Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 25. November 2011, kl 08.28

Tere hommikust kõigile!

Täna mina siis esimene.
Kaks "ülepäeva" said korraliku tasakaalu "paistes kurgu" päevadega.
Täna hommikune kaal 106,7 (-1,4).

Kerget ja võimalikult vähe sompus nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: mija
Kuupäev: 25. November 2011, kl 08.59

Tere hommikust!

Olin vahepeal eemal. Sõbrannadega sai korraks mandrilt ära käidud. Väga, väga tore oli va. see osa, et nüüd on kaal alguses tagasisad smiley. Tänase päevaga siis 117 jälle. Aga see 117 on ka täiesti aus värk. Sai pisut veini joodud ja juustu söödud ja küpsetatud. Teate, nii väga tore oli, ja mul polegi nagu väga kahju sellest 0,5kg. Nagu Grandmari eelpool kirjutas, et iga positiivne hetk aitab suure sammu edasi, siis nii see on. Kui ma nüüd enda vastu aus olen, siis enne siin teiega liitumist, oleksin sarnases olukorras tulnud koju tagasi 3kg. raskemana.

Tunnen uut jõudu. Lapsed said vahepeal terveks smiling smiley. Esmaspäeval saan jälle tööle. Elu läheb rutiini tagasi. Mul on kohe selline tunne, et nüüd läheb jälle kergemaks. Negatiivseid hetki, kus on raske, külm, isud kiusavad, neid tuleb meil kõigil, aga nad pole õnneks jäävad. Äkki ongi hoopis nii, et siis tulebki endale rohkem tähelepanu pöörata, lubada endale midagi (võtta enda jaoks aega, lubada midagi kaunist või teha kas või üks armas õhtu veini ja juustugasmiling smiley ) Olen ennast ise lastekasvatamise kõrvalt väga unarusse jätnud, arvestanud kõikide teistega ja ennast unustanud. Sellel perioodil võtsin ka kõige rohkem kaalus juurde. See on küll nüüd väga vana ja tuntud tõde, aga mina pean endale seda ikka aeg ajalt meelde tuletama- ARMASTUS ALGAB ISEENDAST.

Mis on teie motivatsiooniks kaalu langetada? Mina tahan suvel mereääres oma lastega mürada, nii, et ma oma ihu väga ei häbeneks ja kohe müramise alguses ära ei väsiksgrinning smiley.

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 25. November 2011, kl 09.32

Hei-hopsti smiling smiley

Minu tänahommikune üllatus 118,3 (-1,5) supper happy smiling bouncing smiley No ütleme nii, et nüüd juba olen paar päeva isudega ka võidelnud ja siiani võitjaks jäänud. Täna siis teen endale "prääniku ja pika pai", et järgmisel nädalal ikka tubli olla.

Minu motivatsiooniks on mu valutavad põlveliigesed confused smiley - noor "pensionär".

Igatehes olgem positiivsed.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 25. November 2011, kl 10.30

Tsauki kullakesed.Minu kaal täna 125,1 -500 g.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 25. November 2011, kl 11.24

Hommikust.

Minu kaal näitas täna 115,8. Et siis miinust 0,3. Minu häda on ikka see, et ei suuda hommiku ja lõunal normi täis süüa ja õhtu söön. Nüüd vähemalt jälgin, et õhtul ei söö normist rohkem, aga ei tea......kas keha hakkab päeval säilitama, et kuna toitu ei tule, siis hoiab kõik endale......ja lase rasva lagundada. Siukest tagant torkivat motivatsiooni ka nagu ei ole, põlved terved, liigesed ei valuta jne. Kapis on küll palju riideid, mida saaks kasutada, kui oleksin 10-20 kilo õhem......see peaks nagu sobima motivatsiooniks. Sest olgem ausad, et ega sellise minu kaaluga inimesel pole ju midagi ilusat selga saada kuskilt.......kui ka on, siis ei näe see lihtsalt ilus välja heinakuhja ümber.

