Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 16. May 2014, kl 16.56

Nonii mina olen juba teist nädalat plussi tüdruk. Seega juures 0,6kg ja kaal 63,8kg

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 17. May 2014, kl 08.32

Tere!

Kaal 122,6 kg, kaalulangus 0,3 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 17. May 2014, kl 21.58

Hei!

No ei tulnud seda kahekohalist numbrit ära nagu ootasin ja lootsin!
Seega seekord number kaalul täpselt 100 kg. Väike langus ikka oli, aga mitte nii palju, kui lootsin..

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 18. May 2014, kl 11.10

minul nulliring eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: krissi
Kuupäev: 18. May 2014, kl 20.54

Hei,

Selle kaunil suvisel nädalalõpul läheb minul kirja 94,4. Tuulasin hoolega panipaigas suveriideid ja jube küll aga selga pole nagu midagi õieti panna... sellega tuleb nüüd tegeleda.

See talv ja kevad on olnud minu jaoks täielik "wake up call". Ma olen aru saanud kui palju on võimalik ise ära teha ja oma elu muuta. Olin jõudnud etappi kus diabeet oli välja kuulutatud ja sõin tablette. Hetkel on see igatahes möödanik. See mis ma söön on mulle kas halvaks või heaks (terviseks) ja ma suudan ise oma valikuid teha. Kindlat meelt ja tahtekindlust Teile kallid!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 18. May 2014, kl 21.07

Hei!

Teen seekord kokkuvõtte juba pühapäeval ära, sest järgmised 4 päeva eksamid ja kindalsti jääks muidu üldse tegemata.

NII VÄHE KAALU EDASTAJAID SEEKORD!!! Mis see siis nüüd tähendab?

Värskendatud tbeli leitae lingil KAALUTABEL

Kokku kaotatud nigelad 1,3 kg. Suurim osa selles Urtsil -0,6kg the finger smiley

Esikohal MTU -12.63% (-14.4 kg), tal kannul Krissi -12.04% (-13.kg) ja Liis014 -9.96 % (-7.4 kg). Väga tublid tulemused ikka thumbs up

Motiveerivaks mõtteks seekord pala koolipingist, organisatsioonikäitumise loengust. Nimelt on igal inimesel pluss ja miinus nupp. Et siis positiivse laengu ja negatiivse tunde tekitamise nupp. Ja pluss nupule saab vajutada teisel inimesel ainult inimene kes on ise õnnelik. Nii, et selleks, et teha keegi teine õnnelikuks, peab ennem olema ise õnnelik. Tasub mõelda sellele smiling smiley

Vabandan kõigi ees kes homme saadavad näidud. Lisan need alles järgmisel reedel.

Tervitades,
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 18. May 2014, kl 21.45

Ehh, oma hajameelusest teatan oma reedese kaalu alles täna, see oli 99,5

Aeg kaob kuidagi käest.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: LoyyaP
Kuupäev: 19. May 2014, kl 07.51

Ehh, 75,4sad smiley ehk võrreldes eelmise nädalaga -400gr aga mitte nii hea kui üleeelmine nädal.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: helbeke
Kuupäev: 19. May 2014, kl 09.09

Vabandust!Minul 68,5 ehk -300g

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 19. May 2014, kl 16.39

Edukaid eksameid Sulle, Kairka smiling smiley thumbs up Anna siis teada, kuidas läks spinning smiley sticking its tongue out



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Belissimo 19.05.2014 16.40.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 21. May 2014, kl 21.02

