Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 03. January 2014, kl 08.46

Minu kaal täna 78,2 (+0,5) moody smiley
Väga piinlik on punase värviga esineda - tean ka, kuskohast see tekkis... Jõulude ajal olin tubli, oli hirmus kiire ja suureks ülesöömiseks aega ei olnud. Nüüd aastavahetus läks käest sad smiley . Kuna jõulude ajal jäid piparkoogid ajapuudusel küpsetamata, siis tegime 31.dets perega ühise piparkoogiküpsetamise (ja - söömise). Vanaema tegi ise taigna ja jagas meile suure kamaka, nii oli see kõik vaja ära küpsetada. Tegelikult oli väga lõbus ja tõeline kvaliteetaeg perega - suurte lastega on koostegemisi ja koosolemisi paratamatult vähem ja meil oli nii-nii õdus smiling smiley
Aga piparkookidega oli nii nagu kartulikrõpsudega - võtad ühe ja siis ei saagi pidama - aga nüüdseks olen kõik piparkoogid silma alt ära sokutanud - vanaemadele, sõpradele, mehele tööle kaasa ja lastele nende tubadesse (Seekord võivad seal pudistada...) - köögis ei ole enam õnneks ühtki smiling smiley Tahan sel nädalal jälle toidutabelis osaleda ja üldse tubli olla - ehk tuleb siis uueks reedeks jälle ka miinus winking smiley
pärlikesele: Minu kilod on kogunenud ja kipuvad kogunema, sest mul on istuva loomuga töö ja enamasti teen seda kodus arvuti taga, vaid ühel päeval nädalas sõidan autoga 70 km kaugusele kontorisse (ja istun jälle). Samas on töö stressirohke ja pingeline, vahel võtab väga palju ajast - seega ei jää piisavalt aega liikumiseks sad smiley Üritan ikka jooksmas käia.

[docs.google.com]



Toimetatud 2 kord(a). Viimati heegeldis 03.01.2014 08.51.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. January 2014, kl 09.54

Tere hommikust kaalusõbrannad smiling smiley Nagu näete, siis nautisin täna jällegi koolivaheaega ja magasin veidi kauem ( no õhtul sai see eest pikalt üleval oldud) winking smiley

Minu kaal näitab täna hommikul 82,8 ( -0,5). Kokkuvõttes siis kahe pidustustenädala peale pluss pool kilo. Muidugi võiks plussi üldse mitte olla, aga siiski- olen üsna rahul. Nii, et kui mõni päev lähevad pulga põõsasse , siis sellepärast ei tasu ülejäänud päevadel käega lüüa smiling smiley


ICanDoIt soovis ikkagi meiega liituda, minugi poolest ja kui ta soovib, siis võib ka reedel ( USA aja järgi) kaaluda, panen siis tema numbri lhtsalt hiljem kirja. Nagu ma aru olen saanud (teisest teemast lugedes smiling smiley ) , siis tuleb ta paari kuu pärast Eestisse tagasi ja jätkab juba Eesti aja järgi smiling smiley Millised numbrid ma Sulle ICDIt tabelisse kannan ?

Toidutabelis ... ma arvan, et võtame kõik oma pidude eelsed positsioonid, Pärlikesel aitan õige koha leida ( vaba tulba) , lähen kohe tabelitega tegelema...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 03. January 2014, kl 09.57

Hommik!

Tänane kaal 62.5 (+100g)

Olen ka nõus sünnipäevi, tähtpäevi toidutabelis tühjaks jätma. Tean, et mina saan toidutabelit täita kuni kevadeni, või siis niikaua kui maad kaevama saab hakata, siis tean juba kindlasti ette, et enam mul selleks aega pole, kaalu ikka jälgin edasi ja duellis olen ka smiling smiley
Loodan muidugi, et saavutan oma ideaalkaalu enne kevadet....loota ikka võib ju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 03. January 2014, kl 10.01

