Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Strix
Kuupäev: 18. May 2012, kl 07.33

Tere hommikust!

Minul oli täiesti ebaõnnestunud nädal, ilma igasuguse füüsilise koormuseta ja ka toitumises ei olnud ma tubli. Tulemuseks 70,9 ehk siis -100g. Uskumatu! Kartsin siia sel korral kopsaka plussi kirja panna. Pikas plaanis olen ma aga täiesti graafikus ja ei kavatse lootust kaotada. On ju ammu teada tõde, et tark ei torma! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 18. May 2012, kl 08.14

Hommik! Tänane seis 77,6 kg
Ikka tasa ja targu winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Ingu
Kuupäev: 18. May 2012, kl 08.17

Hommkutervitus!

Minu selle nädala kaal on 70,1 ehk siis 0,4kg kaalukaotust. Rahul, rahul, rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Kairka
Kuupäev: 18. May 2012, kl 09.16

Hommik,
Minu tänane kaal 74,3, e. -100g. See on siis see koht kus saab jälle tõestust, et üks nädal langeb ja teine lihtsalt ei lange, ole nii korralik kui tahes. Las see keha siis harjub.... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Anny86
Kuupäev: 18. May 2012, kl 09.43

Hommikus kaasvõitlejad winking smiley

Minul oli ka see nädal väga vaevaline, kuna 2 päeva ei saanud trenni minna (sünnipäevad ja teater).
Seega oli minu tänahommikune kaal 74,8, mis teeb siis -200grammi ainult võrreldes eelmise nädalaga (eks keha harjub tervislikuma toidaga, mida nüüdsest on 2 nädalat väiksemates kogustes saanud grinning smiley

Eks loodan, et järgmine reede võiks juba 73,.. olla grinning smiley Nii loodangrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: daisy
Kuupäev: 18. May 2012, kl 13.25

nädala lõpus läks kaal üles ja nägin kurja vaeva, et tagasi jõuda eesmärgi juurde, seega see nädal kirjutage tabelisse 71.8. nuuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: yllekas
Kuupäev: 18. May 2012, kl 22.49

Hei tublid kaalulangetajad! Kahjuks pean oma plussnädala üles märkima. Kaal siis 73,3. Seda oligi oodata. Luban järgmine nädal tubli olla tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: lamiate
Kuupäev: 19. May 2012, kl 15.31

Hei,hei. Sain ka hommikul koju ja kui tohib, äkki võin teie lahkel loal oma tänase kaalu anda tabelisse? Siis ei jääks nagu päris tühjaks mu nime all. 73.7 kg. Nii, et väike pluss nagu arvasin, aga ei ole hullu. Kartsin hullemat nende haiglas serveeritud õhtuste saiakeste ja suhkruga tee tõttu...lisaks sõin eile ühe twixi ka. grinning smiley Eks see "pirn" võib muidugi kaalule veel tulla... Aga loodan, et vast mitte. Edasi saan ja pean niikuinii jälle tublim olema ja lihaseid taastama hakkama. smiling smiley Nii, et tulebki üks pooletunnine jalutuskäik nüüd. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Strix
Kuupäev: 22. May 2012, kl 11.49

Sisestasin viimased andmed tabelisse ja vaatasin muuhulgas, et ma olen täiesti selgelt ja kindlalt viimasel kohal! Ometi tunnen ma ennast suurepäraselt ja olen täis eneseusku oma eesmärgi saavutamisel... Küll ühel päeval tulevad ka minu poolt ilusad prisked miinused smiling smiley Teie kõik võite endaga ju veel rohkem rahul olla! Aga ärge valvsust kaotage, põrutan veel muidu mööda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: lamiate
Kuupäev: 22. May 2012, kl 14.22

Enesetunne ja eneseusk ongi kõige tähtsam! smiling smiley

Ikka võidu! tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Anny86
Kuupäev: 22. May 2012, kl 15.13

No nii...minu selle nädala soovist kaaluda 73,.. ei tule nüüd küll midagi välja...Nikastasin oma hüppeliigest ja peab jalale 2 nädalat rahu andma sad smiley Seega minu kaal ei liigu ilmselt muus suunas, kui ainult üles nüüd järgmised 2 nädalat sad smiley(((( Eks annan ikka oma kaalust teada igal reedel nagu tubli laps kunagi smiling smiley)))

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Strix
Kuupäev: 22. May 2012, kl 15.22

Kasuta seda aega kui võimalust püüda kaalu kontrolli all hoida! Kui kaks nädalat alla ei lähe, ei juhtu midagi. Püüa toitumisega hoida nii, et juude ka ei tule! Paras katsumus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Kairka
Kuupäev: 22. May 2012, kl 15.44

