Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: maalu
Kuupäev: 17. January 2012, kl 20.47

Ma ei oska selliseid toitusid valida, nagu näha on. Pähklid mulle ei maitse, sealiha enamasti ei tarbigi, sest maitse on väga ebameeldiv. Üleüldse tarbin vähe igasugu looma(kana)liha, kuna see on kallis confused smiley Kala söön smiling smiley ja ma ei teagi, mis vöiks veel olla suure kalorisisaldusega...šokolaadi ju ka pole mötet ainult kalorinormi täitmise pärast süüa ja pealegi sisaldab see kohutaval hulgal rasva confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 17. January 2012, kl 20.56

Aga kas peabki ette nähtud normi täis sööma. Tean, et trenniga näiteks saadud kaloreid ei soovitata täis süüa, mina ei ole seda ka kunagi arvesse võtnud ja samas kui jääb päevade peale järgi, võib seda näiteks nädalavahetusel veinile kulutada smiling smiley

Minul aga probleem näksimisega, no ei saa ega saa, kogu aeg peaks suu käima ja mõte liigub kapi suunas sad smiley
Kui sama probleem, mis te siis teete.....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 17. January 2012, kl 21.46

Mul kalorite täissöömisega ka probleeme polegrinning smiley. Kui puudu tuleks, mugiks šokolaadi vist. Ma niigi tegin seda täna ja mul läks 2% üle normi kaloreid. Ja ma ei arva, et tegelt sa ei võta alla kui täis ei söö neid, pigem just võtad. Kuidagi väga vaikne on siin. Arvasin, et kõik hakkavad avaldama iga päev palju nad trenni teevad või mida ja mida söövad või tahaks jne

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 17. January 2012, kl 22.12

Kõik võtavad alles hoogu smiling smiley

Minu trenn koosneb esialgu ainult metsakõnnist, tulevikus tahaks ka treeningsaali jõuda. Nii siis olen eile ja täna teinud mõnusad kiirkõnnid mägisel metsarajal ja usun, et on mõjunud hästi kuna koju tulles on särk seljas korralikult märg smiling smileyÜhesõnaga olen alustanud vaikselt, aga loodan iga nädalaga koormust tõsta, sest kui viimased kuud on mõõdunud ilma erilise liikumiseta, siis alustasin igaks juhuks vaikselt, et mitte organismi ära hirmutada.

Ka söömisega olen need päevad püüdnud piiri pidada, aga just need näkitsemised. Ikka on harjumus külmkapist mööda minnes midagi suhu pista ja õhtul teleka ees on ka hea midagi närida. See on olnud praegu mu suurim väljakutse, mitte mitte midagi ülearust suhu pista hot smiley
Püüan ka piiri pidada süsivesikute söömisega, aga praegu teine päev alles mul, eks näis kuidas kulgeb. Kahe päeva kokkuvõtteks võib öelda, et 4+ smiling smiley

Olge tublid ja kui me siin üksteist ikka toetame ja jagame nõuandeid ja mingeid nippe, siis saavutame selle, milleks me siin oleme the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: lamiate
Kuupäev: 17. January 2012, kl 22.18

Ee... grinning smiley Ma ei saa hetkel nõustuda, et siin vaikne on. Mul võttis postituste läbilugemine päris kaua aega hetkel. grinning smiley Asi lihtsalt selles, et olen eilsest hommikust saadik liikvel olnud ja netti sattunud väga pisteliselt ning ilmselgelt ei suuda praeguseks oma mõtteid ja silmi kontsentreerida... Arvestamata seda, et ma olen lihtsalt nii väsinud, et sure või ära. grinning smiley Seega täna pikemalt ei kirjuta ka, vaid kukun kohe voodisse. smiling smiley Trenni eraldi seega ajaliselt pole olnud kuidagi võimalik jõuda. Kuna liikumised teen jala ja eile oli seda päris palju, siis täna annavad jalalihased küll endast rohkem märku. grinning smiley Söönud korralikult, patuks chilliga šokolaad, mida mu organism mingisugustegi varude jaoks ja ärkvelhoidmiseks ilmselt vajas.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 17. January 2012, kl 22.20

ja millest oleks mina veel huvitatud on retseptid, äkki kellegil on mõni hea lehekülg või mõned retseptid, mida "meiesugused" süüa võiks, vähese kalorlusega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 18. January 2012, kl 08.10

