Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 20. April 2012, kl 17.42

dr Hauschka!!!! OOOOoooooooooo, olen seda sarja testinud ja kavatsen varsti selle emulsiooni soetada ja siis ühte õli tahaks ka.

Minul oli täna hommikul 74.400smiling smiley))) Varsti saan jalgaratta. Hoidke alt pekid! Ja teate, hooldus näo , dekoltee ja kaela eest on kandnud vilja. Nahk on märgatavalt parem. Täna sain komplimendi, küsiti... et mida ma teen, et välimus järjest parem. Aitäh teile, teieta ma oleks juba ammu käpuli...

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 20. April 2012, kl 20.38

Dr Hauschkal on ka spets kaela ning dekolteekreem olemas. Ma just kavatsesin selle omale soetada. Saan oma kuu töötundide eest tasuta seda sarja. Muidu ostes saan 25% soodsamalt. Igati kasulik. Imehead on ka kehapalsamid ning kehaõlid . Peale sauna, dušši või vanni kogu keha sisse hõõruda ja nautida seda mõnusat lõhna ning imelist nahka pärast.

Ma ka ootan juba seda aega, kui saab rattaga sõitma minna. Meil on ikka jube pori. Täna sadas terve päev ladinal.

Lähen nüüd kala praadima. Mees tõi poest imekenad suured räimed ja kuna olin päeval tööl siis pean nüüdkiiresti midagi nendega tegema ja siis magama. Hommikul jälle kell 5 ülesse ja tööle.

Head ööd ja ilusaid unenägusi.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 20. April 2012, kl 23.35

böööööööööö, kuidas ka seda sarja soodukaga saadaaaaaaaa, mis selleks teha tuleb, kas pean ka kuskile looduspoodi minema tööle? Ohhh, ma kohe ametlikult kade. kadeduseuss hakkas rahakotti närimaaaatongue sticking out smiley Tegelikult see küpsete naiste osa on ikka suht kallis aga mis teha, eks nad ükshaaval tuleb soetada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 21. April 2012, kl 19.39

Sa oled veidi kaugel,muidu saaksin sind aidata nende soetamisel. Tuled Tallinna siis astu läbi teeme asja ära. Enne muidugi peaks helistama, sest ma ei ole ju igal päeval tööl.

Täna siis lasin räimedel hea maitsta. Enne tegin ilusti kena kõnni ära. Praegu näitab sammumõõtja 11662 sammu ja 8,3km. Loodan,et ei teinud endale liiga söömisega aga head olid küll. Päeval olin tööl ja söögiks vaid 100g kohupiima ja 5 pekaaniapähklit, 1 banaan ning 5 küpsist. Palju-palju vett ja teed. Hommikul sõin ikka veega keedetud hirsihelbeputru kookosõli,kookospiimaga.

Nüüd peab end veel liigutama. Kohupiim vaja valmis teha ja kitsed ka ootavad.

Aga Ninnunännu mõtle selle asja üle.Mina olen igati valmis. Kirjutan sulle privasse ka natuke.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 21. April 2012, kl 21.18

Oehhh! Häbi, häbi, häbi mulle! Päevad lähevad kohutava kiirusega. Ja ma ei saa öelda, et mul oleks hullult tegemist. Lihtsalt kaovad kuskile. Tõsi, tööl on küll väga kiire ja palju tegemist. Aga see võtab ka parajalt läbi õhtuks ning siis tahaks ainult puhata.
Näppe mulda pole siiani saanud. Kuna mul pole autot, siis pean ootama sõbranna järgi, kes sama plaanib aga pole oma rõdu remonti veel valmis saanud. Pean oma argiõhtute laiskusest vist jagu saama ning peigmehega selle sõidu ikka ära tegema.
Söögiga on lood pahasti. Mingi psühholoogile värk käib mu peas hetkel. Ainsaks lohutuseks ongi see, et õige varsti kõik muutub. Muidu hetkel nagu elaks õhupalli sees ja ootaks vaid, millal see nõelaga puruks torgataksegrinning smiley Kaal oli reedel 100,8.

Mis te arvate, kui ma kärbiks natuke meie tabelit? Hakkab kuidagi väga pikaks venima ja lohisemaeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 21. April 2012, kl 21.29

Või siis teine variant on see, et laen tabeli üles Google Docs-i ja saate lingi abil seda näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 22. April 2012, kl 06.54

Hei!

