Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5
Re: Duell
Saatis: reltsa
Kuupäev: 17. October 2010, kl 19.39

Minu nädalavahetus aga läks küll aia taha. Tervis hakkas jupsima- nohu ja peavalud andsid end tunda, mistõttu ei kippunud ka õue ja mida ikka toas tehakse kui paha olla- süüakse. Eriti maitsev oli ämma tehtud õunakook, millele ei suutnud ei öelda ja nii sai oma kalorinorm ikka korralikult ületatud. Ehk homme on parem olla, siis proovin otsast alustada...

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Kuupäev: 18. October 2010, kl 10.32

minu nv läks suhteliselt ebastabiilselt...reedel käisin sünnipäeval ja siiis läks söömine veitsa sassi.reedel ei saanud nagu midagi söödud ja laupäeval läks natukene ülegrinning smiley..aga tänase hommikusega kaalu vaadates ei lõpendki katastroofiliselt.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 19. October 2010, kl 07.33

Tere hommikust!

Eks me enda vigadest ju kõige paremini õpime. See on ju algus, ega siis kohe ei peagi kõik ladusalt minema. See, et me üritame on juba väga suur panus meie enda heaolule. Tuleb arvestada seda, et me teeme seda ikka endale.


Olete väga tublid, reedeni pole enam palju jäänud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 19. October 2010, kl 20.57

Õhtust! Kas külmkapiuksed juba kõigile lukus selleks päevaks? Hetkel on küll selline võimas tunne, et kui kodus oleks tumedat šokolaadi, siis paneks terve tahvli pintslisse.spinning smiley sticking its tongue out Õnneks oli mul täna muidugi piisavalt mõistust see ostmata jätta. 2 päeva veel esimese verstapostini- olge mõnusad ja pidage vastu!
Kõik ikka ilusama mina nimel. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 21. October 2010, kl 08.11

Hei, kullakesed!
Homme saame siis esimesele duellinädalale kriipsu peale tõmmata. Loodan väga, et kõigil on läinud edukalt ja suuremaid apsakaid pole ette tulnud. Pean tunnistama, et duell kohustab mind veidike veel rohkem pingutama. Ja see on ainult hea. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Kuupäev: 21. October 2010, kl 20.15

hei!
minul ajas nv snnipäev sassi kõik aga pole ullu juurde pole tulnud igatahessmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 21. October 2010, kl 20.31

Kätlin89, kui ülejäänud nädala oled tubli olnud, siis on ikka lootust ilus number saada smiling smiley Olen kõik päevad, v.a. pühapäev, kepikõnnitrenni teinud Täna mõtlesin küll, et annan kehale veidi puhkust, aga nii suur tuhin oli minna, et ei jätnud vahele. Hommikuks siis kõigi jaoks pöidlad peos! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 21. October 2010, kl 20.51

Appi kui raske see on. Käin pidevalt külmkapi ust paotamas, aga õnneks pole veel midagi haaranud. Mingit imetulemust ilmselt see nädal oodata ei ole. Trenni on ka tehtud ja isegi toitumine alla päevanormi, aga homme hommikul näeme smiling smiley Pöidlad pihku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 22. October 2010, kl 07.20

Noniii tuölemused käes smiling smiley smiling smiley Oh üllatust üllatust, minu kaal näitas täna hommikul selliseid numbreid nagu 64,2 kg. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 22. October 2010, kl 07.41

Hommikus!

See nädal on nii palju tööd olnud, et trenni pole üldse jõudnud ning samuti õhtuti jalutama. Aga õnneks nädalavahetusel saan trenni teha smiling smiley

Mina ikka tegutsen tasa ja targu smiling smiley

Hommikune kaal oli 64 kg, mis on positiivne, sest detsembrini on veel aega ning alguses kaal üldse liikuma saada on kõige raskem. Eks ma üritan rohkem, tervislikumalt toituda, et see mulle rohkem omaseks saaks. Aga vaikselt hakkab rutiin tulema ning hetkel olen rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Kuupäev: 22. October 2010, kl 08.01

hei heismiling smiley.ilusat hommikuttongue sticking out smiley..minu kaal on 78,8

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 22. October 2010, kl 09.49

Kas ma sain millestki valesti aru, aga kaalunäidud peaks kirja panema mitte siia, vaid duelli-teemasse ning nende põhjal teeb Kaisss sealt siis kokkuvõtte? smiling smiley
Panen siis siia teemasse: kaal 71,1 kg ( -0,7 kg)
Tegelikult lootsin rohkem, sest olen iga päev trenni teinud ja ülesöömist pole ka ette tulnud, aga pole hullu-ikka entusiastlikult uuele nädalale vastu the finger smiley
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 22. October 2010, kl 09.53

