Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123456Järgmine
Asukoht: 1 / 6
DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 21. March 2013, kl 18.51

Homsest siis alustame ja hakkame siia oma andmeid sisestama. Ma loodan, et suudame kõik oma eesmärgid saavutada smiling smiley. Selleks kõigile siis vastupidavust.

KAALUTABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Kkiisu
Kuupäev: 21. March 2013, kl 22.07

Kas võib ka osaleda? smiling smiley Oleksin huvitatud duellimisest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 22. March 2013, kl 06.17

Kkiisu kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas võib ka osaleda? smiling smiley Oleksin huvitatud
> duellimisest smiling smiley

Ma võin sind tabelisse juurde lisada, kui tahad meiega ühineda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 22. March 2013, kl 06.21

Tere, ma teen siis otsa lahti ja panen siia ka oma numbri kirja. Minu kaalu number oli 70,1 spinning smiley sticking its tongue out.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: kats222
Kuupäev: 22. March 2013, kl 07.45

Tere! Minu kaal endiselt 75!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: aretha
Kuupäev: 22. March 2013, kl 08.47

Tere hommikust! Vastupidavust siis meile uueks duelliks smiling smiley Minu tänahommikune kaal oli 67, aga ma kardan, et see pole päris õige nr, kuna eile ma tegin mitu korda trenni, käisin jääkaineid väljutavas massaažis-kehahoolduses ja lisaks veel sõin kogemata alla BAV. Alles eile hommikul oli see numebr hoopis 69. Aga las ta siis olla seekord smiling smiley
Kuidas teil on plaanis kaalu langetada? Kas toitumine, trenn või mõlemad? Ma just tegin eile südame kõvaks ja ostsin kalli sooja jooksusärgi. KUi enam libe pole, siis hakkan ülepäeviti jooksmas käima. Seni teen kodus tiibeti harjutusi ja käin tantsimas!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Raila
Kuupäev: 22. March 2013, kl 09.06

Minu esimene kaaluabi miinus on tagasihoidlik...Kaal täna 69.8 (-200g)
Ma pole juba paar aastat korralikult trenni teinud. Kõndimas ma siiski olen aegajalt käinud, aga kuna ma pendeldan eesti-soome vahet siis on raske mingit trenni rutiini sisse saada. Seega panustan rohkem esialgu toitumiselesmiling smiley.

Mind huvitab kas te suudate 8 klaasi vett päevas ära juua? Mina praegu sellega hakkama ei saa grinning smiley. Mule meeldib ikka juua siis vett kui janu on. On kellegil soovitusi kuidas veejoomisega end harjutada?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: pirle
Kuupäev: 22. March 2013, kl 13.27

Minu kaal näitas täna 58,8kg. Eile olin täpselt 59kg -võib kirja panna algkaaluna. Oma esimese eesmärgi saavutasin eelmisel duellil smiling smiley Järgmine soov oleks saada kaal 57kg peale ja kui pole ka siis rahul jääb lõppeesmärgiks 55kg.
Mina toitun tervislikult, aga isukalt grinning smiley (rohkelt puuvilju ja pähkleid) hetkel kaloreid ei loe.Paar nädalat olen teinud spinningut ja jõuharjutusi- kükid ,kätekõverdused jne. Plaanis on hakata uuesti jooksmas käima.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: pirle
Kuupäev: 22. March 2013, kl 13.38

Raila kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Mind huvitab kas te suudate 8 klaasi vett päevas
> ära juua? Mina praegu sellega hakkama ei saa grinning smiley.
> Mule meeldib ikka juua siis vett kui janu on. On
> kellegil soovitusi kuidas veejoomisega end
> harjutada?

Klaas vett joon alati enne sööki ja vahest ka peale. Toidukordi on 3+2.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Trinny
Kuupäev: 22. March 2013, kl 14.15

Tere,

Minu täna hommikune kaal 69.60.

