Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: EelmineEsimene...1617181920212223242526
Asukoht: 26 / 26
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: krissi
Kuupäev: 15. June 2014, kl 19.11

Tere,minul 90,5

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 15. June 2014, kl 23.39

Tere!
Olen siit kaua eemal olnud, aga edastan siiski ka kaalu. 88,8 kg. Ehk pole mind veel päris maha kantud. Mul on veel arenguruumi küllalt.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 16. June 2014, kl 12.45

Hei!

Minule võib sama kaalu märkida, sest reede hommikul jäi mul kaalumata. Viimasel ajal üldse unustan hommikuti kaalule astuda.
Aga käisime nädalavahetusel sõitmas ja täitsa ununes see kaalumine. Nädalavahetusel polnud muidugi kuskil ka võimalik kaaluda, aga ega ei tulnud pähegi. Sai hääd paremat söödud ja ringi sõidetud ning kõik muu ununes smiling smiley
Sel reedel tuleb kindlasti ka number minu poolt. Siis on näha, kui palju läks maha või tuli juurde jaanipäevaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 18. June 2014, kl 13.52

Tere jälle. Hakkab see meie duell lõpu poole jõudma. Olen vist üks aeglasemalt langetav isik. Alates duelli algusest kuni siiani on kaalukadu 2,5 kg. Kui riidenumbreid arvestada siis 5kg peaks olema langust et väiksemasse numbrisse mahtuda. Oleneb muidugi ka tootjast jne.Tänase hommikuga oli minu kaal 68,5 kg. Loodan, et reede hommikuks see pigem väheneb smiling smiley
Sooviks oli 10kg langetada aga sinnani on veel sarnase tempoga ikka väga pikk maa smiling smiley Esialgu pole plaanis veel lõpetada. Kui te jätkate siis olen raudselt käsi ka jaaniduellis 2015 sest tundub et varem ikka soovkaalu kätte ei saa...
Jõudu ja jaksu kõigile igatahes.
Aa, üks tore seik oli eile.... Minu 4 aastane tütar oli vannitoas kui ennast kaalusin. Ta uuris nagu muuseas, et palju sa siis kaalud. Mina ohkasin ja teatasin, et 100 kilo mille peale siis tütreke lohutas, et pole hullu- ma arvasin et sa kaalud 160!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 18. June 2014, kl 18.57

Tere- kogu see pere,

Ootasin, mis ma ootasin aga rohkem vist kaalu edastamist see nädal ei tule. Puhkused vist täies hoos.

Värskendatud tabel lingil

Kokku kaotasime eelmine nädal tagasihoidlikud 0,5kg.

Tabeli eesotsas Krissi -16.20 % (-17.5kg), MTU -15.96%(-18.2kg) ja marjukas -9.64% (-8.0kg).the finger smiley

Tabelist kustutan veel viimased väljalangejad eskata ja msislander

Kas me teeme lõpu selle nädalaga või järgmisega? Kuidas te soovite? Kõigil juba suveaeg käes ja netti enam ei jõua vast? Minul endal vahet ei ole kuna olen veel järgmise nädala ka tööl ja linnas, et võime ka järgmine nädal llõpetada, kuigi vist jaanipäev rikub siis ilusad tulemused ära smiling smiley Andke märku kuidas soovite.

Tervitades,
Kairi




Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 18.06.2014 18.57.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: karuke03
Kuupäev: 19. June 2014, kl 14.27

Minu kaal 68,8sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 20. June 2014, kl 04.07

