Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4
DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 21. February 2012, kl 20.42

Duellis osalevad:

Londiste         62.4kg
Rika             64.5kg
Undukas          66.0kg
Kakuke36         64.2kg
Aretha           63.6kg
Naerulind        58.0kg
Änn              62.7kg
Pirle            62.8kg
Tirnu            58.0kg
Janzu            67.2kg
Liinaliinaliina  63.5kg

Kaalumine toimub reede hommikul ja tabeli panen ülesse kas laupäeva õhtul või pühapäeval. Loodan, et jõuate reedese päevaga oma kaalud edastada, et saaks andmed tabelisse kanda.
Edukat Duelli kõigile osalistele ja mõnusalt palju kaotatud kilosid.

Esimene kaalumine meil siis reede hommikul (24.02).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: pirle
Kuupäev: 21. February 2012, kl 22.09

Väga super tabel, 5+ igati väärt. Minu tänaseks trenniks oli 37 min. jõudu ja 5km sörki.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: aretha
Kuupäev: 21. February 2012, kl 22.27

Aitäh Londiste! Edu meile kõigile ja kõrget motivatsiooni winking smiley
Mina lähen ka homme trenni. Täna suutsin lõpuks alla kcal normi süüa, mis vahepealset patuelu arvestades on väga oodatud smiling smiley Ootan juba reeedet winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 22. February 2012, kl 06.51

Edu kõigile meile, kel TASUTA anda üleliigset - üleskutse neile, kel juurde vaja (mul 1 sugulane nagu hambaork, aga muudkui sööb) grinning smiley grinning smiley

Õnneks on minu olemine ka juba parem ja loodetavasti läheb sujuvalt see liigse äraandmine winking smiley

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 22. February 2012, kl 06.53

Tere hommikust,

Aretha- Lugesin blogist, et oled tänasest "paastul"- kus ei söö rafineeritud suhkrut sisaldavaid toite, samuti vähendadd oluliselt liha ja nisutoodete söömist. Aga mida sa kullake siis sööd? Kas mett, kala ja rukkist smiling smiley
Ja kuidas see sul kõik välja hakkab nägema? Tekkis kohe huvi, ei tea, et kas ise suudaksin seda (end nii piirata). Sest mulle süüa meeldib, kui ikka tuleb koogi isu siis söön ka seda. Aga mängin kaloritega pigem grinning smiley


Pirle- tubli, et trenni tegid, see tuleb alati kasuks.

Naerulind- Rõõm kuulda, et sul juba parem on. Nüüd pead olema tugev ja enda eest hoolitsema.
Ma annaksin oma kilod rõõmuga sinu hambaorgist sugulasele tongue sticking out smiley

Kena hommikut



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Londiste112 22.02.2012 06.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: undukas
Kuupäev: 22. February 2012, kl 08.13

Ma olen kaks päeva järjest saanud isegi trenni teha. Kuigi üleüldine kurnatuse tase on vist suhteliselt kõrge hetkel - terve jaanuari kuu olen vahelduva eduga köhas-nohus-kurguvalus-ohatistes olnud. Ohatised löövad mul ikka siis välja, kui väsimus üle pea kokku lööb. Samas lapse kõrvalt ju puhkust ei anta - vahet pole, mis nädalapäev või püha parasjagu on grinning smiley

Eile-üleeile sai enda tehtud vastlakukleid süüa, täna püüan saiast hoiduda. Varemalt panin söömised ikka KA-sse kirja, kuid praegu teen endale arvutivõõrutust, et seda vähest vaba aega paremini sisustada ja seega kuskile kirja ei pane. Nii mõnigi asi läheb peale kõhtu jõudmist kohe meelest... Aga püüan ikka jälgida smiling smiley

Edu meile kõigile! Ja Londistele aitäh duelli vedamast! (Ise alles lõpetasin ühe duelli vedamise, tean töö mahukust smiling smiley). Tubli oled!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: aretha
Kuupäev: 22. February 2012, kl 16.31