Aga eks püüame edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: Lisett73
Kuupäev: 25. November 2011, kl 18.05

Tervitus kõigile.
Minu tänahommikune kaal 126,0, seda ilmselt tänu viimastele päevadele. Langus -0,6. Eile ja täna olen üritanud kõik kirja panna, mis endale sisse ajanud olen. Kui näed kuidas kalorid lõhki hakkavad minema, on isegi lihtsam kiusatustele ei öelda. Isusid on ikka veel igasuguseid, aga ehk saab neist tasapisi võitu.
Motivatsiooniks on seegi, kui näed kuidas teised sinusugused võitlevad ja tulemused on näha ju. Ja kindlasti tahaks ka veidi vabamalt võtta kui lastega randa või lihtsalt ujuma minna, ilma et end ebamugavalt ei tunneks. Igatahes üritan ka edaspidi üles märkida mida söön, siis ei ületa ehk päeva kalorsust ja vähemalt juurde ei tule enam, sest mul kipub ikka nii minema, et 1kg alla ja siis 2 tagasi.

Positiivset meelt kõigile ja rühime koos edasi kergenemise poole.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 25. November 2011, kl 18.22

Õhtust kõigile.Me oleme ikka tublid küll.kevad on kaugel,aga kui kõik need suured ja väiksed miinused kokku köita,saab ikka päris suure miinuse.Suvel julgeme juba paremini randa minna.Kusjuures mulle on kunagi rannas 1 laps öelnud,et oi kui kole ma olen,et nii paks olen,lapsesuu ei valeta,aga väga valus oli seda kuulda.Tean küll,et kole on,aga meie sugused peavad ka elama igati väärset elu seni,kui enam vähem norm kaalu saame.
Motivatsiooniks on/ oli mul järgmine sügis oodatavad hõbepulmad...mida tõesti ootasin ja lootsin seal kena ja tunduvalt väiksema kaaluga olla.Kõik oleks ehk olnudki,kui mees poleks teinud juttu lahutusest...nüüd ei teagi mida tahan või ootan.mehel on tunded kadunud,õigemini
on leidnud kellegi teise vastu tunded ja mina ilmselt ei suuda nii edasi elada.Hetkel andsin talle veel mõtlemise aega,aga ta käitumisest järeldades ei tõota midagi head tulla.Kuid kaalu üritan ma ikka langetada,kohe tema kiuste,las siis kunagi näeb,millest loobus,kui loobub.
Sai nüüd pisut nutune kiri,kuid ei taha teie tuju kallid sõbrakesed rikkuda.Pajatan ikka teiega edasi ja koos me saavutame palju.
Jõudu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: Lisett73
Kuupäev: 25. November 2011, kl 18.51

Mis neil meestel küll viga on? Minu esimese lapse isa leidis endale teise ajal kui temalt last ootasin ja oksendasin kõik 9 kuud. MInu reaktsioon oli muideks sama, et võtan kaalust alla (kuigi sel ajal kaalusin vaid 80kg), see oli päris hea motivatsioon. Kolme kuuga läks nagu iseenesest 13kg alla. Lisaks käisin psühhiaatri juures, kes õpetas, et see on mehe probleem kui ei oska mu väärtusi hinnata ja ilma temata ongi parem. Ausalt öelda läkski varsti kõik ülesmäge. Pealegi kohtasin mulle sobivamat inimest, läksin kõrgkooli... Tänaseks on uus elukaaslane ja kokku kolm last. Raske on kellestki lahti lasta ja kedagi kaotada, kuid iga lõpp on millegi uue algus.
Kallis Pata, ära pead norgu lase!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 25. November 2011, kl 19.28


Kaunist õhtut.