Tere, Foxlife! Muidugi tee tabeliga kuidas Sa tunned, et on parem.
Ps. see on ju normaalne, et kui oled väsinud ja kiire, siis vajada puhkust, nii et ei mingit häbi. Peaasi, et Sa enda peale mõtled, et Sul hal poleks. Pealegi annad Sa endast siin keskkonnas niigi, nende tabelite tegemisega.
Lootus, küll Sul tundub mõnus olevat nende kitsekestega. Unistan kah kanadest ja olen ka mõnest lambast unistanud, aga tegudeni pole jõudnud.
Lootus, kas Sa sõira ka oled teinud?
Ninnunännu, Sa ise oled tubli, meil siin jääb jah see imetleja/toetaja osa. Ajasite mulle ka kreemijutuga nö. isu peale, aga eks ma vaatan, kust alustada.

Mina olen muudkui maad kaevanud ja aias veidi nokitsenud. Nüüd on uus aiamaa tükk kaevatud, vanad tükid veel läi kaevata.

Rõõmsat pühapäeva, sõbrad!
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 22. April 2012, kl 10.56

Kulla Mar, kui alustad, sis alusta parem heast. Ja Lootus on selles mõttes hea nõuandja. Mina olen elus palju kreeme kasutanud, sest olen kuiva vaha omanik ja pealegi ju kaua aega olnud suitsetaja. On sadu potikesi ja kümneid reklaame aga mitte kõik, mille eest sa raha välja annad...ei ole hea.Üks potike kestab ju ikka palju kuid. Ja me oleme väärt, et ennast hellitada.

Foxuke! Ausõna, kui sa neid tabeleid vahepeal ka mitu kuud üldse ei tee, siis mina ei nutasmiling smiley)))) Thtis on et endaga tegeled. Küll mina ikka kilkan, kui kaal vahepeal langeb. Ma ausalt öeldes siin teiega rohkem seltsi pärast, kui võistlusmomendi pärast. Ma pole võistleja sellistes küsimustes.

Kullakesed, nautige ilusat ja kevadehõngulist päeva! Ma lähen kohe aiapeole. Kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 22. April 2012, kl 10.57

no vigade parandus ....kuiva vaha on jummalast vale siin, tahtsin öelda KUIVA NAHAtongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 22. April 2012, kl 14.45

Ega me ju ei võistlegi?! Tegelikult. Vaid just selle olulisema, seltskonna ja lihtsalt parema enesetunde pärast, mida ikka üritame siin saavutada. Vahest paremini, vahest natuke halvemini.

Muutsin siis natuke tabelit. Tõmbasin eelmise aasta näidud kokku ühele reale. Ja Kellika peitsin hetkel lihtsalt ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 22. April 2012, kl 15.01

Oih, unustasin kirjutada, et sain siiski täna näpud mulda!tongue sticking out smiley Maitseainekastike kenasti aknalaula nüüd ja ootan, millal midagi rohelist sealt ennast välja ajama hakkab. Panin tilli, peterselli, lehtsalatit, basiilikut ja spinatit. Nagu Tootsi peenarthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 22. April 2012, kl 16.39

Oh kui vahva, et nüüd ikka enam-vähem kõik midagi kasvatama hakanud. Maitsetaimied on nii mõnus otse värskelt toidusse panna. Tubli Foxlife. Mul ka hästi palju maitsetaimi maha pandud. Tabel on nii igati voksus ja tõesti see "duell" on nii info mõttes. Muidugi on igati tore kui langeb aga kui ei, siis ei ja miskit pole katki.Ma arvan, et nii ogaraks ma ka minema ei hakka, et nii kui midagi suhu pistan nii torman kohe kepikõndi tegema.Foxlife varsti, õige varsti kaob see pall
ning sa naudid enda olemist. Saad ka oma unistused täide viia.

