Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 16. March 2012, kl 11.36

Hommikust! Ja õnnitlused kõigile, kes on suutnud kaalu langetada, ja ka neile, ke son suutnud nulli jääda - sest seegi on sageli pingutus! Minul pole kahjuks mingit langust ette näidata, kuigi ma vist pole veel ühelgi nädalal nii tervislikult söönud ja treenisin ka peaaegu iga päev - aga süüdistan teatud aega kuus. Ikka pea püsti ja edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: Belinda1
Kuupäev: 17. March 2012, kl 11.42

Tere,

Minul käitub kehakaal väga kummaliselt, nagu tabelist ka näha on.
Üks nädal kilo alla, teine kilo juurde ja nii kuu aega....
Ise tunnen end küll õhemana, ju siis vedelik ja lihasmassi suurenemine
ei lase kaalul langeda. Tabelisse olen vähe märkinud aga kaalun ikka edasi
ning kirjutan paberile. Seega ülevaade söödust on olemas.
Arusaamatu, miks ikkagi kaal kõigub.
Tundub, et meil on "naistekad" ühel ajalwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 20. March 2012, kl 19.35

Minul kisub see nädal jälle nii kiiva. Eile sõin teadlikult natuke üle normi, aga ei liialdanud magusaga, kõik oli plnaeeritud. Täna tundus olevat ideaalne päev, aga peale õhtusööki oli ika tunne, et midagi jäi puudu ja siis sai ampsatud lapsele tehtud smuutit, teise lapse pudingit..kõik kodused isetehtud asjad, aga kuna ei plaaninud neid süüa, siis on ka kogused kaalumata ja pole aimugi, palju jälle kcal üle läks. Lisaks on jälle nohune tunne ja peavalu, nii et ma ei julgenud täna trenni minna - viimatine haigus läks mul eriti hulluks just siis, kui seda ignoreerides trenni läksin. Ma olen kurb, sest mu kallis sõitis täna pikale tööreisile ja jõuab tagasi alles mai lõpus! Igatsen teda kohutavalt. Salamisi on mul eesmärk tema tagasituleku ajaks 60 kg kaaluda, aga praegu ma ei usu, et eesmärgi saavutan...aga vähemalt päike paistis täna smiling smileysmiling smileysmiling smiley Ilusat esimest kevadõhtut kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 22. March 2012, kl 08.47

Hea Aretha, ma loodan väga, et kaunis kevad, mis iga päevaga aina enam võimust võtab, leevendab veidigi igatsust ja pea see maigi kätte ei jõua ning otsa saa! Ja muide, aprill pidavat sel aastal eriti ilus ja soe ja päikeseline tulema winking smiley
Mis puudutab planeerimatuid näkitsemisi, siis ma arvan, et nende pärast muretsema ei peaks!
Liiatigi sõid sa suhteliselt tervislikke palakesi, mis su enda tehtud!
Ja 60-ni jõuad sa raudselt. Arvestades seda, kui tahtekindla inimese mulje sa oled jätnud, siis ma sellepärast ei muretseks.
Lihtsalt on hetki, mil kõik tundub kuidagi kurb ja mitte nii minevat, kui peaks..

Minul on olnud ka selline nädal, aga tingituna sellest, et paari päeva pärast 33 aastat täis saab. Vananemine tekitab minus iga-aastaselt teatud stressi. Õnneks küll lühiajaliselt tongue sticking out smiley

Kaal kõigub mul just nii, nagu Belindalgi. 900-grammine muutus üleöö enam kulmu kergitama ei pane.. Samas keha on märgatavalt ilusam ja vormis.
Märkamatult olen hakanud pikendama hommikusi riietumise eelseid hetki, et peegli ees oma salenemise ilminguid tuvastada ning on, mida märgata winking smiley

Trenni olen teinud sisuliselt igapäevaselt alates eelmisest reedest ja nädalavahetusel kujunes nii, et kokku tuli kolm trenni päevas! Ootamatu ja ebameeldiva punkti pani sellele ennastunustavale treenimisele kukkumine ujulas libedal põrandal. Põrutasin end korralikult, rääkimata praeguseks piki külge jooksvatest verevalumitest ning sinikatest.

