Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 13
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Hope
Kuupäev: 25. January 2012, kl 09.21

Tere

Mina suudan tubli olla ainult nädala sees, nädalavahetustel läheb kõik metsa. Tore, et kaalumise päev reede on smiling smiley, siis jõuab söödu tasa teha. Pärast nädalavahetust on alati nii raske olla ning seedimine tuksis. Selle vastu olen avastanud Salvesti värske- ja hapukapsa boršid, mis head kerged seedida ning annavad vähe ka kaloreid. Teisipäeva hommikuks suudan tavaliselt oma reedese kaalu taastada smiling smiley ja siisjärgnevate päevadega tubli olles, nii trenni kui söömise møttes, midagi ka kaotada. Kindlasti pole mu teguviis kõige tervislikum, kuid niimoodi viis nädalat tegutsedes olen kaotanud kokku juba 5 kilo ja ise olen väga rahul. Muret teeb ainult see, et nädalavahetuste söömine näitab, mida ma tegelikult tahan süüa ning tõestab, et tegelikult mu toitumisharjumused ning soovid pole muutunud. Nii juhtuski mul eelmine kord, et kui eesmärk oli täidetud ning kaalujälgimise lõpetasin, hiilisid kilod varsti tagasi. Selle vastu ei oska kahjuks midagi ette võtta sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 25. January 2012, kl 11.09

Selle vastu on üks rohi - liikumine. Kui palju liigud, saad rohkem süüa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: aville
Kuupäev: 27. January 2012, kl 04.35

Tere teile kõigile. Külmetus sai minust võitu ja aheldas mind selleks nädalaks täiesti voodisse ja seoses sellega kaal täna hommikul oli siis 60,9 seega -0,5. ise olen sellegi üle rõõmus,parem ikka kui mittemidagi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 27. January 2012, kl 06.18

Tere hommikust kõigile!

Minu tänane kaal on 66,4.. See nädal ei läinud mul hästi, sest mulle tulid külla hilised päkapikud ja ma kohe üldse ei suutnud ennast keelata, aga vähemalt sain ennast natukenegi liigutada, aga loodan, et järgmine nädal läheb mul paremini...

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 27. January 2012, kl 07.16

Tere!!!
Tundub, et kõigile oli see nädal raske, mis siin parata, ka minul oli mõnus (eelmine) nädalalõpp mõnusate sõprade, söökide, jookidega. Täna hommikul näitas kaal 65,8 kg, eelmise nädala spurdist pole juttugi, sel nädalal -700g maas, aga no midagi ikka smiling smiley Kahjuks läks ões ka nii külmaks (prrrrrrr...eye popping smiley), et enam kõndima ka ei taha nii naljalt minna, sel nädalal saigi vaid üks kord kõndimas käidud ja ühes jooga tunnis käidud.
Mõnusate talve nautimist!!!
smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Egle26
Kuupäev: 27. January 2012, kl 07.32

Tere! Minu kaal ei ole see kord muutunud ikka 73 kg.
Pean tunnistama, et pole see nädal olnud võimalik ka oma graafikus püsida.
Minu nipp siis kaalu langetada on mitte peale kella 18 süüa,juua palju vett ja muidugi liikudasmiling smiley
Kõigile tugevat tahet ja rõõmsat meelt,et ikka oma eesmärk saavutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 27. January 2012, kl 08.44

Ühinen eespoolkõnelejatega. Minu kaal samuti jäänud samaks: 66,8.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Hope
Kuupäev: 27. January 2012, kl 08.46

Minu tänane kaal on 64,8. Olen õnnelik, et vähemalt midagi on maha läinud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Inksuk
Kuupäev: 27. January 2012, kl 09.02

Tänane kaal siis 79

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Zant
Kuupäev: 27. January 2012, kl 09.06

