Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 18. November 2013, kl 10.20

Parandus - korra nädalas vehin ühe päeva kalorid maha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 18. November 2013, kl 10.59

Maalia, kas sul 800kcal-ga kõht tühjaks ei jää? Mina näen vaeva, et 1200kcal üle ei sööks. Kunagi lugesin, et alla 1000kcal-i ei tohiks süüa, see liiga vähe. Kuigi, jah eks igaüks tunneb kuidas talle sobib smiling smiley
Kui sa viitsiksid, äkki kirjutad ühe tavalise päeva toidud meile siia. Saaksime mõne nipi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 18. November 2013, kl 11.14

Tere, mina sain nädalavahetusel shoki kui olin tursamaksa võileibade söömise lõpetanud ning otsustasin vaadata, palju see kaloreid sisaldab. Liigitasin mõttes tursamaksa lahja toidu hulka ning arvasin et u 60 kcal 100 grammi kohta, aga selgus, et 600 kcal 100 grammi kohta ning olin terve karbi tühjaks söönud- 230 gr ehk üle 1200 kcal!!!! appiiii. Olin enda peale nii tige, et enne söömist ei võinud siis vaadata- no ütle lolli. Ning kui trumm oli läinud läksid ka pulgad, sõin suurest vihast shokolaadi ja õhtul praadi ka veel. Täna ja homme teen juurikatega lahjemad päevad, siis peaks reele tagasi saama ning sealt siis jälle edasi pusima.minu kaal langeb tänu imetamisele hetkel.Aga kui ma ei imeta ning tahan kaalu alandada,siis pean ikka väga täpselt arvutama ja jälgima mida söön.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 18. November 2013, kl 12.41

Hommik!
Ei tea kas asi oli selles,et täna 11-ni magasin või otsustas mu kaal lõpuks liikuma hakata? Igatahes peale nädalat samas punktis seisakut näitas kaal täna 0,5kg väiksemat numbrit! smiling bouncing smiley
Tekkis kohe uus lootus,et kõik on veel võimalik!
Loodan,et reisilt väga palju üleliigset kehakaalu kaasa ei too.Pakett on hommiku- ja õhtusöökidega.Päeval ehk süüa ei tahagi,sest tegemist kultuurireisiga ja terve päev sisustatud rändamisega.
Olen viimasel ajal enda jaoks avastanud pähklid.Nii hea on teleka ees õhtuti neid näksida.Vanasti oli ikka krõpsupakk nina all ja pärast oli nii paha tunne kui neid sõin.Nüüd ostan pähkleid ja erinevaid segusid (pähklid,rosinad,kuivat.banaanid jms).Hoopis teine tera smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 18. November 2013, kl 13.03

No esimestel päevadel ikka on tühi küll, aga kirjutasin kunagi siia ka, et peletan selle sutsu konjaki limpsimisega (läheb kaloritena kirja ikka). Toidu kaalun ja püüan mitte üle 300 gr korraga süüa, varsti ei mahugi enam rohkem. Kui see toit lahja ka veel on, ei tule kaloreid, ja kui enamasti toores, siis ei seedi kiiresti. Hästi tulen välja.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. November 2013, kl 13.40

njaa, mind paneb see 800kcal kukalt kratsima eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley Ma isegi ei oska öelda, mida ma sellest numbrist arvan. Ühest küljest on ju näha, et tulemused on suurepärased, teisest küljest tähendab see number minu jaoks automaatselt sõna "nälg". Sry, üldse mitte paha pärast smiling smiley Üldiselt aga tekib emotsioon nimega - "respect", et vot kus inimesel on enesekontrollivõime. Võtab kätte ja teeb ära. Ausalt öeldes teeb pisut kadedakski smiling smiley

Maalia, räägi seda, et kui sa oma eesmärgi oled kätte saanud, siis kuidas sa jätkad tavaliselt. Kas toiduenergia hulk jääb samaks ja tõmbad treeningkoormust maha või suurendad kalorite hulka (kui palju) või ...