Londiste - mulle pole selline paast raske, sest ma nagunii söön vähe liha smiling smiley Suhkur on aga mulle nagu narkootikum sad smiley Kohvi-teed joon küll ilma, aga jäätist võiksingi sööma jääda. Õnneks on olemas suhkruvaba šokolaad grinning smiley Aga sellist menüüd pole üldse raske koostada. Hommikuti söön alati putru seemnete ja pähklivõiga, ning teed meega, lõunaks juurvilju, võileibu, salatit ja õhtuks tõenäoliselt mingi supp. Teen ise rukkileiba, sinna peale määrin hummust. Sinki ma nagunii sön vähe. Kala on mu lemmik. Ja tõesti, ma armastan väga igasugu mitmeviljaleibu. Ma teen isegi pizzat rukkipõhjal. Ja muide nt banaanikooki saab teha kaerajahuga ja ilma suhkruta smiling smiley Ega ma seda liiga tõsiselt ka ei võta, aga tahaks end võõrutada vajadusest pidevalt midagi magusat suhu pista. Ja kui ikka väga hätta jään, siis kuivatatatud puuviljad aitavad hädast välja smiling smiley
Undukas - ma olen ka veebruari algusest saadik koguaeg haige olnud. Täna käisin esimest korda joogas, jala..appi, kui raske oli lihtsalt kõndida! Trenn võttis ka jubedalt võhmale. Aga pisitasa ja küll tuleb jõudu juurde! Mis arvutivõõrutusse puutub, siis mul läheb ka vahel liiale, iga ampsu ka ei tohi kohe tormata sisestama, aga üldjoontes ma proovin hommikul natuke planeerida. Ja juba on ettekujutus ka olemas, kui palju miski sisladab. Tasakaalu ma enam nii paaniliselt taga ei aja.
Ja tõesti Londiste, oled hirmus tubli ja aitäh Sulle, et duelli algatasid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 22. February 2012, kl 22.19

Õhtust,

Aretha- Nujah siis sul jah kuidagi kergem seda paastu pidada. Ma ka otseselt nagu suhkrut väldin ja seda juba eelmise aasta kevadest. Kohvi ja teed joon ka ilma suhkruta. Kooki teen vähema suhkru kogusega, kui retseptis kirjas on. Aga jäätist võiksin ka mina sööma jääda. Aga õnneks pole seda kaua juba söönud grinning smiley Mõnikord teen ka kodus ise jäätist (netis retseptid). Maitse on hea ja tead ise kui palju manti ja asju sisse paned.
Ma loodan, et paraned kiiresti ja joogasse pole ma veel kunagi jõudnud. Ja tundub, et see tõesti aitab, sest koormus on seal suur.

Undukas- Ma planeerin ka toidud eelmisel päeval päevikusse ja kui läheb tõesti üle (mingite ootamatuste pärast) siis korrigeerin nädala lõikes jne. Või asendan mingid asjad teistega. Kui kõik kirjas siis on palju kergem kohe kõik ja ei teki vajadust nii palju patustada.
Loodan, et ka sina tervened kiiresti.
PS.
Ma eelmisel kevadel vedasin ka duelli ja mulle täitsa meeldis. Eks mingit moodi see disiplineerib veel rohkem olla korralik ja kõid tihedalt siin lobisemas.


Ma eelmisel aastal veebruaris kaalusin 77kg (sest olin suitsetamise maha jätnud) ja suveks sain kaalu 56, 5 peale umbes grinning smiley Ehk kaalu kaotasin 4.5kuuuga natuke üle 20kg.
Seega ma tean, et kuidas on hea kaalu langetada ja tean, et miks ma juurde võtsin. Ning nüüd need vähesed kilod mis üle, on kohe palju lihtsam langetada, sest tean, et kuidas süsteem töötab. Ja tean, et Kaaluabi süsteem on tegelikult hea, sest siin on kaaslased, kellega oma muresid ja rõõme jagada.


Ühesõnaga, me kõik oleme tublid, kes me siin oleme ja õritame oma keha ilusaks saada. Sest algus on juba tehtud- nüüd on vaja ainult sammu pidada ja korralik olla tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: pirle
Kuupäev: 22. February 2012, kl 22.51

Minu tänane päev ei läinud üldse plaani järgi.
1.õues tormab 17 m/s tuul-seega jooksmine jäi ära.
2.käisin külas ,kus ei suutnud ühelegi toidule ei öelda ja sõin lausa topelt sh. sokolaadikook pähkli ja jäätisega. Tulemuseks siis umbes 500 kcal-ga päev lõhki.

