Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. March 2014, kl 10.31

No ma oma reedese päeva kohta ei ütleks, et jäid kalorid täis söömata, sest need 30 kalorit ... need on lihtsalt ühe ampsu jagu ja püüa sa palju püüad, ikka võib mõni amps kahesilmavahele jääda smiling smiley Laupäeval hoidsin päeva peale madalamat profiili, et äkki läheb õhtul neid kaloreid vaja, aga sain ilma hakkama smiling smiley Eile, pühapäeval olin sõidus ja see lõunasöök "putkas" tegi kõhu nii täis , et õhtul kõht tühi otseselt polnudki ... ja nii see jälle jäi. Ma loodan, et need paarsada kalorit vahem mind säästureziimile ei vii. Tegelikult on hea tunne, kui tead, et midagi on ette "varus" winking smiley , mitte ei pea nädalavahetust tagant järgi "lappima" smiling smiley
Ma olen ausõna jummela rahul oma eeskujulikult veedetud nädalavahetusega, tõsiselt. No see ilus number oli täna hommikul ilmselt KurrNurri kiuste, eks ta vist sellest tuli, et õhtul ju praktiliselt ei söönud midagi ja päeva vedeliku hulk oli ka madalam tavalisest smiling smiley Aga siiski, KurrNurr ... "minesateaspinning smiley sticking its tongue out"

Ma käisin ostsin omale täna hommikul ilusa kevad jaki/poolmantli ja sellega on nüüd nii, et see ei luba mul juurde võtta .... ainult vähemaks!

smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Hatugirl võtab nüüd ka aega ja teeb "kodutööd" ära ( täidab tabeli ära), sest me ju leppisime kokku, et Hatugirl pingutab natuke rohkem, et saada natuke rohkem miinuseid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. March 2014, kl 10.33

Ja, et TOIDUTABEL oleks käepärasem leida....

"Me suudame!"


Päikest !

smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 10. March 2014, kl 14.55

KurrNurr, kas sa leivakoti pealt selle koostiosi oled lugenud?? Isegi 100 % rukkileivale lisatakse nisujahu sad smiley. Mina avastasin selle juba paar aastat tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. March 2014, kl 15.36

Hatugirl tubli, oled toidutabeli ilusti ära täitnud. Sellega, et oled toidud üles märkinud oled poolel teel võidu poole.
Küll aga tahaksin ma Sulle, Hatugirl, panna südamele, et proovi midagi muuta ! Üks asi on kalorite lõhki söömine, aga teine asi on see, et püüa natuke mitmekesisemalt süüa. Mitmeviljakukkel on jah ilusa nimega, rõhuga sõna esiosal " mitmevilja", tegelikult on see siiski piltlikult öeldes SAI. Samasugune sai nagu on seda HAMBURGERISAI, mida meist keegi kasulikuks toiduaineks ei pea. On mul õigus ?
Hatugirl, vaheta oma hommikusöögiharjumus välja, jäta need kuklid teistele, sul suid küll kellele kuklid jätta smiling smiley

Ma kardan, et samas vaimus jätkates, tuleb sul reedel jälle pluss ja sa teatad meile jälle peale seda, et sul ei tule midagi välja ....

Kirjutamisega ei ole sa ka eriti esiridades smiling smiley Äkki sa "jutustaksid" meile oma mõtteid natuke, et mis staadiumis sa oma mõtetega oled praegu ? Kas tahtmine midagi muuta on olemas ? Kas poes käies käid harjumuspärast rada mööda ja tõstad lihtsalt harjumuspäraseid asju korvi ? Mul on tunne, et sinu probleem on selles, et sul on toidu tegemisest "siiber" , nagu paljulapseliste perede emadel tihtipeale on, ja siis sa ei viitsi söögiga mängida eye rolling smiley
Kas sa ülejäänud perele teed teisi sööke ?

