Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 06. January 2014, kl 20.26

Samal ajal, kui ma siin kirjutasin, leidis ka heegeldis sulle vastuse, kuid vaatan, et needki erinevad.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 06. January 2014, kl 20.30

Nagu te märganud olete pole matäna midagi sisestanud toidutabelisse ja kahjuks pean ütlema,et mul polegi aega seda teha mingit aega . Juhtus üks halb asi minuga ja tõesti pole aega siin viibida sad smiley Aga tõesti loodan,et te pahased pole. Siis kui elus kõik korras tulen tagasi siia ja kindlasti ei jäta ma midagi pooleli ainult reedeti annan kaalu nri selle jaoks ikka leian aega smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 06. January 2014, kl 21.02

Merli, kurb on lugeda, et sinu elus juhtus midagi väga halba ... aga Sa oled tugev noor naine ja ükskõik mis see siis ka ei ole, Sa saad sellest üle. Kui Sa oled oma elus kõik jälle korda saanud, siis oled Sa kindlasti meie juurde tagasi oodatud. Ma võtan Su küll tabelist välja, kuid loomulikult võid Sa siia meie teemasse käia reedeti numbrit kirjutamas ning kui kunagi tulevikus oma elu korda saad ja taas meiega liitud, siis need andmed , mis sa siia oled jätnud, jäävad kõik alles. Muidugi juhul, kui meie duell siis veel kestab smiling smiley

Ole tubli !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 07. January 2014, kl 02.45

Ah, Vurr, egas ma siis isiklikult mõelnud. Rohkem ikka põhimõtteliselt, et sõltuvusi erinevaid. Mul praegu laisk periood, pool peret laiali ja suur poiss kokapraktikal - seepärast püüan lihtsalt ja odavalt mäele saadasmiling smiley

Merli24, ootame sind tagasi... Jaksu...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 07. January 2014, kl 07.29

Merli, kahju, elus ikka juhtub halbu asju, ole tugev! kõik läheb mööda, ootan sind ka tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. January 2014, kl 08.04

Tänu ICanDoIt -ile smiling smiley avastasin, et on väga hea mõte toidutabelisse "enda märkmeid või kommentaare" lisada. Katsetuseks lisasin enda kodus tehtud pitsa kohta vihje. Kes kokkab kodus midagi ja viitsib, siis võime seda varianti kasutada oma retseptide-nippide jagamiseks või niisama kommenteerimiseks.
Kes ei tea, siis märkmetega lahtritel on ülemine parempoolne nurk "väikese musta kolmnurgaga".
Lugemiseks on vaja ainult oma "noolekesega" selle lahtri peale osutada.
Märkmete jätmiseks: valida omale vajalik ruuduke, teha parempoolne hiireklikk, valida "insert note" ja oma mõtted kirja panna smiling smiley

Aitäh hea mõtte eest, ICanDoIt smiling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Vurr 07.01.2014 08.06.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 07. January 2014, kl 09.14

ICanDoIt, tänan sind ka hea mõtte eest, sain targemaks smiling smiley

Vurr, aitäh seletuse eest, nii hea märkmeid teha, ma ise kahjuks ei märganudki ICanDoIt-il seda nurgakest.
Proovisin ise ka oma lemmik juustusalatit lisada aga mul jäi see nurgake kollane, ei tea miks...lugeda ikka saab smiling smiley

Kartsin väga, et eilsest jõusaalis käimisest tuleb kaalu juurde(ja kalorid läksid ka üle), aga väga ei tulnudki...veel ei rõõmusta, võib homme tulla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. January 2014, kl 09.21

annn, sul jäi nurgake kollane, sest sa lisasid "insert comment" mitte "insert note" smiling smiley Kui lisada kommentaaridena , siis tuleb sinna alla , kus meil on nädala number kirjas, ka see kommentaari ... ( mis iganes see must kastike seal on, no ei leia õiget sõnasmiling smiley ). Teisel juhul ei tule alla midagi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 07. January 2014, kl 09.26

sry. kui keegi oskab palun kustuta see sealt alt nädala juurest, ma ise ei julge, äkki keeran midagi sassi, mul see arvuti eestikeelne sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. January 2014, kl 10.10

annn, seda eraldi ei saa ära kustutada smiling smiley on variant, et kommentaar ära kustutada ja sisestada uuesti märmena (insert note).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 07. January 2014, kl 10.23

Tänud Vurr, sain vist lõpuks pihta smiling smiley oh mind vusserdajat...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. January 2014, kl 10.38

ei ole midagi , annn... inimene õpib kogu elu smiling smiley , mina ka smiling smiley

