Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 4 / 7
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: Mirell
Kuupäev: 31. October 2011, kl 23.55

Minu viimaste päevade kõndimine on 10 minutit tööle ja 10 tagasi, tööl ka siia-sinna, aga ei midagi erilist. Ilm tõesti mõnus, aga pimedas üksi kõndima minna oleks üpris kõhe. Oleks veel mõni valgustatud rada või linnatänav, aga külateed metsa vahel ei tõmba kohe üldse mitte. Võib-olla otsin vabandusi?!
Ise ma pikalt siin kirjutada ei jõua, aga teiste kirjad loen alati läbi smiling smiley, et asjalikke mõtteid kõrva taha panna ja häid retsepte leida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 01. November 2011, kl 10.43

Tere hommikust.
Mirell, ma tean, mis tunne see on, et oled justkui töö külge aheldatud ja ei saa enda heaks teha nii palju, kui tahaksid. Ise olin varem tööl 12-tunniseid vahetusi, pidevalt teiste heaks rabeledes ja stressates, aga enda aega sellistesse päevadesse ei kippunud mahtuma. Küll püüdsin toitumisega kaalu kontrolli all hoida, see eriti ei õnnestunud suure pinge all. Siis ostsin endale need kuulsad tselluliidipüksid, mida töö juures kandsin, et need minu eest minu kehakaalu korrigeeriksid tongue sticking out smiley Need ajavad ju higistama. Olete proovinud? Praegu ma neid kannan hooti. Viimasel ajal eriti mitte. Kuna mul on nad allapoole põlve, siis pikemal kandmisel kipuvad põlveõndlast sisse soonima. Nad on ju väga tugevast materjalist.
Proovisin käia õues jooksmas peale tööd, kuid teate küll kuidas lood on, kui hilisel õhtutunnil noorem naisterahvas õues liigub sellises tihedalt asustatud veidi kahtlasemas linnaosas. Möödasõitvad autod aeglustavad, jalakäiad, kes olid sageli joobes, tegid juttu. Kui tuli pimedam aeg, siis enam ei julgenud lihtsalt. Jooksmine peaks andma positiivse laengu,mina aga sain negatiivse!
Siis proovisin peale pikka tööpäeva käia spordisaalis. Nii hilja on vähe spordiklubisid lahti ja grupitreeninguid pole ka. Rassisin siis jõusaalis. Nädalavahetustel ja pühadel suleti spordiklubi varem ja siis ei saanud. Siis soetasin endale koju trenazööri. Elasin ühetoalises tihedalt möbleeritud korteris, mistõttu oli see ost jäänud viimaseks variandiks. Kuid see oli parim otsus. Peale tööd sain korralikult treenida ja seeläbi ka tööpingetest vabaneda. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 01. November 2011, kl 11.05

Tere hommikust!
Mina olen istuv pearaamatupidaja st et minu stressiperiood on tegelikult jaanuar kuni juuni, mil aastaaruandeid vorbin + tegelemine audiitoritega. Seetõttu sobibki minule kaalulangetamisperioodiks just sügisene aeg, sest ei ole aastaaruannetega mässamist. Jaanuarist-juunini teen pikki ületunde ja töötan ka nädalavahetustel. Nüüd novembri keskpaigas tulevad taas audiitorid sisse üheksat kuud auditeerima. Mul on kogu aeg tööd ülepeakaela. Aga praegune periood, mil võtsin aja enesele, on enesetunne super. Ise loodangi jõuludeks oma soovkaalu kätte saada, siis aastalõpp st jõulud kuni 1.jaanuar luban endale kõike. Ideaalis loodan uuest aastast taas tubli olla ja võtta maha need jõuluaegsed lisandunud kilod. Vähemalt loodan väga-väga! Teades ennast, saab kõige raskem olema saavutatu säilitamine. Seda enam, et uuest aastast läheb ju taas tööl pingelisemaks sad smiley
Tselluliidipüksid on minulgi kapis olemas, kuid mul sellised lühemad, mis käimisel tahavad kogu aeg veel ülespoole trügida ehk et ei ole kõige mugavamad. Seetõttu olengi jalutamisel pannud dressipükste alla pigem ikka mingid retuusid, et oleks soojem.
Kuna mina elan Tallinna lähedal ühes alevikus ja teadaolevalt jalutan hetkel samuti ainult pimedas, siis on mul võimalus seda teha valgustatud kõnniteedel. Õnneks joobes kakerdajaid ei ole kohanud. Teen alevikule võimalikult suure tiiru peale. Meeldivamates kohtades jalutan mitu korda edasi-tagasi, et ikka oma kaht tundi täis saada. Iga kord valin ikka mingi natukenegi teistsugusema marsruudi, et ära ei tüdineks. Mingi aeg sai endale jooksulint koju soetatud, kuid sinna ma jõudsin kõigest paar korda ja müüsin maha. Ma ei suuda nii pikalt seal uhada kui õues jalutada, sest lihtsalt tüdineb ära, meeletult igav ja aeg ei liigu smiling smiley. Seda enam, et tööpäevadel olen kontorisse nelja seina vahele aheldatud ja ma lihtsalt pean välja saama - jalutama!
Aga loomulikult, kui muud varianti ei ole, siis tuleb treenida vastavalt võimalustele.
Undukas - kuhu sina kadunud oled grinning smiley?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 01. November 2011, kl 11.24

