Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 5 / 6
Re: Koos on kergem
Saatis: tutuna
Kuupäev: 18. March 2013, kl 13.13

See kevad võiks juba kiiremini tulla.
Minul oli väga "raske" nädalavahetus, üks söömine hommikust-õhtuni ja nii reedest-pühapäevani ja liigutamine suur null. Kuidas oleks võimalik olla korralik pidevalt...
Mis teema selle puuvilja söömisega õhtul on? Kas ei tohi? Ei ole varem kuulnud, et see oleks kuidagi kahjulik. Kõike uut infot ei jõua muidugi jälgida aga vana tõde on see, et oma kalorid tuleb ära süüa ja hoida normi piires, kirja panna kõik mis suhu pistad. Kui sellest kinni pidada järjepidevalt, siis tuleb ka tulemus. Suur komistuskivi on just ülesöömised- minul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 18. March 2013, kl 16.39

No minul oli ka ikka väga raske nädalavahetussmiling smiley
Kõigepealt reedel suur sünnipäev, laupäeval vanavanemate külastamine ja pühapäeval käik ämma juurde.
Ütlen ausalt, et täna hommikul oli kaalule astudes tõsine hirm aga asjata, väike pluss oli võrreldes reede hommikuga aga eelmise nädalaga võrreldes miinus ikkagi smiling smiley
Aga vastus küsimusele, jah ma söön õhtuti terve apelsini, poolitama ma neid küll ei hakka winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 23. March 2013, kl 10.51

thumbs up terve nädal nn.komandeeringus, väga raske, tõsiselt raske kcal arvutada. Omameelest ikka kontrollisin,aga eks esamaspäeval ole näha.... Eile käisin ka tunnike rattast sõitmas, natuke ikka liikumistsmiling smiley Loen siin blogides veepäeva pidavatest sõpradest, kõigil tundub peale seda kerge olla.smiling smiley Kuna minu kaal põhimõtteliselt ikkagi seisab käis ka mõte,et prooviks, mis te kaas- duellitajad teete kaalu alandamiseks või teeksite? Palun nõuandeidthumbs up
Päike juba piilub,lähen välja jalutamasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 25. March 2013, kl 07.48

Hommik! kodukoht, mina nt. võtsin lisaks toitumisprogrammile ja treeningvideotele kasutusele ka infrapunasauna. Väga soojalt soovitan. Esiteks on see mõnus ja teiseks väga tervislik ja kolmandaks kukub ka kaal smiling smiley Kui ei tea sellest, siis google'st leiab kirjelduse, mille vastu see kõik on ja kuidas ta töötab. Praegu saab nt. Tallinnas Ilukroon ilusalongist (Männikul Džingli hotellis) väga soodsa hinnaga kaarte kätte. Mina sain 10x30min. 19euriga. Tavahind on 5eur/30min. Alustan 28.03. Pakkumise saamiseks tuleb facebookis nendega lihtsalt ühendust võtta.
Tean sellest rääkida, sest siin aastaid tagasi sai ka sama probleemiga käidud ja tulemused olid väga head winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 25. March 2013, kl 19.56

Tublid tublid smiling smiley
Mina tundsin eelmine nädal, et vot ei taha neid kaloreid kirja panna ja ei pannud ka.
Tulemused annavad tunda aga õnneks ei midagi hullu.
Alustasin seda nädalat siis plussiga winking smiley
Uuel nädalal uue hooga kuigi tänane lõuna lppes terve karbitäie Kräsupea koogigagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 25. March 2013, kl 19.58

Heh vaatasin just tabelit ja oh seda rõõmu, ma olen hoopis nullissmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: turta
Kuupäev: 25. March 2013, kl 20.36

Minul on ka mingi seisuperiood. Nagu läheb alla ja nagu ei lähe ka.. ega 2 nädala kohta -0,5 pole midagi väga erilist.. kaalualngetamise nimel pean siiski endale antud lubadustest kinni - seega alustasin ujumisega (isegi varem, kui alguses plaanisin) ning alates aprillist hakkan jalgsi tööle käima.
Modelle omale silma ette muidugi ei mana, aga kapis riideid vaatan küll, mida suvel tahaks juba kanda. cool smiley

Lilled toas ja kaseoksad vaasis lehtes - ilus on kohe, nüüd tahaks ise ka veidi kaunim (kergem) olla smiling smiley

Sära silma ja päikest päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Kuupäev: 25. March 2013, kl 21.39

oeh, mina olen kohe nii laisk olnud, et ei teinud eelmisel nädalal mittemidagi. Ei viitsinud päevikut täita ega mingit liigutamist ka teha. Sel nädalal võtan ennast jälle käsile. Suvi ju lähenebsmiling smiley ja ühe kümneka võiks küll selleks ajaks vähemalt maha visata.

Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 25. March 2013, kl 21.50

tervitused kõigilesmiling smiley

minu nädal reisides sai saatuslikuks, juurde tuli palju.... kaal hetkel 89sad smileysad smiley. Täna käisin trennis ja saunas. Jah infrasaunast olen kuulnud,aga minu jaoks liiga kaugel. Loodan liikumise peale ja kui sobiliku infrasauna leian kindlasti proovin; tänud soovitamastsmiling smiley Täna oli naistepüha,aga jätsin punaveini joomata,võtsin selleasemel tomatimahla. Tõesti on aeg oksad tuppa tuua,pühad kohe käes ja töönädal lühemsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 27. March 2013, kl 17.33

Tere! Olen siin keskonnas täiesti uus ja sooviksin küsida et kuidas siin teil need duellid välja näevad. Ehk oleks ka minul võimalik kusagil kaasa lüüa. Pikkust 154cm ja kaal 60kg.Tahaksin väga kaaluda kunagi 45-50kg. Keegi ehk oleks nõus seda duelli asja seletama ja nagu olen juba maininud et ka ehk kuhugile lisama winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: rb
Kuupäev: 27. March 2013, kl 19.47

Olen olnud viimasel ajal väga piiratud liikumisega - kardan jääd. sad smiley
Minu kõige tõsisem trenn on hommikul tööleminek - grinning smiley kõik lihased pyyavad mind pysti hoida ja yleeile vast alles olin kukkumas tervelt viiel korral.

Aga hinges on juba jalutuskäikude ootus. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 29. March 2013, kl 15.48

Miiskar, arvan,et meie kaalukategooria ja vanuse suhe vist sulle ei sobisad smiley Ehk leiad kergemate grupi kellega võisteldasmiling smiley Meie lõpp eesmärgid on sinna kanti,kust sina alustad, Edu!

Minul korra nädalas väike trenn rattal ja täna ka kepikõnd tehtud.Keppidega hea saab turvaliselt kepid lumme torgata. Aga kaalukaotus Osad smiley
Päikestja häid pühispinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 01. April 2013, kl 06.53

Hommik! Oi need pühad ikka meelitasid ampsama siit ja sealt ja tulemus on näha winking smiley nädala saavutus -0,3 mis on põhimõtteliselt vaid keskmine kõhutäis grinning smiley nii et võib praktiliselt nulliks lugeda eelmise nädala. Käisin ka infrapunasaunas ja seal kaotasin 0,5 aga nagu öeldud, siis kolm vaba päeva, kus kõik kodus (mees ja lapsed) tegid oma töö.
Homme jälle infrasse ja neljapäeval ka + nüüd olen ka toitumisega rangelt ree peal ja vaatame, mis järgmiseks nädalaks juhtub siis winking smiley
Päikest meile kõigile nii silmisse kui südameisse winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 01. April 2013, kl 20.46

Olete väga tublid olnud spinning smiley sticking its tongue out, isegi minul kõrgele ronimise tagajärjel kukkus 1 kilokesmiling smiley
Pühade ajal oli 3 sünnipäeva,hullumajasad smiley. Täna tunnike ratta sõitu ja väike saun. Ehk leian ka infrasauna üles,sellest tundub küll palju röömu olevatwinking smiley
TiiuL head soovid vastuvõetud ja ka teile kõigile tagasi saadetud! Oleme koos, ka te,kes olete tabeli unarusse jätnud, olge ikka meiega grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 13. April 2013, kl 16.12

Tundub nii vaikne meil siinsad smiley
Kuidas läheb,kas esmaspäeval ikka kaalume?
Ostsin hularõnga, täna siis proovisin, huhh raskesad smiley
Esmaspäevani, olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: moan
Kuupäev: 13. April 2013, kl 22.45

Jep, suht vaikne kahjuks. Ise paar korda ei pandnud ennast kirja tabelisse.
Nüüd motivatsioon on tagasi.
Loodan, et esmaspäeval ikkagi tulevad uued numbrid tabelisse.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 15. April 2013, kl 16.12

Moan ja TuuiL küll te olete tublidhot smiley
Mina toitun tervislikult,vaeva näen topelt, alla tuleb visaltsad smiley.
Võitleme edasismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 16. April 2013, kl 08.54

Hommik kaasvõitlejad! Minu pingutused on vilja kandnud ja esimene siht, kaotada nr.9 oma kaalunumbri eest, sai täidetud smiling smiley olen rahul. Nüüd pingutaks 85ni, siis oleks jälle tubli grinning smiley vaatan, et seekord on kõigil väga ilusti kukkunud, väga lahe winking smiley Jätkame!

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 17. April 2013, kl 20.08

ÕNNESOOVIDthe finger smiley TiiuLe!

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: rb
Kuupäev: 22. April 2013, kl 08.32

Mina õnnitlen ka neid, kelle number aina langeb. Yhtlasi rõõmustan talve taandumise yle. Eile sain selle tõttu tervelt 15 km jalutada ja energiat jäi veel ylegi. Duellis olen kyll vist tagantpoolt esimene, aga juurde ei ole ka kaalu tulnud. See on tähtis. Mulle. smiling smiley
Kyll ta langema hakkab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 22. April 2013, kl 08.33

Hej,hej duellitajad,kus olete?

minul täna 84,1 on toimunud mingid liikumised nädalaga -1,5, olen rahul ka sellega,et ümbermöödu sm on ka ilusti vähenenuddrinking smiley

4 kuud olen loobunud jäätisest, suhkrust ja nisutoodetest va. riis koos sushiga.