Mhh, ega minulgi eriti suuri langusi oodata ei ole... iga nädalavahetus suured üritused plaanis. Saaks need 500g allagi või siis sama kaaluga asi üle elatud oleksin väga rõõmus. Peaasi, et juurde ei tule smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Anny86
Kuupäev: 23. May 2012, kl 07.27

No üritan, mis ma üritan, aga täna hommikul oli juba 100g juurde tulnud, kuna keha ei saa ikka seda füüsilist koormust, millega ta viimased 2 nädalat on harjunud. Aga eks tuleb lihtsalt veel hoolikamalt jälgida, mida suhu pistan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: lamiate
Kuupäev: 23. May 2012, kl 11.15

Anny86 - Ma väga soovitan vähem stressata! Stress ei mõju kaalule kindlasti hästi, sõltumata liikumise mahust, seda ilmselt teavad kõik. smiling smiley Antud hetkel oli see vääramatu jõud, mis sinugi plaanid ehk natuke sassi lõi. Nii nagu minulgi see seljajama, mille tõttu mitu kuud vaevaliselt vahepeal liikusin ja rohkem vegeteerisin.
Taastud ka ruttu ja ära liigselt ennast piitsuta kontrolliga...mis ei tähenda muidugi kontrolli kaotamist. tongue sticking out smiley Aga kõike mõistlikult! Ma näiteks pean ennast praegu kontrollima, et ei liiguks nii palju kui tahan. grinning smiley Ja nii ongi...pean ikka arvestama, et mul alles nädal opist ja organism vajab kohanemist mitte kiirendust nullist sajani. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Anny86
Kuupäev: 24. May 2012, kl 07.12

lamiate- Sul on täiesti õigus, et ma ei tohiks stressata ja isegi, kui kaal kõigub 200g siia-sinna, siis polegi nii hullu. Lihtsalt see hüppeliigesejama nii kurnav ja vaevaline. Ei saa korralikult taastuda, kuna vaja tööl olla ja paberimajandusega tegeleda. Aga õnneks sain oma käsutusse auto ja seega ei pea 4xpäevas 1km maha kõndima, mis oleks hetkel täiesti võimatu ja äärmiselt vaevarikas. Aga kui jalg terveks saab, siis pean ilmselt üle vaatama ka oma treeninkava, sest sellist koormust, mis mulle paika pandi (5 korda nädalas oleks ju hea treeneri sõnul) ma enam ei tahaks.
Aga eks ma üritan ennast vormis hoida ja kindlasti annan reedel oma kaalunumbri (mis siis, kui see ka suuremaks on mõnesaja grammi võrra läinud smiling smiley )
Aga loodan, et ka sina lamiate paraned jõudsasti opist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Ingu
Kuupäev: 24. May 2012, kl 11.10

Mina arvan ka, et antud hetkel on postiivne suhtumine kõige alus, sest tegelikult algab kaalulangetamine siiski köögist - 80% söömine ja vaid 20% füüsiline aktiivsus.

Jõudsat tervenemist ja homseni smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Kuupäev: 24. May 2012, kl 11.55

No masendav, kuidas võib mõjuda üks laupäevane sünnipäev sad smiley ometi sõin tagasihoidlikult aga ikka õhtul kella 20 paiku kartulisalatit grilliha ja küpsisetorti on ilmselt liig.

No jah, tahtisn öelda, et eile hommikust kaalu nr ei julgaks homme siia kirja pannagi aga ehk täna annab mingi liikumise, et vähemalt plussi ei jääks... tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: lamiate
Kuupäev: 24. May 2012, kl 12.04

Just, positiivne mõtlemine! smiling smiley

Kuigi...ega mina ka see nädal väga ei hõiska ilmselt siiski...vähemalt tänase kaalunumbri põhjal. Eks näis, mis homme... Käisin eile ka natuke esimesi grillirõõme nautimas. Sõin grillitud kanaliha ja mingeid väikseid kanavorste mõned, pluss veidi kartulisalatit ja õige pisut patustasin ka joogivalikuga...ühesõnaga kaloreid sai kindlasti üle praeguse normi päeva kohta. Aga mõned asjad on ka positiivsed. Emotsioonid näiteks, sõprade nägemisest ja maitsvast toidust. smiling smiley Lisaks oma seisundi tõttu seisan praegu palju püsti, mis ilmselt kulutab rohkem kaloreid kui istuv lösutamine ja söömine. Pluss...tulin öösel jala koju, mitte taksoga (ca 3-4 km), midagi ikka... Kaal oli täna muidugi kohe suurem, aga ega ta see nädal langenud ei olegi. Kahtlustan ka kohe-kohe algavaid naistekaid. smiling smiley Aga tunne on sellegipoolest suurepärane ja ma usaldan seda. Sest lihased tunnevad ennast iga päevaga kindlamalt. Sest ma võimlen ja liigun ja söön üldiselt õigesti. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Anny86
Kuupäev: 25. May 2012, kl 07.13

Tere hommikust.

