Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 10. February 2012, kl 18.12

Hei, Ninnunännu, hoiame siis üksteisel "silma peal" smiling smiley ja ütlen siin enda juures endale kõva hääelga:ei liigsele mugavusele!!! smiling smiley smiling smiley
Minul täna kõik söömad söödud ja hommikul vaatan kas nii ka oli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 11. February 2012, kl 11.42

Hei-hei!
Ma kah jälle olemasspinning smiley sticking its tongue out
Kaaluga on siis sellised lood, et eilse seisuga jäin 100 grammi plussi. Aga arvestades, mis numbrid siin nädala sees vahepeal olid, polegi see tulemus nii hull. Igastahes olen rahul ja ei nurise. Kaal siis 98,4 kg.

Lähen alustan nüüd Jaanilahingu tabeli täitmisega. Natuke nurisen kah. Närvi ajab see, et inimesed ei saa aru - tee siis mõnele erand ja siis kõik tahavad erandit saada. Krt küll!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 11. February 2012, kl 12.45

Ninnunännu, tahtsin seda küsida, et kas Sul oleks saata mulle oma näitusid alates 17.06.2011, reedesed kaalud?
Ma saaks need tabelisse lisada ja tuleks ka Sulle juba mingi kogusumma kokku. Või siis alates kuupäevast, mis Sul olemas on.

Ma vist lisan enda omad kah tagasieye rolling smiley Kokku tuleb mulle siis küll plussi aga ega selle enesepettusega kah midagi ei saavuta jueye rolling smiley Pealegi on mul see madalseis ju nüüd läbi ning enam pole ka mingeid vabandusi, v.a mõned hetkeaugudgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 11. February 2012, kl 14.08

Hei!

Nii tore, Foxl., tõesti hea tulemus, arvestades seda juttu, mida lugesime Sinu kirjas nädala keskel.
Minul täna tund aega suusatatud, aga samas tegin täna vastlakukleid ja nüüd arvutasin siin, et saan lubada ühe!, sest ilma suusatamata olen siis nagunii kaloraazi ületanud. Kui suusatamise sisse panin, siis jõudsin normi sisse. Kohutav kaloripomm, aga niiii hea.
Tänaseks ongi norm täis, eks näeb kuidas hommikuni hakkama saan.
Head laupäeva teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 11. February 2012, kl 18.20

Kallis Fox, ma pole neid reedeseid kaalumisi fikseerinud endale kuskile, kaalusin alguses igal jummala päeval ja siis ei kaalunud vahepeal üldse mitu nädalatr ainult täitsin korralikult päevikut, las läheb mul alates sellest kaalust. Ma jätkuvalt imetlen sind, et sa nii suurt gruppi seal ohjad. Erandeid on jama teha jah, siis nad harjuvad ära ja tahavad et sa aina nendele seda teeks. Ole vapper ja las nad peavad reeglitest kinnismiling smiley

Teate, kell on 18.18 ja ma söön täna esimest kord, sest käsin ACTA miitingul kuulamas ja muid asju linnas ajamas ja siis kaotasin enese raamatupoodi ja ostsin Aive Luigela kokaraamatu tervislikust toitumisest. Nüüd joon kohvi piimaga ja tuleb vist hakata putru tegema. see pole absoluutselt mõistlik asjaajamine olnud, sest minul peab olema regulaarne söömine enam-vähem kindlatel kellaaegadel, muidu mu keha kohe protesteeribsmiling smiley

Jah, Mar, hoiame jah teineteisel silma pealtongue sticking out smiley Kaunist laupäeva õdakut!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 11. February 2012, kl 18.35

Ma suutsin siis vaid natuke üle 4 nädala olla täiesti ilma alkoholita.
Neljapäeval sai kaaslasega 4 aastat täis ning kuigi me alates novembrist enam koos ei ela, siis paar oleme edasi ja hetkel on omavahelised suhted päris head. Ning nii saigi siis seda tähtpäeva tähistatud natuke neljapäeval ja natuke eile. Täna aga naudin üksinda olemist. Pool pudelit veini jäi eilsest alles, panin küünlad põlema, kuulan oma lemmik muusikat ja toimetan Jaanilahingu tabeli kallal. Mõnus õhtu omaettethumbs up

