Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 06. February 2012, kl 21.09

Tallinnas vist tuulisem. Meil ei olnud üldse tuult. Nii vaikne ja päikeseline oli.
Eile, kui õhtul rongile tulin, siis tundsin ka Balti jaamas jubedat külma, lõikavat tuult.

Hoian pöialt sulle Foxlife. Loodame parimat varianti sulle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 07. February 2012, kl 10.35

Hei!

Kaunist päeva, sõbrad! Mul õnnestus jälle 45min. suusatada. Nii mõnus!
Mõtlen siin, et kas suudan jälle oma päeva toitumise ette planeerida, algul tegin seda usinasti ja oli ka edukas. Nüüd olen mugavam, paraku jah. Eile olin korralik, vaatan, mis täna saab. Päev on ära planeeritud, näis, kas homme võib öelda, et õnnestus smiling smiley
Midagi pole teha, peab kinni hakkama kõigest, mis õnnestumisele kaasa aitaks. Pole ka eriti joonud, algul olin palju korralikum. Vat nii, nüüd on kõik üles tunnistatud smiling smiley

Edu teile!
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 07. February 2012, kl 13.22

Sauh, armsad!

Mina suusatan täna autossmiling smiley kuna pean tööasjus kuskile Rakvere taha tallu jõudma. Aga ilm on ilus ja nuditav ja kuidagi visi lähevad mõtted kevade peale. Kujutate ette, kuidas me lehvime teiega kevadkleitides liugleval kergel sammul tuul puhumas juustes. Meie, kes me oleme kergemad, kui eelmisel suvelsmiling smiley)))
Mar - sa oled väga hakkaja, juba suusatamine tehtud! Fixlife, ma ikka imetlen su hakkamist. Suure jaanilahingu võtsid juhtida ja karjatadasmiling smiley et ikka see saatku ja mis olgu....
Lootuse küllakutse oli nii armas, et ma hakkasin juba eile mõtlema, missugust veini või midagi muud head kaasa pakkida. Ma juba ootan seda täiega. Kohtuvad inimesed, kes ei pea varjama oma tundeid seoses kaalukõikumistega ja on sellised suurepärased isiksused!

Ilusat päikesepaistet! Pudru sisse panin täna vähem piima. Sina, Lootus, mind inspireerisid! Kuidagi liiga piimaseks mu pudrud läinud olid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 07. February 2012, kl 14.09

Tere lõunat

Olen täna nii toimekas olnud, et endal on hea meel. Ma ei ole veel käima saanud aga toimetasin köögis. Tegin kanasuppi ja keetsin õunamoosi. Mulon keldris veel taliõunu ja eile avastasin, et nad ei taha enam seista. Pealt tahavad mädanema minna. Koorisin siis nad ära ja tegin kaneeliga. Jube hea maitse tuli ja just see, et nad läksid täitsa katki. Nüüd on õunad päästetud ja lõunasöök söödud ning õhtusöögiks ettevalmistused tehtud.

Natuke tõmban hinge ja siis lähen oma kitsekeste juurde ning seejärel käima.

See kokkusaamise mõte meeldis mulle endale ka nii väga, et aju hakkas tegutsema ning hakkasin mõtlema sellele:mida teeme, mida sööme jne. Selline mõttemäng soojendab südant ja toob tõesti suve lähemale.
Ninnunännu, ma vist kuskil kirjutasin, et keedan pudru veega ja päris lõpus panen 1-2 spl kookospiima. Nii maitsev tule. Samas küsin: mis putrusi sa teed? Ma ise tahaks proovida speltahelvestest putru. Järgmine kord kui tööle lähen siis ostan neid ja teen proovi. Vaatame, kas erineb maitselt kaerahelvestest. Meil on veel selliseid asju müügil mida pole söönud. Vahelduseks peab ära proovima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 07. February 2012, kl 19.00

Ma siin otsustasin, et loobun alkoholist ja 4 nädalat olen suutnud juba olla tilkagi joomata. Aga mõte suvel Lootuse juures mõnusalt aega veeta - juba kerged veinineelud käivadgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 07. February 2012, kl 20.42

Me võime ka ilma veinita tehawinking smiley. Muidugi saame veini endale lubada, kui teeme midagi kerget söögiks.

