Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 4 / 7
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 03. December 2011, kl 20.48

Teletupsu - hoian sulle pöialt, et see langus oleks jääv winking smiley ja ära taha haigeks jääda, ei ole hea olla. Ma juba tahaks tööle.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 04. December 2011, kl 09.02

Grandmari on kolmapäevani reisimise rütmis. Hoian pöialt, et kõik need väljas söömised oma "kustumatut jälge" ei jätatongue sticking out smiley
Väikese tekkiva jõulutundega teist adventi kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 04. December 2011, kl 14.50

Ilusat teist adventi kõigile.Lund küll pole,aga kui ikka küünlad põlevad ja lastel päkad käivad hakkab ka jõulutunne tulema.Koos sellega muidugi hirm ka ülesöömisele.Olen palju mõelnud,miks maitsevad pisut rammusamad toidud märksa rohkem,kui lahjad.Harjumuse asi ilmselt.Aga samas olen ka avastanud,et lahjemalt on võimalik maitsvaid toite teha,aga ka see vajab harjutamist ja põnevate retseptide avastamist.No jaq mõnikord harva pole teab mis patt lubada endale midagi rammusamat,midagi seda,mida hing ihkab.
Me oleme ikka tublid,aga teletupsu ära haigust küll oota,see raha mis siis saad,pole mingi raha,3 päeva ei maksta midagi ja edasi 70% palgast.Pealegi tuleb ju ravimeid ka osta.Samas pole asendamatuid inimesi olemas,tuleb lihtsalt aeg maha võtta ja puhata.Muidu põled läbi.
Rõõmsat langetamsit kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 04. December 2011, kl 21.18

Tere.
Nii hea on lugeda teie postitusi ja saada toetust. Ega ma ei saagi omale haigeks olemist lubada, sest minu tööd ei tee keegi ära ja siis mul pärast toplet tööd. Sellepärast tavaliselt võtan kohe tableti sisse, kui end natukenegi kehvasti tunnen.
Selleks korraks ongi nädalavahetus läbi. Oli aega vaaritada kolm söögikorda päevas ja ka väikseid vahepalasid teha. Ega nii ei olgi seda õhtust näljatunnet ka. Homsest siis see raskem osa algab. Pakkisin juba 2 söögikorda karpidesse ja paar kiivit, mandariini panin valmis tööle kaasa võtmiseks. Eks ma peangi nii iga õhtu toimima.

Kaunist lähenevat jõuluaega kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 04. December 2011, kl 21.39

Teen kokkuvõtva tabeli ka ära, et selle nädala pilt ka selge oleks.

                 11.11      18.11      25.11      02.12      kokku
Pata        127.0 -0,9 126,1 -0.5 125.6 -0.5 125,1 -0.4 124.7 (-2.3)
Lisett73    126.9 -0,2 126,7 -0.1 126.6 -0.6 126,0 -1.1 124.9 (-2.0)
KonnaLonni  123.3 -2,8 120,5 -0.7 119.8 -1,5 118,3 -1.1 117.2 (-6.1)
Mija        117.0 -0,5 116,5 -0.0 116.5 +0.5 117,0 ---- 117.0 (-0.0)
Teletupsu   116.0 -0,1 115,9 +0.2 116.1 -0.3 115,8 +1.2 117.0 (+1.0)
Grandmari   111.0 -1,4 109,6 -1.5 108.1 -1,4 106,7 -1.4 105.3 (-5.7)
Kõik on väga tublid taaskord olnud ja Teletupsu tuleb meile kohe varsti kribinal-krabinal järgi smiling smiley ainult Mija on sel nädalal kuhugi ära kadunud sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: mija
Kuupäev: 06. December 2011, kl 12.52

Tere head ja armsad!

Olete kõik nii väga tublid olnud. Mõnus on lugeda teie postitusi. Innustate mind väga.

Olin tõesti kadunud. Ka minu elu on toonud mulle mõne raske kivi tee peale. Sain teada, et minu kaks nooremat last põevad ravimatut haigust. Õnneks on meil lootus see haigus ravimitega kontrolli alla saada ja õnneks ei sega see siiski suurel määral nende elukvaliteeti.

