Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 15. November 2013, kl 07.24

Tere hommikust, minu kaal näitas tagasihoidlikult 83,1 kg ehk siis -0,2. Need on need näksimised......Lootsin vaikimisi küll, et see nädal ei pea enam 83 nägema, aga on vähemalt, mida uuel nädalal püüdathumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 15. November 2013, kl 09.12

Tere!
Minu kaal täna 81,1kg (-300g). Aga ise olen süüdi, liiga palju õhtuseid söömisi. Loodan, et see on minu äratus ning kui tahan üldse elus kunagi 6-ga algavat kaalu näha, tuleb kõigepealt 7-ni jõuda. Siin pole muud, kui tuleb ennast käsile võtta.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anka33 15.11.2013 09.12.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 15. November 2013, kl 09.16

Hommik! Õnneks pole plussi, aga kahjuks ka miinust mitte, endiselt 67,5 (0,0). Ehk siis kokkuvõttes 2 tükki kooki nädalavahetusel ja 1 tükk nädala sees, ülejäänud nädal väga korralik ja seis on 0. Järgmine kord tuleb valikud tõsisemalt kaalukausile panna. Ilmselt seekord sain üldse suhkrulaksu, kui ikka igapäevaselt ei tarbi ja siis sööd äkki martsipanitorti ja napoleoni kooki, siis ei oska keha kuidagi reageerida. Uuel nädalal ehk parem tulemus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 15. November 2013, kl 09.40

Järjekordne sombune päev, millal ometi jõulutuled õiguse saavad, niigi palju saaks valgust.

Kaal seekord 69,2 ehk -1,0 kg tuli ära. Veel üks teokas nädal ja eesmärk on enam-vähem käes. Pean plaani jätkata ja siis poole aeglasemas tempos.

Neile, kellel see nädal hästi ei läinud, soovin, et leiaksite mittetoitvat tegevust. Ka käsitöö on hea.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 15. November 2013, kl 10.04

Minu tänane kaal 84,5 ehk - 800 gr. Suund on endiselt õige ja 9-ga algav kaalunumber jääb järjest kaugemale, ning 7 ei ole enam kaugel- juhhuuu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 15. November 2013, kl 10.30

Tere hommikust.
Jõudsin juba ekslikult rõõmustada, et mul kolmsada grammi miinust, millegi pärast oli eelmise nädala number mällu valesti jäänud. Tabelissevaadates aga selgus tõsiasi, et tänane tulemus on kõigest ümargune null.
Kaal 84,8 ( 0 )
Üks asi on kindel, kui ma ei oleks oma vedeliku joomist see nädal jälle käest lasknud, siis oleksin kindlasti mingisugusegi miinuse saanud. Paras mulle, on siis tõesti nii raske.

Täna hommikune enesetunne on kuidagi eriliselt sant, selline "peksa saanud" tunne on. No ma ei tea, kas lapse nädalavahetuse haigus on minuni jõudnud !?!? See ei saa ju olla sellest, et ma kaks päeva ennast veidi kiiremini kõndima sundisin confused smiley

Aga Maalia tulemused on täiesti hämmastavad, suurepärane koostöö oma kehaga. Lühikese ajaga pea 6 kg maha ! Tubli !

Ning Sire on ka juba teist nädalat järjest ilusa miinusega. Tubli !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 15. November 2013, kl 10.53

Täna siis 62.7 (-100g)
Väga raske nädal oli, liikumist vähe ja kiusatusi palju smiling smiley
Täna tahaks trenni jõuda ja uuel nädalal, uue hooga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 15. November 2013, kl 12.21

Täna siis juba üks hea burks nahka pistetud. Kaal oli hommikul 69,5kg ehk siis -1,5kg.. seega ei kurda. Peab vist uue eemsärgi panema ja selleks oleks 65kg. Väike hirm on muidugi, et seitse tuleb veel tagasi.. eks näis.

Maalia, ma jõuan sulle varsti järgi winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati dieedipaevik 15.11.2013 12.22.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 15. November 2013, kl 15.27

No nii smiling smiley Meie tublidest duellitajatest on DIEEDIPÄEVIK jõudnud oma esimese eesmärgini. Väga tubli, palju õnne Sulle !!!

