Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 05. April 2012, kl 08.03

Tere hommikust

Mis ta lähebsmiling smiley Eile olin tööl ja läksin nagu ikka jala aga ma ei osanud arvestada, et kõnniteed nii jääs olid. Oli tegu, et püsti püsida. Täna kõik jalalihased nii valusad nagu oleks kükki-püsti teinud. Täna -homme vaba ja siis taas tööle. Seda olen küll suutnud, et igal päeval ikka oma 10 000 sammu täis teen. Suurem jama on söömisega. Töölt koju jõudes on kell juba palju(pool üheksa) aga kõht on ka korralikult tühi. Nii olen ikka teed ja mõne võiku söönud. Tean, et see ei ole parim lahendus kuid muud väljapääsu pole ka veel leidnud. Muidugi ei lähe ma kohe magama vaid olen üleval veel vähemalt 11-ni.
Minu õnneks on see, et koogid-tordid mind ei ahvatle. Vahel harva on magusaisu. See tuleb sellest, et ma söön suht palju valku. Valk seedub kauem ja hoiab veresuhkru taseme stabiilsema. Veresuhkru taseme langus ongi see, mis kutsub esile magusasööste. Magus tõstab kiiresti veresuhkru üles, kuid sama kiiresti see ka langeb(süsivesikud seeduvad ja imenduvad ruttu) ning nii ta siis on nõiaringis.
Aga sina oled tubli Mar11. Kui nii edasi siis on homme sul kenasti miinus taas.

Ma ikka ootan kuivi teid, et saaks rattaga sõitma minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 06. April 2012, kl 07.50

Hei!

Pidasin vastu oma eesmärgil, tulemus väike miinus. 67,5. Aga seegi asi, kuna liikumist pole peaaegu üldse olnud. Olen rõõmus, et sellest pisieesmärgist kinni hoidsin. Nüüd tuleb uus välja mõelda smiling smiley
NIi tahaks aias nokitseda, aga ilmad on kohe sellised, et ei saa. Ju siis peab nii olema, tegelengi oma seemnemajandusega.

Kuulan huviga kuidas teil on läinud.
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 07. April 2012, kl 05.22

Tere kõigile

Panen siis oma tulemuse ka kirja. Eilne kaal oli siiski miinusega ja tervelt 600g. Uus kaal 82,9.Ilus number ja ma niiii väga ei taha seda jo-jood näha. Mina täitsin ka oma väikese eesmärgi.Uus nädal ja loodan, et ka sel nädalal saan liikuda nii nagu vaja ja süüa ka veidi teisiti. Kui uurisin omalajal veidi seda veregrupi värki siis sealt selgus, et olen köögiviljasööja. Praegu on mul küll neist kõrini ja mulle piisab mõnest väikesest salatist päevas. Rohkem lihtsalt ei taha.Peab vist hakkama tegelema oma mõtlemisega.


Edu meile kõigile ja loodame peatselt ka teiste kaaludest kuulda.

Ilusat nädalavahetust. Mingem taas suusatamasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 08. April 2012, kl 10.48

Tere tüdrukud!
Väga vabandan, et nii harva siia kirjutan. Aga mul pole mitte millestki kirjutada. Nagu teate, elan juuni ootuses ja see mõjub mulle väga imelikult. Olen tuhinas ja samas ka väga masenduses, kipun sööma palju ja väljas üldse käia ei taha. Nüüd sel pikal nädalavahetusel olen väljas käinud vaid reedel poodi ja oligi kõik. Ka täna ei plaani välja minna. Tahaks olla vaid kodus peidus. Ja magan väga palju. Koduseid toimetusi samuti üldse ei viitsi mitte midagi tehamoody smiley Ning samas jälle mõtlen, et pistaks sõrmed mulda - linnakorteris see suht tüütu aga tahaks aknalauale midagi kevadist, mis mõjuks ka enesetundele positiivselt. Ühesõnaga - olen peast täitsa soe!grinning smiley Reedene kaal näitas 100,3. No selle üle ma ei imesta. Peaasi, et juuniks suudan siiski 100 ringis olla.