Ja kui sul on viitsimist, siis mina tutvuks ka suure huviga ühe sinu päeva näidismenüüga. Sellise tavalise päeva omaga, mitte mõne ülieeskujuliku päeva omaga. Kui sul muidugi on "tavalisi" päevi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: sire
Kuupäev: 18. November 2013, kl 15.00

Kusjuures minul Maalia toitumise suhtes "respecti" ei teki, pigem on Maaliast kahju. Loomulikult on tore kiiresti maha võtta, aga pikemas perspektiivis jätad sa oma keha nälga. Ning tekib toitainete puudus juustes, küüntes, nahk vananeb kiiremini ja luude hõrenemine- mida silmaga ei näe, pole ju oluline. Alkohol ei asenda päevakaloreid- halloo!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 18. November 2013, kl 15.10

Mulle tundub oma senist elu-olu arvestades, et 800 oleks minu jaoks vähe ka siis, kui ma sporti ei tee. Aga, kui selline toitumine on omaks võetud ning kui see on muutunud elustiiliks, siis on muidugi teine lugu. Iseasi, kuidas see tervisele mõjub, see pidev piiramine.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 18. November 2013, kl 15.11

Sire, maks on tõesti üks igavesti suur kaloripomm, aga kui isu tuleb, siis on see väga hea asi, kasulik ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 18. November 2013, kl 15.30

Usun seda nagu Maalia kirjutas, et see harjutamise asi, magu tõmbab kokku ja ei mahugi rohkem.
Kui õigeid asju süüa, siis arvan isegi et nälga ei sure, köögivilju ja kala, kanaliha süüa saad ikka päris palju 800kcal-ga. No muidugi alkohol annab palju mõtetuid kaloreid, aga usun, et Maalia seda igapäev ei joogi.

Mind huvitab, et kuidas sa jõudsid 800kcal-i nii, kas vähendasid järjest kaloreid ja nt. 1000kcal-iga ei langenud kaal enam?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati annn 18.11.2013 15.31.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 18. November 2013, kl 16.52

Alkohol konjaki kujul äkknälja puhul, no nii 5 grammi - see nagu rohuks. Kalorite hulka arvan kaalulangetamise ajal iga suutäie, siis ei teki kaaluseisakuid ka muide. 800 cal toitumine on kaalulangetamiseks vaid, edasi elan nagu inimene. Rasvu väldin edasi ja küpsiseid ja pähkleid ei nosi - kui siis toiduks ainult. Täiesti talumatu oleks kuude kaupa kaloreid lugeda ja 100 g kaupa kaalu langemise üle rõõmustada - veelkord, pikad piinad ei ole minu jaoks. Nälgiv elustiil ei sunniks mind aeg-ajalt siin-seal kaloreid lugema. Muide, mul on hea sõbranna, kes seda teed on läinud ja on elus kõva tegija.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 18. November 2013, kl 16.58

Ja-jah, see 800 algab ikka päevapealt ja saab ka päevapealt lõpetatud kui nii otsustan. Kadestada pole vaja, kõrvalekaldeid on ikka ette tulnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. November 2013, kl 17.35

