Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 23. February 2014, kl 23.32

Hilisõhtused tervitused.
Minu päev läks nii nagu läks, tegelikult vist ei olnudki kõige hullem , arvestades, et sai käidud "putkas" söömas ja veel kiirelt külapeltki läbi põigatud. Külapeal laual olnud tordi ja stritsli jätsin täiesti puutumata. Olen sellegi üle väga rahul juba smiling smiley
Homne päev tõotab suht sarnane tulevat, sest hommikul kell 6 sõitu, päev otsa autoratastel ja õhtul ilmselt EV sünnipäeva tähistamine väikse istumisega külapeal ( kui jääb aega). Seega koju tagasi jõuan suht hilja ja ma pole päris kindel kas ma peale asjade lahti pakkimist olen veel võimeline oma toite märkima või mitte.

Aga alati on võimalus süüa nii vähe, et on lihtne kirja panna winking smiley

KurrNurr, ma jõin oma lubatud lisa 600 ml teed ära thumbs up ( sattusime üheaegselt toite sisestama ja mõlemal oli vee joomine väga väike ... sai lubatud üks suurem ühik siiski omale veel õhtul sisse pigistada smiling smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 24. February 2014, kl 08.54


Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 24. February 2014, kl 09.05

Mina asjatan täna suvilas, lubati ju +7 kraadi smiling smiley Päike igatahes paistab praegu nii mõnusasti ja kutsub juba välja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 24. February 2014, kl 10.11

Annn, kadestan sind. Meil näitab ilmateade veel terve märtsi kuu max +3 kraadi ja päikestki haruharva. Nii päikese igatsus on peal juba....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 24. February 2014, kl 17.12

Nii kahju Pipu, et teil külm, meil nagu lubatud täna +7 kraadi, veranda peal päikse käes oli küll vist juba +15 smiling smiley

Kas teie saata toidutabelisse sisse?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 24. February 2014, kl 20.24

tervitused, ma ei tea kas sul, Annn, on endiselt probleeme toidutabelisse sisse saamisega , aga mina igatahes saan küll. Saan nii siinse foorumilingi abil, kui ka oma arvuti "lemmikute" alt.
Mina käisin täna siis Läuna - Eestist päikest otsimas, leidsin ka smiling smiley aga pärast selgus, et pealinnas olevat kah päike kohal olnud. No pole hullu, õnneks oli L-Eestisse ikka muul põhjusel ka vaja minna smiling smiley
Tänase päeva söömisi kommenteerides ütleks, et pole just eriti tihti ja palju söönud, see eest aga on kõik olnud mega rammus. Hetkel olen omadega isegi normides, aga on hirmus soov klaasike veini ära juua.
Ei saa just öelda, et igahommikune ja igaõhtune pakkimine ja siis autoga sadade kilomeetrite kaupa puntist a- punkti b kulgemine enam sellist naudingut pakuks kui see oli seda kümme- viisteist aastat tagasi smiling smiley
Ausalt öeldes ootan millal tuleb õhtune vaikus majja ja homsed koolijuntsud magama ära lähevad smiling smiley
Loodan, et keegi pidupäevakookidega väga üle ei pingutanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 24. February 2014, kl 21.38

Kas nüüd koogiga, aga üle sai ikka kõvasti pingutatud......sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 24. February 2014, kl 22.29

Tunnistan, et minulgi oli kõike head natuke palju..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 25. February 2014, kl 07.46

Kavatsesin eile olla täitsa korralik, ei ostnud koju midagi head ja paremat.
Ja siis kui suvilas müttasin, tuli ema oma šokolaadistritsliga sad smiley ja nii need 3 väikest tükikest...värskes õhus...mulle suhu ronisidki.

oh jahhh, kui palju jama võivad need väiksed magusad ampsud põhjustada...nüüd siis jälle 1000kcal-sed päevad...

Kõhulihaseid pole ka 2 päeva teinud...täitsa paha selle pärast.

Tänasest jälle korralik!

