Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 3 / 6
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: pirle
Kuupäev: 05. April 2013, kl 11.23

Minu näit on 58.5kg
Aretha, sa ei ole mingi luuser! See on treenima hakkamise järgselt kaalu tõusus/mitte langemises süüdi hoopis vatti saanud lihastesse kogunenud vesi, seda muidugi juhul, kui ei toimu ülesöömist.
Siin üks hea link treenijatele:
[www.spartasport.ee]

Kui ikka ei viitsi läbi lugeda , tegin copy-paste 1. küsimusest :Mis juhtub kui lihaseid korrapäraselt jõusaalis treenida?

Järjepidevalt regulaarselt treenides hakkavad kehas toimuma järk järgult muutused. Esmalt hakkab paranema verevarustus. Lihastesse koguneb piimhape mis teeb järgnevatel päevadel valu. Samuti võivad valusaks jääda kõõlused, kuid see möödub paari nädalaga. Lisaks hakkavad lihased täituma veega mille tulemusena võib tõusta kehakaal ning suureneda jäsemete ümbermõõdud.
See, et pärast kuut õhtul süüa ei tohi, on legend ja meedias on sellest nüüd küllalt palju kirjutatud. Minu õhtusöök on kella poole üheksa paiku ja magama lähen kell 22-23.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 05.04.2013 11.25.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 05. April 2013, kl 13.23

Hei

Minu kaal ei ole langenud - ehkki jah, olen teinud trenni ja toitunud ka ok.

Parem olla sportlik luuser kui ebasportlik kahvatu ja jõetu beib ;-)

Tegelikult on elu ilus, plaan on mitte enam toidupäevikut täita ning süüa tunde järgi. Eelmisel nädalal oli hirm, et nii palju trenni ja et peab ikka kenasti oma kalorid täis sööma.

Näis, mis saab!

Olge teie tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Raila
Kuupäev: 05. April 2013, kl 14.17

Minu kaal sama mis eelmine nädal 68.2(+-0)
Omast lasikusest tammun kohapeal...see nädal päevik täitmata. Proovin selle vea nüüd parandada.

Edu uueks nädalakssmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: kats222
Kuupäev: 05. April 2013, kl 19.07

Hei!
Minu tänahommikune kaal oli 73,9.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 06. April 2013, kl 20.05

110 sorry..mul pikad tööpaevad ja on raske end arvuti taha ohtul ajada. järgmne nädal uritan oigel ajal kaaalu nr anda

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 07. April 2013, kl 17.15

Tere, aeg on jälle käes tublimaid õnnitleda. See nädal oli siis kõige tublim janne28 kes suutis 2,8 kg lahti saada. Samas tahaksin see nädal ka Alla't esile tuua kes sai 2,5 kg lahti. Väga tublid. Ja meie ühise pingutuse nimel on kogu tiimi panus 9 kg. smiling smiley
Kuigi meie duell on kogu aeg kasvanud, siiski on rõõm tõdeda, et kaalu kaotus läheb iga nädalaga aina suuremaks.
Ma arvan, et tuleb päris huvitav järgmine nädal kuna paaril osalejal on eesmärk juba päris lähedale nihkunud. smiling smiley
Päikest teile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Alla
Kuupäev: 08. April 2013, kl 18.45

Tänud! Olin reedeni tõesti ilusasti pingutanud! Esimene krahh käis aga peale seda, nv-l üle! Sõin-jõin kalorinormid mitmekordselt täis, kaalu laksas ka kohe poolteist kilo juurde (lihtsalt ei saanud kaalumata jätta).. Eile oli kole masendus peal ja halasin jubedalt, et mis elu see on! Avastasin, et minu söömisel ja söömisel on vahe. Kui söön igapäevaselt oma salateid, juurikaid, tervislikku ja lahjat toitu, kogused piiratud- suudan toitu palju enam nautida: söön kauem, aeglasemalt, mälun põhjalikumalt, lasen keelel maitset tunnetada jne. Kui söön nö "keelatut", teen seda turboga, kinnisilmi, kahe suupoolega, õgin nagu tõeline loom... Pärast keeldun meenutamast mida ja kui palju söödud sai! Aga kuna tuli kokkuvõtet teha, sattusin ahastusse. Tänaseks sain sellest üle! Ma pole allaandja ja meenutus sellest siirast rõõmust, nähes kaalunumbrit kahanemas, sundis mind taas asja kallale asuma!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: aretha
Kuupäev: 09. April 2013, kl 10.26

