Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 21. March 2012, kl 00.52

Tere ÖÖd!

Teie ilmselt magate juba nagu inglikesed ja näete ilusaid filme unessmiling smiley Igatahes aitäh sulle Lootus! Uurisin foorumit ja ka täna sinu kirjutisele siia sain palju targemaks ja oskan nüüd pojakestega edasi toimetada.
Eile öösel lugesin ühte raamatut ja teate, mis ma tegin.....läksin ja tegin endale öösel kaks võikuttongue sticking out smileyPPP Täiesti vale käitumine, enne kaaluabi aegne käitumine. Libastusin....No vähemalt sain aru, et see ei kõlba jätkata..... et stopp.

Ilusat kevadet, armsad kaalulangetajad ja ilusad inimesed!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 21. March 2012, kl 05.15

Tere kevadist varajast hommikutsmiling smiley

Sul oli õigus Ninnunännu,mina küll magasin siis aga usun, et nüüd magate teie kõik. Olen juba pool tundi üleval olnud ja kõhugi täis söönud. Tulin sisestama oma hommikusööki ja leidsin sõnumi.

See on hea, et me ise ennast korrale kutsume. Ma usun, et see ühekordne libastumine ei ole kurjast.

Täna siis lähen taas Helsingit vallutama. Arutasime siin, et me oleme Helsingis rohkem käinud kui Narvas. Kummaline on see elu. Teeme selle tänase päeva enda jaoks kenaks ja usun, et kui öösel tagasi jõuan olen käinud mitme päevajagu samme.


Ilusat päeva kõigile.smileys with beer



Toimetatud 1 kord(a). Viimati lootus 21.03.2012 05.15.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 21. March 2012, kl 08.39

Hei!

Rõõmsat alanud kevadet. Kergust jalgadesse ja hinge!


M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 22. March 2012, kl 11.38

Tere taas

Jõudsin öösel koju ja sammumõõtja juubeldas. Käisin kokku üle 20 km ja samme tuli ka üle 21000. Rasva põletasin veits üle 50g. Ilm oli imekena ja päev läks igati korda. Söömisega muidugi oli kõik korrast ära aga jõin kenasti. Eks homme näis, mis kaal ütleb. Jalad on ka täna veidi kanged aga pole hullu. Homme tööle ja siis saavad jälle meelde tuletada käimist.

Minu kevad algas nagu näete väga aktiivselt ja kuna mees leidis, et tahab ka ca 10kg maha saada, siis arutasime oma võimalusi ja tegime plaane. Leidsime, et kõige edukam oli kaalulangus just siis kui igal päeval käisime 10km. See tähendab, et ta tahab seda traditsiooni uuesti ellu äratada. Muidugi tuleb tal minu tööl olekul käia üksi aga loodan, et ta saab selle maa käidud ja minua siis teen oma tavalise käimise(seda tuleb ka kokku ca 10km) Jälgratas tuleb ka taas päevakorda aga seda lisa trennina.

Vot nii saab minu kevad-suvi väljanägema.

Suuri tegusi ja suuri edusamme kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 24. March 2012, kl 09.52

Tere siis minu poolt.

Olen esimenejakahjuks viletsa sõnumi tooja. Kaal on jäigalt paigas ja ei mõtlegi liikuda. Taas nullinädal. Lootsin sellest nädalast nii palju aga..... pettumus missugune.

Ilmselt tegin selle suure liikumise ja vähese söömisega endale karuteene. Liikusin tõega kenasti. Kui arvestada, et iga päev peaks käima 10 000 sammu siis minul tuli mõnel päeval rohkem ja teistel veits vähem aga keskmine oli ikka üle 10 000. Söömisega aga oli kehvasti. Isegi ei osanud üles kirjutada ja sageli jäi KA toit kirja panemata. Pean oma peas veidi korda looma just söömise osas.

Kena nädalavahetust kõigile. Minul homme meeldiv kokkusaamine endiste(40a taguste) töökaaslastega.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati lootus 24.03.2012 09.56.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 24. March 2012, kl 12.49

Ilusat laupäeva!

