Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 01. February 2013, kl 09.18

Tore teada, et ma pole ainuke kellel oli paha nädal ning minul lisandus 500 grammi algkaalule juurde.

Ma panen selle suitsetamisest loobumise arvele drinking smiley, sest kogu tahtejõud on läinud 30 päeva mitte suitsetamisele ja olen söögi osas leebem olnud. Liiga leebe nagu täna hommikul selgussad smiley

Aga esimene kuu mitte suitsetada pidigi kõige raskem olema, seega mul tuju natuke rõõmsam ja püüan järgmine nädal olla selle arvelt topelt tublismiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: anny22
Kuupäev: 01. February 2013, kl 09.36

Tere, sõbrad!
Kas võtate mind ka veel kampa? olen 173 cm pikk, kaalun tänahommikuse seisuga 68,4 kg, soovkaal oleks esialgu 62 kg, kui hästi läheb, siis ka kunagi 60 winking smiley
Olena ka paaris teises duellis, kuid mitmes osalemine motiveerib rohkem pingutama ja seltsis ikka segasem hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: breeze
Kuupäev: 01. February 2013, kl 09.45

Hommik kõigile smiling smiley
Minul on seisak ja selle nädala jooksul kaal kõikus üles alla...hetkel siis seis sama 78,5kg aga noh positiivne peab olema, et juurde ei tulnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: KairiK
Kuupäev: 01. February 2013, kl 09.48

Tere,

Kas oleksite nõus mind ka kampsa võtma? Oleksin väga rõõmus!

Pikkus 164 cm ja kaal 65,5 (täna), eesmärks 62,5 kg!

Kas keegi ammaks palun teada, kas saan veel liituda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 01. February 2013, kl 11.09

Tere ka minu poolt smiling smiley Oma suureks üllatuseks nägin täna hommikul kaalul numbreid 65,6 smiling smiley Ise poleks küll uskunud. Ma olen üsna kindel, et kaalu langusele aitas kaasa see, et ma sõin kalorid ilusti peaaegu täis, mitte ei tarbinud vähem, kui ette nähtud, sest teadupärast hakkab ju keha rasvasid kinni hoidma, kui tekib kaloridefitsiit. Ma nüüd ei jää muidugi lootma, et kõik nädalad on vennad ja et mul järgmine nädal sama hästi läheb, aga positiivse tõuke andis tänahommikune kaalumine küll smiling smiley

PS! Kas igaüks märgib tabelisse ise uue kaalu või teeb seda see kes tabeli algselt koostas?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 01. February 2013, kl 12.59

Igaühel on võimalus ise märkida.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 01. February 2013, kl 13.34

Ma natuke timmisin meie tabelitwinking smiley

Kuna meie duelli nimi lumega võidu, kas siis pidulik lõpp on meie jaoks reede peale kevadist pööripäeva (22.03)?

Seega oleks siis duelli pikkus 8 nädalatspinning smiley sticking its tongue out

Kas see sobiks?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 01. February 2013, kl 13.38

Minu jaoks oleks see aeg liiga lühike, aga kui teised nii soovivad, siis jätkan edaspidi lihtsalt uues duellis. Nime poolest küll jah smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Banda
Kuupäev: 01. February 2013, kl 14.18

angry smiley Mul näitas hommikul kaal rohkem kui eile õhtul, ei saa midagi teha nende naiste asjade vastu, mis kummitavad kord kuus aga eelmise nädalaga võrreldes ikkagi miinus. Aga no kaal langeb ikka smiling smiley Ehk saan järgmisest/ülejärgmisest nädalast rohkem kodust välja, et ka päeval saaks liigutada, mitte ainult õhtuti, siis loksub jälle kõik paika.