Tere kõigile spinning smiley sticking its tongue out
Minu lõppkaaluks selles duellis jääb 74,7kg.
Kaalulangust kokku 6,8kg ja olen rahul hot smiley, kuigi soovkaaluks oli märksa väiksem number.
Sain sellest duellist ja teie toetusest palju abi, mis hoidis mind enamvähem reel, kuigi käegalöömise hetki oli päris palju. Kindlasti sooviks jätkata, kuid kardan, et ilma toetuseta saab see raske olema eye rolling smiley
Kairka, mina arvan, et võiks lõpetada selle nädalaga. Suur kummardus sulle, et viitsisid seda tabelit täita. Aitähh smiling smiley
Birika, sind ma kätte ei saanudki winking smiley
Urts, sinu luuletused olid lahedad smiling bouncing smiley ja innustavad.
Olge kõik ikka tublid edasi ja ärge loobuge oma soovkaaluni jõudmisest. Lõbusat Jaanipäeva smileys with beer
Võibolla mõnes teises duellis kohtume.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Pizike
Kuupäev: 20. June 2014, kl 06.22

63,2. Lõplikult siis 5kg. 8 nädala kohta ei ole üldse paha tulemus. Juba võtsin kapist oma väiksed püksid välja smiling smiley Edu kõigile ja ilusat suve.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: kakuke36
Kuupäev: 20. June 2014, kl 08.01

68,5. Lõplikult -2,5 kg. Alustasin algusest- seega ikka väga ammu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 20. June 2014, kl 08.13

95,1. Lõplikult langust duelliperioodil 18,9 kg. Ainult 100 g jäi püstitatud eesmärgist puudu, aga olen ikkagi väga rahul. Hea, et ca 10 aastat kapis olnud kostüümid veel alles. Juba mõndagi saan kasutada ja komplimente tuleb päris tihti. Kõige tähtsam, et enesetunne on kordades ja kordades parem ning jõudu ja jaksu jätkub märksa rohkem.

Sulle, Kairka, soovin väga-väga ilusat suve! Oled selle kuhjaga ära teeninud. Naudi kiitusi ja enesekindlust, mida hiilgav kooli lõpetamine endaga kindlasti kaasa toob. Kõigele lisaks, palun ära unusta mingi aeg alustada ka JÕULULAHINGUGA. Ma oleks kindel osaleja.

Urts, Sulle suur tänu luuletuste eest. Need olid mitmetel nädalaltel väga heaks meeleolu andjaks.

Kõigile teistele soovin ilusat jaani ja iga nädalaga ikka kergemat astumist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: mar11
Kuupäev: 20. June 2014, kl 08.24

Tere!

Minul 71 kirja. Olen tegelikult rahul, et tänu sellele, et iga reede on vaja midagi teavitada, kas plussi või miinust olen olnud ikka rajal. Iseasi kui tublilt, aga see selleks.
Kairka, minu poolt ka sulle suur tänu ja et sa ise nii positiivne kõige selle juures oled, mida sa meie heaks teed. Mingu sul ikka hästi. Ja arvan ka, et võiks sel nädalal joone alla tõmmata, et siis varsti jõuluduelli pidama hakata smiling smiley, loomulikult kui jaksad meid kaasa vedada. Ise tahaks kõll mingi 10 kg veel maha saada, tundub küll utoopiline, aga võiks ja unistan.
Kõigile, kes on ülitublid olnud ja kõvasti kilosid maha raputanud soovin, et kõik püsiks ja soovi korral langeks veelgi. Minusugused- püsime ikka teel.
Kaunist suve!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 20. June 2014, kl 08.30

Tere!
Palju õnne kõigile, kes täitsid oma eesmärgi või olid selle lähedal. Kiituse on ära teeninud ka teised, sest igaüks pingutas ju siiski omal moel. Mul endal jääb lõpunumbriks 88,6. See on algusest 4,1 kg. Asi too seegi. Ja viimased read lisan ikka lõpetuseks ka veel:

On selleks korraks lõpetus,
jääb meelde tähtis õpetus,
et ühenduses peitub jõud,
sest keegi ikka annab nõu.

Ei hakka pirisema nüüd
ja teiste peale jätma süüd,
et äraläinud rasvakiht
ei olnud just seesama siht.

Eks sügisel on uuem suund,
kuid sinna on veel mitu kuud.
Seepärast meeles olgu see,
et püsiks kaalulangusreel.