Pidid lahjat suppi suurte pidustuste kõrvale tegama, aga vist ei teinud .... sõid kukleid hoopis smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 10.03.2014 15.39.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 10. March 2014, kl 15.47

Pipu, jah olen küll. Rehe leib, mida ma ainukesena üldse söön, on ainult rukkijahust ja hetkel on veel mul ka Leiburi rukkiröst, mis on tõesti 100% rukkijahust. Kusjuures olengi leidnud ainukese leivana Rehe leivad, mis ei sisalda nisujahu.....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. March 2014, kl 16.06

aastaid tagasi, kui ma hoolega süsivesikuid lugesin ja 7x päevas veresuhkrut mõõtsin ( rasedusdiabeedi ulatuse määramiseks), siis mäletan, et leib oli üks nendest asjadest mis minul jõhkralt veresuhkru lakke lõi. Ja seda siis mitte sellepärast, et ma oleksin seda liiga palju söönud vaid lihtsalt selline reaktsioon. Peale seda suhtun ma leiva söömisesse pisut ettevaatusega. Lugesin ükspäev kolesterooli kohta ja ka sealt käis jälle läbi süsivesikute teema, et kolesterooli teke on vastureaktsioon veresühkru äkktõusudele. See inimorganism on ikka üks otsatult keeruline "masin" ja igaüks on meist ju veel omakorda eriline smiling smiley

---------------------------
see ei ole tingitud nüüd sellest leiva rukki -ja nisujahu sisaldavast arutelust, lihtsalt meenus seoses leiva juttudega

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 10. March 2014, kl 18.41

Söögitegemine ei ole jah minu rida sad smiley Mulle tegelikult üldse ei meeldi süüa teha ja üritan võimalikult "lihtsalt" hakkama saada.Mehele meeldib rohkem katsetada ja tema kokkab meil teisi sööke.Ja loomulikult rammusamaid.Endale meeldib kahjuks ainult kooke - torte küpsetada.

Neid kukkleid söön seepärast,et nendega käib kõht igapäevaselt läbi.Vanasti sõin igal hommikul saiu,seda enam õnneks ei ole.Ja hommikune kodujuust on ka viimaste kuude leid.Varem ei võtnud seda suu sissegi.Suppe tegin ainult paar korda aastas,sest mehe arvates pole supp söök.Nemad said tööl/koolis/lasteaias üle päeva suppi ja kodus seda ei söödud.Nüüd teen iga nädal suppi ja teistele siis midagi rammusamat selle asemel.
Muutunud on veel niipalju,et varem ei söönud ma päeval põhimõtteliselt midagi ja õhtuti siis õgisin.Portsjonid on ka väiksemad kui varem ja kui ühest taldrikutäiest kõht täis ei saanud,siis ootan 20-30 min enne kui juurde tõstan (ja tihti enam ei tõstagi).Vanasti sõin kuniks ägisesin.Samuti ei osta enam sõitudel nälja kustutamiseks šokolaadi ja coca-colat vaid pudeli vett.
Motivatsioon on selline on ja ei ole ka.Sügisel oli kindlasti suurem.Selle kalorite lugemisega on tegelikult selline tunne,et ma ei tegelegi kaalu langetamisega,sest süüa saan nagu tavaliselt (v.a. nädalavahetused) ja mingit erilist piiramist küll ei ole.Punktide lugemisega pidin kogu aeg arvutama ja kalkuleerima oma asju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 10. March 2014, kl 23.11

Hatugirl. Mina arvan, et 1700 juures peaksid sa kas toituma väga eeskujulikult ( ainult tervislikest asjadest) või siis võiksid sa oma kaloraazi natuke kärpida. Soovitaksin sul see reede ära oodata ja siis püüda teha üks väga korralik nädal 1500 või 1600 kaloriga. Kuidagi moodi peab ju selle kaalu liikuma saama. Seda enam kui sa ütled, et sa praegu ei pea pingutamagi kalorite piiramisega, siis ei tohiks see sada-kaksada kärpida ülejõukäiv olla. Mis sa ise arvad ? Mis teised arvavad ?