Aitäh lohutamast! Tõesti, ma suutsin kunagi end trenni tegemata 56 kg peale näljutada, aga ma tõesti ei näinud hea välja, olin kahvatu ja jõuetu - ja praegu, kui käin ülepäeviti jooksmas, tunnen end oluliselt ilusamana!
Tegin endale uue jooksuprogrammi, mis näeb ette 4 korda nädalas erineva raskusastmega distantse ja tulemusena loodan juuni keskel joosta 10 km 50 minutiga. Ma ei tea, kas olen selleks võimeline, sest mu mullune aega oli 59 min, aga kui korralikult treenida, siis äkki õnnestubki! smiling smiley

Alla - selline juhtumine on paratamatu, sest kaotasid lühikese ajaga palju kilosid. Ole ettevaatlik - sellest võib välja kujuneda nõiaring. Olen ise selles ringis olnud ja see viib toitumishäireteni. Ainus võimalus seda vältida on püüda hoida kaloraazh mõistlik, mitte süüa alla BAV ning jälgida, et saad mitmekülgsest toidust kõik vajalikud ained kätte. 1200 kcal süües langeb kaal kiiresti, aga pärast nõuab keha jälle kõik kaotatu tagasi. Ma olen mitu korda elus üsna kiiresti kaalu langetanud, viimati 2 a tagasi poole aastaga 68 pealt 56, aga nagu näete, ei jäänud see püsimasmiling smiley Nii et seekord püüan olla targem ja kaotada kuus max 2 kg, ja teha sealjuures ka trenni.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: daisy
Kuupäev: 09. April 2013, kl 16.17

Mina käisin enne kaalulangusega alustamist kehadiagnostikas ja paber ütles mulle mustvalgel ja trennitädi ka, et selleks, et lahti saada oma 7 liigsest kilost pean ma vaid piirama oma toitu 200 kcal päevas ja kulutama liikumise peale päevas 300 kcal senisest rohkem. Need märkamatud kogused suudan ma ilma suurema jamata ju üle elada ja soovitan seda teilegi! Mina pole kunagi oma BAV- iga alla 1400 läinud, sest siis oleksin nälgas ja sööksin sõpru-tuttavaid-peret salaja ja servast!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati daisy 09.04.2013 16.18.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: daisy
Kuupäev: 11. April 2013, kl 19.23

Mul on väga ilus nädal olnud. Mōistus on isegi rohkem võitnud, kui keha kaotanud. Homme siis ka numbrid! Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 12. April 2013, kl 05.09

tere hommikust koigile, seekord m siis esimene kaalunr andja. uks kilo ilusti all 109.

kuidas te end kaalute muidu, kas iga päev voi paarkorda päevas?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: janne28
Kuupäev: 12. April 2013, kl 05.11

Sama siin 1 kilo läinud nüüd juba 67.2 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 12. April 2013, kl 05.24

Tere, minu kaal 69,9 (-100g).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Alla
Kuupäev: 12. April 2013, kl 06.24

Hei! MInu kaal 61,4 (+500 eelmise nädala reedega võrreldes). Ise ei kurvasta, eelmine nädalavahetus oli minu jaoks komistuskivi, mille tagajärjel võtsin kohe kenasti juurde (nädala keskel u 62,2), HEA, et numbrid jälle allamäge jooksma sain!

Olen veidi oma eesmärke muutnud. Hakkasin tundma hirmu jo-jo ees, mis on minu puhul kerge tekkima: saan imekiiresti alla võtta kui tarbin 1200 kcal või alla selle, aga võtan selle samahästi juurde ka.. Tahame ju kõik, et head muutused meis oleks püsivad. 15 kg kolme kuuga ei oleks kindlasti püsiv! Tänaseks olen eesmärgiks seadnud juurutada selle aja jooksul endale uus ja tervislikum elustiil, mille järgi keha "kohandab" oma kaalu smiling smiley Söön nüüd jälle n a t u k e n e rohkem, aga ka liigun rohkem! Viimane võiks kohe eriti armastatud harjumuseks saada! Eilset päeva mitmete treeningutega nautisin küll väga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: daisy
Kuupäev: 12. April 2013, kl 07.48

Daisyl oli ilus nädal - muutsin BAVi tasakaalud ehk vaid 40% süsuivesikuid, 30% rasva ja 30% valku. Süsivesikud on reeglina hapud puuviljad nagu Granny Smith ōunad ja greibid, täisteraleivad ja koorukesed (15% kuidaineid). Toorest ja soolakala, avokaadot ja pähkleid. Kōik minu lemmikasjad! Tulemuseks 70.4 ehk miinus üks kilo. Mind nüüd kaks nädalat pole, aga luban et toitun vähem ja paremini kui Eestis ja teen sporti kaks korda rohkem kui Eestis.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Trinny
Kuupäev: 12. April 2013, kl 09.26

Minu tänane kaal 68.6, ehk eelmise nädalaga võrreldes -1.1 kg.
Samas väga imelik langus oli täna hommikul. Kaalun end igal hommikul ning eile oli veel kaal 69.4 ehk päevaga kukkus 800 g, seega kahtlane. Samas käisin kaalul kolmel eriajal ja mitu korda järjest, mõtlesin et viga kaalus aga tundub, et mitte.
Kuna mul see nädal oli naistevärk ja nyyd läbi, äkki see siis ka mõjus. Eks homme hommikul ole näha, väga loodan, et jääb pysima, muidu on järgmine plussi nädal.