Teen siis kohe kokkuvõtva tabeli ka ära, et selle nädala pilt jälle selge oleks.
                  11.11      18.11      25.11      kokku
Pata        127.0 -0,9 126,1 -0.5 125.6 -0.5 125,1 (-1,9)
Lisett73    126.9 -0,2 126,7 -0.1 126.6 -0.6 126,0 (-0.9)
KonnaLonni  123.3 -2,8 120,5 -0.7 119.8 -1,5 118,3 (-5.0)
Mija        117.0 -0,5 116,5 -0.0 116.5 +0.5 117,0 (-0.0)
Teletupsu   116.0 -0,1 115,9 +0.2 116.1 -0.3 115,8 (-0,2)
Grandmari   111.0 -1,4 109,6 -1.5 108.1 -1,4 106,7 (-4,3)
Kõik on väga väga tublid olnud kolmenädala kokkuvõttes pole meil ühtegi plussi thumbs up kõik pingutavad ja see on väga innustav smiling smiley
Võtame täna vabalt ja homme jälle on kõik rivis ja marsivad koos ühise eesmärgi suunas.
Meeldivat nädalavahetust teile tüdrukud.




Toimetatud 1 kord(a). Viimati KonnaLonni 25.11.2011 19.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 26. November 2011, kl 08.24

Tänan sind Lisett73 toetuse eest.Ma olin juba jupp aega nn. mehest lahku kasvanud,elasime koos,aga ühised tegemised ja käimised olid kadunud.Vihaseks ju kurvaks teeb teadmine,et mees on mind petnud juba 4 aastat,see teeb väga haiget.Olen küll veel 40 alguses,kuid kahele armsale lapsele vanaema ja siis peab 1 vanaisa käkki keerama.Nüüd on lahutuse värk kindel,eile õhtul sai kõik selgeks räägitud. Pisarad muudkui voolasid,aga küll need ka otsa saavad ja ehk leian ka kellegi kellaga väärikalt ja mõnusalt vananeda.
Ok ärge minu pärast kurvastage,elu läheb edasi,tüdrukud on oma elu peal,poja veel vaja koolitada ja kasvatada,õnneks pole temagi enam väga väike,saab kevadel 15.
Alla ei tohi keegi anda,me oleme tugevad ja üksteist toetades saame kindlasti rasvapolstrist lahti,KINDLASTI.
Ilusat laupäeva kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 27. November 2011, kl 08.43

Tere ja head esimest adventi kõigile kangetelesmiling smiley

Algatuseks küsimus suurele ringile...Kas teie ennast mõõdate ka. Mina ei ole seda siiamaani teinud, aga lugedes siinseid postitusi tundub, et see võiks päris hea mõte olla?

pata- selleks, et midagi asjalikku öelda, peaks olema, kas ise selle läbi elanud või siis psühholoog. Kuna ma ei ole ei üht ega teist, siis saan sulle öelda ainult, et ole ikka vapper ja loodan, et ka poeg saab asjast aru.

Mõtlesin ka motivatsiooni peale... no ei ole ühtegi sellist kindlat ja ühest asja. Liigesed ei valuta (sülitan kolm korda), keegi märkusi ei tee, mees ei nori...ehk põhiline käimashoidja on "oma mina", tahaks temaga rohkem sõbraks saada. Siiani olen leppinud, aga soov on suveks natuke rohkemat rahulolu saavutada.

Viimast tabelit vaadates tahaks kõigile suure kallistuse saata- HÄSTI TEHTUDsmiling smiley
Ja nüüd laadale....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 29. November 2011, kl 15.12

Hei hopsti Kullakesed.

Kuidagi vaikseks on siin jäänud.eye rolling smiley
OP-ist on 2 nädalat möödas. Maadlen nüüd hullu magusavajadusega, aga pole endale eriti keelanud ka. Igapäev olen söönud tükikese kooki confused smiley Samas päevakalorid jäävad ikkagi täis söömata!?. Asi vist selles, et köögiviljad täidavad liialt suure osa minu päeva menüüst. Minu probleem seisneb ka selles, et ma ikkagi ei suuda tarbida piisavalt vedelikku. Joon maksimaalselt pool liitrit päevas confused smiley, kuigi peaks 3 korda rohkem jooma sad smiley Sel nädalal ei julge väga suurt kaalukadu loota, hea on kui plussi ei tule. Igaljuhul olen küünte ja hammastega disstsipliini küljes kinni. ALLA EI ANNA!!!