Seoses suure sportimisega olen tunnetanud, et mu 1350-kalorine päevanorm ei ole piisav, kuna viimase nädala olen olnud pidevalt uimane ja väsinud. Ainult magaks ning igal vabamal hetkel on silm loojas.
Ja nii juhtuski, et tegin midagi enda jaoks täiesti tavatut - läksin poodi, ostsin 250-grammise paki shokolaadi-võiküpsiseid pähklitega ja sõin selle veerand tunniga üksi ära.
Viimati sõin sellise koguse ja muide samasid küpsiseid täpselt kaks aastat tagasi, päev enne sünnitama minekut grinning smiley
Aga küpistest oli abi ja selleks päevaks olin taas täis energiat ja teotahet.
Nüüd olengi julgelt kuni 120% päevanormist endale lubanud, kui ikka isud kallal ja olemine nõrk.

Aga kaal on tänase seisuga sama, mis eelmisel nädalal..
Pean pöialt, et homme vähemalt -100 grammigi oleks ette näidata!

Kaunist kalapäeva teile ja homseni cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 23. March 2012, kl 08.01

Tere hommikust!

-200 grammi on minu sellenädalane saak!
Lootsin enamat, aga püsin positiivne ning kiidan end korraliku treenimise ja eeskujuliku toitumise eest smiling smiley
EElmise aasta graafikuga võrreldes olen hetkel +1kg graafikus, mis pole tegelikult üldse paha.

Tuleva nädalavahetuse ees on mul tiba hirm, kuna iga päev saab olema pidu ning pidusöögid käivad sinna juurde kahjuks või õnneks. Iseenesest on sõpru taasnäha väga tore ja ma jumaldan võõrustamist, aga ilmselgelt pean suutma säilitada sedavõrd enesekontrolli, et ise oma ahvatluste lõksu ei langeks winking smiley
Kergendamaks nii enda kui teiste elu, olen sel aastal valinud mõnusalt taimetoiduse menüü winking smiley

Imekaunist päeva ja rõõmustavaid kaalumistulemusi spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 23. March 2012, kl 17.11

Mina olen kolmandat nädalat järjest samas kaalus, aga hetkel on elu liiga huvitav ja mõnus, et selle pärast üleliia põdeda spinning smiley sticking its tongue out. Peegliga sõbrunemine nimelt edeneb, sest tunnen end juba oluliselt saledama, energilisema ja rõõmsamana kui alustades ning olen täiesti kindel, et kaalunumbergi varsti kukub. Naudime kevadet ja head jätkuvat kaalulangetamist meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 23. March 2012, kl 17.21

Niirt, ma tõesti imetlen Sind, et oled suutnud nii väikse normiga ja samas nii rohkelt treenides elada! Kas see Sul alla BAVi ei ole? Nt kui mina hakkan sööma alla 1400 jääb mul kaal tavalislet seismasmiling smiley Minu norm on 1650 ja sellestki raske kinni pidada! Kolmap ja neljap sõin alla normi, täna läks just nii palju üle, kui suutsin eelmiste päevadega säästasmiling smiley Aga mul oli täna varane õhtusöök ja plaanin veel jooksma minna, päike kutsub! smiling smiley Ja mul on sama lugu, et olen enamvähem eelmise kevade graafikus, ja eelmisel aastal läks koguni nii hästi, et juuniks olin 59, ei tea kas seekord ka nii hästi läheb? smiling smiley Kaaluga pole just parim lugu, plussnädal ühesõnaga, aga ma ei kaota lootust! Päike motiveerib winking smiley Luban, et järgmisle nädalal on ilus miinus ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: Belinda1
Kuupäev: 24. March 2012, kl 21.41

Tere,
Mul on kahjuks lisa tulnud, kuigi tunnen end palju õhemana.
Minu kaal ei lange, sest käin vaid 1-2 korda nädalas wc-csad smiley
Kõht kinni pole aga asja ka sinna pole.....täna sõin näkileibu,
kuivatatud ploome, eks näis kas mõjub. Trenni teen korralikult, söön korralikult, st. mitmekesiselt. Leiba söön vähe ehk seetõttu? Magusat ei armasta,seega puuduvad magusasööstud.
Vett ei joo piisavalt, üle liitri päevas küll mitte. Loodan, et suvel tuleb veetarbimist rohkemsmiling smiley Uuest nädalast lõppevad sünnipäevad, luban taas toidud kõik kirja panna. Kodutoitu kergem märkida.
Olgem terved, ärge kukkuge ega nukrutsegewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: Belinda1
Kuupäev: 27. March 2012, kl 22.32