Olen ka sellega nõus, et võiksime võtta toidutabelis oma vanad positsioonid, on vähem segadust ja need kes ei täida, saab ju lihtsalt kokku tõmmata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. January 2014, kl 10.17

Kirjutasin toidutabelisse nimed ära. Kui ICanDoIt ka liitub, siis läheb lõppu smiling smiley Toidutabelit täites avastasin confused smiley , et Hatugirl ei ole kordagi toidutabelit täitnud. Panin Sinu nime, Hatugirl, ka kirja. Loodan, et peale suuri pidustusi oled Sa just selles "õiges" meeleolus ja tahad ennast nüüd uuel aastal uue hooga proovile panna ! smiling smiley

PS.Igaüks kirjutab on päevanormi tabelisse ise, sest võibolla kellelgi on muutunud / soovib muuta.

Toidutabel:

Võistlus: "Me suudame!"

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. January 2014, kl 11.28

Sirvisin korra veidi KA lehekülge... ja tuli meelde üks vana mõttes mõlkunud küsimus...

Et kuna meie eesmärk on hoida seda meie duelli maksimaalselt aktiivsena, ehk siis ideaalis võiksid kõik inimesed kogu oma kaalulangetamise energia siia duelli suunata... siis kuidas me peaksime vaatama asjaolule, et osad meist tahavad osaleda mitmes duellis ? Ma tean, et Annn osaleb mitmes duellis ja , et ka ICanDoIt tuleb sealt duellist ( ma ei tea kas ta tahab tulla üle, või tahab osaleda mõlemas), tean, et Anka olsales Kairka duellis jne
Tegelikult olen ma juba ammu ammu vaadanud, et mõned nimed (mitte meie duellitajates smiling smiley ) esinevad lausa 5 ? duellitabelis, enamasti muidugi neis, kus saab ise tabelit täita ja mingeid reegleid ei ole ja üldjuhul ei ole tegemist aktiivsete postitajatega vaid pigem inimestega, kes käivad ainult tabelisse numbreid kirjutamas .... see selleks, meie duelli ainult numbrikirjutajad ei hakka kunagi vallutama smiling smiley
Ma saan täiesti aru, et duell kuhu Annn kuulub on väike ( vaid paar aktiivset inimest) ja Annn on meil tõsine aktiiv ja tema puhul see ilmselt aktiivsust ei vähenda. Kairka "suured" duellid on ajapikku kujunenud ikkagi sellisteks numbrijagamiste duellideks ja ka need ei võta kelleltki erilist hoogu maha, aga .... kui kõrvuti käiks mitu sama aktiivset duelli ( mille tekkimist ju ei peaks välistama) ? Olen näinud ka duellitajaid, kes nt. reedeti kirjutavad oma "numbri + loo" ja siis copy- vad selle kolme duelli järjest. See tähendab, et sisu kirjutatakse hästi pealiskaudne ja ilmselt ei loeta tegelikult ühegi duelli teiste postitajate kirjutisi- ehk siis inimene on duellides lihtsalt tabelis olemiste pärast...

Ma ei tee praegu üldse kellelegi etteheiteid, ei-ei. Lihtsalt arutlen.

Ma ei plaani praegu ka mingeid kitsendusi tegema hakata, aga lihtsalt huvitab teie seisukoht, kas keegi on veel selliseid asju märganud ning mis teie arvate, kas teie arust on ok, kui duellitatakse mitmes duellis aktiivselt ? No näiteks (ei ole plaanis)... kui mina teeks veel ühe duelli (oleks ju kindel, et siis minu panus läheks 50/50 peale smiling smiley ) ja siis mõned meie duellist koliks sinna ka ja siis ... hüpleks siia-sinna smiling smiley

Ma tean, et ka mõnede teiste duellide organiseerijad loevad aegajalt meie duelli kirjutisi... siis te võiksite ka oma duellis arutada seda asja. Lihtsalt küsida, et miks inimesed tahavad olla mitme duelli tabelis ? Ja, et millist duelli nad siis oma selleks n.ö. "koduduelliks" peavad, kus nad kõige paremini asjadega kursis on ?