Aga millise Felixi majoneesiga sul salat on tehtud ? Kas kasutad lahjat 3% või rasvasemat ?
Mind huvitab just, et äkki saab seda vähema kaloraaziga ka teha smiling smiley

Selle majoneesi % saad märkmele lihtsalt juurde / vahele kirjutada, ei pea kustutama ja uuesti kirjutama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 07. January 2014, kl 10.52

Majonees pole jah see 3%-line, vaid Felix klassikaline majonees (100g/407kcal) kuna ma majoneesi ei söö enam siis kodus oli ainult seda, kui plaani võtta selle salati tegemine siis võib muidugi majoneesi ja ka koore lahjema võtta.
Kuna see salat ka mu mehele meeldib siis tema pole nõus lahjema variandiga smiling smiley

Tegelikult imestasin, niigi, et see salat nii vähe kaloreid annab, mõtlesin ise rohkem.

Aa ja küüslauku lisasin ma päris palju, mulle meeldib hästi küüslaugune.

Ja seda salatit söön ma Wasa leivaga, teised söövad saiaga.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 07.01.2014 10.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 07. January 2014, kl 14.06

Suurimad tänud vastajatele.

Kusjuures majoneesist rääkides, siis mulle meeldib kohutavalt Salvesti kerge majonees ja mädarõikamaitseline majonees, on küll 19% rasvasisaldusegs, kuid õnneks ei söö ma seda palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 07. January 2014, kl 14.27

Merli, ole tugev ja ootame sind tagasi kui kõik korda saad!
Milline majonees see kõige parem ja öahjem on? Olen siiani kasutanud provansaali aga see kõige rammusam.Korra proovisin ka hellmansi light´i aga see ei kõlba kohe üldse.Kasutan majoneesi küll väga harva aga siiski.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. January 2014, kl 14.51

Arvatavasti on kõik lahjem majonees mis üldse toodetakse see Felix Kerge majonees , milles on ainult 3 % rasva. Energiasisaldus 100g kohta 70 kcal.
See on märgistatud ka 2009a Figuurisõprade "Süües saledaks" konkursi võitja märgisega.
Mina olens eda juba aastaid söönud.
-------------------
Käisin poes ja ostsin omale vitamiine, et korvata natuke seda kadu, mille ma ilmselt rohke veega praegu organismist välja loputan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 07. January 2014, kl 14.58

Merli, jõudu-jaksu Sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 07. January 2014, kl 15.10

Vurr, mis vitamiine ostsid?
mul ka plaan osta, lugesin just jälle kui vajalik on D-vitamiin, see pidi isegi aitama, et vähk ei tekiks, ning seda peaksime kogu talve sööma, eriti lapsed.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 07. January 2014, kl 18.01

Merli, ole tugev ja ära muretse sellepärast, et keegi su peale pahane on. Usun, et räägin kõigi eest. Ei oskagi muud soovida, kui et pea vastu, aeg parandab kõik haavad.

Mina soovin ka vitamiinidest rohkem teada, lugesin ka, et D-vitamiin on ikka eriti suure osatähtsusega, mina isiklikult võtan magneesiumi tablette, intensiivse trenni tõttu ja ka seedimisele mõjub hästi (suurenenud valgu osakaalu tõttu). Samuti lugesin just, et kalamaksaõli peaks sööma, aga ma usun, et seda pigem siis, kui vajalikke rasvu toidust kätte ei saa, ehk kes ei kasuta oliivi- või kookoseõli, või nt palsamiäädikat. Nii et "sheerige kama" the finger smiley

Tore, kui andsin Teile hea idee, et märkmeid teha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. January 2014, kl 18.13

Ma ostsin Magneesiumi ( koos B vitamiinidega) ja Vitamax-i. Magneesiumi soovituslik annus on 4 tbl päevas , Vitamaxi 1 tbl päevas. Kavatsen neid omavahel kombineerida, päris 5 tbl igapäevaselt ma võtta ei plaani. Tahtsin tegelikult ka D-vitamiini osta ( rohkem siiski laste pärast) , aga kuna ma ei viitsinud apteeki minna, tegin oma ostu supermarketi "apteegi riiulist" ja seal oli paar uudistajat veel, siis ma lihtsalt ei ulatanud D-vitamiinini smiling smiley Jäi järgmiseks korraks osta.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 07.01.2014 18.14.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 07. January 2014, kl 19.18

