Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 4 / 7
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 22. June 2013, kl 07.53

Tere!

Põhimõtteliselt jah, aga tean, et hoidmine on see kõige raskem tegu...Nüüd eesmärk mitte juurde koguda ja võib 65 ka proovida. Eks näib! Olen siin kindlasti edasi, sest muidu...

Ilusaid jaanilõkkeid ja kallistused kõigile!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Kuupäev: 25. June 2013, kl 08.03

Hei, minu reedene kaal oli 89,3kg. Tubli olen kuna ei pingutanud ka allasaamise nimel smiling smiley sel nädalal on karta plussi kuna jaanid olid kõhule kurnavamad kui oleksin soovinud smiling smiley Aga hakkan tänasest ilusasti "tööle" endaga ja püüan asja parandada smiling smiley

Ilusat ja kergemat suve meile kõikidele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 25. June 2013, kl 08.46

Mul ilmselt ka korralik pluss tulemas. Aga ausalt öeldes mul on kõrini söömisest. tongue sticking out smiley Tõesti on täna selline tunne, et isegi maiustusi ei taha enam. Tahaks ainult maasikaid, arbuusi ja tomateid. Eks ole näha, kaua see kestab tongue sticking out smiley

Nüüd selline küsimus, et cocochanelist pole alates duelli algusest miskit kuulda olnud ning gerrlyst pole 2 nädalat kuulda olnud. Kas võtame tabelist maha?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 25. June 2013, kl 11.36

Tervitusi kõigile! Minul on väga raske aeg viimastel nädalatel olnud ja kõik mis läinud jälle tagasi saanudangry smiley Täna on vast esimene õhtu kus jälle enne südaööd magama saan ja oma kuni hommikuni söömised-joomised läbi saavad.Oma järgmise kaalunumbri annan jälle reedel.Loodan,et alustamiskaalust vähemalt veidigi jälle väiksem nr on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 28. June 2013, kl 07.44

Hommikust! Minu kaal on 74.4 ehk siis eelmise nädalaga võrreldes +1. Kuna ma patustasin ainult 2 päeva, siis ma ei saa aru, kuidas see pluss nii suur saab olla, arvestades, et viimased 3 päeva olen nt täiesti laitmatult käitunud. Lootus on, et tegemist on hoopis veega, mida keha kuuma ilmaga kinni hoiab. Olen mingi 3 liitrit vett päevas joonud + maasikaid ja arbuusi söönud. Ei tea, ei tea.

Loodan, et järgmiseks nädalaks on kadunud. Häbi on küll!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: anoli
Kuupäev: 28. June 2013, kl 08.21

Hommik!
Minul täna 78,9 smiling smiley mega õnnelik olen! Nii et tundub, et kui teen õigesti kõik, siis ikkagi saan alla ka. Aga esmaspäeval tuleb mu mees reisilt tagasi, kus ta 2 nädalat oli ja siis ma kardan et läheb jälle metsa kõik...Aga kindlasti üritan tubli olla sest tulemused on head smiling smiley Edu kõigile teistele ka!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 28. June 2013, kl 09.16

Minu kaal siis 88,1kg.Vähemalt on võrreldes nädala algusega miinus,kuigi võrreldes siinse viimase tulemusega ikkagi korralikult plussis.Vähemalt on Jaanid läbi ja kallis sugulane kellega sai nädal otsa pea hommikuni veini/siidrit joodud ja grilli söödud on jälle välismaal tagasi,siis olen omadega jälle järjele saanud ning järgmiseks reedeks suudan ehk juba nullis olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Juu
Kuupäev: 28. June 2013, kl 09.34

tere,

minul tänane number 95,4kg. Jaanid jätsid oma jälje, mida oligi karta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 28. June 2013, kl 09.52

Juu, Su tulemused on täiesti uskumatult suurepärased ja jaani arvestades 0,5 kg veel kaotada. Super lihtsalt. Tahaks järgi teha. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 01. July 2013, kl 15.10

Tere!

Tuhat vabandust, olen kodust ja arvutist eemal ning pääsen netti heitlikult. Reedene kaal 67,1,mida ongi arvata, sest puud mureleid täis, lisaks maasikad jne jne.
Enesetunne aga hea, sest väljanägemine ilus ja komplimente ka sajab...the finger smiley
Nüüd pean siiski hoolas olema!

Olege kõik tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 01. July 2013, kl 16.07

Ma loodan, et suvega nüüd kõik ära ei kao siit. Reedese kaalu on praeguseks ainult pooled teada andnud. Rühiks ikka koos edasi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Juu
Kuupäev: 02. July 2013, kl 09.04

üks, mis kindel, et nädalavahetused on saatanast smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: beltane
Kuupäev: 02. July 2013, kl 11.16

Kuna duell, kus pundis olin, vajus ära, siis küsin, et kas võtate veel kampa, palun? Üksi on raske...
Pikkust 169cm, kaalu 80kg. Sihiks olen seadnud 62kg. Reede hommikul kaalumine sobib!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 02. July 2013, kl 11.45

Kui teistel midagi selle vastu pole (kui on, tehke häält! smiling smiley), siis minu meelest võib võtta küll, sest meil on ka päris mitmed juba ära kadunud ja võiks ikka asja üleval hoida. Meil praegu on duell augusti lõpuni planeeritud. Mis Su 2 kuu eesmärk võiks olla? smiling smiley Panime kõik oma eesmärgid selle järgi, milline võiks kaal olla augusti lõpuks.

