Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 23. November 2013, kl 08.50

Mul näitab hetkel kaloreid 1584 ja nagu sire pani imetamise eest 300 lisaks, siis ma panen ka. Vaatame, mis järgmine nädal siis kaaluga toimub. Igatahes maksin ära, et päevikut täita, kuid vist õiguste saamine võtab aega.......

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 23. November 2013, kl 09.39

panen siia uue lehekülje algusesse uuesti lingi võistlusele :



VÕISTLUS: "Me suudame!"

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 23. November 2013, kl 09.52

Kadri, kirjutasin tabelisse su nime ära, aga süsikate hulka ei teadnud. Määra see ise omale ära.

Tegin siis võistlustabelisse ka esimesed märkmed ära.

Tundub, et Eliisabeth meie seltskonnas ei soovi jätkata.

Ja Dieedipäevik,kui ma nüüd õigesti mäletan, siis see on sinu "vana viga" ... kipud ära kaduma , kui sa korralik ei ole. Ja siis mõne aja pärast tuled tagasi , mitu kilo raskemana. Ole hea ja võta ennast kokku. Proovi meiega koos kulgeda ! Ma väga loodan, et sinult ei tule järgmine postitus alles esmaspäeval ja stiilis, et "ma ei ole ikka veel ennast suutnud kokku võtta".




Minu eilne päev läks 62 kaloriga üle (lubatud 1510),seda õhtuse toorsalati tõttu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 23. November 2013, kl 10.32

Kas kellelgi on kogemusi, et kui ma täna hommikul ostsin omale cherry kaudu kasutusõiguse ja kohe kirjutasin ka KA, kaua läheb aega, et ma päevikut saan täitma hakata?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 23. November 2013, kl 11.19

KurrNurr- kahjuks ei tea, millal kasutusõiguse saad, aga sa võid senikaua kcaloreid vaadata ampser.ee lehelt, siis saad juba siinset tabelit ka täita.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 23. November 2013, kl 11.30

KurrNurr, või vaata Toidutare lehelt, kunagi kirjutasin ka ühes kirjas, ma ei saa üldse aru, et mille eest te maksate? toite saab ju tasuta ka märkida. Või on seal tasulisel lehel midagi erilist?

Mina alustan täna ka vee joomist, lugesin jälle ühte juttu netist kui kasulik ikka vesi on, tean seda, aga nüüd proovin ka juua smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 23. November 2013, kl 11.59

KurrNurr, mul sellised kogemused, et saatsin voucheri kaaluabisse hot.ee aadressi kaudu ja ootasin mitu mitu nädalat, pommitasin meeldetuletustega ning otsisin juba Krediidiinfost ettevõtte kontaktandmed üles ja saatsin ka sinna e-postile ning siis sain vastuse, et hot.ee kirjad ei jõua tihti kaaluabi postkasti. Aga olen kuulnud, et teised on saanud ka 1 päevaga oma kinnituse kätte,

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 23. November 2013, kl 12.57

Ok, saadan siis igaks juhuks ka gmailist

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 23. November 2013, kl 14.56

Tänane üllataja oli marineeritud kõrvitsad. Kui söömise olin lõpetanud ning vaatasin netist kalorsust siis oi oi oi.. 300 gr- 440 kcal- arvasin süües et vähem. Veel kord meeldetuletus iseendale, enne vaata, siis söö.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati sire 23.11.2013 14.58.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 23. November 2013, kl 16.21

Minul täna kurjajuur on šnitsel, kuna mees tegi jälle süüa ja teised söövad hea meelega šnitslit, siis proovisin selle oma menüüsse ära mahutada. Ei viitsinud endale eraldi kana hakata tegema. See on ikka jube kui palju annab loomaliha kaloreid.
Õhtul teen ise süüa ja vikerforelli. Kala on mu lemmik, seda vist ainult söökski smiling smiley

See tabeli mõte oli tore, nii hea vaadata mida te söönud olete smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 23.11.2013 16.21.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 23. November 2013, kl 16.21