Lootus, kas Sa oma kaalukaotusega natuke mööda ei pane?eye rolling smiley Mul on Sinu eelmise nädala kaal 84 ja kui Sul nüüd on 82,9, siis tuleb kaotuseks ju -1,1 kiloeye rolling smiley

Ninnunännu oma uhke kaabuga, kus Sa oled!!!??hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 08. April 2012, kl 15.14

Hei!

Lootus, tubli!!! Püsivus viib...teadagi milleni smiling smiley
Foxlife, vahel ongi selline iseendaga olemise aeg, kas hea või halb , ei peagi ju hinnangut andma, nagu me inimesed ikka üritame. Lihtsalt on selline aeg. Aga midagi võiksid mulda torgata, siis sellise ärkamiseaja märkamist rohkem, nagu ise kirjutadki.
Igatahes soovin Sulle hetki kui Sul on hea.

Minu eesmärgike on jälle püsida normi juures ja juua vett vähemalt 0,75l päevas. Näis, kas õnnestub.

Tervitdes ja rahulikku pühadeaega soovides
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 08. April 2012, kl 16.34

Tegin tabeli juba ära. Oli hetk vaba aega ja hilisemaks ei viitsi jätta.


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 08. April 2012, kl 16.56

Tere taas ja kauneid pühi kõigile


Mul on ilmselt mingi kevadväsimus või midagi taolist, et ei oska enam arvutada. Kirjutasin kaalu ära ja jooksin taas bussile, et tööle minna. Tänan Foxlife, et parandasid arvestuse ära. Usun mõistvat sind Foxlife ja tean ka, et see läheb üle. Sa veel särad meil siin ja oled endaga väga rahul.smiling smiley

Mar11, sul väikesed eesmärgid silme ees ja siht selge. Usun, et suudad neid ka sel nädalal kenasti täita.

Mina ikka kaldun selle toortoid poole. Uurin veel seda asja ja esialgu püüan minna üle ja jääda taimetoidule.Täna proovisin liha ja masõin veidike. Ma ei tundnud mingit naudingut ja usun, et suudan lihast täitsa loobuda. Esialgu jätan muna,kitsepiimatooted sisse ja siis näis mis saab. Otsisin täna internetist taimetoitude retsepte ja hakkan neid siis vaaritama. Midagi peab muutma ja asjaga edasi minema.
Minul on juba kõik aknalauad täis potsikuid. Kuna meil on majas võrdlemisi jahe siis ülesse on tõusnud vaid kurk, salvei,porru ja basiilik. Ehk varsti tulevad ka teised. Redis on ka maas aga kas sealt midagi saan ei tea. Roheline sibul on ka purgis aknapeal kasvamas ja imekena juba. Idandid muidugi on juba ammu ja neid ma söön iga päev.

Ok. Tehke oma näpud ka mullaseks. Kena kevadeootust. Järgmisel nädalal juba tuleb cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 09. April 2012, kl 08.05

Ma just mõtlen, et mida mulda panna. Mul on väike elamine ja saan vaid aknalauale panna ühe nn lillekasti. Ja sinna mulda tuleks panna siis asju, mida ma ka tõesti ära söön. Pean mõtlema veel.
Ja 2 toalille oleks kah vaja ümber istutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 09. April 2012, kl 17.24

No siis on sul juba võimalus näpud mullaseks teha. Aknalaual saab nii mõndagi kasvatada. Proovi, mõned kasvatavad isegi tomateid. On ju nüüd olemas päris potitomati sordid. Maitseroheline on igati omal kohal.

Täna on imeline ilm. Pesu kuivab momentaalselt ja väikestele okaspuudele panin päikesekatted uuesti peale. Lumi ja päike on nii eredad.

Homme taas tööle ja ma juba naudin ette seda jalgsi minekut.

Kena õhtut teile ja võtame siis sellelt kevadeltki viimast, et oma keha kergemaks saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 11. April 2012, kl 19.12

Hei!

Pole ammu kirjutanud. Ega eriti midagi pole, eesmärgist olen peaaegu kinni hoidnud, aga täielikult pole saanud, sest mingid õhtused üritused on olnud ja olen pidau hilja sööma, usun, et miinust vist ei tule, peaasi, et väga plussi pole. see on mu lootus.
Kõndima pole saanud, õuetööle ka mitte, tööpäevad nii tihedad. Loodan jälle, et nädalavahetusel on võimalik.

