Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 21. February 2014, kl 18.32

Pirleke!Sa oled super!Kuigi ma olen arvutis väga võhik ja ei oskaks neid asju kasutadagi,kuid kõigil teistel teed selle nii kergeks!MÜTS MAHA!Imetlen sinu töökust ja tahet!PAID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 22. February 2014, kl 00.52

Huvitav, huvitav, ootasin põnevusega vastust kella kaheni päeval, aga ei midagi. Nüüd vaatan, et Pirle on vastanud juba kella 11 paiku. Kahju, oleksin saanud juba varem toidutabelit proovida.
Käisin täna vabariigi aastapäeva kontsert-vastuvõtul, jõudsin tükk aega tagasi koju, aga enne magama minekut oli kange tahtmine vaadata, kas saan toidutabelit kasutada. No nii, saan, magama minekust ei tule nii pea veel välja. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 22. February 2014, kl 01.30

Tabel täidetud.
Lõunasöögiks oli hiina-nuudlid kanaga, mis oli valmisroog ja õhtusöögiks oli kana-kartulisalat, mis oli samuti valmisroog. Kahjuks oli nii kiire, et ise ei saanud midagi valmistada, kuigi olen tegelikult suur amatörkokkaja! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 22. February 2014, kl 01.44

Ja veel, Koovikesele, palju õnne! drinking smiley
Olete kõik vahvad sellid! spinning smiley sticking its tongue out
Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 22. February 2014, kl 21.37

Täna sain mäesuuski esimest korda elus alla panna ja ikka mitu tundi ka mäest alla kihutatud winking smiley
Roosike, toidutabeli täitmisega saad kenasti hakkama winking smiley Ma ei leidnud valmis toitude kaloreid ja panin umbes. Mul oleks lihtsam leida ,kui teaks täpselt kelle tootega tegemist.
Koovike, Saaremaa lihatööstus pole oma kodukale märkinud toiteväärtusi. Ei leia ka näkileib "Sweet Chili"
Kallis Karuke, saavad teised, siis saad ka Sina hakkama toidutabeli täitmisega winking smiley Tahad proovida?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 23. February 2014, kl 08.18

Pirleke!
Tead ma vana kooli elukas,algul pean kõrvalt jälgima ja seedima et hiljem mitte ämbrisse astuda,aga usun et varsti ka minu pikk taip ehk kogub end ja hakkan osalema.
Sa oled super tegija!Ma imetlen tõesti su töökust ja teadmisi!KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 23. February 2014, kl 14.54

Keskealiste TOIDUTABEL on homseks valmis winking smiley


Karuke, aitäh winking smiley Alustasin kaalu langetamist 2010a. sügis. Selle ajaga olen palju lugenud-uurinud ja üht-teist ka õppinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 24. February 2014, kl 00.17

tsau, Teie siin olete tublikesed, mitte nii nagu mina, kolm päeva kontrollimatult söönud. ei mingit kaalumist ega toidupäevikusse märkimist, üritused olid toredad, süümekad on oma iseloomutuse pärast. see on uskumatu, kui palju võib kolme päevaga juurde võtta. mis siis ikka, mis tehtud see tehtud, homsest jälle kaalu jälgima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 24. February 2014, kl 00.41

Palju õnne meile ja Eestile!



Neile, kes olid vähemalt 5 päeva tublid winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 25. February 2014, kl 10.25

Tänud Pirle nii vahvad koogikesed. Loodan,et oli tore pidupäev kõigilspinning smiley sticking its tongue out

Mul olid külalised ja toimetustega kiire. Siiski läksin meie lehele,et toite märkida,aga minu vana (10a)arvutiga kulub selleks terve igavik... ja kui olin 1/2 tundi toidupäevikut täitnud hakkasid teised juba hüüdma ja sinnapaika kõik jäigi. Igatahes tundub,et pean hakkama rahakotti kergendama..sad smiley
Õhtul tegin siiski enne presidendi kõnet tunni ajase kepikõnni ja väike vahuvein kuulus ka menüüsse.
Tänasest uue hooga,nii kiirelt mitte, nagu Koovike lendab, super tubli oled, aga meile kõigile ilusat kaalulangetamistsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 25. February 2014, kl 10.56

