Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 08. January 2014, kl 08.39

Minul ka jamad... sad smiley
Käisin eile arsti juures - avastati terviseprobleem sad smiley . See ei ole küll kuidagi seotud kaalualandamisega või veejoomisega (Nagu me siin mõni aeg tagasi arutasime mõju hemoglobiinile), kuid siiski olevat õigem praegu kaalualandamine katkestada ja keskenduda terveks saamisele...
Nii et pean paluma, Vurr, et mind tabelist välja jätad sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 08. January 2014, kl 08.41


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 08. January 2014, kl 08.43

Heegeldis, nii kahju sad smiley saa siis ruttu terveks ja kui arst lubab siis tule tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 08. January 2014, kl 10.17

annn´ga nõus - olen ka vahel teie kaloreid vaadanud ja kadestanud, aga kuna liikumisvõimalused kasinad, siis peab kasinaga leppima sad smiley

Kahju kuulda, Heegeldis. Püüa siis lihtsalt arukaid valikuid teha, et kaal püsiks. Ole tubli, ja saa terveks!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. January 2014, kl 11.54

Heegeldis, kurb kuulda, et Sul tervisega probleeme sad smiley , loodetavasti saad kõik korda. Püüa peale siit lahkumist mõistlikke valikuid teha, sest oled praegu õpetnud keha vähesemaga toime tulema ja kui kohe kaloraazi järsult tõsta, siis võib see kajastuda "kiiretes lisakilodes". Seda lisastressi ei ole Sulle ka vaja. Kui peaksid mõnel igavusehetkel sattuka KA leheküljele, siis tule ka meie teemat külastama ja jäta endast reakene maha. Meil oleks rõõm kuulda, et Sul on tervis ilusti taastumise teel smiling smiley

Sinu kaalusõbrannad jäävad Sind tagasi ootama smiling smiley Ole tubli!

--------------
Aitäh mainimast, et tegu ei ole kaalualandamisest tingitud probleemiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 08. January 2014, kl 12.30

Tänan teid heade soovide eest kogu südamest ja loodan ka ,et kõik saab korda minu elus smiling smiley

Reedese kaalu kohta nüüd nii palju,et mul hakkavad need naisteasjad ja kaal kohe üldse ei lange sp ja ega siiski pole kaalulangust vist oodata pigem tõusu või seisakut aga kindlasti uuest nädalast peaks juba ilusamad nrid vastu vaatama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. January 2014, kl 14.39

ideid vee maitsestamiseks Maitsestatud vesi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 08. January 2014, kl 15.28

Väga head ideed.......superlahe

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. January 2014, kl 15.31

Annn , confused smiley ära jama, väljas pole veel pimedakski läinud ( ehk siisõhtu pole veel käes), aga Sul on juba kalorid peaaegu täis söödud. Sa lubasid pingutada, et see 61 ikka sinna ette lõpuks jälle saada ! Ei näksi rohkem pannkooke ja ega see juustusalat nüüd nii lahja ka ei ole ... võta vahelduseks mõni lahja singiviil näkileiva peale, ja joo vett. Muidu on jälle sul nädalas mitu untsu läinud päeva ja siis ei saa jälle mingeid järeldusi teha, et miks Sul kaal ei lange üldse confused smiley ... või siis saab kah winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 08. January 2014, kl 15.43

Vurr, ma tean jah moody smiley need jubedad pannkoogid, laps nõudis ja ma mõtlesin, et mis see pannkook siis on 10g vast, pärast kui kaalusin....20g sad smiley

Õhtusööki pean nuputama, joon palju teed ja vist ainult keedumuna, ilma felix kastmeta smiling smiley
Ja juustusalat sai õnneks otsa.