Kuidas teil läheb? Ninnunännust pole kuulda....uuuu.
Foxlife, kas külvamised tehtud?

M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 11. April 2012, kl 20.47

Tere õhtust

Mina ka linnast tagasi kodus. Jalad surisevad ja ega enam liikuda täna ei taha. Panin hommikul sammumõõtja ka peale ja nii siis ülevaade täitsa olemas. Samme kokku 21 234.Käidud ca14 km. Kuna esmaspäeval ei käinud kõndimas siis nüüd on kenasti kolme päeva kogusumma üle 30 000 sammu. Ma seadsin omale eesmärgiks sel nädalal ikkagi iga päev oma sammud ära teha ja kuna sel nädalal enam tööle ei lähe siis pean kodus need käimised tegema.

Vaatasin ka oma seemnekülvid üle ning lillkapsas ja kurk on juba idanenud. Teised veel magavad. Õuetööd kõik seisavad. Täna siis kadus lumi taas ja mõtlesin homme karjalaskepäeva teha. Lasen kitsed sel kevadel esimest korda välja. Ega seal süüa pole aga saavad kepsutada ja omavahel poksida.Loodan, et homme päike paistab ja saame nautida seda toredat päeva.

Ninnunännu on kadunud jahconfused smiley Ehk on kiire aeg ja tegemisi palju.

Kena kaalukadu kõigile



Toimetatud 1 kord(a). Viimati lootus 11.04.2012 20.48.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 12. April 2012, kl 22.19

Sauhhh rahvas!

Ma olen nagu eufoorias, ausõna ma ei tea enne homset.... mis too minu kaal teeb. Aga mul kama2, kui seisab.....ma ikka rõõmus. Mulle nii meeldib see õhem olemine, et käin ja naudin seda ja päikest ja liikumist ja lendlemist ja riideid. Mulle isegi tundub, et ma palju rohkem ei tahakski alla....5 kg ehk. sest mudu liiga laud aga mulle meeldivad kumerused siiski, olen ennast veel õhemana näinud ja ei saa öelda, et mulle just väga meeldis, muidugi kui see tervise jaosk oleks väga hea, siis tuleks kaalumisele. Avastasin vahepeal ühe toreda poe, mis Anneli Sootsi ja tema pundi majas. Käisin ja iostsin sealt täna omega3 kapsleid ja kaneeli, mis oli otsakorral. Paljudest asjadest seal ei tea ma midagi aga vaikselt hakkan ennast kurssi viima.

Mina soovin teile jaksu, kulla aianaised ja aiatud naised kasmiling smiley Minul potililled jätkuvalt kasvavad kenasti.

Armastusega!
NInnunännu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 13. April 2012, kl 06.06

Tere hommikust

Alustan siis tänase päevaga ja annan teada, et minu kaal taas seisab. Ilmselt ei suuda keha omaks võtta neid muutusi nii äkitse ja tahab stabiliseerumisaega. Pole hullusmiling smiley olen valmis ootama, peaasi, et ta ikka langeks.

Tunnen Ninnunännu sõnumis seda kevadist eufooriat ja kergust. Võimas tunne ja kindlasti igas mõttes edasiviiv. See väike poeke seal Lembitu tn on ka mulle tuttav. Seal ma õppisin toitumisnõustajaks ja seal ma ka tegin oma esimesed ostud tervislike toodete osas. Mõnus poekethumbs up.

Meil on teed metsavahel ikka veel porised ja käimisest siin ei tule midagi välja. Pean keskenduma rohkem Tallinna tänavatele.

Aga väljas on tõega kevad. Sookured kisavad rabas nii kõvastija väikelinnud(ilmselt metsvindid)laulavad metsas nii valjult juba enne päikese tõusu. Imeilus aeg on praegu maal. Iga päev avastad midagi uut peenral või siis metsas.
Toredat nädalavahetust

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 13. April 2012, kl 12.16

Saisab nagu tõhik, nädalas kõigub sinna-tänna mingi 400 grammiga aga seisab, nii et mind ikka tabelisse sama numbriga panna palun,armas Folife.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 13. April 2012, kl 14.44

Hei!

67,4.