See on küll jummalast õige, et kui kaloreid (või ühikuid) juba lugeda, siis tuleb ära lugeda kõik suutäied.
Sellepärast ma siin vahepeal seda kohviteemat küsisingi, et kas pannakse kirja ka need nn. "pisiasjad" nagu pool lusikatäit suhkrut/mett, törts piima, janutäis jogurtit, amps küpsist, põsetäis pähkleid või veidike viinamarju smiling smiley Nendest näksitud apmsudest võib päris korralik hulk "päevalisa" saada ja eks näksimiseks sobivad ju ikka paremini sellised asjad mis maitsvad hästi... ja annavad ka palju kaloreid.... kurk-tomat-kapsas ei ole tavaliselt nendeks unistuste ampsudeks. Ja kui päevanorm on 800, siis piisab paarist ampsust, et 10-20% üle süüa.
Mulle aga on jäänud mulje, et meie hulgas on päris mitu inimest kes üldse üles ei märgi. Mõnel neist läheb päris hästi- näiteks nagu Dieedipäevikul. Sellepärast ma tahaksingi väga, et ka tema meile räägiks on põhimõtetest lähemalt ja täpsemalt !
Maalia "süsteemist" ma saan aru. Temal on konkreetne piir, mida ta suudab praktiliselt ideaalselt järgida. Teeb kiirelt oma kilodele säru ja siis elab edasi, kui natukene tuleb tagasi, siis teeb uuesti ühe kiire range kaalukaotuskuuri.
Aga dieedipäevik vitsutab meil nädalavahetustel pitsat ja burksi+ nädalavahetuste drinki ... aga ikka kilod kaovad. Dieedipäevik, räägi nüüd sina ka täpsemalt , et kas sa tööpäevadel üldse ei söö ? Äkki oled nõus mõned päevad kirja panema ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 18. November 2013, kl 18.42

Ehhheee. Tavaliselt, kui kellelegi räägin, kui vähe päevas söön, saan peapesu. Ma söön kolm korda päevas, viie tunni tagant ja VÄIKESTES kogustes. See ongi see minu "suur" saladus.

Hommikul võiku kõige heaga, lõunal spagetid kõige heaga ja õhtul plaanis rohelist dipikastmega krõpsutada smiling smiley

Neid spagette jäi kõvasti veel alles, seega saab ka järgmised paar päeva söödud. Muidugi , mis ma kardan on mu sünnipäev. Homme teeme küpsisetorti ja sünnipäevalt ei puudu ka kindlasti alkohol.

Nädalavahetus läks täitsa metsa... need burksid ja kebabid... Kuid tänasest siis oma režiimil tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. November 2013, kl 19.07

vot vot smiling smiley seda ma arvasingi smiling smiley
Eks igaühel on oma "stiil" kuidas ta kaalust alla võtab. Ja eks igal "stiilil" on pooldajaid ja ka tulihingelisi vastaseid. Tegelikult aga ... ei saa keegi öelda, et vot minu "tee" on just see ainuõige. Aga igasugune arutelu nende erinevate stiilide üle annab mõtlemisainet nii ühele kui teisele ja eriti just nendele, kes pole vees seda OMA rada leidnud.

Samas aga ei pea ma päris õigeks seda, et rääkida ainult "pool tõde". Saate ju ise aru, et kui rääkida ainult patupäevades ja ülejäänust vaikida, siis tekivad valearusaamad smiling smiley Ja kui me pingutamistest siin vestlusringis ei räägi, räägime vaid suurtest söögipattudest, siis ...
Minul igatahes on hea meel, et ka Dieedipäevik on teise poole "suurest" saladusest meile rääkis. Kui sa nüüd veel huvi pärast toiduhulga grammidesse või kaloritesse paneksid , et tekiks mingi ettekujutus.
Kas nädalavahetusel ( 2 päeva) a´4000kcal ja tööpäevadel alla 1000-de ?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 18. November 2013, kl 19.48

Mina olen ka proovinud seda,et nädala sees söön 800 kuni 1000kcal ja nädalavahetusl kuni 2500kcal.Tulemus oli see,et nädala sees langes kaal ca 300g päevas ja nädalavahetusel lisandus 1-1,5kg.Seega nagu ei mingit tulemust.Kui tahtsin ikka miinusesse jääda,pidin sööma kuni 800kcal ja nädalavahetustel 1800kcal.Nii "nälgides" ei pidanud aga kaua vastu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 18. November 2013, kl 20.56