Ma ise olen mõelnud, et tahaks proovida lõhet/forelli küpsetada. Mitte grillis aga hoopis lõkke kõrval sellisel erilisel laual teatud kaugusel, et väga kuum ei oleks. Pidi super olema. Tehnika on mul teada, ainult vaja suve oodata ja siis.....värske salat juurde ning ongi söök missugune. Magusaks saab ju marju võtta ja ma usun, et siis jääb veidi veinile ka ruumi. Teeme selle päeva ikkagi endale mõnusaks.Ma saan teid metsa ka viia ega muud näidata eriti ole. Oleneb muidugi millal me kokkusaamise teeme. Juunis õitsevad eesti orhideed. Neid on siin mitut liiki. Siis on metsas ilus.

Ma pole ka juba jõulust saadik alkoholi pruukinud aga täna võtsin väikse lonksu õlut grillkana juurde. Sobis imehästi aga rohkem ei julenud ikka võtta.Jube hea õlu oli. Imelik, et oli aeg, kus ma üldse õlut ei joonud. Tundus selline kibe vesi olema ja ei muud. Peale Saksamaal,Austrias ja Tšehhis käimist on olukord muutunud. Seal sain tõesti head õlut ja nüüd oskan ka siin poest leida omale sobivat. Kahjuks jah, ei saa seda endale eriti lubada aga vahel natuke ikka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 08. February 2012, kl 09.35

Ei-ei, asi polegi selles, et vein ei mahuks menüüssespinning smiley sticking its tongue out Asi on selles, et mõtlesin hakata täiesti karsklaseks. Teatud põhjustel. Aga ma millegipärast kardan, et mul see siiski ei õnnestu, joogigeen ikka liiga tugevthe finger smiley Aga siiamaani pole vähemalt ka erilist isu olnud.

Pöhhhh, kaaluga on jamasti. Säästukuu ja söönud vist liiga palju süsivesikuid - makarone, kruupe. Kaal on tõusnud. Ja trenni ju pole. Ja no ei suuda mina sellise ilmaga kõndida. Eile tegin algust ja 10 minutit ja hakkas jälle tuisusadu ja ronisin trammiconfused smiley Ühesõnaga minul tuleb tõenäoliselt jälle plussinädal aga see ongi tavaline minu puhul - pluss, miinus, pluss, miinus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 08. February 2012, kl 09.56

Hei!

Fox. 2 päeva on veel aega,kaalumiseni. KIndlasti saad veel midagi teha!!!Näiteks paned menüü juba nüüd paika, sööd tihedamalt, aga natuke ja kergemalt, ja jood rohelist teed, õhtul peale 6 ei söö. No näiteks smiling smiley Usun, et siis on reedel parem tunne kui ka pluss on. Nii et, pole kõik veel kadunud!
Alkoholist. Mina näiteks üldse ei tarbi, pole kunagi eriti tarbinud ja peale lapsi ei taha midagi. Aga sellest pole midagi, olen harjunud seltskondades olema nii nagu olen ja probleeme pole.

Edu!
M

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 08. February 2012, kl 13.08

tere armsad!
Peale eilseid seiklusi mööda Eestimaad ja ühe tüdruku toimetamist rehabilitatsioonile sügavate metsade keskele tallu, olen mina täna nagu puuga pähe saanud ja veidi uimane. Pole veel jõudnud oma hommikust kaerahelvestest tehtud pudru rosinate ja astelpaju marjukestega valmistada.Lootus - ma olengi kaerahelveste ja neljaviljahelveste fänn aga speltat ma pole veel proovinud. Paljud asjad veel proovimata. Nüüd tekkis mõte, et peaks ehk idusid idanema panema, saaks hulga kasulikke aineid nende näol endale sisse manustada. Lisaks värskele salatile neid ja volaaa!
Mina olen ikka öelnud, et hea on kui sõltuvusgeeni pole, siis võib alkot ja muid asju nautida, kui osatakse piiri pidada ka ise. Kui on kalduvus sõltuvusele, on kuri karjas. Ja sõltuvusel on komme moonduda ka, ehk siis asenduda teise sõltuvusega , mis iganes siis on see teine - alko amf kanep suhted söök jnejne.