Kaaluga on nii, et õnneks see siiski jälle liigub allapoole smiling smiley. Väikeste sammudega, aga siiski. Olen seda tüüpi inimene, kes vajab ellu rutiini. Kindlad kellaajad ärkamiseks ja magamaminekuks. Uni on minu puhul ülioluline. Olen kindel, et minu kaal tõusis just magamatusest. Kui lapsed olid veel imikud, siis oli tavaline ööpäevane uni umbes 4tundi ja see ka mitte järjestsmiling smiley. Nüüd, kus olen jälle magada saanud, saan vahest aru imehästi.

Kallis Pata, olen oma laste isast ka paar aastat tagasi lahku läinud. See tuli kui välk selgest taevast. Jäin kolme lapsega üksi. Nutsin pool aastat iga päev, siis mõne päeva tagant, siis korra nädalas....nüüd on ikka veel valus, aga nutan selle pärast väga harva. Olin kindel, et minu vanuses ja hunniku lastega pole mul enam lootust ka enda kõrvale kedagi leida, kedagi kes armastaks mind koos mu kaalu ja lastega. Läks aga nii, et mind korjati väga kiirelt üles, kuivatati pisarad ja võeti omaks ka mu kolm last. Mu elukaaslane imetleb ja armastab mind just sellisena nagu olen. Olen taas leidnud iseenda. Seda lahkuminekut läks mulle tegelikult väga vaja, ometi poleks ma iial seda osanud soovida. Täna usun, et iga asi on millegi jaoks. (Ka mu laste haigus) Patakene, usu, sinu jaoks on elul veel väga palju kaunist varuks.

Kallid teilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 06. December 2011, kl 15.31

Armas mija,tänan sind lohutuse ja toetuse eest.Muidugi on lahkutus kurb,aga arvan samuti,et elu läheb edasi...kuid hetkel olen teadmatuses,mees soovis küll lahutust,aga kui 1 päev palusin kuupäeva kindlasks määrata,siis ta enam nii vaimustuses me lahutusest ei olnud,aga kindlat vastust pole veel andnud.Paraku avastati mehel südamehaigus.Nii,et peame kõiges hästi järele mõtlema.
Mul on väga kahju mija,et su lapsed haiged on,aga tore,et ravimitega asi kontrolli all saab olla,sul on õigus,alati on halvas ka midagi head,tuleb see ainult avastada.Soovin su pere kõike head.
Minul on tulnud mingi hirm jõuluaja ülesöömisele,või hirm,et püstitatud eesmärki ei suuda täita.
Seega olen viimastel päevadel vägagi korralik olnud,täitnud korralikult päevikut,jälgin,kaalun,mõtlen.Näis mis reedene kaalumine toob.
Ok olge mõnnad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 06. December 2011, kl 16.10

Tere.

Loen ja peaks märkima, et viimasel ajal siin liiguvad kurvad uudised vaid, v.a. röömsatele kaalulanguse uudisetele (peale minu).

Kallis Mija. Minu arvates on kõige hullem teada saada midagi hullu oma laste tervise kohta. Ma olen seda üle elanud oma tütrega, kel leiti igasuguseid hädasid peale sündi esimese aasta jooksul. Käisime muudkui Tallinna beebide haigla vahet. Aga praegu kümme aastat hiljem on kõik ok. Tervis korras, jookseb ja kargab ja hüppab. Kõik möödunu on unustatud. Ma soovin sulle jaksu ja vastupidavust laste haiguse taltsutamisel.

Kulla Pata. Ka mina läksin 4-5 aastat tagasi laste isast lahku. See oli minu otsus ja muidugi mõlemale raske, Sest mina tahtsin lihtsalt aja maha võtta ja iseenda heaks ka midagi tegema hakata. Tema tahtis koduperenaist. Mina tundsin, et ainult koduperenaiseks olemine mulle ei istu. Kolisin mehe vanemate kodust välja, asusin end täiendama ülikoolis jne. Samas südames on igatsus ikka, aga olen oma valiku teinud ja eesmärgid on teised. Pealegi tema otsis omale kohe uue näitsiku minu asemele.
Ametlikult lahutada ei ole me mõlemad suutnud tänini....raske on kohtuda, siis tekib selline raske tunne südamesse. Aga jah...elu läheb edasi, saan rohkem ringi sõita ja ilma vaadata ja ennast lastele pühendada. Uut meest otsinud ei ole, sest sellise kiire elu kõrvalt ei jää aega. Kool tuleb lõpetada endal, töö asjad joonele saada, toitumine korda seada, jne. Ei ole mõni vööras mees ise ka minu ukse taha ära eksinud. smiling smiley

Kalli KonnaLonnile ka ilusat paranemist opist.