Tere.
Minu kaal on küll muutunud ehk siis +300angry smiley. Tegin oma graafikus ümberkorraldusi ja näe, mõjussmiling smiley Tegelikult tõstsin oma kaloraazi peale baasainevahetuse arvestamist. Loodan et see suurem kaloraaz jätab mul need õgimissööstud minevikkusmiling smiley Sel nädalal olen saanud käia ainult 1 trennis, seega see + 300 on päris ok veel. Saan aru,et organism on segaduses - antakse ju rohkem süüasmiling smiley Proovin rahulikult veel 2 nädalat seda varianti, vast siis hakkab asi liikuma. Positiivne on see, et kuigi 3 õhtul olin kodus, ei tulnud mul peale õhtusööki sellist mõtetki, et tahaks veel süüa. No näis, proovin vähemalt.
Teistele kõigile aga head kaalulangetamist!!!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: yxtydruk
Kuupäev: 27. January 2012, kl 09.35

Mina oma tulemusega rahul. Kaal näitas 86,2 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 27. January 2012, kl 09.38

haldjaprintsessil tuli -200g ehk siis 80,4. Lootsin küll, et saan seitsme ette, aga veel mitte. Mul on tunne, et külmem ilm ei lase kehal kaalust loobuda spinning smiley sticking its tongue out
Olen hoidnud ilusti 1400kcal joont ja kõndinud ka praktiliselt iga päev ning lisaks üks joogatrenn ka, kuid miinust on vähe. Teisalt ei püsi teksad enam jalas ja nii mõnigi suurem püksipaar tuleb müüki panna tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: darkness
Kuupäev: 27. January 2012, kl 09.50

Tere! Minu kaal täna 66,5kg. Veidi ikka liikus allapoole tagasi, kuigi suutsin ikka 2 päeva pattu tehaconfused smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: katzi
Kuupäev: 27. January 2012, kl 10.01

Ma vaatan ja vaatan kui tublid te olite, olgugi et see nädal ma tõesti püüdisn polnud kaalulangust vaid jälle tõus seekord kaal siis 73,7 ma ei saa aru mis viga on vahepeal langes kaal ilusti, aga pärast neid eksameid mitte miskit, ainult söön ja söön, kuigi ei taha seda teha...vaatan kui järgmine nädal ka mingit miinust ei tule, siis loobun duellist, mõttetu olla kui hoopis iga nädal tuleb mul pluss mitte miinus confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: änn
Kuupäev: 27. January 2012, kl 10.12

Hu-hu-huu, no mis te arvate??
Minuga juhtus midagi eelmisel teisipäeval - nagu oleks tulnud mingid valged mehikesed kosmosest ja mu senised püüdlused, motivatsiooni jms. segi pööranud. Ei sujunud mul ei tööasjad, hoidsin kauge kaarega eemale siit KA-st, ainult lamasin ja sõin. Tööalaselt on mul käes kõige hullema tempoga ajad ja ma selmet ennast kiirelt liigutada, lihtsalt lamasin. Kuid jah - midagi on mul viga, sest ma olen jälle püsti, süümepiinu ei tunne ja soovin vaid endale meelekindlust taas kõik segipaisatu korda saada. Siis meenub mulle jälle mu lemmik ütlus teadmata autorilt: "The secret of a getting ahead is getting started". Ja siin ma olen ja alustan uuesti.
Väike ülestunnistus ka - ma ei valeta, ei valeta tõesti mitte kunagi, sest mul tekivad süümepiinad. Ja enne, kui hakkasin kirjutama, siis korra mõtlesin, et äkki peaks veidi kaalutõusu vähendama, ehk siis valetama. Kuid siis ma mõtlesin kiirelt ümber just seepärast, et see jääks mind painama ja et muidu ma valetaks ju ka endale. Aga piinlik, et selline mõte üldse tekkis.
Kaal tänahommikuse seisuga 63,6, seega +1,90 confused smiley confused smiley confused smiley
Aga pole hullu, vähemalt ei tulnud algkaal tagasi grinning smiley
Ja äkki siis oli ikka kehal ja meelel vaja veel viimaseid päevi lubada endale täieliku puhkust ilma igasuguse distsipliinita, kuna teada on, et enam teisiti ei saa alates esmaspäevast, kuna hakkan peale paarikuulist puhkust taas tõsisemalt tööle grinning smiley
Ja teate, vb. ma isegi mõtleks nii, et toitumist muudan kunagi hiljem ja keskendun nüüd vaid tööle, kuid kuna ma siin duellis, siis ei saa ju nii mõelda grinning smiley Seega tänud teile, sest see aitab päriselt - olen ju alates aprillist 2011 siin KAs, kuid kuna pole enne duellis olnud, siis on mul eelnevalt paaril korral max nädalaks ajaks jätkunud seda indu siin jätkata. Ja vähemalt on mul juba ületatud KAs järjepidevuse rekord, mida hea meelega päevast-päeva suurendan grinning smiley