Ja tänasest saan jälle toidutabelisse sisse, eile viskas google ette ja meili aadressi, ning siis küsis parooli.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 25.02.2014 07.48.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 25. February 2014, kl 08.28

Hommikust. Tundub, et enamus on siiski päris hästi eilse Eesti Vabariigi sünnipäevaga toime tulnud, keegi pole ennast päris topelt kaloritega lõhki söönud thumbs up Ja kui ainult eilsest päevast rääkida, siis kõige eeskujulikumalt said hakkama Pipu ja Kadri, kes jäid oma normide piiresse ja tarbisid kenasti ka vett thumbs up Tublid smiling smiley

Hatugirl , laupäevasest päevast numbrid puudu ja poolest pühapäevast (poolteist päeva) ka toidud puudu. Olen natuke sinu pärast mures, sest sinu puhul kipub olema nii, et kui sa kirja ei pane ... siis see on "halb märk" eye rolling smiley Ma tõesti väga tahaks, et sa saaksid oma kaalu nüüd ikka langusesse... ei ole sa ju päris viimaste kilode kallal. Prooviks ikka koos viiest? kilostki lahti saada smiling smiley Siis mõtleme edasi ...
Tean, et sul oli sünnipäev smiling smiley, reede hommikuks tegid omale ilusa kingituse miinuse näol, pingutame nüüd koos, et seda kingitust ikka nautida ka saaks smiling smiley

KurrNurr, mu uudishimu ei anna rahu ... mida sa tegid õhtul selle "palja" vahukoorega ? Kuna selle kõrval midagi muud kirjas pole, siis ... sõid lusikaga vahukoort spinning smiley sticking its tongue out ?



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Vurr 25.02.2014 08.29.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 25. February 2014, kl 09.23

Vurr, mõtlesin ka selle vahukoore peale smiling smiley aga ei julgenud küsida smiling smiley
Seda saab ju ka ilma lusikata süüa spinning smiley sticking its tongue out ja veel hilja õhtul...

Ok, nali, KurrNurr ära pahanda smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 25.02.2014 09.25.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 25. February 2014, kl 09.23

Annn, kui sa oled oma gmaili postkastist vahepeal välja loginud, siis küsibki parooli, kõik on õige smiling smiley Vurr, tänud, mul oli ju 2 patupäeva turjal, poleks tegelikult iial uskunud, et üks koogitükk võib 2 päeva ära rikkuda, aga vahel on lihtsalt muu tähtsam kui ainult kaalule mõeldada (sõbranna küpsetas ise koogi, ei saa ju tagasi saata teda sellega). Õnneks selle ühe päeva osa suudan tagasi teha ja loodan, et see 1 patukas paneb "ainevahetuse" paremini tööle. Ilusat nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 25. February 2014, kl 09.29

Kadri, mul polegi gmaili ja seal oli kellegi teise meili aadress mitte minu, arvan, et Vurri oma, sest tema tabel ju. Aga nüüd korras kõik smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 25. February 2014, kl 09.41

Annn.... ma kohe esimese raksuga ei taibanudki ära , noohh ... et ilma lusikata ja hilja õhtul ... smiling bouncing smiley , aga siis kui "plahvatas" siis naersin päris pikalt ( heas mõttes), et no on see Vurr ikka taktitundetu tegelane küll, pärib siin igasuguseid asju, eks.... cool smiley

winking smiley
-------------------------------------
Ma loodan, et KurrNurr on ikka "paksu nahaga" ja tema üle võib nats lõõpida küll smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 25. February 2014, kl 09.53

Hommikust! Mina ka LÕPUKS normaalses elurütmis tagasi.Vaimselt väga väsitav nädalavahetus oli.Kui pühapäeval lõpuks viimased külalise lahkusid,läksin ruttu lastega ujulasse sulistama.Tagasi tulles selgus,et külalistel oli teel Tallinna auto katki läinud ja kuna pisikesel külalises oli vahetult enne lahkumist palavik tulnud,siis käisin õhtul veel Tallinnas ära (3 tundi sõitu meilt).Koju saades ruttu magama ja järgmisel hommikul Pärnu paraadi vaatama.Tagasi jõudsin jälle poole öö aeg.Õnneks sellist hullu nädalavahetust niipea enam ei tule smiling smiley Laupäeval on küll lapsel ka veel sünnipäev aga see nii pikale ei kisu.
Täidan nüüd toidutabeli ka tagant järgi ilusti ära - mul külmkapil paber täitsa täis sirgeldatud jubasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 25. February 2014, kl 11.15

Hahahaa, naerate siin KurrNurri vahukoore üle. Vaadake parem minu tabelit tongue sticking out smiley . Seal võikreemi lausa lusikaga suhu aetud grinning smiley. Ma kahjuks nii originaalne ei olnud, et ilma lusikata tarbida tongue sticking out smiley aga peaks mõnikord proovima.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 25. February 2014, kl 11.37

Pipu smiling smiley smiling smiley ma panin sinu 200 gr torditükkikest tähele küll, aga vot see, et võikreem supilusikaga .... eye rolling smiley see jäi kuidagi kahesilmavahele winking smiley Ju ma siis lugesin sellest sõnast midagi muud välja , nüüd vaatan, et sul oli ikka " päris magus päev" smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 25. February 2014, kl 11.44