Ega keegi seda dr. Olafi ( on vist Olaf) saadet ei juhtunud vaatama. Seda osa kus räägiti vitamiinides, vitamiinipuudusest ja juustest ... ?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 10.03.2014 23.12.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 11. March 2014, kl 07.00

Mina arvan nii nagu ka enne, et Hatugirl peaks 1600 päevas tarbima. Nii nagu oli tal ka vist 8. nädal?? Ja kaal langes ilusasti smiling smiley Jõudu Hatugirl!!! smiling smiley
Dr. Olafi saadet ei viitsinud vaadata. Tundub koopia Dr Ozist aga väga hale koopia confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 11. March 2014, kl 07.44

Tere,
saadet ei näinud, mul sellel nädalal nii kiire.. jõuan toidud kirja panna..
Aga jälgi juttu ja mõtteid ikka smiling smiley
Nii kevadine, kevadine ilus hommik täna.. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: annn
Kuupäev: 11. March 2014, kl 08.06

Mina ka saadet ei näinud.

Kalorite kohta...minu vastust arvan juba teate smiling smiley kärbiks kõik kalorid maha kui saaks smiling smiley ok, tegelikult olen seda ka juba kirjutanud, et arvan 1500kcal-t oleks mõistlik, kui tahad kaalu langetada. Muidugi igaüks peab ise otsustama ja ennast tundma, mis talle õige on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 11. March 2014, kl 09.07

Kaloreid tuleb vähendada järk-järgult, mitte tõmmata laksust maha ja sellega keha stressi ajada. Soovitan Sul, Hatugirl, arvutada välja oma BAV ja seejärel juba vaadata, kuidas järk-järgult nädalate kaupa kaloraaži vähendada. Kui oled mõne kilo kaalu alla saanud, siis võid BAV-i uuesti üle vaadata ja kaloraaži reguleerida. Mina tegin selle vea, et tõmbasin kohe miinimumi peale ja selle peale hakkas kaal ainult üles-alla käima.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. March 2014, kl 10.20

Ma tegin selle töö ise Hatugirli eest ära, loodan et algandmed olid õiged ( kaal 90, pikkus 165, vanus 28, sugu N, eluviisiks panin istuv )

Baasainevahetus - 1680 kcal
kaalu säilitamiseks 2020 kcal

Soovitatav graafik kaalu vähendamiseks:
1.nädal - 1910 kcal
2.nädal - 1870 kcal
3.nädal - 1840 kcal
4.nädal - 1820 kcal


Njah ....minu arvamus on, et teoorias ja numbrites võib ju kõik ilus olla , aga alati teooria praktikas ei rakendu smiling smiley Arvan, et kui Hatugirl praegu oma kaloraazi 1900 peale tõstaks ja jätkaks endale omast toitumisviisi, siis hakkaks ta juurde kosuma sad smiley Selle asemel, et mai lõpuks olla 80kg - oleks ta võibolla mai lõpuks hoopis 100kg juba.

Miks ma soovitaks Hatugirlil kaloreid vähendada ? Asi on selles, et Hatugirlil oleks vaja saada nüüd ja kohe üks tugev motivatsioonilaks ! Ja seda ei saa ta mittekusagilt mujalt kui kaalunumbri väiksemaks muutumisest.
Räägime ausalt. Ta on pool aastat selle 90 otsas istunud. 6 KUUD! Hea küll, korraks läks paar kilo alla. Kui kaua meist keegi teine jaksaks istuda sama kaua "paigal" ? Ärme unusta, et Hatugirlil ei ole viimaste kiloda langetamine käsil. Ma olen ju ise täpselt sama pikk ja alustanud sarnase algkaaluga. Ma tean väga hästi omast käest, et põhjust "endaga mitte rahul olemiseks" peaks olema kuhjaga. Mingil põhjusel see EI MOTIVEERI sad smiley
Minu arust tuleks see viimane tahe, mis veel alles on, kokku võtta ja sellega midagi ära teha!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 11. March 2014, kl 11.04