Olen iseseisvalt nyyd toite kirja pannud alates 18.veebruarist, mil kaaluks oli 72.20. Samuti hakkasin trennis käima nädalas 3-4 korda.
Kuu ajaga siis ca 2.5 kg läinud ... ise olen rahul. Tundub, et tempo on õige, kaal väga ei pendelda ... tahaks samamoodi jätkata. Esmane eesmärk 65, lõppeesmärk 59.

Kuna varem pole duellitanud- siis mõtlesin, et prooviks järgi. Ehk saab nippe ka teistelt kui kaal peaks seisma jääma. Või siis häid toite, mis kellegi kaalulangusele hästi mõju avaldavad.

Vee joomisega on mul samuti suured raskused. Mõni päev kontorisse tulles panen hommikul klaasi täis. Kui õhtul ära hakkan minema on pealt natuke läinud. Joon 2 tassi teed. Seega 8 klaasi ei tule kuidagi täis.
Proovin nyyd kasutama hakata kalendri remindereid iga tunni tagant... joo vett! Ehk aitab.

Edu Kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: daisy
Kuupäev: 23. March 2013, kl 08.32

Chätryn, imeilus tabel! Minul on vee joomisega kellavärk. Joon kell 11 ehk tund enne lõunasööki umbes kaks-kolm klaasi. Mitte korraga vaid, poole tunni jooksul ikka. Ja siis kui õhtul hakkan süüa tegema, siis toidutegemise kõrvale veel kaks klaasi. Vahepeal vahepalana veel lahjat mahla või vett klaas kaks.

Aga veejoomisesuurim trikk on trennitegemine. Pärast seda joon klaas-kaks alati, kui mitte rohkem.

Unetee läheb ju ka vee alla, seega üks klaas tuleb sealt ka veel.
Kokku saabki 8-9 klaasi vett.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 23. March 2013, kl 10.12

Minul on veejoomisega samuti natuke raskusi. Aga kuna ma võimalusel lisan sinna ebaküdooniat, sidrunit, kurki vms. siis õnnestub veel kuidagi sellega hakkama saada. Kuigi 1,5 l ma ilmselt joon täis väga harvadel kordadel. Kuna ma üritan süüa väga kindlatel kellaaegadel, siis tavaliselt haarangi vee järgi siis kui enne järgmist toidukorda kõht hakkab karjuma, et "tahan süüa". Ja muidugi trenni tehes ka. Minu füüsiline koormus kujutab endast joogat, kõhulihaste trenni ja siis liigutan ennast wii'ga (jalgrattaga sõit, tennis, step, jooks). Kuigi aeg ajalt on tunne ette see on pigem fun, kui tõsine trenn. Nüüd ootan aga pikkisilmi kevadet, et saaks ometi rattaga sõitma minna smiling smiley.
Daisy aitäh sulle. hot smiley
Mõtlesin, et me oleme siin küll erinevate eesmärkidega kellel vaja paarist kilost lahti saada, mõnel aga rohkem. Kas see näiteks motiveeriks rohkem see kui teeks iga kuu lõpus kokkuvõtte kes, kui palju on suutnud endast maha raputada winking smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 23. March 2013, kl 10.29

Teen siia siis väikse nädala kokkuvõtte. Kõige tublim ole see nädal aretha, kes suutis kaotada 2kg smiling smiley. Aga meie kogu kaotus oli see nädal 5,3 kg. Ma arvan, et ei ole üldse paha tulemus.

Meie selle nädalane seis:
TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Raila
Kuupäev: 23. March 2013, kl 20.03

Tundub, et teie nõust oli abi..olen suut täna peaaegu oma veekoguse ära juua smiling smiley
Kuidas teil nädalavahetused mõõduvad..kas suudate kaloritest kinni pidada? Mulle tundub, et nädalavahetustel just raskem järjepeal hoida end...

