Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 03. January 2014, kl 19.10

minul oleneb kõik kui on vaheajad,pühad siis laps kodus ja magame kauem siis söön hommikust peale 9t aga kui lasteaia päevad siis söön umbes pool8 või kell8 hommikul ja selle järgi planeerin oma päevakava smiling smiley Muidu tuleb süüa enne kui kõht korisema hakkab,et nölga tunda ei tohi. Seda räägivad spetsialistid. Ja kaal langeb kohe kindlasti
Tasapisi loksub iseenesest kõik paika smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. January 2014, kl 19.18

Tulin vaatama, et ega Kadri ei ole oma numbrit andnud, aga ei ole. Eile õhtuses postituses igatahe ei olnud viidet, et ta täna tööl või ära või vms .... aga no, ma usun, et küll see Kadri number ikka ka tuleb :9

Toimetatud minu poolt: Tore smiling smiley Kadri on täitsa olemas smiling smiley

ICanDoIt , ma arvan, et Sa peaksid ennast homme uuesti kaaluma ! Ma ei usu, et inimene suudab nädalaga 2,7kg juurde võtta - kui ta just ei ole terve nädal otseselt õgimisega tegelenud. Aga seda sa ju ei teinud !?!? confused smiley Ma arvan, et ei ole mõtet sinu algkaalu teadlikult suureks ajada. Kas sa saaksid ennast homme uuesti kaaluda ? Jätan sinu kaalunumbri hetkel lahtiseks.

-------------------------------------
Mitmes duellis duellitamiste kohta üks huvitav tähelepanek. Arvamusi on avaldanud ainult need kes ise mitmes duellis osalevad smiling smiley

Igatahes panen siis mitmes duellis osalejatele südamele, et meie duellis ei ole ükski teemapüstitus üleliigne. Kuna mina ei suuda lõputult aina uusi ja uusi mõtteid ja ideid toota, siis eeldan, et ka teised toovad uusi mõtteid - ideid siia teemasse. Kui te toote neid teistest duellidest, ...väga teretulnud, tore smiling smiley ja minugi poolest viige siit mõtteid ja ideid ka oma teistesse duellidesse kaasa.
Ma väga loodan, et ma ei pea kohtama selliseid hetki, kus ma avastan, et meie duelli "vaikusehetkedel" keegi meie omadest mujal aktiivselt lobisemas käib, selle asemel, et meie duelli aidata elavdada smiling smiley Ma loodan muidugi, et neid vaikusehetki üldse ei tekigi, aga ...



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 03.01.2014 19.19.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 03. January 2014, kl 19.27

Kui keegi jaksab/jõuab mitut blogi pidada, siis jõudu ja jaksu, mina olen ka kunagi proovinud, kuid ei tulnud toime; jään ühele kindlaks. Tarbin Liptoni nii musta, rohelist kui marja teed. Täna läks jälle maiustamiseks, kodujuustukook kirssidega ja kismeti šokolaad.spinning smiley sticking its tongue outLoodan jääda pidama kalorinormi, õhtuks plaanin porgani ananassi salatit süüa, midagi kerget. Jalutatud täna 7 km,

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. January 2014, kl 19.27

Ahh jaaa, ICanDoIt ( no oled sa omale ikka kasutajanime suutnud kombineerida- seda annab kirjutada smiling smiley ), mina ei saa sinu küsimustele toitumisaegade kohta vastata, sest minu toitumine on täiesti reeglitevaba ( kellaaegade mõttes). Järgin päevanorm. Kunagi kuskil oli arutelu, et reaalselt ei ole vahet kas sa sisestad oma kehasse energiat (ehk siis sööd) öösel või päeval, kui sa teed seda päevanormide piires , keha tarbib seda nagunii ööpäev läbi ( ka magades).
Eks see on selline teooria mis mulle meeldis võibolla sellepärast, et see sobib minu toitumiskäitumistega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 03. January 2014, kl 19.33

Mina söön ka siis, kui kõht tühi on, aga siis pean ka kohe sööma, sest kui pikalt üle venitan, siis ründab meeletu nälg ja see on ohtlik.