Minu arust , kui on hea duell , siis ei peaks tekkima vajadust minna kuskilt veel lisaduelli otsima..... Õnneks ei ole ma hetkel täheldanud, et keegi, kes meie juures on alustanud, on läinud mujalt lisa otsima smiling smiley Ma võtaksin seda kui märgina, et meie duell hakkab "lahjaks" jääma smiling smiley Pigem on praegu nii, et mitmes duellis olijad on teistest duellidest tulnud ja vanasse lihtsalt ka jäänud smiling smiley

Eks mina ka sirvin aegajalt teisi duelle, aga ma panen kõik oma rõhu ikka siia , meie duelli smiling smiley

Keegi ei pea nüüd ennast halvasti, ega puudutatuna tundma, lihtsalt räägiks sellel teemal , et kas teile tundub ok, kui mõned nimed ( rõhutan, ma ei räägi meie omadest) kuuluvad peaaegu kõikidesse eksisteerivatesse duellitabelitesse jne...

Kindlasti tekkis teil mõtteid . Kirjutage !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 03. January 2014, kl 11.28

Parimat kõigile uueks aastaks!

Minu kaal täna 68,4kg.
2 nädala jooksul olen end siis 2 korda kaalunud ja pool kilo nädalas ka juurde saanud. Pole KA päevikut täitnud, sest jalad tihti võõra laua all, ei tea ju päris, mida sööd. Kindlasti oli salatites koort ja õli, võid ja supilusikaga suhkrut magusas. Ise lubasin endale mõne piparkoogi, šokolaadi rohkem kui muidu ja vein muidugi on suur kurja juur. Halvasti jah. Ujumas pole käinud ja tantsida ka ainult paar korda on saanud. Nüüd läks veel öö ka päevaga peaaegu vahetusse, vabandan hilise teatamise pärast.

Eile alustasin juba uuesti päeviku täitmisega. Edasi saleda elu poole!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 03. January 2014, kl 12.15

Selgitan natuke miks olen kahes duellis, eelmine duell kus osalesin vajus ära, kuid sinna jäi üks duellitaja, kes mulle kuidagi armsaks sai(koos alustasime kunagi), olime pidevalt ühes kaalus, koos oli kaalulangus ja siis jälle tõus.
Kolisin siia üle just sellepärast, et mulle sobib pidev suhtlemine, kui olin ära kolinud siis kutsusin siia duelli ka seda armsaks saanud duellitajat, ta oleks tulnudki, aga kohe järgmine päev tuli siin duellis reegel KMI kohta ja kahjuks selle reegli järgi siia enam tulla ei saanud, kui oleks mingi võimalus, et ta siia saaks tulla, siis ei käiks ka mina enam teises duellis, ei taha, et ta alla annaks ja käin teda sinna teise duelli ergutamas.
Niiet see on minu põhjus miks olen 2 duellis, muidugi hea meelega ei oleks ja see duell on minu jaoks ikka tähtsam. Tean, et see duellitaja käib mulle siin duellis kaasa elamas ja talle meeldib meie duell väga, ka toidutabel, ta tahtis isegi alustada teises duellis toidutabeliga, kuid kahjuks ei võtnud seal keegi vedu sad smiley

kui pean valima, kas see duell või teine siis muidugi valin "Teeme ülekilodele ära" duelli smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 03.01.2014 12.19.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. January 2014, kl 12.34

Anka, Kadri ja Hatugirl-i numbrid on veel puudu, aga usun, et küll need ka varsti tulevad smiling smiley

Kadri , kas oled pidulaudu kattes ka mõne uue roa oma blogisse postitanud ? Jaga meile oma blogi, Pärlike ilmselt ei ole seda üldse näinud smiling smiley

Hatugirl, paneb meile siia oma numbri ilusti kirja, olgu see siis nii rasvaselt punane kui tahes, ja siis annab endale ja kõigile teistele lubaduse, et tänasest ( mitte homsest!) hakkab ta tegutsema ainult selle nimel, et kevadeks kõvasti kaalu kaotada. Tal on 4 toredat pisikest last, kes tahavad kõik juba sel kevadel emmega võidu joosta smiling smiley