Hei-hei! Loodetavasti möödus teie pikk nädalavahetus kenasti ja pidupäev sai vääriliselt tähistatud smiling smiley. Pirle koogikesed on patriootiliselt kaunid winking smiley!
Nagu näete toidutabelist, siis olin eemal nii arvutist kui kahuks ka igasugu toiduarvepidamisest. Võtsin suht lõdvalt, kuigi kuskil kuklas siiski tiksus see, et ülearu ei sööks. Aitas sedavõrd, et ükski päev ei tundnud vähemalt, et oleks kurguauguni täis( vanasti juhtus seda pidulauast tõustes sageli sad smiley) Nii et ehk päris hull ei ole. Katsun end mobiliseerida ja teie toel jälle tubliks hakata nüüd. Ja kõndinud ja tantsinud olen õnneks neil päevadel ka üle keskmise palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 25. February 2014, kl 18.54

Kodukoht, millistest koostisainetest on mango- banaani smuut tehtud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 25. February 2014, kl 19.52

Kodukoht, Sa võid enda menüü siia ka kirjutada- kannan ise siis tabelisse- see võtab u.5min aega winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 25. February 2014, kl 20.51

Homme saadan andmed, mul ta hetkel tööl külmikus. Pole hullu küll ma hakkama saan, Tänudsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 25. February 2014, kl 21.26

eilne ja tänane päev ei kannata ka veel toidupäevikusse üles märkimist- kogused kaalumata ja ridu ka ei jätkuks, vastupidi apostroofile, olin ikka "kurguauguni täis", ega see hea tunne ei ole. nüüd on külas käidud ja külalised võõrustatud, oma pere laiali sõitnud, kes kooli, kes haiglasse tagasi. homme hommikust hakkan jälle toidupäevikut pidama. karistuseks tuleb see nädal plussiga leppida. käega ei löö ja alla ei anna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 26. February 2014, kl 08.58

www. felix.ee
Põltsamaa Pai mango-banaani smuuti.Pudel 280ml.- 100 ml kohta valgud 0,4g, süsivesikud 12g,millest suhkrud 11,8g,rasvad0,1g,kiudained 0,9g,naatrium0,002g.

www.kadarpiku.ee, minu lemmikjook: Kadarpiku peedimahl 330ml.

Hautatud hapukapsast teen suhkruta ja vähese kookosrasvaga. Kõik rasva vajavad toidud teen kookosrasvaga, olen õpetamas teist 500gr purki.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. February 2014, kl 10.59

Kodukoht, aitäh, smuuti leidsin kenasti üles winking smiley nii on lausa lust tabelit täiendada. Kadarpiku mahlasid uurisin ammu, kodukalt ei leidnud infot toiteväärtuse kohta ja tegin päringu peedimahla kohta ning vastati ka smiling smiley Kadarbiku Köögivili: 100 ml toodet sisaldab keskmiselt: energiat 196 kJ/ 46 kcal- niimoodi märkisin ka nimistusse.
Kas hapukapsas on isevalmistatud?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 26. February 2014, kl 12.00

Mul siis ka täna lõpuks aega toitudega natuke rohkem tegeleda smiling smiley
Näkileivad, Rukki, Sweet Chili, Linkosuo 100 gr= 370 cal, rasv 9.2, süsivesikud 56, valk 9.5.
Keedusink Sikassaare, ülesuitsutatud, Saaremaa 100 gr= 102.3 cal, rasv 3.6, süsivesikud 1.8, valk 15.7. Kuumsuitsu seakaelaliha, Saaremaa 100 gr= 165 cal, rasv 11.7, süsivesikud 0, valk 15.0.
Need on siis esialgsed andmed, Pirleke! Mida vaja on, lisan veel.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. February 2014, kl 12.15

Koovike,aitäh smiling smiley lisasin need tooted nimistusse thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. February 2014, kl 12.24

Ahjaa, sõna kuumsuitsu asendasin lühendiga "K/S"