Hatugirl, loodetavasti ma mäletan õigesti, et praegu sa langetad "silma järgi".... aga milliseid variante sa veel oma "pikal teekonnal" oled katsetanud. Üks variant oli see ndl.v. 2500 / tööp. 800-1000, kas oled ka mingeid ühtlaseid variante proovinud ja kui pikalt sa oma "joont" järjest oled suutnud hoida, millised tulemused siis on olnud ? Ma ei viitsi( sorry) praegu tervet sinu "ajalugu" uuesti läbi lugema hakata, aga mulle on jäänud mulje, et sul vist ei ole terve meie siin oldud aja jooksul olnud mitte ühtegi nädalavahetust kus ei oleks "kõik untsus". Veelkord , sorry, kui mul on valesti meeles smiling smiley Ja kui mulle on vale mulje jäänud, siis võib see jällegi olla tingitud sellest, et kipume pigem patupäevadest kirjutama ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 18. November 2013, kl 21.29

Ma nüüd vabandan, kui kedagi solvan, aga ma ei usu sellesse, et kui kaloraažist kinni pidada, siis kaal ei lange, eriti kui ülekaalu on palju. Jah, organismid on erinevad, aga kui ikkagi jälgida, mida suhu pannakse ja sellest ka kinni pidada, siis hakkavad asjad liikuma. Kui siiani ei ole peast arvutamisega tulemusi tulnud, siis peaks hakkama asju kaaluma ja üles märkima. Ilmselt on kuskil "viga", mis kaalulangust takistab, näiteks seesama Sire näide, kus toidud annavad tunduvalt rohkem kaloreid kui arvatakse või kui silmamõõt paneb koguseliselt puusse. Saan aru, et lõpus, kui eesmärk lähedal, võib tekkida seisakuid, sama ka kohanemisperioodil, aga et nädalast nädalasse ja kuust kuusse väidetavalt enam-vähem korralikult toitudes ei saa kaalu langema, sellega petame vaid iseend.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Maalia
Kuupäev: 18. November 2013, kl 21.41

Just sellised on ka minu tähelepanekud. Tuleb usinasti ''viga''otsida.
Ei saa söömata paksuks ega õgides saledaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 18. November 2013, kl 22.39

Hetkel jah rohkem silma järgi.See on ka toiminud.Põhiline on aga minu puhul see,et õhtul 3-4 tundi enne magama minekut ei tohi süüa.Kui söön,siis olen hommikuks omadega plussis.
Siinse duelli jooksul on mul olnud vaid 2 sünnipäeva vaba ehk patutut nädalavahetust.Peale reisilt tulekut ja enna jõule perioodil on õnneks nüüd vaid üks sünnipäev tulemas.Seega saab ehk nüüd asja jooksma.
Kunagi 2008a langetasin ka KJ punkte silmajärgi lugede 2,5 kuuga ligi 6kg.Kuna kaal langes pika perioodi jooksul (oli ka siis tagasilööke),siis langetatu püsis umbes 1,5a ehk kuni rasedaks jäin.
Ka nüüd on mu eesmärk langetada kaalu pigem kauem aga peaasi,et tagasi ei tuleks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. November 2013, kl 07.00

Mulle väga meeldivad Maalia sellised "veidi mahlakad" ütlused thumbs up thumbs up thumbs up

*** Olen õppinud, et minnes sünnipäevale, viid kingituse ja selle eest ei maksa end vigaseks süüa.

*** Ei saa söömata paksuks ega õgides saledaks.


Neis on omajagu "valusat tõde" smiling smiley



Ma püüan oma kaloraazi natuke vähendada. Kui palju, ei olegi veel päris täpselt otsustanud. Et, kui enne sõin BAV +200, siis proovin selle 200 sealt vähemalt ära kaotada. Eilne päev jäi 1200 (pluss võibolla 1-2 mandariini). Panin küll kõik mandariinid ilusti kirja aga võibolla eksisin. Oma vee sain ka kõik joodud, mille eest kiidan ennast smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 19.11.2013 07.01.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 19. November 2013, kl 09.35