Sööma the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 01. November 2011, kl 14.08

Oehh. Panin tänase toiduralli kirja. 90% lubatust söödud juba. Ma lihtsalt pean korralik olema - kaal juba jälle üle 68 confused smiley Sedasi ei tule reedeks mitte mingisugust miinust. Igatahes - vähemalt sain praegu otsa peale.

Hetkel on emotsionaalselt väga raske aeg. Ja see ajab mind sööma. Mõtlesin, et ok, võtan nädalavahetuse vabalt, esmaspäevast korralik. Aga esmaspäev sai otsa ja pool teisipäeva ka enne kui ma suutsin end kokku võtta. Praegu on ainult üks mõte - süüa ei tohi, kui on kurb tuju. Teed tuleb juua. Või vett. Minu õnneks on magusakapp varsti tühi grinning smiley Maisikepikesed leidsid oma otsa ja kaks suurt šokolaadi ka... üks on veel poolik aga tahtejõud ei luba mul seda puutuda grinning smiley

Jalutama pole ka saanud. Pühapäeval sai trenni ja kerge jalutuskäik õhtul tehtud, aga eile ei saanud kuhugi. Täna ka ei saa... Homme lähen vesiaeroobikasse.

Tahaks magada rohkem - peaksin proovima varem magama minna, aga ei taha tavaliselt kuidagi seda päris enda aega maha magada. Õhtuti seda on ainult...

Mis figura teed te joote koguaeg? On sellest mingit kasu ka? Mulle meeldivad kõige enam looduslikud (ehk ise korjatud taimedest) tehtud teed. Oh oleks oma aed, ainult erinevaid taimi kasvatakski...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 01.11.2011 14.10.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 01. November 2011, kl 15.43

Mina ostan apteegist Herbapol Figura 1 teed ja joon seda tassikese umbes tund enne lõunasööki.
Eesmärgiks kiirendada ainevahetust, umbes 6 tunni pärast on kerge kõhuvalu ja peab wc-sse minema smiling smiley Muidu mul sinna teatud toiminguks iga päev asja ei olekski sad smiley - see kiirendab.
Jätkuvalt võitlen ka unega... Samamoodi ei raatsi õhtul normaalsel ajal magama minna.
Tänasest teeb mulle ka kurk häda, valus nagu ei ole, kuid lihtsalt hullult kõditab ja piinab. Ju olen külma saanud sad smiley
Undukas - kui viitsid, kirjuta oma päevamenüü lihtsalt näiteks grinning smiley Mida täpselt täna oled söönud, et juba 90% lubatust täis? Ehk mida lubab üks kaalujälgija endale kaalulangetamisperioodil grinning smiley?

Ohh...tagumik juba valutab sellest istumisest...tahan kojuuu...liigutama...smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 01. November 2011, kl 16.10

Tere jälle
Saime ka lapsega õues käidud. Imehea tuju on ja käimisteekonda sai ka pikendatud. Ilm on täiuslik õues liikumiseks.
Võiksite tõesti näidismenüü panna siia winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 01. November 2011, kl 18.32

Tekkis küsimus, et kuidas (kui üldse ) teie neid külmutatud köögiviljasegusid toiduks valmistate? Millega maitsestate, et tuleks maitsev, aga tervislik? Ise olen teinud nii aurutatult kui wokitult ja maitsestanud nt sojakastme, paprikapulbri, ketshupi, muskaatpähkliga...ei ole päris head varianti veel leidnud. Just iseseisva roana söömiseks...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 01. November 2011, kl 22.08

Nurmekas - KÕIKE grinning smiley Põhilise andsid ikka šokolaad ja maisikepikesed... Aga jah. Ma parem ei kirjuta, palju ma veel sõin. Täiesti jube confused smiley Normaalsest söömisest on asi väga kaugel olnud.