Päike taas taevas, kas pole mitte tore? Kallasin juba oma kannu vett täis ja lähen sinna nüüd sidruneid ja pohlasid sisse panema.
Olge vahvad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 08. February 2012, kl 14.27

Jah,kevad on ikka hinge juba pugenud. Mina olen juba mitu purgitäit idusid ära söönud.Panen täna nisu idanema. Mulle meeldi nisu väga.Praegu olen munguba teinud ja lutserni(alfa-alfa).

Homme hommikul teen speltahelbeid, siis saan teada maitse. Käimine on ka tehtud. Sai terve tund käidud ja ilm on mõnusalt pehme.Lund ka sadas õrnalt.
Täna tegin kinoad ja ahjulõhet lõunaks. Ka väga hea lahendus riisi asemel. Mulle maitses.
Ma ei tea mida kaal teeb.Pole isegi piilunud kaalu poole. Loodan, et juurde ei ole tulnud, reede on juba lähedal.

Ilusat päeva jätku

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 08. February 2012, kl 18.50

Pekki, tee olete nii tublid!!!
Mina olen augus ja see auk tuli täiesti ootamatult mu juurde. Tundub, et mingid muud asjad häirivad mind nii, et isegi aru ei saa ja teen söögi osas rumalusi.

Mar, ma üldiselt söön õhtusöögi alati seal kella 6-e ringis ja üldse on minu arust see peale kella 6-te mitte süüa tohtimise jutt müüt. Peaasi, et täis kõhuga magama ei lähe. Aga vahepalad ongi minu jaoks murelapsed, mul lihtsalt ei teki vajadust nende järele.

Alkoholist loobusingi hetkel sellepärast, et ma ei ole eriti osav piiri pidamises. Mitte, et ma lollusi hakkaksin tegema aga lihtsalt hommikul tihti mõtlen, et oli siis vaja nii palju juuathe finger smiley Ja täna ma tunnen, et tahaks teha klaasikeseeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 08. February 2012, kl 19.20

Hei!

Muidugi ei ole see 6 jääv kellaaeg, aga mõtlesin just Su enesetunde ja reede peale, et siis oleksid nagu kõik teinud smiling smiley. Ps. Vahel ongi augud, aga oma elu "aukude" järeldusel olen näinud, et kui suudame mõista, et "auk" on justkui meie kaitseks muu maailma raskuse eest, noh piltlikult, et istume augus ja mõtleme läbi mis on raske, mis häirib ja see ongi vajalik aeg et paremini edasi saaks. Maailmamüras-august väljas(piltl.) me seda vahel ei suuda. Muidugi on raske sel hetkel, kui augus olla, alati seda nii võtta. Aga see on minu elukogemus. Ja olen kunagi olnud 2 aastat nö. augus. Seetõttu võin seda vaikselt mainida.
Mind kisub näksima praegu, tunnen seda "kiusajat". Niikui on mingi vaimne probleem, nagu mul täna veidi oli, siis on stress ja kohe näksiks. Nüüd otsustasin siin kribada, et ei haaraks midagi.
Fox. ma ei tea, kas Sa oma tervisega võid neid "kergeid" päevi teha. Minul plaanis homme hommikul korralikult süüa ja siis roheline tee, uus söök reede hommikul. Üks koormusvabam päev. Kui tervis lubab, kas tuled kampa???