Teile kullakesed samuti mõnusat laupäevaõhtust olemist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 11. February 2012, kl 19.29

Tere õhtut

Jõudsin koju. Söömine täitsa kaoses. Panin siis päevikusse sisse ja sain vaid 75%. Kell on palju ja süüa ei taha ka enam. Täna jääb nii nagu on.
Kuuletun teie kõikide soovitustele ja lähen sauna. Teen oma kehale ja jalgadelen mõnusa olemise ning siis lähen tuttu. Homme taas kell 5 üles ja tööle.
Ostsin täna steevia pulbri.Nüüd saan seda kasutada magustajana mee asemel. Mesi annab ikka ka palju kaloreid aga steevia ei anna midagi kuid on väga magus.

Teie aga olete kõik nii tublid. Küll need kaalunumbrid ka ilusad tulevad kui ainult ise kanged oleme.

Kaunist pühapäeva ja kõvad kallistused teile kanged naised.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 12. February 2012, kl 08.53

Hei!

Kunist pühapäeva! Lootus, jälle üks huvitav info. Pole sellisest magustajast enne kuulnud.

Mõtisklen hetkel siin, et eile suusatasin rohkem kui tavaliselt. Sõin jah muidu üle normi, aga kui suusatamise sisse panin, siis jäi 82%, ülejääki täis ei söönud, õhtul ka ei söönud, ainult jõin veidi.
Hommikul oli 500g juures. Kusjuures kalorinorm on mul pandud mitteliikuva eluviisi järgi, aga sel nädalal olen 4 korda suusatanud, nii et norm võiks suurem olla. Olen korralik ka olnud, aga jah, keha teeb omaviisi. Mitte et see eluküsimus oleks, vahel ju hoiab keha vett kinni või oli suurem trenn verd kõvasti juurde toonud jne. smiling smiley aga nuputama ja tähele paneb ikkagi.

Foxl. aga Sul olid siis ilusad hetked sel nädalal. Niii tore kuulda! Ole ikka armas ja särav, kui jaksad. Soovin Sulle neid jaksuleidmise kohti ikka teele.

Tervitused lumesajust

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 12. February 2012, kl 10.40

Tere,

Mar, ma arvan, et kui Sa oled sel nädalal 4 korda teinud tublit trenni, siis oleksidki pidanud rohkem sööma, kui miinust oleksid tahtnud näha.
See kaalulangetamine on tõesti suur kunst. Mõistus ütleb ühte ja siis kõik targad inimesed ja artiklid teist. Nii, et mine võta kinni. Minule nt näitab KAM-i uus programm, et 3-4 korda nädalase treeninguga pean kaalu LANGETAMISEKS sööma 2000 kalori ringis. Mõistus tõrgub vastu võtmast, et nii suure hunniku söögiga minu kaal langeks.

Ma püüan täna söögi osas natuke kergema päeva teha. Kuigi igapäevased kaalukõikumised on tavalised, siis vahest need ikka mõjuvad kahsmiling smiley

Kuhu küll on kadunud meie Kellikas???????!!!!!!!eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 12. February 2012, kl 20.27

Meie tabel siis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 12. February 2012, kl 22.11

Tere taas

Ma vaatasin ka seda KAM. Mind häirib seal menüü üleskirjutamine. Selleks, et muuta mingit kogust, pead selle eelnevalt kustutama ja siis uuesti toidu üles otsima ning siis saad panna uue koguse.

Ma ostma seda küll ei hakka. Praegu Kaaluabi sügiseni kehtib ja pole seda raha mõtet kahele poole paigutada. Tasuta osa võib ju vaadata aga siis ei ole see nii ülevaatlik.

Mar, sul tundub jah, et sööki jäi väheks sellise koormuse juures. Katseta ja vaata, ehk leiad selle kuldse kesktee.
Proovisin siis hommikul selle steevia ära. Natuke on oma maitset aga magus on küll. Panin vaid teeluskika otsaga tee sisse ja sellest piisas.Imelik on see, et pulber ei lahustu vaid settib põhja. Kokkuvõttes täitsa kasutatav tees ja kohvis(seda ma vaid oletan) ise ma kohvi enam ei joo juba terve kuu tuleb kokku. Toidu maitsestamise kohta ei oska midagi veel öelda.Eks peab proovima.
Veel proovisin ära taimse pasteedi. Seekord seentega, varasemalt proovisin basiilikuga. Täitsa maitsev ja igati söödav. Hind on veidi krõbe aga kuna saan oma poest 25% soodsamalt siis võtsin kätte ja ostsin ära. Neid on väga erinevaid ja osa neist jäävad minu poolt söömata kuna on teravad. Need hommikud, kui lähen tööle, siis ei jõua putru teha ning söön võikusid.Olen proovinud süüa just taimse kattega.
Foxlife, need mõned kenad hetked teevad päeva kenamaks.Olgu sul neid ikka.