Minu arvates on see kaalulangetamise võti justnimelt kogustes. Vähemasti võin seda omast kogemusest kirjutada, sest üldiselt ei ole ma loobunud millestki (ei pizzast, koogitükist, jäätisest), kuid sealjuures tuleb need kogused kirja panna ja mitte ületada ettenähtud päevast kalorinormi. Sellega seoses tekibki dilemma, et kas ma ikka tahan nii suurt koogitükki, kui see moodustab 1/3 päevasest normist, ja juba seetõttu piirad koguseid ning loobud mõnest hullult kaloririkkast asjast. Senikaua kuni jääd selle piiresse, siis võib tegelikult süüa ka natuke ebaregulaarsemalt, vähemasti on nii minu kogemus näidanud.
Seega, ma pinniks ise veel Dieedipäevikut, sest tahaks teada, kui suured need Sinu väikesed kogused umbes on - ma ei saa nt makaronidest/spagettidest isu täis, kui kogus jääb alla 300 g.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 19. November 2013, kl 10.02

Vurr, kui ma õigesti mäletan, siis oled senini söönud 1600-1700 kcal kanti, kas 1200 kcal päevas väheks ei jäänud?

Ma ise üritan tarbida umbes 1440 aga kõht jääb tühjaks, pealegi ei tee ma trenni ka.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anka33 19.11.2013 10.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 19. November 2013, kl 10.05

Ma koguseid ei oska öelda, kuna ühikas pole köögikaalu. Kuid vahel on nii, et näiteks kogu minu lõunasöögiks on üks kohuke. Kui ma nv koju eks ma siis oskan neist kogustest rohkem rääkida.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. November 2013, kl 10.28

Anka, jah mul oli siiani 1700 (BAV.ks on 1500). Ma ei plaani kaloritehulka 1200 peale langetada, aga eilne päev lihtsalt läks nii ... . Hommikusöök nihkus veidi hilisemaks, sellega seoses nihkusid ka kõik teised toidukorrad. Üheks toidukorraks (4-st) tegin omale toorsalati suitsukanatükikestega, mis eriti palju kaloreid ei andnud ja ... nii oligi.

Ma prooviks mõnda aega 1500-ga hakkama saada (loe: proovin mitte üle 1500 süüa).

Dieedipäevik võiks meile mõned päevad siia oma päevamenüü kirjutada. Õhtul,tagant järgi, siis kui kõik on söödud smiling smiley Ja kui sa kaaluda ei saa, siis proovida toitu silmajärgi näiteks teekruusi mahutada ( tavaliselt on need sellised 300ml). Et nt. lõunasöögiks sõi 1/2 kruusitäit spagette, õhtuks 2 keskmist porgandit.

Mina luban, et ei hakka sulle "peapesu tegema". Ainult, et sa pead lubama, et sa selletõttu VEEL vähem sööma ei hakka smiling smiley

Mul on lihtsalt sinu "eduvõtmest" siiani väga vale ettekujutus olnud, parandaks selle vea.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 19.11.2013 10.31.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 19. November 2013, kl 10.47

aga mis oleks kui paneksime kõik kirja oma eilse menüü - siis ongi nii, et ei saa seda enam selliseks ilusamaks tuunida winking smiley

Teen otsa lahti ja tunnistan, et eilne päev oli natuke erandlikum, kuna ei olnud mahti lõunal käia, seega, minu eilne menüü oli selline:
Hommik 43 kcal: kohv, 7g pruuni suhkuru ja 20 ml kohvipiimaga.
Lõuna 189 kcal: Emma maasikakohupiimakreem
Õhtu 1177kcal:
jasmiiniriis teriyaki kastmes kanaga 350 g+ kaste 100g, kokku 627kcal
kapsa-kurgi toorsalat 250 g 75kcal
marjasegu maitsestamata jogurti ja meega 210 g, 113kcal
apelsin 350g, 178kcal
ja natuke heeringa tiramisut 60g, 184kcal
Kokku: 1409kcal