Mitmes duellis osalemise kohta: osalesin ka enne siinset duelli mitmes duellis, aga ütlen ausalt, et pärast nii aktiiivset keskustelu, kui siinne seltskond suudab toota, ei tõmba küll enam kuskile, pole lihtsalt aega ja millestki puudust ka ei tunne. Kasutan võimalust kiita meie aktiivseid ja toredaid duelliliikmeid! Samas saan aru, et kui mõnel on jäänud eelmistest duellidest toredaid sõpru, kes mingil põhjusel siia seltskonda ei mahu, siis ärge ikka neid ka hüljake, kindlasti olete neile meeletult olulised.

P.S lisasin munarulli retsepti kaaluabisse ka, ehk ühel päeval ilmub, blogi jaoks loodan pildi ka teha, siis postitan sinnagi, nii et lähiajal winking smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. January 2014, kl 19.42

Täitsa huviga jälgin, et mida siis teise duelli liikmed arvavad. Ja kuna huvitusin arvajate endi aktiivsus tasemest, siis selgus, et üks neiston ise 6-kuu jooksul teinud 12 postitust, teine on 6-kuu jooksul aega leidnud 26 postituse jaoks. Kusjuures mõlemad on olnud kõik need 6-kuud selle duelli osalejad ! Annn, Lynuza, kui te ta´hate oma duelli elavdada, siis see on küll mõttekoht teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 03. January 2014, kl 19.46

Vabandust, mu kasutajanime pärast, lootsin, et kui näen oma nime, siis on see mulle enese motivatsiooniks, ehk et ma suudan. Siiani pole küll tolku old grinning smiley. See selleks, jah, kaalun end uuesti homme, mul see võimalus olemas. Ei olnud küll tegemist õgimisega. Ainult 1 õhtu oli selline suurem "hilinenud" jõulusööming. Ja ausalt öeldes, kuigi 79 kg oli väga õudne minu jaoks, on see täiesti äratanud mind üles, nagu šokiteraapia. Kuna see tuli nädalaga, võtan esimeseks eesmärgiks ka nädalaga see kaotada. Olen kindel, et sellest enamik on vesi, mis kehas kinni-sest tunne on, nagu oleks paistes.

Kahe vastuse näol, olen saanud kinnitust, et ei ole vahet, millal süüakse, peaasi, et jääb kalori piiridesse. Tore.

Ka mina ostsin omale erinevate maitsetega tee (vaarikas, virsik, mustikas, kirss, metsmari). Just lõpetasin virsikumaitselise tee (pigistan veidi ka sidrunimahla hulka). Minu jaoks on tee kui alternatiiv magusale-loodan, et ma seda ei unusta, järgmine kord, kui tahaks haarata kommi järele.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 03. January 2014, kl 19.49

Hea oli teada huvitavast blogist, Edu eestvedajale! Igati asjalik, huvitav ja midagi uut...Hetkel on kujunenud sõõgi korrad järgnevalt. Äratus kohviga, jogurt või kohuke. Tunni aja pärast müsli piimaga või juustu/singi/aedviljadega. Peale jalutuskäiku 13-14.00 kosutan müsli batooniga ja alustan hilist lõunasõõgi vaaritamist, õhtusõõk jääb peale 18-19.00. Seega tuleb 5 söögi korda. Soovin teada saada, et kui täidan toidutabelit on vaja iga päev kirja panna hommikune kaalu nr. Sooviks jätta sell üllatuseks, reedeks. Kas nii võib..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 03. January 2014, kl 20.56

Mina söön küll täiesti suvalistel aegadel. Näiteks tänase hommikusöögi kraami sõin umbes 2 tunni jooksul. Usun, et selles ei ole midagi halba, sest veresuhkru tasemele on kasulikud pigem väikesed ja tihedamad söögikorrad. Nii ei teki üüratut söögiisu ka. Täiesti päevaplaanivälised näksimised nö käigu pealt panen vahepaladena kirja.