Mul on juba ikka taimekesi väljas päris mitu kasti aga ilmselt on ikka majas jahe ning osa ei taha mitte mullast välja ronida.
Kurkidega on jama. Kaks pakki panin maha ja ainult 1 seeme tuli üles. Nüüd ostsin uued seemned.
Mõtlesin, et sel nädalal tegelen natuke kartlitega. Lapike maad on ettevalmistatud ja nüüd tuleb katul sorteerida ning päikese kätte äratamiseks tuua. Ma juba unistan värskest kartulist tilliga. Mmmm...

Sõira olen teinud ja seda ka kitsepiimast. Algul ei tulnud välja. Jäi vedel aga siis nägin telekas ühes Õhtusöök viiele saates, et üks neist tegi ka kitsepiimast sõira ja ma siis kirjtasin talle. Sain palju häid nõuandeid ja tegin valmis imehea basiilikuga sõira. Ma ei armasta eriti köömneid ja nii otsisin siis teisi maitseid. Tegin ka päikesekuivatatud tomatitega. Kõik olid väga head. Veel teen ju kohupiima ja jogurtit ja nüüd sain õpetuse ka kõva juustu tegemiseks. Veel ei ole proovinud aga tahaks teha. Kokkusaamisel ma saan teile anda proovida kogu oma toodangut. Siis otsustate, kui hea see kõik on.

Mar, muidugi on Ninnunännul õigus. Kui alustad siis võta head. Seeminu kasutatav on loodustoode ja seal ei ole keemiat ega lisaaineid pandud. Isegi huulepulgad sisaldavad kookosõli ja mesilasvaha ning värvainena kasutatakse looduslike loomseid või siis taimseid värve.

Mul on siiralt hea meel, et meil selline tore kamp on. Ilusat kevadet ja nautigem tõega igat päeva. Metsa alused on nii sinised. Käisime täna Nõvalja Pürksis. Teeservades võsaalused sinetasid aga muidugi oli ka palju vett mets all. Suured laglede-hanede parved rändasid põhja. Ilus oli see sõit.Päike säras ja inimesed kellega kohtusime teenistusel olid ka nii rõõmsad.

Kevad on tõega saabunud. Ilusat töönädalt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 23. April 2012, kl 07.16

Hei!


Oi, Lootus, küll Sina oled vahva inimene! Et Sa kõigest, mis head meile siin maailmas on, kinni haarad. Vähemalt tundub mulle.

Ps. minu jaoks ei ole ka duell duelli mõttes, pigem distsiplineerimise allikas ja teistega koos olemine. Arvan, et nii on paljudele. Kuna jah siin keskkonnas olemise ajaloo jooksul jäin kahes duellis viimaseks, nagu olen kirjutanud, siis tõesti mõtlen vahel, et kas need sela olnud inimesed on oma eesmärgid saavutanud või ei julge tõele näkku vaadata. Eks see on nende otsustada. Mina otsustasin, et hoian kinni ja liigun kasvõi väga väiksel moel siia-sinna, aga ei taha tagasi sinna kust alustasin. See ongi eemärk, mitte tagasi kukkuda.


Olge vaprad!
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 23. April 2012, kl 08.24

Tere imelist hommikutsmiling smiley


Õues on võrratu. Mets on sädinat täis ja kogu loodus peale eilset sooja paduvihma nii roheline. Täna olid ka redised õues tärganud. Sirelite pungad suured ja rohelised. Kõik tärkab.

Mis minusse puutub siis nagu öeldakse, et kass kukub alati käppadele nii on ka minuga. Olen ju kassiaastal sündinud ja olen väga aldis kõike uut proovima. Proovin ära ja kui ei meeldi heidan kõrvale. Maal elades on ka see oluline, et oskad ennast veepeal hoida. Pole ju poode ligidal ja ka naabrid ei ole just seinataga. Nii tuleb endal hakkama saada. Ma ikka olen mõelnud, et kui ma kolmandat põlve tallinlane maale kolides sain hakkama lehma käsitsi lüpsmisega(ma polnud seda varem näinud ega ka lehma käega katsunud)nii, et õhtul toodi lüpstud lehm ja hommikul tuli võtta lüpsikja minna lehma alla, siis vist saan hakkama enam-vähem kõigega millest jõud üle käib.
Muidugi on ka minul olnud musti viirge elus aga kui neist välja tuled, siis teevad vaid tugevamaks. Igati on mul toeks olnud mu mees ja imetoredad lapsed.