Motivatsioonilaks tervise arvelt ei ole päris see, mida soovitama peaks. Kui nüüd on tõmmatud juba kalorid nii alla, siis ehk tõesti 1900 peale tõstmine enam midagi ei anna, küll aga võiks mõnda aega püsivalt süüa siis näiteks 1600-1700 kcal, et teada saada, kas nii mõjub. Mida suurema kaloraažiga kaal langema saadakse, seda suurem võit on inimesele endale, kui sellise kaloraaži pealt kaal ei lange, siis vähendada pisut, muidu olemegi lõpuks 1000 kalori peal ja õnnetud. Minu arvamus on see, et kaalulangetamine ei ole koht, kus ajada taga "kiiresti ja palju". Mina näen seda, et Hatugirli probleem on hetkel hoopis väga kõikuv kaloraaž (nagu mul endalgi viimasel nädalal ja tulemus on näha) ja suhteliselt ebatervislik toitumine. Aga see on minu arvamus, soov ja otsus muutuda peab tulema igaühe enda seest. Mina alustasin ka 94 kg pealt ja olen 163 cm pikk.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. March 2014, kl 11.44

Selle lausega "Mida suurema kaloraažiga kaal langema saadakse, seda suurem võit on inimesele endale" olen ma 100 % nõus !

Ja ideaalis ma soovitaks ka Hatugirlile, et söö kaks-kolm nädalat täpselt 1700, siis saad teada mis 1700-juures juhtub. Kui tulemus ei rahulda, vähenda 50kcal või 100 kcal, olenevalt siis sellest mis 1700 juures juhtus. Ja igat kalorilangetust peaks paar nädalat katsetama.

Küll aga eeldavad need soovitused seda, et inimesel on motivatsioon tegutseda ja ta tahab tõsimeeli kaalu kaotada ja on nõus selle nimel pingutama... on nõus toitudega mängima, on nõus mõningaid toiduaineid vähendama, teisi suurendama jne.

Ja kindlasti ei ole võimalik oma päevastest kaloripiiridest kinni pidada, kui sa täidad toidutabelit pidevalt päeva võrra tagantjärgi. Aina sagedamini täidab Hatugirl toidutabelit nii, et tänased toidud sisetab homme ( tihtipeale ilma kogusteta) ja kalorid otsib sinna taha ülehomme smiling smiley Arvan, e nii mõnigi asi läheb kirja vist ka "umbes" smiling smiley

Ma ei usu, et Hatugirlil on motivatsiooni enast nii palju muuta, et võtta käsile see "täpisteadus", et selgitada välja see oma täpne 0-punkt, kus kaal ei tõuse , ega lange. Muidugi oleks see väga suur samm ja hädavajalik smiling smiley

Aga midagi oleks siiski vaja ette võtta, sest praegune stiil ei kanna vilja ...

--------------------------------

Mingil hetkel tuleb endale otsa vaadata, ja tõdeda, et aeg lendab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 11. March 2014, kl 12.21

Igati nõus ja vabanda, Hatugirl, et me siin selliselt avalikult Sinu elu lahkame, aga see on kõik vaid selle nimel, et Sind aidata. Sa pead tegema resoluutse otsuse, võta kas või siis 1 päev nädalas, kus lubad "käest minna", aga teised päevad pea normidest kinni, vastsel juhul ei saavuta Sa peale jo-jo efekti midagi. Ma vaatan iga päev bistroos otsa erinevatele ahvatlevatele tortidele, söön ühes lauas inimestega, kes ostavadki selle torditüki, aga ma tean, et iga söömata tükk on puhas võit mulle endale ja teadvustamine, et mina ei saa ega taha seda omale lubada, sest mul on oma eesmärk silme ees. Meie ei saa Sinu eest end kokku võtta, mõtle ajale, mis Sa oled kulutanud oma kaaluga tegelemiseks ja mõtle sellele, kui oleksid seda teinud reeglite kohaselt, siis kus sa täna oleksid. Sea omale eesmärk: "ma tahan olla selline ja selleks ma teen 1. seda, 2. seda, 3. seda ja pean nendest reeglitest kinni". Alusta ühest väiksest muutusest ja Sa näed, kuidas kõik hakkab paremaks muutuma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 11. March 2014, kl 19.31