Vurr, ma lihtsalt tegin siin päev läbi torte ja ei osanud kuidagi teisiti kirja panna degusteerimisi. Päris ilma maitsmiseta ei saa seda tööd teha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 25. February 2014, kl 12.49

Väga tore, et huumor on ehe ja täiesti alles..smiling smiley

Mina kuulasin Vikerraadiost huvitaja saadet, kus Anneli Soots räägib toitumisteraapiast. Väga huvitav oli ja saab ka järelkuulata kodulehelt, kellel huvi on..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 25. February 2014, kl 17.36

Kahjuks, naised, nii rikutud fantaasiaga nagu teie siin olete, sõin ma seda siiski lusikagagrinning smileytongue sticking out smileyspinning smiley sticking its tongue out Ja ei olnus see üldsegi nii hilja õhtul, tulin saunast ja oli vot magusaisu.......sellised siivutud meil siinspinning smiley sticking its tongue out

Tänast päeva ei taha üldse kirjutada......jõudsin just klassiõhtult ja kujutage ette, mida kõike lapsed olid kokku tassinud, millised küpsised ja võileivad ja kuidas ma siis ei söönudconfused smiley ikka mugisin, ma ju nii tore.............

Et reedeks mingisugustki miinust saada, pean vist hakkama liimipulka lutsutama, saab ehk pool suudki väiksemaks, et sinna mitte enam ei mahuks selliseid sööke:grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 25. February 2014, kl 17.37

.....või Fairyga ennast pesema hakkama, mõjub ju rasvale hästigrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 25. February 2014, kl 18.22

Liimipulka lutsima grinning smiley. See oli hea KurrNurr grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Pipu 25.02.2014 18.23.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 25. February 2014, kl 19.22

oi ma itsitasin seda liimipulka ja fairyt... , oled sa ikka "sõnasepp" meil, KurrNurr smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 26. February 2014, kl 09.29

Hommikust, kaalusõbrannad! Kuidas kulgeb? Meil läks eile päeval olnud +7 (posti otsas näitas) hommikul -3 peale üle ja päike ka ei näita end täna. Kevad võiks juba tulla..

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 26. February 2014, kl 12.53

Kadri, nüüd on päike meil smiling smiley.Aga tuul on suht jahe. Hakkab jah juba kevade tunne tulema. Tahaks juba grilli hakkama panna tongue sticking out smiley. Meil siin korraldati täna laste koolivaheaja puhul vabaõhu päev. Hobuse sõit, vorstide grillimine ja saiakesed. Arvake ära, kes maiustamas käis grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 26. February 2014, kl 13.45

Mina ütleks, et justkui kulgeb normaalselt ainult, et see vee joomise külg on kehvapoolne. Peaks kellegagi vist "võidu" hakkama vett jooma ... no nii nagu näoraamatus joovad noored õlut ja filmivad, ... me peaks hakkama vett jooma ja filmima, et kellel jääb joomata ... see on teistele kasti ...hmmmm eye rolling smiley? ( ma ei teagi mida) .... Eviani vett võlgu.

See vist ajaks "jooma" küll winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 26. February 2014, kl 16.05

Mina sain endale veejoomise "selgeks" nii, et hommikupoole joon korraga ära 0,5l vett, peale seda teen tööl valmis 0,5l teed, seda joon siis lonksude kaupa ja õhtul kodus joon veel korra 0,5l vett korraga. Muudmoodi "tilgutamine" mul lihtsalt ei toimi, ununeb ära jne.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 26. February 2014, kl 18.28

Mina joon enne igat söögikorda ära 330 ml vett (tassitäis) ja sedasi ei saa arugi, et tuleb päevas suur kogus vett ära tarbida. Kodust eemal olles on muidugi keerulised lood confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 26. February 2014, kl 19.42

Tulin just ujumast, no rohkem jooksin lapsel järgi...
Vee joomine on minul ka käest ära läinud, õhtul veel joon, aga hommikul...
Mängin oma kaloritega ja vaatan, kas pusin miinuse reedeks välja smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 26.02.2014 19.42.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 26. February 2014, kl 20.57

Lootusetu juhtum......Tõenäoliselt ei suuda ma reedeks enam mingisugust miinust välja punnida, siis sellegipoolest ei tasu pulkasid põõsasse visata ja luban pühalikult ja tõotan, et homsest:

1) joon iga päev vähemalt 1,5 l vedelikku (kas siis teed või vett, aga ei mingit pepsit).
2) kuuel päeval nädalas ma ei ületa oma kalorinormi.

Tilk verd, teie KurrNurr.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.