Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Sära12
Kuupäev: 10. May 2013, kl 10.37

Kuidagi ei saa ree peale ... -300g

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: lauriine
Kuupäev: 10. May 2013, kl 13.02

Sära12, see on ju ka miinus, mis siis, et ainult 300 grammi smiling smiley väikestest võitudest tuleb ka rõõmu tunda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. May 2013, kl 19.33

grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 10.05.2013 19.35.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 12. May 2013, kl 06.35

Nüüd siis midagi rõõmustavat, minule võib täna tabelisse märkida 65,5 kg, seega langus -1 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 12. May 2013, kl 08.09

Juhhuuu!
Kuigi ma ei viitsinud kõike korralikult kirja panna ja tean, et sõin ettekirjutatust palju rohkem, langes mu kaal -1,6kg! Niisiis hetke seisuga 87,1kg. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: mrjk
Kuupäev: 12. May 2013, kl 08.31

Mind vaevas sel nädalal vastik kõhuviirus ja seepäras ka NII ilusad numbrid smiling smiley -2,5kg ja hetke kaal 102kg. Tegelikku kaalulangust, ehk siis vaevaga nähtud kaalulangust on seal umbes 1,5-1,8 kg....aga paneme ikka selle -2,5kg, sest siis järgmisel nädalal peab ekstra tubli olema, et mitte plussi jääda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: silky
Kuupäev: 12. May 2013, kl 09.02

Minule palun panna tabelisse 60,2,ehk siis -1.7 kilo. Hea meel on selleüle,et tundub,et teen kõik õigesti ja jätkan samas vaimus.smiling smiley Soovin kõikidele jumalannadele kaunist emadepäeva ja palju tahtejõudu kaalu langetamisel!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Alka
Kuupäev: 12. May 2013, kl 10.31

Mina tänase seisuga siis 73,400:läheb visalt aga loodan, et siis la püsib smiling smiley Kõikidele siinsetele emmedele ilusat emadepäeva ja vastupidamist tänastele ahvatlustele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: pomelo
Kuupäev: 12. May 2013, kl 10.46

Minul miinust 1,2kg ehk siis täna täpselt 60kg. No ei näinud seda viite seal kaalul veel.
Tegelikult ma väga kahtlen, kas suudan selle kuu ajaga veel 4kg alla saada, need viimased kilod kipuvad väga visalt kaduma. Hea, kui 2kg maha veel saaks.
Kaunist ja meeldejäävat emadepäeva kõigile! Pidagev vastu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 12. May 2013, kl 11.07

Minul see nädal miinust siis 1kg ehk kaal praegu 66,4kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: lauriine
Kuupäev: 12. May 2013, kl 11.25

oi kui ilusad miinused kõigil on! Lausa super tublid olete olnud ju! Mul oli nädala sees vahepeal ka ilusam number aga täna hommikul oli minu kaal 72 kg. Selle võib mulle tabelisse märkida ja ilmselt ma ei pea ütlemagi, kui hea meel mul selle kilo pärast on smiling smiley tavaliselt mul just nädalavahetusel läheb käest ära, seega on mul väga hea meel, et meie kaalumine pühapäeval on smiling smiley see hoiab ree peal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: kairee
Kuupäev: 12. May 2013, kl 11.35

Hahahaa...küll mul on raske, kui te kõik ree peal olete, kuna mu perekonna nimi on Ree winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Jupiter
Kuupäev: 12. May 2013, kl 12.22

Hommikul oligi ainus rõõm kaalul nähtud number, sest enesetunne oli küll jube... vaatamata kaalulangusele on ikkagi kõhuviirus kõige vastikum haigus üldse. Minu number 78,4kg (-2,4kg). Kilo oli nagu enamvähem eilseks maas ja tänaseks tuli üle kilo veel miinust juurde. Vastik.. Teada ju on, et see ei jää pidama sedasi sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 12. May 2013, kl 12.57

Minul 58. Terve nädala püsis kaal isegi alla selle, aga eelmise nädalaga võrreldes siiski 900 g langustsmiling smiley Olen rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 12. May 2013, kl 18.17

Minul 64,6. Olen järginud korralikult toitumiskava ja teinud ka ülepäeviti trenni. Vahepeal kaal aga isegi lausa tõusis confused smiley . Tänaseks aga siiski väike miinus. Eks keha alles harjub selle trenni ja teistsuguse toitumisega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 13. May 2013, kl 09.56

Minul oli kahjuks nii palju pidustusi järjest (katsikud, grill, emadepäev), et sain korraliku kaalutõsusu 70,2 sad smiley Loodetavasti , mis kiirelt tulnud, kaob ka sama kiirelt, püüan sel nädalal kergemalt toituda. Uhh kui vastik!