Kui meil augusti lõpus on veel punt koos ja vaja veel kaotada kilosid, siis võiksime ka jätkata. Kuid vaatame seda augustis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: beltane
Kuupäev: 02. July 2013, kl 11.51

Augusti lõpu eesmärgiks oleks 72k (-8kg).

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: merli24
Kuupäev: 02. July 2013, kl 13.39

Tere

Sooviks ka osaleda smiling smiley Ajab rasedusega kogutud pekki maha grinning smiley

Soovin sügiseks -10kilo saada maha

Hetkel 24a/165cm/91,7kg

Kas vötate kampa? Mis päeviti kaalumine on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 03. July 2013, kl 09.33

Täitsa lõpp mis minu kaaluga peale jaani toimub.Ei julgegi siia varsti enam kirjutada,sest teised siin ikka langetavad kaalu aga mina tõstan sad smiley Võtsin ennast aga eile uuesti käsile ja hakkan kõigega otsast peale.Alla ei tohi ju anda!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Juu
Kuupäev: 03. July 2013, kl 13.33

hatugirl kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täitsa lõpp mis minu kaaluga peale jaani
> toimub.Ei julgegi siia varsti enam kirjutada,sest
> teised siin ikka langetavad kaalu aga mina tõstan
> sad smiley Võtsin ennast aga eile uuesti käsile ja
> hakkan kõigega otsast peale.Alla ei tohi ju anda!


alla anda on kõige lihtsam. olen seda isegi varem korduvalt teinud smiling smiley
ikka edasi pingutada, see teeb elu ja olemise kergemaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 03. July 2013, kl 17.51

Kuna tundub, et kellelgi midagi selle vastu polnud, siis lisasin merli24 ja beltane tabelisse. Reedel siis ootame kaalunäite smiling smiley Loodan, et kadunud inimesed annavad ka endast jälle märku.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: merli24
Kuupäev: 03. July 2013, kl 19.27

Tore kuulda grinning smiley
Ma tegelen selle kaalujamaga 5a juba kui esimene laps syndis. Siis suutsin 97kilolt 78 peale saada olin suht rahul. Nyyd kui jäin teist last ootama ja nyydseks ära sünnitanud,alustasin 102,8 kilolt alltvõtmist ning olen jõudnyd 91,7 kiloni. Ütleme niiet väga tüütu ja raske. Aga sisestan endale igapäev saledamana on ilusam&krgem.

Jõudu ja jaksu teile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 05. July 2013, kl 06.34

Hommikust!

Minu kaal näitas 73.6 täna hommikul ehk siis -0.8 võrreldes eelmise reedega. Siiski jaanipäevaeelset kaalu veel kätte ei saanud. Tulemus oleks võinud võimsam olla, kuid muus mõttes olen endaga rahul, päevanormi pole ületanud ning olen see nädal 2 korda Zumbat teinud ja plaan on 2 korda veel. Arvestades, et ma igal võimalusel trenni väldin, on see väga suur edusamm. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: merli24
Kuupäev: 05. July 2013, kl 06.34

Tere varahommikut..minul siis 91,3 ehk siis -400gr.
Veider on see et eile oli veel kaal 91,2 ja täna 100gr rohkem. confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: anoli
Kuupäev: 05. July 2013, kl 08.11

Tere hommikust!

Minu kaal 78,6. Nagu arvata oligi, nii kui mees koju tuli, läks toitumine metsa grinning smiley aga loodan, et see aint esimese nädala kõrvalmõju. Igaljuhul edu kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 05. July 2013, kl 10.28

Minu kaal täna hommikul 88kg ehk siis -100g võrreldes eelmise reedega aga -2,2kg võrreldes esmaspäevaga hot smiley Edasi samas vaimus!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: beltane
Kuupäev: 05. July 2013, kl 11.05

Minu kaal -200g ehk 79,8kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Juu
Kuupäev: 05. July 2013, kl 14.04

tere,

minu kaal täna hommikul 94,6kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 07. July 2013, kl 12.00

Tere!

vabandused, sain alles nüüd arvutisse. Kaal 66,7. Rõõmus. Rahul. Nüüd ees mitu liikumist seoses puhkusega ja st et söömine ja sport keerulisem. Püüan väljakutse vapralt vastu võtta! Joosta saab õnneks kõikjal.the finger smiley

Olete kõik tublid! Jätkame ikka! Pääsu ju pole!grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Marfatar
Kuupäev: 08. July 2013, kl 20.10

Tere!

Kohutavalt piinlik, et pole teile vahepeal kirjutanud. Viimased nädalad tööl enne puhkust olid lausa põrgulikud. confused smiley Toidupäevikut ei täitnud, polnud aega süüagi korralikult ja seega sõin seda, mis kätte juhtus ja pigem suvalistes kogustes- amps siit ja teine sealt. smiling smiley Igatahes täna näitas mu kaaluke 81,8 kg. Ilmselt peab rõõmustama, et vahepeal midagi juurde pole tulnud. the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: merli24
Kuupäev: 10. July 2013, kl 12.33

Jahm ega reedeks midagi head oodata pole vst ,nv ajavad koguaeg kaalu sassi sad smiley!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kutse duellile smiling smiley
Saatis: Leilah
Kuupäev: 12. July 2013, kl 06.17

Hommikust! smiling smiley Minu tänahommikune kaalunumber on 72.8 ehk siis -0.8 kadu. Natukesehaaval ikka kaob see kaal.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567Järgmine
Asukoht: 4 / 7


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.