Mõõtnud olen ennast ka aga cm-tes pole ma küll vähenemist märganud, aga see vist avaldubki kiiremini siis, kui trenni ka teha. Mina pole siiani veel lillegi liigutanud. Paar nädalat veel taastumiseks ja siis saab tööle tagasi, ehk saab siis elu kuidagi rütmi jälle. Siis pean tegelikult hakkama oma elu jälle ümber korraldama, sest kogu kaaluabis veedetud aja olen kodus vegeteerinud.
Rääkige kuidas teil läheb, mul oleks hädasti moraalset tuge vaja.
Igatahes jaksu kõigile selles võitluses. Ükskord me võidame niikuinii!!! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 30. November 2011, kl 08.41

Hommikust.

Mulle kuluks ka tugi ära või mingi õpetus. Täna kaalu peale pidin šoki saama.....näitas 117,7. Jube. Ma arvasin, et sel nädalal langeb paremini. Olen oma õhtustest isudest lahti saanud. Ei tea millest see on....vahel selline tunne, et keha toitub ka stressist.......siis seda toitu talle jaguks küll. Ma ei saa aru praegu , kust see kaal tuleb?? Olen iga õhtu teinud suppi, mis sisaldab lillkapsast, aeduba ja kanaliha. Isegi kartuleid ei pane sisse. Hommiku söön 2 võileiba või saia. Üks hommik unus ära ka. Terve ülejäänud päeva olen söömata.....ei ole aega olnud kuskil käia söömas lõunati....tööd palju. Üks lõuna tegin puljongit poole paki kiirnuudlitega. Samas ei tarbi ka vedelikku terve päeva jooksul....ei ole kohvi jooja ja ei viitsi ka teed teha ja vee joomine ka lihtsalt ununeb. Ok.....jah, vee joomine toimub mul ka pigem õhtul - öösel, kui kodus arvuti taga kella 2-3ni öösel tööd teen. Õhtul krõbistan pähkleid vahete vahel, aga kuna neid peab ise purustama, siis ei lähe neid ka palju. Ei ole patustanud võileibadega ega muuga. Aga aru ei saa.......kust see kaal tuleb?? Öösel jääb une jaoks küll vähe aega.....4-5 tundi. Kas tõesti see suur stress töö pärast on hakanud minu keha nuumama?? Teised nädalad on ju vähemalt püsinud kaal enam-vähem.....aga ainuke vahe on nende nädalatel, et varem olen ikka kesköö paiku magama läinud.......aga sel nädalal kõik ööd hiljem. Nagu öeldakse, et ilu tuleb magades ja inimene pidi magades ka rohkem kaloreid kulutama kui teleka ees istudes. Mul arvuti ees istumine võrdub samaga, mis teleka ees. Ja ega see töö otsa ka niipea saa......pigem tuleb juurde.

Peame vastu.....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 30. November 2011, kl 08.54

Tere hommikustsmiling smiley

Oi KonnaLonni, sa oled ikka vapralt tegutsenudsmiling smiley No, mis võib veel parem olla, kui mahutada oma isud päeva kaloritessesmiling smiley Jätka ikka samas vaimus ja kindla meelega.
Vee suhtes olen sinuga ühes paadis. Võib ju olla, et peab jooma 2l. päevas, aga mina ei saa ja praeguseks ei tahagi sellega hakkama saada. Suvel (teine temperatuur) jõin püüdlikult, ehk siis sundisin ennast jooma ... no ja minul kippus see kõik hommikuse paistetanud olemisega lõppema. Ja no kaalule ei mõjunud ka kuidagi. Nojah suvel sõin ikka oma lollusest kõvasti rohkem ka. Kuid siiski, olen vähemalt hetkel endas kindel, et joon niipalju, kui mulle sobib.
Ja mõõtmise viisin ka nüüd läbi. Las need numbrid siis seisavad ja ehk mõne kuu pärast mõõdan uuesti. Seni, kuni ma kannan enamus oma vanu riideid ja olen liiga suur mingi aktiivse trenni tegemiseks, ei näe ka põhjust tihedamini mõõta. Loodan, et ehk need vanemad riided annavad märku, et nüüd on aegtongue sticking out smiley