Jätan mõneks ajaks tabelisse Sinu täidetud eesmärgi ilutsema, aga see ei tähenda, et Sa võid oma uue eesmärgi ära unustada smiling smiley Järgmiseks reedeks on Sul juba uus eesmärk !

Kes on järgmine ?



Sealhulgas annan teada, et soovin tabelis enda eesmärki natuke uuendada. Võtan endale uueks (vahe) eesmärgiks 80. Minu praegune 75 on minu jaoks hetkel nii kaugel, et eesmärk hakkab ununema ja ei ole kuidagi moodi silmapiiril olevaks motivaatoriks.
Kas on veel kedagi, kes sooviks omale tabelisse uut (vahe) eesmärki ? Andke julgelt teada!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 15.11.2013 15.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 15. November 2013, kl 21.04

Tegelikult peaksidki vahe eesmärgid olema 5kg kaugusel, siis ei lähe siht kaduma. Võid mulle ka eesmärgiks panna 80 kg ning kui see saavutatud siis 75...70...65.. positiivselt mõeldes ainult 4 eesmärki täita. Esimese eesmärgi täitmist ootan endalt jõuludeks ning viimast suveks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 15. November 2013, kl 21.43

Sire panin sulle eesmärgiks 80. Ära siis unusta, et jõuludeks on see vaja kätte saada !!! smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Hatugirl ja Eliisabeth,
olete see nädal mõlemad kuidagi väga tagasihoidlikud olnud. Loodan, et see tagasihoidlikkus on ajutine. Aga nüüd ootaks Teie numbreid, olgu see number milline on, paneme ta ikka kirja, eks.... see käib eriti Sinu kohta, Hatugirl smiling smiley



Ja milline nädalavahetus seekord tuleb ? Kellel sünnipäevadele minekut ees ???

Minul sünnipäevadele minekuid pole, küll aga ilmselt esivanemate külastamine päevakorras. Ilmselt veid näksimisi ja veinikest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 15. November 2013, kl 22.29

Minul lapse sünnipäev järgmine nädal, siis peaks jõuludeni kergemalt minema smiling smiley

Eesmärki muutma ei hakka, aga tahaksin nii väga novembri lõpuks kaaluda 60kg, sest siis saab aasta kui alustasin kaalulangetamist ja -10kg oleks ilus nr. (Alustasin 70kg-st).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 16. November 2013, kl 13.21

Täna lõuna ehk minu hommik algas värviliste spagettidega, mille sees olid frikadellid, paprikas, paar muna ja juust... maitsestasin hakklihamaitseainega, nämma! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 16. November 2013, kl 15.51

Heia! Minul on sünnipäevale minek ees. Lähtun seal toitudes nii oma toitumispõhimõtetest kui enesetundest. Loodan, et peale kartulisalati ja nisujahukoogi ikka midagi veel laual on eye rolling smiley Eile tuli veiniisu ja lubasin omale pokaali veini ja 1 rea tumedat šokolaadi, see kõik oli ikka väga magus mu jaoks. Tarbin väga vähe magusat, seetõttu piisab mulle õnneks vähesest. Kui kõht on korralikult täis on, siis pole isusid ka. Mees sööb rohkem magusat kui mina ja meil on kodus alati magusaid asju, nii jäätist, šokolaade, komme kui küpsiseid. Püüan neid järjest vähem osta ja rohkem ise magustoite teha, on tervislikum ja huvitavam. Lisan siia ka ühe lingi, kui keegi on huvitatud, tegin hiljuti facebooki lehe, kuhu oma katsetustest kirjutan: LCHF-toidud

Esialgse eesmärgini -> 4,5 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 16. November 2013, kl 22.35

Tänane õhtu läks täiesti käest ära. Homsest ole jälle tubli! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 16. November 2013, kl 22.54

Ma pole siis ainuke. Sünnipäevalt tagasi ja nii hästi kui planeeritud muidugi ei läinud. Soolase toidu osas olin tubli ja sõin reeglitekohaselt, aga siis hakkas pihta: kõigepealt toodi taldrikul ette jäätis vahukoorega ja siis tükk kooki otsa. Mis siis ikka, homsest jälle joonele. Loodan vaid, et see ei rikkunud mul jälle tervet nädalat ära, nagu eelmisega juhtus eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 16. November 2013, kl 23.18