Homme ostan kindlasti kana, see täidab mul kõige paremini kõhtu ja vähe kaloreid smiling smiley

Pannkookide pärast on küll häbi...ausõna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 08. January 2014, kl 16.13

Mina olen viimasel ajal laste pannkoogivajaduse ennetamiseks ostnud neile poest Mamma täidisega pannkooke ( õuna-kaneeli, maasikamoosi). Esialgu võivad ju tunduda kallid, aga tegelikult on need päris suured. Kui ise teha, siis on ikka ju vaja "maitsta" . Niimoodi säästan ma ennast sellest maitsmise kiusatusest või, et külmkapis näiteks on isetehtud pannkookide jääke... Samamoodi olen vähendanud igasugust kodust magusa küpstamist. Tegelikult olen mõelnud, et kokkuvõttes kipub asi nii olema, et nt. kohupiimakook ( suvaline näide -loodan, et kellelgi ei ole seda just eilses üleeilses menüüs olnud ja keegi ei tunne ennast puudutatuna smiling smiley ). Mina olen otsustanud, et mul on valida kahe variandi vahel. Kas ostan poest, maksab 5-6 eurot, selline poole ahjuplaadi suurune tk või teen ise, raha kulub sama palju aga kogus saab suurem. Ühel juhul süüaks kook korraga ära, mina maitsen killukese ja kõik. Teisel juhul süüakse ja süüakse veel ( kuigi esimene isu sai täis) , ja siis jäävad ikkagi mingid kribalad järgi... mis siis jäävad järgmiseks päevaks mind külmkappi piinama. Olgem ausad, kellele ikka meeldib küpsetada, kui ise süüa ei saa smiling smiley Mulle tegelikult meeldib küll küpsetamine, aga siis meeldib süüa ka juba smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 08. January 2014, kl 16.38

Oi kohupiimakook....tegin ka varem ise kooke, kohupiimakook virsiku tükkidega...suu hakkas praegu vett jooksma smiling smiley see oli nii soojalt kui külmalt hea, nüüd ei küpseta ka kooke just sellepärast, et ma lihtsalt ei suuda nii, et ei söö, ei oska ma ka nii, et ainult tükikese võtan.
Pannkookidega on nõnda, et minu väike 2a poiss ei söö kooke moosiga, tahab neid lihtsalt niisama ja kuna ta on väike sõnn(tähtkujult) ning kui temal tuleb isu siis peab kohe saama, kui ei saa siis...jah lihtsam on alla anda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 08. January 2014, kl 17.02

Mina ei küpseta ka kodus enam samal põhjusel.Kui juba küpsetada,siis ise süüa ka.Jõulude aeg küpsetasin ja tulemust oli ka mu kaalunumbris kohe näha sad smiley ,nii et niipea ei saa jälle endale seda lubada.Eelmine aasta tegin korra nii,et sõin koogitüki ära ja siis kohe trenažöörile väntama,kuniks koogi punktid maha söödud.Siis mingi aja pärast sõin teise tüki ka ja jälle väntamasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 08. January 2014, kl 18.07

Oijaaaa, mul hakkab homme laps omale klassiõhtu jaoks muffineid küpsetama, loodan, et tal ühtegi järele ei jää ja kõik kohe ära ka ikka peidetakse.........või kui ma juba päeval ettevaatlik olen, siis vast ühe muffini võin omale lubada, aga teades-tundes ennast, siis see esimene võib hakata kätte maksma:9 Vist ei tasu proovidagi, ma ju tegelt ka tean, mis maitsega need onthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 08. January 2014, kl 19.05

Aitäh heade soovide eest!
Kindlasti käin siin vahel lugemas ja ei kavatse ka mugima hakata - loodan kaalu lihtsalt säilitada smiling smiley Paranemine võtab kahjuks mitu kuud sad smiley
Jõudke kõik oma eesmärgile ja mingu teil kõigil ikka hästi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 08. January 2014, kl 22.55

No see kohupiimakook virsikutükkidega on ehtne klassika... mina mugisin krevette õhtuseks vahepalaks, ei ühtki tüütut süsivesikut neis (muudes asjades ikka natuke oli). See nädal on hullumeelne olnud, pea iga päev mõnel kolleegil sünnipäev ja nii läheb see järgmisel nädalal edasi ja kõik puhta ümmargused ka, peab end korrale kutsuma, kaalunumber on isegi mu vastu lahke olnud. Nii tahaks loota, et suvepuhkuse alguseks olen oma lõppeesmärgi saavutanud...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 08. January 2014, kl 23.21