Duelli pikkus võib olla 8 nädalat küll smiling smiley siis ma pean ainult oma eesmärki korrigeerima smiling smiley Proovime alguses sellega hakkama saada...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 01. February 2013, kl 14.46

Aga lõpetame siis 26 aprill sest olgem ausad ma selle nädalaga ju ise alles plussis, eks mul läheb ka aega enne kui kilod sulama hakkavadhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Loore
Kuupäev: 01. February 2013, kl 19.42

Eks esimesed nädalad lähevad pigem harjumisega mida ja kui palju taldrikule panna.Ma ise arvan et juurviljad hakkavad mingil ajal vastusad smiley Kuigi olen aegajalt asendanud lihtsalt tomatimahlaga.Jõudu ja jaksu kõigilecool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 01. February 2013, kl 22.14

Kuuel inimesel veel tänane kaalumine märkimata, vutt-vutt märkima winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 01. February 2013, kl 22.16

Krissmary ja Loore, teie olete eriti tublid olnud! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Siesta
Kuupäev: 01. February 2013, kl 22.39

Vot nii, märkisin ka enda oma tabelisse. Nii ongi hea, et igaüks ise märgib.
Kaalust alla 1kg, olin terve nädala korralik, motivatsiooni jagub.

Kahjuks on mul jube kiire, teisipäevast saab rahulikumasse aega tagasi. Sinnani on ka söögiga paras teema, et ei tea kus-ja-mis saab. Loodan siiski parimat.

Mõned on tõesti meil siin ekstra suure kiituse ära teeninud. SUPER-TUBLID!

Ja lumest rääkides, siis ma ei julge küll prognoosida grinning smiley , vb peab veel ka suvel teist sügavkülmas hoidma...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: breeze
Kuupäev: 02. February 2013, kl 10.45

Eehhhh ma ei saa enam üldse aru,mida mu organism tahab, kui ma 2 aastat tagasi langetasin siin kaalu,siis minu kalorihulk oli mingi 1300 ringis nats vähem, pidin end ikka väga piirama, eriti just süsivesikute arvelt ja peale 16.00 eye popping smiley ei söönud,siis läks kaal ilusti alla, kui kui sõin hiljem kui 16,00,siis kaal alla ei läinud. Nüüd kui ma mingi aeg toitusin ka sama kaloriarvuga 1300, seisab paigal kaal sad smiley ja siis läksin üle 1500 kalorile ikka seisab, mis jama...ei ole ju normaalne et pean hakkama jälle kuni kella 16,00 sööma, siis on õhtul ikka nii et kõht nii koriseb grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 02. February 2013, kl 11.02

Mina olen ka nõus nii kaua duellitama nagu enamus arvab. 8 nädalat jääb küll mulle lõpptulemuse jaoks lühikeseks, aga siis on ju alati võimalus kusagil uues duellis jätkata smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: triink
Kuupäev: 02. February 2013, kl 11.16

Ma ei saanud kahjuks eile märgitud, aga ega seal mingit muutust ei olnud ka. Ega 8 nädalat jääb ka mul lõpptulemuse jaoks lühikeseks, aga duellitan teises edasi smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 02. February 2013, kl 12.59

Meil on ju alati võimalus lihtsalt uus nimi siis duellile panna ja jätkata, saab vahepeal lihtsalt kokkuvõtteid teha. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 02. February 2013, kl 17.34

Minu arvates on ka hea mõte, et need kes soovivad võivad ju hiljem koos teise nime all jätkata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: nanny20
Kuupäev: 03. February 2013, kl 11.35

Tere,

Sain ka oma kaalu ära märgitud. Kaalusin küll reedel aga ei olnud mahti märkima tulla.
Rõõm on tõdeda, et miskit on hakanud allapoole liikumasmiling smiley

Ma arvan ka, et see 8 nädalat esialgu oleks täiesti mõistlik, edaspidi saame uue motiveeriva pealkirjaga edasi minna!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 03. February 2013, kl 23.43

Kuidas teil nädalavahetus möödunud on? Mina tegin täna 16 km kõnni, kuna ilm oli hea, mõnus smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 04. February 2013, kl 09.18

