla. Ootan juba õhtut, et kõht enam nii täis ei oleks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 30. May 2011, kl 15.47

Mina ka ei treeni, samamoodi jalutan päevas vähemalt 2(3)x30min ja siis niisama liikumine smiling smiley 10000 sammu tuleb ikka kokku, õhtul ja hommikul teen ka veidi harjutusi kõhulihastele - See rohkem FB-i kokkulepe grinning smiley grinning smiley

Minu lõuna oli 13 täna ja nüüd tunnen, et kõht veidi tühjavõitu, aga toon enne lapse lasteaiast koju ja siis kanafileed tegema smiling smiley

Päikest ja edu,
Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 30. May 2011, kl 22.08

Tegin ka täna õhtul seda kava, päris võhmale võttis esialgu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 31. May 2011, kl 09.51

Ma ei saanudki eile teha seda kava sad smiley Mulle meeldib esmaspäevast asju alustada, kuigi tegelikult ju vahet pole, teisipäev on enda kättevõtmiseks sama hea päev.

See kava on nii, et esimene osa on üpris lihtne. 5-6 päeval juba tunned, et saad hästi hakkama ja energiat oled täis. Ja siis kui 11'ndal päeval uus kava tuleb, siis on pauh! Jube raske see teine osa. Kuid siiski on see ju ainult 20 min ja just seetõttu suutsin iga kord korralikult teha seda kava.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 31. May 2011, kl 21.45

Täna mul siis selle kavaga teine päev, proovin ikka iga õhtu teha midagi, iseenesest päris hea on, kuigi kintsulihased nii valusad, aga see näitab et lihas töötab, jesss grinning smiley mle see meeldib ja lisaks kõhulihaseharjutused, ei oskagi enam neid tegemata magama minna õhtul grinning smiley

Ootan reedet juba grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 01. June 2011, kl 08.55

Ei tea, kas Tjorven pole meie teemat üles leidnud...

Eile ma jälle ei alustanud treeninguga. Hoopis koristasin ja kui sellega lõpetasin, oli kell juba 8 ja sii senam ei viitsinud hüpata-karata. Ei tea, kas täna tuleb võimlemistuju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 01. June 2011, kl 19.18

Mina teen ikka täna jälle vaatamata valusatele kintsudele grinning smiley laps teeb ka minuga, nii naljakas kõrvalt vaadata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 01. June 2011, kl 19.25

Mul laps tahab alati kukile istuda kui ma kätekõverdusi teen. Ja tahab mu hantlitega mängida. No nii tüütu on seda kava teha kui laps kõrval. Ostsingi siis pojale eraldi hantlid ja panin tema jaoks teise mati ka maha grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 02. June 2011, kl 05.29

Väga kihvt smiling smiley Kui vana laps on? Mul sai siin just 5-aastaseks grinning smiley Ja teine juba koolilaps, lõpetab homme 1.klassi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 02. June 2011, kl 20.39

Mul on 3 aastane poeg smiling smiley

Kuidas sul võimlemisega läheb? Ma pole ikka veel alustanud, ei teagi miks, ootan vist esmaspäeva. Noh, et esmaspäevast alustada, uus nädal, uus algus jne. Mulle kuidagi sobib see nii hästi.

Ja just täna siin mõtlesin, et mulle sobib ka hästi selline äkk-dieet. Et algus oleks pauguga kohe mitu kilo alla. Peale lapse sündi oli kõvasti kilosid üle ja siis oli ainult paar kuud aega, et kasvõi natuke parem vorm saavutada, oli sõprade pulm tulemas. Ja siis tegin Kaalujälgimist. Ostsin selle kodukursuse ja jälgisin väga täpselt kõike mis oli Start programmis. Väga hästi võtsin alla ja saavutasin selle mida ootasin, olin 58-59 kg. Ja eelmise aasta sügisest kuidagi lasin ennast käest ära ja ei suuda enam kokku võtta.
Aga esmaspäev pole enam kaugel ja ehk siis tuleb mul mõistus pähe ja suudan oma söömist jälgida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 02. June 2011, kl 21.00

Mina teen iga õhtu selle 1 osa treeningust ja arvan, et esialgu mle piisab sellest, siis liigun päevas kuskil 7-10km ka veel ja toitun korrapäraselt smiling smiley

Homme siis kaalumine jh, olen põnevil smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 03. June 2011, kl 05.33