Hiljuti muretsesin oma toidu valgurikkuse ja süsivesikute pärast ja leidsin kaaluabist artikli toitumise tasakaalust.
link siin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 03. January 2014, kl 20.58

Pärlike, ei ole vaja iga päev kaaluda, kui Sa ei kaalu, siis pane lihtsalt kriips sinna lahtrisse, mis tähistab, et Sa sel hommikul ei kaalunud. Aitäh heade sõnade eest ja tore, kui blogi huvi pakub, püüan ikka aeg-ajalt sinna uusi katsetusi lisada. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. January 2014, kl 21.09

ICanDoIt , kas ma võin tabelisse äkki kirjutada kõik sinu detsembrikuu kaalnumbrid (ehk sellest ajast kui sa reaalselt alustasid siin Kaaluabis) või tahad sa meie duellis alustada kindlasti "puhtalt lehelt" ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. January 2014, kl 21.25

Annn, vaatasin, et viimastel nädalatel oled sa enamus päevadel märkinud joodud vee koguseks kas 0,5 L või siis üldse mitte. Mis sa arvad, kui prooviksid see nädal veel joomisele natuke rohkem rõhku panna ? Äkki on selle taga sinu kaalu liikumine kinni ? Vaataks mis juhtub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 03. January 2014, kl 21.26

Tahan alustada puhtalt lehelt, oli mis oli, minevikku muuta ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 03. January 2014, kl 21.30

ICanDoIt, ok smiling smiley Aga kas kaalud homme uuesti ? Ma ausõna ei usu, et sa oled suutnud nädalaga 2,7kg juurde võtta smiling smiley Kui sa muidugi soovid, siis ma võin sulle selle suure numbri ka sinna tabelisse panna ja saad järgmiseks reedeks ka suure languse, aga sellel vist ei ole väga mõtet...

kas eesmärk jääb sama 66,6kg ?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 03.01.2014 21.31.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 03. January 2014, kl 21.45

Vurr, kaalun homme uuesti, ja ükskõik, mis number seal kaalul vastu vaatab, see kirja ka läheb. Eesmärk jääb samaks. Loodan selle suveks kätte saada smiling smiley Eriti supper oleks oma sünnipäevaks, ehk 26. mai.
Piretike, aitäh artiklile viitamise eest.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 03. January 2014, kl 21.59

Vurr, aitäh! vee joomine on jah unarusse jäänud, tore kui keegi tagant torgib smiling smiley võtan kohe oma suure kruusi vett smiling smiley
ma loodan, et sina Vurr ja ka teised ühinevad veejoomisega, algul tundus nii lihtne see veejoomine, aga nüüd...puhas laiskus smiling smiley

Teed ma väga ei joo, kui siis... jasmiini, piparmünt meeldib ka, aga mulle ei mõju see hästi(süda hakkab peksma ja kõrvetised).

Toidukorrad...söön 3-4korda ja viimane kord õhtul kell 18-19.00

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. January 2014, kl 00.18

Anka33, kas sa oled Jõuluduelli teemasse ikka vaadanud ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 04. January 2014, kl 11.11

Hatugirl, vaatasin eile, et minu mõistes said sul punktid eile üsna vara täis. Kuidas õhtu möödus ? Kas ei pistnud mitte midagi suhu ?

Annn, ära siis vee joomist unusta, alusta kohe hommikul !


Kuidas teistel vee joomisega lood on ?
Need kes imetavad, kas teie ei peaks ekstra veel rohkem vett tarbima, sest teil on vaja ju nii enda kui tita ports ära juua ?!