Hirmus kiire!


tervitused
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 14. April 2012, kl 11.23

Hei!
Jeerum, mul on piinlik. Unustasin eile hommikul kaalule astuda. Mõtlesin, et noh, pole hullu, astun täna. Ja no täna kah unustasin!!!! Ma pole täna veel söönud, vaid tassi kohvi ära joonud. Võiks vist siiski ära astuda sinnaeye rolling smiley Ega ta mul nagunii ju hetkel ei lange. Üritan juunit silmas pidades ennast seal 100 ringis ikka hoida...
Käisin ikkagi ära kohe, 100,6 näitassmiling smiley

Ma pole mulda kahjuks veel midagi saanudsad smiley Nädala sees olen ma peale tööd ikka nii väsinud, et siis ei huvita mind mitte midagi teha. Isegi süüa mitte. Ja nädalavahetustel... No oleks täna päike väljas, siis tegutseks aga täna on minu jaoks selline ilm, et ma ainult oleks voodis. Ma üldse viimasel ajal ei taha kodunt kuskile minna. Lõpeks see mandumine juba ärasad smiley
Aga vähemalt ma käisin eile juuksuris ja nüüd on kevadtuulte poolt sasimise jaoks lokikesed olemasspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 15. April 2012, kl 10.37

Tere ja kena pühapäeva.

Imeline ilm on väljas. Hommikusöök söödud ja kitsed ka lüpstud ja toidetud-joodetud. Praegu panin siis toidu siiaKA ja selgus, et taas söön ikka liiga vähe. Hommikune söök andis ainult 14%. Oma meelest ei söönud vähe ja kõht sai ka täis. Vaatame, mis lõuna teeb. Lõunasööki on veidi keeruline siia sisse panna aga eks ma püüan. Tegin eile õhtuks kana-riisisuppi ja tuli väga hea. Kana seal sees praktiliselt ei olnud. Kasutasin supikana mingit selja osa.

Mul toas ikka vist liiga jahe, sest seemned ei taha kuidagi üles tulla. Osa neist muidugi idanevadki kaua. Imelik on see, et kurgiseemnetest on ainult üks idanenud. Pean vist uued seemned ostma. Ainuke, mis mind juba tõsiselt rõõmustab on lillkapsad.

Pool aprilli ka juba läbi. Aeg lendab nii ruttu. Varsti peab juba kõrvitsalised ka mulda panema.

Täna püüan taas ikka käima minna.Vast on pori vähemaks jäänud, kuigi eile sadas vihma. Järgmine nädal taas 3 tööpäeva ja siis ei ole käimine probleemiks.

OK,mis ma ikka heietan, küllap olete kõik väljas päikest nautimas.cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 15. April 2012, kl 12.33

Lootus, Sinu sammupagas on ikka uskumatult tubli ja kadedaks ajavthumbs up
Väljas on tõesti täna imeline ilm. Jama, et ma autoomanik pole. Praegu tundub küll, et tahaks kuskile aianduspoodi ja tooks juba mulla ära koju ja mõned kastid ja potid ning hakkaks toimetama. Poodi siiski peab minema, nii et natuke liikumist on täna plaanis küll. Ja lähen kaugemasse poodigrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 15. April 2012, kl 16.37

Meie tabel. Tegin täna varakult tabelid ära, sest vartsi tuleb külaline. Hakkame šhampust ja maasikaid manustamaspinning smiley sticking its tongue out


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 15. April 2012, kl 17.17

Suur tänu ja ilusat õhtutsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 17. April 2012, kl 06.33

Tere varahommikustsmiling smiley


Meil on siin vaikne. Ilmselt on kõigil kevadine kiirus peal ja pole aega siin heietada. Pool aprilli läks nagu uni aga kevad teeb õues nalja. Kord on lumi maas(nagu täna) ja siis paistab päike taas soojalt ja kutsub päevitama. Kõige kurvem selle asja juures on, et külmetushaigused hakkavad kimbutama. Mul kodus juba mees 5 päev haige. Ilmselt mingi viirus liigub ringi ja ta on selle üles korjanud ning koju toonud. Minu ülesanne on nüüd teda tohterdada ja samas hoida see jama endast eemale. Ma ei taha mitte haigeks jääda. Nii siis sisendan endale, et ma olen tugev ja terve ning mul on hea olla. Siiani on aidanud. Loodame, et suudan terveks jääda. Muidu hakka selle haiguslehega jamama ja kuna töökoormus on väike siis sissetulek sellevõrra ka väike. Haiguslehega jään täitsa ilma kõigest. Ei, ma olen kõva mutt ja ei jää haigeks.

