Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 13
Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 12. January 2012, kl 20.48

Nii, sõbrad, siin siis meie uus teema, hakkame siia edaspidi oma kaalunäite ja muud teemaga seonduvat lisama! Homme on siis jälle tõehetk, kui kaalunäidud saadame! Edu kõigile ja koos saame hakkama!
Anny

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 12. January 2012, kl 21.32

Tore, et foorum valmis sai ja huviga ootan homset!!!
#Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 12. January 2012, kl 21.38

Me jamame siin praegu selle tabeliga, ei taha teine siia kohe kuidagi tulla.. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 12. January 2012, kl 21.59

ei oska..tongue sticking out smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati anny22 12.01.2012 22.00.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: aville
Kuupäev: 13. January 2012, kl 05.33

Tere, peaksin olema ka teie duellis. loodan, et see on nüüd õige koht kuhu oma kaalu pean saatma. Täna hommikune kaal oli siis 62.7 pikkus on mul 168 ja vanus 32. soov kaal oleks 57.soovin kõigile ilusat algust ja hoiame pead püsti, toetades üksteist me saame hakkama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 13. January 2012, kl 06.48

Täna hommikune kaal on mul 69,1..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: siuts
Kuupäev: 13. January 2012, kl 07.13

Tere, täna hommikune kaal on 71kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: siuts
Kuupäev: 13. January 2012, kl 07.18

kiirustasin liialt, kaal on ikka 72kg,

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: katzi
Kuupäev: 13. January 2012, kl 07.24

Tere, minu kaal täna hommikul 73,5 kg, see tähendab et nädalaga on 1,5 kg juurde tulnud, ega üldse ei imesta ka, kuna väga stressirohke ja pingeline aeg on olnud ja siis ka isu mul meeletu ja mu keha selline, et ühe päevaga võib isegi nii palju juurde v'õtta, aga alla ei taha ta üldse mul võtta, kõikunud kaks kuud juba 72 ja 74 vahel...et loodame, et nüüd hakkab ta ikka lõpuks alla poole liikuma, oleks nagu viimane aeg....

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: birxike
Kuupäev: 13. January 2012, kl 08.08

Minu tänane kaal 72,6 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: birxike
Kuupäev: 13. January 2012, kl 08.29

Võib-olla oleks kasu Google Docs-ist tabeli jaoks.

[support.google.com]

Ma ise pole kasutanud ja ei tea, kuidas see täpselt töötab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: yxtydruk
Kuupäev: 13. January 2012, kl 09.26

Tere hommmikust smiling smiley

Endalegi üllatuseks on minu tänane kaalunumber 86,9 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 13. January 2012, kl 09.26

Minu kaal 81,6 ehk siis -400g. Kui oleks eilse jubeda ilmaga jalutama läinud, siis oleks ehk suisa miinust pool kilo. Aga võtmesõna on kõige kaalumine ja ülesmärkimine+liikumine minu puhul!

Nuputan tabeli osas veel!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Egle26
Kuupäev: 13. January 2012, kl 09.28

Minu tänane kaal on siis selline 75 kg smiling bouncing smiley
Ise seda nii suureks saavutuseks ei pea kuna mu kaal kipubki kõikuma 73,75 ja siis see 77 vahepealseid kaalu nr ei ole. Kui kaal jõuab 70 või 69 vat siis juba midagigrinning smiley
Jõudu kõigile!
Ja oleme ikka positiivsed ja naerame palju siis lisakilod kaovad nagu võluväelwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 13. January 2012, kl 09.49

Aga paneme Google Docsi, sealt oleks hästi lihtne ja mugav kõigil vaadata. Selleks oleks vaja lihtsalt kõigi meiliaadresse smiling smiley Teine võimalus on lisada see siia pildina, või seda te juba proovisitegi? Kas ma võiks ka faili saada ja oma it-teadmisi proovile hakata panema grinning smiley
Minu kaal täna hommikul: 66,8 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Zant
Kuupäev: 13. January 2012, kl 10.16

Hommik!
13 ja reede - ja minu kaalul patareid tühjadthe finger smiley Seega panna mu algne kaal, kuna ei tea´, mis seis onsmiling smiley Sisetunne muidugi ütleb, et vist on juures, aga mida pole näinud seda siis polesmiling smiley
Edu ja jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Hope
Kuupäev: 13. January 2012, kl 10.19

Hommikust! Minu tänane kaal on 66,4. Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 13. January 2012, kl 10.20

Tere!!!
Minu täna hommikune kaal oli 68,6kg. No kahjuks küll ainult -300g, aga parem ikka - kui + smiling smiley
Üritan ikka rohkem vaadata, mida suhu pistan, iga päev tunnike kõndimas käia ja päevikus aus olla.
Edu kõigile!!!
Minu Google aadress on: sirelike@gmail.com

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 13. January 2012, kl 10.35

Tere hommikust!
Tore, et ka listis olen! Kaal oli täna 83,1. See on nüüd tegelikult algkaalule väga lähedal, sest enne oli valel ajal ja riietegasmiling smiley. Seega Vaatame edasi. Minul oleks aga selline küsimus, kui keegi viitsib: palun jagage oma päevamenüüd ja koguseid. Mis kell on viimane õhtusöök? Oleks huvitav näha ja ma usun ka, et kasulikke näpunäiteid leidub igaühel!!! smiling smiley
Päikest,Kats

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: änn
Kuupäev: 13. January 2012, kl 14.27