----------------
Teeme nii, et kõik kes lugesid, lähevad ja joovad nüüd suure klaasitäie vedelikku ära ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 04. January 2014, kl 11.16

Mina hakkasin ka rõhku vee joomisele panema.....eile paningi morsikannu 1,5 l vett, sidruniviilud ja külm marju sisse ja see oli mul juba suht lõunaks otsas, täna alustasin samamoodi ja nüüd lähen joon kohe ühe klaasi ära......Vurr ju käskissmiling bouncing smiley ja siis lähen kohe ka oma ca 5 km jalutusringile......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 04. January 2014, kl 11.42

Just nii Vurr, kohe lähen vett jooma smiling smiley

KurrNurr, kas sul sidrun vett mõrudaks ei tee? kui ma kohe joon siis on hea aga kui vees sidnuniviilud seisavad siis enam seda vett juua ei saa. Proovisin ka laimiga, samuti läheb seistes vesi mõrudaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 04. January 2014, kl 13.24

Ei ole aru saanud, ma muidugi ei pane ka palju, sellele 1,5 l panin kaks õhukest viilu. Aga äkki aitab koorimine? Või äkki mu marjad tahendavad seda kibedust?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 04. January 2014, kl 13.43

Vurr, ma peangi kuskil viieks oma õhtusöögi söödud saama.Muidu kaal ei lange,kui hiljem veel midagi söön.Tegelikult läks aga küll kõht tühjaks aga tänu sellele,et jäin alles peale poolt kahte öösel magama.Kuna mul magamistuba teisel korrusel(õnneks),siis ei viitsinud alla kööki ka minna,et midagi suhu pista.
Üldiselt söön nädala sees hommikust 9.00 paiku, lõunat 13.00-14.00 aeg ja õhtust 16.00-18.00 aeg (see on viimane piir).Midagi vahepalaks ka nende söögikordade vahel.Üritan teha ka nii,et söön kõhu täis ja siis kohe lastele lasteaeda järgi.Siis ei tõsta teist portsu juurde.Tagasi tulles on aju juba signaali saanud,et kõht tegelikult täissmiling smiley
Nädalavahetustel on asi raskem.Siis magame kauem ja kindlaid kellaaegu pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 04. January 2014, kl 13.59

Olen proovinud sidrunit koorida ja ka lihtsalt mahla vette pigistada, ikka läheb seistes kibedaks/mõruks. Võib-olla asi selles, et ma lisan liiga palju, 1.5l kannule ikka pool või natuke rohkem sidrunit smiling smiley ühte klaasi panen tavaliselt 2 viilu smiling smiley

Kas keegi on kohvi proovinud juua sidruniga? mu tädi ütles, et on nii hakanud jooma (pidi hea olema), pole veel ise jõudnud proovida, läheb meelest smiling smiley

Merli, sinu järgi ostan nüüd kodujuustu murakamoosiga, see on nii hea, kahjuks ka palju kaloreid, tõeline kiusatus minu jaoks smiling smiley vahepeal harva võib lubada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 04. January 2014, kl 14.24

Kodujuust murakamoosiga on küll väga hea ja samas palju kaloreid aga ma olengi teinud õhtuseks vahepalaks ühe topsi smiling smiley Aga nüüd leidsin alternatiivi kodujuust ja maasikad (külmutatud) ja jube nämma , tänagi kavatsen süüa grinning smiley

Vee joomisega on minulgi viimasel ajal raske no ei lähe alla kuidagi. Aga kindlasti punnitan kuidagi 1L kindlasti sisse, seegi abiks ju smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 04. January 2014, kl 14.44

Mmm kodujuust külmutatud maasikatega, aitähh idee eest, seda peab proovima! Minul on õnneks veejoomisega nii, et nüüd juba nõuab keha ise ja vähe on neid päevi, kus alla 1,5l jääb. Alguses pidin ikka kõvasti sundima, aga nüüd teen nii, et pärast ärkamist joon kohe 0,5l klaasitäie vett (see on mul öökapile valmis pandud) ja üldse on veeklaas kodus kogu aeg kõrval, külas muidugi raskem. Alguses panin ka sidrunit, laimi, kurki vms sisse, aga nüüd joon lihtsalt puhast vett, teedest joon musta teed (mingi spets Venemaalt toodav tee, tädi käest sain, eriti hea on piimaga) või piparmünditeed, kahjuks saavad kuivatatud lehekesed kohe otsa, siis tuleb midagi muud välja mõelda).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 04. January 2014, kl 15.15