Kellikas on tõega kadunud. Juba terve kuu ei ole kippu ega kõppu kuulda.

Ega midagi, lähen voodi.Teile soovin toredat töönädalat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 13. February 2012, kl 11.35

Tere uut nädalat!
Mina kah seda KAM-i ostma ei kipu. Tõesti, see toidupäeviku pidamine pole seal nii hea, kui siin. Kõik muu aga meeldib.

Tunnen ennast jube halvasti miskipärast. Käsi on valutanud ja nagu surnut veaks järgi, juba oma kuu aega. Ja üldse ma kohe tunnen, et see reuma on ikka väga pahaks mul läinud. Kõht on kah kohutavalt tühi, eile sai ikka liiga vähe söödud ja vahe on sisse tulnud varsti oma 20 tundi. Õnneks pool tunnikest veel ja siis lõuna.
Tahaks, et see tööpäev juba läbi oleks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 13. February 2012, kl 15.10

Foxlife, nüüd juba vist varsti on su tööpäev läbi ja saad puhkama. Usun, et ka kõht on täis. Siis on tuju ka parem. Valud on väga kurnavad. Kas mingid rohud või määrded ei aita?

Minul täna vaba päev ja siiani olen korralik olnud aga õhtut ei tea. Lähen tütre juurde külla. Vaatan oma pisikesi kasvandike veel enne, kui uued peremehed/naised nad ära viivad. Varuks on kcal küll aga mida ta meile pakub ma ei te. Eks siis õhtu kulgedes paista.
Naudin praegu vaba aega, sest kitsedega ei ole vaja eriti tegelede. Praegu ootan märtsis poegimist. Siis tuleb jälle lüpsma hakataja sel korral on 2 kitse rohkem lüpsta. Muidugi saab ka piima rohkem ning saan taas teha kohupiima, juustu, jogutit ja proovin sel korral ka võid teha. Vaatan, mis sellest välja tuleb. Tööd tuleb juurde aga ma ei kurda. Rõõmu tuleb ka. Esmalt muidugi ootusärevus ja siis nende talledega tegelemine. Nad on ju nii armsad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 13. February 2012, kl 15.20

Lootus, ma söön rohtusid iga päev. Aga selline see haigus juba on. Kord parem, kord halvem. Mul polegi ammu valusid ja kangust olnud, nüüd viimase kahe kuu jooksul on aga tublisti ägenenud. Puhata tahaks tõesti. Kuigi ega ma nädalavahetustel kah ennast eriti ei kurna. Rohkem ikka lebo ja puhkust. Aga samas nt kodu pole ma vist juba 2 nädalat koristanud. Lihtsalt ei suuda. Ja nüüd veelgi raskem sellega pihta hakata, kui kere valutab.
Õnneks kolmapäeval vahetan ajutiselt elukohta, selleks ajaks kui vend reisimas, valvan ta maja ja kasse. Väike vaheldus ka igapäevastele toimingutele, seal saab sauna teha, mullivanni mõnusid nautida ja kaminasse tuld teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 13. February 2012, kl 21.59

Oi, naudi siis kaminatuld ja mullivanni. See on mõnus. Mul kamin on(isegi kaks) aga mullivanni ei ole. Sain seda nautid spas. Lesisin seal päris pikalt.

Eks nende asjadega ongi nii, et mida pole ise tundnud , ei oska ka ette kujutada. Selline tunne on,et kui on haigus siis läheb ta mingil ajal mööda. Sellised kroonilised haigused, mis kord ägenevad ja siis jälle vaibuvad on tõega jube kurnavad. Selge see, et ei jõua teha asju, mis just ei põle. Pole hullu. Küll tuleb päev, kui teed ära ka need tööd. Varsti läheb ka soojemaks ja siis vast on sul ka kergem olla.

