Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 01. November 2010, kl 09.52

Nojah grinning smiley kaalunäidud läksid siis teise teemasse nüüd reedel. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 01. November 2010, kl 10.16

Kaisss, liikumine on tõesti väga tähtis, aga kindlasti mitte ei pea selleks tasulisse trenni minema. Kas sulle kepikõnd ei istu? Pead tõesti endaga veidi läbirääkimisi pidama kui kaalunäit ei lange, vaid pigem tõuseb. Motivatsioonile see hästi ei mõju. Pean Sulle pöialt, et asjad ikka soovitud suunas hakkaksid minema. thumbs up
Pean tunnistama, et igapäevased teemad kirjutan ma blogisse, sp ei näe mõtet samu asju siia üle korrata, aga väike kokkuvõte 1-2 x nädalas ikka.
Eelmisel nädalal tuli osa võtta lausa kahest kodusest üritusest. Esimesega läks ikka väga ok, sest minu ülesanne oli toorsalatid meisterdada. Nendega siis lauas põhiliselt piirdusingi. Plaanisin küll endale tüki seafileed lubada ( teistele tehti šnitslit), aga kuna keegi jõudis minu tüki ära krabada, siis liha jäigi proovimata. the finger smiley Laupäevasel isa sünnipäeval lubasin endale veidi rohkem, st kuna tegin ise kringli, siis 3 tk sellest sõin kohe mõnuga. No vahest võib ju. Muuga seevastu pidasin piiri. Eile sai kepikõndi tehtud 14,8 km st 2 ringi. Ise olin kohe väga uhke enda üle ja väsimust polnud üldse. Et kes teeb, see jõuab ehk ...?
Olge tublid ja kasinad ja pingutagem koos ilusa reedese tulemuse nimel! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 01. November 2010, kl 11.34

Tere tere,
Jõudsin hommikul idanaabrite juurest tagasi ja reedel kuidagi kaaluda ei õnnestunud. Täna näitas kaal 64,4 õnneks kõiges 200g lisaks. Kartsin hullemat. Peab pingutama hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 01. November 2010, kl 14.41

No mida nalja- ma olen eelmise nädala -300 grammiga hirmus tegija nüüd grinning smiley
Naised, naised- pingutame nüüd tõega rohkem. Niisama pole ju mõtet ka siin vegeteerida ja kuu lõpus avastada, et tulem on näiteks -1 kg. the finger smiley
Kuigi jah, lihtsam öelda, aga keerulisem teostada. Aga ikkagi.... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Kuupäev: 01. November 2010, kl 21.19

Aga nagu mina kuulnud olen siis mida aglasemlt kaal alla läheb seda püsivam onwinking smileymin olen rahul 200-300 g, langusegasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 02. November 2010, kl 10.06

Kätlin, sul on muidugi tuline õigus! Mul kipub selline keskmine olema 500 gr nädalas, mis ongi ju super.Muidugi kui arvestaks u 200 gr nädalas, siis jääkski oma soovkaalu saavutama, ja seda me küll ei tahaks ju grinning smiley.
Igaljuhul oli mul eile superõhtu- käisin Riias kontserdil ja tegin seal 2 tundi tõsist trennithe finger smiley
Tänahommikune tulemus oli ikka väääga ilus.... Punnin aga mõnuga edasi, ehk sain seisakust üle, ilmselt ei tahtnud keha mitte kuidagi nr 7-t käest anda. smiling bouncing smiley
Tahtejõud viib meid sihile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Kuupäev: 02. November 2010, kl 14.39

Seda küll.mina lihtsalt loodan et pluss nädalaid ei tulegrinning smileymul väga kiire ei ole kaalulangetamisegagrinning smileyja selle ajaga mis siin annab ma ei loodagi oma 10 kilo alla saadagrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Kuupäev: 02. November 2010, kl 14.40

Mul oli täna tegis hommikgrinning smileypuu koore tuli ja neli tundi tassisin neid kuuri allagrinning smileyhea trenngrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 03. November 2010, kl 13.45

