Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 20. December 2010, kl 17.33

Hei merx,
Tundub, et meie read on kokku kuivanud. Huvitav millest see tingitud on. Mul eelmine nädal oli väga pingeline, eriti toitumist jälgida ei jõudnud ja trenni sai ka vähem teha. Õnneks kaalunumbrid halastasid ja midagi juurde ei kirjutanud. Järgmine reede saab näha, mis vormiga jõuluõhtusöögile vastu saab minna. Pingutame ikka edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 21. December 2010, kl 08.19

Hei,
2 vaprat jäänud jah areenile. winking smiley Vaatasin jah, et sul kuidagi väga ekstreemne see kaalulangus-üks nädal põrutad -1,2 ja siis kohe järgmise nädalaga sama tagasi grinning smiley Oih, see on päris keeruline variant. Samas kui sa pingutad, siis on nädala tulemus ikka kadestamist väärt kohe. (TU)
Elu on ülikiireks läinud kuidagi. Eks tahe veel mõned tegemata asjad ära teha on pannud ju pingutama. ja jõuluootuses ikka suurpuhastus ning minu piigal 26-ndal veel sünnipäev ka otsa. Aga noh, kurta ei saa. Kirjutan endiselt kõik viksisti üles ja püsin enam-vähem normi piires. Kaalu lisandunud pole ja see ongi hetkel eesmärk. Sel nädalal ilmselt langust oodata siiski pole. Trenni pole jõudnud=viitsinud. Häbi,häbi. Kuna eesmärk ikka silme ees ja need 3 kg jäänud, siis tegelikult võiks minu poolest duelli endiselt jätkata. Oleme tublid ja tegusad! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 21. December 2010, kl 17.56

Hei hei,
Mul on nüüd kiired ajad möödas ja loodetavasti saan rohkem enda eest hoolitseda nüüd. Täna tegin kohe eriti mõnusa ujumistrenni. Kuigi kaalulangusele tuleb kindlasti kahjuks see, et olen viimased poolteist nädalat öösiti väga vähe maganud. Nüüd üritan end parandada ja loodetavasti läheb kõik jälle joonde. Kui eelmine nädal oli 0 siis see nädal kardan plussi, aga hirmud tuleb maha suruda ja endast parim anda. Paar päeva on veel reedeni aega, ehk ei tulegi kõige hullem tulemus. Plaanis veel suusatama ka minna homme.
Uuest aastast läheb toidupäeviku täitmine kõvasti raskemaks, nimelt kolin Portugali 5 kuuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 24. December 2010, kl 09.38

Sul on siis suured ja väga põnevad elumuudatused ees. Soovin sulle edu ja kiiret kohanemist. Olen kindel, etka Portugalis on võimalik edukalt kaalu langetada, kuid alguses on kindlasti raskevõitu.smiling smiley
Minu 10.nädal oli lausa naljakas omamoodi, sest kuigi täitsin päevikut, võtsin seda nädalat pigem kaalusäilitamisena ning trenni ei jõudnud kordagi. Tulemus -0,7 kg ja kaalunäit selline, mida viimati nägin aastal 1997. Olen väga rahul. Vahel võid pingutada end kas või pooleks, aga kaal ei lange, siis aga teed oma asja kergelt ja möödaminnes ning kaal üllatab sind tõeliselt. winking smiley
Kas see siis hetkel viimane nädal meil käsil? Püüan anda pühade ajal endast parima, et esmaspäeva hommikul ei peaks kaalu minnes ahastama hakkama.Laupäeval on sünnipäevale minek ja pühapäeval on tütrel sünnipäev- kerge ei saa olema. Pean ehk tegema strateegia, et näiteks kooki külas ei söö. grinning smiley
Ilm on väljas võrratu ja lund sajab nagu kotist.
Soovin sulle ja sinu perele imekauneid ja rahulikke jõule! Sulle eraldi veel ka muidugi mõõdukust ja kainet mõistust pidulauas istudes! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 25. December 2010, kl 13.28

Ma leiutasin sellise teooria, et kui üks nädal pingutad ja kaal üldse ei lange, siis tulemus tuleb hoopis järgmisel nädalal smiling smiley
-0,7 on suppper, mul tuli siin jõulusaginas hoopis tükis +1,0 confused smiley
Aga ma väga ei muretse, käin suusatamas ja üritan jälle joone peale saada ja kadunud ta ongi.
Rõõmsaid jõulupühi!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345
Asukoht: 5 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.