No minul pole siin ka midagi kosta, sest kaal tõusis veidi ja on nüüd 74. Aga ma olen ikka väga rõõmus, sest eelmisel kevadel kaalusin ma ikka väga hullu näidu. Eile eputasin kesklinnas oma peenema inimese riietes ja tundsin end väga naiselikuna. Olen hakanud kandma pärleidsmiling smiley, mis on ka minu puhul täiesti uus asi.

Lootus, mul oleks väga vaja sinult küsida ühe orhidee kohta nõu, kas ma kirjutan siia või kasutad sa facebooki või mõnda muud aadressi, anna palun privasse teada, kuidas ma saaksin oma probleemi sinuni tuua, ei hakka seda avalikku ruumi siin oma orhidee teemaga risustama.

Kaunist nädalavahetust kõikidele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 24. March 2012, kl 13.51

Ninnunännu, saatsin sulle erakirja

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 24. March 2012, kl 16.05

Minul on samuti sel nädalal nulliring.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 24. March 2012, kl 21.23

Hei!

Mina ka lõpuks arvutis. Aga minul on plussnädal. 68. Igasugu peod, lihtsalt polnudki võimalik miinusesse jääda.
Eks hakkame jälle uuesti astuma.


Edu meile!

M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 24. March 2012, kl 21.48

Jah, hakkame taas koos astuma. Uus nädal ja uus algus. hot smiley Kõigile toredat astumist. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 25. March 2012, kl 13.15

Ma püüan tuleval nädalal olla ekstra tubli, eksperimendi mõttes. Tahan näha, mida kaal ette võtab. Ja peale kolmapäeva on mul teile siis üks väga suur ja isiklik uudis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 25. March 2012, kl 13.18


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 25. March 2012, kl 18.25

Mina olen nüüd küll väga uudishimulik..... Foxlife suur uudis ajas mu vägagi uudishimulikukssmiling smiley SUUR???!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 25. March 2012, kl 20.12

Minu ka..... mina ka. Jään põnevusega ootama kolmapäeva. Edu sulle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 26. March 2012, kl 15.45

Kuidas on teie suhe jalgratastega? Mina kangesti tahaks jalgarattaga sõitma hakata, tuleb vist endale mõni hankida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 26. March 2012, kl 17.46

Minul on ratas täitsa olemas aga meil on teed jube porised veel. Pole mõtet sinna sopa sisse sõitma minna. Kohe, kui tee lubab nii kindlasti hakkan sõitma. Selle aasta jaanipäevaks peaks meil suur tee ka musta katte saama ja siis on lausa lust sõita. Siis saan ikka päris pika ringi teha mööda korralikku teed.

Praegu ei saa isegi käima minna. Õnneks on sel nädalal kolm tööpäeva. See tähendab, et saan kolmel päeval ca 10 km käia.

Oh, oleks sel nädalal ometi veidigi kaalukadu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 27. March 2012, kl 07.01

Hei!

Jalgrattateemal. Mul on ratas ja sõita meeldib ka ja enamasti saabki sõidetud. Veel pole välja võtnud.
Kõndimisteemal. Kahjuks sel nädalal kõndima ei saa, sada tegemist ja üldse, kuidagi nukker on. No ei saa järje peale. Ise tean küll, et kõik sõltub kokkuvõtmisest ja järjepidevusest, aga ikka on nagu on. Aga ma ei jäta, teadmine, et meile on antud võimalusi valida, siis sellest peabki kinni hoidma ja ükskord selle parima valima.

Õues on muidu juba nii mõnus, üritasin nädalavahetusel ka aiatöid teha. Natuke ikka sai ka, üldiselt on meil ikka märg ja veel ei saa, saab vaid ninasid märgata, mis lume alt välja sulavad. Seegi tore ja mõnus. Ja siis need imetabased lumi-ja märtsikellukesed oma tilisevate õitega, oh, ilus aeg!