Aga jah, mina olen enda jaoks avastanud, et paremini mõjub kui kaalun igal hommikul, sest kui näen, et kasvõi -100 grammi läinud, annab see mulle terveks motivatsiooni mitte libastuda. Samas vastupidised päevad on jälle tiba frustreerivad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Trinny
Kuupäev: 12. April 2013, kl 09.35

[www.freedieting.com]

Lihtsalt, keda huvitab siis kui Teil on oma rasvaprotsent teada, siis mina kasutasin seda kalkulaatorit. Tundub täpsem, sest inimesel, kes kaalub 70 võib rasva% olla hoopis teine kui teisel, kes kaalub samapalju. Mul sõbrannaga on täpselt selline teema ja meil tuli kalorite erinevus päris märkimisväärne.
Siin 3 erinevat kalorite taset , hoidmine, alla võtmine ja extreme

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 12. April 2013, kl 10.10

Aitäh, Trinny, väga huvitav! Minu kaal 70,3, ootan "punaseid".

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: daisy
Kuupäev: 12. April 2013, kl 10.40

Tänud Trinny, väga hea link tõepoolest!

See vahel korralikult kõhu täissöömine on hea kinnitus, et nii võib teha, kui kaal on seisma jäänud. Ja pikem kardio. Jätan meelde.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 12. April 2013, kl 11.05

Hei
Minu kaal: 52,3 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: anny22
Kuupäev: 12. April 2013, kl 11.22

Tere!
Mina ka täna patune-68,4 (+0,5) jälle thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: pirle
Kuupäev: 12. April 2013, kl 19.11

58,6kg ja ma olen rahul selle numbriga. Ma pole mitte midagi selleks teinud,et kaalul näha väiksemat numbrit tongue sticking out smiley Mul on täielik motivatsiooni puudus. See mure painab mind juba pikemat aega. Võib olla leian selle alles nelja nädala pärast, kui Eestisse jõuan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 13. April 2013, kl 08.39

anny22, kui sa Maijooksu duellis ka osaled, siis palun sisesta oma kaal sinna ka. Minul kaal täna 500g vähem kui eile, ehee!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Raila
Kuupäev: 13. April 2013, kl 18.18

Vabandan, et kaalunäiduga hiljaks jäin...Kaal 12.04 seisuga 68.1(-100g)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 14. April 2013, kl 18.23

Selle nädala tabelis hakkas silma, et oli oli suht ühtlane kaalulangus. Esimene oli Trinny 1.1-ga, talle järgnesid kohe janne28, daisy ja hardstyle 1 kilogrammiga. Ja üldarvestuses saime siis 4,9 kg jagu. smiling smiley
Selle nädala teemadest käis läbi ka motivatsioon ja kuna mina sain motivatsiooni just enda liigutamise osas sealt. Siis igaks juhuks jagan seda lehte teiega ka [www.sparkpeople.com]. Ja nüüd siis ma kõigun mõlema saidi vahel trennid sisestan sinna ja söögid siia eks näha ole mis sellest kõigest ka välja tuleb winking smiley.

TABEL

Ilusat uut nädalat teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 17. April 2013, kl 21.48

motivatsioonist ära ei ütleks. Tuju on kuidagi nii nullis, hmm..

nälja tunnet ei olegi aga ikka väga raske on alla saada.. ja ennast mitte mojutada lasta, kui teised sokolaadi söövadsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Kuupäev: 19. April 2013, kl 05.01

nonii kaalulangetjad, nädlake on jälle läbi saanud. Minu kaal 108,2

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: chätryn
Kuupäev: 19. April 2013, kl 05.10

Mul on 69,1. Vahepeal suutsin küll ennast 68 peale saada aga paraku täna siis selline number.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Alla
Kuupäev: 19. April 2013, kl 06.51

60,9 taaskord smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: SUVEKS SALEDAKS
Saatis: Raila
Kuupäev: 19. April 2013, kl 09.06

Sain esimese pluss nädala ka kätte, kaal 68.8 (+700g)
Päeviku täitmisele sain pihta alles nädala keskel. Motivatsioon on väga kõikuv.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 3 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.