Olen praegu tarkade õpetuste järgi tegutsemas usinasti. Palakesed kaasas tööl, jälgin, et iga 3 tunni tagant söön midagi. Hoian, et esimene päeva pool on toitvam. Kõht on päev läbi täis ja õhtu ei ahnitse siis liiga palju. Paistab, et toimib.

Edu meile kõigile ja olgem ikka terved.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 08. December 2011, kl 07.49

Tere hommikust kõigilesmiling smiley

Olen tagasi!
Tunnistan ausalt, et mõtlesin teie kõigi peale nende päevade jooksul palju rohkem, kui oleksin oodanud. Just teie kui inimeste, mitte kui kaalulangetajate peale. Uskumatu, kui tugevad naised tegelikult on! Vaatamata raskustele, leida endas see jõud ja lisada oma igapäevaellu veel kaalulangetamine! Vaatamata anonüümsusele hakkab tekkima pilt igast ühest ja seda rohkem ma teid hindan. Igal inimesel on probleemid, kellel suuremad, kellel väiksemad antud ajahetkel, kuid vähesed suudavad ka väikses kriisis kaalu langetada. (kardan, et olen ise just sedatüüpi, kes sellega hakkama ei saaks). Nii, et müts maha!

Ja väike reisi-eri ka: edukalt sai välditud kohustuslikke "päevapraade" ja võõras kohas on väga põnev pikki jalutuskäike tehasmiling smiley Polnudki kõige hullem! (kuigi jah, meile pakutud veinid ei olnud just kalorivaesemate hulgasttongue sticking out smiley)

Kõigile väikest head üllatust tänasesse tavalisse neljapäevagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 08. December 2011, kl 18.30

Hei.

See nädal on kuidagi raske olnud. Söögiisu ei ole ja kaal ei lange sad smiley Olen söönud maksimum 70% päeva kalorinormist ja siis ka palju puuvilju ja liiga palju leiba ehk süsivesikuid, magusat sel nädalal polegi eriti tarbinud - mõned üksikud korrad vaid. Olen kõik toidu korralikult ära kaalunud ja kirja pannud. Keha hoiab varusid kinni kuna söön ilmselt liiga vähe (jälle halb) confused smiley Igaljuhul loodan, et kaalu juurde ei tule. Tuju on ka nullilähedane, ilm on vastik - lörts ja külm ja niiske - välja ka minna ei taha, seega liikumine on olnud veel minimaalsem kui eelmistel nädalatel. Oleks vaja ühte positiivsuse sutsakat ja oleks vaja kodust välja saada (inimeste sekka). Sügismasendus!?!? Jõulueelne masendus!?!?

Igatahes motivatsioon on ikka täiesti olemas aga miski nagu takistaks seda ellu viimast.

Edu teile ja negatiivset kaalunäitu homseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 08. December 2011, kl 22.21

Njaa........KonnaLonni........ma tean, mida sa tunned.
Mul läks ka täna nihu....ei olnud midagi kaasa võtta tööle söögipoolist ja terve päev olin jälle söömata. Ja õhtul tegin keedu kartulit üle pika-pika aja. Ning verivorsti.

Homme siis anname aru........

Meeldivat iluund kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: pata
Kuupäev: 09. December 2011, kl 06.44

Hommikust.Minu kaal täna 123,0 -1,7.
Asi toimib,kui päevi käest ei lase minna.Ok ma lippan 24.tunniks tööle.Kõike head teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 09. December 2011, kl 07.59

Hommik.

Minu kaal täna 115,7 - eelmisest -1,3.
Sain vähemalt algkaalu kätte, nüüd juba raskem ees. Vaja see 115 piir alandada.