Ja meie nädalane kaotus on tõesti suurepärane.
Edu uueks ja edukaks nädalaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: aretha
Kuupäev: 24. March 2013, kl 10.18

Hommikust kullakesed! "Tubli" Aretha on juba pool kilo jälle juurde võtnud, hahaha, kuigi ma väljas ei käinud reedel ja eile jäin suisa uuesti haigeks. Kurb meel, sest ostsin just spordiklubi ja ujula kaardi ja olin motivatsioonist lõhkemassmiling smiley Täna on nii hull peavalu, et jään voodisse. Aga ainuke hea asi haige olemise juures on, et pidevalt tahaks midagi juua ja taimetee on ilmselt sama hea kui vesi.
Aga reedeks loodan vähemalt nulliringi saada. Ja teie kõik hoidke end ja ärge lipake palja peaga ringi nagu mina tegin, sest päikese käes on küll soe, aga nii kui päike ära kaob, on jälle hull pakane! Ilusat pühapäeva! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: daisy
Kuupäev: 24. March 2013, kl 17.19

Nädalavahetus või vähemalt üks päev nädalas mina kaloreid ei loe. Väike paus ja aju puhkus kulub marjaks ära! Aga liikuda saab see-eest rohkem, seega loodan et jään nulli.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: anny22
Kuupäev: 24. March 2013, kl 19.59

Tere!
Jäin siin lugema teie duelli postitusi ja küsin, et kas võtaksite mind kah kampa, osalen ka küll veel ühes-kahes duellis, aga siis ongi motti rohkem ennast pingutada ja liigutada. vaatasin, et üks "vana tuttav" Aretha ka siin teil ja.. Temaga olime vist enam vähem gabariitidelt ja eesmärgilt sarnased winking smiley Kas võtate kampa?
panen igaks juhuks siis oma andmed ka: Reedene e. algkaal 68,4 kg, eesmärk 62-60 kg, pikkus 173 cm, vanus 39
tervitades Anny22 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 24. March 2013, kl 22.51

olete juba alustanud?? ma sooviks ka liituda, polnud arvutit lahti teinud paar päeva ja te siin nii ruttu juba toimetamas..on voimalik mind ka duelli saadasmiling smiley??

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 25. March 2013, kl 07.56

Tere,
hardstyle-loomulikult võtame, pealegi su nimi ootab tabelis juba tükk aega, et sinna mõned numbrid saaks taha kirjutada. winking smiley
Anny22- lisasin su tabelisse ära juba smiling smiley
aretha- sulle ilusat paranemist ja loodan, et saad peagi oma kaarte kasutama hakata. smiling smiley
Aga mis nädalavahetusse puutub, siis võtan minagi ühe päeva kergemalt, selleks oli eelmisel nädalal reede. Panin küll kaloreid kirja aga andsin oma isudele järgi. Tundub, et minul see toimib nii päris hästi. Kuna nädalvahetusel on minul tunduvalt rohkem ahvatlusi nt.sünnipäevad ja pealegi käin nädalvahetustel vanematel külas ja siis ei tule eriti palju kaalu jälgimisest midagi välja winking smiley.
Päikselist nädalat teile hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 25. March 2013, kl 13.18

ahaa. see on küll hea uudissmiling smiley
Ma olen teist nüüd koige kogukamsad smiley
minu täna hommikune kaal 113 kg pikkus 179 vanus 23

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 25. March 2013, kl 13.51

Mul oleks ka lisamotivatsiooni vaja. Ning seltsis on segasem:-) Et kas võin ka ühineda?
Ei õnnestu noh viimasel ajal asi, elu kui karussell:-) Aga suveks saledaks PEAN SAAMA - vastasel juhul pean kõik uued riided endale muretsema :-((((((