Päris hirmus kui tervis käest läheb.
Mina hakkasin kaalule just siis tähelepanu pöörama, kui selg valutas ja pea ja mingi nahalööve vahetevahel tekkis ja teistega tänaval sammu pidada käis täitsa üle jõu. Arst leidis kroonilise südamelihase põletiku, veel miskit jampsi. Kui haiglapalatis kõik need juba surnud olid, kes enne mind sisse olid tulnud, tulin ära. Polnud kunagi mõelnud, et peaksin sale olema, sest baleriiniks ma ju ei soovinud saada. Sattusin nägema Maire Aunaste jutusaadet kaalujälgijatest. Paar vanaema rääkisid seal, kuidas nende tervis paranes just seoses uue toitumisega. Kuna variante rohkem polnud, hakkasin peale. Aprillis 102 ja novembriks olin 60 kg. Neid kaastundlikke küsijaid ikka oli, kes teada tahtsid, kuidas mu enesetunne on - selge see, et ainult üks haigus võib sellise kiirusega inimese ära laastada. Mina võisin vaid vastata, et suurepärane.

Et mõni kook vähem süüa või komm söömata jätta, ei ole lahendus - veelkord, tuleb tervislikult toituda, uus õige kokkamine omandada.

Ja veel. Söömine pole ajaviide, vaid eluks vajalik tegevus. Maitsemeeled lepivad päris kiiresti keha nimel tehtud järeleandmistega. ''Vastik'' lahja toit muutub õige meeldivaks ja rasvane või magus suutäis käib ja käib suus ringi, mitte alla ei taha minna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 09. January 2014, kl 00.30

Issnd, nii piinlik on tagant järgi tõdeda, kui oled patustanud toiduga, eriti pärast Maalia sõnavõttu. Aahm, jah, mul läks täiesti käest ära, isegi ei tea, palju ma neid kaloreid sõin, aga panin umbes kirja sad smiley. Nüüdseks olen mõelnud, et ma olen iseendale vist karuteene teinud, kuna mul kombeks süüa süsivesikute vaene toit lõunaks, kuigi siis just rabelemist kõige rohkem ja ilmselt jääb keha nälga. Homsest söön lõunaks süsivesikuid (pasta) ja salati jätan õhtuks. Vaatan, kas on tulemuslikum. Ja vesi vesi vesi.... see ka tahaplaanile jäänud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 09. January 2014, kl 07.41

Vurr, tegid eile täppisteadust?spinning smiley sticking its tongue out Ja ma ei saa aru, kuhu sa selle vee omale panedspinning smiley sticking its tongue outsmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 09. January 2014, kl 08.01

Maalia, oh sinu nalju küll.... see on jama kui kõik teised haiglapalatis ära surevad smiling smiley smiling smiley sain juba hommikul naerda.

Täna olen täitsa rõõmus...61 tuli ära, usun, et pean sind Vurr tänama, see, et eile mu kcal-tele tähelebanu pöörasid ei lasknud mul ennast õhtul käest lasta smiling smiley
Olin kuri enda peale, et pidin ma neid pannkooke sööma...oleksin ju võinud midagi palju paremat õhtul süüa...see mulle õppetunniks...järgmine kord mõtlen rohkem.
Tundub, et nõgesesupis ka polnud niipalju kaloreid kui umbes arvasin.

Ja Vurr mõtlesin ka, et kuhu sa selle vee paned? smiling smiley
Aa ja tahtsin küsida veel, et kuidas sa veini jood, kas niisama kui süüa teed, keegi tuleb külla, või telekat vaadates... mitte, et arvan, see kahjulik on...punane vein pidi ju kasulik olema vahel harva juua...lihtsalt küsin smiling smiley ja mis on hea vein? ma ei tea neist eriti midagi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 09. January 2014, kl 08.27

Arvata oli ,et keha hoiab vett kinni siit ka siis kaalu seisak 81.7

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 09. January 2014, kl 09.22

Minul juhtus eile kentsakas lugu. Hoidsin terve päeva kaloreid kokku, et saaks õhtul endale Gini ja soolauba lubada. Kui õhtu käes oli närisin ube aga alkoholi oli nii naljaks juua - pole ammu joonud ja maitse oli imelik ning kaloritest, mida sisse kallasin hakkas ka kahju - selline tunne oli, nagu oleks ühte jobu kõrvalt vaadanud, kes end hävitab. Kallasin üle poole purgist lihtsalt kraanist alla. Enam ei joo. See vist ongi mõtteviisi muutuse algus, jumal tänatud, jõudsin ära oodata. Täna lähen tervislikult shoppama.

