Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 17. September 2014, kl 20.33

Jahh, tuline õigus!!! Mina mõtlesin täna seda sama, meie Pirleke kadunud asjade hulgas eye popping smiley, auuuuu... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. September 2014, kl 05.12

Pirleke,otsime,ootame!
Ilma sinuta siin nagu midagi siin puudu!sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 18. September 2014, kl 11.55

KAALUTABEL

grinning smiley Ma pole kuhugi kadunud winking smiley Hoian teil ikka vaikselt silma peal ja käin lugemas- ammutan motivatsiooni siin. Te olete nii tublid -teete trennithumbs up jne. Mul on olnud suhteliselt kiired ajad. Aga mis ma siin keerutan - mul on sama seis nagu Apostroofil sad smiley
Ma pole oma lubadusi täitnud sad smiley ma tean, kui täidan kasvõi ühe lubaduse, saan jälle 55 peale- selles kaalus tundsin end palju paremini ja ilusamana smiling smiley
Iga uus algus on raske, küll ma selle jõu enda sisemusest üles leian- igaljuhul alla ma ei anna winking smiley

Jätkame samas vaimus!

TOIDUTABEL uueks nädalaks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 19. September 2014, kl 21.07

No nii, 1.2 kilo jälle läinud. No mida on siin keerulist? Kalorinormist kinni pidada ja natuke füüsilist värki ka ja kõik toimib the finger smiley.
Minul nüüd lisaks kahe päevaga 4 trenni tehtud the finger smiley : Selg Kõht Tuhar, Body Pump ja 2 Body Balancet, mina olen rahul, ainult et trennipaus oli sisuliselt 6 kuud ja paindumine on täielik nullll, jälle otsast peale..., aga see on hea tunne, eriti paganama hea tunne teada, et saan veel ilusamaks smiling smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 22. September 2014, kl 09.29

Koovike ja Karuke hea minek teil, eduthe finger smiley

Proovisin oma kaalu sisestada,aga ei võtnud numbreid vastu. Ega mul muutunud ka midagi ei ole, tugev füüsiline aiatöö hoiab kinni. AGA ega ma jonni ei jätasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 23. September 2014, kl 04.31

Tere sõbrakesed!
Kallis kodukoht,aitäh kiitmast.Ise olen küll rahul,kuid ka pisut skeptiline,olen pendeldanud nii kaua et veel hoian hinge kinni,kas saan hakkama või on see järjekordne uus pendel.Oleks see nii kerge siis me poleks keegi ülekaalus!
Tean mis teeb aiatöö,eriti kui ta väga füüsiliselt raske,kuid võib ka nii olla et mingi aeg hoiab kinni ja siis viskab täiega alla.
Tublid oleme kõik sest me siin ja see on ka suur edu,et me käega ei löö!
Edu mu kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 25. September 2014, kl 07.19

Tere mu armsad!
Eile nii patune et anna minna!Kuigi palusin mu kallil mehekesel et kui soomest koju tuleb et ei tooks mu lemmik šoksi,tõi ta ikkagi ja tema suhtes olen relvitu,hea et teda eestis ei müüda,kirja panin selle mis kcl temale lähedane,vot nii läks,olen nõrk.
Täna katsun lahjema päeva teha et eilne enam vähem tasa teha.
Kuidas teil läheb?
Soovides ikka kõike kaunist ja palju kallisid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 25. September 2014, kl 09.36

Tead Karuke, ma arvn,et mõistlikus koguses võib/-tuleb kõike süüa. Võtad teadlikult ja arvestad päeva kcal ja ei piina ennast teatud isudega.

Minul eile pool päeva mahla-ja õunapäev. Võib-olla oleksin suutnud ka täieliku mahlapäeva teha,aga ei võtnud nagu kohe plaani. Kuna tegin ka moosi siis pidin ikka mõned lusikatäied õunmoosi ka ära proovimaspinning smiley sticking its tongue out
Enam ei teagi mida süüa teha, kuidagi isu ei ole...eye rolling smiley Mida te sööte? Mingeid häid nippe?
Keegi kirjutas,et tegi kapsahautist. Naabrinaise antud/ kasvatatud kapsapea ootab tegemist...
Kallid vastuthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. September 2014, kl 05.56

Kalli kodukoht,tegelikult ma ei piira ennast millegagi,magusa sõber pole ma eriti kunagi olnud,kuid näed leidus 1 soks mis viib mõistuse!spinning smiley sticking its tongue out
Kallid kõigile ja palju edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 27. September 2014, kl 15.23

Eile kiire koristamise päev, aga ka head uudised kaalurindelt, kuuga -3,5kg, pole pahathe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 27. September 2014, kl 16.07

Tubli KODUKOHT!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 27. September 2014, kl 17.08

Tervitused minu poolt!