Ja mul on ütlemata hea meel alati teiste õnnestumisi lugeda, seega GO! GO! GO!
Ja veel üks ütlus, mis kehtib hetkel minu kohta - "Many a false step is made by standing still". Ammutan sellest jõudu, kirjutan külmkapile ja üritan end liigutama hakata. proovin ka siia rohkem kirja panna oma päev-päevalist elukorraldust, et te saaksite mulle ata-ata teha, kui ma libastuma hakkan. Usun, et selleks me siin olemegi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: birxike
Kuupäev: 27. January 2012, kl 11.33

Minu tänane kaal 70,9...ehk siis -700 g. Hea seegi. Samuti olnud tõbine ja minimaalselt end liigutanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 27. January 2012, kl 13.58

Reedest siis!
Minul ka see nädal plussis, täpsemalt 66,7, kes käskis eelmine kord hõiskama hakata! confused smiley Noo, enda vabanduseks võin niipalju öelda, et terve nädala juba olen olnud tõbine (hääl ära, köha, nohu jne.), pole end eriti liigutada saanud, kuid siiski söömisega ainult mina oma kaalu langetada ei suuda lihtsalt.. ehk uus nädal toob jõudu ja tahtmist ka juurde, mis siis, et külmemaks lubab minna, püüan siiski vähemalt 4-5x nädalas korralikult suusatada, ehk siis saab ree peale tagasi jälle! Pealehakkamist ja enesekindlust kõigile! Olge tublid!
Anny

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 27. January 2012, kl 21.59

Õhtust!
Olen hämmingus...järjekordne plussnädalconfused smiley Kaal 78,9kg. Olin täitsa korralik ja sõin kalorinormi piires. Üle tüki aja sõtkusin isegi pedaale. Vett jõin ka isuga ja nüüd siis säherdune "kena" üllatus!
No selline asi ajab küll jooma..(loe::sööma..tongue sticking out smiley) Aga alla ei kavatse anda! Järgmisel nädalal esinen siin miinusega!!!the finger smiley


DB

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 28. January 2012, kl 11.17

Tere!
Mina olen üliõnnelik kaalul oli kaheksa ees, seega 89,6 Hurraa!Olen aastaid ainult üheksat näinud aga 100 ei ole veel olnud.Aga siit algabki minu komistuse ohud, mida pean suutma vältida. Tundub, et liikumine on ka minu eduvõti mida pean pidevalt harrastama. Sammulugeja on ka peal ja enne ma magama ei lähe, kui 10 000 sammu on vähemalt tehtud aga mul oli ka 20 000 päevi ja vesiaeroobika+ kantritants. Seega 2päeva on nendega sisustatud ja teistel pean kõndima või suusatama. Päevas tuleb kuskil 7,8,või 9kilomeetrit. Õhtul ja hommikul joon meega taimeteed, paneb seedimise korda aga õiget toitumist ei ole suutnud teha. Söön tavalisi asju kuigi peaks köögivilju rohkem jne.Eks sammhaaval pean ka seda tegema hakkama. Tean, et varasematel kordadel alustasin toiduga ja läksin rappa, sest kogu aeg oli söögiisu, kuigi sõin köögipüreesid jne. Korraga ei saa oma toitumisharjumusi ikka muuta. Nüüd proovin liikumine + söömine.Olen vähendanud magusa söömist aga, kui ikka isu on pean midagi magusat ampsama ja suudan 100 g sokolaadi süüa nädalaega, varem läks tahvel korraga.
Jõudu ja indu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Madam
Kuupäev: 28. January 2012, kl 12.43

