Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 11. April 2014, kl 07.19

Tere hommikut!

Minul näitas kaal täna 63,0. Seega langust -0,5 kg. Ei saa kurta. Kartsin küll plussi hoopis, sest juba mitmendat päeva on selg valus. Sain lahtisest aknast külma tuult.

Soovin miinuseid kõigile. Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Mereuru
Kuupäev: 11. April 2014, kl 08.11

Hommik smiling smiley

Minu tuttuus kaal näitas numbreid 68,5. See on siis tegelikult 0,2 kg langust võrreldes eelmise nädalaga... väike apsakas on koond-tabelisse sisse saanud: seal kirjas, et eelm.nädala kaal oli mul 68,4 ( selle järgi mul väike tõus winking smiley ).

Tegelikult olen veidi üllatunud - enda arust olin väga tubli ning ootasin suuremat langust, kuid ju mu keha siis otsustas, et vot hoian oma numbreid ja ei sula midagi nii kiiresti.

Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 11. April 2014, kl 08.24

Hommikust!

Täna on ainult 0,5kg sulast teatada. Köigi märkide järgi vöiks nagu raohkem olla, aga mis teha. Hea, et miinus. Vähemalt hakkan tundma, et möned riided istuvad juba halvemini seljas ja möned pikalt riidepuul seisnud paremini.
Soovin köigile ilusat nädalavahetust ja häid saabuvaid kevadpühi!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 11. April 2014, kl 08.25

Tere,

mul kaal 105,0. Olen väga rahul - langust seega -2,0 kg.
Hommikul tundus seelik ka laiem olevat thumbs up

Rõõmsat meelt kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Jutah
Kuupäev: 11. April 2014, kl 08.29

Täna 71,1 ehk langust nagu polekski smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 11. April 2014, kl 08.31

Minu kaal 69,9, seega siis -300g. Tasakesi küll läheb aga vähemalt miinus winking smiley
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 11. April 2014, kl 08.36

Hei hei!

Mina lajatan see nädal siis kaalutõusuga ja tervelt 900g ehk siis 97,6kg vahtis mulle kaalult vastu.

Põhjusteks vähene trenn ja hormonaalne kõikumine, mis lõppes teisipäeva õhtul laus õgimisega. Õnneks nädala teine pool jooksis juba viakselt rööbastesse ja tänu sellel on see pluss ka veidi väiksem, kui siin nädala keskel veel vastu vaatas.

Päikest
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: LoyyaP
Kuupäev: 11. April 2014, kl 08.47

76,2 kg siis täna, -300gr. Ilgelt aeglaseks on see kaalu langemine läinudsad smiley sinine joon mis näitab eesmärki on käest ära läinud. Egas midagi, alla ei tohi anda ja jätkame edasi sama kohusetundega.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 11. April 2014, kl 10.25

Minu kaal täna hommikul 74,2 (-600gr).
Kõik on täpselt nii kuis peab smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 11. April 2014, kl 10.39

Olen soidus kaal 90,2. Pole joudnud midagi jalgida aga ikka tajan pundis olla. Parimat

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Ullala
Kuupäev: 11. April 2014, kl 10.48

Tere taas!
Jälle nädal möödas - läheks see kaal allapoole sama kiirusega smiling smiley
Mul küsimus - arvasin, et kaalul on patarei vanaks jäänud, sest kui astun kolm korda järjest kaalule (loomulikult väikeste vahedega),siis iga kord tuleb ise number ette sad smiley . Ostsin uue patarei ja astusun täna hommikul jälle kaalule ja ohh imet - esimese ja teise kaalumise numbrid olid ikka erinevad .... aga kolmanda kaalumise number oli sama teisega ehk et mida siis uskuda - millist numbrit? Kas oskab keegi seletada kaalu hingeelu?
Kaalude vahe on ka kuidagi liiga suur - 1,5 kg sad smiley
Panen täna kirja siis endale loogilisema numbri -0,6 ehk 75,5kg.

Jõudu ja jaksu!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 11. April 2014, kl 12.01

Tere minu kaal siis ikka languses küll mitte nii suur aga ikkagi languses spinning smiley sticking its tongue out 118,6 seega siis -0,600 loodame ka ilusaid ilmi vähemalt kodus võiks tulla.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: LoyyaP
Kuupäev: 11. April 2014, kl 12.54

Minu kaal ka tihti trikitab, näitab ka erinevaid numbreid. Kaalun kyll alari yhe koha peal aga ikka ta mässab. Proovin ka pataka vahetuse ära, äkki aitabsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 11. April 2014, kl 18.52

Tsaukii
Aga mina sain täna hommikul jälle rõõmustada smiling smiley Kaal näitas mulle 64,7 ja see teeb -700g. Kartsin jälle + kuna toitumine endiselt pole kiita, aga näe õnneks sain ikka hakkama.
Nii hea tunne ikkagi kui kaalu maha läinud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 12. April 2014, kl 06.58