Täiesti kohutav. Loodan, et reedel tuleb kõigest pisike pluss... Kuna laps jälle haige (mingi viiruslik lööve on teda tabanud), siis neljapäeval jalutama ka ei saa sad smiley

Alates nüüdsest on täiesti nulltolerants kõige magusa suhtes. Ja mitte mingisugust näksimist ei luba ma endale. Söön ainult söögiaegadel ja kõik. Vahepeal võin endale ainult teed või vett lubada. Teinekord tundub mulle, et mul on mingi ainepuudus, mis nii hullult sööma ajab. Aga tegelikult olen vist lihtsalt harjunud suurtes kogustes sööma ja iga paari minuti tagant näksima. Teadvustan endale, et see näksimise kombe välja harjutamine võtab palju tahtejõudu, tähelepanu ja aega. Tähtis on peale selliseid libastumisi võimalikult kähku uuesti reele saada, aga sellises olukorras mõtlen alati, et mis see küll küllale ikka teeb... aga teeb... liiga teeb. Järeldus - ei tohi mitte ühekski päevaks end lõdvaks lasta. Kogu aeg peab arvestust pidama. Ilmselgelt on see praegu minu jaoks ainuke viis kaalust alla saada. Kui kunagi hiljem juba sisse harjunud komme mitte näksida, läheb kergemaks smiling smiley Kuid sinnani on pikk maa minna...

Mul on ainult 1 päev olnud toitumine tasakaalus KA järgi. Siis oli selline söök (huvitav, kas need šokolaadid panid päeva paika):

Hommikusöök
Tomat 120 g 24 kcal
Õunamahl, Põltsamaa 1 klaas 200 g 93 kcal
Toorjuust 23%, Philadelphia - originaal 40 g 98 kcal
Leib, Fazeri Must leib, Fazer 2 viil 30 g 150 kcal

Lõunasöök
Toorjuust 23%, Philadelphia - originaal 15 g 36 kcal
Leib, Fazeri Must leib, Fazer 30 g 68 kcal
Lihtne ühepajatoit Kadri moodi 300 g 438 kcal

Õhtusöök
Suhkur, pruun suhkur Demerara, DanSukker 1 tl 5 g 15 kcal
Küpsis, Ekstra, Kalev teeküpsis 20 g 86 kcal
kuivatatud ploomid 85 g 62 kcal

Vahepala
Seemned, Seedermänni seemned 17 g 116 kcal
Mullikesed valges šokolaadis Karališkas Karúna (540kcal/100gr) 25 g 135 kcal
Šokolaad, Bitter, mõru 70% cacao 15 g 78 kcal

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 02. November 2011, kl 06.20

Ma lõpetasin figura tee joomise ära, ostsin apteegis figura2, aga ma küll ei saa aru, et see midagi muudaks mu ainevahetuses või salenemise kiiruses. Ainult süda läheb aeg-ajalt pahaks sellest (võibolla selles ongi mõte, siis ei taha süüa ka).
Lapsed on ikka haiged - st varsti kaks nädalat olen toas istunud - ainult poodi pääsen, kui vanaema korraks appi tuleb. Eile käisin tööl ka mõned tunnid - oh milline rõõm teises keskkonnas olla.
Mind nii jubedalt häirib, et praegu on kogu aeg õues hämar, tänu sellele toas ka muidugi - nagu päeva polekski. Tänu sellele (või siis lastele, kes öösel miljon korda ärkavad) on kogu aeg uni ja tahaks kommi süüa. Aga ma ei söö, kui siis 20g šokolaadi korraga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 02. November 2011, kl 09.18

Hommikust!
Appi, tunnen kaasa kui lapsed haiged, sest tõesti, siis on ju väga raske oma kaalulangetamisega tegeleda. Esiteks stressad, et on unetud ööd ja teiseks ei saa õue ka. Vastupidavust teile titemammad!
Minul küll Figura tee südant pahaks ei aja eye popping smiley Huvitav, et see sulle niimoodi mõjub!? Minul teeb see kõhu lahti ja isegi kergelt hakkab alakõht valutama enne seda. Samas olen aru saanud, et seda ei tohi juua söögi ajal, vaid ikka pigem tühja kõhu peale, paar tundi enne või pärast sööki. Ei soovitaks ka vett juua, siis lahjendab veelgi seda teed grinning smiley. No nii arvan mina grinning smiley
Tänasega lõppes ka jalutussõbrannal sammulugemisvõistlus grinning smiley. Seega hullemad jooksmised selja taga grinning smiley Eile hilisõhtul sai pikim distants läbitud 2h 30min. Mulle tundub, et viimasel nädalal olen teinud oma kiirkõnniga pigem lihastreeningut kui käinud rasvapõletusrežiimil. Kuigi treeningkoormus on suurenenud, siis kaalulangus ei lähe nii ludinalt kui möödunud nädalatel sad smiley
See-eest olen kahe viimase nädalaga olnud oma eesmärgist eespool ja ei tohiks viriseda. Lisaks oli ka "päevadega" nädal. No otsin põhjendusi grinning smiley, mis sellel nädalal on teisiti tongue sticking out smiley
Aga ta siiski langeb ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 02. November 2011, kl 11.07