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Pauliita
Kuupäev: 13. May 2013, kl 11.27

Minul näitas kaal 64. smiling smiley Olen nende super ilmadega võimalikult palju väljas olnud, kõndinud, kaevanud, istutanud, jalutanud, patt on kohe toas passida. Ilmselt sellepärast 1,2 kg miinust tulnud smiling smiley Päikest teile kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: rebazeke
Kuupäev: 13. May 2013, kl 12.10

kaal jätkuvalt 66.7 aga ma olen õnnelik, et see vähemalt plussis ei ole, sest see nädalavahetus oli hullumeelne kokkamine.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: lauriine
Kuupäev: 13. May 2013, kl 15.34

appi teil on kõigil nii ilusad numbrid, et lausa patt on oma miinus 1 kiloga siin esineda grinning smiley grinning smiley
ma pean järgmiseks nädalaks ikka kõvasti alla saama, muidu ei julge oma numbrit siin üldse enam välja hõigata smiling smiley väga heaks motivaatoriks olete tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 13. May 2013, kl 16.59

Üle -1 kg nädalas alla võttes tuleb see alla juba lihaste, mitte rasva arvelt (kuulasin Ott Kiivikase loengut), nii et Lauriine, Sinu kaalulangus on täpselt paras e. isegi maksimaalne, mida nädalas alla võtta võiks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: sips56
Kuupäev: 13. May 2013, kl 19.43

Tere,

Minul siis -800g, kokku 2 nädalaga 1 kg, kuigi kardan et peale emadepäeva kooke ( just nimelt mitmuses) tuleb see kõik tagasi. Ei julge mitu päeva kaalule minna ja üritan need päevad tagasi hoida.

Lisasin kõik info tabelisse ja sain meie kõigi plusside ja miinuste tulemusena -21.20kg hämmastav tulemus. Teen kõigile suure suure kummarduse või siis trenni mõttes lausa 10 smiling smiley

Jätkake samas vaimus ja ise muidugi üritan ka kuigi tunnen et tahtejõuga on tõsiseid probleemesad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: lauriine
Kuupäev: 15. May 2013, kl 06.54

vau! 21 kilo on ikka väga ilus tulemus! Mõelge kui palju ilusamad ja enesekindlamad inimesi me siit juba nädalaga saame smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 15. May 2013, kl 07.03

Minu panus on siin kahjuks väga väike tongue sticking out smiley . 9 päeva tagasi alustasin oma trenni ja toitumiskavaga ja selle ajaga on maha läinud 700 grammi. Aga ma olen rahul. Kuna olen ülepäeviti trenni teinud ja korralikult toitunud (4 korda päevas), siis saab see 700 grammi olla vaid peki arvelt smiling smiley .

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 15. May 2013, kl 08.18

Kuule KatrinS, see on ju väga tubli tulemus! Eriti veel, et korraliku toitumise ja trenni kõrvalt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Pauliita
Kuupäev: 16. May 2013, kl 09.48

Lubasin täna ennast sõbrannale rattasõidule kaaslaseks...uh...hiljem selgus et tegu on tavalise 30 km ringiga. Ma olen küll kaevand, koristanud, istutanud, saaginud, aga sellist aktiivset sporti pole juba kuu aega teinud. Loodan, et ma omme ikka normaalselt kõndida saan smiling smiley Päikest ja juuniks saledaks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 16. May 2013, kl 11.46

Homme kõndida ikka vast saad, aga istumine võib valus olla tongue sticking out smiley .

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: pomelo
Kuupäev: 16. May 2013, kl 13.08

aga mina ostsin endale tselluliiti vähendava kupu ja nüüd olen paar päeva ennast sellega masseerinud. Eriti probleemsetel kohtadel masseerimine on kohe niiii valus, et võtab pisara silma aga ma järgi ka ei anna ja uhan hoolega edasi. Eks paistab, kas tulemusi ka on eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: KatrinS
Kuupäev: 19. May 2013, kl 06.23

Hommikust smiling smiley

Ülivarajaste laste emana ma juba üleval ja kaalul käidud. Uus number täna 63,9. Hakkan juba natuke kahtlema, kas saan 15. juuniks 59 kätte confused smiley . Praegu veel mingi tõbi ka kallal, aga vist ikka teen trenni õhtul.Või siis teen koeraga ühe pikema ringi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Saatis: Alka
Kuupäev: 19. May 2013, kl 07.24

Päikselist päeva! Minu kaal täna hommikul 72,800. Ei lähe küll kilodes,aga siiski läheb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Juuniks jumalannaks
Kuupäev: 19. May 2013, kl 07.56

Minule kirja 65,4 kg, seega langust -100 g.
Kuna tegu on duelliga, siis olen oma tulemustes pettunud. Kuid rõõmsaks teeb mind see, et vanad riided, mis vahepeal selga ei mahtunud, hakkavad nüüd suureks jääma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.