Ja Merlile olen ka kiituse võlgu, jätka samas vaimus, nagu sa tegid seda kevadest sügiseni. Olen aru saanud, et 7-kuuga ( mai- nov.) võtsid sa maha 17 kg ja nüüd koos meiga vee 3kg. Sorry, numbrid on natuke ümardatud. Tubli, super tulemus ! Kui sa nüüd kevadeni järgmise 4-5 kuu jooksul võtad ka iga kuu 2-3 kg maha siis tuleb kevadeks veel vähemalt 10 kg miinust smiling smiley

Ja ka Anka on meil tegelikult ju palju palju rohkem maha võtnud, kui meie tabel seda kajastab. Juuli lõpust (5-kuuga ? ) 17 kg maha ! Anka, on mul õigus ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 03. January 2014, kl 12.41

Mina igatahes jään siia duelli niikauaks kuni olen saavutanud oma ideaal kaalu smiling smiley Nii toredate ja heade inimestega on seda poole kergem teha ju. AITÄH teile toetuse eest

Tänan kiidusõnade eest ja just maist kuni nov sain iseseisvalt kuidagi 17 kilost lahti ja siin olles veel mõned kilod grinning smiley Lasen kuni kevadeni täie hooga, sest plaan oligi saada sünnipäevaks (22 märts) -10kg kindlasti !!
Raske saab see teekond olema aga alla me ei anna hoiame üksteist winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 03. January 2014, kl 13.01

Tere!
Minu kaal täna 77,8 (-200g).

Jah, Vurr, Sul on õigus - juuli lõpust tänaseni olen vähenenud 17,2kg.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anka33 03.01.2014 13.05.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. January 2014, kl 13.38

Merli ja Anka - supertublid!!! Jätkugu seda visadust ja kannatlikkust ka edaspidiseks.

Vurr, sinu arutlus vast sai vastuse juba Annn'i vastusest....ma millegipärast kaldun ka arvama, et otsitakse seda paremat ja parimat ja ei taheta vanu niisama hüljata.
Kuid äkki on ka mõne põhjus see, et kui ühes duellis ei saa eesotsas oma miinustega figureerida, siis äkki läheb ka igavaks......või ma ei tea, mis võib selle põhjuseks olla.....

Aga olen ka mõelnud, et veits imelik selline tõmblemine, kuid mis pärata, issanda loomaaed suur ja laispinning smiley sticking its tongue out

Ja mis on teie, kaasvõitlejad, uue aasta lubaduseks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 03. January 2014, kl 13.46

Merli, minu poolt ka Sulle sügav kummardus - oled olnud väga tubli ning loodan, et saavutad sellel aastal oma eesmärgi! Seda viimast (et me kõik oma eesmärgid saavutaksime) loodan ma muidugi kõigi meie kaalusõbrannade puhul smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anka33 03.01.2014 13.49.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 03. January 2014, kl 14.19

Ma tänan sind Anka33 winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 03. January 2014, kl 14.19

Hilist hommikutundi!
Mul ka öö ja päev juba üsna sassis ja seega on minu hommik juba teistele lõuna.Varsti saab õnneks rütmi tagasi smiling smiley
Kaalunumber on muidugi masendav - 90,2kg (+900g) sad smiley Pühad ei ole just minu tugevamaid külgi.Tegelikult näitas kaalunumber mõned päevad tagasi veel 1kg võrra rohkem aga siis tegin kohe suure poti piimasuppi endale ja sain kaalu jälle langema smiling smiley Nii,et lootust on.
Tubli Vurr ,et mu tabelisse panid.Keegi peab ju ohjad haarama kui ise enam hakkama ei saa!thumbs up Seda pean aga küll ütlema,et mina loen punkte umbes ja kõik ei ole väga täpne.Ka toite ei kaalu.Ja nädalavahetusel täidan seda suure tõenäosusega hiljem järgi.Mul tõesti ei ole aega siis päeval arvutis käia.Panen aga külmkapi peale paberi ja märgin sinna kõik üles,siis ei lähe midagi meelest.

