Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5
Re: Duell
Kuupäev: 15. November 2010, kl 12.14

tere!vabandan hilinemise pärast aga ei ole aega olnud üldse aga kaal oli siiis 77,3winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 16. November 2010, kl 09.29

Tundub, et meie duellitamises on välja kujunenud teatud seaduspära- ilusad tulemused tulevad mitte igal nädalal, vaid üle nädala. See annab lootust, et sel reedel on oodata väärt miinuseid. Kuigi ise ma olen hetkel küll optimistlik, aga ei tahaks uskuda, et väga suur miinus oleks tulemas. See 3 nädalat kestnud võitlus, kas mina või minu keha ning nr 70 jääb peale, on mind ära tüüdanud. Eile tegin uue eesmärgi ja suurendasin kalorite päevanormi 1347-lt 1474-le. Siiani olin arvestanud, et kepikõnniga läheb maha siinsete arvutuste järgi max 330 kalorit ( milles ise küll sügavalt kahtlesin), aga pulsikella andmeil läheb minu tempos ca 60 minutiga vähemalt 500 kalorit. Muidugi on veel arenguruumi ja kuna läheb 7.nädal korraliku trenni all, siis tunnen, et jõudu on ja suudan veel rohkemgi. Üle pingutada muidugi ei taha ja tõmbasin trenni osas veits tagasi. Kuna lähemate nädalate jooksul lähen perega puhkama, siis tahaks ikka 2-3 kilo veel alla saada.
Kuidas kaasvõitlejatel kulgeb? smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 16. November 2010, kl 10.44

Hei,
Mind tabas täna hommikul positiivne üllatus. Seljaasin number 64 lõpuks. Nädalavahetusel läks üle käte isadepäeva kookidega ja ei julgenud kaalupeale astudagi. Eile tegin korraliku trennipäeva (aeroobika 1h, võrkpall 25min ja jõusaal õhtul 30min) ja õhtusöögi tegin enda kohta väga kerge. Üritan see nädal korralik olla, šokolaadi ja saia ei söö smiling smiley
Pingutame pingutame smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 18. November 2010, kl 12.23

Geko, numbrivahetus annab alati suure positiivse laengu! Tubli!
Kuidas homsed näidud tõotavad tulla? smiling bouncing smiley Tänane näit on mul õnneks üle väga mitme päeva jälle normaalsem. Ehk hakkab jälle langema lõpuks ometi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 19. November 2010, kl 00.53

Mul tuli kuidagi jube kiiresti 2 numbrivahetust järjest, aga homse kohta ei oska miskit öelda, täna läksin jälle õhtusöögiga tiba liiale. Eks näis, ei tahaks kätte võideldud numbrit kuidagi käest anda. Hoiame pöidlaid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 19. November 2010, kl 08.29

Viienda nädala tulemus -100 gr ( kaal 69,5 ), aga ma nii õnnelik veel olnudki selle tibatillukese languse pärast! the finger smiley Nojah, 2 päeva tagasi näitas kaal veel 70,6. Väga loodan, et selleks korraks on pikk kaaluseisak seljatatud ja edaspidi on rõõmustamiseks põhjust rohkem.
Kusjuures väga paljudel on esinenud lausa kuupikkuseid põhjuseta seisakuid või lausa tõuse, nii et loodan, et see teid, kallid kaaslangetajad, ei taba. smiling bouncing smiley
Jõudu ja sihikindlust teile nädalavahetuseks! NB! Arvan, et kõige magusam on reeglina esmaspäeva hommik, sest kui peale nädalavahetust on kaal ikka langustrendis, on selge, kes on võidumees!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 19. November 2010, kl 10.25

Õige jutt merx smiling smiley Minu langus oli see nädal tubli 64,4-lt 63,0-le. Eile näitas kaal veel ilusamat numbrit 62,5 aga no mis sa teed kui isu on nii suur smiling smiley Ikkagi korralik 1,4 kg läks. Loodan, et nädalavahetusel ennast ringi reisides jälle üle käte ei lase. Võistlused lätis ja teater pärnus, võiks esmaspäevaks veel alla tulla muidugi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Kaisss
Kuupäev: 22. November 2010, kl 11.45

Tere, tere!