Õhtust, vahetasin oma kalorid väiksemate vastu. 2-nädalaga olen 3 kg juurde võtnud.......eile sõin täpselt 100% ja hommikuks oli 1 kg rohkem kui eile.
Eelmine kaloraaž lubas süüa 1666 kcal, nüüd on 1273 kcal. Vaatan, kas midagi muutub.
Muidu lähen teises suunas oma kaalugagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 28. March 2012, kl 08.02

Mina õhenen sel nädalal üle hulga aja edukalt ja kiirelt. 200 grammi veel ja siis näen 7ga algava numbri asemel juba 6ga algavat. Söönud olen korralikult ja usinalt trennis käinud ka, vee joomisest rääkimata. Lähenev suvi ja rannahooaeg teevad enda motiveerimise lihtsamaks. Soovin teilegi kevadist langust ja kaalusula! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: Belinda1
Kuupäev: 30. March 2012, kl 09.25

Tubli oled, CherryChan! Saidki esimesena teise numbri ettesmiling smiley Hea tunne kindlasti sees.
Minu kaloraaži vähendamine on kaalule paremini mõjunud. Kui üleeile näitas kaal juba 76, alusatsin 74-ga, siis täna oli 74,5. Ja nüüd vähema toitumisega eesmärgi poole!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 30. March 2012, kl 09.25

Ei oskagi kohe kommenteerida kuidagi...Motivatsioon on kadunud kuhugi, üldse ei suuda ennast kokku võtta thumbs down

Samas tunnen, et riided on vabamalt seljas, olenemata sellest, et kaalunumber midagi ilusat ei näita.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 30. March 2012, kl 10.37

Minul ka tore nädal - kaalul täpselt 62 smiling smiley jesss! Sel nädalal ma üldse toite ei märkinud, võtisn vabalt, millegagi end ei piiranud v. a se te püüdsin õhtusögi süa 18-19 vahel ja käisin isegi korra jooksmas lisaks 3 joogatrennile. Et siiski ei tasu meelt heita, kui 2 nädalat kaal ainult tõuseb või seisab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: kalka
Kuupäev: 30. March 2012, kl 15.56

jah, ei tasu meelt heita.
ise loodsin ka teist numbrit ette saada, aga ei mitte...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 30. March 2012, kl 18.32

Ahhoi!

Mina ei heida ka meelt, et pea nädalaseks veninud pidustuste tulemusena kaal tõusnud on.. oleks võinud minna palju hullemini tongue sticking out smiley
tegelikult olen juba alates kolmapäevast olnud nö tagasi normaalsuses, käinud iga päev trennis ning toitunud korrektselt.
Küll järgmine nädal näen miinust winking smiley

Muide, Monika, ma usun, et ümbermõõdud ei valeta!
Kui riided seljas vabamad, oled suutnud end kaalunumbrist sõltumata saledamaks vormida.
Ja see on oluline algus!

Nii et pea püsti, motivatsioon lakke ja kilode kukkudes suvele vastu cool smiley

Ahjaa, au ja kiitus CherryChanile 6-ga algavasse kaalukategooriasse jõudmise puhul the finger smiley
Ma MÄLETAN seda tunnet eelmise aasta maist ja juuni lõpuks jõuan mina ka selleni! Ma tean!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 03. April 2012, kl 07.41

Eilse "motivatsiooniüritusena" võtsin ette enese ülemõõtmise. Kuna mu kaal sisuliselt langustendentsi ei näita ja mingil hetkel sellest õhemast enesetundest ka ei piisa, siis vajasin tõsikindlaid fakte selle kinnituseks, et olen õigel teel ning enesepiitsutamisest siiski mingit tolku on.
Ja ma sain seda kinnitust!
Võrreldes 13. märtsiga olen sisuliselt igalt poolt (vöö, puus, reis jne) kaotanud 1-2 cm!
Seega mu keha on tõepoolest kahanenud.
Ilmselt suurema lihasmassi arvelt seda kaalul veel aga näha ei ole.
Lisaks otsustasin oma kalorinormi tõsta, kuna tõenäoliselt toitusin alla oma tegeliku vajaduse.
Nüüd söön u 1650 kalorit päevas.
Eks näis, kas ja millist efekti see annab.