Tellisin omale uue kaalu ka,mis näitab keha rasvaprotsenti.Nädala pärast peaks ehk kätte saama.Vana näitab tihti ligi 1kg vahet kui paariminutiliste vahedega kaaluda.

Kuna kõik siin suured teejoojad on ja mindki sellega nakatanud,siis küsimus (vb sellest juba juttu olnud aga kordamine on tarkuse ema) - mis teed te joote? Enda lemmik on piparmünt (oma aiast) ja vahel segan seda pärnaõiega.Eile ostsin Saga rohelist teed sidruniga ja kavatsen seda kohe peale kirja lõpetamist proovima minna.

Ja minu "patupäev" on 21.veebruar.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 03. January 2014, kl 15.01

Tahtsin veel öelda, et kui kedagi minu tõmblemine kahe duelli vahel häirib siis võib julgelt öelda, ma üldse ei ole pahane selle peale. Ja lõpetan teises duellis käimise ära smiling smiley

Merli ja Anka, kiitus! smiling smiley olete meile eeskujuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 03. January 2014, kl 15.08

Uue aasta lubadustest. Lubasin endale, et käin iga päev poistega jalutamas, jala, käruga. Igasugused autoga jalutamised üritame viimse võimalikkuseni ära jätta.
Kaalumotoks saab ka Sünnipäevaks saledaks või siis Juubeliks kenakeseks. See tähendab siis, et 3. juuniks vaja alla võtta veel 12 kilo. Teie edulugusid vaadates tundub käkitegu, aga eks proovin järele tehasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 03. January 2014, kl 15.20

Ei usu eriti, et see duellide vahel tõmblemine kedagi häirib, kuid jääb mõnele lihtsalt arusaamatuks.....ja seda me Vurriga üritasime arutleda, et miks see nii on ja sa ise põhjendasid selle väga hästi ära. Vaevalt tõesti, et see kedagi häirib

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. January 2014, kl 15.30

Annn , ei ei , sa ei pea sealt teisest duellist ära tulema smiling smiley , sa võtad asja natuke liiga isiklikult smiling smiley Ma tean, et ka KurrNurr ei pidanud isiklikult sind silmas. KurrNurril on ka väga pikad duellitamise kogemused ja kuna ta on aastate jooksul osalenud ( ja ka ise vedanud) erinevates duellides, siis on ta ka väga palju erinevaid "tulejaid-minejaid-olijad" näinud.

Oma eelmises kirjas rääksid sa ilmselt oma kaalusõbrannast Lynuzast. Tean, et ta on sulle vägagi tänulik, et teda seal endiselt toetad. Jätka endiselt tema toetamist smiling smiley Tean, et Lynuza on tubli ja on viimasel ajal püüdnud oma duellis natuke korda hakata looma... tegite tabeli kinniseks, pakkusite välja ka toidutabeli asja, millest kahjuks vedu ei võetud..... Proovige uuesti, likvideerige "kadunud hinged" , puhuge oma duellile uus elu sisse, otsige kasvõi virelevatest duellidest omale uusi "vinks-vonks" duellitajaid, kes oma viimaseid kilosid tahavad likvideerida , ...jne. ! Aga mis põhiline, lõpetage üksteise lohutamine, et pole hullu, järgmine nädal proovime uuesti winking smiley Nagu sa ise ütled, olete omale alates juuni kuust kaalu hoopis juurde "pusinud" smiling smiley Hakake nüüd hoogsalt tegutsema. Ma tean, et Sinul, Annn, jätkub jõudu ja jaksu mõlemas duellis aktiivne olla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 03. January 2014, kl 15.39