Vabandan olin eemal ning kodus läks arvuti ka katki. See nädal seisab isegi minu kaal ehk siis number on endiselt 63,7. Aga pingutan, et ikka liikuma saada. Ütlen juba ette, et järgmise tulemuse saan ka öelda alles esmaspäeval, sest nädalavahetusel olen ära.

Teen tänase jooksul ka meie tabeli ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Eriline
Kuupäev: 22. November 2010, kl 13.17

tere duellitajad...ei tea, kas mulle jätkuks ka veel ruumi....olen siin üritanud juba kuu aega...aga ei midagi...tahaks vägaaaa allavõtta 5 kilo. Hetkel kaalun 67,5 ning olen 171 cm pikk. Usun, et mitmekesi on lihtsam ning tõhusam allavõtta, motivatsioon ka suurem siissmiling smiley Seega, kas võin ka liituda teiega? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: Eriline
Kuupäev: 22. November 2010, kl 13.24

oihhh, sattusin vist valele lehele, teie juba ammu duellitate siinsmiling smiley Proovin mujale jala ukse vahele saadasmiling smiley Aga teile head duellitamistwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 24. November 2010, kl 08.19

Hei! Kus olete? Kuidas läheb? Nii suur vaikus siisn- ega ometi keegi ettevõtmisest väsima hakka? Loodan väga, et mitte. Sel nädalal on kaaluke veidi leebunud ja tahab minuga vist koostööd jälle teha. Igaljuhul on tuju hea ja motivatsiooni jagub. Pean tunnistama, et kui motivatsioon kipubki veidi vahel kaduma, siis tahtejõud on ikka tugev ja surub kõik masendusealged kiiresti maha. 2 päeva veel jäänud ja nii loodan, et sel reedel näen ka lõpuks uue numbri ära. seniks soovin teile jõudu ja sihikindlust! smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 24. November 2010, kl 14.54

Hei hei,
Paistab, et teooria üle nädala tulevatest kaalunumbritest on õige. See nädal kisub jälle üles, eelmine oli väga ilus nädal see vastu. Eks trenni on ka raske teha korralikult, sest mind vaevab põlvevalu ja eksamiteks valmistumine nõuab oma aja. Paneme ikka suure hooga edasi. Ei mingit halastust kaalule smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Kuupäev: 26. November 2010, kl 07.53

nii täna siiis 77,2.ei ole üldse kirjutanud siia kuna kolisin ja uues kohas pole netti veel..aga reedeti üritan ikka jõuda kaalumawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 29. November 2010, kl 15.02

Kallid kaaslangetajad, kuidas nädalavahetus läks? Mina ei saa eriti kurta, sest tänase seisuga on kaalunäit sama, mis reedel. Seega tuleb julgelt edasi rühkida järgmise reede poole. Liigutamise/trenniga olen tõesti laisk olnud. Minu trennirada kahjuks on kepikõnniks hetkel suht kõlbmatu, seega käisin vaid 1x nädalas reeglipärast ringi tegemas ja seda ka kiires kõnnis siis. Noh, tuleb edaspidi tempoka kõnniga piirduda. Täna on naljakas päev, sest mõtted on pidevalt söögil. Täitsa arusaamatu, miks mõni päev selline on. smiling smiley
Mõtted kisuvad juba vaikselt jõuludele ja kõigele sellega seonduvale. Vaikset ja mõnusat advendiaega kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 29. November 2010, kl 22.13