Tänane päev on siis koduste toimetuste tegemiseks. Mulle tuuakse aegajalt šotikaid hoida. Eile just üks läks ja täna tuleb järgmine. See on nii tore vaheldus ning tasu saan ka veel. Nad on nagu väikesed lapsed keda tuuakse hoidja juurde. Igaüks on omamoodi ja omade krutskitega. Kuna siiani on toodud meie oma koerte poegi siis on näha, missugused iseloomujooned keegi on omale saanud. Nad on nii nunnud kõik. Nüüd kui tütarläheb Soome tööle ja elama(seda juba 2 maist) siis tulevad minu juurde ka veel tema juures olnud koerad. Nii et täielik loomaaed. Õnneks on kõik täiskasvanud koerd ja teada - tunda nende harjumusi.

Vaatme,mis tänase söömisega saab. Kuna olen üksi kodus siis teen ilmselt köögivilja hakklihaga. Mulle väga maitseb see ja kindlasti teen smuutit. Hommik läks hirsipudruga ja lisanditega ning 1spl päevalilleõlivõtsin ka.

Töötajatele siis ilusat töönädala algust ja neile, kes kodus nautige seda imelist päevasmiling smileyMina hakkan nüüd toimetama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 23. April 2012, kl 13.14

AWWWWWWW, Lootus! Niiiiiiii nunnu jutt, eriti kutsad.Awwwwww, Palun palun tee pilte ja pane fesarisse ka. Niii tahaks sind Alfat ja su karja näha. Küll see on suur õnn, kui on olemas selline inimene, kellele südamerahuga oma lemmik hoiule tuua. Olen ikka mõelnud, et mis siis küll saab, kui tütre pulmad tulevad ja me kõik peame paariks päevaks Hispi sõitma, no võta või boksu kaasa.

Sinu kirjeldus tärkavast elust oli nii lummav, et ma lausa tundis ninasõõrmetes vihmajärgset lõhna ja mulla ja tärkava looduse lõhna.

Sa oled Naine suure tähega. Mõelda vaid, lehma lüpsiga ka saad hakkama. Ja muide, linnavurled on ikka hädised küll selliste ellujäävate kõrval nagu sina. Mind on aina kiskunud maa ja mulla poole aga pole võimalust tekkinud. See on suur õnn, et sul on terve ja toetav pere. Minu imetlus ja respect!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 23. April 2012, kl 17.58

Ma tänan komplimentide eest smiling smiley Eks ma püüa pilte teha ja siis näed mu loomaaeda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 25. April 2012, kl 06.48

Hei!

Mina alles panin maha redised ja porgandid. Eile oli juurepäev. Sain alles maa kaevatud, kuna oli vaja maad juurde teha. Aga nüüd on olemas.
Aga on küll võrratu õues. Üldse ei taha seal lahkuda. Nokitseks siin ja seal ja...
Lootus, Sul on ikka tõesti palju tegelasi seal ümber, kelle eest hoolt kanda. Nii tubli oled!
Foxlife, tootsi peenrad on minu meelest nii armsad- sellised päris smiling smiley Nüüd Sul mida oodata, neid ninasid.

Rõõmsat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 25. April 2012, kl 18.37

Tere ja kena õhtukest


Panin omakitsedest pildi FB üles. Käivad mul kenasti karjamaal söömas. Kahjuks on neid võimatu ühele pildile saada. Liiguvad pidevalt. Praegu ei ole mul neid eriti palju. Vaid 3 koera, kass ja siis kitsekari.

Ma olen ka nõus, et need tootsipeenrad on nii toredad. Panin ise saialille ja punase salati ühte. Eks näis kuidas nad omavahel läbisaama hakkavad. Till on mul alati olnud külvatud igale poole.

Loodan, et sul Foxlife juba nii mõnigi nina mullast väljas. Praegu idanevad seemned kiiresti.
Mina tõin täna tomatitaimed koju ja homme hakkan kartuleid ettevalmistama. Olen nüüd kodus kuu lõpuni.Tegemist jätkub oleks vaid ilma. Vihmaga ei saa eriti midagi teha.