Tere hommikust
Kahju tõesti, kui laps haige- see on meeletu lisakoormus! Endal õnneks veel nii ei ole.

Figura teed on kolme erinevat apteegis (neljas on ka, see on saleduskuuri komplekt). Kaks esimest on kõhtu lahtistavad, erineva mehhanismiga ja kolmas on diureetiline ehk siis viib organismist vett välja. Kui ei ole probleeme st kõhukinnisust või liigset vett organismis ehk turseid, siis mina neid väga ei soovita. Kuigi nad sisaldavad taimi st on looduslikud, ei ole nad siiski nii süütud. Eriti pidevalt kasutamisel. Ikka kuurina. Lahtistavad taimed tekitavad organismis sõltuvust, kui pikalt kasutada. St seda, et kui lõpetad kasutamise, siis on kohe ja jäädavalt kõht kinni. Diureetilise teega seda ohtu ei ole. Oeh sorry, et väikese loengu pidasin, aga eriala lõi välja.

Täna valmistan lõunaks kapsarulle ahjus. Jälle üks maitsev ja lahjemapoolne toit, mida soovitan teilegi.

Mina pean plaani osta ja tarbima hakata l-karnitiini. See on selline toidulisand, mis soodustab treenival inimesel rasvkoe lagundamist ja lihaskoe arengut. Kunagi varem kasutanud ei ole, aga kuuldavasti kasutavad paljud spordiga tegelevad inimesed sh kulturistid. Mis muidugi ei tähenda, et ta hirmus lihaseliseks teeks.

Kena päeva teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 02. November 2011, kl 16.15

Noniii...jälle hakkab tööpäev õhtusse jõudma ja õues hämarduma. Kuid minul on täna koolis lastevanemate koosolek, mis võiks umbes 21 paiku lõppeda grinning smiley. Seega tänane jalutamine on tõesti puhta öösel. Õnneks lubas õde seltsiliseks tulla.
Muide, mulle meenus täna, et ma pole maininud, et kasutan hetkel Aloemahla. 2 spl hommikul ja 2 spl õhtul. Alustasin juba teise totsikuga (1 pott 1 liiter)
Saadan lingi:
[www.aloeveratooted.ee]

Aloe Vera Gel sisaldab üle 200 toiteaine, kaasa arvatud 20 mineraali, 18 aminohapet, sealhulgas kõik asendamatud aminohapped, mis on otseses seoses rakkude regenereerimisega ja mida ei tooda inimese organism. See jook sisaldab ka foolhapet, mida arstid soovitavad kõikidele naistele, kes planeerivad rasesumist. Aga ka 12 vitamiini. Aloe Vera Gel-aloemahl sisaldab 96,2% Aloe Verat.

Aaloemahl puhastab organismi ning seda on soovitav tarvitada viirushaiguse järgse väsimussündroomi korral. Aaloel on tõhus põletiku- ja mikroobivastane toime inimese organismile. Tänu oma toitvatele ja immunomoduleerivaile omadustele aitab Aloe Vera kaitsta epiteelkudesid, viimaste vigastuste korral aga soodustab nende paranemist. Aaloe koostisesse kuuluvad polüsahhariidid avaldavad mõju organsmi immuunsüsteemile ning aitavad reguleerida selle tegevust.
Aloe Vera mahla võib tarvitada ravimikuuri ajal. On täheldatud, et Aloe Vera mahla tarvitamisel ravimite positiivne toime suureneb.

Foreveri aaloemahla tarvitamine on sama, mis naturaalse mahla joomine äsjapurustatud aaloelehest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 03. November 2011, kl 10.49

Tere hommikust.
Kuidas on? Kas kõik valmistuvad homseks tähtsaks kaaalumiseks, et ei saa aega isegi kirjutada winking smiley Jõudu ja jaksu!