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 08. February 2012, kl 21.13

[taimetoit.ee]

kes on merekapsast söönud? No mul mingi mälestus lapsepõlvest, mis pole kõige meeldivam. Aga kui ma sealt loen, sisaldab ta vaat et kogu mendelejevi tabelit. peaks vist proovima???

Kui minul on stress, kipun ka nsima, olen sel eesmärgil endale näkileibasid soetanud, et mitte poodi minna midagi magusamat ostmatongue sticking out smiley

Ja sa Mar räägid õigust, auk on selleks, et mõtiskledatongue sticking out smiley Kahju, et ma sellest nii hilja aru sain oma elus. Foxlife, minu imetlus, vaatan reastad ja juhid seal suures duellis nii hästi vägesid.
Tead, Lootus, ma pole idude teemas kodus ja ma pean uurima, mida ja kuidas üldse nüüd idandada saaksin. Et kust seda nisu saab, peab mõne taluniku leidma turult visttongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 08. February 2012, kl 21.45

No nii Ninnunännu. Merikapsast olen söönud ja olen selleks ostnud purgis merikapsast.Olen seda pannud salatitesse. Veel olen proovinud kuivatatud vetikaid. Need on kallid aga väga mõnus soolaka maitsega. Kasulikud nad on ja sisaldavad palju head. Müüakse veel ka kapslites vetikaid nii spirulinat kui clorellat.

Nisuteri,kaerateri,tatart ja ka rukkiteri on müügil looduspoodides. Mina olen sealt ostnud. Muidugi saaks kuskilt talust odavamalt aga siis jälgi,et ei oleks puhitud. Nimelt vili töödeldakse kemikaalidega haiguste vastu ja väetisega segatakse enne külvi.

Idandamiseks seemneid saab nüüd nüüd juba päris mitmest kohast. Isegi Horteses,Bauhofis ja K-rauas on neid saada. Vaata ainult, et on ikka idandamiseks.Mina idandan purgis ja sellest mulle piisab. Väga maitsvad on veel brokkol, päevalill ja muidugi tatar. Nisu idandan kätterätiku vahel madalal alusel. Seal peab vaatama ainult, et vett ei oleks alusel ega ka purgis vaid ainult loputamisel jääv niiskus. Purk on kummuli , et vesi välja tuleks.

Mahetootmisega talust saad kätte küll.

Sul Foxlife nüüd tööd jätkub. Vaatan, et jaanilahiguks valmistuvad nii paljud. Tabel tuleb vist ikka päris suur. Sa oled jube tubli.Tegija suure algustähega.
Tead augus olemisel on see hea asi, et peale asjade selgeks mõtlemist tuled august välja ja lähed püstipäi edasi. Usun, et sa saad hakkama . Sul on tegelikult kange sisu olemas. thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 09. February 2012, kl 08.43

Hei!


Oi kui isuäratavad idu-jutud. Pole ise ka neid idandanud, aga söönud olen.Nii head! Peaks ka ette võtma.Lootuse, Sinu kirjutistest saab mõnusaid ahvatlusi smiling smiley
Eilne õhtu sain enam-vähem hakkama, veidi oli näksimist, aga mitte hullusti. Vaatan, kas täna õnnestub see tee-päev. Hommikusöök on söödud.
Ninnunännu-kas pole, parem hilja kui mitte kunagi smiling smiley, aga muidugi mõistan, vahel oleks midgai ehk olemata, arvame, aga kuna olekseid pole, siis me seda ei tea, kas ikka oleks teisiti parem olnud.Kui uskuda, et kõik läheb paremaks, palju sõltub meie valikutest, mis teel on. Tore kui õppime kuulama ja paremaid valikuid tegema.
Foxl.kuidas Sul läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. February 2012, kl 09.42

Mind jätavad teie idu-jutud külmaks. Ja merekapsas on rõve minu arustthumbs downgrinning smiley