Londiste sa ikka ülitubli, nii lühikese ajaga niipalju kilosid kaotada. Kuidas sa seda tegid?
Mina suutsin eelmisel aastal poole aastaga ainult kümmest titekilost lahti saada jooksmisega. Minu viga on see ,et pole jälginud mida ja kui suures koguses söön. Mis teha, mulle meeldib mõlemat teha- nii süüa kui joosta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 23. February 2012, kl 07.35

Mina sooviks juba pisikest erandit teha sad smiley Nimelt, väike reis täna algamas ja kaalule saan alles esmaspäeval. Seega pean andma hommikuse kaalu, mis on 64,3. Nii, et 100g juures-krrrrt. Kas seal need 2 vastalakuklit ja tordilõik? Samas olin lastega kelgumäelt tulles palju rohkem läbi kui peale 10 km jooksu confused smiley Nimelt siis pisema saatsin kelguga mäest alla, ise jooksin järgi ja vedasin ta siis keguga uuesti mäkke!! Juube lõbus oli lapsel. Minul nii lõbus enam peale 20ndat sõitu polnud smoking smiley
Mina liitusin kaaluabiga maikuus ja augustiks olin kaotanud 10 kilo. Vahepeal läks närvide ja ja muu peale veel 4 kilo aga need tulid jõuludega ruttu tagasi.
Minu nipp pole kindlasti mitte söömisest loobumine vaid trenn-trenn. Liigutanud pole ennast enam ammu. Suvel oli igapäevaseks trenniks 15 km rattasõitu. Kui endal "läks meelest" siis tuletati lapse poolt see kiiresti meelde. Võtsin ta siis rattatooli ja tegime koos trenni winking smiley
Igatahes olen väga rahul, et teiega liitusin, mis sunnib ennast uuesti kätte võtma sest see 4 kilo oleks vaja kiiremas korras maha saada! Eile otsisin välja suusapüksid kapist (alles nüüd!!!!) ja reisilt tulles luban, et vähemalt 2x nädalas võib mind suusarajalt leida.
Ahjaa, pikkust mul erinevatel andmetel 168 või 169. Pange 168 sest vanusega pidi vist lühemaks muutuma cool smiley Igatahes edu ja jaksu kõigile!!!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: undukas
Kuupäev: 23. February 2012, kl 14.38

Söön sibulat ja tervenen smiling smiley Asi on tunduvalt paremaks läinud - nohu veel kimbutab aga ehk möödub seegi peagi. Igal juhul olen olnud ülimalt tubli. Neljal päeval järjest trenni teinud, söönud enam-vähem korralikult. Olen endale kõike lubanud, aga koguseid jälginud. Ma kohe ei saa oldud ilma tumeda šokolaadita ja kohvi ma ka suhkruta ei joo. Aga kohvi jooma pean, sest see aitab seedimisele kaasa.

Tegin endale oma targa pulsikella abil kaalukaotuse ja parema treenituse programmi. Selle alusel peaksin treenima nädala jooksul 4 tundi ja 55 minutit kokku (õigetes pulsivahemikes) ja kaotama 1400 kcal. Olen oma programmi täitmisest vaid 10 minuti ja 5 kcal kaotuse kaugusel smiling smiley Homme-ülehomme on aga suured sünnipäevad, seega trenni ei tee (välja arvatud leiva sõtkumine homme hommikul winking smiley), kuid pühapäeval loodan tennist mängima minna. Kui mul õnnestub nädala eesmärk täita, on mul terve järgmine nädal kella tabloo kõrval näha üks ilus karikas smiling smiley Naljakas, mille nimel pingutada, aga näe töötab asi grinning smiley

Homne kaalunäit on aga tõenäoliselt plussis. Keha hoiab vett kinni, ju ta arvab, et niipea uuesti ei saa. Aga ma ei kurvasta - tean, et olen olnud rohkemgi kui tubli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 23. February 2012, kl 19.45

Pirle- ega mingit saladust ei olegi. Sõin tihedalt, et 3 sööki ja vahepalaks midagi näksida aga piirdusin endale lubatud kaloritega. Tegin trenni normaalselt ja mitte liiga palju. Kui tuli koogi isu siis sõin kooki aga kaal langes ilusti, sest õppisin oma keha kuulama ja tegema nii, et keha oleks rahul grinning smiley
Mulle meeldib ka süüa ja kogused on mul ka ikka parajalt suured, keegi ei tahtnud eelmisel kevadel/suvel uskuda, et ma jälgin toitumist ja selliste portsjonitega veel alla ka võtan.