Puhka ja hoia end.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 14. February 2012, kl 08.31

Kaunist sõbrapäeva, armsad sõbrad! Olgu ikka päikest teie teel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 14. February 2012, kl 09.42

HEAD SÕBRAPÄEVA, KALLIKESED!!!


Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 14. February 2012, kl 11.10

Soovin teile kõikidele head ja mõnusat sõbrapäeva!

Lootus, see suhkruasemik, mille sa soetasid on minu meelest väga hea. Mu tütar kunagi kinkis mulle selle vedelikuna. Iseäranis sümpatiseeris ta mulle seetõttu, et on looduslik, teeb magusaks ja ei anna kaloreid praktiliselt. Peaks uuesti soetama, muidu mõnikord lisan vajadusel veidi demerara suhkrut.
Minu peas on alates eilsest tobedad mõtted, et milleks see kõik ja isegi see mõte, et mul on sellest kopp ja see on kõik väsitanud, miks peab nii jälgima ja miks osadel on kaaluga elus probleemitu... Tegelen oma mõtetega igatahes, mõnikord kui tervis veits märku annab, siis tulevad sellised tobedused pähe. Aga varsti on kevad ja kõik läheb paremaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 14. February 2012, kl 16.21

Ninnunännu, see on nii tuttav tunne ja olen ise selle kallal vaevlenud päris mitmeid kordi ja ikka ja jälle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 14. February 2012, kl 19.01

Tere kõigile ja usun, et tänane sõbrapäev viis pessimismi ja kõigil oli sära silmades. Soovin ka mõnusat õhtujätku.

Tänasel päevl on söömine viimasel kohal olnud ja kogu päev on läinud vahepalade nahka. Kaloraa1ž on korras aga kui mõelda , mida sõin siis ei oskagi öelda.

Meil on müügil olnud steevia pulber ja kuivatatud lehed. Vedelikku oleks ilmselt parem kasutada. Pulber jääb tee sisse. Peaks tegelikult hakkama taas teed jooma ilma magustajateta.

Aga kõik see on täna kolmandajärguline. Natigem ilusat õhtut kallid sõbradsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 15. February 2012, kl 10.15

Ahhoi!
Eile oli mõnus õhtu tõesti. Ilma süümepiinadeta sai nauditud kooke ja šhampust, mis loomulikult kajastus täna ka kaalul. Pean vist jälle välja ütlema, et tõenäoliselt tuleb plussnädal. Aga tühja kah! Vahest ju tahaks ennast hellitada ja vahest seda lausa ka peab.
Täna ma siis kolin kodunt välja kaheks nädalaks. Nüüd probleem, et kas võtta oma kaal kaasa või mitte. Venna juures on lausa kaks kaalu aga nagu teame, tasub ennast kaaluda alati ühe ja sama kaalu peal. Ja ei või ju ette teada, mida need võõrad kaalud arvavad minu kaalust. Äkki näitavad liiga palju rohkemeye rolling smiley Samas no tõesti ei viitsi tervet elamist kaasa tirida. Mõtlen veel. Kolin ju siiski autoga. Poleks ju raske.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 15. February 2012, kl 13.03

Hei,hei

Mõnusat kolimist ja veel mõnusamat olemist. Kaaluga on tõesti nii, et kõik näitavad erinevalt. Autoga kolides ei ole ju raske võtta oma kaasa.

Mina leidsin eile poest klaasnuudlid. Olen neid kunagi saanud aga müügil nägin esimest korda. Need on valmistatud mungopulbrist,kartulijahust ja tapiokist(modifitseeritud tärklis)mis see on ei tea praegu. Tähtis on see, et ei sisalda gluteeni ja sobivad kõigeks.
Minu sõbrapäev läks vaikselt, kui mitte arvestada, et kõndi sai 10km kokku. Üllatusi oli palju aga mitte söödavaid. Mind otsisid üles inimesed, kellega pole kokkupuudet olnud 40 aastat. Võrratult tore ja nüüd planeerime kokkusaamist kõigi endiste kolleegidega. Super!smiling smiley

Kena, päikeselist päeva.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 15. February 2012, kl 19.11

[www.youtube.com]