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anka33 19.11.2013 10.47.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. November 2013, kl 11.34

minu eilne päev:
hommik 198kcal:
kohv+piim - 54kcal
suhkur tee sisse 6g - 24ckal
hurmaa 150g - 120kcal

lõuna 419kcal:
kohv+piim+3g suhkrut - 54kcal + 12kcal
2 paksu viilu suitsusinki 112g - 174kcal
4 viilu juustu 60g - 165kcal
tomat 60g - 12kcal

vahepala 269kcal:
hiina kapsas 70g -14kcal
tomat 100g - 20kcal
kurk 100g - 14kcal
paprika 25g - 9kcal
suitsut. kanakoib 50g - 82kcal
Kerge majonees 3% 40g - 28kcal
mandariin 3tk 220g - 101kcal

õhtu: 316kcal
1/2 karpi sealihasülti 150g - 133kcal
mandariin 4tk 280g - 128kcal
kohv+piim 54kcal
---------------------------------
Kõik kokku: 1204kcal

Sellised siis olid minu eilsed söömised, salatit teen kaalu peal, sellest ka ilusad ümmargused numbrid. Kui nüüd loen kalorid toidukorra kaupa kokku siis toitupäevik ilmselt arvutab ka mingeid komakohti, seega kokku liites on erinevused 1-2kcal ulatuses, aga ma panin kirja nii kuidas toidupäevik annab.
Ja kui ma vaatan, et kust siis minu enamus kaloreid tuleb ... siis enamus tuleb piimaga kohvist, mandariinidest, värskest ... nii, et üles kirjutamine on ennast väärt. Ega selle 1200 eest midagi eriti "tugevat" ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Anka33
Kuupäev: 19. November 2013, kl 11.41

Samas on Sul, Vurr, ikkagi võrdlemisi hästi jaotunud toidukorrad ja midagi sellist "ülemeelikut" ju ei manusta.

Mul esmaspäeval on tarbitud väga palju süsivesikuid, muudel päevadel see hulk ei ole nii suur.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. November 2013, kl 11.42

ahjaa, ja päeva toitumisanalüüs näitab , et selles koguses oli :

rasvu - 44g
valke - 79g
süsiv.- 105g

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 19. November 2013, kl 11.51

Anka, jah, kui ma iga päev niimoodi toituks, siis ilmselt kaal lihtsalt peaks olema pidevas languses. Aga ma ei toitu iga päev nii. Ma ikkagi olen harjunud sooja toitu sööma ( eile ei söönud kordagi). Kuidagi imelik on kõrvalt vahtida, kui pere sooja toitu sööb. Eile sõin oma süldi püstijala peal ära ja hakkasin siis nõusid pesema. Minu jaoks ei ole see tegelikult ok. Ma olen harjunud, et me istume terve perega õhtul kõik koos suure laua taga smiling smiley
Eks kõik ongi kinni soovis, harjumustes, mugavuses ... ma üldse ei eita seda.

Tegelikult on mul muidugi valusad mälestused 2012 suvest, mil ma tõesti püüdsin väga ( liikusin palju jne) aga kaal ei langenud ... Endomondo järgi liikusin peaaegu iga päev 1000kcal eest energiat maha ja reedeti vaatas vastu keskmiselt ümmargune 0 confused smiley Sellepärast ma siis ei julgegi seda kaloraazi väga madalaks lasta. Arvan, et mu keha püüdis toona igast energiakillukesest kümne küünega kinni hoida ja kohe kui midagi rohkem sõin, pandi see tallele. Aga võibolla ei olnud ka nii... igatahes nüüd olen uuel katsetusel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.