Tore ja lausa rõõm, et teistelgi motivatsiooni jätkub ja kaal langeb smiling smiley, aga ega minagi vilets ole, 8,5 kuuga 35 kg minema jalutanud ja sellest juba puudust ei tunne. Eesmärgini ainult 2 kg veel the finger smiley. Olen nüüd paar nädalat trennides käinud ja vöökohast kohe 3 cm läinud, suvel saavutasin selle mitme kuuga. Läksin teise kohta treeningutele, trennid seal tõhusamad ja piisab 3-4-st korrast nädalas, et mõjuks, mitte 6-8 nagu eelmisel talvel vahel käisin. Nüüd saan selleks hommikuid ära kasutada, tüdruk lasteaeda ja endaga tegelema smiling smiley Isegi tööpäevi saan selle järgi seada, lausa viimase peal smiling smiley.

Nii et oleme kõik jätkuvalt tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 01. October 2014, kl 09.31

Kallid tüdrukudthe finger smiley

Täna on 1.oktoober, päike paistab,ilm ilus-vananaiste suvi on käesdrinking smiley

Alustame uue hooga, mida arvate?

Minu eesmärk 3 kg 3.okt. tänu sad smileyhaigusele ei saa täidetud, Mul on siin ostetud aega 21.okt. Sünnipäev jääb sisse ja loodan oma 3 kg selleks ajaks maha saada. Hoiame ja ergutame ühteteisthot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 01. October 2014, kl 12.10

Hei,hei sõbrakesed!
Ikka püsime ja pusime .Ka mul lõpeb novembris ära,kuid ostan ilmselt juurde ,mul nii pikk maa käia!
Olen tegelikult siin olnud 3 ja enam aastat ja üldjuhul mulle meeldib,nii et jätkan.
PÄIKEST JA KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 02. October 2014, kl 10.53

No mulle tundub, et minu ideaal 55 kg on juba käega katsutavas kauguses the finger smiley. Ostetud aega siin 14. jaanuarini, eks siis vaatab edasi.
Ostsin omale eile kuukaardi uude treeningrühma, treeneril töökogemust 13 aastat ja läbinud erinevaid rahvusvahelisi koolitusi. Tema üksainus treening võttis nii läbi, et sain teada, et mul on selliseid lihaseid, mis vist kunagi pole tööd teinud, aga nüüd täitsa haiged. Kavad ikka otsast lõpuni professionaalselt koostatud. Kuutasu küll kallim, kuid kvaliteet parem ja seda pean ma endale lubama, sest ma olen seda väärt smiling smiley

Pirle ja Kodukoht, tänu endaga tegelemisele on minu ellu tulnud uus inimene, uus kaaslane smiling smiley Ta on väga mõistev ja abivalmis. Mu tütreke on teda juba täiesti aktsepteerinud. Oleme mõlemad üle saanud meid 6 kuud tagasi tabanud kaotusest. Käisime tüdrukuga koos paar nädalat tagasi korra ka ühel vastuvõtul-seansil, et meie mõlema vaim ja keha paremasse tasakaalu saada ja omavahel üksmeel saavutada, eks seegi on kaasa aidanud, et meiega toimuvad muutused on kõik positiivsel suunal. Lisaks sain juba täna hommikul uue parema tööpakkumise. Ei oskagi midagi rohkemat tahta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 02. October 2014, kl 13.17

koovike, tänud nii heade sõnumite eestthe finger smiley, tead mul käisid külmavärinad varvasteni välja.Kallidhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 03. October 2014, kl 12.09

Koovike, ohsapoiss, palju-palju õnne ja armastust! Sa oled väga, väga tubli olnud ja selle hiiglasliku õnne igati ära teeninud ning mul on siiralt heameel su üle! smiling smiley
Mina suutsin 2 päeva tubli olla- hoidusin suhkru- ja jahutoodetest, sel nädalal pole vähemalt kaalutõusu smiling smiley
Ja mida ma näen, Karuke on hoo sisse saanud ja spurtima hakanud thumbs up

Ikka vapralt edasi,jõudu jaksu edaspidisekski!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 03. October 2014, kl 13.31

Tere mu armsad!
KOOVIKE ÕNNE,ARMASTUST JA PÄIKEST IGASSE TEIE PÄEVA!
Pirleke,aitäh kiitmast,kuid olen ise maru vaikselt endaga rahul,sest olen ennegi hoo sisse saanud ja käpuli läinud!spinning smiley sticking its tongue out
Kõigile jõudu,jaksu ja pehmed paid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Kuupäev: 04. October 2014, kl 19.44

Tere!
Koovike, sellised rõõmsad uudised teevad head kõigile, kes neist kuulevad. Palju rõõmu iseendast ja üksteisest.
Karuke ja Kodukoht, imetlen teid - olete niiii tublid smiling smiley. Tahaks iseenda üle ka natukegi heameelt tunda, aga no väga põhjust pole kehakaalulises plaanis. Tammun ikka samas vaos. Pigem tuleb tasapisi juurde, kui maha läheb. Kevadel oli imelihtne olla valitud rajal, aga nüüd kohe kuidagi ei saa. Saabuv talv nõuab vist polstrikasvatust winking smiley.
Ja kuskile on kadunud see, kes mind õhtuti kõndima ajab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 06. October 2014, kl 05.45