Kakuke- Võtan rõõmuga su kaalu täna vastu ja kena, et sa ise teatasid, et reedel puudu ei jääks su kaal grinning smiley Ära selle 100lisa grammi üle kurvasta, oled järgmisel nädalal siis kohe toplet tubli. Ma tean, et oled. Ja kena reisi sulle ka.

Undukas- Mina joon ka kohvi, mitte seedimise pärast vaid mulle väga maitseb kohvi. Eelmisel kevadel enne kaalu langetamise alustamist jõin tassi (500ml) alati 4lusika suhkruga. Siis loobisin jookidesse suhkru lisamisest ja see oli mul ka üks põhjus miks kaal hästi langes grinning smiley Aga kohvi on küll mõnna.
Tubli, et sa ei muretse selle pärast, et homme vb oled omadega plussis. Sa vist kuulad ka oma keha ja tead, et tegelikult oled tubli olnud ja kui keha vett kinni ei hoiaks siis oleks kindlasti miinus. Tubli oled.

Ise lähen täna linna sünnipäevale ja tean, et söön seal rahulikult, sest miinus on mul juba niigi kindel. Nüüd on jutt ainult numbrite suuruses smiling smiley Ja olen hetke seisuga alles 42% päeva kaloritest ära tarvitanud, seega võin süüa väga vabalt ja ei pea üldsegi muretsema.

Kena õhtut teile ja siis homme esimene ühine kaalumine.
Edu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 23. February 2012, kl 21.23

Ma viimastel päevadel suht eemal grinning smiley Kiired ajad tööl smiling smiley

Eile oli aega ainult kummikomme suhu pista, sain uue köögimööbli ja tegelesin sellega grinning smiley Kaal hommikul väiksem polnud ...

Täna tuli leivaküpsetamistuhin, nii ma siis nüüd küpsetan siis esmakordselt leiba smiling smiley Näis, mis välja tuleb winking smiley

Homme lähen kohaliku vallavanema vastuvõtule ning söögiks plaanis teha kamapalle (pliksi nõudmisel) ja kiluvõileivad ei puudu kaa grinning smiley Täna olid tööl ka kiluleivad, mine metsa kui heaaaa grinning smiley

Homseks kergemat kaalu hot smiley

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: änn
Kuupäev: 23. February 2012, kl 22.30

Hei-hei!
Selline vilgas arutelu juba käib siin - tore grinning smiley
Mina kardan homset hommikut, kuna mul on kogu selle tervisliku eluviisi poole pöördumise listist tegemata mitmed asjad, nagu nt. piisav vee joomine, trenn, toidukordade vahed + kellaajaline arvestamine ja planeerimine. Hetkel veel ma lihtsalt kirjutan kõik söödu üles ja jälgin, et kcal üle ei läheks. Kuid kas sellest piisab, selgub homme. Kuid tunnen juba, et pean hakkama seda kõike siin veidi tõsisemalt võtma, kuna juba jaanuari algusest pendeldan siin 62 ümber.
Ja kui lugeda siit teie rahulolevusest pakatavaid ja ulmelisena tunduvaid kaalukaotusi, siis just see paneb mind jälle rohkem teemale mõtlema ja loodetavasti ka pingutama.

Ja eriti tuleks pingutada seepärast, et tundsin paar päeva tagasi õhus esimest morda jälle seda tõelist kevadelõhna - mmm, seega varsti on jälle olemas kõik see imeline - päike, meri, plätud, bikiinid, värsked puuviljad ja marjad, erinevad festivalid ja üritused ja grill jne... ja nüüd ma ise ka uskusin ja kujutasin ette seda niiiii elavalt, et olen uus, tänasest olen uus ja tublim kaalulangetaja kui eales varem smiling smiley))) ainult natuke on ju tegeleikult vaja maha saada, seega Go, Go, Go!!!

Sellise kihutuskõne tegin praegu grinning smiley Ja mul on hästi palju erinevaid mõtteid ja teemasid, mida soovin teiega arutada, kuid sellesti siis mõnel järgneval päeval, et postitus liiga pikaks ei läheks.