Mina käisin esmaspäeval jookmas, täitsa hea oli üle paari kuu jälle jooksmas käia. Eile möödus sünnipäeval, kus ei liialdanud üldse.
Tänane on ka olnud täisa rahulik päev ning õhtul on plaan jälle jooksma minna smiling smiley

Muidugi reedeks ma väga suurt muutust ei plaani, sest tulemus on mul esmaspäevane ning mõne päevaga väga suuri muutusi ka ei toimu. Aga loodan parimat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 03. November 2010, kl 14.26

Kaisss, ma pean tunnistama, et minu ilusad tulemused kipuvad ka esmaspäevased põhiliselt olema. Ehk seepärast, et alustasingi esmaspäeval. Aga jooksmine on iseenesest tubli tegevus.Kahjuks mulle ei istu ja ei teagi millepärast. Võib-olla et võhma veel piisavalt ei jagu? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Kuupäev: 03. November 2010, kl 15.38

Minule ka jooksmine ei sobi aaga minul põlved liiga nõrgad muidu meeldiks väga ka jooksmas käiasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 03. November 2010, kl 22.27

Ma sügisest hakkasin jooksmas käima kuni puus hakkas valutama. Nüüd olen selle enamvähem ära jätnud. Eile mängisin näiteks veepalli ja ujumas üritan käia vahetevahel ning võrkpall meeldib mulle veel. Pühapäeviti käin meres ujumas ka smiling smiley
Minu suurim probleem on toitumine. Päeval on kõik väga super, aga õhtul kodus läheb jälle käest ära. Kusjuures päeva kalorinorm ei saa ikka täis. Väga imelik. Nüüd võtsin peaeesmärgiks igapäev korralikult 1600ml vett tarbida.Ehk õnnestub. Kaasa aitavad ka kihlveod, näiteks see nädal ei saa ma Sokolaadi süüa, et mitte kihlvedu kaotada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 04. November 2010, kl 08.58

Heh päris hea geko, kihlveod on tõesti motiveerivad spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 05. November 2010, kl 10.35

Ma vaatan, et teil on ikka super hästi läinud see nädal. Mina panen oma paigalseisu eile õhtusele liigsele lillkapsanäksimisele ja vähestele unetundidele. Mis seal ikka, joon vett edasi ja küll see kaal jälle liikuma hakkab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 05. November 2010, kl 10.52

Vahel polegi nagu loogikat, et kui sööd üle, siis kaal tõuseb, või jälle ei söö, ja langeb. No saa siis aru. Mina jõhkerdasin 2 õhtut jutti sisse pea kõik hää ja magusa, mis kapis leidus, aga kaal langes ikka. grinning smiley Eile olin muidugi korralik hommikuse kaalunäidu ootuses. Geko, ma olen kindel, et sul lihtsalt pikem seisak nagu mul oli eelmisel nädalal ja langes ainult 300 gr, kuigi olin tõesti superkorralik. Varu kannatust, tee trenni ja jää normi piiridesse- küll siis ilus näit ka sind jälle rõõmustama hakkab! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 05. November 2010, kl 15.29

Lisasin siis uue tabeli, mida saate uudistada. Järgmine kaalumine 12.11.10.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 08. November 2010, kl 13.29

Kuidas nädalavahetus möödus?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 08. November 2010, kl 14.17

Tegelikult ei saa eriti kurta, et oleks nädalavahetuses üleliia patustanud või lausa õgardlusega tegelenud. Kõik ikka suhteliselt normi piires. Reedene sünnipäev möödus ka enam-vähem, välja arvatud 3 tk kringlit... grinning smiley Kui ikka ise teed ja kohe soojalt saad proovida, siis mina seda endale keelama ei hakka. See-eest sõin peol hästi palju toorsalatit, rammusalateid ei proovinud ja kartulit prae kõrvale ka ei võtnud. Laupäeva õhtul paar pokaali veini ei tohiks nii suur patt olla ja päeval sai ju 1.5 tundi aias ka asjatatud. Eile katsetasin kepikõnnis intervalltrenniga. Ometi otsustas kaaluke mulle täna hommikul mõnuga lajatada- tervelt 1 kg lisaks! No mille arvelt??? Katsu siis head tuju ja optimismi säilitada! igaljuhul läheb tänane päev rahunemiseks ja vaimse tasakaalu saavutamiseks ning lootuses, et meelepahast magusat ründama ei hakka. angry smiley
Kaisss, kuidas Sinul sujus? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 08. November 2010, kl 14.27