Head suvepuhkust! smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 20. June 2014, kl 10.16

Tere!

Kaal 120,0 kg; kaalulangus sel nädalal 0,3 kg, kokku peaks olema 5 kg.
Eesmärk sai küll realistlik püstitatud, kuid täita suutsin ainult 25% ulatuses.
Sellegi poolest olen tulemusega rahul, kuna põetav diabeet on vähemalt minu puhul kaalulangetamisel raskendavaks ja protsessi aeglustavaks asjaoluks.

Suur tänu Kairkale tabelipidamise eest!

Ilusat algavat suve ja kohtumiseni uutes väljakutsetes!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Urts
Kuupäev: 20. June 2014, kl 11.20

Tere veel kord!
Oh mind hajameelset! Ma tahtsin ju ütelda eraldi tänusõnad ka Kairkale. Ütlen siis nüüd: Suur tänu tabeli pidamise eest, sest kui puudub eestvedaja, on veel kergem alla anda. Ja palju õnne kooli lõpetamise puhul ja üldse õnne isiklikus elus! Kui vead meid sügisel jälle, siis on see suurepärane. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Ullala
Kuupäev: 20. June 2014, kl 12.02

Tere,
Ja ongi jaanid käes.Algul tundus,et oi kui palju veel aega ... aga nüüd kihutas aeg sajaga smiling smiley
Soovitud kaalust jäi puudu, aga eesmärk on olemas ja igareedene kaalumine oli päris hea stiimul.
Täna hommikune seis oli jälle 76,2.

Ilmast ja kõigest muust hoolimata ilusat jaani ja kohtumiseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 20. June 2014, kl 18.13

Tereee!

Minu lõpukaal on siis 63,1 kg ehk kokku kaotatud 3,8 kg smiling smiley kurb on see, et ma ei saanud oma soovikaaluni, kuid mind teeb väga õnnelikuks see, et enne duellitamist ei suutnud isegi 2 kg maha raputada ja selle duelli abiga sain juba üsna nunnu numbri smiling smiley Mina igaljuhul püüdlen veel edasi oma soovikaaluni smiling smiley Ilusaid jaanipühi kõigile smileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 20. June 2014, kl 18.53

Aa ja muidugi tahtsin küsida, et kas keegi kes siit duellist veel kuskile duelli läheb vms ehk oskaks mulle ka mingit soovitada?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: MTU
Kuupäev: 20. June 2014, kl 19.17

Miiskar, mina osalen 10-10 duellis. See täna küll lõpetas esimese ringi, aga järgmisest reedest jätkub uus 10-10. See tähendab, et 10 nädalaga 10 kg alla. Päris vahava on seal olnud ja mina küll jätkan seal smiling smiley
Duellitades ei lähe järg käest ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Kuupäev: 21. June 2014, kl 07.35

Kaal siis 61,4. Ega soovkaaluni palju ei jäänudki. Aga kas meie duell jätkub või mitte?

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Miiskar
Kuupäev: 21. June 2014, kl 14.04

MTU aitäh soovituse eest! smiling smiley Lähen kohe uurin asja seal grinning smiley ja tõesti duellitades ei lähe järg käest ära smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: helbeke
Kuupäev: 21. June 2014, kl 15.01

Minu lõppkaal 67,0. Kokku langetatud 5,5 kg ja pean rahul olema, sest tõesti: ühenduses peitub jõud. Ilma teieta ma seda saavutanud ei oleks. Ainult teie sundisite mind igal nädalal kaalule astuma ja jälle ennast kokku võtma. Teie ilusad saavutused innustasid mind. Toredad kaaslased olite mulle need 6 kuud. Vaja on ka ju puhata, aga augustist-septembrist tekib kindlasti uuesti vajadus duellitada. Tänan minagi meie head Kairkat tabelipidamise ja nõuannete eest ning Urtsi teemakohaste luuleridade eest. Ilusat päikselist ja kerget suve teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: krissi
Kuupäev: 21. June 2014, kl 16.54