Dieedipäevik, kuna sa oled meil siin üks väga eeskujulik langetaja, siis äkki sa võiksid veidi täpsemalt kirjutada , mida sa selle "käest ära " all mõtled smiling smiley Mina näiteks hakkan juba kahtlustama, et sa tavalisel päeval sööd väga vähe ja kohe kui natukenegi rohkem endale midagi lubad, ütled, et asi "täitsa untsus".
No ei saa ju olla, et nädalavahetustel sul sageli untsus, tööpäevadel lähevad loosi ka pizzad ja sõbrantsidega burgerdamised .... aga reedel on alati vähemalt - miinus kilo.
Sa küll kirjutad, et midagi üles ei märgi ja kõik käib sisetunde järgi, aga äkki sa lased meid ikkagi natukene oma saladusi piiluma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. November 2013, kl 09.45

Kadri, aitäh , et oma FB lehte meiega jagad! Niimoodi koos piltidega on hoopis teine tera (kui ainult retseptidena) uusi ideid otsida/ leida/ jagada. No ei leia õiget sõna. Kuna ma suur magusasõber ei ole siis mind ahvatlevad rohkem just soolased toidud. Sinu pitsa(põhja) ja suvikõvitsa ( omleti?) plaanin küll kindlasti ära proovida !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. November 2013, kl 11.05

Kahjuks pean teatama, et sel nädalal pidin kogu meie duelli ajaloo esimesed ristid ja ka esimesed tärnikesed tabelisse lisama. Nendeks on Hatugirl ja Eliisabeth
kes ei ole ei reedese, ega ka laupäevase päeva jooksul oma numbrit meile siia teatanud. Ja samuti ei ole nad kinni pidanud kokkulepetest mis puudutavad vestlustes osalemist. Mõlemad andsid eelmine reede oma numbri ja mõlemad on peale seda leidnud aega vaid ühe postituse jaoks.

Meie duelli ühine eesmärk on pakkuda üksteisele tuge ja ideid. Me ei sunni kedagi vägisi "ideid leiutama" kuid vestluses osalemine ei tohiks kellelegi ülejõu käia.

Usun, et kõik meist on nõus, et kui tahame kaalu alandada, siis peame sellega tegelema igapäevaselt ! Me ei tohiks ennast hetkekski unustada, isegi siis kui me teeme omale vabamat nädalavahetust.
Kuidagi kipub meil asi siin vajuma selliseks, et reedel kirjutatakse oma number ära, peale seda on esmaspäevani vaikus, esmaspäeval tulevad "nädalavahetuse appi karjuvad järelhüüded", siis mingi postitus T-K-N jooksul ja juba jälle on käes uus reede ning uus "tsükkel".

Selle duelli reeglitesse kirjutasin sisse read, et vähemalt kolm postitust nädalas ja kui aus olla, siis siis ei pidanud ma silmas üldsegi mitte seda, et ma tahaksin kedagi sundidad vägisi siia mingit kohustuslikku rida kirjutama, et saada oma kolm postitust täis. Just seda ma aga üherealiste kirjutiste taga kipun sageli nägema. Eesmärgiks oli koondada siia jutukad liikmed, kes viitsivad ja tahavad kirjutada ja , et see duell ei oleks nagu kõik teised, kus on 10-15 liiget, aga aktiivsemalt suhtleb neist vaid 2-3-4 inimest.

Ma ei pea kedagi konkreetset silmas. Igaüks saab oma nime alt oma eelnevate postituste sagedust, sisu ja ajalugu ise kontrollida. Vahel lihtsalt on nii, et ise ei panegi tähele, kuidas aeg käest libiseb.

Ma väga loodan, et meie seltskond ei hakka vähenema , et Hatugirl võtab ennast kokku ja kirjutab siia oma hilinenud numbri. Ma ei pane seda tabelisse, aga see oleks verstapostiks tema enda jaoks, et pingutada ja saada reedeks sellest numbrist väiksem number. Kõige suurem karuteene, mis sa endale teha saad on see, et jätad numbrid andmata , lööd käega ja otsustad , et alustad mõne nädala pärast uuesti mõnes teises duellis. Usu mind, see ei ole hea lahendus ! Nii, et me kõik ootame nüüd sinu numbrit siia smiling smiley

Ilusat ja tegusat pühapäeva meile !