Piilusin tulemusi ka ja Geko tulemus on lihtsalt super! the finger smiley
Mul läks näiteks esimese nädalaga 1,1 kg maha. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 22. October 2010, kl 10.39

Ma sain aru, et tulemused ja muu juttu kirjutame ikka siia ja teise kirjutab kaisss ainult kokkuvõtva tabeli iga nädal. Parandage mind kui sain ikka valesti aru. Tublid oleme smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 22. October 2010, kl 10.54

Ega olulist vahet polegi. Lihtsalt piilusin, kuidas teistes duellides asjad käivad. smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 22. October 2010, kl 11.04

Jah teen õhtul kokkuvõtte smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Kuupäev: 22. October 2010, kl 11.28

heh jutt oli vist jah et tabelid aint sinna teemase lähevadtongue sticking out smiley..Liiga palju trenni ka ei maksa teha siiis jääb kaal seisma sest lihaseid hakkab juurde tulematongue sticking out smileyära üle pingutatongue sticking out smiley
ilusat nädalat siiswinking smileyja et nv hästi ikka kulgekstongue sticking out smileymul pole õnneks ohtu üle söömisega nv on koolgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 22. October 2010, kl 12.16

Ja minul homme sõbranna sünnipäev... väike hirm on jah, sest ei usalda end nii palju... spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 26. October 2010, kl 07.37

Tere,

ma vaatan, et eriti ei tahetagi suhelda ja oma nädalavahetusest või raskustest või hoopis headest asjadest rääkida!!

Minu nädalavahetus läks küll täiega metsa, seda kohe kindlasti, tegelikult on väga kahju, et ei suuda kohe kuidagi endale selgeks teha. Algus oli küll palju lubav. Ei oskagi midagi öelda, sest muidu olen alati erinevates asjades selline püsiv. Kahju ning väheke vihane enda peale.

Aga see kindlasti ei tähenda, et ma kohe loobun, pigem motiveerin ennast rohkem.


Tahtsin veel seda öelda, et ma sõidan nädalavahetuseks ära ning arvatavasti ei jõua ka enda kaalu siia lisada ning tabeli saaksin ka alles esmaspäeval teha, aga kui kellegil selle vastu midagi ei ole, et tabel tehtaks esmaspäeval siis ei ole muidugi probleemi.


Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 26. October 2010, kl 12.01

Tere minugi poolt, nädalavahetused on reeglina alati veidi segased ja teistmoodi. Mul õnnestus laupäeval näiteks korralik trenn teha- 4 tundi riisumist ja jalad värisesid all. Veel eile oli see kannikates hästi tunda. grinning smiley Söömine oli veidi segane ja päeviku täitmine jäi pühapäeval täitsa ära, aga kindlasti mitte ei ületanud ma päevakaloreid. Paar päeva pole kepikõndi ka teinud, sest peale laupäevast aiatööd oli keha vist ilmselgelt üle kurnatud ja näitas mulle pühapäevahommikul kaalunäidu näol mõnusalt hambaid. Aga laupäeval nägin ära kauaoodatud nr 70 ( 71 ei tahtnud kohe kuidagi kaduda). Eks näis, kuidas terve nädal läheb. Tegemist on hirmus palju ja tuju kah pole just parim. Allavõtmise seisukohalt aga peaks tuju ikka positiivne olema ja stressata ei tohiks.
Kaisss, minul pole esmaspäeva vastu midagi. Aga loodan Sinu tegemistest veel enne ärasõitu ka kuulda. smiling smiley
Olgem tublid ja kasinad ja julgelt reedele vastu! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 26. October 2010, kl 21.51

Hei hei,
Eelmine nädal läks kuidagi väga üleootuste hästi. See nädal on lugu hoopis vastupidine. Kaalu tuleb ainult juurde miskipärast. Ei tea kas trennist on lihased kasvama hakanud või mis jama on.
Täna oli päris naljakas vaadata kuidas päevakalorid olid miinuses smiling smiley
Mina sõidan ka nädalavahetuseks ära Peterburgi. Ei teagi kuidas reede hommikul üldse kaaluda saaks. Peaks vist neljapäeval kaalumise ette tegema.
Oleme kõik tublid. Varsti juba teine nädal läbi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Kuupäev: 27. October 2010, kl 11.39

teresmiling smiley...mul on ka nv suht metsa läinud halb tuju ei ole testi eriti hea kaalulangetamiseks siiis lihtsalt on kõigest suva.aga õnneks kaal hetkel pole tõusnud ja üritan ikka tagasi raja peale saadasmiling smileyminul läks ka esmiesed poolteist ndalat kas 2,5 kilo alla ja siiis tuli juurde ja nüüd läheb järjest vaevalisemalt allagrinning smileyaga pole ullu eks ta nii peabki minema..mida aeglasemalt läheb seda püsivam pidi olemagrinning smileymina lohutan selle lausega ennast kui ei saa tulemusi mis tahaks kohegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 28. October 2010, kl 07.26