Hei hei,
MInu nädalavahetus oli täitsa allpool arvestust. Trenni teha ei jõudnud, laupäev läks täies mahus seminari nahka ja pühapäeval sai külmakartus mu talisupluse plaanist ka võitu. Haige põlv ei lasknud võrkpalli ka mängida. Lisaks veel tarbisin ohtralt kaloreid ka muidugi. Eks tuleb jälle pingutada, et reedel enamvähem number saada.
Toredat jõulu kõigile, piparkoogid vahetame mandariinide vastu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 01. December 2010, kl 12.24

Kaisss, uuuuuu.... kas külm on sind ära võtnud? smiling bouncing smiley Kui sul on keeruline tabeliga, siis võin lahkelt ise ka seda edaspidi teha. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 02. December 2010, kl 11.06

Kuidas teil läheb? Järgmine kaalumine on juba homme!
Mul mingit supertulemust oodata ei ole, aga miinuse loodan ikka kätte võidelda. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 02. December 2010, kl 11.11

Geko, ei saa kurta. Miinust on ikka vast loota, kui mingi endast sõltumata vimka sisse ei löö. Lumesopa-kepikõndi on ka tehtud ja see on raudselt tõhusam kui ilma lumeta kepikõnd. Kõikvõimalikud jalalihased on tulivalusad.grinning smiley Idee järgi võiks suusad osta ja edaspidi suuskadel jätkata.
Homse ootuses siis pöidlad peos! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 03. December 2010, kl 10.47

Hei-hei,
Geko, sul on ilus tulemus jälle sel nädalal thumbs up. Minul on juba 2 nädalat jutti Vomixi ehk siis -400 grammi nädal. spinning smiley sticking its tongue out Natuke tigedaks teeb muidugi küll. Võiks ka sinna 0,5-0,8 keskele jääda. Aga noh... parem väike miinus, kui pluss, eks ju. Tundub, et ma pole ikka veel ära tabanud, kuidas kehalt suuremat miinust välja meelitada. Alla soovitusliku 1200 kalori ei julge ka tarbima hakata. Arenguruumi ja katsetamist on veel küllaga.
Mõnusat lumist nädalavahetust kõigile! Ja olgem kasinad! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 03. December 2010, kl 11.25

Eelmine nädal oli mul selle eest plussi nädal, niiet langus tuleb ikkagi kokkuvõttes suhteliselt madal.
Kas meil on nüüd viimane nädal duelli käsil? Kuidas suhe eesmärkidega on?
Minul on veel ruumi eesmärgini küll, aga olen rahul, et kaal näitab liikumismärke. Täpselt kuu pärast põrutan pikaks ajaks Eestist eemale, siis peab vist küll iga toiduainet hakkama ise sisestama. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 03. December 2010, kl 11.47

Mul polnud enam meeleski, et millalgi saab duell ju otsa ka. smiling smiley Mõtlesingi, et teeks peale tänaseid näite kokkuvõtva tabeli ka.
Minul on lõppeesmärgini jäänud 3,6 kg, esmaspäeval saab siin oldud 9 nädalat ja praeguseks - 4,7 kg. Muidugi olen juba sellises nn heaolukaalus hetkel, aga alateadvusesse on kinnitunud praeguse 68,7 asemel 65 kg. Nii et minna on veel küll, arvestades, et langus toimub täitsa teosammul. Õnneks motivatsiooni veel jagub ja eelkõige muidugi tahet endale tõestada- ma suudan seda! Makstud on mul kuni 04.01 ja kindlasti pikendan 3 kuud veel.
Lähed pikemaks? Kas töö asjus või pikem reis? smiling smiley
Tegelikult võiks duelli pikendada kuni 24.detsembrini, sest me jätkame ju nii või teisiti. Mis teised arvavad? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 03. December 2010, kl 14.16

Ma olen 7. nädalaga kaotanud 3,3kg. Esialgse püstitatud eesmärgini on jäänud 1,7kg. See on ainult vaheeesmärk, ideaalkaaluni on veel minna küll ja küll. Mina jätkan igal juhul, isegi kui keegi edasi siit duellitada ei taha. Niiet duelli pikendamine sobib mulle väga hästi. Makstud on mul kuni aprillini vms.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 06. December 2010, kl 21.16