Tere varahommikut! grinning smiley grinning smiley
Minu kaal on tänahommikuse seisuga 62,5kg, maha on läinud juba 2,30kg (11päevaga) jeeeeiiiii!
Miks nii ruttu nii palju? Põhjus siis selles, et ma olen peale KA liitumist kogu aeg rõõmus, mulle meeldib see toitude kaalumine ja mõõtmine, lisaks meeldib mulle siin blogi lugeda ja mu sõpradele valmistab see minu toitude kaalumine ka suurt lõbu grinning smiley Siis ma olen hakanud end veidigi füüsiliselt liigutama, peamiselt praegu teen kahetunniseid jalutuskäike värskes õhus. Ja no eelnevate toidukogustega ei anna võrreldagi, samas kõht ei ole tühi olnud. Paar päeva tagasi õhtul oli suur magusaisu, kuid sellest sain võitu grinning smiley Kuid nagu olen ka öelnud, siis kaalust veidi olulisemad on minu jaoks just mõõdud. Olen kaotanud käsivartelt 0,5cm, pihalt 1cm, sääremarjast 0,5cm, teised mõõdud on jäänud samaks. Te võiks ka oma mõõte jagada, oleks huvitav jälgida. Ja mõõtmisega saab enese kohta ka uusi teadmisi, et kust läheb kiiremini alla ja mis piirkond vajab ehk lisatreeningut.
Parimat,
änn

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 13. January 2012, kl 14.31

Juhuuuu ja jõudu kõigile!
Tore, et olete nüüd ilusti siia üle kolinud! Paljud on ka tublid olnud, nagu ma vaatasin.. ega see -300g pole ju paha tulemus.. mina olen selle üle väga rõõmus! aa, minu kaal ka siis täna hommikul 67,0.. ma ei saa aru..pühade ajal, kus liikumist oli nii minimaalselt ja söömist topelt kogustes rohkem, olin korra isegi 65,8 juba (vana aasta viimasel hommikul) ja nüüd, kus peaks juba vanas rütmis kõik tuksuma, siis tuleb jälle juurde..imelik asi see inimkeha ikka..tongue sticking out smiley Loomulikult ma ei salga,et toitumist ma väga rangelt ei piira, sest pere kõrvalt on minul seda (vähemalt meie peres) päris raske teha..tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley mängin ainult kogustega, kellaaegu ma ka omale ei sea, sest vahel on neist raske kinni pidada.. eriti, kui kuskil liikvel olla. Loodame, et saab selle tabeli ka lähiajal kuidagi siis üles..
Edu kõigile ja eneseusku ning positiivset meelt!
Minge välja talverõõme nautima, mina plaanin homme oma selle hooaja esimesele suusavõistlusele minna! Mis siis, et suusatada veel pole saanud, aga jooksmas olen ikka käinud. sel aastal veel plaanis elu esimene poolmaraton joosta ja ka Kõva Mehe üritustel käpp valgeks saada..tongue sticking out smiley väljakutseid jagub!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 13. January 2012, kl 16.15

kiidukukk kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Aga paneme Google Docsi, sealt oleks hästi lihtne
> ja mugav kõigil vaadata. Selleks oleks vaja
> lihtsalt kõigi meiliaadresse smiling smiley Teine võimalus
> on lisada see siia pildina, või seda te juba
> proovisitegi?

Ma saan pildi üles panna, aga see jääb imekriu. Saadan Sulle meilina, kui emaili aadressi ütled.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: darkness
Kuupäev: 13. January 2012, kl 17.34

Tere minu kaal täna 66,5kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Hope
Kuupäev: 13. January 2012, kl 18.37

Anny, ma olen avastanud, et kaal ei tõusegi kohe vaid väikse hilinemisega. Ise olen ka paaril korral peale suuremaid sööminguid rõõmustanud, et ei lisandunudki kilosid, kuid järgmine nädal hiilivad nad kuskilt kohale sad smiley Ise sain pühade kilodest lahti jaanuari esimese nädalaga, kui kadus 6 päevaga 3 kg. See nädal jälgisin päeva koguseid väga täpselt ja ei ületanud 1400 kalorit kordagi, maha läks vaid 200 grammi. Muutus aga kõvasti vee protsent kehas ( ennem oli 46 - pühade rasvaste toitude tulemusel kuid nüüd on 51) Ka keskkoht kahanes 3 cm, mistõttu väga kaalu üle ei kurvasta, kuigi peale pingutusi ootasin enamat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 13. January 2012, kl 18.46

Õhtust!
Minul läks see nädal aia taha. Kaalunumber 79,3kg. Ei teagi kohe, kuidas suudaks need õhtused söömasööstud ära lõpetada?! Eks ma ikka pingutan edasi...


DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Madam
Kuupäev: 13. January 2012, kl 20.12

Tere kõigile!
Minu tänahommikune kaal 71,0 kg, seega -1,0 kg. Päris kiire töönädal oli, vähe liikumist ja pisut stressisöömist. Kuid olen ikka järjekindel!
Püüdsin ka tabelit GoogleDoc-s teha, kuid kõigile kättessadavaks saab seal tabelit teha vist kõigi osaliste meili aadresside sisetsamisel, kuid meid ju 22 ja see variant ei ole väga hea. Ei jõudnud praegu rohkem uurida. Samas eelmise aasta duellis, kus osalesin, oli meil tabel küll väga hästi tehtud ja siin kirjavahetuses lingina, sai ka excelis avada, kahjuks ei tea kuidas seda tehti! head 13.kp reedet!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Madam
Kuupäev: 13. January 2012, kl 21.59


Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Loona
Kuupäev: 14. January 2012, kl 08.22

Tere hommikust!
Lõpuks saan ka kaalu öelda - 90 kg.
Rõõmu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Inksuk
Kuupäev: 14. January 2012, kl 09.26

Tere,
Sooviks ka teiega ühineda. Minu täna hommikune kaal oli 78,8.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: siuts
Kuupäev: 14. January 2012, kl 12.02

Tere, proovitabel on igati korralik, väga tubli Madam.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 1 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.