Proovisin eile õhtuks valmistada läätsesuppi, täitsa maitsev oli. Retsept siin:
[www.toidutare.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 03. November 2011, kl 12.48

Mul on ka tunne, et kõik rühivad viimast võtta winking smiley Keegi ei suvatse arvuti taga istuda!
Aga mina olen täitsa olemas E-R 8.00-17.00 smiling smiley Käin ikka piilumas, kas keegi on miskit kommenteerinud, aga suht vaikus meil siin ...
Ega keegi ei ole ometi kiusatusteküüsi langenud? Igatahes tublist sammujast Plärtsust pole nädal aega mingit infot smiling smiley
Samas mina olin eile ikka ja jälle tubli(peale lastevanemate koosolekut) - kõndisin 21.20-23.00 - ei ühtegi hingelist vastu liikumas smiling smiley
Äsja jõin Figura teed ... näis, kas homseks olen soovitud miinuses, nii nagu olen endale eesmärgi seadnud ...
Lõunaks sõin töö juures kapsa-hakklihahautist - jube hea toit - peaks õhtuks perelegi kodus tegema!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 03. November 2011, kl 13.44

Ma käin pidevalt piilumas, kas olete midagi uut kirjutanud, aga tihti pole aega nii palju, et hakkaks vastu kirjutama - laps nõuab tähelepanu endale kohe smiling smiley

Olin eile super-tubli! Sõin vähem kui lubatud ja tegin veel vesiaeroobika ka otsa. Trenn oli mõnus, aga pulsikell läks mingi hetk sassi (patareid hakkavad tühjaks saama). Mõttes on uus osta, aga samas nagu ei raatsi hästi... Ma vist olen meie grupis ainuke selline elektroonika fänn - pulsikella ja sammulugejaga mässan koguaeg. Mulle lihtsalt meeldib, kui tulemus on mõõdetav - näen kui palju ma kulutanud olen või samme astunud jne. See annab mulle jõudu juurde ja motivatsiooni jätkamiseks. Hmm - kui keegi mu vana ära ostaks, siis oleks uut lihtsam hankida tongue sticking out smiley Peab aru pidama...

Minu nulltolerantsist maiustuste suhtes sai eile 1 karamellikomm jagu smiling smiley Täna sai üks šokolaadikompvek söödud - mees käis reisul ja tõi head ja paremat. Aga rohkem endale maiustusi täna ei luba, homme tuleb ju kaalule minna! Kahjuks täna liikuma ei saa (laps jälle haige), aga plaanin siin vaikselt kodus võimelda koos lapsega. Ehk on mingi kasu ikka. Mul laps alati itsitab kõrval kui mina kõhulihaseid treenin smiling bouncing smiley

Nurmekas - kas oled enda olekus muutusi ka märganud aaloemahla pärast? Ma üldiselt ei usu igasugustesse dieetidesse ega imekapslitesse... Pigem eelistan kodukasvatatut ja maavillast grinning smiley

Söögist ka veel - viimasel ajal on koguaeg nii, et valgud ja rasvad juba üle, aga süsivesikud alles poole peal. Mida ma siis sööma peaks küll grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 03.11.2011 13.47.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 03. November 2011, kl 14.28

Mina ei peagi mingit konkreetset dieeti ega söö imekapsleid. Aloemahlakuuri teen hetkel lihtsalt niisama samaaegselt kaalulangetamisega, kuna sõbranna soovitas, sest see sisaldab nii palju kasulikku - teen organismile niisama heameelt grinning smiley. Alla võtaksin niikuiniijanaa ilma selletagi smiling bouncing smiley
Ma ei oska selles osas eelist välja tuua, kas see ka kiirendab. Ja nagu ma kirjutasin, et see ongi looduslik:
Aaloemahla tarvitamine on sama, mis naturaalse mahla joomine äsjapurustatud aaloelehest!
Vitamiinid,vitamiinid - võib ju !?
Mõni vee joomise nipp - olen kasutusse võtnud 0,5l veepudeli. Siis on veepudel kogu aeg silme all ja käepärast. Klaasikese kaupa seda endale ette tassida kindlasti nii palju ei viitsiks. Ei joo ka lonks haaval, vaid ikka poole pudeli kaupa. Ja mitte ka janu pärast, vaid ET PEAB :d!
Seega ongi minu soovitus - pudel käepärast ja korraga palju, siis jaksab ja viitsib rohkem!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 03. November 2011, kl 14.53