Tere tüdrukud spinning smiley sticking its tongue out
Kuidagi vaikseks on meil jäänud siin. Eks ma isegi üritan nn. kahe "koduga" (linnas+maal) hakkama saada. Lisaks veel "trampimise"the finger smiley võistlus kah, mis võtab oma 1,5 tundi päevast.
Nüüd lihtsalt võtsin aega, et siin kah nati omi mõtteid mõlgutada (nimelt tegelesin tõsisemalt oma varvastega, mis nüüd vajavad kuivamist confused smiley).
Kairka viimane mõte on väga hea. Kõigile oleks vaja seda plussnuppu või pluss-nupu-vajutust.
Iseenesest olengi ju õnnelik ja teen kõigile Teile selle nupu-vajutuse omaltpoolt smiling bouncing smiley. Tehke teie siis nüüd edasi ja edasi. Head põrumist sulle Kairka!!smiling smiley
Minu kokkuvõtteid ilmselt ei tule enam selles duellis, kuna võtavad üsna kaua aega ja maal olles käib tõsine võitlus, kes mingil hetkel saab arvutis olla. Muud tööd vajavad kah tegemist ja mis põhiline, alandavad kaalu kah hot smiley
Nädalavahetustel endiselt võtan vabalt ja nüüd, suvel,laupäev-pühapäev ka toidutabelit ei täida(maal pole sellist kaalu). Tean, et ületan lubatud kalorinormi ja seega tööpäevadel olen karmim eye rolling smiley. Loodan, et juurde ei tule,kuid ilmselt ka oma eesmärki ei täida eye rolling smiley.
Birika, sina jaga ikka oma sportimise elamusi meiega, ehk innustab teisigi smiling smiley Eskata on kadunud sad smiley
Urts, ilma sinuta me kuidagi lõpuni ei vea. Aita ikka oma salmidegasmileys with beer
Selliste mõnusate kuumade ilmadega soovin teile "head higistamist" ja olge kõik tublid. Muidugi mina ikka kah smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 22. May 2014, kl 07.11

Nende palavate ilmadega on mul tekkinud olukord, et vedelik jääb kehasse kinni kuidagi. Nii palju ei tule välja, kui joomisega sisse läheb. Tunne on raske ja nagu õhupall. Teab keegi mingit lahendust? Kardan, et homme on nulliring või isegi väike pluss.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 22. May 2014, kl 07.32

Helikopter, mul on ka kusjuures selline tunne! Võtan igal hommikul tööle kaasa ühe suure pudeli (1,5 liitrit) ja väikese, ehk siis 0,5 liitrit ja tööpäeva lõpuks need joodud. Lisaks siis veel õhtul ka liitrikene kindlasti. Eile veel sõime lastega suure arbuusi õhtul. Arvasin, et ei saagi öösel magada winking smiley Aga tunnen ka kuidagi ennast õhupallina... Hea asi on see, et süüa niipalju ei taha kuna kõht sellest veest täis...
KaruKati42m väga kurb lugeda et enam meile nii põhjalikke analüüse ei tee smiling smiley Luba vähemalt, et jaanipäevaks 1 tuleb ? winking smiley smoking smiley
Mina ei märgi ka enam toitumistabelit sest mind kuidagi masendas see, et kirjutad koguaeg aja kasu ei midagi... Minu kaal on tõesti väga aeglaselt langenud aga hea on, et vähemalt langeb ja päris käega pole löönud... Oma ideaali ja seatud eesmärki ma ei saavuta aga kui veel 1-2 kilo jaanipäevaks kukuks siis oleksin enamvähem rahul ja kui siin on jätkajaid siis rühiks ikka koos teiega edasi jaanipäevani 2015 winking smiley
Homme siis kaalumine ja tänahommikune ei tõotanud just kõige paremat... Aga kaalusin peale 2 suurt tassi kohvi winking smiley
Jõudu ja jaksu kõigile!hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 22. May 2014, kl 13.56

karuke36, muidugi võiks duellidega jätkata, kui Kairka viitsib meie kaalutabeliga jännata spinning smiley sticking its tongue out
helikopter, ma tõesti ei oska aidata. Kui mul on tunne nagu õhupallil, olen võtnud söetablette ja nendest ka abi saanud. Kuid siis vist rohkem gaasidega tegemist. Aga proovida tasub ikka ju, need ei tee suurt häda tervisele.
Edu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 23. May 2014, kl 06.11

