Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 28. November 2013, kl 19.59

Ootan juba järgmist nädalat...tabeli täitmist smiling smiley praegu on tuju hea ja kõik tundub võimalik smiling smiley
Tänane päev on korras...homme peab miinus tulema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 28. November 2013, kl 20.05

Kindlasti soovin osa võtta nädalatabelist smiling smiley !
Ootan homme hommikust kaalumist, siis vaatan, kas korrigeerin oma kalorikogust - annan teada smiling smiley
Jõudu kõigile! Homme tuleb ilus päev! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. November 2013, kl 20.11

Lingin siia uue nädala tabeli juba , tahan teada kas läheb ikka õigele leheküljele :



Nädal nr.49/2013



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Vurr 28.11.2013 20.13.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. November 2013, kl 20.17

Otse ei lähe, aga vahetame homme teise lehekülje esimeseks ja siis on ok. Katsetasin juba smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 28. November 2013, kl 20.20

Millal seda täitma peab esmaspäev alles v?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 28. November 2013, kl 20.41

Mina soovin ka jätkata. Täna on õudne väsimus ja käisin õpperestoranis söömas, seega süsikaid rohkem kui tavaliselt. Kaal teeb ka imelikke trikke, aga kuna hakkasid päevad, siis see vist loomulik. Muidu oli mitmeid päevi 67,1, täna äkki 67,6, just enne kaalumispäeva rikub tulemuse ära.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kadri2406 28.11.2013 20.41.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 28. November 2013, kl 21.02

Tabelis on mulle kogemata sattunud 124 kalorit päevanormiks, sellega suren nälgasmiling smiley Tegelikult oli 1264.
Tänane päev läks üldiselt hästi. Veejoomine edeneb paremini ja isusid üldse pole. Praegu olen valmis magama minema ja söödud alles 900 kalorit. Homme söön vähem õunu ja rohkem inimeste toitusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 28. November 2013, kl 21.25

Mina jätkan toidutabelit.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 28. November 2013, kl 23.04

Merli. See toidutabel algab reede hommikuga... ehk siis homme. Miks ta algab reedel ? Sellepärast , et me KÕIK kaalume ennast reede hommikul ära, anname siia teemasse teada on reedehommikuse kaalunumbri ja siis alustame "tööd" järgmise nädala reede nimel.

Meil on kaks ! tabelit.

1. tabel (kaalutabel) (link asub leheküljel nr.1). Seal on ainult igareedesed kaalud. Seda täidan mina.
2. tabel (toidutabel), millel on mitu lehekülge. Iga nädala jaoks on eraldi lehekülg (vaata tabeli alla serva). Seda tabelit täidab igaüks ise, jooksvalt ( s.t. et nii kiiresti kui võimalik, aga vähemalt samal päeval).

Kõikidele meeldetuletus, et homme on REEDE- kaalumise päev. Me kaalume ennast kohe hommikul tühja kõhuga ja edastame oma numbri siia esimesel võimalusel smiling smiley Numbri paneme kirja sarnasel kujul , nagu ma ta pärast kaalutabelisse sisestan näiteks 95,5kg (-0,5kg).

Kui kellelegi on endiselt midagi tabelite , kaalumispäevade või muu suhtes segaseks jäänud, küsige julgesti... teeme nii, et kui minu selgitus jääb segaseks, siis proovib keegi teine vanadest olijatest uuesti selgitada smiling smiley Kui vaja , küsige sada korda. Meid on siin palju, võime igaüks proovida selgitada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 29. November 2013, kl 06.38

Mina jätkan ka, ma siiski võtan täna läpaka kaasa, kui spasse lähen, sest muidu ma tõesti söön ennast äkki hulluks (loe: paksuks). Aga tänast päeva ma ei täida, lihtsalt liiga palju sebimist ja üks puhkepäev peab ka olema.
Täna näitas kaal siis 82,5 kg ja miinuseid peaks olema siis.....700 g. Kohe lähen täidan oma eilse tabeli ära, eks need sünnipäevatoidud veel sees, kuigi õnneks oli kõik väga tagasihoidlik, nii nagu ma emalt palusin, et tee meile lihtsalt üks lahja õhtusöök nii ka oli.
Aga ilusat nädalavahetust meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 29. November 2013, kl 06.45

Vurr, kas ma võin ikka tänase päeva täitmata jätta?eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 29. November 2013, kl 07.11