Tere kõigile spinning smiley sticking its tongue out
Minu selle nädala kaal 76,1kg, seega -0,6kg. Olen rahul smiling bouncing smiley
Lugesin teie postitusi ja näha on, et kevad on juba kohal, paljudel langeb kaal mühinal. Jube tublid olete hot smiley. Järgmine nädal lubab veel soojemaid ilmu, ei tea, mis siis veel saab eye popping smiley
Mul oli see nädal kuidagi imelik, nii tööl, kui ka kodus, kõik justkui pahupidi. Toite märkisin, kuid foorumisse ei jõudnud.
See toidupäeviku sinine joon libiseb jah kuidagi kiirelt allapoole, mul näitab juba ligi 70kg. Sellel varsti eesmärk käes, ei tea, mis siis edasi saab, paneb nullini välja või the finger smiley
Olege tublid edasi ja mina kah. Muide, mul on sellest duellist väga suur abi olnud, tänud kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 12. April 2014, kl 08.55

Tere! Ei olnud eile arvutis, ei saanud kaalu ära saata. Rõõmustavat pole midagi ja samas nutta pole ka mõtet, sest juures pole ka midagi. Eks ma siis tammun ühe koha peal, kuni on näha, kummale poole hakkan jälle liikuma.
Niisiis kaal seega 89,6. Nii et nulliring. Sellest ka järgmised read:

Mul jalad kinni vastu maad,
ei liigu paigast nad.
Ma omaette põrnitsen
ja veidi mornitsen.

Ei jõua mäkke ronida,
mäest alla sõidaks ma,
kuid alla jõudes veeren maas –
mäetipus jõudu saan.

Ma justkui eesel seisan seal
ja passin koha peal,
kuid ei saa eeslit sundida,
läeb aeg – ja lõpuks astub ta.

Suured kiitused kõigile, kes suutsid sellel nädalal kasvõi sammukese teha mäetipu suunas! hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: krissi
Kuupäev: 12. April 2014, kl 11.16

Hei rõõmsad inimesed. Mina panen kirja 99. Pean tõdema, et uskumatult palju on meie peas ikka kinni. Olin nimelt haige ja sellel ajal ei suutnud mu organism mitte mingil kujul kaaluga tegeleda, kogu energia läks tervenemisele. Kas saaks kuidagi aju ümber programeerida, et mitu asja ikka korraga saaks fookuses olla. Samas olen ju ainult inimene ...

Päikest Teile cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 12. April 2014, kl 11.53

Tere!

Minu eilne kaal 102.4 ehk siis -0.2 kg. Vähemalt natukenegi liigub jälle, muidu terve nädal püsinud sama numbri peal. Nii, et olen rahul, et kuskile poole liikumagi hakkas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 12. April 2014, kl 19.06

Terekest jälle teile,
Oh, Urts, kuidas sa oskad nii sõnu ritta seada? Uskumatu thumbs up. Loen igakord sinu luuletusi ja ikka tekitab positiivse elamuse. Ükskõik, kuidas endal ja sinul siis tegelikult läheb drinking smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: helbeke
Kuupäev: 12. April 2014, kl 19.53

Tere, minul miinus 0,4, seis 69,0.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: eskata
Kuupäev: 12. April 2014, kl 22.21

tsau, 77,3 seega pluss 1,0 nagu karta oli. eelmisel nv lisandunud kahest kilost jäi üks ikka alles. kiire nädal oli, toitusid kirja ei pannud, ujumas ikka käisin aga ju siis sõin rohkem kui vaja. mis siis ikka, proovin uuel nädalal paremini. soovin edukatele parimat ja minusugustele: on aeg end kokku võtta.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 13. April 2014, kl 03.19

Tere!

Kaal 122,5 kg; kaalulangus 0,1 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 13. April 2014, kl 05.38

Tere sõbrakesed!
Mina alustasin teisipäevast uut toitumis skeemi,alles katsetan,nimelt pusin ju juba mitmes kuu praktiliselt ühe koha peal.Ühe toreda inimese mõjutusel ja soovitusel lisasin kcal hulka ja mitte vähe.Esialgu kaal näitas väga suurt tõusu nüüd on küll tasa pisi langema hakanud,kuid tänase seisuga on siiski veel tõus 70,5.Ise usun et asi peaks toimima,saan ju aru et toitusin jube pikalt säästu programmil ja keha hoidis viimseni kinni.Tahan kohe 2-3 nädalat esialgu jälgida mis muutused see uuus süsteem endaga kaasa toob,sest kohapeal seis ei vii ka kuskile!
Kõigile palju kallisid ja kauneid ilmu!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 14. April 2014, kl 06.14

Tere! Ei saanud kaaluda õigel ajal. Palun mulle eelmise ndl kaal kirja. Edu kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 14. April 2014, kl 18.46

Hallo-Hallo!