Tere kaunist hommikut sõbrakesed!
Minu kaal siis 70,2
Ega isu suurt pole,kole kuum,kuid sunnin end siiski enam vähem normi täis saada,rabelemist palju aias ja vett kulub palju,välja tuleb ka usinaltsmiling smileyMa olen juba pikka aega suht vagur olnud,põhjusi mitmeid,veri värske vanaema + aed ja päev lõpeb lennates,siis nii ramp väsinud et ainult suudan lugeda ja kõrva taha panna teie tarkusi mida saaks enda kasuks teha.Kuna tambin ühe koha peal juba aastamoody smileysiis jah kohati tuleb ka tüdimus,kuid olen visa ja ikka otsin seda õiget lahendit,tõesti müstika,20kg läks valutult ja lühikese ajaga aga see viimane mis tahan 7kg ei lähe juba aasta otsa,pendeldan siia sinna.Samas olen nii jonn et ega ma pooleli ka ei jäta,mis sest et vahe peal tekib masekas,no ta peab üks kord hakkama murduma.
Soovin kõigile kaunist kevadet-suve ja olgu me hinges alati päikest rohkem kui pilvisust!spinning smiley sticking its tongue out
KALLID JA ILUSAID NR-eid!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Pizike
Kuupäev: 23. May 2014, kl 06.34

65,2kg. Võin Rahul olla. Aeglaselt läheb, aga peaasi, et läheb! Järg ise nädala kaalu edastan laupäeval. Seniks aga mõnusat nädalavahetust!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Pizike 23.05.2014 06.36.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 23. May 2014, kl 06.48

Tere!

Minul 70,8. Natuke ikka. Pusime edasi. Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 23. May 2014, kl 07.10

Minu kaal seisab - 69,2...

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 23. May 2014, kl 07.23

Häbilugu, aga minu kaal on tõusnud 0,7 kg. Kaal näitas hommikul 62,6. Toitun nagu tavaliselt ja joon vett nagu tavaliselt, aga millegi pärast jääb vesi kehasse kinni, ei tule välja. Pean oma toitumist muutma ja kõik korralikult läbi mõtlema ja üle vaatama. Järgmine nädal loodan jälle miinust märkida. Aga teile mu sõbrad, soovin ikka miinust kaalunumbrites. Olge tublid ja võtke palju päikest. Ise lähen nädalavahetusel küll peesitama smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 23. May 2014, kl 07.35

Tere!

Kaal 121,9 kg; kaalulangus 0,7 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 23. May 2014, kl 08.12

Tere,

Imelik nädal oli. Nädalavahetus viis 2 kg ja argipäevad tõid enamuse tagasi. Siiski kokkuvõttes -800g. Seega kaalunäit 98,8 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 23. May 2014, kl 08.16

Tere kena hommikut!

Mul on hetkel puhkus, mille ajal olen natukene laisaks muutunud. Toite pole eriti üles kirjutanud ning nats trenniga ka viilinud. Kuidagi maru raske viimasel ajal kõndida, kuigi lähme üpris hilja staadionile, et jahedam oleks. Igatahes.. Pistsin siis eile nina kappi, et suveriided välja otsida. Senimaani seda edasi lükanud ja põhjusega ikka. Ilmselt oleks pidanud veel rohkem edasi lükkama või mine tea kah smiling smiley Igatahes suuur suur masenduse pilv tuli mu kohale, kui riideid proovisin. Siis saingi enda peale nii kurjaks, et läksin kohe õhtul kõndima ja enne ei jätnud kui olin 8 km kõndinud ning lisaks kõhulihaste harjutusi teinud. Paistab, et kehale ja vaimule minu tekitatud šokk mõjus, sest eile hommikul nägin ma kaalul veel 1ga algavat numbrit ja isegi suuremat, kui eelmise nädala kaalumisel oli... Kaalul ilutses täna hommikul 99.5!! Minu pingutused tasusid lõpuks ära! Lootsin küll suuremat langust, kuid võin siiski õnnelik olla, sest minu kaal ei alga enam 1 ja pole enne koma kolmekohaline. Tunne nii hea, et lõpuks jõudsin selle 9ni, nii kaua polnud seda numbrit oma kaalul näinud. Motivatsiooni kartulikoti täis! Enam küll ei taha 1ga algavat numbrit näha, mitte kunagi!


Jaksu, et nende ilusate ilmadega püsiksime ka ikka rajal!
Päike särab, nii et välja pruunistama ka end! Tehke minu eest ka seda, kuna mina ei saa, sest päike ei armasta mind väga sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 23. May 2014, kl 08.26

Hommikust!