Tere! Minu reedene kaal 71,8, seega suht muutusteta.
Kuid tean juba ennast, ega ma väga pingutada ei suuda, söön nagu ikka, püüan pigem tervislikkust hoida.Kuid duellis tunnetan siiski rohkem teiste omasarnaste püüdlusi ja see on hea tunne! Tore on lugeda änni emotsionaalseid kogemusi, väga toetav! Siin mõned on nii tublid, et peale 18 ei söö või liikumises nii palju samme teinud, müts maha nende ees!
Siin on 3.nädala tabel, puudu veel siuts, kadri9188, lLoona, kakuke36 ja halliste (lisan hiljem). Ilusat külma nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Loona
Kuupäev: 28. January 2012, kl 12.47

Tere!
See nädal on olnud huvitav ja emotsiooniderikas. Kaal näitas ka uut numbrit 88.6kg aga ega see kohe pidama jäänud. Tänaseks olen säilitanud eelmise nädala kaalu. Loodan järgmisel nädalal tublim olla, alustan taas treeningutega. Praegu on olnud paus juba 2 nädalat, lihtsalt kurnatud.Teile palju rõõmu ja jaksamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Kuupäev: 30. January 2012, kl 11.47

Tere kena esmaspäeva!
Minu kaaluks 83 kg. ´´Olen nagu karu, kes talveks kogub ja hoiab kaua saab smiling smiley.´´
Ausalt öeldes olen motivatsioonikriisis.. Aga eks kõik muutub aja jooksul.
Päikest,Kats

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: änn
Kuupäev: 30. January 2012, kl 14.05

Ahoi, varsti, st. 4. kuu pärast, on juba suvi käes confused smiley
Peab end ikka kokku võtma. Mul on aga just reeded ikka sellised kaunis rasked, kuna mulle igasugu kokteilid väga maitsevad ja peale kokteilide joomist meeldib väga junk food - see on jah imelik, et mul ei teki muidu kunagi kiirtoidu isu, küll aga peale alkoholi. Seega pean vist nii, nagu Heidi oma blogis [heidi.tarkpea.ee], võtma sisse ühe cheat day grinning smiley Küll aga peaks siis enne ja pärast korralikult treenima, et see väga ei mõjutaks üleüldist kaalulangetuse plaani. Ja väga meeldib Heidi koostatud juuksutreeningu plaan algajale - usun, et võtan selle plaani kohe, kui lumi sulama hakkab ja kui enam suusatada ei saa.
Andke teada, kuidas teil trenniga lood on ja et mis treeningud on eriti mõnusad ja mis teid motiveerib trenni tegema.
Edu kõigile ning ilusaid kaalunumbreid reedeks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Madam
Kuupäev: 30. January 2012, kl 21.38

Tere kõigile! Treeningutega on nii, et neid tuleb minu arvates ka nautida. Hoian meeles J.Fondalt kuuldud lauset, et ega see treenimine ise ei olegi nii hea, kuid pärast on hea! Ma olen viimasel ajal valinud eale vastavaid treeninguid, nagu hommikvõimlemine (15 min CD, kogu keha treening), vesiaeroobika, suusatamine, kepikõnd, jalgrattasõit kui lund ei ole. Änn, vali endale meelepäraseid ja pinget pakkuvaid trenne, jooksmine värskes õhus on kindlasti väga hea, samuti saalitreeninguid leiaks endale sobivaid! Alustamine vajab veidi enesesundimist, kuid pikapeale tunneb keha juba vajadust! Vastupidavust talvekülmadeks, tundub et mul vist kehakaal ka "külmub"!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 30. January 2012, kl 23.17

