Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Siesta
Kuupäev: 05. February 2013, kl 21.52

Minu kiire ka nüüd selleks korraks möödas. Käisin korra hommikul kaalul ja tänasest korralik, et reedel plussita ikka hakkama saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Banda
Kuupäev: 06. February 2013, kl 08.26

Ma pole nüüd peaaegu nädal aega saanud toitumispäevikut pidada, suutsin haigestuda (pluss lapsed) ja pean kohustuslikus korras rohtu võtma, trenniga nüüd piir peal paar nädalat, see teeb muidugi kurvaks... Toitumist võiks ju küll rohkem jälgida, selles mõttes, et sööks ikka korralikult nii palju kui võimalik aga pigem olen läinud seda teed, et kiire energia kaloririkkast joogist. Plussi igaljuhul reedel küll ei tohiks tulla tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 06. February 2013, kl 11.47

Kiiret paranemist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 06. February 2013, kl 19.25

Mina ei tea, mina võtan vist küll selleks reedeks juurde confused smiley Täitsa haige värk, isud on sellised, et anna kannatust angry smiley Õnneks olen vähemalt korralikult trennis käinud, aga no tuju pole ollagi, sest ma kohe tunnen, et kaal ei lange. Kaalule enne reedet ka ei astu. Aga see mida siin räägiti putrude söömisest on küll õige, paneb seedimise tööle. Mina teen putru hommikul üldjuhul kaera- või mitmeviljahelvestest kuhu lisan 10g nisukliisid ja pärast panen pudru peale veel 10g linaseemneid ja asi toimib smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Siesta
Kuupäev: 07. February 2013, kl 13.19

Mina söön ka hommikuti putru ja enne võtan veel lusikaga linaseemneõli. Vahepeal siin propageeriti seda ja uurisin muidu ka, et on hästi kasulik. Nüüd ongi nii, et harjumus juba võtta.

Isude kohta, hetkel mul veel ei ole, mul on lihtsalt hirmus suur väsimus. Ostsin mingid Livoli vitamiinid naistele ja loodan, et hakkab taanduma. Mina arvan küll, et isude tekkimine on seotud mingi aine puudusega. Või ehk menüü liiga rasva-vaene.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 07. February 2013, kl 16.17

Proovisin ka seda linaseemneõliconfused smiley kaks hommikut sain võetud kuid kolmas hommik tuli kenasti välja tagasi.....nüüd enam ei võta vaid panen kaneeli kohvi sissesmiling bouncing smiley

Eks selle rasvaga ole nii et kui ma õhtul 100g mingit liha asja söön siis õhtusöögi kalorid peaaegu nagu täis....ja ennast tundes on mul ikka vaja jätte varu hilisemaks ampsuks, milleks tavalisel kas meega tee või mõni puuvili (mitte banaan ega viinamarjad). Ja juba 1 õun ca 300 kcal annab ju 180 kcalsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: breeze
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.02

Hommik, mul nii nii aeglaselt veereb alla, ei tea kas see seotud pillidega,mida ma hakkasin uuesti võtma eye rolling smiley kõigest 200gr on alla läind,kuid seegi vähemalt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.32

See nädal oli ikka raske ja õnneks on kaal natukene allapoole liikunud, sest eelmine nädal sain hoopis suure portsu jagu gramme juurdesmiling bouncing smiley

Seega tuleb vist tõdeda, et nädal möödus hästi, kuigi enda vastu aus olles oleks nii mõnegi kalori pidand jätma söömataconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Banda
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.59

Jee mul ikka miinus, hoolimata et tänane öö oli esimene öö kus ma suutsin vett juua (kui poleks joonud oleks suurem miinus) ja sõin ka esimest korda hommikust, ehk siis tervis tuleb tagasi ja saan ehk järgmisel nädalal juba trenni poole piiluda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 08. February 2013, kl 17.47

Ma pugisin just eile õhtul ema juures imehäid pannkooke. No kokkuvõttes hoidsin ikka end natuke tagasi ka, muidu oleks rohkemgi söönud. Aga pärast seda tegin 10 km kõnniringi otsa nii et miinus tuli üsna suur, aga eks see ole nii suur ka sellepärast, et nädala alguses kaal kõikus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 10. February 2013, kl 14.57

Nonii, minul ongi kerge tõus nagu ma ennustasin, aga pole hullu, homme on minu ülejäänud elu esimene päev grinning smiley Reede hommikul ärkasin poole viiest ja unustasin ennast kohe kaaluda, kui see meelde tuli olin juba kohvi joonud ja ei tahtnud enam kaaluda. Aga kaalusin eile jõusaalis ennast selle õige kaaluga, no see pommidega nagu arsti juures oli kunagi ja mõnes kohas siiani. Kaal näitas siis 66kg. Üritan edaspidi ikka tubli olla ja mitte enam plussi jääda. Aga isude kohta nii palju, et Siesta ma ei usu, et menüü liiga rasvavaene on, tarbin ilusasti kõik täis ja enamasti ikka kasulikke rasvasid (pähklid, seemned, kookosõli, kala jne.) Ma arvan, et asi on mu graafikuga töös, sest kui olen õhtuses vahetuses, siis on kõik ok, aga kui hommikuses, siis jääb lõuna ja õhtusöögi vahele liiga pikk aeg ja siis.......oi oi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: nanny20
Kuupäev: 10. February 2013, kl 17.28