Nurmekas - ma teen samamoodi veega. Pooleliitriseid pudeleid on juba terve majapidamine täis. Vee joomine on täiesti selline iseenda sundimine. Ja pärast tuleb väärtuslikku aega raisata vetsus käimisele the finger smiley

Oh jah. Lõuna söödud, nüüd tuleb õhtuni ilusti vastu pidada ja siis varakult voodisse kobida. Muidu võib juhtuda, et hakkan veel sööma grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 04. November 2011, kl 05.06

Hommikust.
Edastan uued andmed: kaal 72.1kg, vööümbermõõt 79cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 04. November 2011, kl 09.33

Minul nädalaga -300 grammi smiling smiley Kaal 67.4 kg ja vöö sama - 85 cm. Tegelikult olen super-rahul, sest 4 päeva sellest oli puhas patustamine. See nädal proovin aolla palju palju tublim.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 04. November 2011, kl 12.10

Tublidust alustasin sellega, et tegin treeningvideo järgi kõhutantsu trenni smiling smiley Mitte küll tervenisti (aega ei jätkunud), aga kõva tund aega sai tehtud ja 481 kcal kaotatud. Pühapäeva hommikul saan tennist mängima ja järgmine kolmapäev jälle vesiaeroobikasse. Püüan veel jalutama saada ja vähemalt korra veel koduse treeningu teha. Annan endale ka lubaduse, et mitte kordagi ei söö ma sel nädalal rohkem kui lubatud smiling smiley Eks siis näeb, mis reedel kaalul ees - kas 66,... või ikka istun oma 67,.. otsas grinning smiley

Muide - kuidas te jõulude aja kavatsete üle elada? Võtate vabamalt või järgite ikka kalorinormi? Ma juba muretsen ette, sest praktiliselt kõik jõulutoidud on mu absoluutsed lemmikud - hapukapsas, praeliha, sült ja pasteet, piparkoogid ja glögi... Oehhhh! /Mõte tuli sellest, et panin eile kinginimekirja kokku tongue sticking out smiley Mulle ei meeldi detsembris kinke taga otsida kui kõik poed on rahvast täis.../

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 04. November 2011, kl 15.31

Reedeee...hurraaaa.... puhkepäevad ees smiling smiley
Aga minul on täna täitsa sant olla. Muudkui ootan, et kurk läheb paremaks, kuid hoopiski vastupidi. Hommikut alustasin sooja meepiimaga, praegu võtsin just sooja tee ette. Tundub, et hakkab justkui rinnuski miskit pressima. Mul ei ole kunagu kopsupõletikku olnud, loodan, et nii hulluks ikka asjad ei lähe. Pea kumiseb, kõrvus kõditab.
Olen olnud päev otsa tööl asjalik smiling smiley, kuid kaaluabi.ee on ka ikka lahti olnud. Olen erinevaid duelle lugenud, kuid endal mõte ei jookse, et sõnu ritta seada ...spinning smiley sticking its tongue out
OEhh! Ma kohe kardan seda jõuluaega, sest olen selline viimase hetke inimene ja ma ei salli seda kiiret aega kingituste tagaajamiseks - AGA SEE JÄÄB ALATI VIIMASTELE PÄEVADELE!
Samas seda söömisaega tegelikult natuke ju ootan ka, sest olen mõelnud, et jõuluks vormi, paar nädalat siis söömist ja uuest aastast taas tubliks, et jõuluaegsed lisakilod maha saada. Ja siis on vaja hakata seda kõike saavutatud säilitama! Vot see hirmutab mind - kuidas küll sellega hakkama saada!?
Kaalunumber 75,5 st -2kg, vöö 80cm st -2cm
Kõik justkui ilus, aga see miinus -2kg pidi olema kolmapäevaks smiling smiley, sest mul enda varasem arvestus on kogu aeg kolmapäevast kolmapäevani. Aga looooomulikult see mind ei heiduta, sest eelmise kahe nädalaga on mul nö varu ees .....jejejejeje - olen õnnelik (kuigi tõbine) tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: nurmekas
Kuupäev: 04. November 2011, kl 15.43

PS! Tahtsin just ühe tibatillukese ettepaneku teha, et tabelis võiks kajastuda ka muutus kokku, kuid ... juba oligi see vahepeal lisatud. Aitäh meie tublile Undukale winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 04. November 2011, kl 18.07

Meil on põnev võistlus - Sipelgasiilike, mina ja Nurmekas oleme kõik KMI 24 peal tongue sticking out smiley Kes saab esimesena 23 peale? tongue sticking out smiley

Ma tegin jah tabelit natuke paremaks. Tahaks ju ikka kuskil neid eelmisi miinuseid ka näha ja muutus kokku motiveerib täiega edasi minema smiling smiley

Nurmekas - kiiret paranemist sulle! Ma olen kurguvalu korral villase salli (mul memme peenvillane vana sall) ööseks ümber kaela pannud - hommikuks alati parem olnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 04. November 2011, kl 22.24

Mirell, Ookean ja Plärts! Ootame huviga teie tulemusi!