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 17.11.2013 11.09.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 17. November 2013, kl 12.22

Hei-hei!
Mul käis vahepeal arvuti remondis.Väiksem "pätu" tegi klaviatuuriga midagi ja ei saanud nuppe tööle.Nüüd jälle kõik ok!
Nagu näha,siis ma siin esimene,kel kõik käest läinud sad smiley Need iganädalased sünnipäevad on väga halvasti mõjunud.Veel eilegi oli jälle sünnipäev.
Kaalunumber on 89,5kg angry smiley No vähemalt pole päris alguses tagasi. Ja oma eesmärki tahaks minagi muuta.Alustaks ikka ka sellest 5kg,siis on nagu käega katsutavam number.Ehk siis paneks 85kg ja sealt edasi 80kg ja 75kg.
Isadepäevast alates olen korralikult söönud ja ennast ka igal hommikul kaalunud aga kaal nagu nõiutult näitab mulle juba ligi nädala ühte ja sama numbrit.Ei liigu kummaski suunas ka 100g.See tähendab vaid seda,et midagi tuleb muuta! Ja tõesti tõsiselt tahaks dieedipäeviku saladusi teadaspinning smiley sticking its tongue out Tal läheb nii ilusti! Edu!!
Kaks päeva saan teiega siin veel kirjutada,siis sõidan puhkama ja jõuan tagasi alles 27-nda öösel.Seega ei saa ka järgmisel reedel oma kaalunumbrit anda.Ärge mind siis maha kandke!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 17. November 2013, kl 13.05

Tere lõunat! Vurr, aitäh kiitmast, tahan veel lisada, et kui teil on mingeid huvitavaid retsepte või linke retseptidele (ka inglise keeles), mida võiks proovida ja NB! mis sisaldavad ikka meil olemasolevadi toiduaineid, siis võite julgelt neid mulle seinale jagada või siia kaaluabi postkasti lingi saata. Olen praegu väga avatud uutele ja huvitavatele retseptidele, et ei tekiks ideede puudust ja tülpimust. Vurr, ka mina olen rohkem soolasesõber, aga "leiutan" magusaid asju rohkem mehe pärast, et ei peaks seda poerämpsu nii palju sööma. Ise muidugi maitsen ka kõrvalt.

Duellitajate koha pealt, ma olen nõus, et reeglid on reeglid, aga Hatugirli juttu lgedes võiksime äkki seekord erandi teha, sest tõesti arvuti hingusele minek võib tabada igaüht. aga kui tekivad lihtsalt viitsimatuse probleemid, siis on muidugi teine asi. Koos on lihtsam, ärge andke alla!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. November 2013, kl 14.48

Olen nõus, et teeme Hatugirli puhul erandi smiling smiley Kannan sinu numbri tabelisse ja uuendan sinu eesmärki ka. Proovi siis need kaks päeva siin meiega olla ning reisil olles ära oma eesmärki päris ära unusta smiling smiley



Nüüd siis võiks veel Eliisabeth ka endast meile märku anda.

.... ja muidugi ka kõik teised !

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. November 2013, kl 15.22

Panen vahelduseks siia uuesti tabeli lingi

TABEL

Hatugirl, ära heida meelt. Tean väga hästi kui masendav on kui asi ei edene. Põhiline on aga, et käega ei tohi lüüa. Võin omast käest öelda, et kui käega lüüa, siis saab imekiirelt kilosid ainult juurde, vähemaks nad ei lähe kindlasti. Kui aga järjepidevalt üritada ja üritada ja üritada, siis küll need kilod lõpuks natukenegi vähenevad. Asi seegi smiling smiley Vahel võib lausa masendust tekitada, kui vaatad mismoodi osadel inimestel vaatamata burksidele ja muudele patustamistele ... lihtsalt kilod kaovad - justkui iseenesest. Siis tekib mõnikord küsimus, et ei tea kuidas neile need kilod üldse juurde said tulla smiling smiley Sellepärast oleksiki tore, kui dieedipäevik natuke täpsemalt räägiks oma toimetamistest. Meid huvitaks ka teiste päevade "sisu", mitte ainult patupäevad. Tihtipeale kipubki nii minema, et foorumisse kirjutatakse ainult patustamistest ja siis võib teistele vale mulje jääda ... et kui üks sööb 3x ndl burksi/pizzat ja saab 1kg nädalas alla, siis et kui mina söön ainult 2x ..., siis peaksin selle 1kg ju ilma eriliste pingutusteta maha saama smiling smiley
Aga eks me peame sellega ka arvestama ja leppima, et iga organism on erinev. Ja kõike seda mõjutavad paljud paljud tegurid, sealhulgas vanuselised muutused, laste olemasolud, organismi võime erinevate ainegruppidega toimetamisel jne jne jne. Tegelikult aga on sageli probleem selles, et inimesed ( ka mina ise) tahame kilodest vabaneda väga mugavalt ja muretult. Ei taha muutusi teha oma elurütmi, leiame erinevaid vabandusi miks ei saa teha seda ja teist, ja kui on vaja tõele otsa vaadata, siis proovime sellest igal võimalusel mööda vaadata ja teha näo, et kui probleemi ei näe, siis pole seda probleemi olemaski. Mina loodan, et see duell on minu jaoks üks hea kohustus ( ma ei saa ju loobuda ) ja loodan selle paljudest paljudest kilodest lahti saada... võtku see siis aega, mis ta võtab smiling smiley