Selge smiling smiley

Muide, sain nüüd aru, kust selline müstiline suur number mu kaalule sattus. Nimelt sain täna öelda "päevadele" Tere!!! Miks ma selle peale varem ei tulnud? Kuna siin olles on minu "päevad" täiesti ebaregulaarsed ja mul pole õrna aimugi, millal neid oodata ja kõige pikem vahe oli isegi 4 kuud, see juhtus mu teekonna alguses. Ma väga ei muretsenud, sest ilmselgelt olin stressis. Mitte, et ma nüüd end supper hästi tunneks, aga ju siis olen ikkagi mingit pidi kohanenud. Siis selline väike mõttekäik siia smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 07. January 2014, kl 19.19

Merli pea vastu, ja võta üks päev korraga, lootuses ikka paremuse poole. Mina täna siis kaloririkka toidu peal, hamburger, jäätis jne. Õnneks kogused polnud suured. Päev on nii hall ja masendav, lohutust otsin toidust. Ei mäletagi millal päikest oli.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 07. January 2014, kl 19.34

Pärlike, kas ei ole ehk sul kellegagi jutustada, kohvitada, et "hallist maailmast" võitu saada? Või näiteks kuulata mõnusat muusikat vmsä tunduvad pisiasjad, kuid võivad teha imet. Üleüldiselt aga 1 kiirtoidu päev ei tohiks hullu midagi teha ja vahest mõjub isegi ainevahetusele hästi. Ära end aga sellepärast rohkem stressa. Kui siin oleks kallistuse märk, siis ma praegu lisaks selle siia ja samuti Merli`le winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 07. January 2014, kl 21.30

Vurr, kas läks täna käest ära? vaatasin just, et sul vist ainult 2x enne tänast käest läinud(tabeli järgi)...võid seda endale vahepeal lubada...oled nii tubli olnud smiling smiley

Mina ei saa oma vee joomisel 2l täis, no ei jõua kuidagi, eks ma proovin veel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 07. January 2014, kl 21.40

läks jah täna veidi üle. Nüüd igatahes hambad pestud ja voodisse telkut vaatama, rohkem ei mingit näksimist. Mis vedeliku joomisse puutub, siis no päris naljakas. Mingi hetk oli probleem selle 1,6L täis joomisega, nüüd saab 3L juba enne hilisõhtut iseenesest täis. Proovin teha nii, et alustan päeva kohe hommikul poolsooja teega, ei võta esimeseks asjaks kohvi näpu vahele smiling smiley Katsetan, mis minu keha rohke vedelikuga peale oskab hakata ja mida ta sellest arvab. Hetkel ei saa ma midagi aru, et üldse midagi arvaks, peale selle, et küsib tihemini tualetti winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 08. January 2014, kl 03.57

KurrNurr, miks sul õhtusöögi kcal-ite taga "!!!!" on? Päevane kalorinorm oli OK ju?

Vurr- laupäeval oli sul ju kalorite defitsiit pea ~300, see, et täna üle läks ~200 võrra, tasakaalustab nädala. Nii, et ei mossita winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati ICanDoIt 08.01.2014 04.01.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 08. January 2014, kl 07.16

Nojah, aga korraga nii palju süüa on ikka tsipa imelik, kusjuures kogused polnudki teab mis, kuid no on ikka söögikord inimeselspinning smiley sticking its tongue out

Merli, ootame sind ja kallistame kõvasti-kõvasti.......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. January 2014, kl 07.53

Jah KurrNurr, ma vaatasin ka, et ega sa ju tegelikult ei söönudki teab mis erilist või siis midagi ekstra suures koguses. Aga just nii ongi, kui tahad vahel midagi "tavalist" rammusamat süüa smiling smiley. Tegelikult on see karm reaalsus, eriti karm oleks see 1200 juures smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 08. January 2014, kl 08.26

Minu pere suutis meie elu eile pea peale pöörata - mees jäi praktiliselt töötuks ja poiss, kes saab ülehomme 18, otsustas kooli pooleli jätta ja tööle minna. Emme peab siis jälle see puhver olemasad smiley Oi oleks söönud!!! Aga õnneks sain just hommikul ristsõnad postkasti ja nii lahendasingi tunnikese ristsõnu ja närisin külmunud mustikaid. Pere jamad on ka täna alles, aga vähemalt pole söömise pärast süümekaidwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 08. January 2014, kl 08.34

Jaa, 1200kcal-ga on raske, käest läheb kiiresti.

Tegelikult ükspäev just mõtlesin, et täitsa kade teie peale, minul see nädal üks päev kui sõin 1500kcal ja kohe kaal tõusis, teie kes te sööte iga päev ja kaal langeb smiling smiley

See reede loodan niiväga 61-ga algavat nr.-t näha. Hakkab juba häbi, et üldse kaal ei lange, teie kõik nii tublid siin smiling smiley

Piretike, tubli oled, et sööma ei hakanud!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 08.01.2014 08.38.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.