Kõike kaunist teilegi, sõbrad
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 28. March 2012, kl 17.05

No vaadates ilmateate ennustusi, siis seda kuivust ei ole veel kuskilt paista, spekuleeritakse veel ka lund ja miinuseidsad smiley

Taas igal päeval leian end mõttelt, et kiirustan jälle. Kuhu ma kiirustan??? Kuhu mul kiiret? Kas tõesti läheb meelest see, et nautides ja rahulikult süüa on tegelikult nauditavam ja tervislikum. Ei lähe...aga lihtsalt see müda ümberringi (infomürasmiling smiley)suudab mind mõnikord jälle viia vanasse rattasse...et ikka kiiresti ja kiiresti. Ei ole nii, et õpin ära ja oskan, ikka veel komistan ja koperdansmiling smiley

Otsime siis taas välja kauneimad nõud ja linikud ja küünlajalad ja lisame asjale särtsu!

Täna peaks siia tulema foxlife SuuR Uudis? Vist... Uudishimulik ootaja Ninnunännu. No mis saab olla suur naise elus?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 28. March 2012, kl 20.33

Oh, jah. Mina olen ka jännis. Juba kolmel päeval ei ole suutnud oma söömisi kirja panna. Alustan hommikul kenasti ja siis...... Õhtul ei tule meeldegi,mida sõin või kui palju. Ma kaldun arvama, et jälle söön liiga vähe. Rääkimata sellest, et tasakaalus ei ole selline söömine ka mitte. Täna oli koolitus ja seal degusteerisime nii erinevaid asju, et võimatu üles kirjutada. Nelja sorti sojakastet riisiga, kahte sorti kakaod ja kahte sorti kohvi. Kõik olid õnneks magustatud steeviaga. Seega kaloreid sealt ei saanud. Siis tuli seljanka ja smuuti ja veel keedetud muna võileivaga. Täielik segapuder. Homme olen kodus ja püüan korralikult kirja panna mis suhu läheb. Muidugi on homme juba hilja ning ilmselt reedeks ei muutu taas kaal ilusama numbri poole.

Liikumist ju on olnud aga kui toit ei toeta seda üritust siis tulemust ei tule. Teoorias olen tugev.
Ok . Jään ka seda suurt, suurt uudist ootama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 28. March 2012, kl 22.07

Saatsin teile erakirja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 30. March 2012, kl 06.28

Hei!

Täna siis 67,8.
Ps. nii huvitav on teie kirju lugeda. Kõik on tublid ja mõtlevad enda peale ikka ka.
Endal nii kiire aeg hetkel, aga piilun ikka kui aega saan. Sel nädalal pole kõndima ka saanud kahjuks. Väga loodan, et laupäeval saab õue tööle, kuigi ilmateada kuulutab kõiksugu asju...


Parimat
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 30. March 2012, kl 22.16

Sauhhhh!

Kaal seisab nau tõhiksmiling smiley)))) Ja ma sõin täna 2 jäätisttongue sticking out smileyPPPPPPP Aga kuna üks väga tore projektitaotlus rahuldati, siis tähistamine oli loogilinesmiling smiley NO ja muid asju kasmiling smiley Aga homme hakkan jälle korralikuks. Jeeeeeeeeeee.......

Kallid ja paid! Olge vaprad ja tublikesed! Foxu, ära ära kao.... Anna elumärkismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 31. March 2012, kl 00.16

Ei kao. Ikka pusin siin edasi praegu. See nädal on olnud hullumeelne. Palju haigemaja ja arstide külastusi. Olen toitumist kõvasti kontrollinud ja lisaks iga päev jalutamist 30 minutit. Neljapäeval sattusin südamega EMO-sse aga nüüd jälle kõik paigas. Kaal pingutustele vaatamata on hoopis plussis. Seekord siis 99,9.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 01. April 2012, kl 05.45

Toredat pühapäeva kõigile


Nagu arvasin oligi see nädal halbade tagajärgedega.Minul on siis plussi nädal. Tervelt 500g tagasi. Tegelikult tüütab ka mind ära juba see kaalu edasi-tagasi liikumine. Nii kui kaob kontroll(kirjapanemine) toidu üle on kohe kaal tagasi ja kiiremini kui tahaks aga teha pole midagi. Mis siin ikka haladasmiling smiley

Eks alustan uut nädalat ja jälle otsast.spinning smiley sticking its tongue out

Teile kõigile kena kevadet ja tänast naljapäevagrinning smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati lootus 01.04.2012 05.47.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 02. April 2012, kl 06.53

Hei!