Mina proovisin olla nädalavahetusel supertubli
Käisin kahes bodypump trennis ja hoidusin magusast. Tulemus oli täna hommikul üllatav, võrreldes reedese kaalumisega miinus 2,1 kg. Aga tänu uuele pudru lembusele on seedimine olnud viimasel ajal superluks ja tõenäoliselt sealt ka see miinussmiling bouncing smiley

Esimene kuu mittesuitsetajana on ka edukalt läbitud, seega tahaks väga loota, et suured isud on mu nüüdseks maha jätnud ja suudan kõike kenasti kontrollidasmiling smiley

Pealegi andsin endale lubaduse, et käin sellel nädalal 6 korda trennis ja vaatan, kas ja kuidas see mu kehale mõjubhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 04. February 2013, kl 10.58

Vot mina ei tea, aga kui ma proovisin hommikuks putru süüa, siis minu meelest andis see kole palju kaloreid ja kõht jäi nagu tühjaks confused smiley Kas Sa pead silmas hommikuputru või üldisemalt tatraputru jne? Ma olen vist liiga "võileivahaige".

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 04. February 2013, kl 13.47

Mina olen hommikuti söönud erinevaid putrusid (kaerahelbe, 5-vilja, 8-vilja, riisi, hirsi, manna). Pudrud on tehtud piimaga pooleks, siis kogus 200grammi on keskmiselt minu hommikusöögi kalorid. 8-vilja puder annab nats vähem kui riisi või hirsi puder aga mitte väga oluliseltsmiling bouncing smiley

Minu tegin hommikused erinevad pudrud seedimise korda ja kui 10-ne paiku 200 grammi putru söön, siis lõunale lähen alles kella kahe paiku ja kõht ei korise veel sajaga, vaid annab aint nats tühja tunnetsmiling bouncing smiley

Ja kuna käin trennis peale tööd siis enne trenni ei saa ju süüa ja sellise toidukorraldusega ei ole ma poole seitseks nälginud kui trenni jõuan. Peale trenni on küll hundiisu aga siis on nagunii õhtusöögi korda ja püüan ennast ohjeldadathe finger smiley

Mul jälle võileivaga see lugu, et saaksin süüa ainult 1 võileiva mis mulle maitseks ja siis kalorid juba täisconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 04. February 2013, kl 14.25

200g on iseenesest päris korralik ports. Kui suur Su kaloraaž on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 04. February 2013, kl 15.09

Hetkel on 1361kcal ja hommik siis sellest 340 kcal, mille manna-, riisi- ja hirsipudruga saab täis aga 5-vilja ning 8-viljaga jääb isegi varuksthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 04. February 2013, kl 15.23

Huvitav küll.. minu kaloraaž on hetkel 1519 (hommik 379), siis peaks ju jaguma küll ja veel. pean uuesti proovima, see oli suht ammu aega tagasi, kui putru hommikuks sõin smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: triink
Kuupäev: 04. February 2013, kl 18.50

Mina teen endale hommikuti kas manna või neljaviljahelbe putru. Pudrule sai lisatud keedetud moosi natuke, aga nüüd otsustasin sellest loobuda ja lisada kas värske puuvili või külmutatud marju. Tunnen, et pudru hoiab tõesti seedimise normaalsemana. Kõige rohkem paraneb mul seedimine aga juuretise baasil tehtud koduleiva söömisel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 05. February 2013, kl 09.10

Minule just täna hommikul toodi ise küpsetatud köömnete ja seemnetega koduleibspinning smiley sticking its tongue out Aga mul pole õrna aimugi, mis seal täpselt sees on ja millise leiva alla päeviks see pannaconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 05. February 2013, kl 10.04

Katsu leida mõni kodusküpsetatud leiva kalorsus, eks need ole erinevad, aga mingi aimduse saad vähemasti.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.