Vaatamata tänasele suurele tuulele ( Tallinnas) oli väljas ilus päikseline ilm ja minul sai tehtud täna üks 4,5km jalutuskäik värskes õhus. Hing on väga rahul smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 17.11.2013 15.24.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 17. November 2013, kl 16.04

Vaatasin äsja meie tabelit ja mõtlesin, et kuidas mul küll on see ära tehtud, et pole veel ühtegi + ega ka null nädalat olnud. Eelnevad langetamised on ikka olnud, et üks nädal ilus miinus, siis järgmine kindel + või nulliring. Panustan imetamise pealesmiling bouncing smiley
Kõndida olen väga vähe saanud, hakkasin ju neljapäevast tööl käima ja kui ma lõuna ajal koju jõuan, siis laps on suurema osa unest juba vankris ära maganud ja nii ta ongi läinud. Eile-täna oli nii vinge tuul, et kartsin minna, mu ring suht lageda peal, nii et jätsin ära.

Mul lõppes tasuline aeg ära ja nüüd natuke aega ei saa oma söömisi üles märkida, kuigi keegi ei keela seda paberile kirja panna, siis olen nii mugavaks küll muutunud, et netis neid palju lihtsam teha. Ehk ei tee paar päeva endale liiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. November 2013, kl 16.08

Läbi aastate on saanud üheks minu lemmik päästvaks õlekõrreks üks retsept 2002a ilmunud Kaalujälgijate Koduköögi retseptiraamatust. Valmistada on ülilihtne, vaja ainult poest õiged asjad kaasa haarata ja teoreetiliselt võib seda süüa nii palju kui jaksad... kui ma ainult oma laiskusest viitsiksin seda tihemini teha. Panen siia selle kirja.... äkki keegi tahab proovida teha ...

LIHTNE SUPP

6 keskmist sibulat
6 keskmist porgandit
600g varssellerit
1/2 keskmist kapsapead
3 rohelist paprikat
1 sl Santa Maria puljongimaitseainet
2 purki purustatud tomateid
soola

1. Lõika kõik köögiviljad keskmisteks tükkideks.
2. Lase vesi keema, lisa puljongimaitseaine ja pane tükeldatud köögiviljad sisse.
3. Kui köögiviljad on pehmed, lisa purustatud tomatid ja lase natukene keeda.
Maitsesta soolaga.


*** Kui sa ei soovi väga suurt kogust suppi, siis vähenda koguseid näiteks poole võrra, sest see originaalretsept eeldab ainuüksi juba väga suurt potti !

Kaalujälgijate raamatus andis see supp 0-punkti, ehtke "õlekõrs" näljasele kaaluvähendajale smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. November 2013, kl 16.13

Mulle jäi just kuskilt silma, et KA-s praegu mingid soodustused liitumiseks "soodustused kuni esimese lume tulekuni". .... kui kellelgi huvi.
Minu arust on KA päevik üsna mugav täitmiseks - neile kes kaloreid tahavad lugeda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 17. November 2013, kl 16.28

Ja üks teine retsept suvikõrvitsast, samast 2002 Kaalujälgijate Koduköögi retseptiraamatust..