Apostroof!Sa oledki tubli ja põhjust uhkust tunda on vägagi suur,tihti ju juhtub nii et alandada suure tahtmsise juures on isegi suht lihtne,kuid katsu paigal hoida ja seega sa väga tubli!Me saame hakkama!Mul jälle on sügis alati olnud kergem kaalu alandada,eks näis!
KALLID!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 10. October 2014, kl 13.51

Minu kaalunumber näitas täna oi-oi kui palju, et seda numbrit parem ei kirjutakski siia. See nr. pani mind tõsiselt mõtlema, et nii ei tohi edasi minna- peaksin kiiremas korras midagi ette võtma. Hiljemalt esmaspäevaks märgin siiski kaalu tabelisse- lootes ,et see nr. on väiksem kui täna.
Niih, eile võtsin lõpuks kätte ja korrastasin tabelit- need, kes pole kaalunumbreid märkinud rohkem kui 4 nädalat on tabeli lõpus endiselt edasi ootel winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 12. October 2014, kl 06.39

Tere kullakesed!
Pirleke hoian sulle pöialt ja tegelikult tean et sul tasub vaid end kokku võtta ja saadki hakkama.Oled ju mega tubli!
Mina vaikselt tiksun veel heal lainel,loodan ka et jagub tahet,jõudu jne.
Kuidas teistel?
Kuu aja pärast saabki mu KA läbi,pean järgmine kuu ilmselt pikendama,ei ole tappev summa,kuid kahju ikka,selle raha eest saaks nii palju head,kasulikku toituspinning smiley sticking its tongue out
Kuid eesmärgini nii pikk maa et ilma toetuseta ma siiski toime ei tule,hea aegajalt kas või kurta ja saada uut tõuget.
Ehk ka eemal olevad tulevad tagasi ja jätkavad koos meiega.
Tänaseks ja üldse palju päikest,rõõmu,armastust!
KALLID!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 13. October 2014, kl 10.01

tere,teresmiling smiley

Minul oli pikk nädalavahetus Rakveres. Sain palju kiitusi välimuse kohta, spinning smiley sticking its tongue out
...aga
Reedel oli kaal 1kg väiksem, kui täna sad smiley.

Täna trenn ja lootus nädalaga ikka tagsi saada.

Me oleme siiki kõik tublid, Päikestthe finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 13. October 2014, kl 12.04

Tervitused!

Kodukoht, mina sinu asemel oleksin pannud kirja reedese kaalu. Panen ise reeglina kirja RLP väikseima kaalu, siis on stiimul uueks nädalaks olemas. Minul see toimib. Jääb ära selline segadust tekitav pendeldamine.
Tee proovi smiling smiley

Palju päikest sügispäevadesse, kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 14. October 2014, kl 21.38

Aga mina avastasin, et minu suvel jõuludeks ette ostetud kleit on nüüd täiesti paras, istub selga nagu valatult. Ei tea, kuhu mul veel oma kaaluga langeda on, panin eesmärgi 54 kg peale, alla selle vist enam ei sobi, ikka vanust ka juba confused smiley. Nüüd veel regulaarne treening kogu kehale kevadeni välja. Juba 3 nädalaga minu tulemused teistele näha, komplimentidest ei tasu enam rääkida, neid sajab nagu laviin the finger smiley. Keegi ei anna mulle vanuseks eriti üle 40, kuigi tegelikult olen kohe-kohe 50+2 saamas. Kõik on kõige parimas korras, olen oma eluga täiesti rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 17. October 2014, kl 10.07

Ilusat karget päikselist päeva, minul termomeeter näitas -5winking smiley

Juurdevõetud 1 kg olen maha saanud, Edasithumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 18. October 2014, kl 07.21

Tere kullakesed!
Kodukoht tubli ja sullegi päikselist laupäeva!Tublike oled!
Tüdrukud,kus te kõik olete?
Püsin vaikselt reel,ehk isegi seekord õnnestub!hot smiley
Ilmad on tõesti ilusad,oleks neid veel,kohe mitte ei taha venivaid vihmapäevi,vahest võib kuid meil kipub siis liiga pikaks jääma.
Andke teada kuidas kulgeb,äkki ikka leiavad ka kadunud meid üles,koos on ikka tugevam tunne!
KALLID JA PÄIKEST!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. October 2014, kl 12.25

KALLIS KODUKOHT






Ma loodan, et mu mälu mind ei peta winking smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati pirle 19.10.2014 12.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: karuke03
Kuupäev: 19. October 2014, kl 13.42

KODUKOHT!ÕNNE EI OLE KUNAGI PALJU,SEEGA PALJU ÕNNE ka karukese poolt!smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell:Keskealisedwinking smiley
Saatis: koovike
Kuupäev: 19. October 2014, kl 13.58

Kas Kodukohal on ka täna sünnipäev? Palju õnne minu poolt ka. Minul ka täna sünnipäev, just ootan külalisi.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.