Tere,

Nüüd kui olen hakanud toitumist ülesse märkima ja söön pigem rohkem valku ja rasva on ka kõiksugused magusaisud taandunud.
Eelnevalt oli pidevalt vajadus iga päev miskit magusat süüa, nüüd ei ole seda probleemi. Peamine magus on hommikune kohv suhkruga ja päeva peale tee meega. Mõnel päeval olen laste kõrvalt paar kommi võtnudsmiling smiley
Kaalulangus ei ole küll olnud suur kuid siiski liigub.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 10. February 2013, kl 23.28

Tere lumega võitlejad
Esimene nädal andis -300 grammi. Minu jaoks on see väga suur asi, sest vanust juba omajagu ning trenniga alustasin ka alles - jube raske on end peale väsitavat trenni söömast takistamast.
TÄna siis ostsin poest redist ja porgandit. Üritan kurnatuse hetkedel neid järada - ja mitte leiba, mis nii suurepäraselt taastuda aitab!

Ühesõnaga, 8.01 oli numbriks 57,7 (algkaal oli 58).
Edu meile! Olge tublid, vaprad ja järjekindlad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 12. February 2013, kl 11.24

No tere smiling smiley Tundub, et meie õnneks seda lumekest ikka jätkub veel grinning smiley Keegi täna liugu ka laskma läheb? Mina kahjuks ei saa, ise tööle ja laps nagunii haige ka. Aga ühe vaslakukli lubasin endale täna küll peale trenni tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 12. February 2013, kl 20.40

Mina ka sõin kuklit. Ja seejärel läksin trenni:-)
Kes ja kuhu neid allaläinud gramme kirjutab? St kus on tabel?
Ei leia :-(

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Siesta
Kuupäev: 12. February 2013, kl 22.27

Mina sõin ka kuklit ja käisin lapsega kelgutamas. Kardan siiski, et seekord ei ole miinust oodata. Olen igapäevaselt kõik kirja pannud, aga sama igapäevane on ka see, et kalorid saavad ületatud. Ja mitte paari protsendiga. Nii tahaks pidevalt miskit head süüa teha ja niisama ka näksida. Ometi on tegelikult vahepeal natuke kevadehõngu ka...päikest olen näinud ja hommikuti kuulnud linnulaulu. Nojah nüüd muidugi on ka lund jälle kuhjaga juures ja see ka veidi masendavalt mõjub.


Touslesamours - link kaalutabelile on kohe kõige esimeses postituses. Ja siiani on igaüks saanud ise oma muudatused üles märkida. Tundub, et meile see sobib, sest asi toimib. Praegu lisasin su tabelisse ise ja märkisin kaalu ka, et vaata üle.

Link siia: KAALUTABEL

Kõik sulama smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Siesta 12.02.2013 22.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 13. February 2013, kl 09.49

Pean tõdema, et sõin ka eile ühe vastakukkli aga õhtul käisin ka pumpis ning koos trenni miinuskaloritega jäi veel natuke ikka varuks ka.

Loodetavasti on seda kenasti märgata reedesel kaalumiselsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Banda
Kuupäev: 13. February 2013, kl 10.39

Ma jälle omadega rivis, terve ja juba 2 päeva ka trennis käinud. Nagu ikka keha harjub jälle ei pane suuri lootusi reedesel kaalumisele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: breeze
Kuupäev: 13. February 2013, kl 13.43

Ma sõin ka kuklit aga siis sai ka mäel lapsega kelgutamas käidud ja päris palju mäest üles ja alla joostud grinning smiley tunne oli super õhtul winking smiley
kaal kõigub igapäevaselt +- 600g??? eye popping smiley imelik ikka smiling smiley õnneks praegu on ta miinuses 600g, mis rõõmustab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 14. February 2013, kl 00.37

Minul läks ka vastlapäev üle normi, lisaks oli töökoha kolimine ja pidulik avamine uues kohas kookide ja šokolaadiga, kuid samas on avamisele eelnenud päevad meeletult kiired olnud: kokkupakkimised ja lahtipakkimised. Päevad otsa püstijalu oldud, seega loodan ikka nädala lõpus miinust näha (halvemal juhul vähemalt mitte +). Olge mõnusad ja ilusat sõbrapäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: breeze
Kuupäev: 15. February 2013, kl 08.43

issver tänane kaalulangus mind rõõmustab, müstika mis keha teeb -1,7kg grinning smiley hommikul vaatasin kaalu ja ei uskunud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 15. February 2013, kl 09.21

Hommikust kullakesed

Minul kahjuks rõõmustavaid uudiseid ei ole. Nädala sees näitas kaal küll langust, täna aga hoopis, et on juurde tulnud. Müstika. Eile sõin esimest korda ka täiesti tervislikult (ei mingeid kukleid) ning kalorsus on ikka normi piires olnud.