Vaata Lootus, see laul on sulle, see sinust ja su sõpradest!smiling smiley
Nautigem aega koos armsate inimestega selles ajas ja ajas aastate tagant, kes tulevad taassmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 16. February 2012, kl 10.42

Vaatasin ja tänan sind südamest. Ma ei oleks uskunud, et kokkupuude erinevate inimestega(võib ju isegi öelda, et võõrastega) võib nii sügava jälje jätta, et otsid nad nii pika aja tagant üles. See on hämmastav. Ma ei suuda sellest siiani toibuda.Kusjuures ma ei töötanud seal üldse kaua. Tegelikult vaid 3 aastat. Hiljem olen töötanud mõnes kohas ikka olulisemalt pikemalt. Võtab ikka suud maigutama. Peale selle on kummaline just see, et kahel järjestikusel päeval võtsid minuga kontakti kaks inimest minu erinevatelt töökohtadelt. Just see on veider. Ilmselt on see 2012 aasta ikka tõega imelik aasta.

Täna olen tööl ja kuna külma oli hommikul ikka 20 kraad, siis jäi käimine ära. Mis kaal homme teeb ei tea. Sel nädalal olen kolmel päeval saanud pikemaid kõnde teha ja üle 10 000 sammu. Teistel päevadel jäi tulemus ikka nadiks. Lund rookisin ka peale tuisku. Füüsilist jääb ikka väheks. Peaks midagi välja mõtlema.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati lootus 16.02.2012 10.44.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 17. February 2012, kl 08.54

Hei!

Täna kirja 67.
Kuidas teil läheb? Õue pole ammu saanud, kohe puudus on. Aga muidu enam-vähem.


Tervitades
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 17. February 2012, kl 08.54

Tere ja kena hommikut

Minu sisemus hõiskab rõõmust. Oi-oi naised, selle nädala kaotus on 1,1kg. Uus kaal siis 83.5. Ma arvasin, et mul jääbki see langus nii sadadesse grammidesse aga näe,ikka saab rohkem ka maha.

Ma ei oskagi öelda, mida sel nädalal teisiti tegin. Tean, et liha ei söönud ja veel see ka, et ei mõelnud eriti söögi peale. Liikumist oli nagu tavaliselt.

Täna teen siis Mar´i poolt antud retsepti järgi risotot.

Järgmisel nädalal suur vastuvõtt aastapäeva puhul. Loodan, et seal eriti midagi ei pakuta ning need väikesed ampsud elan üle.
Jään põnevusega ootama teie näitusi. Usun, et kõigil on hästi läinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: mar11
Kuupäev: 17. February 2012, kl 09.14

oi, lootus, nii tore! Rõõm lugeda Su rõõmust! Ikka edasi! Nii tubli oled!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: foxlife
Kuupäev: 17. February 2012, kl 09.56

Lootus, väga tubli langus!!!thumbs up

Minuga lood nii, et ei viitsinud ikkagi oma isiklikku kaalu küla peale kaasa vedada ja venna juures selgus, et digikaal ei tööta. Tuleb siis leppida mehhaanilisega. Ja kirja läheb täna 98 kg. Selle suutsin kaalult välja lugeda oma nigela silmanägemisega grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Kuupäev: 17. February 2012, kl 13.13

Oi kui tubli Lootus! Vau! Vahva! Jagan Mar-i ja Foxu rõõmu sinu saavutuse üle. Minu kaal endine 75, seisab nagu tõhiksmiling smiley. No ma ei jäta järele, ei jäta!
Päikest jätkuvalt teie päevadesse!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaalukvartett: mar11, lootus, kellikas ja foxlife.
Saatis: lootus
Kuupäev: 17. February 2012, kl 14.39

Nii Mar, tegin lõunaks selle risoto ja nüüd on lõuna söödud. Kuna koguseid jäid muutmata siis tuli päris suur pannitäis.

See oli võrratult maitsev. Mees võttis juurde ja juurde.Kartsin, et teeb endale liiga. Tõsiselt mõnus söök ja polnud ka keeruline teha. Tegin ka õhtusöögi valmis(kana-klimbisupp) ja nüüd lähen käima.

Motivatsiooni tõus missugune winking smiley Jätkuks seda kauemaks ja kõigile. Edu teile ja kena nädalavahetust.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.