Minu nädalavahetus läks täitsa hästi isegi. Laupäeval võistlesin veepallis ja läksin pärast sünnipäevale, kus ikkagi natuke ilmselt liiga palju sõin, aga pühapäev seevastu jalutasin ja šhoppasin u 5 h ja õhtul veel 1,5h mängisin võrkpalli + väike talisuplus ka otsa. Täna hommikune tulemus oli positiivselt üllatav. Paistab, et vee joomine ikka aitab. smiling smiley Jõudu ja jaksu uueks nädalaks.
P.S mu šokolaadivaba nädal sai läbi confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 08. November 2010, kl 15.05

Oo, Geko, sa olid kohe tõega tubli! No tühja sellest veidikesest, mis peol üle läks. Sellise füüsilise aktiivsuse juures on see tühiasi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 08. November 2010, kl 15.30

Minu nädlavahetus läks suhteliselt hästi. Reedel käisin sünnipäeval, mis möödus täiesti rahulikult ning mõõdukalt winking smiley. Laupäeval olin kodune ning veetsin rohkem lapsega aega, käisime jalutamas. Pühapäev oli täiesti jube, sest olin terveks päevaks voodisse naelutatud, kohutavalt paha oli olla, aga täna on kõik korras, ju siis oli mingi viirus.

Nüüd üritan samuti nädalakese rahulikult võtta ja eks siis reede näitab, kas olen ka tubli olnud. Täna hommikul sai ilusti töölle uisutatud, kahjuks küll mitte päriselt vaid hoopis autoga the finger smiley, aga nüüd enne lõunat vahetati rehvid ning turvaliselt saan õhtul koju sõita.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Kuupäev: 08. November 2010, kl 18.07

Minul lks täitsa metsa nvgrinning smileymees tegi linnupiima torti ja siiis käis mäkis veelgrinning smileyniiet suht kaloriririkas nv oli..loodan nädalaga siiis ikka tubli olla ja mitte pluss nädalat teha..õnneks see nädal kool ka siis peaks söömine normis olema.ise ei jõua väga trennis kuskil käia kuna laps nii väike ja pole kuskile hoida jättasmiling smileyilusat nädalatwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: reltsa
Kuupäev: 08. November 2010, kl 20.29

Tere, minu nädalavahetus läks üsna hästi, ei patustanud üleliia. Täna olin peale lapse puhkust esimest korda üle tüki aja jälle tööl, täitsa tore oli. Proovin ikka normaalselt edaspidi süüa ja vett juua, viimane on päris raske, aga alla ei anna smiling smiley Edu teile!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 11. November 2010, kl 09.41

Hei-hei! Kas homme on ikka miinus-uudiseid loota? smiling bouncing smiley Tänasest tuleb veel võtta, mis võtta annab, onju! Suundun just kepikõndi. Kuna ilmad on nii heitlikud, siis tuleb sajuta hommikut ära kasutada ja mitte õhtule lootma jääda. Õnneks olen esmaspäeva hommikusest suurest plussist üle saanud ja tundub, et homseks on minu poolt ikka ka miinust oodata.
Kõik õue! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 11. November 2010, kl 13.00

Jah tore kui on võimalus liigutada. Minu tööpäev kestab 08.00-17.00 ja kindlasti ei ole võimalust ennast liigutada, vähemalt mitte valges.

Kui lapsega kodus sain olla siis käisin koguaeg jalutamas, aga nüüd on nii, et tuled töölt siis jõuan võibolla poodi ning kui kodus toit ka valminud ning söödud ongi juba aeg hakata magama sättima. Päevad on lihtsalt kohutavalt lühikesed. Suvi selle eest on jällegi väga tegus siis on valgusest rohkem energiat ning jaksu kah. Kahju on mul sellest, et mul ei ole kodus väga pikalt valgustatud rada ning kui on jube pime ei julgegi minna. Kujutlusvõime on mul omal kohal smiling smiley