Head talvist teisipäeva teile, kulla kaasvõitlejad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 03. April 2012, kl 16.36

Niirt, päris kiire kahanemine siis ju! Paari nädalaga sentimeetreid kaotada tundub uskumatu, peaks ennast ka mõõtma. Küllap su kaalgi varsti kukkuma hakkab, kus ta pääseb.

Mina jätkan tublilt trenniga, söömine küll kisub vahepeal kiiva, aga motivatsioon on liiga tugev, et päris reelt maha lennata. Kaaluke on kõikunud paarsada grammi eelmise reede näidu ümber, kahjuks siiani vaid ülespoole, aga selleks reedeks loodetavasti juba alla smiling smiley Jube hea hoog on sees ja ma ei peatu enne, kui eesmärk täidetud on!

Muide, peab vist paika, et viimasena hakkab üleliigne pekk sulama kõhult. Kui muud kohad on mul silmanähtavalt paremas vormis juba, siis kõht nagu ei paneks tähelegi, et teda iga päev spordisaali olen vedanud. Oodaku aga, küll tuleb ka tema mihklipäev! tongue sticking out smiley

Kirjutage ka teised, kuidas teil läheb!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 06. April 2012, kl 11.08

Heh, kokkuvõttes siiski +0,4 on minu selle nädala tulemus. Aga see vist rohkem eilsest hilisest õhtusöögist ja päevadest tingitud. Tegelikult näitas kaal ikka alla 70 suurema osa sellest nädalast ja ma ei lase end absoluutselt plussist morjendada. Järgmisel nädalal tuleb kõva miinus! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 06. April 2012, kl 20.19

Kuna kaal hommikul pilti ette ei võtnud, siis jäi tänane kaalumine lihtlabaselt ära. Homme soetan uued patareid ja loodan siiralt, et probleem vaid selles peitub, et vanad oma aja ära elanud. Loodetavasti on minu kaalukesel endal veel elupäevi ja kannatust meie armastan-ei armasta suhteks veel pikkadeks aastateks smiling smiley
Mõnusaid valgurohkeid pühasid meile tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: kalka
Kuupäev: 07. April 2012, kl 15.43

minu kaal näitas ka plussi, väga suurt plussi....
aga loen selle ka "punaste pühade" arvele winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 08. April 2012, kl 11.45

Kalka, meil sarnased pühad winking smiley
Seega kaalurindel muutusteta!

Muide, tegin täna endast pildi, pesuväel, saamaks adekvaatsema pildi sellest, mis on praegune reaalsus ning mis oleks mõne aja pärast nö võrdlusandmestik muutuste tuvastamiseks.
Mul on juba mõnda aega tunne, et minu peegelpilt peegeldab rohkem minu emotsioone ning endaga rahulolu tervikuna, kui tegelikku kehalist vormi. Ehk siis kui on head ajad, näin enesele ka kuidagi saledamana ning ilusamana, seevastu madala enesehinnangu ajastul pööran peeglile riietumise ajal selja või teen seda vaid pimeduse katte all..
Samuti tundub mulle, et kuna mu kaal on koguaeg alates 16. eluaastast kõikunud, siis ma ei näe end enam adekvaatselt. Nimelt kinnistub mingi nägemus iseendast mõneks ajaks ning siis ei tule "aju" kiiretele kaalumuutustele lihtsalt järele. Ja kiireid kaalumuutusi on minu viimase kahe aasta jooksul olnud küll - rasedusega +27 ja seejärel -32 kg..

Vot!

Mõnusat päikeselistpühapäeva meile cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 10. April 2012, kl 08.41