Andke nüüd nõu palun smiling smiley
Tahan mehele ja lapsele pannkooke teha aga suhkur sai otsa , leidsin kapist meepurgi kas oleks hea idee asendada suhkru meega? kas tuleksid maitsvad pannkoogid? Ostsin veel lapsele moosi ja puha aga suhkru läks nagu naxti meelest ära. Tainas tuleb kuidagi valmis saada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 04. January 2014, kl 15.27

ah tegin taigna valmis ja täitsa okei on ja poole kasulikum kui suhkruga. Nüüd praen ära ja kuulan mida meessoost pere liikmed sellest arvavad grinning smiley Ja magustamiseks läks kõigest 2,5tl mett (super ju) smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 04. January 2014, kl 16.31

Vurr, kaalusin 78 kg täna hommikul. See läheb ka kirja mu algkaaluks.

Merli24, supper, et asendasid suhkru meega. Mesi sisaldab küll enam-vähem sama palju kaloreid kui suhkur, kuid mee eelis on selles, et see on naturaalne, mis on tervislikum (muidugi, kui see on ikka naturaalne-poes olevatel meedel võivad ka juba igasugused säilitusained sees olla).

Kadri2406 Mul on vee joomisega täpselt sama teema. Keha annab ise märku, et "kuival" on.

Annn, kohvi sidruniga? Tundub niii imelik. Aga aind must kohvi jah, mitte koos piimaga?

Rääkisite siin külmutatud maasikatest ja kodujuustust, mina olen teinud omale smuuti nendest toiduainetest-blenderisse: 50 g kodujuustu, 50 g jogurtit (maitsestatud/ maitsestamata), külmutatud maasikaid nii 200 ml,jääkuubikud 200 ml, natuke pigistan sidrunit (et hapukam oleks), kui magusamat tahate, siis 1 banaan või 1 spl pähklivõid. Mida vedelemat soovite, seda rohkem jääd lisage (või vett), sest esimeste ampsudega võib tunda mindfreeze`i (aju külmumist) grinning smiley. Iseenesest see palju kaloreid ei sisaldada, küll aga suhkruid ja süsivesikuid, aga õnneks ka valke. Et täiesti "tühjad" kalorid ei ole thumbs up

Üleüldiselt võib smuuti teha millest iganes, mis aga meeldib, visake sisse winking smiley

Mul üks küsimus muidu veel, kas jälgite aega, millal süsivesikuid tarbite? Öeldakse, et päeva esimeses pooles tuleks tarbida või vahetult pärast trenni... Kas keegi on märganud mingeid erilisi muutusi, kui süsivesikuid sööb õhtusel ajal?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 04. January 2014, kl 16.47

ICanDoIt, mul tädi joob jah musta kohvi, aga mul plaanis piimaga ära proovida smiling smiley eks annan siis teada smiling smiley
Süsivesikutest...tegelikult ei jälgi, kui on väga magusa isu, siis olen proovinud patustada ikka enne lõunat, alati see ei õnnestu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 04. January 2014, kl 18.12

Ma sõin eile pärast 2 kuud viilu musta leiba ja no see tundus nii imelik! Ma olin vanasti leivasõltlane: hommikuti sai 2 viilu leiba söödud ja siis veel tööl lõunaks sooja võileiba ja muidugi igasuguste teiste söökide kõrvale läks ka alati leiba. Elukaaslane kutsus mind "võikufänniks". Õnneks nüüd olen sellest leivasöömisest prii, puudust tunnen vehk sellest, et kui midagi kiiresti süüa tahta, siis võileiba oli lihtne teha, nüüd peab pisut rohkem aega varuma, aga usun, et kokkuvõttes võidan sellest. Mis on veel huvitav, siis madala süsivesiku hulgaga toitumise juures on mul tekkinud nt majoneesiisu, vanasti ma ei sallinud seda silmaotsaski, nüüd panen nt praemuna peale, mmm smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.