Sire, näiteks Salvesti kõrvitsasalat annab 100 g kohta 85kcal -selle järgi oleksid söönud justkui ainult 255kcal smiling smiley Sõltub muidugi, mis moodi see Sinu söödud salat tundus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 23. November 2013, kl 16.26

oskab keegi öelda, kui palju annab ca 400 g plovi kaloreid, ma tean, et see annab palju, kuid .........tahaks ka tabelisse ära märkida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 23. November 2013, kl 16.47

KurrNurr, aga võta riis ja liha eraldi, nt. riisi 300g ja liha 100g

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 23. November 2013, kl 17.08

Minul ainult üks söögikord täna kirjas, kuna öösel sai kaua üleval oldud ja hommikul hilja ärgatud. Aga nüüd tulebki õhtusöögi peale mõtlema hakata ja veeklaas juurde haarata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 23. November 2013, kl 17.09

KurrNurr, plohvis võiks keskmiselt olla u 170 kcal 100g kohta, seega 680kcal 400g peale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 23. November 2013, kl 17.56

Tänud, Anka333

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 24. November 2013, kl 10.14

Sire, väga ilus kaalulangus juba smiling smiley kuigi kalorid läksid sul üle.

Pean ikka veel mainima, et mulle väga meeldib see toitude tabelisse märkimine, nii hea ülevaade, palju keegi vett joob ja üldse sööb, kui siin teemas vaikus siis seal tabelis ikka midagi muutub smiling smiley
eile olin tabelis ja nägin, kui keegi oma toite sisestas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 24. November 2013, kl 10.54

Kas see hommikune kaalumine on kohustusliktongue sticking out smiley Mulle eriti ei meeldi see igapäevane kaalumine, kuigi ju ühe nädala võiks isegi proovida. Ok, ma siis ikkagi kaalun ka ennast see nädal iga hommik.
Kusjuures mulle ka meeletult meeldib see tabel, kui ma muidu nädalavahetusel libastun nii mõnegi ahvatlusega, siis hetkel ma igakord mõteln, et seda ju küll ei taha sinna tabelisse panna ja jätan siis hoopis suhu panemataspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 24. November 2013, kl 11.06

Kaalulangus on tõesti ilus, isegi üllatusin, sest kalorid läksid ikka üle. Üleskirjutamine ikka mõjub hästi, sest ilma kirjutamata oleksin veel jäätist söönud, aga eile loobusin jäätisest sest kaloreid oli juba niigi palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 24. November 2013, kl 11.42

Tere hommikust. Mina siis jälle tagasi. Proovisin eilset päeva tuletada ja arvan, et orienteeruvaks saadud energiahulgaks võiksin märkida kokku 2600 kcal, eilse päeva peale. Arvan, et see on päris hea tulemus. Õhtusse nimekirja mahtusid mõned puuviljad, juustulisi ja lihalisi snäkke, kohupiimakook ( panin toidupäevikust kõige rasvasema smiling smiley ). Ainuke halb asi on , et vee joomine oli eile väga väike. Jõin autos ära 0,5L maitsevett, mille eest sain päevikusse veel omakorda ligi 150kcal ! Aga .... vaatamata sellele oli mul kaal hommikul 84,5. Ilmselt vähese vedelikutarbimise tõttu.

Täna siis uus päev smiling smiley

KurrNurr igapäevane kaalumine ei ole üldse kohustuslik, panin selle rea, et kes tahab kaaluda - saab ka kirja panna. Ma ise ka muidu ei kaalu igapäevaselt, aga võibolla proovin see nädal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 24. November 2013, kl 14.00

Kuna ma ikka veel pole päevikule kasutusõigust saanud, siis palun taas kellegi abi. Otsisin küll Ampserist ja toidutarest, kuid ei orienteeru seal väga hästi, siis jäi leidmata. Sõin ära lõunaks 200 g keedetud tatart, äkki keegi ütleb kalorid?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 24. November 2013, kl 14.42

KA toidupäevikus on pakkuda sellised variandid:
Keedetud tatar 100g - 166kcal (lisatud Kaaluabi poolt)
Keedetud tatar, Selver 100g- 126 kcal ( lisatud kasutaja hannabrit poolt)

hmmm... am ei teagi kumb see õigem peaks olema smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 24. November 2013, kl 15.36

Ma igaks juhuks võtan suurema nr, aga tänud sulle.spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 24. November 2013, kl 16.08

Mul üks küsimus suurele ringile :

Milline kaal teil kodus on ?