Ja muidugi sul raudselt õigus... kahju, et siia vähe kirjutame...esimesed nädalad oli (vähemalt minul)siit teie kirjutiste lugemine parim motivatsioon. Ja nüüd , kus tunnen, et number hakkab vähenema väiksema kiirusega ja eriti enne jõule- oi kuidas loeks veelsmiling smiley

Andke endast märku (nii heas, kui halvas), selleks me siin olemegi, et vähemalt väikest moraalset tuge anda/saadasmiling smiley

Grandmari (kes eile vesistas jõulutoidupilte vaadates suud ja mõtles - JA NÜÜD see aeg siis tuleb-oeh)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 30. November 2011, kl 09.11

teletupsu- kuidagi tutttav on see, mis sa kirjutasid. Mina suudan ka oma kaalu niimoodi kõigutada...tavaliselt vähese magamise (mis on ka stressi alus) tõttu ja ka näiteks reisiväsimusega. Ära hetkel küll paanitse oma kaalu pärast. Proovi lõunaks midagi põske saada ja paar ööd hästi magada. /tean, tean- kerge öelda ja raske teha... aga ikkagigrinning smiley
Ja reedel on number kohe palju ilusam- kindel värksmiling smiley Ja kui ei olegi, siis jää kindlaks oma isude kontrollile ja mõtle, mida selle töövärgiga teha saaks või tegema peaks. Sest sellise tempoga ei ole su suurim probleem varsti mitte enam kaal,vaid tervis ja see on juba kehvem variant.
Nüüd tuli väga moraalijutlus väljatongue sticking out smiley Aga ehk on kasu , kui keegi veel ütleb seda, mida sa ise nagunii teadsmiling smiley
Suur kallismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: Lisett73
Kuupäev: 30. November 2011, kl 10.01

Tere kõigile. Teletupsu oleme ühes paadis, hea kui 4 tundi öösel magada saab. Samuti töö arvutiga ning nii öösel kui päeval arvuti taga. Omast käest tean, (kuskilt lugesin, et nüüdsek on see ka teaduslikult tõestatud), et magamatus töstab söögiisu ja eelkõige magusaisu. Samuti hoiab väsinud organism rohkem vedelikku kinni.
Mul ei jää küll lõunasöök praegu vahele, mis on päris hea, kuna kõige pisemale ja vanematele pean ikka lõunaks süüa tegema, siis saab ikka ise ka söödud. Õnneks hakkan õhtuste isudega toime tulema, magusaisuga tuleb aga räigelt võidelda. Hommikul astusin kaalu peale, sel nädalal kurta ei saa, veidi rohkem kui eile, aga päris hästi, praeguseks 1kg sel nädalal läinud. Vaadates eelmiste nädalate kesiseid tulemusi, on see väga hästi.Minu nipp: magamatute ööde vahel tuleb paar ööd magada vähemalt 8 tundi, algul olid süümekad, et kui palju tööd selle ajaga ära oleks teinud, aga tänaseks olen aru saanud, et väljamagamine annab lisajõudu ja töö edeneb ka pärast seda jälle edukamalt.
Aga edu ja jaksu kõigile. Kui poleks teiega liitunud, oleksin praegu endiselt ilmselt tõusvas kaalus, aga nüüd on väikegi lootuskiir, et kaalunumber hakkab vähenema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 30. November 2011, kl 15.48