Nagu ma juba kartsin, siis minu jala vigastuse tõttu olengi 200g juurde võtnud...Minu tänahommikune kehakaal oli 75kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: daisy
Kuupäev: 25. May 2012, kl 07.28

see pole küll mu sellenädala kõige parem number, aga 71.5 on ilus ikkagi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 25. May 2012, kl 08.21

Hommik! Minu tänane kaal on 76,3. Ise olen tulemusega rahul winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: lamiate
Kuupäev: 25. May 2012, kl 09.09

Hommikust!

Okei...minu kaal küll üllatas täna, olles vastupidiselt daisyle absoluutselt nädala parim number. grinning smiley Pidin kolm korda kaaluma, et uskuma jääks. 73,2 kg ehk eelmisest nädalast -0,5. Ja seda vaatamata üleeilsele grillile ning sellele, et alles eile hommikul kaalusin 74,1. Väga imelik. grinning smiley Aga muidugi rõõmustav. See tähendab, et muus osas korralik olemine on ennast nädala vältel ikka ära tasunud. smiling smiley Ja olen oma vahepealse plussi väikese boonusega tasa teinud. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Kairka
Kuupäev: 25. May 2012, kl 09.09

Tereeee,
Nii tore, nii tore, nii tore... minu kaal täna hommikul 73,3 e. -1,1kg hot smiley Armumine mõjub alati kaalule hästi the finger smiley Ja muidugi 2 lisatrenni mis sai tehtud ei teinud ka paha.... minna veel 1,3 kg ja siis oktoobris Amsterdami poolmaratoni jooksma (veel olen kõhklev aga võib ju proovida selle jaoks treenida) Üldiselt suured plaanid..... vaatan, et upakile ei kuku omadega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Kuupäev: 25. May 2012, kl 11.08

Juba lõuna tongue sticking out smiley

Aga minu hommikune kaal täna 70,3 No ei mõju hästi need sünnipäevadel osalemised - ma söön seal isegi vähem, kui kodus aga toit on selline... no jah, mis ma ikka jahun, mulle piisab ka ainult sünnipäeval viibimisest ja kaalu numbrid suurenevad eye popping smiley no mis seal ikka, tänasest alates JÄLLE uue hooga winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: daisy
Kuupäev: 25. May 2012, kl 12.45

mul on kolme nädala peale vaid kokku kogumiinust 1,1 kilo, aga sinna vahepeale jääb üks 0,8 kilo vedelikupeetust ja üks pralle, seega sisetunne on mitte miinus 1,1, vaid ligi -2 kilo! olen hetkel kenasti raja peal ja oskan järjest enam oma keha kuulata! aga pikad paid Kairka ja Jessy911 suunas, megatublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: daisy
Kuupäev: 25. May 2012, kl 12.45

lamiate, sina ka, megatubli!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Ingu
Kuupäev: 25. May 2012, kl 20.26

Õhtust!

Vabandan, et varem ei saanud kirjutada. Minu tänane kaal on täpselt 70,1. Ei midagi juurde ega maha.

Natuke pettunud sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: Strix
Kuupäev: 25. May 2012, kl 22.37

Ainult yllekas pole veel oma numbreid andnud. Kamba peale kokku oli see nädal meil hoopis edukam, kui eelmine! Nii et ikka rõõmsalt edasi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL Strix/Jessy911/Kairka/MariKarus/yllekas/daisy/lamiate
Saatis: lamiate
Kuupäev: 26. May 2012, kl 15.34

Tublid oleme kõik! smiling smiley No matter what.

Aga, et DUELLIkaaslasi "konkurente" rõõmustada, tunnistan üles, et mul oli eile jälle üks patupäev. Õigemini õhtu. Ja teadsin ette ka, et nii läheb...Ema juubelil sai söödud kaloreid ilmselgelt liiga palju (võileivatort, mingid taignas asjad, rummipallid, jogurtikook ja veel mõningaid asju)...Kuigi natuke selleks kalorirünnakuks valmistusin hommikul ja tegin tubli tunni intensiivset kõndi, ja tavapärase võimlemise 30 mintsa. Aga umbkaudselt kaloreid kokku arvutades, miinus liikumine, jäi päevakaloraažiks ikka mingi 130%. Õnneks on nüüd aega nädal, et ennast järgmiseks duellikaalumiseks jälle vormi ajada. grinning smiley

Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.