Suured, suured tänud Londistele, kes duelli veab ja nii mõnusa entusiasmiga teisi innustab. Tunnen kohe, et sattusin vägagi õigesse duelli grinning smiley

Me kaalule, me kaalule võib tulla veel üks laps,
võib tulla see, võib tulla see, kes julge on ja kraps smiling smiley smiling smiley
Ainult et homme peame kõik julged olema!
Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: tirnu
Kuupäev: 24. February 2012, kl 08.38

Tere hommikust!

Ilusat vabariigi aastapäevasmiling smiley Panen varahommikul ära kaalu ,mis näitas täna 57,5smiling smileysmiling smileysmiling smiley Nüüd teekond Lätti mäesuusasporti tegema, mis on väga hea trenn pidupäeval söömise asemelsmiling smiley

Triinu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 24. February 2012, kl 09.01

Hommik, alustame siis grinning smiley taas 58kg hommikul näitas kaal,eile oli ikka 57, ... kg, nääh, aga nagu tean ka ise, siis olin haige, siis tekkis hea isu ja nii edasi grinning smiley

Edaspidi olen tublim - ma luban smiling smiley

Kena aastapäeva kõigile ja mina torman nüüd maale, et ilusasti Aastapäeva puhul Vallavanema vastuvõtule minna grinning smiley

Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 24. February 2012, kl 09.26

Tere ilusat hommikut,

eile sai siis sünnipäeval käidud linnas ja oli ikka väga mõnna üritus. Sõin 2tk kooki toorjuustukooki mille kallasin üle maasikatoormoosiga spinning smiley sticking its tongue out see oli lihtsalt võrratu. Siis jõin ühe rummi-colaga ja sõin veel terve prae (Fish&Chips)- ja seda kõike täiesti külma südamega ning tedlikult, kui palju see kõik kaloreid mulle annab. Prae söömise lõpetasin kell 23.00 , ise arvates, et küll see mul täna hommikul veel kaalul näha ole, sest minu jaoks oli see ikka liiga hiline söömine.
Ning nüüd kõige tähtsama juurde-
Minu täna hommikune kaal oi 61.4kg ehk nädalaga olen jõudnud maha raputada tervelt -1kg grinning smiley

Vabariigi sünnipäev on mul küll ilusti alanud ning loodan õhtust veel väga palju. Häid sööke, head seltskonda jne. Tegelikult oli plaan minna jalutama täna aga oma tervise huvides on targem mitte jalutada. On suur oht, et võid murda luud. Eile linnas oli jääl ikka liiga palju kukkumisi, need mul veel liiga selgelt meeles.

Änn- rõõm kuulda, et oled leidnud omale mõnusa duelli ja küll see kaal ka langema hakkab, kui meel on positiivne ja motivatsioon pressib igaslt poolt sisse grinning smiley
Kihutuskõned on head, sest motiveerivad meid kõiki. Me ju teeme seda kõike enda ja oma tervise ning kena keha nimel.
Ning jääme siis erinevaid teemasid ning arutelusid ootama. Need on kõik väga oodatud, sest koos on ikka parem lahendusi leida.

Tirnu- Kena Lätis suusatamist sulle, tore kui vabariigi aastapäeval ka midagi sportliku ette võetakse .

Naerulind- Küllta sul langema hakkab. Anna kehale aega atra seada smiling smiley Aga ilusat vallavanema vastuvõttu ka sulle ning maitsvaid kamapalle ja kilu võikusid.


Kena ja vihmast Vabariigi sünnipäeva meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: aretha
Kuupäev: 24. February 2012, kl 09.49

Tere hommikust kullakesed! Ma ka nii õnnelik - kaal näitas 62,8 ehk siis 800 g maha läinud - hoolimata sellest, et eelmine nädalavahetus öödus söömise tähe all, isegi ei tea, kui palju sõin, ja üldse olen iga päev normi ületanud peale üleeilse smiling smileysmiling smileysmiling smiley jejejejeeeee! Ilmslet aitab isegi see, kui teha tervislikumaid toiduvalikuid !
Londiste, Änn, Tirnu - palju õnne teile ja jätkame samas vaimuswinking smiley Naerulind - su kaal on nagunii nii väike, et sellises kaalus ongi kõikumised kergemad tekkima, tean omast kogemusest - ja jõudu sulle jätkamiseks! Nautigem vabariigi aastapäeva! Ma kokkan siin just mõnusat rukkileiva - kamakreemi kausikooki maasikatega (aga õnneks suht lahja winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: änn
Kuupäev: 24. February 2012, kl 10.24

Kena hommikut, kaasvõitlejad!