Hei kullakesed. Teletupsu,püüa ikka päeval ka süüa,sest keha hakkab muidu säästureziimile ja vastupidi ootusele kaal ei alane ja võib isegi tõusta,kuigi sööd vähe.Mitte magamine on teine põhjus,miks kaal ei alane,keha ei saa aru,kas on päev või öö ja kui nii pikalt jätkata,kurnad oma organismi päris ära.Vett peab ka jooma,kuid ka minul on sellega praegusel aastaajal suht raske,aga ma ikka pingutan.Olen ka teesid jooma hakanud,see maitseb rohkem,kui paljas vesi.
Aga need jõulud,need head lõhnad ja maitsed,ei teagi kuidas suudaks neile vastu pidada.Eks ma katsun lihtsalt lahjemini sööke valmistada,valin liha,mis on täiesti taine,kuigi pean tunnistama,et nii magusatel/ rammusatel toitudel on millegi pärast maitse palju parem.Ilmselt olen nende maitsetega rohkem harjunud,aga väga rasvast pole ma kunagi tahtnud,jube,rasv jääb kurgu lakke kinni.
Kuid kui tulebki nende jõulude ja aastavahetusega veidi kaalutõusu,pole hullu uuel aastal võitleme vapralt edasi,siis on pikem eesmärk näiteks jaanid.
Kuidas teile jõulutundega on,minul hetkel täitsa olematu,lund pole ja mis tunne see ikka on.Millegi pärast maitsevad see aasta mulle piparkoogid,aga ma pistan ikka rohkem mandariine,on tervislikum.Ok kõike kaunist kõigile ja meeldivaid numbreid reedesel kaalul.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 01. December 2011, kl 11.06

Päikeselist hommikut smiling smiley

Päike paistab, tuju on kuidagi ülev täna, tahaks kohe midagi teha tongue sticking out smiley Nii mõnus on teist ka midagi kuulda, muidu on tunne, et punnitan siin üksinda smiling smiley

Teletupsu - sulle on kõik head soovitused juba ära öeldud siin. Sööma peab tihemini aga vähe korraga, ei ole hea söögikordi vahele jätta. Ja magamine on ilu ja tervise alus - ega muidu ei õelda, et magan "iluund" winking smiley Püüa teha mingi endajaoks sobiv päevaplaan.

Grandmari - jah eks neid traditsioonilisi eesti jõulutoite vaatame ikka vesise suuga. Kuigi jõulutunnet kui sellist, küll sel aastal veel peale tulnud ei ole. Ilus valge ja puhas lumi on puudu sad smiley Aga küll me need jõulud ka üle elame winking smiley Sea asemel sööme lindu! smiling smiley

Lisett73 - magusaisuga ei tule võidelda, sest muidu on nii, et kui saad, siis sööd liialt. Magusat tuleb ka endale lubada, aga mõistuse ja kalorinormi piires smiling smiley Sa oled ju nii tubli olnud, jätka samas vaimus winking smiley

Pata - rasvaste toitudega on nii, et mina olen üritanud ennast välja lülitada. Eile tegi mees seapraadi, mina sulgesin ennast raamatuga tagumisse tuppa, kuni lapsed ja kaasa sõid. Aga mandariinid on head.winking smiley Jätkuvat meelekindlust! smiling smiley


Te olete kõik nii toreda ja toetavad - virtuaalsed kallid teile ja kohtume homme kaalupealsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: Lisett73
Kuupäev: 01. December 2011, kl 12.17

Eile läkski käest ära, pidevalt oli nälja tunne. Õhtul tegin lõpuks lastele pannkooke ja sõin ka ise, ilmselgelt liiast. Hommikul sai hirmuga kaalule astutud, aga õnneks vaid paarsada grammi oli tagasi, mis sel nädalal alla saadud. Eks täna olen tublim ja homme kaalule.
Õnneks tõesti täna ilus ilm, teeb tuju heaks, järsku jõuab õuegi minna.

Ilusat päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 01. December 2011, kl 14.03

Hei kõigile.Minul oli ka eile õhtul mingi tobe isu,tegin ahjukartuleid,ikka puuahjus,kus maitse on võrratu.tegin ikka sellised lahjemad,vähese õliga,said ilusad krõbedad,no neid ma siis sõin ja sõin,ega täpset kogust ei osanud lõpuks ka arvata.Siis tõi mees piparkooke,pagan küll,olid PERE omad ja ikka täitsa head.Naljakas vanasti ma poe piparkooke ei söönud,ikka oma tehtuid,mis ohtra võiga tehtud ja sulasid suus,lõpuks jõin veel tassi joogijogurtit ka otsa,kõht oli täis,aga süda ihkas veel jumal mida.Kuidagi raske võitu on seekord see kaalu alandamine.Kuid ma lohutan end sellega,et mis raskelt läinud,ehk jääb tulemus ka püsima.
Homme siis kaalule,ilmselt tuleb väike langus,aga asi seegi.Igaljuhul oleme me kõik tublid.Te kõigi kirjutusi lugedes saab motti juurde küll,tekib väike võistlus moment.
Suur pai ka minu poolt kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: Lisett73
Kuupäev: 02. December 2011, kl 07.09

smiling smileyHommikust. Mina siis seekord esimene. Minu tänahommikune kaal 124,9.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 02. December 2011, kl 09.18