Et siis vapralt jälle uuel nädalal otsast.
Nädalavahetusel olid üsna mõnusad õuetöö ilmad, sai riisutud ja niisama nokitsetud. Täna vaatab talv vastu.
Mõtlesin siin meile tõusude ja mõõnade peale.Peaksime ehk endale mingid pisieesmärgid kirja panema. Mitte niivõrd kaalunumbri osas, vaid midagi väikest.Kusjuures tavaliselt see väike on tavaliselt suur. smiling smiley
Mina püüan sel nädalal kalorinormist hammastega kinni hoida, siis pole hammastel muuks võimalust. Noh näiteks selline eesmärgike. smiling smiley
Usun, et kõik soovivad suve poole kergemalt ringi kepselda. Nii tore, et meil kõigil, tundub, on motivatsiooni seda soovida.

Edukat nädalat ja Lootus, Sinu sõnadega, hakkme otsast minema smiling smiley, ninnunännu, Sinu moodi, hakkame korralikuks ja Foxlife, Sinu moodi, ikka pusime edasi!!!
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 02. April 2012, kl 10.45

Võrratusmiling smiley Aitähh Mar11. Sinu postitust lugedes kiskus suu naerule. Algas ju naljakuu ja naer on terviseks. Just, igal nädalal alustame ju otsast ning see, mis olnud on läinud. Ikka jälle uuesti ja ikka paremini.

Ma olen ka mõelnud tavaliselt selle peale, et mida teha uuel nädalal veidi teisiti. Nüüd algas viimane nädal enne lihavõttepühi. Minule tähendab see seda, et saan oma toidusedeli uuesti veidi normaalsemaks. Vähem süsivesikuid(need on mulle kurjast) ja siis valk,rasvad kõik tasakaalu. Praegu olen peaaegu 5 nädalat tarbinud liiast just süsivesikuid. Eks näis, kas muutub midagi.

Suvised eesmärgid on meil tõesti ühised ja püüdleme siis selle poole. Tegelikult, kui meenutada eelmise aasta suve algust siis on muutus ka kaalunumbris ju olemas. Iseasi, kas ta just selline on nagu ihaldaks. Üha kindlamalt olen veendunud, et see mis 40 aastaga tulnud, ei saa minna ju 1 aastaga(isegi mitte 2-3-ga)

Rahu, ainult rahu nagu ütles Karlsson.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 02. April 2012, kl 17.46

Oeh, lõpuks sain tabeleid kah tegema. Päris kiire nädalavahetus oli. Eile pidin tööl olema ja laupäeval üllatas meespool mind toreda kingitusega. Elu on ikka üks kummaline asi. Nii palju vastuolulisi asju on juhtunud lühikese aja jooksul. Aga eks tuleb võtta elult kõik, mida ta sulle pakub. Et pärast ei jääks mõtlema, et mis oleks olnud.....jne.
Toredat nädalat teile kõigile!


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 02. April 2012, kl 17.56

Foxlifesmiling smiley Elu on tõesti täis üllatusi ja vahel me ei taipa, milleks see konkreetne juhtum just hea on aga hiljem taipame. Kõik, mis meiega toimub on millekski hea ja laskem siis sellel juhtuda. Mul on sinu üle ääretult hea meel. Tubli oled ja tõesti elagem just olevikus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 03. April 2012, kl 00.15

Foxu, tore et head üllatused ka sekka ikka. Saba ikka uhkelt püsti ja nina vastutuultsmiling smiley Ja Elu on just Nüüd. Olen selle ära õppinud läbi valu....aga Nüüd on kordumatu ja ainus ja seda on hea nautida. Head teile! Püüdke hetke!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 05. April 2012, kl 06.42

Hei!

Kuidas teil läheb?


Mina olen hoidnud oma pisieesmärgist siiani kinni, loodan, et ka edasi. Eile oli korra õhtul selline tunne, et peale pikka ja töökat päeva mõtlesin, et luban õhtul endale tüki kooki....aga suutsin loobuda. Olen õnnelik. Pisiasi, aga ikkagi.

Tervitades
M.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.