Hei!
Meie seltskond paistab veidike olevat kokku kuivanud, aga mina olen ikka endiselt jätkamise lainel. Geko2 ja Reltsa- diil, jah? Kuni 24.detsembrini? Kaisss on juba pikemalt kadunud, aga Kätlin89 ehk jätkab koos meiega. smiling smiley
Möödunud nädalavahetus tõi pisikese plussi, aga see mind ei heiduta. Eks tuleb rohkem trenni teha ja kuna eelmisel nädalal kippus 3 õhtut jutti asi käest ära minema, siis sellist asja endale küll enam ei luba. Nii et... õhtused söömised või pigem mittesöömised rangelt kontrolli alla winking smiley
Reltsa ja Geko- kuidas teil sujub? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 06. December 2010, kl 22.50

Hei hei,
Minul õhtused söömised kontrolli alt väljas, aga kuna olen trennikoormust tõstnud, siis ikka väiksed miinused siiamaani. Nädalavahetus oli muidugi väga raske jälle. Jätkame jätkame ja ei anna alla smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: reltsa
Kuupäev: 07. December 2010, kl 10.41

Tere, mul möödus nädalavahetus seekord üsna hästi, ei patustanud palju, käisin lastega kelgutamas, üles-alla mäe peal jooksmine kulutas viimasegi kalori ära ja pärast sai norm. söödud, loodan et see nädal läheb ikka hästi, siis on reedel positiivne tulemus, edu teile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 12. December 2010, kl 20.30

Hei, Reltsa, kas reedese kaalunäidu ka ütled? smiling smiley
Kuidas lumemöllus vastu olete pidanud? Mulle meeldib, et trenn on juba mitmes päev omast käest võtta. Muidu ei saa ka eriti kurta, kuigi näiteks täna kipub kerge tüdimus peale. Kuna 3 kg on veel jäänud, siis jonni ma ei jäta.
Olge tublid ja - palju pole enam finišini jäänud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 12. December 2010, kl 21.02

Heips,
Mõtlesin, et kuna meil nüüd esialgne kokkulepitud lõptähtaeg sai kätte, siis võiks teha vahekokkuvõtted ka, kes kui palju on kaotanud. See oleks päris motiveeriv ma usun. Aga jõuludeni on veel aega ja vähemalt niikaua punnime edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 12. December 2010, kl 21.30

Geko, niipea kui Reltsa oma tulemuse edastab, teen kokkuvõtte ka lisaks. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: merx333
Kuupäev: 13. December 2010, kl 20.38

Tegin päeval tabeli ja lisaks ka kokkuvõtva tabeli ära. Reltsa on ka kuhugi kadunud, aga loodan, et ilmub ikka välja ja on meiega siin lõpuni. smiling smiley
Juba mitmes päev tunnen, et suur tuhin on kergelt üle läinud. Loomulikult jälgin endiselt normi ja täidan päevikut ning liigutan end ka. Ehk läheb mööda. Või on tegemist läheneva jõuluärevusega... winking smiley Palju asju tarvis planeerida ja paika panna, aga aega juba napib.
Oleme siis jätkuvalt tublid ja tahtejõulised! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duell
Saatis: geko2
Kuupäev: 13. December 2010, kl 21.46

Mul on täitsa tsükkel. Esmaspäevast reedeni kaal langeb harilikult ja nädalavahetused lähevad täitsa käest ära. Esmaspäeviti alustan peaaegu nullist jälle. Eelmine nädal oli mul selline natuke vabam päev ja mõtlesin, et ei hakka trenni minema, aga kui kaalul nii positiivset tulemust nägin läksin kohe rõõmuga trenni.
Verivorstid ja piparkoogid on väiksed paharetid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 4 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.