Kena hommikutsmiling smiley

Minu kaal täna 105,3 (-1,4).
Olen igati rahul. Rütm on sees ja hullusti ei komistanud sel kuulsmiling smiley
Väikesed muudatused siiski teen, sest väga pikk tee on veel minna ja et "reelt maha" ei kukuks, võtan rahulikumalteye rolling smiley Vähemalt proovin...sest olen juba ette pinges selle detsembri kuu ees.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 02. December 2011, kl 12.24

Hommikut.

Pata ja Grandmari - väga tublid thumbs up

Minu täna hommikune tulemus on 117,2 (-1,1) Läks hästi smiling smiley

Detsembrikuu väriseb sel aastal meie ees spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 02. December 2011, kl 12.49

Tere.

Kõigepealt tänud õpetussõnade ja toetuse eest kõigile. Aga nojahh... nagu ikka, kõigest saan nagu aru, aga on ikka raske oma toitumisharjumisi muuta. Just eile kuulsin raadiost ka, et kui ikka korra päevas saab kere toitu, siis ongi nagu šokiseisus ja kaal ka alla ei lähe. Mis siis, et oleks nagu dieet.
Praegu juba tunnen, et kõht on tühi..kõhus tekib selline imelik tunne, et magu nagu sööks mind seestpoolt - tähendab, et võiks nagu süüa midagi, aga mina tööl.....tavaliselt ei ole mul midagi kaasas ja ei viitsi kuskile sööma ka minna.....nii on pea iga päev. Mõnikord mõtlen, et kui siuke tühja kõhu tunne juba on, siis järelikult hakkab mu rasva kulutama, et loogiliselt mõeldes peaks kaal ju alanema. Aga kus sa sellega.......õhtuti huvi pärast olen mõnikord kaalunud kohe peale tööd ennast.......kaal pea sama, mis hommikul.
Nooruse ajas oli ikka nii, et kui olid armunud ja siis läks söögiisu ära. Kaal langes kohe ludinal. Nojahh, siis oli muidugi palju käest-kinni jalutamisi ka. Praegu aga liikumist vähe.

Kokkuvõtteks.....pean end kokku võtma, ja lihtsalt hakkama tööle vähemalt kaks mingit vahepala toitu kaasa võtma. Ma küll ei kujuta ette, mida võtta, aga pean selle kallal töötama.

Ok........ütlen oma kaalu ka ära. Täna hommiku siis 117,0. Ja seda siis nõnda, et viiel õhtul olen söönud lillkapsa-aedoa kanaliha suppi. Mõni lõuna siis kohvikus käinud ka supil ja mõni hommik võileivad vägisi sisse aetud. Maiustanud pole. Minu peal siis ehtne näide, et näe, ei lähe kaal alla. Kaal hüppas üle päeva järsku kilo juurde ja seal siis nüüd püsib. Arvasin, et kaal katki läinud, et kus ta siis nii muutus järsku. Selle poolest on jah see nädal teistest erinev, et ööd on lühikese magamisega olnud.

Järgmine nädal luban normaalsel ajal siis magama minna, seega keskööl hiljemalt ja toitu tööle kaasa võtta.

