Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: piraaja
Kuupäev: 03. February 2012, kl 11.18

ei tea kas nutta või naerda - eelmisel nädalal maha läinud kilod kõik pea kenasti tagasi....confused smiley
GETUU lisasin su tabelisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Getuu
Kuupäev: 03. February 2012, kl 11.38

Tere kõigile ! smiling smiley

Selline küsimus, et ma ei tea reeglitest veel täpselt midagi, et mis päevadel on nt kaalumine?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: piraaja
Kuupäev: 03. February 2012, kl 13.20

Kaalumine on REEDETI või nädalavahetuse jooksul kui millegi pärast peaks ununema tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 03. February 2012, kl 16.02

piraaja, pole hullu midagi, unusta see tagasilangus ja ole tubli edasi! Järgmine nädal on raudselt miinus tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Getuu
Kuupäev: 04. February 2012, kl 15.03

Olgu nii. Reedeni siiswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: piraaja
Kuupäev: 10. February 2012, kl 09.19

See nädal oligi tõesti jälle korralik miinus - 1,8 alla spinning smiley sticking its tongue out Kuidas teil läheb? Kahtlaselt vaikseks kõik jäänud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Getuu
Kuupäev: 10. February 2012, kl 09.28

Hommik kõigile!

Minu tänane kaal näitab 71,5 kg ehk siis - 1,5kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 11. February 2012, kl 09.43

Ossaa kui tublid! Minul tagasihoidlik -100g. Kuigi nädala alguses oli isegi -700 korra, aga see selleks.. 2 päeva olin kodust eemal ja ei saanud korralikult toitu kaaluda, eks see vast ka veidi mõjutas, kUIGI ma nagu teadlikult üritasin toitumist ja toidu koguseid jälgida, aga no järelikult ei oska veel grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: yllekas
Kuupäev: 12. February 2012, kl 18.56

Tere üle pika aja, tuleks jälle teie seltsi tagasi. Vahepeal läks kaal juba ähvardavalt 80-ne lähedale. Mõtlesin järele, otsisin uuesti vastuseid küsimustele miks ma kaalu langetada tahan, panin täpselt paika eesmärgi, vaheeesmärgid, kuidas ennast premeerin, kui kaal langeb jne. Panin ennast kirja ka jaanilahingusse, et ikka motivatsioon kõrgel püsiksspinning smiley sticking its tongue out. Eelmise reedega võrreldes oli kaalul ka miinust 800 g - see ainult rõõmustassmiling smiley

Jaksu kergema elu saavutamisel

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 17. February 2012, kl 10.58

Mina osalen ka jaanilahingus. Täna muutsin oma eesmärki pisut, esialgu tahaks 70 kaaluda ja siis tahaks kaalul näha ka 6ga algavat numbrit smiling smiley
Tänane kaal 76,3kg nädalaga -200g tongue sticking out smiley Ikka tasa ja targu, peaasi, et miiiinus



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Gelly 17.02.2012 10.59.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 24. February 2012, kl 09.30

Ooooo jeeeeeeeeeeee... minul nädalaga -1,3kg! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: yllekas
Kuupäev: 24. February 2012, kl 17.49

Nii tubli oled, Gelly! Minu kaalulangus sel nädalal oli 1,1 kg.
Aga kurb, et ainult meie kahekesi olemegi duelli jäänud. Tore oleks, kui teised ka oma motivatsiooni üles leiaks ja tagasi tulekssmiling bouncing smiley Ja suhelda võiks ka pisut rohkem, kui ainult kaalunumbri andmine. Aga eks see ongi vist nii, et mõnes duellis kohe on mõni hästi aktiivne suhtleja ja see tõmbab teisi ka kaasa ja mõned duellid on suht vaiksed.
igatahes toredat aastapäeva!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 27. February 2012, kl 10.30

Vabariigi aastapäev, venna sünnipäev ja täna hommikul oli kaal ainult 500g rohkem kui reedel - pole ju hullu, selle 500g kaotan reedeks ikka ära winking smiley Tuleb nüüd korralikult vett juua ja toitu kaaluda. Täna on õues nii ilus päikeseline ilm, vaatamata tatisele ninale lähen ja teen ühe kiirkõnni ringi!

yllekas, 1,1kg on ju super tulemus!

Ja teised duellitajad meil siin, auuuuuuu... tulge tagasi!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 02. March 2012, kl 09.23

Sain jagu sellest juurde söödud 500 grammist ning lisaks läks maha veel 100g smiling smiley Aga võrreldes eelmise reede kaaluga on siis nädala kaotus -100g. Tänane kaal 74,9kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: yllekas
Kuupäev: 02. March 2012, kl 09.47

Minul seekord -700 g. Kaal siis 76,1. Käisin see nädal erandkorras iga päev kaalul, kõigub see sinder küll. Vahepeal juba korraks nägin ka 75,7-t.
Päikestsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 02. March 2012, kl 10.13

Super, yllekas! Kui sa sellises tempos jätkad, siis rannahooajaks sind enam polegi näha grinning smiley Tegelt väga tore, ma saan kohe indu juurde! Kas sa teed mingit trenni ka või jälgid ainult toitumist? Mul ka kaal nädala sees kõigub, aga peaasi, et reedeks ikka langeb tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 09. March 2012, kl 10.53

Hommikust kaasvõitlejad! Kuidas läheb?
Minu tänane kaal täpselt 74kg... nädalaga -900g. Liigun praegu ilusasti eesmärgijoonega koos smiling smiley Ootan nii väga, et õues läheks juba veidi soojemaks, siis saaks jälle jooksmas hakata käima.