Eile õues toimetamine andis päikeselise jume ja lehtede alt tulid ka sinililled välja, kevad on täiega hingesspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Madam
Kuupäev: 24. April 2013, kl 19.48

Tere! Olen kaua siit eemal olnud, tegemist on nii palju ja kaaluga on lood kehvad, langetamise asemel on seda juurde tulnud, jaanuarikuise 73 asemel praegu 76 ja veidi ülegi. Kodukoht, sa oled nii tubli olnud, kui loobunud jäätisest ja nisutoodetest, ma ei suuda seda. TiiuL, võid endaga rahul ollasmiling smiley Kevad on lõpuks käes, loodan selelst energiat saada ja surnud ringist välja tulla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 29. April 2013, kl 08.21

kaalunumber 84,3

Kodused aiatööd nõuavad omaosa,et pean rohkem liikuma hakkama ka väljaspool õuet, selleks ei ole eelmisel nädalal motivatsiooni leidnud sad smileylaiskus). Poen vabanduse taha,et ilm külm ja tuuline. Päikest ja sooja oodatessmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 29. April 2013, kl 15.56

Tere üle pika aja smiling smiley Eelmine nädal, saate aru, ma UNUSTASIN ennast kaaluda ja tabelisse lisada grinning smiley uskumatu, mida kevad ja lähenev reis minuga teeb grinning smiley Ega suurt langust pole olnud ka nüüd kahe nädala kokkuvõtteks, aga ikkagi olen rahul. Ilmselgelt ei jää ta ju kukkuma 1-2 kilo nädalas winking smiley
Järgmine esmaspäev mu kaalunumbrit jälle ei tule, siis olen oma kauaoodatud puhkusereisil ja ma väga loodan, et nädal aega suve ja nautimist mulle väga saatuslikuks ei saa tongue sticking out smiley
Seniks aga olge kõik tublid ja uute kirjadeni! smiling smiley cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: rb
Kuupäev: 30. April 2013, kl 06.13

jipikajee! mul läks number sel näalal 90st alla! jee! (89,4)
võlusõna? KÕNDIMINE! smiling smiley
sain uued "matkakepid" (nagu pakendil kirjas oli). grinning smiley
aga peamiselt minu uudishimu sellise nutitelefoni äppi nagu Endomondo vastu - see nimelt loeb kilomeetrid yles ja kasutab tartu linna kaarti ja pärast arvutab kilomeetrid ise kokku ka. kõige pikem distants on olnud 10, midagi km seni.

No, tore. ma olen rõõmus. smiling smiley
kohe teine asi volbrile vastu minna! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Madam
Kuupäev: 30. April 2013, kl 20.37

rb, oled väga tubli! See Endimono on sul vist väga huvitav ja kasuliksmiling smiley Mulle ka väga istub kepikõnd, nendega saab hea hoo sisse, koormust jagub kogu kehale ja peamine et tegevus värskes õhus! Kahjuks ei jõua ma kõndima nii sageli kui sooviksin, ikka üritan tunnikese mõnel õhtul nädalas. Kaalule mul see enam nii väga ei mõju, keha sellega vist juba harjunud või söön ikka üle vajadustesad smiley Reipust meile ja rõõmsalt maikuule vastu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: TiiuL
Kuupäev: 13. May 2013, kl 05.56

Hommik! Olen reisilt pidulikult tagasi ja no kaal tõusis 2,6 kilo aga ma ei kurvasta, sest see oligi asjade loogiline jätk, kui ikka sööki-jooki s.h alkot sai 24/7 endale lubada tongue sticking out smiley puhkus oli super! Nüüd tuleb mojito-lainelt maha astuda ja koduste teemade juurde tagasi tulla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 14. May 2013, kl 18.07

Hei,
Ma nüüd häbenen veidi, et olen kaua eemal olnud.
Tekkis tahtmine käega lüüa ja seda ma ka tegin vahepeal, kuid uskumatu aga kaal ei tõusnud endisele tasemele.
Hetkel on isiklikus elus veidi keerulised ajad sad smiley
Närvipinge pidi olema parim kaalulangetaja ja nii vist ongi.
Päris ilus number juba kaalul.
Nüüd peaks ometi ennast trenniga sõbraks saama, siis saaks keha ka rohkem vormi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 20. May 2013, kl 09.12

Laupäeval käidud Maijooksul kõndijana, pühapäev oli aiatööde päev.
6 tundi kaevasin ja rohisin, lihased väga valusad, sellest vist ka kaalulangus nii väikesad smiley, aga siiski olen endaga rahulsmiling smiley
Sõbrad duellitajad tundub,et te olete rajal ja väga tublidspinning smiley sticking its tongue out Sitkust jätkamiseksthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Koos on kergem
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 21. June 2013, kl 12.29

Toredat Jaani kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 5 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.