Niirt, need on kuldsed sõnad, mida sa räägid enesehinnangu ja peegelpildi seostest! Mul täpselt sama. olen juba leppinud, et PMSi ajal olen alati paks smiling smiley Aga trenn ilmslet parandab enesehinnangut, nii et aktiivse trenniperioodi ajal tunnen end alati pigem ilusana. Kunagi stabiilselt jõusaalis käies ja kaaludes 70 kg sain tõesti meeletult komplimente oma hea vormi kohta ja julgesin kõiki riideid häbenemata kanda. Ja teine asi täpselt sama - ise näen end alati ühesugusena, ainult riided annavad muutustest teada! Viimased aastad õnneks näen end enamvähem saledana.
Aga sa oled ikka tõesti väga suuri kaalumuutusi teinud, -32, wow!!! Minul oli rasedusega max +12. Üldse olin oma täiskasvanuelus kõige paksem 20aastasena, üle 10 a tagasi, kaaludes 80, aga see oli tõesti vaid mõneks kuuks nii, 21 aastasena kaalusin juba alla 70 (ja seal perioodil mul kodus kaalu polnudki) ja elu kõige saledam eelmisel suvel, 56, nii et suurim kõikumine ongi olnud 24 kg vahemikus, aga seda 11 aasta jooksul. Üldiselt suurema osa ajast on mu kaal kõikunud 65-70 vahel, minu keha peab seda ilmselt oma normkaaluks, kui ma ei söömist ei jälgi, siis on just need numbrid platsis. See on muidugi harjumus, lisaks meeldib mulle kohutavalt süa ja kokata, ja süüa liiga suures kogustes ja liiga palju süsivesikuid. Aga nüüd ma siis olen võtnud ette projekti, et oma kehale selgeks teha, et võiksin ka pidevalt 60-65 vahel kõikuda smiling smiley
Aga ilusat päikeselist nädala jätku kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 10. April 2012, kl 16.36

Õnneks on ka minu jaoks nood +27 (võimalik, et isegi rohkem, tegelikult, kuna 2 viimase üle läinud nädala jooksul enam kaalule ei läinud winking smiley ) ja -32 olnud tõeliselt ekstreemsused!
Muidu olen oma 175 cm juures olnud keskmiselt vahemikus 70-75.
Ja see on vahemik, milles püsimiseks eriti pingutama ei pea.
Kaalu miinimum on olnud 62 kg gümnaasiumi lõpus ja viimaste aegade kõige ligilähedaseim saavutus sellele oli eelmise aasta juunis - 67.
Samas on elu stressirohkeimad ajad tõestanud, et kui end ikka täiesti käest lasen ja kaotan kontrolli kalduvuse üle pinget süües maandada, võin vabalt ka 80 piiri ületada ning ilmselt minu kaalurekord jäigi umbes 10 aasta tagusesse aega, mil kaalusin 82-84 vahele. Oskusliku enesepetjana ma sel ajal end ei kaalunud, seega täpselt ei tea winking smiley

Mnjaa, nüüd värskelt 33-sena olen otsustanud, et 70 kg on minu jaoks kuldne kesktee. Ma ei pea selle nimel end piitsutama, mis põhimõtteliselt oleks vastuolus minu elufilosoofiaga ning kirega suurepäraste maitsete suhtes, samas eeldab selle numbri püsimine regulaarset treenimist, mis tegelikult ongi kogu asja point. Usun siiralt, et 30ndate jooksul kehasse investeeritu teenib end 40ndate ilu, heaolu ja tervise seisukohalt täiega tagasi winking smiley Mitte et ma juba hirmsasti oma vananemise pärast muretseksin ja selleks valmistuksin, aga minu eas on aastate lisandumisest tingitud märgid endast juba märku andmas ja tark on neid asju arvesse võtta cool smiley

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 13. April 2012, kl 08.10

Tere imekena hommikut!

Tibakene langus on ette näidata. Küll liiga väike, et sellest eufooriasse sattuda, ent piisavalt suur, et end hästi tunda ja nädalast tööd tunnustada smiling smiley

Helgeid hetki teilegi winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 13. April 2012, kl 09.48

Mul käib see langetamine ikka siksakina - mõni nädal püsib kaal paigal ja siis väheneb korraga üle kilo. Sel nädalal saingi vastukaaluks eelmisele plussnädalale lahti 1,1 kilost. Tegin selle nimel intensiivset trenni ka ja jätkan samal lainel. Eesmärgist on puudu veel 4,1 kilo ja motivatsioon on praegu põhjas. Duellitamine inspireerib ka - eile läksin pärast zumbat veel jooksma suuresti just seetõttu, et tänane kaalumine ikka kindlasti ilusa numbri annaks. Ja kokkuvõttes oli see väga kasulik, sest päev lõppes kell 23 manustatud pitsa ja siidriga - meespool jõudis Tallinnas-käigult koju ja jällenägemisrõõm ajas linna smiling smiley Tänu trennile ei läinudki kalorid *nii* lõhki ja tänane number sai ilus. Ilusat kevadet ja kaalusula teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 13. April 2012, kl 10.08