Ei tea, kas keha kogub vett? Igatahes, trenni olen 6 päeval teinud ja piht on küll kokku tõmbunud. Vett joon jah ca 2 l päevas.

Seega, kaaluna täna hommikul on algkaal ehk 58 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 15. February 2013, kl 11.07

Minul siis seekord vaatamata esmaspäeval vahele jäänud trennile ning sisse söödud vastlakuklitele ja sõbrapäeva tordile siiski langus 700g smiling smiley Nii tore, nii tore smiling smiley Püüan järgmine nädal ka midagi välja mõelda, et seekord mitte hommikuse vahetuse ajal ennast õhtul peale trenni punni süüa grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 15. February 2013, kl 11.48

Minul näitab kaal täna täpselt sama numbrit mis eelmiselgi reedel, kuid samas tean, et tegelikult on ca 600g langust. Sõin eile lihtsalt hilja ja see kajastub kohe ka hommikusel kaalunumbril. Seoses asutuse kolimisega on nädal väga kiire ja pingeline olnud, iga päev ca 12 tundi tööl ja seetõttu pole ka kõndima jõudnud. Loodan, et järgmisest nädalast loksub rütm taas paika. Õnneks on ka igasugused "päevad" selle nädalaga läbi ja ei teki liigseid patustamise kiusatusi. smiling smiley Päikest ja rõõmsat kevadeootust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 17. February 2013, kl 10.53

Lõpuks ometi sain soovitud -100g võrreldes eelmise nädala sama ajaga (pühapäeval oli mul 57,4 kg) ehk siis 57,2 kg!. Nädala keskel toimus minu jaoks arusaamatu areng - püüdsin piinlikult saada toidu vahekorda korda. Lisasin pähkelid ja mandleid -mida ma muidu ei söö. Aga tutkit - kaal hoopis tõusis. Reede hommiku on VÄGA TUME. Viskasin siis nurka kogu selle teaduse siin ja hakkasin sööma nii, nagu keha soovib. Eile moodustas söögist ligi 70% valku. Kanafilee asendasin viineriga. Ja juurikad jätsin peaaegu välja. Tulemus: kaal langes hyppeliselt.
Kui ma nüüd seda kaalu järgmisel nädalal hoida suudan, on super!
Ilmselt tuleb neil, kes arstide sõnul normaalkaalus, lugeda küll kaloreid, aga veidi teistmoodi asjale läheneda. Usun enda kehasse nüüd rohkem ja vähem selle toitumiskava väljamõtlejale. Minu puhul toimib "rohkem rasva ja valku, vähem süsivesikuid" programm- vähemalt esialgu. Eks ma veidi mures olen, kuna väidetakse, et valk ladestub reitele jne...aga no mis teha - soovn kaalulangust ja kui üks lähenemine ei sobi, siis tuleb valida midagi muud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Siesta
Kuupäev: 19. February 2013, kl 14.06

Kui ma just teadlikult süsivesikuid ei väldi, on nende näit mul küll laes.
Touslesamours, ehk viitsid veidi oma päevamenüüd kirjeldada, et kuidas sul nii palju valke tuleb? Ma peaks jälle korrigeerima hakkama...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 19. February 2013, kl 18.55

Piim, keefir, jogurt, kodujuust, toorjuust, juust, igasugune liha, minul ka valgud alati pea 150-200% vahel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 19. February 2013, kl 19.51

Just!
Mina söön:
kodujuust, kohupiimavorm, muna, kanaliha, juust.
Kahjuks täidavad nad väga hästi kõhtu, ent on siinse programi mõistes "kahjulikud".
Mul tuleb rasva päevas max 15% - söön ilmselt veidi teisiti. Enne siinses keskkonnas toidu ülesmärkimiseta ei oleks ma seda teadnud :-(

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Saatis: Siesta
Kuupäev: 19. February 2013, kl 21.38

Mul tänane menüü tasakaalus, et siis mitte kõige hullem. Tavaliselt on aga süsivesikute rohkus tavaline. Täna, aga söögi-mõttes ei ole üldse ideaalne. Hommikul puder, linaseemneõli, kohvile piim ja suhkur ja ülejäänud päevaks mandariinid, lasanje ja jäätis. Ja ma muidugi ei imesta, et siin valgu-küllust ei ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: LUMEGA VÕIDU! winking smiley
Kuupäev: 21. February 2013, kl 13.18

Peame kenasti vastu - homme on kaalumine! Ma siin teen enda peal veel inimkatseid - eile sõin pähkleid, et rasva kogust suurendada. Kaal ka kenasti hüppas oma 300 grammi üles. Seepeale panin kõik süsivesikud täna hommikuks, lõunaks oada juustuga. Ja õhtuks proovin ka juurvilja süüa.

Minu keha on vist kerges hämmimngus - igatahes neid pikemaid aegu tualetis veedan ma varasemast harvem ;-) Aga jah, enesetunne on palju parem kui kuu aega tagasi :-)
Jõudu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.