Minul jääb 89,9 . Kummardus Teile selle väikese jupi tee eest mida ühiselt käisime. Ma olen tegelikult rahul. Edu Teile ja kerget minekut. Ma ise vaatan ka järgmise duelli sest hea hoog sees ja tahan jätkata.. Krissi

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 21. June 2014, kl 21.33

Minu jaaniduelli lõpukaaluks jääb 73,8 kg, kaotasin duellis 3,2 kg, asi seegi. Võitsin aga teadmise, et trenn on mõnus ja treenitud kehas, isegi kui see on ülekaaluline on palju mõnusam olla.
Aitäh Kairka, soovin sulle head ja ehk tõesti viitsid meiega jõuluduellis jätkata smiling smiley
Aitäh Karukati42, et duellis osalesid, hoidsid mind rajal ja tundsin sinuga sidet. Soovin sulle lihtsat rõõmu, milles iganes see ka ei väljenduks- laste kordaminekutest, hooldatud aiast, kaotatud kilogrammidest, headest suhetest, linnulaulust.
Urts, see sinu viimane luuletus oli super, edu sulle smiling smiley
Olge rõõmsad.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kidi
Kuupäev: 22. June 2014, kl 18.45

Tere!

1,5 kg kaotatud. Ei midagi erilist, aga asi seegi smiling smiley
Edasi duellitaks küll, motiveerib rohkem, kui üksi pusides.

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: LoyyaP
Kuupäev: 22. June 2014, kl 19.15

Piinlikult pean tõdema, et kaal täna näitas 76,6kgsad smiley ei tea kuidas kyll nii see seis aga mis ikka, sõuame ikka eesmärgi poole!

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Porthita
Kuupäev: 22. June 2014, kl 23.58

Hei hei!

Vabandan eelmise nädala eest. Igatahes tõele otsa vaadates oli täna hommikul minu kaaluks 99,3.
Mnjah. Ilmselgelt pean ennast tõsiselt käsile võtma. Eks elan nüüd need järgmised 3 pidude nädalat üle ja siis võtan end jälle tõsiselt käsile, sest samas vaimus jätkates vaatavad mulle varsti jälle kaalult vastu +20 kg confused smiley Ei taha seda pilti näha.

Päikest!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: JAANIDUELL 2014
Saatis: Kairka
Kuupäev: 26. June 2014, kl 20.54

Nonii- Nonii- Nonii

Suured Jaani järgsed tervitused kõigile teile.

Tõmbame siis otsad kokku sellele duellile, selleks korraks. Tublimad juba ka kindlasti uutes duellides kirjas.

Lõplik tabel on lingil KAALUTABEL

Meie seekordseks võitjaks sai Krissi, kes kaotas kokku -16.76% oma kehakaalust. See on -18.1kg. Teisele kohale sai MTU, kes kaotas -16.58 % ja -18.9 kg. Kolmanda tulemuse saavutas marjukas, kes kaotas -9.64%, see on -8.0kg. Uskumatult tublid tulemused. Suur käteplagin ja seisev ovatsioon teile the finger smiley

Soovin teile kõigile väga ilusat suve. Kui isegi ilm kaasa ei mängi siis nautige ikkagi kõike, mida teete ja oma lähedastega koos olemist. Liikuge looduses ja võtke osa üritustest ning tegelege kõige sellega, mis teile heameelt teeb. Eks suve lõpus ajame jälle pundi kokku ja arutame kuidas läinud on. Suured tänud osalemast ja eks osavõtjad ikka määravad ürituse õnnestumise. Selle ürituse võib küll õnnestunuks lugeda smiling smiley

See ei ole hüvasti, vaid lihtsalt head aega!

Ikka tervitades ja head soovides,

Kairka

Valikud: VastaOsunda
Kokku: EelmineEsimene...1617181920212223242526
Asukoht: 26 / 26


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.