Sain üle hulga aja lapsehoidja ja käisin hommikul vesivõimlemises, üle kahe aastasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 09. January 2014, kl 11.01

KurrNurr , ma ise ka muigasin, kui peale kodujuustu sisestamist nii täpne number tuli smiling smiley Mis vee joomisse puutub ( tegelikult küll siis lahja taimetee), siis ma ise ka imestan, et kuhu....Kusjuures eile hilisõhtul, enne magama minekut oli mul janu ja ma jõin ära veel ka oma hommikuks valmis tehtud tee, see on kirja alles panemata. Õhtul käis peast läbi juba mõte, et no aitab küll, läheb liiale see vee hulk aga no ... lihtsalt oli janu. Seega eilne vee hulk tuleb lausa 3600. Esimesed päeva ma ikka pingutasin, et seda suuremat vee hulka kätte saada, aga nüüd läheb kuidagi lihtsalt. Isegi imestan, et liiga lihtsalt. Katsetan, mis mu keha sellest suuremast vee joomisest siis arvab. Kui rohkem vedelik migeid halbu kõrvalnähtusid kaasa ei too, siis tahan paar nädalat kindlasti proovida rohke vee joomist.

Annn, mis veini joomisesse puutub, siis tegelikult olen ma seda meelt, et mitte ükski alkohol ei ole tervisele kasulik. Ei ole see punane vein ka kasulik, ... isegi väikses koguses mitte smiling smiley Aga inimesel peavad ju mingid pahed ka olema winking smiley Üldiselt võtan ma selle klaasikese veini õhtul natukeseks teleka ette maandudes, siis kui lapsed on magama ära läinud ja kodu on haaranud "vaikus". Ma ei ole üldse suur veinigurmaan, nii et ma ei oska häid veine soovitada. Õige veinigurmaan ütleks selle kohta, mis minul koduses baarikapis on, et see ei kõlba kuhugi smiling smiley
See laup., kui mul kalorite ülejääk jäi, istusin ka õhtul teleka ees ja arutasi kalorinormi järgi välja, et minu päeva mahub, täpselt ei mäleta mis hulk veini, panin selle juba toidupäevikusse kirja ka ja, siis jõin klaasikese ära ja siis rohkem lihtsalt ei tahtnud, käisin siis ja muutisin toidupäevikus kogust väiksemaks, .... nii, et lootusetu jota ma pole smiling smiley oli ju lubatud , aga lubatud kraam polegi vist nii põnev ja häää winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 09. January 2014, kl 11.03

Paistab,et siin paljudel tervisega mingeid probleeme.Mul ka aga õnneks need hetkel veel kaalulangetamist ei sega.Jube masendus on aga küll pealsad smiley Ootan juba veidigi lund,et väljas valgemaks läheks.Praegu liuglen õue minnes porisel murul,on pime,tuuline ja vihmane.Brrr...
Lisaks leiti,et üks lastest on ATH tunnustega ja hakkame tänasest tugirühmas käima.
Eilne õhtu läks käest.Mõtlesime mehega kumbki pokaali šampust võtta aga jõin ikka veidi rohkem.Täna proovin selle heastada.Kuna õhtul tugirühma minek,siis jääb tänane zumba trenn ka ärasad smiley Oi kuidas oleks tahtnud ennast veidi liigutada.Mõtlesin aga,et ehk õnnestub ka ujumas hakata käima.Väiksemat ei ole aga kuhugi panna,et saaks mehe ja suuremate lastega koos minna.Äkki suurem laps on nõus vahest koju jääma temaga,sest tal on koolis ka ujumistunnid.Nädalavahetutel saavad ehk vanavanemad vaadata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 09. January 2014, kl 11.47