Üks edusamm on mul siiski: olen juba pikemat aega suutnud hommikuti putru süüa.Varem sai ikka kohvi ja võikusid sisse laaditud. Kuna kohvist olen täielikult loobunud siis loobusime ka leibadest ja nii teen igal hommikul erinevaid putrusid. Keedan veega ja valmis pudrule lisan taldrikusse 2spl kookospiima ja 1 tl kookosrasva. Lisaks veel palju marju ja idandatud seemneid. Täitsa hea maitse teeb kokku ja ei mingit suhkurt.

Ilusat teisipäeva kõigile

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 17. April 2012, kl 20.21

Hei!

Aitäh, Foxlife, et ikka vapralt meid tabelisse paned. Hea silmale vaadata!
Lootus, Sinu pudrujutu peale hakkas suu vett jooksma. MMMM, nämm. Sinu tegemistest on nii põnev kuulda. Tore, ja aitäh Sulle!
Ise olen nüüd mõnelgi päeval õue müttama saanud, kohe niiiiii mõnus. Praegugi tulin aiamaad kaevamast. Aed on mõnusalt ninasid täis ja kraavi ääres olid juba ülased lahti.
Mõnus aeg algamas. Saab õue. Kõndimisaega eriti pole, sest aias on nii palju toimetada. Ehk seegi ikka liikumine.
Lootus, loodan, et ikka jah terve püsid, aga usun, et Sul see õnnestub, Sa oled selline positiivne.
Mul on basiilik lõpuks idanenud ja porrulaugud kah. Veidi on lillelisi ka.

Rõõmsat nädala jätku, sõbrad!
Vaprat püsimist rajal!
M

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 18. April 2012, kl 12.15

Tere taassmiling smiley

Mul praegu vaikus tööl ja saan siia kribada. Aias ei saa ma veel midagi teha. Liiga märg on. Muidugi olen ka kõik kohad üle vaadanud ja oma tulbid, nartsissid leidnud ja märtsikellukesi imetlenud. Roosid on sel korral kenasti talvitunud ja tundub, et jäävad kõik kasvama. Siin paar talve tagasi kui oli ikka käre külm siis jäin peaaegu kõigist ilma. Ainult üks roos suutis talve üle elada.

Sinililled ja ülased meil veel ei õitse, ainult näsiniin õilmitseb. Sa Mar11 elad vist soojemas kohas kui mina. Meil oli täna jälle lumekirme maas. Toas mul ka basiilik, salvei ja porru on üleva. Pean hakkama neid ilmselt ümber istutama. Päris suured juba. Lilli ma sel korral ei ole pannud. Panen otse õue kõik. Mulle meeldivad väga saialilled ja kressid.

Nii et näpud mulda kaasvõitlejadsmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 18. April 2012, kl 16.46

Lähen liigutan selle teie toreda jutu peale oma orhideede potte aknalaudadeltongue sticking out smiley. Pudrud on ka minu lemmikud, kõik väärt kraam käib sinna peale .....astelpajusid süvakülmast, rosinaid, pähkleid, mooniseemneid jne jne.

Loodan, et Lootus püsib terve. Ingveritee ehk profülaktikaks hea.

Mina olen oma näonaha niisutamise ja kreemitamise tõsisemalt ette võtnud. no ei ole enam esimene noorus, on teine sindrinahake selline kortsuline kohati. Paksuse juures on ainult üks hea asi.....nägu selline ümar ja noorusliksmiling smiley)) Kui maha võtta, siis tuleb näohooldusele rohkem aega anda.

Pidage vastu ja kasvatage ilu ja süüasmiling smiley

Ninnunännu

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 18. April 2012, kl 21.44

Jah, Ninnunännu, ma ka hakkasin oma näo eest hoolitsema just sellepärast, et kui kilod kaovad siis jääb nagu nahka üle. Õnneks on mul võimalik osta looduskosmeetikat ja see on hästi puhas ja taimne. Seda müüakse seal kus töötan ja saan 25% soodsamalt. Olen seda nüüd kasutanud eelmise aasta septembrist ja tundub hästi mõnus. Niisutab ja toidab korralikult.