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 25. March 2013, kl 16.33

Touslesamours kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul oleks ka lisamotivatsiooni vaja. Ning seltsis
> on segasem:-) Et kas võin ka ühineda?
> Ei õnnestu noh viimasel ajal asi, elu kui
> karussell:-) Aga suveks saledaks PEAN SAAMA -
> vastasel juhul pean kõik uued riided endale
> muretsema :-((((((

Mina pole küll vastu. Saada oma andmed siis teele smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Raila
Kuupäev: 25. March 2013, kl 17.25

Rõõm näha, et seltskond meil suureneb smiling smiley
Kuidas teil kaalumisega on..kas hüpate igapäev kaalult läbi?
Soomes olles mul see nädal puudub võimalus igapäev end kaaluda..Tunnen sellest puudust.Kui kaalulangetamisega ei tegelenudki siis ikka pea iga hommiku hüppasin kaalult läbismiling smiley

Küsiks veel, et kui kaua keegi kaaluabi programmi kasutanud on ? Endal sai täna esimene nädal täis ja tahab veel harjumist see üles märkimine.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: aretha
Kuupäev: 25. March 2013, kl 17.31

Tere tulemast, mida rohkem meid seda uhkem ja seda rohkematest kilodest saame lahti smiling smileyAnny22,oleme jah samas pikkuses ja kaalus ka, mul umbes sama eesmärk mis Sul. Ma küll nii palju trenni ei tee kui Sina, aga nüüd kui kevad tuleb tahan hakata jälle pikki maid jooksma, uus roosa jooksusärk ootab kapis smiling smiley

Hardstyle - oled meist vist kõige pikem, pikkuse eelis on see et lisakilod paistavad vähem väljasmiling smiley Ma olen ise suutnud nt 10 kg juurde ja alla võtta kandes samu riideid ja paljud ei saa üldse arugi kui juurde võtan (positiivne) aga samuti ei saa nad aru kui alla võtan (mitte nii positiivne grinning smiley) Nii et kokkuvõttes teeme seda ika enda jaoks. Eks ole, Touslesamours - sa oled ju nagunii ilus ja sale, aga kui sul on vaja seda ka oma enesetundele selgeks teha, siis on teine asi smiling smiley

Aga muidu ootan pikisilmi, et saaks trenni! Täna ikka pea kohutavalt lõhub. Söön igasugu värsket ja joon hirmsasti vett ja teed, kaloreid ületanud pole, aga siiski olen kerges plussis - aga siis ongi motivatsioon reedeks nulli saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 26. March 2013, kl 19.53

ega jah ma olen suht pikksmiling smiley mu eesmärk on kahekohalist nr näha...kui soojemaks läheb soovin jooksma ka hakata praegu ei saa kuidagi toast välja..aga see muutub varsti, lubansmiling smiley

ja seda kaaluabi programmi ma pole kasutanud, üritan ise oma programmiga.

üritame ikka üksteisele toeks olla..smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 26. March 2013, kl 19.57

mu eesmärk oleks 99 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 27. March 2013, kl 21.28

Nii, lôpux jälle siin. Kaalu ytlen homme hommikul- see on muutuv nagu Eesti ilm! Jôudu teile ôhtuks- mul oli varem ikka teleka juurde midagi kròbistada, aga nyyd ei vaata enam pônevusfilme ja ootan hommikut - ehk on kaal mind nôus uuesti sôbraks vôtma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 28. March 2013, kl 10.37

Nii, palun tabelipidajal kirja panna, 53 kg. Eesmärk 52 :-)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 28. March 2013, kl 10.39

Kas tohib ka veel liituda? Algkaal 69,7, pikkus 163 cm. I eesmärk 63, II eesmärk 60.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 28.03.2013 10.44.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 28. March 2013, kl 18.18

Kadri2406 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas tohib ka veel liituda? Algkaal 69,7, pikkus
> 163 cm. I eesmärk 63, II eesmärk 60.


Ikka tohib, lisasin sind tabelisse ära.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123456Järgmine
Asukoht: 1 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.