Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Katerkat
Kuupäev: 08. May 2012, kl 07.42

Oi, vabandust, märkasin nüüd alles, et tabel uutele liitujatele lukus sad smiley. Langetan üksi edasi ja võrdluseks piilun teie tulemusi smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: lamiate
Kuupäev: 08. May 2012, kl 10.38

Katerkat, TÄIESTI kindlalt soovitan teha uus teema duelliotsinguks ja ma vean kihla, et saad kohe omale kaaslased, kellega kaasvõitlema asuda! smiling smiley Nii, et ei pea seltskonnast välja jääma. Lihtsalt meie omast, selleks korraks. smiling smiley Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Ingu
Kuupäev: 09. May 2012, kl 05.38

Noniii naised (nimede järgi tundub, et kõik siin on naissoost isikud smiling smiley).

Kuidas siis kaks esimest duellipäeva kulgenud on? Raskelt? Kergelt?

Esimesed päevad peaksid idee järgi muidugi raskemad olema, sest organism pole veel harjunud vb samadel kellaaegadel energiat saama, vett nii suures koguses tarbima, tasakaalustatult sööma jmt. Hiljem kui sellest kõigest saabki harjumus (ja veel hiljem loodetavasti ka elustiil), on kergem.

Mina olen mõelnud ennast alguses aidata mõttega, et TÄNA pean ma vastu pidama. Seada endale väikene eesmärk ja seda täita, on ju palju lihtsam, kui mõelda, et nüüd nädal aega pean tubli olema. Positiivne tagasiside (ma sain hakkama! smiling smiley) tuleb ka palju kiiremini - juba homme hommikul!

Nii et kallid kaasvõitlejad, täna on see päev! ELAGEM SIIS PÄEV KORRAGA!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Strix
Kuupäev: 09. May 2012, kl 06.42

Tere kõigile! No minul pole olnud just parimad päevad, sest liikumisvõimalus puudub, kuna laps on palavikuga toas ja mina siis koos temaga. Kalorid olen suutnud hoida igati normi piires, aga liikumise osa on puudu, nii et ei teagi, mida reede hommikult oodata. Otsustasin enne mitte kaaluda.
Eraldi duelli tõttu pole ma toitumises midagi muutnud. Alustasin siin nüüdseks 2 nädalat tagasi ja olen selle aja ühtviisi tubli olnud. Ja justnimelt tahaks, et selline toitumine oleks harjumus, mitte sunniviisiline enesekontroll. See on minu suurim eesmärk, kaalunumbri kõrval.
Ootan juba põnevusega, millal me riburadapidi hakkame teatama rõõmusõnumit, et esimene number on 6!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: lamiate
Kuupäev: 09. May 2012, kl 09.28

Hei,hei! Mina pean ütlema, et olen olnud söömise osas väga tubli, alates reedest, siis kui duell ennast ilmutama hakkas. smiling smiley Ilma kiusatusteta ja seni on väga kerge olnud ennast jälgida. Menüü küll kaaluabi järgi olen ainult ühel päeval tasakaalu saanud päriselt, aga no see tundub vahepeal üsna keeruline, vaadates külmkappi. grinning smiley Mul kipub olema valke hulga rohkem ja rasvu vähem kui vaja, isegi siis kui õli lisan igalepoole. grinning smiley Aga see selleks. Liikumisega on mul ka natuke kehvasti praegu juba paar kuud. Olen käinud võimalusel natukene jalutamas (reedest saati siis iga päev üritanud) ja eile proovisin õhtul ka ujuda, aga seljaprobleemi tõttu on seda üsna keeruline ja valulik teha. Ei saa aktiivselt liigutada ennast, nagu harjunud olen. Samuti olen töölt eemal seetõttu ja ka sealne tavapärane aktiivne liikumine on elust puudu. Aga see selleks, seda enam pean toitumist jälgima, et midagi tohutult ülearu ei saaks. smiling smiley Loodetavasti on reedel tulemusi näha, natukenegi. smiling smiley
Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Kairka
Kuupäev: 09. May 2012, kl 15.02