Ma jõulude kohta mõtlen, et 24-da õhtul söön, mis tahan ja palju tahan, ning ülejäänud päevad püüan korralik olla. Kohe mitte ei viitsi jaanuari alguses uuesti maha võtma hakata paari nädala söömist. Ja toitumisharjumisi tahan ju kogu eluks muuta, sest muidu olen peale langetamist ju samas punktis tagasi...

Tänane päev sai söödud 105% lubatust (kui trenn sisse arvestada, siis 73%). Mõtlen, et nii on mõistlik. Eesmärki valides seadsin enda füüsilise aktiivsuse väga vähe või üldse mitte peale. Seetõttu peaksin natukenegi trenni kaloreid tagasi sööma, muidu äkki keha hakkab kõike kinni hoidma. Eks üks päev korraga see asi edeneb smiling smiley

Mõnusat nädalavahetust!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 04.11.2011 22.25.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: Mirell
Kuupäev: 05. November 2011, kl 14.18

Tere jälle!

Tundsin sel nädalal end kergemana ja nii see oligi - kaal 85,9 ehk pool kilo vähem. Vööümbermõõt 101 cm. See võib tulla sellest, et olen viimastel päevadel vähem õunu söönud ja kõht pole nii punnis.
Vee joomist jälgin pidevalt, sest vabatahtlikult ma seda ei jooks. Pole kohe joojat tüüpi inimene. Tööl sehkendan klaasiga, aga pudeli-meetod tundub täitsa mõistlik ja ülevaatlik. Mulle meeldivad väga supid ja eelmisel nädalal sõingi hapukapsa- ja boršisuppi. Kartul kohe üldse ei isuta. J jõulude lähenemist on ka tunda. Eelmisel nädalal oli suur verivorsti isu, ostsin ja pistsin ahju. Pärast lisasin omakeedetud pohlamoosi ja suutäis missugune.
Olen eluaeg sportlik olnud ja kehatüüp selline, et ülekaal eriti välja ei paista. Ise tunnen küll, et sada tonni seljas ja liigesed raskusest valusad. Praeguseks olen alla saanud seitse kilo, aga suitsetamise mahajätmisest tulnud kilod on visad kaduma. Mu toitumisharjumised on küllalt paigas, mööda külmkappi pole kunagi kolanud.
Mulle meeldib pähkleid ja mandleid süüa. Erilised lemmikud on parapähklid. Nämmasmiling smiley Eile ostsin mandleid, tänaseks need juba unustatud. See ongi kurja juur, et pistan need kohe nahka, ei suuda vähehaaval süüa. Ise mõttes vabandan end välja, et need ju kasulikud rasvad.
Peaksin ka endale mõne harjutamisriista ostma koju. Millest võiks kõige rohkem kasu olla ja mis oleks ka hinna poolest mõistlik?
Ikka edasi, ei sammukestki tagasi (loodetavasti!) smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 05. November 2011, kl 14.21

Oh ma nii üksi jäetud... Ilmselgelt on mul nädalavahetused vabamad kui teil grinning smiley Laps magab, mees nikerdab omaette ja mina vaatan kui vähe mul täna veel süüa on võimalik. Eile õhtul KA foorumites kolades jäi mul silma see teema (LINK)- nimelt just kasutaja Avatari jutt. Mul on iga päev olnud valgud vähemalt 150% peal, tavaliselt isegi 200%. Mõtlen just, et mida ma siis ometi sööma peaks, et valke vähem oleks. Aga kõik see teema on nii huvitav - madala või kõrge glükeemilise indeksiga toidud, millal valke, süsivesikuid, rasvasid süüa; veresuhkru kõikumine ja sellest tingitud näksimise vajadus, kogu vitamiinide osa veel juurde... Inimese keha on ikka lõpmata põnev smiling smiley

Veresuhkruga on mul endal kõik korras - eile ja täna sai mitmeid kordi mõõdetud tühja kõhuga ja 2 tundi peale söömist. Ei saa oma näksimist mitte kuidagi selle süüks ajada. Aga jummel tänatud selle eest - diabeeti tõesti ei tahaks (suguvõsas seda esineb, minul seetõttu riskifaktor suurem).