Olge tublid

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 25. April 2012, kl 19.36

Jooksen kohe pilte kaemasmiling smiley. Kallistused kõikidele rohenäppudele! Olge tublid ja terved!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 26. April 2012, kl 10.37

Mingid ninad on jah juba üles tulnud. Ainult ma ei mäleta enam, kuhu ma mida paningrinning smiley Pakun, et basiilik vist ajas ennast esimesena väljaeye rolling smiley Eriti pole päikest akna peale sel nädalal paistnud, seega tulemus viletsam kui ootasin. Aga küll jõuab.
Mul on viimasel ajal söömisega mingid jamad. Ma küll söön aga kogu aeg on oksendamise või süda paha tunneeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 26. April 2012, kl 14.19

Foxlife, sellel võib mitu põhjust olla:

1. närvid,närvid hunditädismiling smiley
2........... arvad vist isegi mida mõtlensmiling smiley

Ma niisama, tegelikult võib sellel tõega närvidega tegu olla. Usun, et sul sees on paras pinge. Ole tubli. Varsti on kõik korras ja päike paistab.

Seemnetel esialgu sooja vaja. Siis kui juba väljas, siis tahavad valgust. Küllnad tulevad, kuhu nad ikka jäävad.Tegelikult mul kurkidega mingi jama. Tahtsin sel aastal esimest korda neid kasvatada ja vot ei taha üles tulla. Kui nad ei taha seemnetest kasvada siis tuleb ka taimed osta aga kasvama panen. Nii kange olen küll, et käega ei löö.
Mar 11. Andsid hea nõu. Peab vist ka seda külvikalendrit uurima ja selle järgi siis külvata. Täna valmistasin peenrad ette ja kartuli panin päikesekätte soojenema. Maasikad istutasin sügisel ja nüüd on kenasti talvitunud. Ainult mõned taimed on välja läinud.

Tegin täna hommikul amarandiputru. Mulle meeldis, maitse oli hea, ainult võreldes teiste asjadega, keeb kauem. Seda putru saab teha siis kui kuskile kiiret ei ole.

Väljas on mõnus.Kena päeva kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 27. April 2012, kl 05.34

Hei!

Minul ei ole täna midagi rõõmustavat. 68. Põhjus teda. Üritan järgmine nädal tublim olla.
Loodan, et teil on paremini läinud.

Tegelikult on tõesti nii mõnus, aiast kisu ennast vägisi tuppa ja tööle.

Foxlife, ehk varsti on parem!


rõõmsat reedet sõbrakesed!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 27. April 2012, kl 07.41

Tere hommikust

Kaal ikka jälle sama 83,0

Minu kaalul on vist midagi viga. Ma arvan, et tal on mälusse jäänud minu mingi kaal ja nii ta seda siis näitab mulle kogu aeg.the finger smiley Kurb. Tahaks näha juba midagi muud. Kaal siis ikka sama ja muutust ei mingisugust. Ma ei taha uskuda, et see ongiminu optimaalne kaal.Ma olen ju nii lühike ja KA annab mulle ideaalkaaluks koguni 65kg. Nii vähe kaalusin ma kunagi 17a ja teine kord peale raskeid operatsioone. Muidu olen ikka 70-ga kaalunud.

Ilmselt ikka söön rohkem kui kulutan. Muidu peaks ta langema. On ju loogiline, eks aga nagu näha pole loogikaga siin midagi peale hakata. Tuleb lihtsalt alustada uut nädalat ja püüda paremini ning tublim olla nagu sa Mar11 ütlesid.

Kena nädalavahetust kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 27. April 2012, kl 13.33

74.100 Äi liigu tema kuskile, püsib seal ja mõnesaja grammiga edasi-tagasi käibsmiling smiley. No on kuidas on. Otsutasin eile õhtul, et enam ma peale kella 18.00-i ei söö. Vatan, kas see paneb allapoole liikuma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 28. April 2012, kl 12.46

Tubli Ninnunännu. Ma proovin ka. Äkki aitab. Ma olen juba väga tüdinenud sellisest kaalumisest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 29. April 2012, kl 13.40

[www.fitness.ee]

Armsad, panen teile veidi lugemist. Võimalik, et teie juba seda kõike teate, mulle oli informatiivne. Kaunist pühapäeva. ja kui teil on mingit tarka lugemist, andke mulle kasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 29. April 2012, kl 15.07

Tänan,lugesin ja osa teadsin, osa mitte. Siin soovitatakse süüa kasvandustes kasvatatud lõhet ja forelli.Kahjuks on juba kindlaks tehtud, et kasvandustes toidetakse kalu hormoone sisaldava toiduga ning kasutatakse ka ravimeid. Seega ei ole nad nii süütud ühti. Kahju. Mulle kala maitseb aga ma ei söö seda kuigi sageli. Keskmiselt tuleb ehk kord nädalas.