Tänud õnnesoovide eest, Aretha grinning smiley Kahjuks tuli küll +400g (tänane kaal siis 63,1), kuid ma siis järgmiseks nädalaks panen selle õnne reservi ja üritan vastavalt sellele korraliku miinuse teha grinning smiley
Nii mõnna hommik, telkust tuleb Nukitsamees, kohv maitseb ülihea, puder juba söödud ja nüüd kodus suurpuhastuse päev, et õhtul saaks heade sõpradega Pingviinide paraadi vaadata ja midagi nämmat süüa grinning smiley
Teile kõigile ka mõnusat päeva ja püüame mõelda nii, et kõik need nämmad asjad, mida kaldume sisse ahmima suurtes kogustes - tegelikult piisab meile ju vaid ühest kiluleivast, kuna sealt saame kätte selle maitse ja teadagi pole meil enamasti mitte kõht tühi vaid lihtsalt isutab. Seega võimalikult palju erinevaid ampse võimalikult väikestes kogustes - ja nii kujunebki perfect day tongue sticking out smiley
Minu selle nädala hüüdlause - kuula oma keha smiling smiley
Ja palju õnne kõikidele, kellel - oli! Seda on taas väga inspireeriv lugeda.
Tirnu - olen väga kade lumelauahunt praegu grinning smiley grinning smiley
Londiste - Sina oled ikka väga tubli selles kalorite reservi jätmises pidupäevadeks jms. Aga mind huvitaks, et palju Sa trenni teed? Ma ise ei tee üldse, seega ootan kihutuskõnet, vb. isegi midagi hirmutavad - icccc smiling bouncing smiley
Änn

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: undukas
Kuupäev: 24. February 2012, kl 10.46

No tere hommikust! Mul kaalu näit küll täiesti masendav (nagu ma ka arvasin), aga iga rakuga tunnen kohe, kuidas keha on vett täis ja lihased on trennist kanged grinning smiley Kaal siis +1kg ehk 67 kg. Loodan, et ma teie kõiki jõupingutusi ära ei nullinud. Järgmine nädal loodan suurt miinust näha smiling smiley

Ilusat vabariigi sünnipäeva! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: janzu
Kuupäev: 24. February 2012, kl 12.41

Tere!

Raporteerin: maha on läinud täpselt 1 kg ja tabelisse võib kanda 66,2 kg.
No kas pole ilus päev täna?! Päike särab isegi pilve taga. winking smiley

Edu kõigile algaval nädalal!

J.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: pirle
Kuupäev: 24. February 2012, kl 13.13

Eelmise nädalal püstitatud eesmärk -500g sai täidetud 120%. Oi, see oli väga ammu ,kui kaalusin 62,2 kg smiling smiley

Toredat kodumaa sünnipäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 25. February 2012, kl 06.17

Hommikust,
oleme peaaegu kõik oma tulemused siia kirjutanud ja ootame ainult Liinaliinaliina numbreid. Seega kui nad tulevad siis tuleb ka tabel smiling smiley
Kellel pluss/kellel miinus - peaasi, et siin kohal oleksime ja oleksime ausad, sest nii töötab see grupi motivatsiooni saamine/andmine kõige paremini.
Olegm ausad, ma sõin eile ikka korralikult. Kodus hommikul Caesari salat (kodune versioon), ämma juures sain lõunaks head praadi ja õhtul kodus sushi ning banaanilaastud magustoiduks grinning smiley Oi see oli rammus aga kõik oli maitsev ja ma ei kahetse midagi. Sest kui kaal langeb hästi siis väikesed patustamised on mul küll lubatud- Ma ju olen ikkagi inimene smiling smiley

PS! Trennideni pole ma veel jõudnud, kogu mina kaalu langetamine käib hetkel ainult toitumisega. Kui trenni hakkan tegema siis pean tõstma veel kalorite normi, et keha säästma ei hakkaks.