Toredat algavat nädalavahetust kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: Lisett73
Kuupäev: 09. December 2011, kl 08.04

Hommikust.
Minu hommikune kaal 123,6 ehk -1,1kg.
Ilmselt oleks kadu rohkem, kui kaks viimast päeva jälle käest ära ei oleks läinud. Pidevalt on nii kiire, et pole lihtsalt aega ei planeerida ega üles kirjutada, mida kõike söönud olen ning kontroll ongi kerge kaduma. Aga olen ka selle tulemusega väga rahul. Liikuda saab vaid niipalju kui poes käies, seda ka autoga ukse ette ja koju tagasi ukse ette ning kodu koristades, muidu ikka arvuti taga tööd teha või lastega õppida või väiksemaga põrandal istuda ja mängida. Ei tea kas tuleb ka kunagi aeg, et iseenda jaoks aega jääks.
Ühest küljest on nagu hea meel, et kaal langeb, aga muidu on ka vist mingi sügisväsimus või jõulueelne stress, töö ei lähe kuidagi edasi.
Aga mis ma ikka nurisen, teil palju suuremad mured. Jõudu ja jaksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: Lisett73
Kuupäev: 09. December 2011, kl 08.06

Vabandust, kaal 123,8 (123,6 oli kolmapäeva hommikul)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 09. December 2011, kl 08.36

Milline hommik...smiling smiley
TUBLID; TUBLID; TUBLIDsmiling smiley
Seda ma kutsun motivatsiooniks!
Isegi Jõuluperiood ei hirmuta enam nii palju!

Minu hommikune kaal 104,1 (-1,3)! Täna siis grammipealt miinus 20 kilo algusest!

Säravat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 09. December 2011, kl 10.14

Uskumatult tublid olete kõik.
Minu täna hommikune saavutus 116,0 (-1,2) ise ka ei usu, kolmapäeval näitas ainult kolmesaja grammi kadumist. Kättevõtmise asi tongue sticking out smiley

Virtuaalne kalli kõigile smiling smiley jätkame samas vaimus!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 10. December 2011, kl 10.30

Oi ma vabandan eye rolling smiley Reede hommikul oli näppudel hirmus soov vähenemine suuremaks kirjutada.
Päriselt on langus ikka -1,2.

Head teist adventi ja tasakaalukat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: mija
Kuupäev: 11. December 2011, kl 15.08

Tere,

Õudne 117,5sad smiley Niisiis +0,5. Tekib selline allaandmise tunne. Olen väga õnnetu ja meeletult piinlik on ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 11. December 2011, kl 16.37

Tere kolmanda advendi märga pealelõunat!
Kuigi kamina- ja küünaldevalgel polegi hull.

Mõtlesin järgi ja otsustasin siia ka natuke kirja panna oma -20 kilo tundeid.
Kõigepealt algusest (mija-see sobib loodetavasti ka sulle lohutuseks): olin suve hakul jõudnud arusaamisele, et nii enam ei saa... aga paraku sai küll. Vaatamata siirale soovile ja valmisolekule oli midagi, mis ei lasknud tõsiselt (väga tõsiselt) asjaga tegelema hakata. Ma küll mõtlesin suisa igapäevaselt kaalu langetamise peale (isegi hamburger näpuvahel), ja mõni päev jõin suure vihaga ainult vett...kuid kaks kuud olid tühi töö.
Praegu tean, et "otsa" peab lahti saama ja mõtlemine peab korras olema. Mind aitas kõvasti mõte just sellest -20 kilost. See pidi olema reaalne...ja teostatav ja ma pidin siis ikka väga palju kõhnem olema.
See on siis nüüd tehtud. Olen endiselt hiiglama paks, vanad riided lähevad endiselt selga (olen aus, kõiki lihtsalt ei pane enam) ja ega keegi eriti pole aru ka saanud , et miskit muutunud oleks. Aga vaatamata sellele olen ju siiski 20 kilo vähem raske. Ees on järgmised 20 kilo... ja nüüd ma tean, et imesid ei juhtu. Ka järgmise 20 kiloga(ta) olen endiselt suur, kuid siis juba loodetavasti uues garderoobis. Ja uue mõtlemisega s.t. kui number 1 on kaalul eest ära, tuleb veelkord ümber õppida. Õppida sööma rohkem, liikuma rohkem ja valmistama ennast ette seda tegema kogu elu.
Ja ma ei ole kaugeltki iga päev selleks valmis. Aga praegu aitab see, et need esimesed 20 ju ikkagi oli võimalik maha saada.
Panin selle siia eelkõige endajaoks kirja, kuid ehk on kellelgi veel abi.