Tervist!
Ma jagan ka Madam, sinuga sama, ja et trenni minnes on kõige pikem tee ukseni ja sealt edasi on juba nauding.. omast kogemusest tean, et tõesti see tunne ja mõnus surin peale trenni on puhas nauding ja rõõm sooritatud pingutusest. winking smiley Mina tegelen ka enamasti jooksuga, talvel suuskan ja kord nädalas ka line tantsu trenn 1,5 tundi, muidugi peaks ja tahaks rohkem teha, kuid lihtsalt pere kõrvalt ajaliselt ei jõua! tongue sticking out smiley Mind motiveerib trenni tegema eelkõige mõnus ilm, nt kui päike särab taevas, siis ma lausa PEAN SAAMA midagi teha, kas siis joosta v suusatada.. ja kui telkust tuleb mõni suusavõistlus talvel, siis peale ülekande lõppu olen ka mina väljas suusatamas, see on kindel.. winking smiley Minu õnn on see, et alkohol ei ole minu sõber kohe mitte üldse, muidu oleks mul vist veelgi probleemsem see kaalulangetamine, ma arvan..aga see-eest magusat ma armastan, kohe väga.. confused smiley
tore on siit lugeda ka teiste väikesi kavalusi ja salanippe ning nõuandeid. Edu teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Sirelike
Kuupäev: 01. February 2012, kl 11.50

No see nädal on ikka täiega metsas sad smiley, ilmad on külmad õue ei taha minna. Külmaga lohutab mind ainult midagi sooja ja magusat. Ja mis sa siis ikka kodus peale tööd teed, kui valmistad süüa, küpsetada ja ega enda suugi seinapragu ole, ikka vaja oma maitsvaid küpsetisi proovida.
Kui ikka ilmad normaalsed (s.t mitte üle 20 kraadi külma), siis püüan ikka 6 km ringi ära kõndida ja üks kord nädalas ka joogas käia. Püüdsin siin Maggi dieeti teha, aga no see munade söömine mulle ei sobi.
Loodan juba väga, et külm järele annab ja liikuma jälle saaks.
Ei taha mitte reedel kaalule minna, aga kõik on ju ikkagi enda oma.yawning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Hope
Kuupäev: 01. February 2012, kl 12.51

Aga mul pole aega trenni jaoks kolme väikese lapse, töö, ülikooli ning majapidamise kõrvalt. Tean küll, kui kasulik on trenn, kuid ei näpista kuskilt seda aega. Ainukese trennina ongi lastega aktiivselt tegelemine smiling smiley Kui korralikult jälgida, mida ja kui palju suhu toppida, siis on ka võimalik kaalust alla saada. Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: aville
Kuupäev: 02. February 2012, kl 05.34

Tere, kahjuks ka minul pole aega, et trennis käija. mul on kaks last, koer,töö ja kool ka veel. minu trenn ongi koeraga pikad jalutuskäigud ja lastega tegelemine. kuid kaal sellest hoolimata, et ma trennis ei käi langeb minujaoks ilusti, sest vaatan,mida suhu panen ja pikkisilmi ootan, et ilmad natukegi soojemaks läheksid, sest kepikõnd on küll see, mida ma harrastan kui ilm lubab smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: änn
Kuupäev: 02. February 2012, kl 12.04