SUVIKÕRVITSAPIRUKAS

1kg suvikõrvitsat
*2 sl juurpeterselli
1/2 õunsellerit või varssellerit
2 suurt sibulat
60g väherasvast riivitud juustu
1 sl soola
200g jahu
60g õli
5 muna

1. Lõika köögiviljad väikesteks tükkideks, aseta kaussi.
2. Lisa riivitud juust, sool, jahu ja õli. Sega ühtlaseks.
3. Aseta 30x40cm vormi põhja küpsetuspaber, raputa see üle nisukliidega. Tõsta segu lusikaga vormi, vajuta 1-1,5cm paksuseks kihiks.
4. Klopi munad lahti, lisades veidi vett. Vala ühtlaselt üle vormi.
5. Küpseta 220- kraadises ahjus 30-40 minutit, kuni pirukas läheb pealt kuldpruuniks.

**** Pirukasse võib soovikorral lisada ka liha ( vorsti, suitsuliha vm)


Mina olen seda teinud alati varsselleriga ja ilma juurpetersellita, lihtsal põhjusel, et pole seda poest leidnud. Selle asemel olen sügavkülmast näpuotsaga veidi tavalist külmutatud peterselli hulka pudistanud.

Kaalujälgijate raamatus oli see pirukas arvestatud 24 tükiks ja 1tk väärtus oli 1,5 punkti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 17. November 2013, kl 18.04

Vurr, supp täitsa huvitav, proovin kunagi.

Täna tassisin terve päev kive, tegin lillepeenart, hea trenn oli smiling smiley
Ootan juba suve, et saaksin aias tegutseda. Tegelikult ootan lund ka, sest lemmiktegevus talvel on lume lükkamine smiling smiley samuti hea tasuta trenn.

Vaatasin tabelit ja ka Maalia on super tubli, iga nädal -1kg. Räägi mida sööd?(vabanda kui oled juba kirjutanud, kirjuta siis veelsmiling smiley

KurrNurr, ega sul Toitutares kontot pole, mina vanast harjumusest märgin oma toite sinna, sest sinna olen sisestanud ajajooksu need toiduained(mida mujalt ei leia) ja mida söön tavaliselt ning nende kalorid. Sinna sisestan ka oma kaalu, iga päev. Seal märkimine tasuta, peab ainult registeerima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 18. November 2013, kl 09.25

Tere hommikust!

Aitäh, Vurr, retseptide eest smiling smiley

Mulle miskipärast meenus seda lihtsa supi retsepti vaadates kunagine kapsasupidieet, kus samuti võis piiramatus koguses süüa suppi, kus sees seller, paprika, kapsas jne winking smiley

Ja ka mina ootan väga Dieedipäeviku ja Maalia paljastusi, kuidas mugavalt kaalust alla saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 18. November 2013, kl 10.17

TERE!

Ei ole ma varemalt kirjutanud oma toitumisest, sest ma ei järgi siin antud õpetusi vaid neid, mille abil kord 40 kg olen kaotanud. 17 aastat olen nii aeg-ajalt toidukoguseid korrigeerinud vahel KA ja vahel KJ abiga. Kipun unustama, et kuigi lehm sööb peamiselt rohtu, on ta siiski väga suur loom. Armastan liha, sooje ja tooreid salateid, st igasugust köögivilja, piiratud koguses tarbin ka juustu ja kefiiri (laktoositalumatus). Leiba küpsetab abikaasa ise puhtalt rukkijahust ja oi, milliste seemnetega. Saias pool nisujahust asendab ta kaera- või hirsijahuga. Küpsiseid väldin hoopiski, koort ei osta üldse ja või on suppidele maitseaineks ehk puljongikuubiku eest (need kuubikud on kurjast). Praegu söön enam-vähem 800 cal ja piiran rasvu 10 g juurde. Trenni ei söö ära, trenni alati ei tee niikuinii. Ujun kui võimalust leian ja tantsin kui vähegi saan. Drenažöör kodus on ja praegu, kaalulangetamise aegu, kasutan ka - korra nädalas vehin kõik kalorid maha.

Oma kogemustest ja mõne saatusekaaslase kogemusest lähtudes soovitan neile, kel ikka KMI on üle 30-ne läinud, uus kokkamine omandada.
Minu pere, praegu 2- liikmeline, tarvitab aastas 30 kg kartuleid ja 1 l õli. Nii palju on paremaid ja kasulikumaid toiduaineid, lase hea maitsata kuid pea piiri. See viimane läheb ikka ja jälle meelest.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.