Muidu läheb nii, et hommikul, kui lõunasöögile mõtlesin, läks süda pahaks. Mitte selle pärast, mis plaanis süüa, vaid lihtsalt, et on söök. Ma ei saa aru, mis minuga toimubeye rolling smiley
Õhtul lähen venna juurde sauna ja tõesti vist plaanin mitte süüa peale lõunat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 09. February 2012, kl 13.10

Hommik!
Foxlife - ma kunagi sama rääkisin idude ja merikapsa peale. Muutsin oma juttu peale seda kui immuunsüsteemi haigus külge kargas. Ütleme nii, et mul vedas aga mingil hetkel mõtlesin, et nüüd sis ongi kõik või? Eelmisel kevadel tegingi muutused elustiilis ja sai aru, et olen ise päris palju kaasa aidanud oma organismi kurnamisele. Hommikud ilma hommikusöökideta ja kohe suits hammaste vahele, must kohvi takkaotsa, pidevalt kiire, pidevalt teiste mured, pidevalt alasöömine lõuna ajal, õhtuti külmkapi vahet kimamine ja meeltu nälg või siis veel ka selle nälja tümitamine ja enesesüüdistus, et olen veel paks ka selle kõige pealetongue sticking out smiley. No eks ma siis seel AUGU nö saingi ja sinna auku sattudes esimest korda elus tõsiselt mõtlema hakkasingi, et miks mu liigesed valutavad, miks on nii nagu on, miks olen nagu puuhobune, miks teistel ei ole seda, kust tulevad immunsüsteemi haigused, kuidas tugevdada immuunssüteemi, miks on erinevad ained ja tasakaalustatud toitumine tähtis, miks pole hea pidada dieeti vaid anda organismile vajalikud ained ja vitamiinid, kuidas kõik see on tervik ja omavahel seotud.
Niisiis armas Foxlifekene - see oli nüüd minu eneseõigustus süüa seda merikapsastsmiling smiley))).

Tunnistan teile, et olen toiduainete kaalumisega hooletuks muutunud. Kuidagi vaikselt tuli suhtumine, et no ma juba silmaga adun neid koguseid. TÜHJA!!!! täna adusin täitsa mööda rosinaid. Panin kaalule ja kaalusin üle ja pidin kreepsu saama. Nii et hakkasin taas korralikuks ja kaaluma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 09. February 2012, kl 13.58

No tere kena keskpäevacool smiley

Päike särab ja tuju on hea. Foxlife anna tõega kehale puhkust kui ta seda tahab. Ehk homme tahab jälle sööki. Vahel on nii. Peaasi,et sa haigeks ei jää. Ole vapper.
Ma usun, et mitte kõik ei maitse kõigile.Ma panin merikapsast värskesse salatisse mitte eriti palju.Ta ei domineerinud seal. Tal endal ju maitset peaaegu ei ole.
Ma ise olen otsinud uusi maitseid ja uusi toiduaineid kuna minu menüüs on pearõhk köögiviljal siis see tüütab ka ära. Palju neid erinevaid toite ikka on, mida oleme harjunud tegema. Ma olen avastanud endale kinoa, läätsed, pudrud erinevatest helvestest jne. Täna tegin siis speltahelbeputru. Mõnus puder. Veidi teise maitsega kui kaerahelbed aga välimuselt sarnane. Panin natuke kookospiima ka lõpus juurde ja moosisilma peale. Täna jõin üle hulga aja kohvi kuna tõusin väga vara. See oli kole elamus. Ma usun nüüd kindlalt, et ei võta kohvi suhu pika aja jooksul. Ma olen kohvi menüüst välja jätnud juba kuskil kuu. Täna tundus ta nii kibe ja ebameeldiv kuigi oli valmistatud öko kohviubadest.
Mul on veel eelmise aasta saagist alles 2 suvikõrvitsat ja 2 kõrvitsat. Suvikõrvits läheb mul söögi sisse aga kõrvitsatega ei ole veel sinasõbraks saanud. Peab hakkama retsepte otsima. Kõrvitsasuppi olen proovinud aga see eriti ei maitse. Korra võib süüa aga rohkem ei taha. Veel olen varem kõrvitsat praadinud ja see on väga maitsev ning ilmselt ühe neist ma praengi ära. Saab süüa liha asemel.