KurrNurr, nagu ütlesin issanda loomaaed on suur smiling smiley ma igaks juhuks küsisin kõigi käest. Ja kõik, kes tahavad võivad selle üle arutleda ja oma arvamust avaldada smiling smiley
Ma tõstatan teema ka teises duellis, vaatan mis nad seal arvavad, võib-olla ei meeldigi neile, et ma seal ainult vahepeal piiksumas käin.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. January 2014, kl 15.40

Hatugirl, mina joon kibuvitsa, kibuvitsa-õuna, piparmündi, pärnaõie, vahel aga kummeli teed. Viimane tee mis ma ostsin oli Liptoni roheline tee maasika maitsega- tundus huvitav ... nooh, nii ja naa. Selle paki tarbin tasapisi ära, aga rohkem ilmselt konkreetselt seda teed ei osta, sest valikuid on poes palju smiling smiley Minu jaoks on põhiline, et ma pean suutma neid juua ilma suhkru või meeta. Mõnel teel aga on juures minu jaoks liiga intensiivne kõrvalmaitse mida ma hirmsasti tahaks magusaga täiendada - see aga ei lähe kokku minu eesmärkidega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. January 2014, kl 15.53

Annn, sisestasid toidupäevikusse sellise huvitava asja nagu nõgesesupp smiling smiley Mida see endast kujutab, kas ise tehtud ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. January 2014, kl 16.09

Ja Annn , ma lugesin Sinu vinks-vonksi postitust.... Lase nüüd korraks lahti sellest arvamusest, et kedagi konkreetselt Sinu osalemine kahes duellis häirib smiling smiley Ei ole asi üldse selles ju ja ammugi ei ole see probleemiks ju teises duellis, sest sa oled niigi sealne üks kõige aktiivsematest osalejatest smiling smiley

Ma olen mitmes duellis osalejate peale ennegi mõelnud ja nüüd tõusis õhku ICanDoIt-i soov meie juurde tulla ( teadmata isegi tema arvamust, et kas ta tahab jätkata ühes või kahes kohas). Lihtsalt huvitas teiste seisukoht. Ja seisukoht üleüldiselt, mitte konkreetselt kellegi meie duellitaja kohta. Lihtsalt, et kas see on üks vaatenurk, mida me võiksime või peaksime edaspidi uute liitujate puhul natuke jälgima. Proovisin uurida teiste arvamust ennetavalt, sest kui ükspäev soovib meiega liituda mõni duellile soovija, kes juba on näiteks kolmes duellis veel, ... et kas ma siis võiksin või peaksin tema tähelepanu sellele juhtima, et eeldame oma duellis "pühendumust" - kui nii saab öelda. Mina olen ka kõigest inimene ja ei julge kõiki otsuseid üksi vastu võtta. Võibolla ma pingutan üle "oma klubi reeglitega" ja tahan liiga suurt pühendumust smiling smiley Ma ei mõista kellegi arvamust hukka ja tegelikult ei oleks sul üldse olnudki vaja oma teises duellis osalemist põhjendada, aga kui sa seda tegid, siis see oli sinust väga armas ja ma olen kindel, et keegi ei mõista sind hukka. Ma tegelikult isegi ei saa aru, miks sa seda nii isiklikult võtad smiling smiley Kas sind häiris, et ma sind näitena tõin ? Ma ei mõelnud seda üldse halva pärast, sorry smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 03. January 2014, kl 17.00

Vurr, ära üldse muretse, ei võta seda isiklikult smiling smiley ma lihtsalt hakkasin mõtlema, et ma pole ju ka teises duellis küsinud, et kas nad üldse tahavad, et ma kahes korraga olen, võivad ju arvata, et olen natuke reetur või nii, et nende juurest ära läksin ja nüüd seal ikka põhiliselt Lynuzat ergutamas käin.
Ma pole üldse pahane selle teema peale, see hea teema ja ka mulle ei meeldiks duellitajad, kes mitmes duellis korraga ja selleks mingit põhjust öelda ei oska.