Joanneä - ma usun, et meil on Sinuga sarnane probleem. See pideva näkitsemise vajadus.
Ma olen ise aru saanud, et seda nimetatakse kompulsiivseks toitumishäireks. Olen selle küüsis arvatavasti juba teismeeast saadik.
Seega on see enesekontrolli saavutamine keeruline ja kui magusaisuga kuidagi toime ei tule on raske.
Mul on siin teiega koos oma toitumist pisut keeruline kommenteerida, sest ma ei järgi selle kaaluabi dieedi põhimõtteid - vähe rasva ja valku. Sisestan küll oma asjad kogu aeg päevikusse, aga mul on asi koguaeg "tasakaalust" väljas.
Ma väga loodan, et ma ei tekita oma erineva menüüga siin teie hulgas probleemi või segadust.
Lühidalt selgitan, et kasutan põhimõtteid, mis on kirjeldatud Atkins.com veebilehel. Olen selle dieedi peal olnud praeguseks üle aasta - välja arvatud siis möödunud aasta 3 viimast kuud, aga sellest, mis siis juhtus kirjutasin juba ühes varasemas postituses.

Magusate näkside osas olen nagu alkohoolik - ma ei tohi võtta esimest "pitsi" ehk siis magusa ampsu - see lükkab veresuhkru kohe paigast ja magusaisu on kohal.

Trenni teen ka jõudumööda nii palju kui vähegi jaksan.
Eriti tubli olin eile, kui peale magusate ananasside söömist 20 minutit ergomeetril sõudsin. smiling smiley

Aga eks ikka oluline on pidevalt plaanis püsida ja mitte lubada ära langemist.

Ilusat päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 18. January 2012, kl 17.37

Mina ei ole ka praegu tabelit jälginud, kuna köögikaalul patareid tühjad ja uute järgi ei ole veel aega olnud minna hot smiley See nädal lasen nagu "vanadest"teadmistest smiling smiley Aga ka eelmine kord ei saanud ma valke, rasvu, süsivesikuid paika, aga kaal läks ikka alla.
Magusa isuga mul õnneks probleemi ei ole, aga krõpsud, võileivad ja kõik muu, mida saab kiiresti valmistada.Täna ma olen porgandeid närinud, jänku tunne tuleb juba peale, aga see on ikka 100 korda parem ja hoolimata kehvast ilmast sai ka metsatiir tehtud, mille üle olen ma väga uhke, kuna nädal tagasi, ei oleks keegi mind sellise ilmaga välja ajanud smiling smiley

Läbi raskuste lõpu suunas smiling smiley

Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. January 2012, kl 17.52

Eile sörkisin 75 min. keskmine pulss oli 139,max 148. Pulsikella järgi kulutasin 653 kcal. Täna puhkepäev ja homme jälle trenni.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Mari20
Kuupäev: 18. January 2012, kl 19.24

Mina trenni ei tee, elan maal ja linna trenni ei jõua. Kodus on ka praegu nii kiire sebimise aeg, et lihtsalt ei jõua endale seda isiklikku aega võtta, koguaeg keegi kodus ja siis ei taha teha.
Aga täna jäi pika linnapäeva pärast lõunasöök söömata, sõin ühe õuna - asi seegi. Nüüd täis vaid 700ckal. Õhtul koju tulles ei mahtunud ka eriti midagi sisse. Ei teagi mis teha, vaevalt ma homseks maha suren seepärast ja shokolaadi ka sisse ajama enam õhtul ei hakka või õigemini ei hakkaks nagunii.. seega jääb tänane päev selliseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Kuupäev: 19. January 2012, kl 09.27

Mina olen sel nädalal 2 korda trennis käinud (10 aastat pole korralikku trenni teinud, kunagi käisin jooksmas) - oi, oi kui koba ma olin, ei jaksa teistega ühes tempos liigutadagi grinning smiley Aga kaalule astudes on kasu kohe näha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 19. January 2012, kl 12.29

Ma sain täna juba 6.30 üles et trenniga alustada! Jee.

Mari20 - ärka pool tundi varem - et end veidi liigutada.
Tean, et see on raske, aga tegelikult väga mõnus, kui suudad end panna seda tegema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. January 2012, kl 13.47

Mina jooksen muusikat kuulates ja üksi ja saan sellest naudingu. Olen täielik sõltlane jooksust, kui jooksma ei lähe on enesetunne ka kehv. Minul vaatab mees lapse järgi, õhtul tuleb 7 km sörki.Täna hommikul tuli ülepika aja ka lumekirme maha,ei tea kas tee on libe.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 19. January 2012, kl 14.20