Naudime seda päeva siis. Sina Foxlife hoia ennast.

Päikest hinge

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 09. February 2012, kl 17.30

Hei!

Lootus, suvikõrvitsad ka mu lemmikud, kasvatan neid ise. Kõrvitsat pole mul endal kasvanud, aga saanud olen ja. Mul on üks nämma kõrvitsarisotto retsept kui tahad.
Suvikõrvitsast olen ka kotlette teinud fetaga ja küüslauguga ja niisama praadinud. suu hakkas vett jooksma smiling smiley olen siin hetkel vee peal. Hommikuni vaja vastu pidada.
ninnunännu, kas liigestele on paremini mõjunud ka toitumise muutus?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 09. February 2012, kl 17.41

Jah, peale 15 kg kaotamist enesetunne märksa parem ja kangust palju vähem, liikumisega ja toitumisega sain ma seda paremaks küllsmiling smiley ei saa võrrelda eelmise talve ja kevadega. AGa eks inimesed kõik erinevad ja nende hädad ka. Suvikõrvitsaid peaks ostam ja pannikaid tegema. Olen söönud kõrvitsapüreed merevaigujuustuga. Oi oli hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 09. February 2012, kl 18.33

Mismoodi selle merevaiguga? Lihtsalt segamini või?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 09. February 2012, kl 18.57

Ma teen ka kotlette. Panen hakkliha sisse riivitud suvikõrvitsat ja maitsestan soola ning pipraga ja siis küpsetan ahjus. Pole vaja ei muna ega saia sisse panna.Seisavad ilusti koos.

Kõrvitsapüreesuppi merevaiguga saab teha.Segad juustu kuuma supi sisse ja see sulab seal kenasti.

Mar11, muidugi tahan seda risoto retsepti. Ma küll ilmselt teen kinoaga st siis mitte risoto vaid kinoto.winking smiley aga see sobib hästi.

Toitumine mõjub küll liigestele.Siis kui minu kaal oli kõige suurem siis mul valutasid põlved ja ka puusaliigestes olid valud. Trepp teisele korrusele minekuks oli ületamatu raskus. Olime valmis juba oma magamistuba alla kolima. Kaalukadu võttis valud ja nüüd pole trepist käimine probleem.Ilmselt ka liigne valk andis oma osa liigestevalule. Ma olen nimelt valgusööjat tüüpi. Magusaisu käib mul harva ja kui tuleb siis söön. Piisab mõnest kommist või siis jäätisest. Tavaliselt hakkab mul siis kurgus kõrvetama ja isu saab otsa.
Jään retsepti ootama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 09. February 2012, kl 19.09

1dl oliivõli
2 sibulat
300 g risotoriisi, või pudruriis
0,5 dl kuiva valget veini
1 l kanapuljongit
6 sl riivitud Parmesani juustu
3 sl mascarponet
300 g kõrvitsat
100 g võid
veidi riivitud muskaatpähklit
soola, pipart
Kõrvits koorida ja tükelda, pane pannile või ja kuumuta kõrvitsat 15 min., seejärel püreesta saumikseriga.
Siis pane oliiviõli poti põhja, tükelda sibul ja kuumuta u 5.min., et muutuks klaasjaks.
Lisa riis ja kuumuta segades veidi, lisa vein ja keeda, kuni see on aurustunud.
Seejärel hakka vähehaaval pidevalt segades lisama kanapuljongit. Segamine vallandab riisis oleva tärklise ja risoto muutub kreemjaks.
Kui tundub, et riis on valmis, lisa kõrvitsapüree, mascarpone ja riivi sisse Parmesan.
Maitsesta soola, pipra ja värskelt riivitud muskaadiga.