Olge ilusad ja head

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: aretha
Kuupäev: 25. February 2012, kl 10.36

Oih, Änn, mu kevadväsimus on ikka päris korralik, ajurakud on olematuks kuivanud smiling smiley aga mulle jäi tõesti mulje, et oled alla võtnud! igatahes SU suhtumine on sellest hoolimata kiitust väärt! Tõsiselt.
Janzu ja Londiste on ikka hullu moodi tublid, terve kilo läinud! Pirlest ei räägigi. Kadedaks ajate winking smiley Sellest hoolimata oli minul eile ka korralik söömapäev, aga tuju on siiski hea. Täna ka külalised tulemas ja kana-kartulid ahju minemas, aga eks siis järgmisel nädalal on jäänud mõned päevad, kui saab jälle end kokku võtta smiling smiley
Ja trenniga on mul praegu nii, et ma isegi tahaks teha, aga jõudu pole pärast terve veebruari väldanud haigust, ja kavatsen võtta rahulikult, kuni elujõud tagasi tuleb. Eile käisime jalutamas, aga juba esimene km ajas hingeldama. Õhtuti peale kuut tunnen end väsinuna nagu laip. Seega minu järgmise nädala eesmärk on süüa võimalikult palju värsket ja end vitamiinidega turgutada. Küll jõuab veel trenni ka teha, kevad-suvi ootavad!
Optimismi ja elujõudu, armsad duellikaaslased! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: änn
Kuupäev: 25. February 2012, kl 12.02

Hommikut, või siis juba lõunat, või siis Londiste (vaatasin, et juba poole 6-st kribasid) jaoks juba pealelõunat grinning smiley
Milline imeline päev - tegin endale niiii nämma hommikusöögi, et ise ka ei usu, tasakaalus toitumisest on küll asi kaugel kuid hommikusöögipunktidesse mahtusin ilusti. Ja nüüd kuidagi nii hea ja kerge ja palju powerit, seega panen teile kiire ülevaate retseptist: kausi põhja rebisin jääsalatit 30g, peale lisasin piisas õlis ja võis praetud porrut 30g, siis lisasin konservherneid 50g, peale tuunikala tilliga Rainbow (ainult Prismades ja minu totaalne lemmik) 50g, siis munapudru (kuival pannil praetud) ühest munast, 40g maitsestamata jogurtit + 25g Hellmann´s Light majoneesi + loomulikult ohtralt erinevaid pipraid grinning smiley MMM, no see tõega maitseb hästi. See on u. 300kcal hommikusöök, muidugi valgud ja rasvad sellega kõvasti üle, kuid mulle sobib, kuna söön lõunad päris süsivesikuterikkad. Ja lisaks ma usun, et hommikuti tuleb nata rohkem rasvu süüa, et seedesüsteem päevaks ette valmistada grinning smiley
Eile muide jäin oma punktidega 93 juurde, kuidagi ei mahtunud lihtsalt rohkem ja kell oli jälle 9 õhtul confused smiley confused smiley, kui õhtusöögi alles sõin. Ja vett kaanisin looma moodi, sest eile oli suurpuhastuspäev - see ajab mind alati hullusti jooma grinning smiley Igasugu jooke, sest õhtul võtsin ka pingviinde paraadi kõrvale 150g head punast veini grinning smiley Ühesõnaga nautisin päeva. Ja kuna tegu suurpuhastusega, siis loomulikult pole see veel valmis, seega täna jätkan grinning smiley

Ja Londiste, mul hea meel kuulda, et ilma trennita ikka veel ilusti alla võtad, ma ka nüüd proovin nii, et ei mõtle kogu aeg trennile vaid võtsin eesmärgiks, et lähen trenni siis, kui 5 ette tuleb. Usun, et sinna pole palju aega grinning smiley