Ma just tahtsin küsida, et kus te jooksete? Meil on siin nii nii paks lumi maas ja enne seda kui paksuks läks lumi, oli küll väga libe ja õhtul ka täiesti pimegrinning smiley. Ma teen täna õhtul vist lumerookimistrenni hoopis. Huvitav palju see kaloreid põletab tunnissmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. January 2012, kl 14.36

Kätlin, elan Norras. grinning smiley Pimeduse vastu on minul pealamp. Tundub,et ka mina pean täna lund rookima. Ongi lõbusam õues olla koos lapsega, jooks sellegi poolest ära ei jää.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. January 2012, kl 14.46

Lumerookimisetrenn, kui kõvasti vehid labidaga smiling smiley, on sama mis sörkimine.Tund aega sörki minul kulutab 525 kcal(see oleneb inimese kaalust ja treenitusest)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: katzi
Kuupäev: 19. January 2012, kl 16.40

Jagan teiega ka rõõmustavaid uudiseid, tegin kõrgkooli eksamilt ära, täna oli viimane ja nüüd kool edukalt lõpetaud....üliõnnelik, kaalule see hästi ei mõjunud ja see nädal head tulemust ootada pole, aga nüüd täie hooga edasi ja 3-ndaks veebruariks ehk siis kui on lõpupidu on vaja paar kilo kindlasti alla saada...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 19. January 2012, kl 17.33

Palju, palju õnne katzi, oled väga tubli smiling smiley

pirle ma ka Norras the finger smiley, täpsemalt Langesundis. Kus kandis sa oled, lihtsalt nii huvi pärast? Aga meil ei ole lumest midagi, nii et saan rahulikult oma metsakõndi teha, joosta mulle lihtsalt ei meeldi sad smiley Täna, päev ennem kaalumist, on mul tõsine enese proovilepanek, kuna on sünnipäevale minek. Eks siis näis, kas teen endale karuteene või võin ka homme miinuseid kaalult näha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. January 2012, kl 18.14

joanneä,jääd meist päris kaugele sad smiley meie oleme keskpaigas Trondheimile lähemal
katzile kiitused thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. January 2012, kl 19.05

leidsin kalkulaatori ,kus on kirjas lumerookimine jm. See kalkulaator näitab kcal rohkem,kui minu pulsikell
[kaalustalla.ee]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. January 2012, kl 19.18

parandan: lume kühveldamine.Igaks juhuks mainin, kliki sõnale "kaalustalla" minu eelmises postituses

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 19. January 2012, kl 20.18

Palju õnne Katzi!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 19. January 2012, kl 21.55

Minu tänased trennid on olnud 40min velotrenažööri, 30min lume kühveldamist ja 30min hulatamist. Kuid ma olen täna suht palju ka söönud ja täiega põen homset kaalumist. Mul on üldse kaalule astumise foobia tegeltgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Kuupäev: 19. January 2012, kl 22.32

Minul täna trenn puudub, olin stressis ühe õhtuse koosoleku pärast ja see tõttu ei suutnud õigel ajal trenni aega kokkuleppida. Aga söönud olen ma täna mõistlikult st tervislikult ja vähe smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: teetigu
Kuupäev: 20. January 2012, kl 05.37

Ahoi!

Ilusat reedet kõigile.
Minu kaalunuber on 79.6 (-1.9 siis)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: tupsu5
Kuupäev: 20. January 2012, kl 07.30

Pole saanud vestlusest osa võtta,kuna töö juures kiire ja suurem osa ainult sõidus olnud.Oma päevaseid kaloreid ei saanud ükski päev täis söödud.

Minu tänane kaal 60,2 (-1,5)

Kõikidele ilusat nädalavahetust ja kaalunumbril miinuseid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: Kätlin
Kuupäev: 20. January 2012, kl 07.36

Hommik. Te olete väga tublid olnud. Minu kaal 72,9kg. Langus -1kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Kuupäev: 20. January 2012, kl 08.40

Hommk!
Kontrollkaalumine näitas 72 kg täpselt, kaalu langus -1 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: joanneä
Kuupäev: 20. January 2012, kl 09.21

Ilusat hommikut smiling smiley

Mul oli kaalunumbriks 84,4kg, (-1,5). Loodame, et liigub ka edaspidi the finger smiley

Päikest spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Marikarus, teetigu, mari20, joanneä, tupsu5, kätlin, katzi, pirle, lamiate, siuts, maalu
Saatis: pirle
Kuupäev: 20. January 2012, kl 11.44

Oi kui tublid kõik on olnud eye popping smiley
minul ainult -0,4 kg, kaal näitas 64,9 kg. Ega mul kiiret pole kuhugile eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 2 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.