Teil kõigil on täiesti õigus ja ma pole pahane sellise arutelu üle.Hetkel aga ei motiveeri mind eriti miski.Pigem vaatan mõndade riietega ennast peegilist ja asi ei tundugi eriti hull.Hakkan vist lihtsalt leppima sellega milline olen ja see on kõige hullem mida üldse teha saab.
Vaatasin,et oktoobris olin ju tubli (4miinusnädalat järjest).Miks enam ei suuda/oska/taha?
Eks vaatan mis reedene kaalunubmer näitab ja siis mõtlen edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 11. March 2014, kl 21.39

Mul tekkis selline naeruväärne ettekujutus, et sa ( Hatugirl) võiksid kodust otsida välja mõne väikse seljakoti, siis mingi vöökoti või nt spordi- joogivöö ja need mingisuguste raskustega täita ning endale päevaks "selga-külge" riputada smiling smiley Õhtul, kui need raskused ära võtad, siis saad seda "kergemat tunnet" tunda smiling smiley Sellist vabanemise tunnet smiling smiley Praegu mõtlen, et peaksin ise mõni päev niimoodi tegema, et värskendada enda "mälu" kui palju need maha võetud kilod reaalselt kaaluvad.
Kadri, Sina ära mõtlegi proovida ... sest sul oleks vaja siis enda külge ligi 30 kilo riputada... lähed katki winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 11. March 2014, kl 22.53

Hihii, aga mõte on hea! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 12. March 2014, kl 07.16

Kas tõesti on Kadri 30 kg maha raputanud? Wauuu, tõesti tubli siis smiling smiley. Loodan, et suudan sama tubli olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 12. March 2014, kl 08.42

Väikepäike, räägi mismoodi Sa hommikul seda kinoad sööd ? Ma just üleeile keerutasin seda pakki poes näppudevahel... aga panin riiulisse tagasi, mitte korvi smiling smiley

Samuti vaatan, et Sul söödud hommikuks 40g linaseemneid ... ega Sa ei ole unustanud, et tervislik on neid mitte üle 1-2 spl päevas süüa ? smiling smiley linaseemnetest

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 12. March 2014, kl 08.43

Aitäh, Pipu! Ma siin juba päris pikalt olnud jah 28 kg on tänaseks maas, 6 tahaks veel saada, siis oleks rahul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 12. March 2014, kl 08.45

Kadri, Sa võiksid natuke rohkem "eputada", et kui hea on "kergemas nahas" olla. Kuidas kolleegid reageerisid ja kuidas ammused tuttavad (keda mõnda aega näinud polnud) ohhetasid jne. See mõjuks teistele hästi ja usun, et selle meenutamine on Sulle endalegi tore smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 12.03.2014 08.46.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 12. March 2014, kl 10.14

Olen tubli smiling smiley Laps avaldas soovi oma võidušokolaad ära süüa. Tegin selle talle kausi sisse tükkideks... ja kaalusin ühe tüki ära ka juba , .... no et.... ja siis panin selle lapse kaussi tagasi smiling smiley Kaalus küll ainult 6gr ja tean et annab ca.35kcal , aga - siiski on see ju šokolaad ... hunnik süsivesikuid , mida mulle vaja ei ole. Nüüd on šokolaad lapse poolt ära söödud ja mina olen rahul, et ei toppinud omale seda tükki suhu smiling smiley Kasvatame iseloomu spinning smiley sticking its tongue out

Tegin juba ka lõunasöögi poolenisti valmis. Eile ostsin mingist poest kana pooltiibasid , maitsestasin need ära ja jätsin külmkappi ootama, et pärast pruunistan pannil ära. Kõrvale "keerasin kokku" riisiroa, kuhu sisse pruunistasin munaribad, panin purgitäie mais-hernes segu ning suure kuhjaga peotäie mungaoa idusid.