Hommik,

täna siis meieesimene kaalumine grinning smiley

mina käin välja 63,4kg ehk siis -0,8kg smiling smiley pole paha, küll varsti see 3 seal 6 taga 2ks ka muutub grinning smiley ja kunagi ka 6e asemel 5 näen grinning smiley grinning smiley

Ahjaa, eile nagu ikka kord ja kohus tegin ka treeningu ära smiling smiley 4s päev siis oli see minu jaoks ja olen juba täitsa harjunud ja see osa minu päevast smiling smiley
Mõtlen siin kuidas tänast päeva planeerida, kas randa ja siis tööle või tööle ja siis randa ja jälle tööle grinning smiley Mis kell see päike kõige paremini peale hakkaks tead Sa? smiling smiley

Ilusat päikselist päeva Vinnipeg Sle,

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 03. June 2011, kl 06.51

Minu tänahommikune kaal 67,3 kg. Päris hästi eks! grinning smiley Kuigi täna sõidan maale vanemate juurde ja no teadagi mis siis lahti läheb, grillimine! Õnneks mul ema teeb kergeid toite, kana ja juurvilju ja kuna ma talle juba ette olen teatanud, et palun midagi lahjat süüa teha, siis kindlasti teeb ka suppi.

Tead, kui Sa tõesti tahad päevitada, siis mine päikese kätte peale 14. Hommikupoole on päike niivõrd aktiivne ja võid väga kergelt ennast ära põletada. Pealegi tundub mulle, et pealelõunane päike teeb kohe pruuniks, hommikupoolne kõigepealt põletab. Mis mina muidugi siin räägin, ma lähen väga kiirelt liiga pruuniks, ma hoian ennast varjus ja seal ka päike hakkab peale.

Kohe teen uue tabeli ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 03. June 2011, kl 07.01

Tabel:


grinning smiley Ma spurdin Sulle kohe järele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 03. June 2011, kl 17.17

Supertubli oled grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 04. June 2011, kl 07.38

Maal on ikka nii hea olla, teen ukse lahti ja astun õue. Lihtsalt niisama! Ei pea riideid vahetama ega pead kammima ega kingi jalga panema. Ja siin on nii palju ruumi, terve maa ja ilm. Kaua ootasin sooja ilma, et saaks maale tulla ja nüüd hakkan siin jälle iga nädal käima.

Halb on siin ainult see, et joome veini. grinning smiley No ikka grillime ja joome veini.

Kuidas Sul läheb? Mis teed nädalavahetustel?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 06. June 2011, kl 06.56

Hakkasin tänasest Dukani dieeti pidama! Esialgu on küll motivatsioon suur, aga pabistan natuke ka. Alkohol ei ole selle dieedi esimese 2 osa juures lubatud ja see kestab 2 kuud. Kuidas ma nüüd terve suve siis ilma veinita olen? grinning smiley Ju saan hakkama, mul ainult sünnipäev varsti, 1 päev võin patustada ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 07. June 2011, kl 05.51

Heii, mmhh alkohol - mina saan olla ilma kui vaja, aga jh eks neid kes kutsuvad jne, et lähme teeme joogid on ikka grinning smiley Soovin Sle vastupidavust, aga mida see dieet endast kujutab siis? smiling smiley

Tead ma avastasin eile, et ma söön igatepidi allapoole arvestust ehk siis 39% nt oli eile päevasest kaloraazist, samas olen söönud ja õnnelik smiling smiley Ei kujuta ette mis põrsa ma peaks täna ära sööma, et saaks paika söömise smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 08. June 2011, kl 20.46

Mul nii kiire nädal, et siia jõuan harva smiling smiley Tead kaal andis mul otsad, pean vist reedeks uue ostma ja siis ei tea mis see näidata võib smiling smiley

Kuidas Sul? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 09. June 2011, kl 07.46

Tsau! Kuule, mul ka nii kiire-kiire, pole aega kaalu jälgida ja pole aega foorumis käia. Istun küll terve päev arvuti taga, aga tööd nii palju, vahest ei tule meeldegi et Kaaluabisse ka peaks piiluma. smiling smiley

Mul läheb väga hästi! Teen aga Dukani dieeti, enesetunne 5+ ja ma ei hakka Sind hirmutama, aga homse kaalumisega olen Sul nagu vupsti lähemal! Selle dieediga on nii, et põhimõtteliselt võid teatud asju (proteiine ehk valku) süüa nii palju kui tahad ja millal tahad. Nimekiri toitudest on olemas ja sealt ise valid. Põhiliselt ongi liha (linnuliha), munad, kala, rasvata piimatooted (no juustu ei tohi veel, aga kõik mis on alla 5% rasvasisaldusega). Ja kuigi ma olen hirmus suur magusasõber, kogu aeg harjunud šokolaadi käepäerast hoidma, siis hetkel ma magusavajadust veel ei tunne, sest liha täidab kõhtu nii hästi. Ja kõht on pikalt täis ka lihast ja munast.