Meie värskendatud tabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Kokku kaotasime see nädal 5,1kg. Kõige enam aga MTU -2kg

Tabeli eesotsas ikka veel Mereuru, kes on kaotanud juba -12.74% oma kehakaalust (-10.0kg). Tal järel
Liis014 -9.83%(-7.3kg) ja Krissi -8.33% (-9.0kg). Inspireerivad tulemused- jätkake samas vaimus the finger smiley.

Päike käib jälle kõrgemalt ja ilmad soojemad. Aeg valmistuda munadepühadeks. Tundub, et ühed pidustused on alles lõppenud aga juba uued koputavad uksele. Elu täis pidustusi smiling smiley Nii tore!smiling bouncing smiley
Tehke siis midagi head mudadest endale ja oma lähedastele!. Ise plaanin biskviidipõhjaga koogi mõtte oma mehele pähe istutada, et tema selle siis valmis teeks smiling smiley meil tema küpsetaja....

Urtsi luuletust ei hakka seekord kopeerima. Leiate ta veidi ülevalt poolt. Väga tore nagu alati ja toob naeratuse näole. Suured tänud sulle Urts nende eest!

Tervitades,
K

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Liis014
Kuupäev: 15. April 2014, kl 17.12

Tere taas!

Jälle olen hilinenud teatamisega (vabandan Kairka), see juba nagu krooniline viga, aga sel korral on vähemalt korralik põhjus. Haigestusin nädalavahetus mingisse väga kangesse kõhuhaigusse.
Nüüd alles hakkan end taas inimesena tundma.

Aga kaalunumbritest, vaatasin, et tabelis on mul juba nagu uue nädala eesmärk. Väike täpsustus siis, et kaalunr. kuupäeval 04.04 oli 67,8kg ja 11.04 oli 67,4kg. Aga lihtsalt 67 oleks ka väga ilus smiling smiley Ehk sel reedel saan ka selle numbri kätte, kes teab smiling smiley

Ilusat ilma ja päikest südamesse!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 17. April 2014, kl 04.48

Tere hommikust tüdrukud spinning smiley sticking its tongue out
Kuidas teil läinud on? Kas püsite ikka rajal ja naudite ilusat kevadet?
Minul läheb üsna rahuldavalt. Olen nüüd juba sellega harjunud, et õhtul enne magamaminekut ei söö kõhtu ääreni täis. Peale tööd koju jõudes söön, umbes poole seitsme ajal ja siis on kõik. Nädalavahetustel võtan vähe kergmalt ja tänu sellele (või kahjuks sellele) ei ole kaal ka väga kiirelt langenud.
Olen nüüd siin duellis kaks kuud olnud ja praeguse tulemusega väga rahul. Loodan, et suudan jätkata samas vaimussmiling bouncing smiley
Nüüd ju pikk nädalavahetus tulemas ja soojad ilmad ka. Saab vist maal esimese grillimise korraldada smileys with beer
Homme kaalule the finger smiley ja ikka miinuseid-miinuseid meile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 17. April 2014, kl 08.06

Tere kõik see pere.
Karu-Kati küsimusele siis vastaks. Muidu on see nädal läinud suht eduliselt, eilne tuleb "maha kriipsutada". Täna püüaks jälle korralik olla.
Tore, et Sa ise rahul oled, ikka suudad jätkata kui positiivselt kõike võtad. Alguse ja rütmi e. rutiini leidmini võtab aega, siis on vaja järjekindlust. Teoorias võin ise ka kõikk seda kinnitada. Praktikas ma nii tubli pole, aga püüan sinnapoole, sest see on hea tee.
Õues on juba ikka väga mõnus. Kahjuks töökiire pärast saab sinna nii vähe, aga kõik läheb paremaks, see on hea teadmine.

Edu ja rõõmsat meelt kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 17. April 2014, kl 20.56

Mina olen rajal, söön normi piires ja teen trenni üle normi smiling smiley.
Ma pole mingi kuu aega mitte ühtegi kommi, sokolaadi söönud ja nüüd sel nädalal panin hommikupudrule marjade asemel toormoosi - isver kui magus see tundus, ihukarvad lausa tõusid püsti kui seda suhkrut sõin, ju on mu keha suhkrust võõrduma hakanud ja selle üle on mul paganama hea meel.
Homme siis kõik kaaluma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 18. April 2014, kl 05.36

Tere hommikust kõigile ja ilusaid pühi teile spinning smiley sticking its tongue out
minu tänane kaal on 75,3kg, seega -0,8kg. Väga rahul olen smiling bouncing smiley
Birika, tubli oled thumbs up. Mina veel shokolaadist päris loobunud ei ole, kuigi tarbin palju vähem, kui varem. Saiakesed ja koogid on küll kõik menüüst läinud. Isegi leiba ei ole paar nädalat juba söönud ja ei tunne enam vajadustki.
Loodan, et teil on ka hästi läinud ja pange oma miinused kirja smiling smiley
Ikka ilusama Jaanipäeva poole hot smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.