JOu kaasvõtlejad!
Mina kui pikemajaline kaalulangetaja ei ole ka midagi muutnud otseselt duelli pärast. Kaalu olen langetanud viimased 3 aastat. Siiani olen lahti saanud 23. kilost ja nüüd otsin stiimulit, et need viimased 3 kg maha saada järgneva 8 nädala jooksul. Sporti teen ka viimasel ajal päris tublist 4 korda nädalas. Ja 6 mina ette ei peagi saama. Käisin eelmine nädal keha analüüsis ja treener ei soovitanud ka sinna klubisse trügima hakata vaid jääda 72 peale pidama, kuna lihasmassi päris palju ja ülejäänu läheks juba lihaste arvelt. Nagu paljud teisedki on öelnud siis viimased 5 kg on ikka väga visad kaduma aga eks nad on ka kõige kauem kukil olnud smiling smiley Loodan,et duell mnd piisavalt motiveerib need viimased kilokesed maha ajama ja soovin ka teile EDU!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Strix
Kuupäev: 11. May 2012, kl 06.57

Nonii, sõbrakesed. Käes on meie duelli esimene reede! Alustan sissekannetega tabelisse - minu kaal 71,0 ehk siis -400g. Ei teagi, kas rõõmustada või mitte, aga igal juhul on see miinus, nii et ma parem rõõmustan smiling smiley
Andke aga tulemustest teada ja ma täidan meie toreda tabeli ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: daisy
Kuupäev: 11. May 2012, kl 07.13

daisy, kaal täna hommikul 71.9.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Anny86
Kuupäev: 11. May 2012, kl 07.32

Anny86 uus kaal on 75 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: daisy
Kuupäev: 11. May 2012, kl 07.38

reede hommik, uus kaal 71.9.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: lamiate
Kuupäev: 11. May 2012, kl 08.07

Hommik! smiling smiley Minu kaal rõõmustav 73,3 kg (Duelliarvestuses -1,2 kg, eelmisest reedest, ehk nädala arvestuses -1,7 kg).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 11. May 2012, kl 08.40

Hei, minu kaal täna hommikul 78,0. Oleks lootnud enamat, aga mis siis ikka winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Kuupäev: 11. May 2012, kl 08.49

Hommik!
Minu kaal on täna endiselt 71,1 aga usun, et järgmine nädal on see vaiksem.

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Ingu
Kuupäev: 11. May 2012, kl 09.14

Kaal on 70,5 ja KMI 25 - kaalukaotus 0,9

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: yllekas
Kuupäev: 11. May 2012, kl 10.24

Tänane kaal on 72,9 kg. Langeb smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Kairka
Kuupäev: 11. May 2012, kl 10.54

hei- hei,
Minu kaal täna 74,3. See on ka minu kõige madalam kaalunuber, mida viimati nägin 1,5 kuud tagasi. Loodame, et järgmiseks reedeks saan 73.... ette.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Strix
Kuupäev: 11. May 2012, kl 11.00

Kõigi andmed sisestatud, kamba peale kaotasime 5 päevaga 6,1 kg. Tubli töö! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: daisy
Kuupäev: 11. May 2012, kl 11.08

ma olen yllekaga nüüd ühe pulga peal!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: daisy
Kuupäev: 11. May 2012, kl 12.49

oih, ma ise ka ei märganud, et olen nüüd juba 71.9, mitte enam 72,9. vajab harjumist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: daisy
Kuupäev: 11. May 2012, kl 12.57

üks mõte tuli, kui lugesin seda kaalu säilitamise ja jojo efekti artiklit - et ühe nädala selle 8 nädala jooksul peaks püüdma mitte kaalu langetada, vaid püsida kaalus ehk teha väike kurnamise paus. et püsida mõistuse juures. või teeme seda salaja kõik nagunii nädalavahetustel?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Kairka
Kuupäev: 11. May 2012, kl 14.20

Eks keha ise reguleerib ise ka, mõnel nädalal ta lihtsalt ei alane smiling smiley
Minul vähemalt on nii.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: tereloom
Kuupäev: 12. May 2012, kl 10.47

Sõbrad, kaasvõitlejad! Siit kaugelt maalt mina kaaa annan endast teada- tahaksin väga liituda!
Kaal tänase hommikuse seisuga 75,6 (iik!), pikkust 170cm ja eesmärk jõuda 65 peale.
Kas võtate kampa? Tervitustega päikeselisest Valgevenest, terekas.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: lamiate
Kuupäev: 15. May 2012, kl 15.51