Oh, mul on vähemalt hea teada, et ma pole ainuke, kellel vahepeal mõõn on. Aga kui ükskord läheb halvasti siis tahaks ikka loota, et samasse ämbrisse ikka kaks korda ei astu. Eks näis, see nädal ma küll mingile kaalulangusele ei panusta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 28. October 2010, kl 08.29

Tundub, et seisak on peale minu teid ka tabanud. Täna on kohe nii must masendus peal, et ei teagi, kas minna kohe tumedat šokolaadi ostma või.... See nädal on ikka päris kummaline olnud. Kui laupäeval näitas kaal 70,6, mis oli täitsa super juba, siis ülejäänud päevadel kiskus jälle üle 71! No miks mu kehale see nr nii koledasti meeldib??? Kaloreid jääb igast päevast pigem veidi üle, trenni teen parasjagu, aga kaal ei lange. sad smiley Proovin küll iga päev endale optimistlikke loosungeid püstitada, aga tuju on täitsa nullis. Ainus lootus on veel sellele, et ehk on asi teatud perioodis ja mõne päeva pärast rõõmustab kaalunäit mind tõesti.
Oleme ikka vaprad ja katsume leida igas päevas veidikenegi rõõmu! smiling smiley
Vean oma kere nüüd kepikõndi....

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 28. October 2010, kl 09.41

Merx sa ei ole üksi. Kui mul näitas kaal eelmine reede 64,2, siis see nädal olen jälle 65 peal. Täitsa lõpp. Meel on suht mõru, aga ei tohi alla anda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 28. October 2010, kl 14.31

Jah, ega eriti optimistlik ka olla ei oska eriti kui ilm on ka selline sünge ning tatine.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: reltsa
Kuupäev: 28. October 2010, kl 20.35

Tere minugi poolt, ega homme suuri lootusi pole, kuna tervisega nats probleeme mistõttu pole see nädal üldse trenni teinud. Kui homme on kasvõi 100 gr miinuses, siis olen juba õnnelik, eks näis. Otsustasin et hakkan end kaaluma üks kord nädalas ja teistel päevadel üldse kaalule ei astu, seega ei oska homme midagi oodata, et kas on miinuses või plussis.
Omalt poolt küsiks neilt kes kaalu tõusuga maadlevad, et kas joote korralikult vett??
Olen ise täheldanud, et kui teen seda korralikult, vett joon, siis kaal langeb, kuid tihtipeale ei ole ma selles eriti tubli, ausalt öeldes läheb pidevalt meelest smiling smiley
Loodan, et homme on kõigil ikka miinuses, põidlad pihku! smiling smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Kuupäev: 29. October 2010, kl 11.47

Hei!
ei ole hullu midagi...praegu vist kuuseis halb et kõigil toimub tagasilangusgrinning smiley..aga ma olen positiivne tuleb juurde siiis tuleb see kilone kõikumine pole hullusmiling smileyja igapäev tõesti ei tasu kaaluda..kord nädalas on piisav.ja vee joomine on tõesti rske tegevusgrinning smileypidevalt läheb meelest äragrinning smiley
aga edukat nädalavahetust siiswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 01. November 2010, kl 09.47

Tere hommikust!
Ma vaatan, et keegi pole isegi oma reedest kaalu siia lisanud. Ühesõnaga ma pidin jällegi endale pettumust valmistama juba sellega, kui kaalule astusin, sest kogunenud on liigsed 0,5 kg ehk minu kaaluks 65,5 kg. Aga ma teadsin seda, et nii läheb ning sellepärast on mul juba plaanid tehtud ning edaspidine tegevus mõeldud. Võibolla üritan end sellega lohutada, aga ei nüüd enam pääsu pole ning ma pean lõpuks ka pingutama hakkama, muidu lihtsalt pole sellel mõtet. Tahaks mõelda, et olen tubli olnud, aga ma ju ei ole ja ma tean seda. Olen olnud viimased 1,5 nädlat täielik laiskvorst, aga ma ütlen, et see muutub võhemalt üritan seda endale sisendada. Sest ma tahaksin, et muutuks ja kahjuks selleks peab pingutama. Ei piisa ainult söömise piiramisest vaid tähtsam on liikumine ja matean seda, sest ennem ma liikusin palju, aga nüüd on asi seisma jäänud. Trenni minek on ka praegu takistatud, sest finantsiliselt ei mängi välja.

Aga eks näis kui hästi nüüd minema hakkab, ma vähemalt üritan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 01. November 2010, kl 09.48

tähendab kaaluks ikka 64,5 kg

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.