Lootuses valgemale ja jõulusemale töönädalale!
Ja kõigile jätkuvat tahtejõudu ja tuge!
Grandmari

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 11. December 2011, kl 19.28

Teeme siis taaskord nädala kokkuvõtte ära ka tebelina smiling smiley

                 11.11      18.11      25.11      02.12      09.12.      kokku
Pata        127.0 -0,9 126,1 -0.5 125.6 -0.5 125,1 -0.4 124.7 -1,7 123,0 (-4.0)
Lisett73    126.9 -0,2 126,7 -0.1 126.6 -0.6 126,0 -1.1 124.9 -1,1 123,8 (-3.2)
KonnaLonni  123.3 -2,8 120,5 -0.7 119.8 -1,5 118,3 -1.1 117.2 -1,2 116,0 (-7.3)
Mija        117.0 -0,5 116,5 -0.0 116.5 +0.5 117,0 ---- 117.0 +0,5 117.5 (+0.5)
Teletupsu   116.0 -0,1 115,9 +0.2 116.1 -0.3 115,8 +1.2 117.0 -1,3 115.7 (-0,3)
Grandmari   111.0 -1,4 109,6 -1.5 108.1 -1,4 106,7 -1.4 105.3 -1,2 104,1 (-6.9)
Mija - oluline on, et sa oled siin ja ei anna alla. Me kõik toetame sind niipalju, kui see on meie võimuses. Sa ise pead tubli ja järjekindel olema, küll siis hakkavad ka miinused tulema.

Meelekindlust kõigile selle jõulukuu ahvatlustega rinda pista!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: mammut
Kuupäev: 13. December 2011, kl 14.48

Tere.

Kuigi ma teie grupis ei leon ikka teie toimetamisi ja elan teile kaasa. Grandmari mis siis pani sind teisiti tegutsema.Ma ka üritan ja üritan aga ainuke kuhu poole kaal liigub on ikka suuremaks ja suuremaks. aga tahaks talle vastupidise hoo sisse anda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 13. December 2011, kl 18.45

Tere mammut!
Ilmatu armas, et keegi veel meie vastu huvi tunneb!
Kas ma nüüd hea nõuandja olen, aga saatsin sulle erakirjas veelkordse kokkuvõtte oma tegevusest.
Meie seltskond on siin kahe teema all juba nagunii pildi saanudsmiling smiley

Ikka edasi, ikka edasi!
Grandmari

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 14. December 2011, kl 10.08

hommikust.

No ei edene mul see nädal kuidagi. Sel nädalal on mul olnud mitu korda ka kartul menüüs ja ma ei tea...keegi siin mainis, et on loobunud täielikult kartulist. Kuskilt olen kuulnud, et kartul ja kala ei sobi kokku. Mõned soovitavad liha ka süüa ainult salatiga ja kartul ära jätta. Millega ma seda kartulit siis sööma pean, kui isu tekib.........või peabki kartulist loobuma. Too on ainuke, mida ma maalt põllu pealt saan .....ja tasuta käes.

Olgem vaprad

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 14. December 2011, kl 18.31

Õhtust teletupsu!

Võin sulle ainult oma kogemust kirjutada, muud tarkust suurt pole. Aga mina söön küll kartulit ja seda kindlasti rohkem kui paar korda nädalas. Ikka iga supi sees on ta olemas. Ja mulle kohe meeldib teha hunnik külma köögi/juurviljasalatit ja siis sooja kartulit kõrvale. Kuna mul kaal on siiani langenud, siis minu puhul küll ei kehti, et ära kartulit söö. Eks ta ideaalis peakski olema, et me sööme ikka kõike (ka saia, suhkrut jm), ainult mõõdukalt. Ilmselt meist keegi siin nii oskajad/kannatlikud ei ole, et kõige söömisega alla võtaks, seega ilmselt meil kõigil mingid ained mida me väldime. Proovi lihtsalt endapeal järgi, kas kartul on sulle Kurja juur või mitte. Õigus võib olla neil, kes ütlevad, et söö kartulit eraldi kas lihast või kalast, aga mina pole sellega hakkama saanud. Niipalju küll, et kartulit ja leiba ma naljalt koos ei söö ja kartulid pole ka söögikoguste suurim osa.

Palju sellest nüüd sulle kasu ontongue sticking out smiley aga ehk teised täiendavad!

Kui aega leiate kulla kanged, kirjutage ikkasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 14. December 2011, kl 22.59

Tervitused.