Nii, minult siis sellised uudised, et olen loomult stressisööja ja õhtune õgard ja kuna nädalavahetusest saati end pidama ei saanud, siis otsustasin üleeile peale hommikusööki teha veepäeva. Õnnestus muide suurepäraselt ja ilma mingite eriliste isudeta, kui lõunaajal nii 12-15 välja jätta - siis lugesin isegi korra töö kõrvalt paar retsepti grinning smiley Mind muide see retseptide vaatamine aitab, sest ega siis ilmaasjata ei öelda, et silmadega ka süüakse - mina ütlen, et silmadega võib ka vahel kõhu täis saada smiling smiley smiling smiley
Ja siis nii oligi, et sõin peale 24-ja tundi esimest korda eile ca 11 paiku mõnusa pudru, mille kogus küll tavapärasest poole väiksem, kuna lihtsalt ei jaksa peale nälgimist nii palju süüa. Ja siis loomulikult oli mul tervislikkuse vaim peal ka poodi minnes ja mu toidukorv oli IMELISELT fresh ja pakatas igatepidi tervislikkusest - otsustasin nädala lõpuni oma kehale anda puhkust peamistest allergeensetest toitainetest nagu laktoos ja gluteen. Selle poeretke käigus avastasin sojatooted Alpro - soovitan vägavägaväga, sest need on väga maitsvad. Mingit halba sojamaitset ei ole, nagu paar aastat tagasi turule tulnud toodetel oli. Seega tasub alati proovida uusi tooteid grinning smiley Ja tavalise piima asemel leidis minu korvis koha riisipiim, mis on samuti väga maitsev - riisipiima ma olen ka varasemalt tarbinud ja seda ma võiks tarbida igapäevaselt, kui sellel tavalise piimaga ligi 3x hinnavahet poleks. Ja ühe päris uue tootena leidsid punased läätsed koha minu ostukorvis - nendest olen ma palju kuulnud, kuid maitsnud ja ise valmistanud ma neid ei ole. Seega väga põnev ja otsin kindlasti õhtuks mõne hea retsepti, kuidas nendest midagi maitsvat valmistada grinning smiley Ühesõnaga, külmkapp igasugu head kraami täis ostetud ja hellitan nendega oma keha nüüd nii kaua, kuni erinevad ahvatlused minu meelekindlust üle ei trumpa! Loodan, et ka keha mind vastu tänab grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jaanuarist jaanini 2012
Saatis: Zant
Kuupäev: 02. February 2012, kl 17.06

Õhtust.
Mõtlesin enne homset midagi kirjutada - täna positiivselt, homme vast negatiivseltsmiling smiley Minul on võimalus käia trennis nii kuis soovin - lapsed on suured -15 ja 17 - mees ka sportlik, nii et kui ma trenni ei jõua, siis ise olen laisk. Tegelikult käingi trennis 4-5x nädalas, mis on minu jaoks hea, kuna siis on alati natuke boonuskaloreid ka tagavarakssmiling smiley Kui trennipäeva pole, siis mul kogu aeg hirm, et jään nälgasmiling smiley Tegelikult nüüd peale kalorite ümberarvestust kuidagi kergem, olen suutnud libastuda ainult 1 kord! Kaal tuli alguses kobeda plussiga - 1,3 juures - aga homme äkki näen isegi väikese miinuse ärasmiling smiley Nädalavahetuse soodust kasutades tõin ka oma tütre siia keskkonda. Ta küll ideaalkaalu ülemises osas, aga tahan, et hakkaks aru saama, kuidas süüa mõistlikult ja tasakaalus. Kuna minu suguvõsas on naised enamus kaalus 120 ja peale, siis ise sellesse kaalu jõuda ei taha ja ka tütrele seda ka ei soovi. Trennis käime ka võimalusel koos, mulle ei sobi ainult need tantsulised trennid - karu ikka baleriini kombel tantsima ei õpetasmiling smileyMinu lemmikuks on bodyopump, planet spordis on trenn - selg, kõht, tuhar, see on kah mõnus. Kahju et suusatada ei saa - tõime suusadki linna - anne luhal on nii klassikarada kui ka uisurada, aga minna ei saa - nii jube külm on. Nii et trenni teen korralikult ja et kaal ei lange - see siis kõik toiumise taga. Nii et tuleb aga oma päevikut täita ja korralik olla!
Kõigile aga ilusaid numbreid homme hommikul!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 13


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.