Ilusat päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: yllekas
Kuupäev: 09. March 2012, kl 18.40

Tere Gelly! Lootsin sel nädalal 75 kaalule saada, aga ei midagi. Hoopis pisike tõus, kaal siis 76,2. Tegelikult ise muutusin hooletuks- ei suutnud see nädal vett juua ja sõin ikka ka pisut üle. Aga järgmine kord saan ma kaalule 75 ettesmiling bouncing smiley
Sina aga olid super tubli, 74 on nii ilus numbersmiling smiley Kui pikk Sa oled? Mina olen selline jupike 162 cm.
Ja trenniga on nii, et ega ma midagi eriti ei tee, käin oma väikeste poistega vahel suusatamas-kelgutamas. Kui ilmad kevadiseks lähevad ja teed tahenevad, hakan kepikõndi tegema ja tasapisi jooksmas käima. Spordiklubidest elan kaugel.
Aga ilusat ja kergemat uut nädalatsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 10. March 2012, kl 09.54

Kindlasti tuleb sul 75 ette, kus ta pääseb! Ja minul peab tulema 73 ette grinning smiley Aga ega ma ka pikkusega eriti ei hiilga, kõigest 167cm.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: yllekas
Kuupäev: 16. March 2012, kl 08.45

smiling bouncing smiley 75,6

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 16. March 2012, kl 08.51

wauuu yllekas, ülikõva!!!!! thumbs up Mul aga see eest +100g...ehk siis 74,1kg. Aga küll ta langema hakkab! Ma ei jäta jonni grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Gelly 16.03.2012 08.51.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 16. March 2012, kl 08.58

Parandasin veidi tabelit. Kui kaal juurde tuleb, siis tuli tabelisse märkida miinus märgiga näit (näiteks -0.1), aga kui võrreldes eelmise nädalaga on kaal alla läinud, siis lihtsalt märkida see näit (näitkes 0.8).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 17. March 2012, kl 10.25

Aga ma nägin ka täna hommikul oma kaua oodatud 73 ära (kaal siis 73,8kg) grinning smiley Nüüd tahaks loota, et see 73 püsib ikka reedeni winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 23. March 2012, kl 09.22

Nii, minu 73,8kg mida ma juba laupäeval nägin, püsis vahepealsete väikeste kõikumistega tänaseni smiling smiley Et siis eelmise reedega tagasihoidlik -300g grinning smiley abiks ikka winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 30. March 2012, kl 07.41

73,1kg (-700g)!!!! Oi ma olen üliõnnelik smiling bouncing smiley Nädalavahetusel ja järgmisel nädalal on aga kahjuks palju sünnipäevi tulemas...Eesmärk oleks seda ilusat numbrit säilitada või siis mega super oleks kui järgmisel reedel algaks kaal 72'ga tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: yllekas
Kuupäev: 30. March 2012, kl 12.07

Ilus langus Sul smiling smiley oled tubli! Mina vahepeal jälle ei olnud tubli. Tõbi tuli kallale ja siis riburada lapsed ka krõbisesid ja valutasid kõrvu ja nõnda see läks. Kaal oli vahepeal kõvasti plussis. Täna siis 75,7 kg. Olin sellega isegi rahul arvestades eelnevat plussi...
Järgmisel nädalal püüan püsida 75 piires või äkki isegi 74, ette saada.
Kerget kevadet!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: yllekas
Kuupäev: 30. March 2012, kl 12.11

Ja ma avasin oma kepikõnni hooajaspinning smiley sticking its tongue out kuigi meil on veel teed nii porised, et kole kohe. Aga ikka oli tore liigutada ja linnud juba sidistavad-sädistavad metsas. Täitsa kevade tunne on hoolimata lumest, meil on seda veel täitsa palju tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 06. April 2012, kl 07.12

Oeh, minul nädalaga +1,2kg.. masendav! Ega ma eriti sportlik ka polnud, liikumine 0. 2päeva sünnipäevi mahtus sinna nädalasse ja igakuine naiste värk ka algas. Ehk järgmisel nädalal läheb paremini.
Päikest ja suuri miinuseid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: yllekas
Kuupäev: 06. April 2012, kl 09.38

Mu kaal ei armasta numbrit 75. Jälle plussis 76,1 s.t. +0,4. Loodame et järgmine nädal rõõmustab meid. Ilusaid munadepühi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL - Lõbusalt Saledaks
Saatis: Gelly
Kuupäev: 13. April 2012, kl 08.49

73,4kg ehk siis miiiiiiiiinus 900g smiling bouncing smiley Oi ma olen õnnelik! Kusjuures terve nädal ei olnud toitumise osas tubli, kuna mingi imelik nälg oli vahetpidamata. Aga trenni tegin ilusti, 3korda käisin 4km jooksuringil.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.