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 26. February 2014, kl 13.08

Tänan! Ja nii see lühend käib jahh.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 28. February 2014, kl 06.04

Tere hommikust mu armsad!
Minu kaal 71 kokku siis -0,8,läks päris hästihot smiley
Tulemusega väga rahul!
Kõigile päikest ja ilusaid nr.Oleme tublid ja hakkajad!
PAID JA PALJU PÄIKEST!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 28. February 2014, kl 09.32

Hommik,hommik!

tänu väikesele liigutamisele, eile lindil tehes kiirkõndi proovisin ka natuke jooksta.
Jaksasinthumbs up nii 4 min.siis kõndisin edasi. On kaal ka liikuma hakanud ja minu rõõmuks vähemuse suunassmiling smiley -300.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 28. February 2014, kl 10.36

Ahoi! Jälle on märkamatult reede. Jube kiiresti lendab see aeg. Kartsin hullemat, aga olen tagasi 66,0 peal. 400 gr miinust. Tore, kui arvestada esmaspäevast piduõhtut ja kiiret nädalat.

Homme seisab ees katsumus mehe juubeli näol. Hoidke pöialt, et päris hullu vaimustusse ei satuks söögi- ja joogilauast winking smiley.
Karuke, oled väga-väga tubli ja lähened mulle jõudsate sammudega. Eriti, kui ma selline paigaltammuja olen olnud.Mul on su üle kangesti hea meel.
Kodukoht, väiksed sammud on ka sammud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 28. February 2014, kl 11.49

Minul tänaseks korralik +, aga kalorite kallale ei lähe, sama kaloraažiga jätkan vähemalt veel nädal winking smiley Arvan ,et minu keha pole veel spordiga harjunud ja lihased hoiavad vett kinni. Tänagi veel annavad mõned lihased tunda, et trenni on tehtud! grinning smiley Homme on pidu smiling smiley toimub eestlaste kokkutulek siin kaugel maal grinning smiley
Kodukoht, thumbs up Mina olin spordist täielikult eemal- nii umbes 28 aastat,siis sportisin korralikult 2,5 aastat, järgnes aastane paus ja nüüd üritan jälle spordipisiku tagasi saada grinning smiley Kunagi ei ole liiga hilja!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 28. February 2014, kl 16.34

Ei tea, mis toimub, kas kohe algav märts on see, mis mõjutab elu? Viimastel päevadel on tekkinud suurem söögiisu, näit. omatehtud kartuliputru sööks või pool kilo korraga ära või mingit ahjukala samuti pugiks vatsa ikka korralikult täis, aga olen suutnud siiski normkalorites püsida. Kohe kehakaalust on aru saada, sest kaalulangus on väiksem. Ma võin siiski rahul olla, 900 gr miinust nädalaga on ka väga hea tulemus. Olen endale järgmise kahe kuu sihid ka paika pannud, eks nüüd tuleb vapper olla smiling smiley
Vaprust kõigile sellel okkalisel teekonnal the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 28. February 2014, kl 18.09

Ka minul on viimasel ajal olnud meeletu söögiisu- oletan, et see on trenni tegemisest. Olen terve aasta olnud istuva eluviisiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 28. February 2014, kl 18.16

Mina olen jaanuari algusest saadik kõrvuti kalorite lugemisega regulaarselt trenni teinud, aga suurenenud söögiisu on just viimaste päevade teema. Tundub, et õueõhus on midagi angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 28. February 2014, kl 18.32

Ju vist ongi viga õueõhus winking smiley trenni teen õues.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: eskata
Kuupäev: 01. March 2014, kl 00.33

tsau, ma olen üliõnnelik: selle nv suure sööma peale ei tulnudki plussi, vaid hoopis -0,4, mis kergelt tulnud, see veel kergemalt läinud, sest söögiga hoidsin vägagi, aga ei mingit liikumist. see -0,4 on nagu avansiks mulle, igal juhul motivatsioonilaks käis ära. näen, et teiegi olete tublid olnud.
edasi "kentuki tüdrukud", valu kilodele!!!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.