Eile pakkusin lastele ka mungaoa idusid toidu kõrvale ja neile tegid need päris nalja... hiiresabad suunurgast väljas spinning smiley sticking its tongue out Ühesõnaga läksid kaubaks küll smiling smiley

Nüüd lastega õue, sest päike on nii super smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vurr 12.03.2014 10.15.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 12. March 2014, kl 16.15

Eks ikka on tore komplimente saada, aga eks ole okkaline olnud see tee püha tõeni ka. Enesetunne on muidugi super ja see number, mis maha raputatud, kuidagi uskumatu. Kipun ikka suuremaid riideid ostma, kui vaja oleks jne. Mind motiveeriski kõige rohkem see, et tahtsin ilusaid riideid kanda, aga tihti lõppesid suurused 40-ga, mina kandsin 44 numbrit. Oluline on mõista, et teed seda enda pärast, mitte kellegi teise jaoks, näiteks minu mees pole kordagi mulle öelnud, et ma paks olen. Lisaks paremale väljanägemisele teeme kaalualandamisega ju suure teene ka oma tervise heaks, ma poleks iial uskunud, et toitumisharjumused võivad nii palju muutuda ja praegu olen igasuguste põnevate toitude katsetamise faasis nii et igav juba ei hakka. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Pipu
Kuupäev: 12. March 2014, kl 17.14

Kadri, millal sa oma teekonda alustasid? Räägi vähe pikemalt oma lugu. Oleks põnev kuulda smiling smiley.
Mul ka mehe suust ei ole ühtegi halba sõna tulnud aga endal on paha ja raske olla. Ainsana on mu 4-aastane öelnud, emme, sa oled paks sad smiley. Lapsesuu ei valeta tongue sticking out smiley.
Riiete number 48 confused smiley ja ega poest tõesti midagi ilusat ei leia. Olen juba loobunud riidepoes käimisest, sest igakord tulen sealt ilma uute riieteta ja musta masendusega välja. Naljakas on see, et ise ennast nii suurena ei tunne. Ka peeglist kannatab veel riietega vaadata aga kui mõnele fotole satun, siis ei taha küll näha ega tunda seda inimest, kes vastu vaatab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: Vurr
Kuupäev: 12. March 2014, kl 19.55

Hatugirl. Toidupäevikus on Sul ühel päeval mitmeviljakukkel 152kcal, täna on 2tk ka 152kcal. Arvan , et mingi näpuviga on sees, kontrolli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Saatis: hatugirl
Kuupäev: 12. March 2014, kl 20.45

Sisestasin automaatselt 2tksmiling smiley.Tegelikult ongi 1 kukkel 152kcal aga see koosneb kahest tükist ehk kahest poolest.Kalorite poolepealt kõik õige.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 12. March 2014, kl 20.56

Vurri terva pilgu alt ei pääse keegi. winking smiley Selle teema alguses pani enamik osalejaid oma kaalu-loo kirja, minu lugu on sellel leheküljel. Tegin täna süsivesikutevaeseid wrappe, vahelduseks hiina kapsa lehele, mida ma hommikuti wrapi "ümbriseks" kasutan. Retsept siin

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell: " Teeme ülekilodele ära ! "
Kuupäev: 12. March 2014, kl 21.07

Ahjaa, käisin täna väljas söömas ja menüüs pakuti salatina brokkoli-suitsupeekoni- salatit. See oli päris huvitav, proovin millalgi järgi teha. Tundus, nagu oleks olnud mingisugune marineeritud variant ja lisaks oli sees veel porgandit, maisi jm köögivilju. Mõnus vaheldus.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.