Ostsin täna uued toormed pudru valmistamiseks. Võtsin: amaranti ja kamutihelbeid ja kamuti teri. Terad pidid väga head idandatult olema. Teen siis proovi. Kamut on ka üks vana nisu sort nagu ka spelta. Järgmiseks ostangi speltahelbeid. Peab ju kõik ära proovima muidu ei tea inimestele poes soovitada. Täna just läks vaja oma kogemust läätsede soovitamisel. Proovisin mõni aeg tagasi beluga läätsesid. Need on mustad ja väga mõnusa maitsega.Mulle meeldisid need rohkem kui need marketis saadavad rohelised läätsed. Kartuli asemel söön viimasel ajal palju kinoad.
. Ostsin ka kakaopulbri. See on hoopis midagi muud kui Kalevi oma. Kakao on nagu tõeline kuum šokolaad. Võrratu maitse.
Nii mõnus on uusi maitseid proovida.
Nüüd olen kodus ja võtan õhtult viimast. Jalad surisevad mõnusalt ja mina suutsin ennast tervena hoida. Teie head soovid aitasid ja eks ma püüdsin ka kõva häälega sisendada endale,et ma olen tugev ning mul on hea olla. Aitas. Mehel on ka juba parem olla.
Teen veel mõnusa jalavanni ja siis magama.
Head ööd

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 19. April 2012, kl 20.30

Hei, hei

Minu tänane päev kodusläks täitsa lörri. Hommikust võeti elekter ja nii ei jäänud muud üle kui süüa seda miskannatas külmalt süüa. Õnneks jõudsin hommikupudru valmis teha ja see oli siis ainuke söögikord mida nautisin. Edasi täielik jama. Mis kaal homme hommikul ütleb ei oska isegi aimata.

Kahju, et kas see nädal ei läinud täitsa nii nagu planeerisin.

Eks siis homme suhtleme.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 19. April 2012, kl 22.49

Lootus, ma kasutan hetkel Joik´i tooteid, mida sina?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 20. April 2012, kl 05.40

Mina kasutan dr Hauschka tooteid. Mul on ka tsipake Joik`i õli veel.


Nagu arvasin, ei olegi midagi ilusat sel nädala. Taas üks kaotatud nädal(ma pean silmas pluss kaalu). Ikka vähemaks jääb nädalaid jaanipäevani ja kustub ka lootus suveks normaalsem välja näha. Minu kaal täna siis 83kg. Ilmselt see eilne jama söömine mõjus just nii.

Lootuse panen taas järgmisele nädalale. Seda teen ma igal reedel ja usun, et ükskord juhtub ime.

Loodan, et teil kõigil oli asjalikum nädal

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 20. April 2012, kl 06.45

Hei!

Minul täna ikka 67,4. Ei miskit uut.
Olen õnneks sel nädalal õue saanud, ehk ka edasi.

Kreemitamistest. Olen ise nii vilets kreemitaja, samas vaatan, et oh jah, peaks ikka.
Loen teie jutte ja mõtlen, et kust alustada.

Lootus, see 100g on nii väike, usun, et see miinus tuleb Sul kohe platsi tegelikult. Oled ikkagi tubli.

Rõõmsat nädalalõppu, sõbrad.
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 20. April 2012, kl 09.25

Tere Mar11

Mina ka vilets ja ikka unustasin kreemitamise ära aga see sari mida mina kasutan on sellepoolest hea, et ööseks ei kreemitata. Nägu vaid puhastatakse puhastuspiimaga ja siis näetoonik peale pihustada. Öösel peab nahk ise tööd tegema ja ennast taastama. Öökreemid muudavad naharakud laisaks ja nii ootavadki nad igal õhtul oma rasvalaksu.
Hommikul siis jälle puhastan piimaga ja panen päevakreemi naha kaitseks peale. Nii lihtne see ongi. Onjusmiling smiley

Ma ise loodan ka, et see 100g läheb vast veel selle nädala lõpuks maha. Mul veel homme tööle tulle ja lubati ilusat ilma st saan tulla jala. Naudin ette homset hommikut sest täna pidin trolliga tulema. Vihma ladises jubedalt.

Ilusat nädalalõppu

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.