Aretha, tänud heade sõnade eest ja ma olen jah hirmus positiivne kogu aeg. Põhjuseks on see, et 2011. aasta oli minu jaoks murranguline, nimelt ütlesin lahti kõigest, mis mind frustreeris, st. töökohast, kuhu oli igal hommikul nii raske minna, et... ning ka suhtest, millega ma rahul ei olnud, kuna olime elukaaslasega vastandid grinning smiley Nüüd püüan kõike korda seada, naudin vallalise elu ja naudin seda, et olen taas elurõõmus ja uudishimulik ja tahan saada osa erinevatest teemadest ja omandada uusi kogemusi, lisaks on käsil unistuste töö poole püüdlemine. Ja kõik on lihtsalt suurepärane ja soovin teile kõikidele, et leiaksite ka endas üles selle positiivsuse, sest uskuge mind, nii on elu kerge ja tore! Selline lugu siis!
Edu kõigile ja rõõmsat meelt ja palju armastust ja soojust teie südameisse!
Ja kui te leiate endas kõik eelnimetatu, siis see otsususekindlus öelda "ei" üleliigsele toidule, mida su keha tegelikult ei vaja, on kergem, palju kergem!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: pirle
Kuupäev: 25. February 2012, kl 13.32

Tere lõunat!
Mina ei oska ilma trennita olla ,siis on enesetunne ka kehv.Sellel nädalal on tugeva tuule tõttu mitu jooksu ära jäänud sad smiley ,aga täna paistab päike smiling smiley
Mitu leiva/saia viilu sööte tavaliselt päevas?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: undukas
Kuupäev: 25. February 2012, kl 13.49

Mina söön hommikusöögiks 2 viilu leiba ja see on enamasti kogu mu saia-leiva tarbimine päeva jooksul smiling smiley Eile sai küll rohkem maiustatud - küpsetasin üle pika aja ise leiba. Proovin tuleval nädalal sama palju trenni teha ja toitumist jälgida. Reedeks on kõva miinust vaja smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 25. February 2012, kl 14.13

Tere! Jäin natuke hiljaks. Aga imestus suur- liikumiseta rämpstoitu täis nädal on toonud ikkagi languse. Kaal 63,1 kg ehk -100g. Pole küll palju, aga ikkagi uskumatu. Olin kindel, et olen juurde võtnud.

Aga nüüd korralikuks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Kuupäev: 25. February 2012, kl 15.59

Tervitus,
kuna hetkel kiire siis pikka juttu aega teha ei ole. Aga meie armas ja pisike tabelike on nüüd siin.
Loodan, et selline meile kõigile sobib.

Edukat laupäeva kõigile


         Londiste  Rika   Undukas  Kakuke  Aretha  Naerulind  Änn  Pirle  Tirnu  Janzu  Liina
17.02       62.4   64.5    66.0    64.2    63.6       58      62.7  62.8   58.0   67.2   63.5
24.02       61.4   63.3    67.0    64.3    62.8       58      63.1  62.2   57.5   66.2   63.1

Nädala -/+  -1kg  -1.2kg  +1kg    +100g   -800g       0      +400g -600g  -500g  -1kg   -400g


Kokku       -1kg  -1.2kg  +1kg    +100g   -800g       0      +400g -600g  -500g  -1kg   -400g

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: "Tasuta ära anda üleliigsed kilod"
Saatis: aretha
Kuupäev: 25. February 2012, kl 21.19

Suur tänu, Londiste, tabeli eest! Mõnus vaadata kohe smiling smiley Te panete siin edasi sellise kiirusega, et raske sammu pidadasmiling smileysmiling smileysmiling smiley

ja muide Londiste - sa kirjutasid siin oma eelmise aasta kaalust. Uskumatu kokkusattumus - minu elu suurim kaal on olnud (seda küll oma 2 last sünnitama minnes) just 77, ja eelmisel suvel elu väikseim siin KAs 56,5 smiling smiley Viimane oli minu pikkuse juures küll juba kerge alakaal, selline rinnutu-puusatu hambaork, ja siis sain juba pigem kaastundlikke pilke, nii et sinna ma enam ei pürgi, aga ikkagi on alla 60 ikka hea kaaluda smiling smiley

Täna ma ple kõige tublim olnud, ainukeseks trenniks shoppamine - oo, kui ilusaid riideid ma leidsin - süües suutsin küll jääda oma parajalt suure normi piiresse (söön praegu 1650 päevas) aga esimest korda elus läksid valgud üle VÄGA hilise kanasöömise pärast smiling smiley Tavaliselt proovin viimase tugev söögi süüa 18-19 vahel, aga seekord ei õnnestunud. Aga homme pole külalisi oodata. naudsin juba ette mõtte pühapäevast ja pannkookidest smiling smiley

Tervitused kõigile ja ikka palju jõudu-motivatsiooni!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 1234Järgmine
Asukoht: 1 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.