Jah ega nüüd see, kuidas ja mida mina või keegi teine sööb või väldib pole reegel. Ikka igaüks teeb enda valikud ise. Ma saan aru et kartul on olnud juba aastasadu meie söögilaual, ja see tuleb oma põllult tasuta kätte (nii meilegi). Lihtsalt mina olen sellest loobunud, see ei tähenda et see oleks vale või halb söök. Kui ma kunagi kaalujälgijates käisin, siis seal oli kartul väga hinnatud toiduaine menüüs, nii et selle tarbimine ei ole tegelikult halb. smiling smiley Mina vahetasin selle lihtsalt (keedetud, küpsetatud, hautaud jne.) porgandi vastu välja. See ei tähenda, et teie peaks samamoodi tegema. Ikka igale oma. Loomulikult peame me kõike sööma, lihtsalt kogused tuleb üle vaadata. Mina -MAGUSASÕLTLANE- nagu ma olin(olen)- lihtsalt vaatasin oma menüü üle ja praakisin osad kompolnendid välja. kaaluabi viimases uudises on väga hästi välja toodud minu menüü koostamise põhimõte ja see toimib (minu peal). Toon selle siinkohal välja ka smiling smiley



Sobiv toit magusasõltlastele:

Muna, kana, kala, mereannid, liha, hapupiim, hapukoor, koor, kookospiim ja –rasv, oliivõli, või.

Tarbima pead ka süsivesikuid, et keha end hästi tunneks, kuid vali madala glükeemilise indeksiga süsivesikud nagu salat, porgand, kapsas, brokoli, herned, sibul, tomat, oad, paprika, avokaado, marjad, toorriis, hirss, tatar.





Nüüd viimasel ajal olen aga kuidagi liiga tihti patuteele sattunud confused smiley ja kardan juba ette seda reedest kaalumist. Aga me ei löö ju risti ette, tuleb mis tulema peab.

Meelekindlust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 14. December 2011, kl 23.23

Tere.

Kõige parem ongi saada õpetusi ja näpunäiteid teiste kogemustest, kulla Grandmari ja KonnaLonni. Eks ma söö oma kartulit edasi tasa ja targu. Vahetaks ta ju välja ka, aga kahjuks ma ei ole just eriti hea juurikate ja muu tervislikkude maltsade sööja. Eks ma tasapisi katseta ja otsi omale sobivamaid maitseid. Lillkapsa-kana supp oli küll oivaline, aga lõpuks tüdisin ära....kaks nädalat ja pea iga päev, enam ei taha nagu..praegugi seisab taldrikutäis kapis juba 3-ndat päeva.
Aga noh, vähemalt mõjus kaalule....peaks sundima end uuesti enne jõule kordama supinädalat. Sest jõulud....ohh.......traditsioonilised seapraed ja kapsad ja verivorstid..... Peab enne jõululõunale minekut ilmselt kodus kõhu täis sööma......suppi, muidu ei pea vastu ahvatlustele, kui kõht tühi on.

Olgem vahvad!
Tups

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 14. December 2011, kl 23.25

KonnaLonni - Mis asi on toorriis??

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Kuupäev: 15. December 2011, kl 12.38

Teletupsu - See on töötlemata riis. Meie müügikettides on levinud üldjuhul igasugused töödeldud riisid. Ma pole ise seda kasutanud, kasutan ikka tavalist töödeldud riisi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Kuus kanget kergenemise teel smiling smiley
Saatis: Lisett73
Kuupäev: 16. December 2011, kl 07.17

Tere
Minu hommikune kaal 122,3.
Siin oli küsimus, mida omavahel süüa ei tohiks. Mul on raamat kus seletatud, mis omavahel ei sobi kokku. Ilmselt see ka toimiks, aga kuna oleme harjunud ikkagi kartulit liha, kala juurde sööma, siis see minu puhul küll pikalt ei toimi. Proovisin paar päeva, aga millestki jäi puudu.
Ainevahetus peaks saama ka mingil määral maitseainetega mõjutada, näiteks tsilli ja must pipar pidi ainevahetust kiirendama.
Aga kui kellelgi huvi, mida omavahel koos ei soovita mõini toiduekspert süüa (nii palju kui toidueksperte on ka eriarvamusi, kuidas peaks sööma), võin raamatu üles otsida. Seal ka maitseainete kohta infot, kuidas miski mõjub.
Ma arvan, et inimene peaks ikka kõike sööma, lihtsalt tuleb jälgida, et üle ei sööks. Olen proovinud erivariante, algul kaal langeb, kuid varsti tekivad igasugused isud ja toppelt kaalutõus.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 4 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.