Eks mul kindlasti tuleb varsti tagasilöök, nii kui mingi grillimine või väljas söömine on. Tööpäevadel käin kodus söömas, aga nädalavahetused on ju teistmoodi, ikka käid ju väljas või külas. Aga ma saan hakkama, hetkel on küll motivatsioon laes! Jippiii, varsti olen peenike! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 10. June 2011, kl 05.38

Hommik,

Sa oled ikka nii nii tubli smiling smiley

Mina hõiskan siis oma tänahommikuse kaalunumbri ka ette, ei rohkem ega vähem kui 62,7kg grinning smiley langus 0,7kg nagu taks ette näeb smiling smiley

Ma tegin siin ka vahepeal kuskil nädal ühte dieeti, no nimi võiks ka meelde tulla grinning smiley Tulemused olid head, aga tekkis väsimustunne ja peavalud ning siis läksin normaalse toitumise juurde tagasi smiling smiley A see mul oli selline, et süsikaid ei tohtinud tarbida palju, hästi minimaalselt smiling smiley

Päikselist ja kaalukaotusrikast päeva,

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 10. June 2011, kl 08.03

Meie tabel:

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 10. June 2011, kl 08.08

Minu dieet ongi nii, et süsivesikuid ei tohi süüa, ainult valku (ehk siis liha ja kala ja rasvata piimatooted). Mulle see meeldib, sest ma olen suur lihasõber. Ma olen muidugi ka väga suur magusasõber, aga siiani ei ole veel tahtmist tulnud. Liha teeb kõhu nii täis ja pealegi, ma võin juua niipalju Coca-cola Light'i kui tahan, see ju magus. Ma juba teist päeva Pepsi Lighti joon, väga maitseb mulle, eriti vel praegustel palavatel päevadel.
Kindlasti aitab mu kaalukaotusele kaasa ka see, et muidu joon väga palju veini, nüüd korraga enam üldse ei joo ja meeletult palju tühje kaloreid jääb saamata. Ja ma võimlen ka iga päev 20 min.

Niiet, paraegu on kõik hästi. Täitsa imelik, et paari kilo kaotamine võib enesetundele nii hästi mõjuda.

Kena reedet Sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 10. June 2011, kl 13.16

Näh, eelmine tabel ei ole päris õige, viimane rida on kuidagi metsas omadega.

Siin õige tabel:

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 10. June 2011, kl 13.29

Hei>!
Kuidas te tabeli siia panete nii et see kuidagi laiali ei jookse, minul iga kord mingi jama??

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 10. June 2011, kl 16.05

Hei Adukaarli! Püüan Sulle seletada, see on väga lihtne tegelikult:

1 - teed oma exceli tabelist .jpg või .JPEG pildi (või mis iganes see faili lõpp siis on. Olenevalt arvuti tarkvarast teed kas Paint programmis või mul on nt. Windows7, siin on olemas "Snipping Tool" )
2 - laed fotona üles kuskil interneti fotoalbumis (mina kasutan nt. fotki.com legekülge)
3 - teed selle foto lahti, vasaku hiireklõpsuga avad "View image info", kopeerid foto "Location'i" (see on midagi sellist: http:/ /images53.fotki.com/photos/0/3658/6529/innotime-vi.png)
4 - Kaaluabis kui hakkad uut postitust tegema, siis vajutad "img" nupule ja kleebid selle foto aadressi sinna. Click OK ja oledki valmis! Postituses Sa muidugi kõigepealt näed ainult aadressirida, aga kui vajutad Eelvaade, siis on tabel juba kenasti olemas.

Loodan, et saad aru..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Kuupäev: 13. June 2011, kl 15.23

Tsau, ma olen see ndl. eemal siit, kohtume reedel taas grinning smiley

Ole tubli winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: TRIO "In no time"
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 17. June 2011, kl 06.22

Tabelid kõik kadunud... ma vist tegin rumalasti ja kustutasin Fotki.com lehelt need tabelite pildid ära tongue sticking out smiley Igatahes kui Sinu selle nädala kaalu ka teada saan, siis panen uue tabeli.

Ja tamtararaaa! Minu kaal täna hommikul on 64,7 kg

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123Järgmine
Asukoht: 1 / 3


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.