Teile ka üks küsimus suurele ringile - kas tõesti sööte tihedamini ja mida siis tavaliselt? Kas puuvilja näiteks ainult, või midagi toekamat?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 02. December 2011, kl 13.50

Teletupsu - Puuviljad, jogurtid ja köögiviljad on väga head vahepalad. Aga - jah mina tõesti söön 4-5 korda päevas (umbes 3 tunniste vahedega). Hommikusöök on alati suurem (võileivad, keedumuna, kalasalat, köögiviljasalat, kodujuust või midagi taolist ja tee meega), kokku c'a 500 kcal. Siis mingi vahepala näiteks jogurt. Lõunaks tavaliselt püreesupp ja võileib + midagi magusattongue sticking out smiley(viimasel ajal), kokku c'a 500 kcal. Siis jälle mingi vahepala näiteks mingi puuvili või köögivili. Õhtusöök on üldjuhul köögivilja salat + kana või kala + piim. Ja viimane söök jääb umbes kella 19-20 vahele. Peale seda luban endale veel ühe või 2 puuvilja.
Mina isiklikult tarvitan päris palju valke (muna, kala, kana, juust) ja täielikult välistanud olen pasta, kartuli ja valge suhkru - seda saab niikuinii igasugusest toidust. Siiani minupuhul toimib väga hästi (kuuajaga -7,8 kg)smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 02. December 2011, kl 16.25

Tänan KonnaLonni vihjete eest, kuidas ja mida süüa. Vaatan jah, et hetkel me ühes kaalus. Varsti on nii, et kõik minust mööda vuhisenud ja mina ikka sama. Ma ei kujuta ettegi, et nädalaga saaks kilo ja rohkem alla. Tundub nii uskumatu.eye rolling smiley
KonnaLonni, aga kuidas sul füüsilise tegevusega lood on?

Olete kõik nii tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 02. December 2011, kl 17.23

Hei- Minu hommikune kaal oli 124,7 -400 g. Olen tööl,aega napib.Ilusat reedet kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 03. December 2011, kl 17.14

Teletupsu - füüsilist on praegu täpselt nii palju, kui käin õhtuti jalutamas mingi tunnikese. Ülejäänud aja teen mõningaid koduseid toimetusi või lössutan televiisori ees või olen raamatuga kõhuli voodis. Hea elu onju tongue sticking out smiley grinning smiley no vähemalt senikaua kuni ükskord tööle saan jälle. Siis hakkab üks tramburai pihta - 8 tundi püstijalapeal + kolme korruse jagu treppe. Vot siis olen õhtuks väsinud ja näljane. Aga küll ma selleks ajaks ka endale mingi kindla programmi välja mõtlen smiling smiley Igatahes edu ... kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 03. December 2011, kl 17.56

On ikka huvitav küll see keha. Eile olin ahastuses ja sõin tunduvamalt rohkem kui muidu. Lõunaks haarasin poest väikse karbiga kartuli-kukeseene pada ja isegi magustoitu lubasin endale - leivavahu. Olid ikka maitsvad küll. Samas imestasin veel, et leivavaht on üsna palju kaloreid ja kartul kukeseenega hoopiski vähe annab. Igatahes lõuna kalorid läpsid natuke lõhki. Õhtu aga lubasin omale hoopiski suure prae ......kalkuniguljass kartulipüreega ja salat.
Täna hommiku kaalusin ja uskumatu.....116,5. pool kilo eilsest vähem........
Täna olen korralikult söönud. Hommikuks riisi-piima suppi, lõunaks jälle lillkapsa-kana suppi, õhtuks tatra-singi salat (avastasin eile poest, täitsa söödav). Vahepaladeks muretsesin eile poest kahte sorti joogijogurtit. Ei ole muidu jogurti sõber aga joogijogurt on täitsa joodav. Praegu õhtu ka 116,5. See annab lootust, et homme hommiku on veelgi maas. Loodan vähemalt ja olen põnevil.

Ilusat laupäeva kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 03. December 2011, kl 18.03

KonnaLonnile - on tõesti hea elu. Vahel tahaks ka kodus olla ja üldse mitte tööl käia (raha võiks aga küll sisse joosta samal ajal). Loeks raamatuid, teeks näputööd, suvel peesitaks rannas jne. Ma ei saa töölt isegi puhkust korraga kätte. Nädal korraga õnnestub vaid siis puhata, kui sõidan ära hoopis. Aga seda pole aastaid juhtunud. Ja haigeks ka kuidagi ei jää, et saaks koju jääda.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 3 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.