Minu kaal siis hetkel 92,8. Läheb ka väikeste sammudega allapoole, aga olen röömus, et ta läheb. Järgmine nädal veel ja siis tuleb pikk puhkus Eestis koos köige hea ja paremaga. loodame, et asi väga käest ei lähe ja augustis tööle tulles on lihtsam jätkata:-)

Jöudu köigile ja kena nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 23. May 2014, kl 08.39

Minu kaal täna hommikul 74,0 (+200gr).
Tunnistan ausalt, absoluutselt ei mõtle mida söön. Eile sõin isegi 2 tavalist moosisaia, mis on minu puhul erand, sest saia ma tavaliselt ei söö. Õnneks on mul sisse kujunenud tervisliku toidu söömine ja ma ei vaata koguseid juba mitu aega. Ja kaal seisab, no las ta siis seisab, kui ma pingutaks siis ta kindlasti langeks, no ma pole pingutanud... sad smiley
Sporti teen ikka, aga kui talvel/kevadel tegin 5 korda nädalas siis nüüd 3 korda, sest aiatööd võtavad nii suure osa mu ajast.
Aga elu on ilus smiling smiley.
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 23. May 2014, kl 09.34

Hei hei


Täna hommikul oli kaalul 99,1 ehk siis -400 võrreldes eelmise nädalaga.

söömine on ikkagi veits nihu, kuidagi ei õnnestu täpselt õigetesse piiridesse jääda, ikka läheb mõni amps siit ja sealt lisaks confused smiley
Trenniga oli üle mitme kuu see nädal väga mõnna, isegi täidsa trenni moodi trenni sai teha grinning smiley
Vahepeal oli kogu aeg mingi häda, küll põlved, siis randmed, siis olid mingid südame rütmi häired, siis tabas astma, siis oli lihtsalt uni jne, kogu aeg mingi jama. Igatahes oli nii mõnus see nädal ikka korralikult ilma igasuguste takistusteta trenni teha smiling smiley

Päikest
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: krissi
Kuupäev: 23. May 2014, kl 16.14

Hei, minul 93,5. Selle kuumaga kuidagi vesi ei tule välja, jalad paistes ja see mõjutab ka kaalu sad smiley
Kidi, ma tean kui hea tunne on kui 1 eest ära saab, mina juba ootan põnevusega 8-ga algavat numbrit. Aga samas on hea kui kaal langeb aeglaselt, keha igatahes on nii harjunud juba väiksem olema, et ma võiks arvata, et polegi kunagi suurem olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 23. May 2014, kl 19.41

Teree
Võrreldes eelmise nädalaga oli minul selle nädala näit päris hea smiling smiley Seega 62,5kg ehk -1,3kg kui ma ei eksi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 24. May 2014, kl 09.08

Nonii,

Ma ka tagasi elavate kirjas. Lõputöö eelkaitsmine tehtud, 2 eksamit tehtud, kontrolltöö tehtud, essee tehtud, järjekordne parandatud variant lõputööst (loodetavasti viimane) ära saadetud ja paar tuuri jaapanalasi ja taiwanlasi inglismaale teele saadetud (loodetavasti sai kõik orgunnitud ikka). Oli ikka tegus nädal peaks mainima smiling smiley Nüüd pakin ennas kokku ja lähen plääzile veidiks chillima ja õppima oma kaheks viimaseks eksamiks smiling smiley Palju kergem on olla igal juhul kui nii palju asju juba kaelast ära sai. Kaal ainult stressab ja ei taha tagasi ilusa numbrini langeda. Nagu raudnael ühe koha peal iga hommik. Kuidagi kummaline kui normaalses olekus ta hüppab üles -alla väga lihtsalt siis stressis olles on kogu aeg saja grammi pealt samas kohas ja ei liigu ei üles ega alla smiling smiley lihtsalt tähelepanek smiling smiley

Tervisi,
Kairi

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 24. May 2014, kl 09.32

Tere tere eelmine nädal oli nii kiire et arvutid nägin ainult siis kui siin toas asju võtmass käisin .kaal nii kiiresti ei lange sammas ta ka ei tõuse hooga kaal nimelt 117,7 seega +0,1 loodan ikka alla seoaada aga eks näis

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: LoyyaP
Kuupäev: 24. May 2014, kl 10.35

74,7 kg - 700gr. Olen viimastel päevadel kõndinud 21 km ka nii, et tundub, et toimibwinking smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.