Proovin nüüd nii, et hommikuti söön rohkem süsivesikuid ja rasvu, lõunaks asju võrdselt ja õhtul pigem valkusid. Leiva pean välja vahetama - must leib ei ole just kõige parema GI-ga (glükeemilise indeksiga), pigem tuleks tarbida täisteraleibasid. Mõni aeg tagasi sai ka ise hoolega leiba tehtud, kuid nüüd on asi soiku jäänud. Peaks vist uuesti käsile võtma, sest ega muidu päris head asja ikka ei saa... Leiba tegin mina selle õpetuse järgi (LINK). Väga ilusti ja selgelt kirja pandud smiling smiley

Aga kaal oli täna ilus smiling smiley Järgmiseks reedeks on 66,... midagi kindlasti olemas tongue sticking out smiley Oh ma olen nii motiveeritud hetkel, et võin oma motivatsioonist pool ära anda ja siis jääks mul ikka üle 100% alles grinning smiley Arvutasin siin nädalate ja kaaluga ja 64 kg teiseks detsembriks saavutada on natuke palju tahta, aga 64,... (64,9 näiteks) on täiesti mõeldav. Lihtsalt tuleb söömist jälgida ja liikuda, liikuda, liikuda smiling smiley Pealegi on mu peamine eesmärk kaalulanguse juures mitte just peenikeseks saada vaid trimmis keha omada - et ei ripuks siit ja sealtpoolt üleääre. Ja kui panen selge rinnaka ja sinna peale liibuva pluusi, siis ei oleks mu seljal ega külgedel sada ranti grinning smiley Ning väga tore oleks, kui jõuaks oma lapsega sammu pidada ja tennist mängida sellises tempos nagu tahan, ilma et pilt ees mustaks kisuks või et pulsikell 200 näitaks... Oh unistused on head (ja täiesti realiseeritavad tongue sticking out smiley)...

Kuskilt lugesin, et kui inimene ei kasuta oma lihaseid kaalulangetamise ajal, siis keha arvab, et neid pole vaja ja lagundab neid. Sest lihaseid lammutada pidi olema palju lihtsam kui rasva lagundada smiling smiley Seega - liikuma!

Oh - ma siin kirjutasin NII pikalt, et Mirell jõudis ka vahepeal sõna ütlema tulla! Tere! winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 05.11.2011 14.22.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: undukas
Kuupäev: 06. November 2011, kl 14.44

Midagi motivatsiooniks smiling smiley (LINK). Ja üldse on seal lehel palju mõistlikku juttu...

Endale meeldib kõige rohkem see: Kui su mõtted muutuvad tegudeks, on edu lähedal.

Ja ma mõtlen, et tahaks kogu eluks saledaks jääda tongue sticking out smiley

/Kohe näha, et tänane tennisetrenn on tehtud ja tuju super hea. Hoolimata korisevast kõhust - kartul alles keeb, pean lõunasöögiga ootama. Kohukese võtsin külmikust välja, panin läpaka kõrvale ja mõni hetk tagasi tõstsin selle uuesti külmkappi smiling smiley Korralik lõuna ootab ees, pole mõtet head asja rikkuda grinning smiley/



Toimetatud 1 kord(a). Viimati undukas 06.11.2011 14.45.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Saatis: ookean
Kuupäev: 06. November 2011, kl 23.44

Tere õhtust.
Mul lähevad nädalavahetused nii kiireks, et ei veeda teie seltsis piisavalt aega. Oma tulemused esitan küll, kuigi hiljem kui teised. Kaal on langenud aeglaselt, aga loodetavasti püsivalt. st 64,8kg ja vöö on 79 cm.
pusime edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell 6 nädalat - PlärtS, Mirell, Ookean, Sipelgasiilike ja Undukas
Kuupäev: 07. November 2011, kl 07.57

Ma siin täna hommikul täitsa hämmingus. Kaal on kahe päevaga tõusnud 1.7kg... Mis valemiga? Üks päev läks küll toiduga priiskamiseks (sealhulgas Hesburgeri külastus :-S), teine päev oli ilusti normi piirides. Olen liikunud - ühel päeval tegin 6 tundi ka väga rasket füüsilist tööd (peaks tegema Hesburgeri tasa??) No miks siis. Krrt küll. Ma tahaks loota, et see ikka ära ka läheb mõne päevaga, noh näiteks kui ma midagi ei söö...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 4 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.