Nõgesesupist...sõin seda ema juures, ta teeb seda ise, nõgesed on sügavkülmas...muidugi kalorid arvutasin umbes, ained eraldi smiling smiley muna ei viitsinud keeta, koos munaga supp super hea smiling smiley
Ja ta teeb seda suppi suure poti, paneb kuumalt purkidesse ja siis säilib tükk aega külmkapis ja hea võtta kui isu smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 03.01.2014 17.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 03. January 2014, kl 17.04

Mind isiklikult absoluutselt ei häiri, kui keegi veel mõnes teises duellis osaleb - kui inimesele tundub, et see motiveerib teda rohkem või on muu mõjuvam põhjus, siis lasku käia, senikaua kuniks ta kõikidest oma duellide reeglitest kinni peab ning otseselt vastuollu ei satu.

Mina joon täna Loyd pakiteed maasikaga. Täitsa hea on, mõnus lõhn ning ka maitset on sellel teel, kui lasta ikka veits tõmmata.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anka33 03.01.2014 17.04.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 03. January 2014, kl 17.56

Huuh, milline vastukaja, igas mõttes!

Ma isiklikult küll mõtlesin, et jätkan kahes duellis korraga, aga soovisin just nimelt liituda Teiega Teie aktiivsuse pärast, ehk palju arutelu erinevatel teemadel ja Vurr`i loodud kord ja distsipliin-on see, mida ma vajan smiling smiley

Minu algkaaluks võib panna 79 kg, see oli see, mis mulle otsa vaatas täna. Ei saagi ma aru, kuidas ma hoopis juurde olen võtnud ja mitu kilo, aga ilmselt ma ei saa isegi aru, kui palju ma tegelikult söön. Seepärast tulebki konkreetselt kaloreid lugema hakata, siis saab ka järeldusi teha.

Pikkus on 174 cm.
Ning jah natuke rohkem kui paari kuu pärast olen juba Eestis ja jätkan oma teekonda koos Teiega.

Mul tekkis küsimus, et kas Te kõik sööte 3 korda päevas pluss lisaks 1 snäki kord (ja millise päeva pooles see snäkk on)? Ja mis kellaajale Te õhtusöök tavaliselt jääb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 03. January 2014, kl 18.11

No mina nt söön hommikusöögi,lõuna,vahepala,õhtusöögi ja veel ühe vahepala nt mõne juurvilja või puuvilja aga tähtis on see,et see mahuks sul kalori normi ära smiling smiley
Ja kui läheb siin paarkümmend kalorit üle no MIS SIIS grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 03. January 2014, kl 18.13

a ja õhtusööki söön kella poole 6 aeg ja naudin vaikselt nii,et lõpetan alles kell 18.00 söömise smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 03. January 2014, kl 19.01

Õhtust! Ohh kui palju juttu siia vahepeal on tekkinud, tore! Minu kaal 67,1(-0,4). Mulle meeldib ka see idee, et kaalutabelis on igaühel oma koht ja kes ei täida, tõmbab oma lahtri lihtsalt kokku. Sünnipäeva all pidasingi silmas ikka igaühe oma sünnipäeva, muidu läheks väga käest ära grinning smiley

Vurr, ainukese uue asjana tegin aastavahetuseks munarulli, püüan selle retsepti ka lähiajal blogisse panna.

Tulin just töölt uue aasta tähistamispeolt, see pani nüüd pidustustele punki. Siiani siis jõulusaagiks +1,2kg, mis tuleb kiirelt maha raputada.

Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 03. January 2014, kl 19.04

Ma usun ka, et paarkümmend kalorit üle normi, ei tee midagi...grinning smiley
Lisaks mu eelnevatele küsimustele, soovin teada, kas Teil on kindlad kellaajad paika pandud, või kindel ajavahemik, millal sööte või ootate, kui kõht ise annab märku. Mind huvitab just see, et kas ma peaksin enne igat söögikorda "kuulama" kõhu häält? Olen kusagilt lugenud, et umbes, kui kõht ei korise ja juba uuesti sööd, siis kaal ei lange...tundub veidi totter-kaal ju langeb siis, kui kalorid on defitsiidis.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.