Loen praegu delfist uudist, et Prisma Peremarket kutsub tagasi külmutatud vaarikate tootepartii.
Mina käisin eile poes, ostsin omale laimi ning käisin ka külmutatud marju kaemas. Esimene valik oligi külmutatud vaarikad, aga kuna avastasin et tootepakend oli purunenud, panin tagasi/ kõrvale ja kuna siis avastasin, et seal ka teine veel lõhkisem pakemd kõrval, millest oli näha , et pakendi sees on puhta vaarikapuru ... siis loobusin. Ostsin külmutatud maasikad. Müüd aga loen ... ja ei teki väga tahtmist neid külmutatud maasikaid vee sisse ligunema panna. Tahtsin proovida teha maasika - laimi vett. Pean vist katsetama nende külmutatud maasikate korralikku pesemist ( sooja veega ? ). Või loobun üldse nendest maasikatest ja teen mustsõstra- laimi vett winking smiley, ... aga see ei tundu üldse nii ahvatlev.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: pärlike
Kuupäev: 09. January 2014, kl 12.17

Patt tunnistada, kuid olen nüüd eelnevatel päevadel päeva menüüsse "paigutanud" tordi lõike. Ja homme on kaalumine.....yawning smiley Vihmaste ilmadega olen ära jätnud ka jalutamise. Toas istumine on nii muserdav. Ootan juba KEVADET!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 09. January 2014, kl 13.36

Alkoholist rääkides... ka mina imestasin aastavahetusel, et ma ei taha seda enam, ostsin endale lemmik shampuse ja pool valasin lihtsalt kraanikaussi.

Mõtlesin siis, et millest see on, kas vanus...hakkan targemaks saama või siis kaalulangetamine mõjub nii...olen hakanud rohkem mõtlema mida endale sisse söön, joon.

Igatahes mulle meeldib, tunnen, et ei mürgita oma keha selle alkoholiga. Varem kui liha tegime siis võtsin ikka külma siidri või väikse õlu söögikõrvale, aga nüüd ei mäletagi kuna nii tegin...mees ikka küsib poes, et kas tahan ka midagi...kui endale õlut võtab...no ei ole isu.
Ei olnud varem jota, ausõna smiling smiley võtsin harva, aga nüüd ei taha siis üldse enam smiling smiley

Pärlike, tort on küll paha...kes ostis sulle torti? ega ometi ise? smiling smiley ok, nali smiling smiley
aga parem on kui selle tordi kõik mehele sisse söödad smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 09. January 2014, kl 14.09

Ma jõin ka eile palju vett ja näksisin liiga hilja, loodan, et sellest ka 1,2 kg kaalutõus võrreldes eilsega eye rolling smiley Homseks olgu kadunud igatahes! Kusjuures ma olen ka märganud, et mida rohkem juua, seda rohkem hakkab keha ise juurde küsima, mul mõndadel päevadel läheb ka juba 2l juurde, kuigi ma pole kunagi olnud mingi eriline vedelikutarbija.

P.S kes ostis uue kaalu, mis näitab rasva% jmt? Kuidas tulemus on? Hoiatan, et minu kaal näitab 6-7% väiksemat rasva% kui kehadiagnostikas mõõtmas käies näitas!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: ICanDoIt
Kuupäev: 09. January 2014, kl 18.22

Hei!

Minul on selline küsimus, kas keegi teist ei mõelnud registreerida end Naisteka kaalulangetajaks, rohkem infot [www.kaaluabi.ee]. Igasuguste erinevate vastuste puhul, kirjutage ka põhjendused, et miks just nii vastasite. Mida üleüldse arvate sellest "avalikust" ideest?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 09. January 2014, kl 19.49

Lugesin seda pakkumist. Ei paku huvi. Miks ? Minus ei ole piisavalt edevust, et ma tahaks oma ülekilod kuhugi rahvahääletusele panna. See on n.ö. odav reklaam portaalidele ja treenerile. Ma ei viitsi uuesti lugeda, aga jäi meelde, et pakutakse ainult rühmatreeninguid, s.t et isegi ei midagi individuaalset smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.