Niirt - rõõm kuulda! langus on langus!
Ohoo, Cherry, palju õnne! Ülitubli oled!
Mina mõtlesin ka eile kaalumisele, aga ikka sõin õhtul liiga palju. ja kaalunr püsib jonnakalt hoolimata õhtusest 4 km jooksust. Aga mul paraku taas seedimine korrast ära ja olen siiski tegelikult veidi õhenenud, sest talje oli 68 ja puus 98 ehk siis mõlemad 1 cm vähem kui viimati smiling smiley Täna hommikul ma tundsin end küll nii unisena ka kohvist hoolimata ja võtsin vahepalaks ühe glasuursõõriku - kõige ebtervislikum asi, ilmselt, mis üldse olemas on grinning smiley aga no tegi ikka olemise paremaks see metsik suhrupomm ja samas olen ju terve nädala peaaegu et magusat vältinud smiling smiley
Ilusaid numbreid kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 13. April 2012, kl 21.00

Nii ilusad miinused tabelisspinning smiley sticking its tongue out
Minult ka väike miinus, aga siiski miinus. Motivatsioon taas kord üles leitud, loodame et suudan hoida ka. Paar järgmist nädalat saadavad olema väga istuva eluviisiga, hirmus palju koduseid töid kooliks vaja teha, seega ilmselt trenni ei jõua.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: aretha
Kuupäev: 20. April 2012, kl 10.22

Ahoi! Nii vaikseks kõik on jäänud smiling smiley Minul hoolimata kohutavalt kiirest ajast on esimene vaheesmärk täidetud ehk 61 kg 20 maiks. Loodan veel 2 kuuga 2 kg kaotada ja siis säilitama asuda smiling smiley aga see on raske sest trenniaega pole, magamisaegagi mitte ja siis taahks energiat magusaga kompenseerida..aga eks üritame edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Kuupäev: 20. April 2012, kl 21.06

Vaikne siin jah.
Aga minu kaal liigub siiskismiling smiley

Kas ma ainuke, kes pea iga päev valgud lõhki sööb? Nii mõnus on lõunaks kodujuustuga toorsalat kaasa võtta ja kui hommikul juba jogurtit söönud, siis ongi lõhki..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Suveks peegliga sõbraks"
Saatis: niirt
Kuupäev: 21. April 2012, kl 09.01

tere hommikust!

kuna vahelduseks kodust eemal paiknen ja kaalu käepärast pole, siis sedapuhku jääb nädalane kaalumuut kontrollimata ning lasen eelmise nädala numbri peal liugu winking smiley

nädal on möödunud lennates!
olen võtnud endale range eesmärgi tegeleda (häda)vajalike kirjatöödega, mille tähtajad kukkumas, hoidudes seejuures eemale sihitust kolamisest netiavarustes.
ilmselt olen iseend nii korralikult kuulanud, et pole ka siia foorumisse nina pistnud.

kaalu ja toitumise rindel ma end siiski ülemäära tunnustada ei saa sad smiley
trenni olen jõudnud seni vaid kahel korral nädala jooksul ning söömine on olnud suhteliselt tujude ja isude põhine.
tõsine mõttetöö ja vaimne pingutus on ajanud liigsageli maiustama.
lisaks pidin omal nahal TAAS ära kogema ja veenduma, et rohke puuviljade tarbimine mulle ei sobi!
ajab hetkeks kõhu ebameeldivalt täis ja siis tekib vastupandamatu isu millegi tahedama järele.
vastik ahelreaktsioon.

ka täna vaevlen ilges lihahimus.
ilmselt seda enesele ka luban, kuna valgud hoiava pikalt kõhu täis.
valgu kogused on mul reeglina iga päev lõhki!
üritan hoida neid miski 150% juures.
samas meldib mulle see valgurohkete söökide juures, et tarbin vähe, väikeseid koguseid ja täiskõhutunne kestab.

nii, nüüd lähen õue väikesele jalutuskäigule, nodin kokku lõunasöögi koostisosad ja siis naasen, et rulood ette tõmmata, jätta kauni kevade silmaulatusest välja ja keskenduda mõtlemisele/kirjutamisele, lohutades end, et kui need tehtud, saan ka kevadet mõnusamalt võtta!

ja süüa püüan see nädal tõepoolest korralikumalt!
ausõna!

päikest meile cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.