Head isu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 09. February 2012, kl 20.17

Väga huvitav retsept. Ma tahaks seda kindlasti proovida.Homme on poepäev ja ma saan vajalikud juustud osta. Veini ka pean ostma.Kodus olev õunavein ei sobi selleks.

Siia pean ikka riisi kasutama.Kinoa ei ole selline tärkliseline ja ei sobi selleks.

Varem tegin ma ka iga nädal ühe 24 tunnise koormusvaba päeva. Jõin ainult rohelist teed. Nüüd pole kaua teinud. Peaks selle uuesti päevakorda võtma. Mul on seda hea teha siis kui tööl olen. Seal saab süüa vaid toitlustuskohas ja see on suhteliselt kallis. Siis on just hea kuna pole söögi tegemist ega toidulõhnu. Teed saab juua nii palju kui sisse mahub ja kodunt ära olen kokku 15tundi.Koju jõudes lähen kohe magama. Nii saab sel päeval kergemini hakkama.

Kena õhtut

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. February 2012, kl 23.53

Heia, heai!
Jõudsin just koju. Nüüd kiirelt Jaanilahing vaja kokku panna ja siis tuttu. Jube väsinud olenconfused smiley Teie menüüdele heietan kaasa laupäeval. Kardan, et homme ei jõua siia kuidagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 10. February 2012, kl 07.49

Hei!

Fox. loodetavasti leiad oma puhkekohad ka ikka, see on nii oluline!!!
Minul kirja 67,5.

Olge ikka vaprad ja rõõmu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 10. February 2012, kl 09.45

Tereja kena reedest hommikut ning veel toredamat päevasmiling smiley

Minu kaal täna 84,6. Mul siis 0,3kg kadunud. Eks ma püüa midagi teha, et see ometi suuremaks langusesks läheks.

Sul Foxlife on tõesti tegemist. Nii suurt hulka ei ole enne tabelisse keegi pannud. Jaksu sulle. Tõesti puhka ka ikka vahepeal.

Mul homme ja pühapäeval tööpäevad. Seega saan alles öösel siia lugema.
Sa Mar11 oled tubli. Ma ikka vaatan sinu kaalunumbrit ja tuletan meelde, millal ma sellises kaalus olin.Ammu,ammu. See on peaaegu mu ideaalkaalu number. Sinna ma ei kipu enam. Saaks 70 kätte oleks ka suurepärane.

Mõnusat nädalavahetust kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 10. February 2012, kl 13.05

Hommik!

Jah, Mar, sinna kus sa oled...tahan ma kord jõudasmiling smiley Oled hea eeskuju.

Lootusele soovin jaksu tööl!

Foxule palju tervist ja jõudu tabelite koostamisel.

Ninnunännu tänane näit 75.00

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 10. February 2012, kl 15.25

Jah, tüdrukud. Muidugi, eks ma ise ole ka hetkel oma kaaluga ikka rohkem rahul. Alustasin ju 82 pealt. Jube. Aga mulle ei meeldi endale see, et selle ajaga oleksin võinud olla juba normkaalus, aga muutusin mugavaks. Sel nädalal, pean ütlema, olen siiani korralikult kõigest "kinni hoidnud". Eks näeb , mis edasi.
Usun, et kui teie sama tublilt nagu praegu rajal olete, pea see sama kaal ei tule. Mul tuli 5-6 kuuga ja nüüd on suur tammumine(loe mugavus)

Vaprat teelolekut ikka meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 10. February 2012, kl 17.20

Ma ka tammun. Ma ei saa enam seda vabandada, et oli operatsioon ja enne ja pärast seda nädal nälgimist ja et organismile sellised asjad ei meeldi või et siis kolm kuud ja kuus päeva tagasi suitsetamine jäi maha, et seetõttu. Olen Tammumas ja mugav, eilsest alustasin taas toiduainete kaalumist. ata-ata mulle muidu! alustasin eelmise aasta juunis 90 pealt. Aga arvestades mu pikkust, mul veel pikk tee käiatongue sticking out smiley

Kallistused kõikidele!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.