Aga loodame siis homsest kõige paremat smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: reltsa
Kuupäev: 12. November 2010, kl 10.13

Tere, minu selle nädala tulemuses pole midagi rõõmustada- + 0,6 on tagasi sad smiley
Tegelt pole siin midagi imestada, kuna käin nüüd tööl ja aega liigutamiseks polegi, enne sai lapsega iga päev kärutamas käidud, ei teagi kust nüüd selle aja võtan, sama lugu nagu kaissil.
Peab midagi välja nuputama, loodan et teistel ikka head tulemused smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 12. November 2010, kl 10.16

Tere hommikust!
Väga kummaline nädal on olnud. Keha hoiaks nagu viimse jõuga igast grammist kinni ja see hakkab juba närvidele käima. No kas see on siis normaalne: näit 05.11: 69,8, näit 08.11:71,0, näit 11.11 69,4 ja tänane 69,6 moody smiley Täitsa uskumatu! Kusjuures patustamise alla saan lugeda vaid eelmise reede 3 kringlitükki ja 2 pokaali veini. Täna lootsin ka vähemasti eilset ilusat numbrit näha, aga kus sa sellega. Isegi + 200 gr võb tuju päris ära rikkuda. Aga noh... jätkame aga juurutatud traditsioone ja trenne ja püüame ning ponnistame ikka edasi.
Kasinat ja mõõdukat ja tegusat nädalavahetust kõigile! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 12. November 2010, kl 14.02

Hei
Pole siin rõõmustada jah midagi. Mul näitas 64,2 enne juba mitu päeva oli 64,0 aga kuidagi ei taha numbrit vahetada. Ilmselt on mängus ka eilse külaskäigu 3 koogitükki. Nii raske on ennast vaos hoida. Terve nädala tegin igapäev hullu trenni ka 3 korda aeroobikat ja korra jooksin 10 kiltsa metsas. Aga mis sa teed kui isu on nii suur. Nüüd on eesmärgiks järgmiseks reedeks kindlalt 64st alla saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 13. November 2010, kl 16.49

Kui nüüd Kätlin ka oma tulemuse meile avalikustaks saaksin tabeli teha, aga eks ma nüüd ise ka enne esmaspäeva siia ei jõua. Eilne kaal oli 63,7 ehk siis -0.3kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 15. November 2010, kl 09.30

Kuidas nädalavahetuse üle elasite? Tunnistan ausalt, et eilsel päeval sai küll normist üle mindud, kuid seepärast pole mõtet endale lisastressi tekitada. grinning smiley Ega seda siis ju iga päeva ei juhtu, et teed torti, küpsetad singi-juustukringlit ja lihapirukaid. cool smiley Ja selleks, et terve kilo juurde võtta, peaks vähemasti 8000 kalorit rohkem tarbima. grinning smiley
Eelmise nädala sõgedad kaalukõikumised lõid ikka jalad tugevalt alt ära ja esimest korda tekkis laupäeva hommikul tunne, et kõik- annan alla ja lõpetan selle jama ära! sad smiley Täitsa nutt tuli peale.... Kaks päeva jutti vehkisin õhtul kepikõndi, et vähemasti endale omalt öelda, et olen tubli olnud! Kõndimisest on mul lausa sõltuvus tekkinud, kuid kahtlustan, et olen oma keha ära kurnanud ja mõistlik inimene laseks kehal ka taastuda. Programmerin end ümber ülepäeviti kõndimisele.
Eile sattusin sellisele lehele nagu "treenitargalt" ja peale pikemat uurimist-puurimist sain kõvasti motivatsiooni ja kindlust juurde. thumbs up
Kunagi lugesin kuskilt, et naistel kipub motivatsiooni jaguma esimesel 5 kaalulangetamisnädalal, aga siis hakkab jõud ning tahe raugema. Ehk oli ise just selles faasis? Igaljuhul loodan, et see on nüüd möödas. Täna lähen apteegist looduslikke veeväljutajaid otsima, sest seda "tilkumise" tunnet ma enam ei talu. Natuke pikalt on see juba kestnud.
Naised- oleme tublid ja tahtejõulised edasi ning liigume kindlalt soovkaalu suunas! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.