Esimene kaalumine - 65 kg (-1,4) smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 29. November 2013, kl 07.12

82.9 ehk -1.4 kg. Väga rahul, ning kõik tänu üleskirjutamisele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 29. November 2013, kl 07.32

61.9 (-800)

Piretike ja Sire...Vauuu! nii tublid olete smiling smiley
Mul enda üle ka hea meel, kui pühapäeval poleks lapse sünnipäeval libastunud, oleksin -1kg kätte saanud, järgmine nädal olen tublim smiling smiley

Ja see super tore tabel mõjub smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 29. November 2013, kl 07.46

Vau thumbs up ,......millised ilusad numbrid siit vastu vaatavad! Need teevad sama palju rõõmu, kui enda number thumbs upthumbs upthumbs up

Minu tänane number 83,6(-1,1)


Ja minu uue kaalu muud targad näidud ütlevad, et BF vähenes, vesi ja lihas suurenes. Seega kaal vähenes õige asja arvelt.

Üks nädal on muidugi väga väike periood, mille pühjal mingeid väga põhjapidavaid järeldusi teha, aga esialgu võiks tõdeda, et tabeli täitmine vist töötab smiling smiley Väga super thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 29. November 2013, kl 07.57

Piretike , ikka 75 smiling smiley, aga ära kurvasta winking smiley suurepärane miinus jääb samaks. Tubli algus !

KurrNurr, oleme nõus sul laskma ühe päeva spa-s rahulikult puhata winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 29. November 2013, kl 08.11

Hommikust!

Nii varased kõik!

Minul imepäraselt 67,9 ikkagi tänaseks käes kuigi kaalukõver tegi nädalaga kilose plusskolmnurga sisse.
Järgmise nädala hoian veel seda kaalu, sest eelmisel nädalal sõin kõik kalorid 1500-900 läbi ja enesetunde parim päev oli 1200, see siis tuleb mul järgmise nädala päevanorm. Kahel päeval tegin trenni: 1km ujulas ja -500 cal (25km)ratast, üks tantsuõhtu jäi ka sisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 29. November 2013, kl 08.34

Millised tublid numbrid kõigil on!!!
Minu kaal 79,8 (-0,7) Vahva, see toimib!!! smiling smiley
Jätan veel üheks nädalaks ikkagi oma kalorihulga 1600 ja vaatan, mis juhtub smiling smiley Kardan praegu kõige rohkem ennast liiga ära närtsitada ja seetõttu motivatsioonipuudusesse langeda... Kiiret mul ei ole, pigem aeglaselt ja tasahaaval. Tundub, et suund on õige!smiling smiley
Rõõmsat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 29. November 2013, kl 08.41

Hommikust. Kahjuks pean seekord mina see tõrvatilk meepotis olema. Kui üleeile oli kaal 67,1, siis täna hommikul 68 (+0,1), loodan, et see on tsüklist ja liigsest veest, aga oma kaalu neid näitajaid ma ei saa usaldada, seega jääb üle vaid oodata. Oeh, olen pettunud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 29. November 2013, kl 08.55

Mina jään kahjuks plussi sad smiley Kaal siis 85,1
Viimased 2päeva kaal ainult tõsus kuni 85,3.-i ja lõpuks hakkas langema jälle ...oeh jaah

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 29. November 2013, kl 09.10

Merli24, pole hullu. Pluss ei ole suur ja kui lootust on, siis ... on ju hästi smiling smiley

Nüüd aga küsimus, et mismoodi sa plaanid jätkata. Mis saab sinu toitude üles märkimistest ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 29. November 2013, kl 09.11

Tere hommikust!

Minu kaal täna 79,7kg(-800g).

Täpselt täna saab mul täis 4 kuud kaalulangetamist ning selle ajaga on kadunud 15,3kg hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: merli24
Kuupäev: 29. November 2013, kl 09.14

Ma proovin täita seda tabelit smiling smiley Vb on mulle ka sellest kasu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 29. November 2013, kl 09.38

Hommikust kõigile!
Minu tänane kaal 87,9kg (-1,6kg).See siis 2 nädala tulemus.Arvestades reisil mu õhtusi söömisi ei lootnudki nii head tulemust.Tundub,et rohke ringi liikumine päeval aitas aga selle tasa teha.
Te kõik siin nii heade tulemustega.TUBLID! Peab eeskuju võtma smiling smiley
Sel nädalavahetusel mõtlesin ka proovida seda,et sõidan trenažööril ühe päeva kalorid maha.Kuna punktide järgi söön 21 punkti päevas ehk siis ca 1200kcal + puu- ja juurviljad,siis 1400kcal peaks olema piisav maha sõita.Palju tasub aga kodust trenažööri selle kaloriarvestusega usaldada? 30min sõitsin vist 200kcal maha kui mu mälu mind ei peta.On see reaalne?