Muidugi, kui kõike karta ja jälgida, siis võib toidu juurde nälga jääda. Seega kasutagem mõistust ka söömise juures. smiling smiley

Otsisin internetist kookosõli ja kookosrasva erinevuste kohta infot aga ei ole kahjuks leidnud. Müügil on nii kookosrasv kui ka õli. Isegi külmpressitult mõlemad. Etiketil on kirjas, et võib kasutada toidu valmistamiseks jne. Mind väga huvitab nende vahe, seda enam, et öeldakse- taimed ei sisalda rasva vaid õlisid.

Ma olen pannud infot üles oma kodulehele www.toitumistugi.ee. Vaata sinna, äkki leida midagi huvitavat ka endale. Praegu valmistan ette infot superfoodide kohta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 29. April 2012, kl 19.24

Hei naiskad!
No ma ei tea, miks ma kohe kuidagi siia ei jõua. Mul on kogu aeg nagu mingi võltskiireeye rolling smiley Iseenesest nagu midagi tähtsat ei tee (enda arust) aga ikka kaob see aeg kuhugi. Mis muidugi on hea, et kiirelt läheb. Aga näed, nii kiirelt läheb, et unustasin ennast reedel kaaluda ja töölt otse läksin maale venna juurde ja no laupäeva õhtul ei pidanud enam kaalumist oluliseks - nagunii suur pluss peale rohket veini ja head suitsukalaspinning smiley sticking its tongue out Ja täna hommikul kimasin tööle ja kui 5-e ajal koju jõudsin, olin nii väsinud, et tukastasin paar tunnikest. Ega ma polekski vist ennast voodist välja viitsinud ajada aga tabelid ju tahtsid tegemist. Endale panin sinna seekord nulli.
Tootsi peenras on 4 asja ennast juba välja ajanud aga veel ei suuda ma tuvastada, et mis on misgrinning smiley 2 lõiku on tühjad, ühest peaks midagi tulema aga teise jätsin tühjaks mugulsibula jaoks, et torkan paar tükki otsapidi sinna. Nüüd pean ootama, kuniks selgub, et kumb jupp vaba maa oneye rolling smiley Tõsine pudru ja kapsadthe finger smiley


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 29. April 2012, kl 20.13

Suur tänu Foxlife,et tabeli tegid. Pilt kokkuvõttes ei ole kena aga pole viga. Meie ise oleme kenad.thumbs up Kevad on südames ja see on just oluline.


Kena töönädala algust cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 30. April 2012, kl 07.53

Hei!

Rõõmsat nädala algust, sõbrad.
Foxlife, tänu jälle tabeli eest. Ikkagi silme ees, ja see on hea! On kust edasi kõndida.
Lootus, vaatasin Su kodulehte. Aitäh, hea lugeda ja veidi targemaks saada.
Mul just plaanis maapirnid maha panna. Natuke pelgan ka, metsanotsude pärast, kes siiani pole meid külastanud, aga võib-olla siis tulevad. Neile pidi maitsema maapirn. Aga ju näeb.
Mina olen ka nukker selle kaalu hõplemise pärast, aga tegelikult, kui aus olen, siis näen küll, et ma ikka pole nii täpne kui algul ja eks see põhjus seal ongi.
Selle nädala eesmärk: püüda sama täpne olla kui algul! Eks näeb, kas õnnestub. Muide, eile oli saun ja ma ei söönud õhtul! Ainult morssi jõin sauna kõrvale ja täna 1kg raskem. Uskumatu aga tõsi! Ja kergelt arusaamatu ka. Jah hommikul olid pannkoogid ja lõunal pirukas, aga ikkagi.
Pole midagi, alla ei anna. See on rohkem kui kindel!

Teilegi vaprust!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.