Hei, hei. Mina kahjuks see nädal oma tulemusi teatada ei saa ja olen veidi selles mõttes kaalujälgimise rajalt maas. Olen haiglas ja koju saan küll parima õnne korral reedel, aga kuna täpselt ei tea ja kuidas selle kaaluga siis on, ka ei tea. Võtan enda jaoks hetkeks aja veel ja ei mõtle pingsalt kaalule. Ehk järgmisest nädalast uuesti tabelis olemas, ülejärgmisest juba tippvormis. grinning smiley Tahaks loota. Ärge siis pahandage kui teile see nädal kaalu ei raporteeri, oli minu loo moraal.
smiling smiley
Aga jaksu ja kaunist suve lähenemist ning kaalu vähenemst kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: lamiate
Kuupäev: 15. May 2012, kl 15.52

Hei, hei. Mina kahjuks see nädal oma tulemusi teatada ei saa ja olen veidi selles mõttes kaalujälgimise rajalt maas. Olen haiglas ja koju saan küll parima õnne korral reedel, aga kuna täpselt ei tea ja kuidas selle kaaluga siis on, ka ei tea. Võtan enda jaoks hetkeks aja veel ja ei mõtle pingsalt kaalule. Ehk järgmisest nädalast uuesti tabelis olemas, ülejärgmisest juba tippvormis. grinning smiley Tahaks loota. Ärge siis pahandage kui teile see nädal kaalu ei raporteeri, oli minu loo moraal.
smiling smiley
Aga jaksu ja kaunist suve lähenemist ning kaalu vähenemist kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Strix
Kuupäev: 16. May 2012, kl 10.41

Saa ruttu koju! Ja küll sa meile kõigile veel järgi jõuad selle langetamisega ja ehk eest äragi smiling smiley Mina sel nädalal ei saa üldse kiidelda tubli olemisega ja parimal juhul võiksin jääda nulli, kuigi karta mõned plussid hoopis sel reedel, aga ega see mind veel ei murra! Nii ka sind, ole tubli ja anna endast ikka teada!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Kairka
Kuupäev: 16. May 2012, kl 12.56

Soovin ka edu paranemisel! Tervis ikka ennekõike ja siis alles ülejäänud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: lamiate
Kuupäev: 17. May 2012, kl 06.32

Nonii. Annan endast teada. smiling smiley Käisin eile opil, õhtul sain juba kõndima ja mind mitmeid kuid vaevanud probleem näib kadunud olevat. Jesssss! smiling smiley Haavavalu muidugi veel on ja kõndida saab tasapisi ja raami toel. Aga SEEEE närvivalu on kadunud ja tulevik paistab Sunny grinning smiley

Kuu pärast peaks saama aktiivsemalt tervisesporti tegema ja küll see kaal siis ka paremini langeb. Hetkel olen haiglas söönud küll natuke seda, mida kodus ei sööks (sellest võimalik ka pluss), aga no kui kell 20 õhtul pakutakse saiakest ja teed ning nälg näpistab, siis ma ära ei ütle. grinning smiley Loodan homme koju saada. Eks näis.

Terviseks! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Kuupäev: 17. May 2012, kl 11.24

Tervitused kõigile ja
kiiret paranemist Lamiate smiling smiley

Olen nõus väitega, et mõni nädal kaal lihtsalt ei alane ja seisab paigal. Minul oli nii möödunud nädalal. Sel nädalal ma ennast teadlikult vahepeal ei kaalunud, alles täna hommikul tegin kontrollkaalumise ja tean, et saan homme "nõuetekohase" (st mitte liiga vähe, mitte liiga kiirelt) languse kirja panna winking smiley

Edu meie duellile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Kuupäev: 17. May 2012, kl 16.51

Tere,

Sooviksin ka duellist osa võtta,kui veel võimalik.
Olen samuti 171 pikk ja 72 kg.Eesmärk on samuti 65 kg kaaludawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Kuupäev: 18. May 2012, kl 07.26

Reedene hommik!

Nii, nii minu nr täna 70,1 Esialgu ehmatasin ära, et kuidas nii, et polegi langust aga ei, siis vaatasin kaalunumbriga tõtt ja saan rõõmustada null on ka number smiling smiley) ning minu jaoks täna väga oluline number, seega -1 kg smiling smiley

Vaatame, kes siis sel nädalal meil kaalutabelis "ära paneb" smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.