Kaalu osas pean hakkama vist ka mõtlema.Tihti näitab kaal umbes 5min vahedega ennast kaaludes ligi kilo kõikumist.Tänagi kaaludes olin 87,9kg ja kui olin juuksed ära kamminud ja hambad pesnud,näitas kaal 87,6kg.Kolmandat korda enam kaaluma ei hakanud.Kaal ise ostetud ca 5a tagasi 200-300krooni eest.Nüüd tahaks aga juba sellist mis rasvaprotsenti ka näitab.Lähen täna linna lapsega arstile ja kui aega saan,lähen uurin mõnda kaalu ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 29. November 2013, kl 09.39

Ja Anka, PALJU PALJU ÕNNE 15KG KAOTUSE PUHUL!!
Supper tubli oled!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 29. November 2013, kl 09.50

Aitäh, Hatugirl smiling smiley eks me kõik, eriti sellel nädalal winking smiley see tabeli täitmine ikka mõjub hästi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Piretike
Kuupäev: 29. November 2013, kl 09.50

Täida veel tabeleid hommikul poole 7 ajalsmiling smiley Aga hea alguse eest tänan ka kalorilugemist ja tean, et minu puhul toimib hästi ka veejoomine.
Üldiselt väga ilus nädal meil! 100 grammi pärast ei tasu veel nina norgu lasta - vahel teebki kaal trikke, nt seisab müstiliselt ja kaalub tagasi. Kui ise püsivalt tubli olla, siis hakkab ta ka ükskord edasi langema.
Ankale superõnnitlused - see on väärt järgitegemist!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 29. November 2013, kl 09.59

Väike täpsustus toitumistabeli kohta, et muutsin ära oma päevase kalorinormi, milleks on nüüd 1380kcal (enne 1440kcal), sest korrigeerisin oma eesmärki ning kaalu vähenemisega on lubatud kogus kaaluabi järgi ka nüüd vähem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 29. November 2013, kl 10.01

Kell on reede hommikul 9.45 ja meil on kõikide numbrid koos smiling smiley, aitäh Teile !

Ankale palju õnne, "7" on ees ! Teed tubli tööd ja sinu töö kannab suurepärast vilja, jätka samas vaimus ja kevadeks on sul eesmärk käes.

Sire ja KurrNurr , teile sain sinna reale, kus on kaotatud kilod, kirjutada juba ilusad "5"-ga algavad numbrid smiling smiley Tublid !

Hatugirl, ja sinul on ka ju väga ilus miinus, arvestades, et reisid tavaliselt ei mõju kaalule väga hästi smiling smiley Super.

Merli, väga tore, et sa püüad ilusti kaasa teha. Mul on selle üle tõsiselt hea meel! Kirjutasin sinu hommikusöögi ümber uue nädala peale. Sa ilmselt ei osanud vaadata, et uus leht oli seal all servas juba olemas. Nüüd aga tõstsin uue lehekülje esimeseks ja eelmise nädala oma saab vaadata, kui all ääres klõpsata ruudukese peale " 48/2013". Seal samas reas on vee ruudukesi "..../2013" - need on lihtsalt tühjad tabelid järgnevateks nädalateks juba ette valmis tehtud smiling smiley Usun, et leiad üles.

Siiani pole ma kordagi arvutanud kokku seda, et kui palju me kamba peale kilosid kaotasime. Seekord oli aga ńiipalju suuri miinuseid , et arvutasin kokku- kaotasime 8,1 kg.

Ja kui KaaluAbi kodulehekülje haldajad sel nädalal uudistesse peaks kokkuvõtte tegema, siis usun, et meie duellitajad on seal ikka tugevalt esiridades !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 29. November 2013, kl 10.29

link toidutabelisse: nädal 49/2013


kaalutabeli lingi leiab selle duelli esimese lehekülje esimesest postitusest.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Vurr 29.11.2013 10.30.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.