Mul on kodus praegu Shoehnle tavaline digitaalne kaal, vist juba 10 aastat vana. Kuna ma pean tihtipeale ennast 5 korda kaaluma, et sealt siis see "õige" number välja selgitada, siis mõtlesin uue kaalu ostmise peale.

Vaatasin neid diagnostilisi kaale. Hinnad muidugi algavad sealt 30 piirimailt, lõpevad 140 juures (no ok ... tegelikult ei lõppe smiling smiley )

Kas kellelgi on kodus diagnostiline kaal, milline mudel ja kas olete rahul. Kas kaalunumber kõigub (kui palju) mitmel järjstikusel kaalumisel. Ka olete oma kaalu tulemusi mõne ametliku taadeldud kaalu tulemustega võrrelnud ? Või on sõbrannal ?

Uurisin ka siinse KA foorumist vanu teemasid, kus olid sellised vahvad vastused : et mul on umbes 20 eurone kaal, olen rahul. Nuuhhh... me kõik ju teame, et poes on 20 euroseid kaalusid reas 10tk, üks ilusam kui teine, aga ma ei taha seda ilu ostma minna smiling smiley Nii, et oleksin huvitatud veidi detailsematest arvamustest .



Toimetatud 3 kord(a). Viimati Vurr 24.11.2013 16.11.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 24. November 2013, kl 16.14

Mul ei ole diagnostiline kaal, on ka Shoehnle tavaline digitaalne, no umbes 5 a vana. Ma võin sellele 5 korda järjest peale astuda, siis kunagi ei taha ta mulle paremta nr anda, ikka sama nr, kahjuks puudub igasugune info diagnostilise kaalu kohta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 24. November 2013, kl 16.25

No nii, tulgu nüüd palju kadrisid, et mu kommihunnik ikka enam-vähem otsa saaks, kuigi mul veel päris palju varuks, juhul kui peaks komme koju ka jäämasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 24. November 2013, kl 18.32

Tere!

Siinse jutu peale tuli meelde, et mul selline täitsa olemas, mõõdab lihased, rasva ja vee, arvutab KMI.
No esiteks näitab ta mu 800 gr raskemaks võrreldes mu igapäevase digikaaluga.
Teiseks panin täna siis oma veed, rasvad ja lihased kirja ja hakkan jälgima, eks näe. Praegune seis on täpselt piiri peal et kohe liiast olla.

Need 3 kaaluhoidmise päeva ~1500 cal söömisega on juba 1 kg tagasi toonud ja seedimise sassi ajanud. Tunnen end jämeda ja unisena hoolimata pikast jalutuskäigust koera järel vongeldes.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 24. November 2013, kl 18.36

Ja-jah. Käisin ju terviseklubi üritusel korraliku kaalu peal, tulemused on võrreldavad. Ka too näitas mind 800 g raskemaks ja muud näitajad oli lähedased. Minu kaal on SALTER, netist ostetud, täpsemalt suurt ei mäleta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 24. November 2013, kl 20.20

KurrNurr , lõpeta kohe nende kommide õgimine ära ! Anna mulle oma naabrinaise telefoninumber, ma saadan sinu juurde , sinu käest neid komme ära võtma !



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Vurr 24.11.2013 20.22.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 24. November 2013, kl 21.56

Minul lõppes lapse sünnipäev, proovisin tagasi hoida, aga näksimisi tuli ikka ette. Kooki ei söönud ja jõin ainult 1 klaasi vahuveini smiling smiley + porgandid, lillkapsas ja muid näkse, dipikastmega.

Kaaluks on mul Bomann kaal, tavaline digitaalne kaal, kui patareid läbi hakkasid minema siis näitas valesti(pidi mitu korda kaaluma). Muidu olen rahul.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.